توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب کفش سفید از نظر امام صادق

  1 بازدید

  تعبیر خواب کفش سفید از نظر امام صادق را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کفش

  کفش

  سلام

  من خواب دیدم چند نفر توی یه ماشینی نشستیم و از مامصاحبه می کنند بعد از ماشین پیاده شدیم یه آقایی کفش پاشنه بلند نوبه رنگ سفید یا کرم البته پاشنه اش کمی گلی بود از داخل ماشین

  به من نشان داد و گفت این کفش مال شماست.

  می خواستم بدونم تعبیرش چیه؟ من مجرد هستم.

  منبع مطلب : taveel.org

  مدیر محترم سایت taveel.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب کفش

  تعبیر خواب کفش

  تعبیر خواب کفش یوسف نبی 

  دیدن کفش در پا کردن نشانه زن گرفتن باشد و اگر در آورد زن طلاق دهد

  تعبیر خواب مو,تعبیر خواب کوتاه کردن مو با فیچی,تعبیر خواب کوتاه کردن مو

  تعبیر خواب کفش عروسی

  کفش عروسی: اگر ازدواج نکرده باشید نشان از ازدواج برای شماست اگر ازدواج کرده باشید سفر یا کار یا موقعیتی مناسب برای شما پیش می آید .

  تعبیر خواب مورچه,تعبیر خواب مورچه ابن سیرین,تعبیر خواب مورچه امام صادق,تعبیر خواب کشتن مورچه,تعبیر خواب مورچه حضرت یوسف,تعبیر خواب مورچه زیاد در خانه,تعبیر خواب مورچه از نظر امام صادق,تعبیر خواب مورچه زرد,تعبیر خواب کشتن مورچه سیاه بزرگ,تعبیر خواب مورچه سیاه کوچک,تعبیر خواب مورچه سیاه بزرگ,تعبیر خواب مورچه زرد کوچک,تعبیر خواب مورچه زرد بزرگ,تعبیر خواب مورچه سیاه

  تعبیر خواب کفش ابن خلیل

  می گوید : دیدن کفش پاشنه بلند در خواب نشانه همسری هست که شما را به اوج موفقیت می رساند .
  تعبیر خواب دزدیده شده کفش : حضور یک شخص که در زندگی زناشویی شما اختلال ایجاد می کند .

  تعبیر خواب طلا,تعبیر خواب النگو طلا,دیدن گوشواره دستنبند گردنبند طلا در خواب

  انواع مدل های دیدن خواب کفش

  تعبیر خواب گمشدن کفشگم شدن کفش در خواب:گم شدن یا گم کردن کفش (گمشده) در خواب : نشان از طلاق و جدایی می باشد . اگر بیننده خواب ببیند که کفش کسی دیگر را به پا کرده یعنی در رابطه ای هست که این رابطه از بنیاد اشتباه هست و باید مسیر زندگی خود را تغییر دهد. جا گذاشتن کفش در خواب نشان از غافل بودن شما از همسراتان هست. ( به همسرتان بی توجهی می کنید و این امر لطمه های بزرگی بعدها به خانواده تان وارد می کند – باید با همسرتان مهربان باشید و توجه بیشتری به او داشته باشید )

  تعبیر خواب کفش خریدن / تعبیر خواب خریدن کفش / تعبیر خواب کفش سفیدتعبیر خواب کفش نو یا جدید:ازدواج  ( مخصوصا اگر خرید کفش قرمز یا سفید یا مشکی باشد )

  تعبیر خواب هدیه گرفتن کفش: هدیه دادن یا هدیه گرفت کفش نیز در از نظر اول ازدواج است اما معمولا برای نزدیکان مانند برادر و خواهر .

  دیدن کفش کتانی در خواب ، کفش اسپورت ورزشی ، کفش اسکیت ، صندل و کفش تابستانی  و شیشه ای و چوبی بیشتر نشانه سفر و یا شادی برای شماست و دیدن کفش عروس و عروسی و مجلسی بیشتر نماد ازدواج یا مقام برای شماست.

  اگر دیدید که کفش شما خیس یا خاکی ، گلی و گل آلود، یا پاره و کهنه شده و شما بی توجه از کنار آن می گذرید .

  دیدن کفش طلایی در خواب نشانه محبت و همدلی خانواده هست و دیدن کفش طلا در خواب نشانه زندگی عالی با همسر ایده آل با رفاه کامل می باشد.

  تعویض کفش یا کفش تا به تا : ازدواج مجدد برای خود یا نزدیکان.

  اگر خواب ببینید به کفشهایتان واکس سیاه زده اید ، علامت آن است که امور زندگی به خوبی پیش خواهد رفت و واقعه مهمی باعث رضایت خاطر شما خواهد شد.

  منبع مطلب : www.codetools.ir

  مدیر محترم سایت www.codetools.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعابیر دیدن کفش در خواب | تعبیر خواب کفش سفید ، پاشنه بلند ، پاره

  تعابیر دیدن کفش در خواب | تعبیر خواب کفش سفید ، پاشنه بلند ، پاره

  مثلا دیدن کفش در خواب یکی مواردی است که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد.

  تعبیر خواب کفش هم یکسان نیست و یک معنی ندارد مثلا تعبیر خواب دنبال کفش گشتن با تعبیر خواب کفش بزرگتر از پا متفاوت است و همینطور تعبیر کفش در خواب زن متفات است از تعبیر کفش در خواب مرد است.

  ما در این مقاله از پارسی نو برای شما در مورد تعابیر مختلف کفش در خواب مطالبی را از معبران مختلف گردآوری و منتشر کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد.

  تعبیر دیدن کفش در خواب چیست؟

  کفش در خواب برای مردها ، زن است و همسر. برای زنان دیدن کفش در خواب زندگی زناشوئی است که شوهر اصل کلی آن است. اگر زن دارید و در خواب کفش ببینید خواب شما به همسرتان بر می گردد و نوئی و کهنگی و رنج و راحت آن اشاره ای است به روابط بیننده خواب و همسرش.

  ولی اگر بیننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببیند کفشی جدید و نو پوشیده ازدواج می کند. اگر مردی در خواب ببیند کفش هایش لنگه به لنگه پوشیده از همسرش جدا می شود و چنانچه مرد مجردی این خواب را ببیند زنی کج خو و بد خلق نصیب او می شود.

  اگر مردی در خواب ببیند کفش پایش را می زند با همسرش اختلاف پیدا می کند. اگر ببیند کفش برای پایش کوچک شده همسرش از او تقاضائی می کند که قادر به بر آوردن آن نیست. اگر مردی در خواب ببیند کفشش سوراخ شده زنش به او خیانت می کند و اگر ببیند کفشش آن قدر فرسوده است که نمی تواند بپوشد همسرش بیمار می شود.
  این تعابیر برای  زنان نیز هست با این تفاوت که کفش زن به زندگی خانوادگی او نیز اشاره می کند و تنها شوهرش مطرح نیست. خانم آیتانوس می گفت: – جعبه کفش در خواب مادر زن است به همین علت مردان غربی کفش خود را بدون جعبه می خرند و به خانه می برند و شرقی ها علاقه دارند که حتما کفششان جعبه داشته باشد.

  آن اشاره ای طنز آمیز به این نکته است که مردان غربی با مادر زن خویش رابطه صمیمانه و خوبی ندارند و در مغرب زمین بسیاری از جدایی ها به علت وجود مادر زن اتفاق می افتد اما زنان آسیایی داماد خویش را مانند پسر خود دوست دارند و به او محبت می کنند. باز هم خانم اتیانوس می  گفت: – اگر خانمی در خواب ببیند پاشنه کفشش کنده شده شوهرش بیکار می شود و اگر زنی ببیند که کفش مردانه پوشیده صاحب پسر می شود.

  تعبیر خواب کفش رنگی

  محمد بن سیرین :
  اگر درخواب کفش خود را سیاه بیند، دلیل که آن زن توانگر بُود.
  اگر کفش را سبز بیند، دلیل که آن زن مستوره بُود.
  اگر کفش را سرخ بیند، دلیل که آن زن معاشر بُود.
  اگر زرد بیند، دلیل که آن زن بیمارگونه بُود.

  در کتاب تفسیر فرهنگ رویا درباره کفش آمده است که :

  کفش: جایگاه فرد در زندگی، موقعیت فرد در زندگی، شخصیت فرد یا راهی که در زندگی برگزیده، شخصیت فرد که با رویارویی و گذشتن از موانع سخت رشد می‌کند، وضعیت فرد در راهی که در زندگی برگزیده، شیوه‌ای از زندگی. برخی از کفش‌ها را تنها افراد خاصی از جامعه به پا می‌کنند.

  کفش‌ هایی از شغل‌ های دیگر مثلا کفش پرستاری : به نیاز ما برای ویژگی‌های آن شغل تاکید دارد.

  درآوردن کفش: پشت سر گذاشتن گذشته، ترک کردن شغلی که مدت‌ها در آن مشغول به کار بوده‌اید.

  پا برهنه راه رفتن: اگر راه رفتن دشوار بود در مسیر سختی در زندگی گام بر می‌دارید، رها کردن مسئولیت‌ها و وظایف روزمره، تماس با طبیعت

  تعبیر خواب کفش و پوتین

  پوتین پای افزاری است مستحکم که در راه پیمائی های سخت و طولانی به پا می کنیم. معبران کهن در مورد انواع پای افزارها مثل کفش، پوتین، چکمه، گیوه، و چیزهای دیگر مطالبی نوشته اند که …

  با زندگی ماشینی امروز که بسیاری از مسائل تغییر جا یا تغییر شکل داده اند تطبیق نمی کند و درست به نظر نمی رسد. مثلا نوشته اند اگر کسی ببیند که پوتین یا کفش نو به پا دارد کنیزک تازه ای از بازار می خرد که امروز نه کنیزک هست و نه بازار برده فروشان. با توجه به تعریف هائی که از خواب داریم که بیشتر یا همه آن ها از نظر علمی ثابت شده پوتین قدرت و توان جسمی و روحی مرد است که با آن می تواند به جنگ مشکلات زندگی برود و راه های دشوار را در نوردد.

  اگر در خواب دیدید که پوتین می پوشید و بند های آن را گره می زنید و محکم می کنید به سفری پر تلاش و تقلا می روید یا تحولی در زندگی عادی شما پیدا می شود که باز مستلزم فعالیت و پیگیری است و شما را به کاری بیشتر از گذشته وا می دارد.

  اگر پوتین کهنه به پا داشتید خواب شما می گوید در انجام کاری که می کنید موفق نخواهید بود یا اندوه و ملالی پیش می آید. همین حالت شدید تر است وقتی در خواب ببینید که لباس نو و تمیز پوشیده اید اما پوتین یا کفش کهنه و مندرس به پا دارید. پوتین لنگه به لنگه و نا همرنگ اشتباه در انتخاب راه است(نه هدف) و یا این است که کسی به شما خیانت میکند که باز هم نتیجه هر دو نا بسامانی است و خواب شما می گوید فعلا از راهی که در پیش دارید باز گردید و فکر کنید و مدتی منتظر بمانید تا راه بهتری بیابد. هدف خوب است راه مناسب نیست.

  پوتین از کسی گرفتن قبول تقویت و حمایت از جانب دیگران است و پوتین به کسی دادن کمک و یاری به دیگران است. پوتین خریدن نیازی را خبر میدهد که به تقویت و حمایت و کمک دیگران دارید. اگر در خواب ببینید که پوتین شما به پای دیگران است فریب می خوریدو محصولی را از دست می دهید. مالی که حاصل تلاش و کار شما بود. چنانچه خود شما پوتین متعلق به دیگری را پوشیده باشید تعبیر عکس این است.

  محمدبن سیرین گوید: دیدن کفش درخواب، دلیل زن بود.

  حضرت امام جعفر صادق می فرماید :
  دیدن کفش درخواب بر هفت وجه بود.
  زن.
  خادم.
  کنیزک.
  قوت و نیرومندی.
  معیشت.
  مال.
  سفر (مسافرت).
  دیدن کفش درخواب، دلیل بر مردی بود که میراث قسمت کند.
  معبرین قدیمی به طور متفق القول دیدن کفش در خواب را مربوط به همسر و خانواده می‌دانند. هرگونه تغییر در حالت کفش در خواب را این معبرین معادل تغییری در زندگی زناشویی فرد بیننده خواب عنوان کرده‌اند.

  به طور مثال اگر در خواب، کفش برای بیننده خواب کوچک بود این رویا را مربوط به تقاضایی از طرف همسر بیان کرده‌اند که قادر به انجام آن نیست. آیا گم شدن کفش را نیز بایستی به از دست دادن همسر تعبیر کرد؟

  در کتاب فرهنگ تفسیر رویا آورده شده است که گم کردن وسایل شخصی بیشتر نشان دهنده احساس عدم اطمینان عمیق نسبت به خود است. برای دانستن مفهومی از گم کردن اشیا یا وسایل در خواب بایستی با فضای کلی این رویا آشنا شد.

  تعبیر خواب گم شدن کفش

  در علم تعبیر خواب همواره تعابیر بر اساس زندگی شخصی بیننده خواب بیان می‌گردند و این گونه نیست که تفسیری دقیقاً برای همه یکسان باشد. معبرین جدید امروزه با استفاده از نمادها و جزییاتی که در خواب دیده می‌شوند تفاسیری را عنوان می‌کنند که بایستی با دقت بسیار زیادی این کار انجام گیرد.

  کفش پاشنه بلند در خواب , کفش رنگی در خواب

  کفش پوشاکی است که به پا کرده و با آن می‌توان راحت تر مسیرهای پیش رو را طی کرد. معبرین غربی کفش را نمادی از حرکت روبه جلو، مسیرهای شغلی ومعنوی ذکر کرده‌اند. شما روی کفش ایستاده و با آن قدم برمی‌دارید این نشان از آگاهی و تسلط بر هدف‌های پیش روی شما دارد.

  گم شدن کفش در خواب نشانه سردرگمی و ندانستن مسیر پیش روست. عدم آگاهی از مسیر بعدی زندگی خود را به صورت گم شدن کفش در خواب نمایش می‌دهد. بایستی دقت بیشتری در انتخاب موضوعات پیش روی خود انجام دهید. شاید این هشداری برای شما در مسیری که قدم برداشته‌اید باشد.

  دیدن خواب‌های متوالی از گم شدن کفش سردرگمی و عدم توانایی در تصمیم گیری بیننده خواب را نشان می‌دهد. این سرگردانی می‌تواند ناشی از اضطراب و استرس شدید باشد. نگرانی‌ها و اضطراب‌های خود را کنار و بر خداوند متعال توکل کنید اوست که بر همه چیز دانا و تواناست.

  دیگر تعابیر کفش در خواب

  منوچهر مطیعی تهرانی گوید:
  اگر زن دارید و در خواب کفش ببینید خواب شما به همسرتان بر می‌گردد و نویی و کهنگی و رنج و راحت آن اشاره ای است به روابط بیننده خواب و همسرش.
  اگر مردی در خواب ببیند کفش‌هایش لنگه به لنگه پوشیده از همسرش جدا می‌شود و چنانچه مرد مجردی این خواب را ببیند زنی کج خو و بد خلق نصیب او می‌شود.
  اگر مردی در خواب ببیند کفش پایش را می زند با همسرش اختلاف پیدا می‌کند.
  اگر ببیند کفش برای پایش کوچک شده همسرش از او تقاضائی می‌کند که قادر به بر آوردن آن نیست. اگر مردی در خواب ببیند کفشش سوراخ شده زنش به او خیانت می‌کند
  اگر ببیند کفشش آن قدر فرسوده است که نمی‌تواند بپوشد همسرش بیمار می‌شود. این تعابیر برای زنان نیز هست با این تفاوت که کفش زن به زندگی خانوادگی او نیز اشاره می‌کند و تنها شوهرش مطرح نیست.
  یوسف نبی علیه السلام گوید: دیدن کفش در پا کردن نشانه زن گرفتن باشد و اگر در آورد زن طلاق دهد.

  تعبیر خواب کفش نو

  ابن سیرین می گوید : اگر بیند کفش نو در پای کرد، دلیل که زنی بخواهد یا کنیزکی بخرد.

  منوچهر مطیعی تهرانی می گوید : اگر بیننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببینید کفشی جدید و نو پوشیده ازدواج می‌کند.

  معبرین غربی در مورد دیدن کفش در خواب چه می‌گویند؟

  خانم اتیانوس : اگر زنی ببیند که کفش مردانه پوشیده صاحب پسر می‌شود.

  آنلی بیتون می‌ گوید : اگر خواب ببینید کفشی کثیف و پاره دارید، نشانه آن است که با رفتار ناآگاهانه و انتقادات نادرست خود از دیگران، دشمنانی برای خود خواهید ساخت.
  اگر خواب ببینید به کفش‌هایتان واکس سیاه زده‌اید، علامت آن است که امور زندگی به خوبی پیش خواهد رفت و واقعه مهمی باعث رضایت خاطر شما خواهد شد.
  خریدن کفش‌های نو در خواب، نشانه آن است که تغییراتی سودمند در زندگی شما رخ خواهد داد. اگر خواب ببینید کفش‌ های نو، پای شما را می‌زنند، نشانه آن است که دوستان هم کار و خوشگذران، شما را مورد ریشخند قرار خواهند داد.
  اگر در خواب متوجه شوید بند کفش‌های خود را نبسته‌اید، نشانه آن است که با دیگران به مشاجره و دعوا خواهید پرداخت.
  گم کردن کفش در خواب، نشانه طلاق و جدایی از همسر است.
  اگر خواب ببینید شب هنگام کسی کفش‌های شما را ربوده است، نشانه آن است که در کاری ضرر خواهید کرد، ولی در کار دیگر منفعت خواهید برد.
  اگر دختری خواب ببیند کسی از کفش‌های او تعریف می‌کند، نشانه آن است که باید بیشتر مراقب افرادی باشد که تازه با آن‌ها آشنا شده است.

  تعبیر خواب دنبال کفش گشتن , تعبیر خواب پیدا شدن کفش

  تعبیر خواب کفش پاشنه بلند

  کارل گوستاو یونگ : خواب دیدن اینکه شما پاشنه بلند می پوشید بیانگر زنانگی و دلبری است. شما حس اعتماد به نفس می کنید و به خودتان مطمئنید. تعبیر دیگر این است که پاشنه بلند بیانگر این است که حس می کنید در نقش خود به عنوان یک زن، محدود هستید. شما فکر می کنید که نمی توانید به طور آزادانه و کامل خود را ابراز کنید.

  معبرین غربی گویند : اگر در خواب مشاهده کردید که کفش پاشنه بلند زیبا به پا کردید بایستی خود را برای اجرای برنامه‌ها و اهدافتان آماده کنید.

  فروید در مورد دیدن کفش پاشنه بلند در خواب می‌گوید اگر مردی در خواب ببیند که زنی کفش‌های پاشنه بلند به پا کرده است نشان دهنده تخیلات و توهماتی است که مربوط به هوای نفس است و در واقعیت رخ نخواهد داد.

  تعبیر خواب خریدن کفش پاشنه بلند

  معبرین غربی گویند: خریدن کفشی با پاشنه‌های بلند بیانگر این است که شما آماده برخورد با هر گونه تغییر در زندگی خود هستید به طور ناخود آگاه شما خواهان شروع کار و فعالیت شغلی جدید هستید.

  تعبیر خواب کفش با پاشنه پهن و بزرگ

  معبرین غربی گویند:
  اگر در خواب ببینید که کفش پاشنه بلندی با عرض زیاد پوشیده‌اید نشانه ای از تحمل بلاتکلیفی و ابهام در وضعیت زندگی است که شما سعی در رهایی یافتن از این وضعیت نا امید کننده دارید.
  اگر در خواب پاشنه‌های بزرگ در کفش خود دیدید ارتباط قوی و محکمی با اعضای خانواده خود خواهید داشت. حضور دوستان وفادار و پایداری در کار از دیگر نشانه‌های رویای کفش پاشنه بلند بزرگ است.

  تعبیر خواب کفش با پاشنه نازک

  معبرین غربی گویند: دیدن کفش با پاشنه نازک به شما این هشدار را می‌دهد که در مورد موقعیت‌های پیش روی خود مجدداً تفکر کنید.

  تعبیر خواب شکستن پاشنه کفش

  در کتاب تعبیر خواب میلر آورده شده است که شکستن پاشنه کفش برای دختر جوان هشداری در مورد رخ دادن اتفاقی ناگوار است که باعث صدمه دیدن شهرت و آبروی او می‌گردد.

  خانم اتیانوس می‌گوید: اگر خانمی در خواب ببیند پاشنه کفشش کند شده شوهرش بیکار می‌شود.

  مطالب مشابه : تعبیر خواب زایمان کردن و تعبیر دیدن خواب رنگ کردن موی سر

  منبع مطلب : parsino.com

  مدیر محترم سایت parsino.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطیما 1 ماه قبل
  -2

  هدیه دادن یه جفت کفش مشکی به کسی

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام خواب دیدم ی چکمه سفید هدیه گرفتم و کاملا اندازم بود وچکمه هام نو بودن

  باران 3 ماه قبل
  0

  خواب دیدم رفتم خونه کسی اونجا کفشت ناپدید شده بعد اینقدر میگردی که ی کفش پاشنه بلند سفید رو جای کفش بر میداری تعبیرش چی میشه

  الناز 6 ماه قبل
  0

  سلام ..دیشب یه خوابی دیدم ..خواب دیدم کفش های کتونی سفید داخل کوله پشتی هستن

  fatemh 7 ماه قبل
  0

  سلام خواب دیدم رفتم مهمانی بعدی لنگه کفشم گم شده کفشم نووسفیدرنگ بود

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  در خواب دیدم که کفش تابستانی زنانه به پادارم با ترس از اینکه منو کسی بااین کفش نبینه از پله ها بالا رفتم داخل عکاسی شدم بعد بیرون آمدم در حالیکه کفش زنانه پام نبود

  اونو جا گذاشته بودم به دوستم گفتم برو کفاشا رو بیار

  shiva 9 ماه قبل
  0

  سلام من خواب دیدم یکی از دوستام مغازه زده یه کفش تابستونی بهم داد هدیه

  فرنوش 9 ماه قبل
  0

  لطفا خواباتون رو تعریف کردین .بعد دو سه ماه بیاید تغییراتی ک در زندگیتون رخ داده رو بگین .مثلا اگه ازدواج کردین بگین .ببینیم تعابیر درسته یا غلط 🧐🧐🧐🧐

  0
  Ab 4 ماه قبل

  👌👌

  زهرا 9 ماه قبل
  -1

  سلام خواب دیدم باخواهرشوهرام رفتیم کفش فروشی و من یه کتونی شیشه ای خریدم براخودم تعبیرش چی میشه

  Man 10 ماه قبل
  0

  خوب بود

  رویا 11 ماه قبل
  1

  سلام خواهرم خواب دیده که سه تا کفش هدیه گرفته یکی داده به خواهرم یکی خودش و یکی هم من

  تعبیر این خواب چیهه

  مینا 12 ماه قبل
  -2

  سلام خواب دیدم خواستم کفشامو بپوشم کفشام مشکی بود خواهرم گفت بیا کفشای منو بپوش کفشاش سفید بود ورزشی وخیلی قشنگ بود براق زرق و برق داشت سفیدیش چشمم میزد پوشیدم اندازه بود خواهرم ازدواج کرده و یاد رابطش خوب نیست بام

  مریم 12 ماه قبل
  1

  سلام،مجردم.ولی قبلا ازدواج کرده بودم، خواب دیدم با عموم رفتم ی جای و عموم با چهره ناراحت بهم گفت نگرانم چرا ازدواج نمیکنی، و زن عموم و. دامادش هم بود و ب نظر همشون لباسشون سفید بود، وقتی خواستیم بریم دیدم عموم با زنش رفت و. منم کفشمو برداشتم ک برم ی جفت کفش سفید خیلی نو، ک ماله خودم بود برداشتم ک بپوشم و ب نظرم شبیه کفش تازه عروسا بود، تعبیرش چی میتونه باشه

  سحر 1 سال قبل
  0

  سلام من دختر مجردم، خواب دیدم پا برهنه رفتم حرم امام رضا هواسرد بود و پاهام سرما می‌خورد به خادم حرم گفتم یه جفت کفش به من بدید که من پا برهنه نباشم اونم رفت و یه جفت کتونی سفید برام آورد وقتی پام کردم دیدم از سایز پام کوچیکتره بهش پس دادم رفت یه جفت کفش مجلسی سفید برام آورد اما من کنارم گذاشتم و پام نکردم، ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  سمیرا 1 سال قبل
  0

  خواب دیدم کفش های زیادی بهم پیشنهاد شد درآخر یه حفت کفش کتونی سفید بهم دادن که خوشگل و تمیز بود همه میگفتن بهترین جنس و بهترین مارک فقط کفی نداشتن بعد یه جفت کفی دادن انداختم توش و پوشیدم انقدر راحت بود و دوست داستم که نگو بقیه کلی تعریف میکردن ازش

  1
  عامر 10 ماه قبل

  ازدواج نکردی نشانه ی ازدواج

  لیلا 1 سال قبل
  0

  در خوابم دیدم کفش هام سفیده پر از آبه مجبورم بپوشم روز دیگه هم دیدم کفش های دوست پسرم رو بهش میدم دو جفت کفششو ک اومده خونمون مامانم بابام نبینن

  0
  عامر 10 ماه قبل

  نشانه ی جدایی هست

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید