توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب گاز گرفتن سگ روی دست راست

  1 بازدید

  تعبیر خواب گاز گرفتن سگ روی دست راست را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  خواب ها بازتاب ذهن نا خودآگاه ما هستند و به افکار و احساسات ما در زندگی واقعی اشاره دارند. ممکن است اتفاقی که اخیرا برایمان رخ داده در خوابمان انعکاس پیدا کند.خوابهای ما نمود نگرانی ها، مشکلات و احساساتمان هستند.به همین دلیل خواب ها نباید نادیده گرفته شوند.خواب های ما می توانند پیام مهمی داشته باشند . برخی بر این باورند که این پیام از کائنات است و نشانه ی خاصی دارد.خواب مربوط به سگ نشان دهنده ی حفاظت و سخاوتمندیست.برای اینکه تعبیر درستی از خوابمان درباره ی سگ ها داشته باشیم باید تا جایی که امکان دارد به جرئیات توجه کنیم.آیا تا کنون خواب یک سگ را دیده اید؟یا راجع به اینکه سگی تعقیبتان کند؟در خواب به سگی غذا داده اید؟خوابی راجع به سگی که پارس می کند یا شما را گاز می گیرد دیده اید؟این مقاله به شما این فرصت را می دهد که تعبیر خواب گاز گرفته شدن به وسیله ی سگ را بیابید و بدانید که چرا این خواب اهمیت دارد.شکی نیست که گاز گرفته شدن با سگ برای بیننده ی خواب ممکن است نامطبوع باشد.قبل از اینکه تعبیر صحیح خوابتان در مورد گاز گرفته شدن با سگ را بیابید، یادآوری اینکه کدام قسمت بدنتان بوده اهمیت بسیاری دارد.اکنون خواب های رایج درباره گاز گرفته شدن با سگ را به شما نشان خواهیم داد و شما قادر خواهید بود تا تفاوت این خواب ها و تعابیرشان را بیابید.برای پیدا کردن تعبیر درست تا جایی که ممکن است جزئیات را به خاطر بیاورید.

  تعبیر خواب گاز گرفته شدن با سگ : اگر این خواب را دیده اید ولی جزئیات را به خاطر نمی آورید تعبیر آن تضاد درونی و بدعهدی خودتان است.

  تعبیر خواب گاز گرفتن دستتان توسط سگ : قبل از اینکه تعبیر این خواب را بگوییم بهتر است تعبیر خواب دست را بدانید.اگر دست راستتان را در خواب دیدید مظهر مردانگی و مقاومت است. از طرف دیگر اگر دست چپتان را در خواب دیدید نماد زنانگی و سخاوتمندیست.اما اگر در خواب دیدید که دستتان توسط سگ گاز گرفته شد تعبیر آن تسلط فردی بر زندگی شخصی شماست. همچنین احتمالا شخصی وجود دارد که با حرفهایش به شما آسیب می زند.اگر دست راستتان دریده شد یعنی فردی مردانه میخواهد به شما آسیب وارد کند ولی اگر دست چپتان بود یعنی فردی زنانه به شما آسیب می زند.

  تعبیر خواب گاز گرفتن انگشتتان  دست توسط سگ : اگر در خواب دیدید که سگی انگشتان دستتان را گاز گرفت تعبیر آن از دست دادن برخی مهارت هایتان است، به خاطر آن احساس خیلی بدی خواهید داشت و اعتماد به نفستان را از دست می دهید.

  تعبیر خواب گاز گرفتن بازویتان توسط سگ : چنانچه در خواب سگی بازوی شما را گاز گرفت تعبیرآن تجاوز و خیانت فردی است، ممکن است یکی از همکارانتان به شما خیانت کند که باعث مشکل بزرگی در کارتان شود. همه می دانند بازوها معمولا به کار و تلاش مربوط می شوند.

  تعبیر خواب گاز گرفتن ساق پای شما توسط سگ : تعبیر این خواب از دست دادن تعادل در زندگی است.این دوران برایتان سخت خواهد بود و ممکن است مشکلات بسیاری برایتان پدید آیند.

  تعبیر خواب گاز گرفتن پا( از مچ به پایین) توسط سگ : تعبیر این خواب مانند نمونه مشابه بالاست، زیرا هر دوقسمت مظهر تعادل و ثبات هستنداین خواب به معنی از دست دادن تعادل زندگی به خاطر فردی که به او اعتماد دارید، است.

  تعبیر خواب گاز گرفتن انگشتان پا توسط سگ : چنانچه خوابی اینگونه داشته اید، نشاندهنده ی عدم تمایل شما به انجام کارهای جدید و پیگیری آن هاست.

  تعبیر خواب گاز گرفتن شانه ی شما توسط سگ : تعبیر این خواب مسئولیت های بسیاری است که بر عهده ی شما قرار دارد. شانه ها همیشه مظهر مسئولیت پذیری و مقاومت هستند.

  تعبیر خواب گاز گرفتن گردنتان توسط سگ : تعبیر این خواب تضادهای درونیتان است. عقل و احساس شما در تضادند، بنابراین ممکن است دوران سختی در ززندگیتان باشد.

  تعبیر خواب گاز گرفتن گوش و یا چشمتان توسط سگ : تعبیر این خواب به این صورت است که شخصی ازکاری که دوست دارید انجام دهید جلوگیری می کند. شما باید فاصله خود  ا با این فرد حفظ کنید زیرا او می تواند جلوی موفقیتتان را بگیرد.

  تعبیر خواب گاز گرفتن صورتتان توسط سگ : تعبیر این خواب مشکلات بسیاری است که در زندگیتان دارید، روابطتتان با دیگران خوب نیست. احتمال این وجود دارد که در آینده فردی به شما خیانت کند و شما اختلافاتی با اطرافیانتان خواهید داشت.

  تعبیر خواب تلاش یک سگ برای گاز گرفتن شما : تعبیر این خواب اختلافاتی است که با اطرافیانتان دارید. این خواب شما را برای اختلافاتی که پیشروست آماده می کند.

  تعبیر خواب خونریزی بعد از گاز گرفتن توسط سگ : اگر خوابی با این مضمون دیدید تعبیر آن مشابه نمونه ای است که در بالا اشاره کردیم. در حقیقت این اختلاف با شخصی است که به شما بسیار نزدیک است. این خواب همچنین می تواند دلالت بر احساس گناه شما از اختلاف با آن شخص  داشته باشد.

  تعبیر خواب گاز گرفتن مبلمان توسط سگ : اگر خواب دیدید که سگی مبلمان را گاز می گیرد به معنی شخصی نزدیک به شماست که به شما و خانوادتان آسیب می زند. همچنین احتمال آن وجود دارد که فردی تلاش می کند تا رابطه یا ازدواجتان را به هم بزند. در صورتی که چنین خوابی دیده اید مواظب باشید و توجه بیشتری به اطرافیانتن داشته باشید زیرا عده ای قصد بدی دارند.

  تعبیر خواب سگی که استخوان گاز می زند : تعبیر این خواب به این صورت است که شما اهداف و برنامه های خاصی در زندگی دارید و برای رسیدن به آنها هر کاری می کنید. تعبیر این خواب بسیار خوب است و نشان می دهد در آینده به موفقیت های بسیاری می رسید.

  تعبیر خواب گاز گرفته شدن توسط سگ : اگر دیدید که تووسط یک سگ به شما آسیب وارد شده. به این تعبیر است که به فردی خیانت کرده اید و از این موضوع احساس گناه دارید. این خواب به شما می گوید برای درست شدن رابطه اتان و بخشیده شدن توسط آن فرد کاری انجام دهید.

  تعبیر خواب گاز گرفته شدن توسط گروهی از سگها : اگر در خواب دیدید که گروهی از سگ ها به شما حمله کرده اند، تعبیر آن شکست شما در بسیاری از جنبه های زندگیست. یا احتمالا براین نکته تاکید دارد که شما در آینده دشمنان بسیاری خواهید داشت و باید برای روبرو شدن با آن ها آماده باشید. مورد حمله قرار گرفتن توسط گروهی از سگ ها می تواند به معنای خبرهای بدی باشد که در آینده ی نزدیک دریافت خواهید کرد. در هر صورت دوران پیشرو برایتان بسیار سخت خواهد بودو باید برای غلبه بر مشکلات آماده باشید.

  همانطور که مشاهده کردید خوابهایی متفاوتی برای گاز گرفته شدن توسط سگ وجود دارد و برخی از نمونه های بسیار معمول آن را دیدید.همانطور که مشاهده کردید این خوابها می توانند تعابیر مثبت یا منفی داشته باشند.اگر می خواهید تعبیر خوابتان را بیابید، باید به جزئیاتی که در خواب هایتان ظاهر می شوند توجه کنید. تنها راه تعبیر درست وفهمیدن نشانه ها همین است.

  همانطور که مشاهده کردید، شما میتوانید خواب سگی را ببینید که دستتان را،شانه شمارا و یا شاید پایتان را گاز می گیرد.همچنین ممکن است در خوابتان صورتتان، بازویتان یا هر قسمتی از بدنتان را گاز بگیرد.همچنین یک خواب درباره ی گاز گرفتن مبلمان توسط سگ می تواند نشانه ی خاصی باشد.

  ممکن است برخی اوقات خوابی درباره مورد حمله قرار گرفتن با یک یا گروهی از سگ ها ببینید. هر کدام از این خواب ها تعبیر خاصی دارند و باید با جزئیات مورد بررسی قرار گیرند.امیدواریم این مقاله را دوست داشته باشید و بتواند به شما در درک بهتر خوابهایتان کمکی کرده باشد.

  چند مطلب پیشنهادی دیگر :

  تعبیر خواب فرار کردن از سگ

  تعبیر خواب کشتن سگ سیاه

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب گاز گرفتن دست راست توسط سگ - تعبیرستان

  تعبیر خواب سگ و توله سگ و صدای پارس سگ، تعبیر خواب سگ مرده و سگ سیاه و زرد و که تعبیر خواب سگ، تعبیر خواب گاز گرفتن سگ و یا تعبیر خواب توله سگ و و بدانید که سگ ماده را نگهداری می کنید زنی از نزدیکانتان به شما راست نمی گوید و ۱۱ـ دیدن سگ دست آموز در خواب ، علامت ابراز عشق با خودخواهی و کوته فکری است .

  تعبیر خواب | تعبیر دیدن یا حمله کردن سگ در خواب تعبیر خواب به روایت محمد بن سیرین سگ در خواب دیدن، دشمن دون فرومایه است، اما مهربان بود و سگ 

  سگ در خواب دیدن، دشمن دون فرومایه است، اما مهربان بود و سگ ماده در خواب زن فرومایه بود و سگ سیاه دشمنی بود از عرب، و سگ سفید، دشمنی بود از عجم. اگر بیند سگ با وی نزدیکی نمود، دلیل که دشمن در وی طمع کند. . بعد همکارانم کمک میکنن و ازاد میشم اما اصلا درد نداشتم موقع گاز گرفتن تا دست کشیدم رو سرش اون سگ.

  تعبیر خواب گاز گرفتن توسط یک حیوان وحشی و درنده میتواند نشانه و مطیعی تهرانی می‌گوید: اگر در خواب سگی (حیوان درنده) پاشنه پای شما را گاز 

  در تعبیر خواب سگ ، سگ ممکن است به رنگ های مختلف سفید و سیاه و قهوه ای و … . که به سگ غذا می دهید از غم و غصه فراغت حاصل می کنید و اگر سگ طعمه ای را از دست شما بدانید که سگ ماده را نگهداری می کنید زنی از نزدیکانتان به شما راست نمی گوید و همین و گاز گرفتن سگ هار نشان از ضربه خوردن از دشمنی است که از وجودش با خبرید .

  امام صادق علیه السلام می فرمایند: دیدن گاز گرفتن درخواب بر سه وجه است. یک سگ شما را گاز می گیرید : یک دوست به شما خیانت خواهد کرد . نقاط مختلفی از . کردم گاز خیلی محکمی گرفت و من بدتر عصبانی شدن و آرواره هاشو گرفتم و با دست از هم جدا 

  در این مطلب به تعبیر خواب سگ در حالت های مختلف می پردازیم. و اگر سگ طعمه ای را از دست شما قاپید و ربود و خورد زیان مالی متوجه شما می شود زنی از نزدیکانتان به شما راست نمی گوید و همین زن اگر مهلت و فرصت بیابد . حمله و چنگ زدن و گاز گرفتن سگ هار نشان از ضربه خوردن از دشمنی است که از وجودش با خبرید .

  آنلی بیتون میگوید : ۱ـ استشمام بوی گاز در خواب ، علامت آن است که بدبینی شما نسبت به دیگران باعث می شود با آنها رفتار ناعادلانه ای کنید . بعدها از رفتار خود 

  اگر بیند سگ با وی نزدیکی نمود، دلیل که دشمن در وی طمع کند. هم اگر آن سگ ماده باشد و بدانید که سگ ماده را نگهداری می کنید زنی از نزدیکانتان به شما راست نمی گوید و 

  دختر ۱۹ ساله ای هستم خواب دیدم گربه ی سیاه وحشتناکی انگشت دست راستم را گاز میگیره و خون میاد و جیغ میزنم تعبیرش چی میشه بنا به روایت 

  منبع مطلب : tabirestan.ir

  مدیر محترم سایت tabirestan.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب سگ چیست؟ دیدن سگ سیاه سفید | گاز گرفتن چه مفهومی دارد؟

  تعبیر خواب سگ چیست؟ دیدن سگ سیاه سفید | گاز گرفتن چه مفهومی دارد؟

  تعبیر خواب سگ سیاه وحشی چیست؟ چگونه خواب سگ را تعبیر میکنند؟ نظر امام صادق درباره دیدن خواب سگ چگونه است؟ تعبیر سگ در خواب ابن سیرین در کتاب رویای صادقه

  برای دیدن توضیحات با ما همراه باشید .

  تعبیر خواب سگ دیدن

  سگ اگر آشنا باشد، حمایتگر و دوست است و چنان چه نا آشنا و بیگانه باشد خطرناک و مزاحم. در خواب نیز عینا همین حالت پیش می آید.

  چنانچه در رویای خود سگی دیدید که مطیع و رام است و به دنبالتان می آید و سخن و اشارات شما را می فهمد امنیت دارید و خواب شما خبر می دهد که آسیب نمی بینید و دوستی از شما حمایت می کند و اگر دوست نزدیکی دارید می توانید به او اعتماد کلی داشته باشید.

  زیرا دیدن سگ آشنا و مطیع و آرام دوست تعبیر می شود.

  چنان چه در خواب سگی ببینید که بیگانه است و او را ندیده اید و نمی شناسید، باید نگران اطرافیان خویش باشید، چرا که احتمالا نسبت به شما حسن نیت ندارند.

  تعبیر سگ در خواب

  در روایتی به نقل از امام جعفر صادق (ع) می فرماید:

  تعبیر خواب سگ از زبان یﻮﺳﻒ ﻧﺒﯽ ﻋﻠیﻪ ﺍﻟﺴﻼﻡ :

  ﺩیدن ﺳﮓ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ، ﻭﯼ ﺑﺪﯼ ﺷﻮﺩ و ﺩیدن ﺑﺎﻧﮓ ﺳﮓ ﺑﺮ ﻭﯼ ﺯﺣﻤﺖ ﺑﺎﺷﺪ

  همچنین نظر منوچهر مطیعی تهرانی اینگونه است که

  تعبیر خواب سگ سیاه

  چیزی که ابن سیرین نقل کرده است :

  سگ سفید ،دشمنی بود از عجم.

  همچنین به معنای افسردگی یا ترس از مرگ، انرژی حیاتی که در ما فاسد شده و باعث افسردگی و ترس شده است، امیالی که بیشتر آن‌ ها ناخودآگاهند، پیام آور مرگ شخصی دیگر.

  از منظر دیگر دیدن یک سگ به رنگ سیاه، در خواب تان نمادی از جنبه ی سایه وار یک دوست است. قسمت سیاه یک نفر نصیب شما شده و به شما نشان داده شده و شما قادرید که نیات حقیقی او را بفهمید و از آنها سر در آورید. اگر سگ سفید است، بیانگر این است که نیات این دوست، خالص و درست است.

  تعبیر خواب سگ سفید

  چیزی که ابن سیرین نقل کرده است :

  سگ سفید ،دشمنی بود از عجم.

  تعبیر خواب گاز گرفتن سگ

  اول اینکه خواب دیدن اینکه سگ ، پای شما را گاز می گیرد ،بیانگر این است که توانایی متعادل کردن جنبه های زندگی تان را ندارید.

  ممکن است در پیش بردن یک موقعیت جدید شک داشته باشید و دچار تردید باشید یا تمایل ندارید که به سمت اهدافتان پیش روید.

  تعبیر دیگر این است که، نمادی از عدم وفاداری است.

  خواب دیدن اینکه گاز گرفته می شود بیانگر خیانت است. شما حس می کنید که این فرد شما را به بیراهه می کشاند.

  دوم : ﻣﻮﺭﺩ ﮔﺎﺯ ﮔﺮﻓﺘﮕﯽ ﺳﮕﯽ ﻭﺍﻗﻊ ﺷﺪﻥ نیز ﺩﻋﻮﺍ ﺑﺮ ﺳﺮ ﭘﻮﻝ است ، سگ ﻬﺎیﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺪیﮕﺮ ﺭﺍ ﮔﺎﺯ ﻣیﮕیﺮﻧﺪ به معنای ﺩﻋﻮﺍ ﺩﺭ ﺑﻄﻦ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ می باشد .

  سوم : ﺍﮔﺮ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﺒیﻨیﺪ ﺳﮕی ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﮔﺎﺯ ﻣی ﮔیﺮﺩ , ﻋﻼﻣﺖ ﻫﻤﺪﻣی ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔی ﺷﻤﺎ ﻓﺘﻨﻪ ﺟﻮیی ﻣی ﻛﻨﺪ.

  چهارم : ﺍﮔﺮ از نوع سگ های ﻫﺎﺭ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﮔﺎﺯ ﺑﮕیﺮﺩ , ﻋﻼﻣﺖ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ یﻜی ﺍﺯ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﻼﻗﺔ ﺷﻤﺎ ،ﺩﺭ ﺁﺳﺘﺎﻧﺔ ﺩیﻮﺍﻧﮕی ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺩﺍﺭﺩ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺭﻗﺖ ﺑﺎﺭی ﺭﺥ ﺩﻫﺪ.

  پنجم : سگ یﻛﻪ دیگران ﺭﺍ ﮔﺎﺯ ﻣی ﮔیرد به معنای :

  1- ﻛﺴی ﻛﻪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﻃﻤیﻨﺎﻥ ﺩﺍﺭیﺪ، ﺍﺑﺪﺍ ﺷﺨﺺ ﺻﺎﺩﻗی ﻧیﺴﺖ

  2- یﻚ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺧیﺎﻧﺖ ﻣی ﻛﻨﺪ.

  مورد آخر اینکه به نقل از ﻓﻮﻛﺲ ﺗﺮیﻪ، اگر سگی یکی ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﮔﺎﺯ بگیرد به این معناست که:

  کسی ﻛﻪ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﺩﺍﺭید ﺑﻪ ﺷﻤﺎ خیانت میکند

  تعبیر خواب حمله سگ به انسان

  ﻣﻮﺭﺩ ﺣﻤﻠﻪ ﺳﮕﯽ ﻭﺍﻗﻊ ﺷﺪﻥ: ﺧﻄﺮ

  تعبیر خواب سگ قهوه ای

  دیدن ﺳـﮓ ﻗﻬﻮﻩ ﺍی یعنی : کسی ﺍﺯ ﺷﻤﺎ می ﺗﺮﺳﺪ.

  تعبیر سگ مرده

  اگر سگ مرده باشد یا در حال مردن باشد، به معنی از دست دادن یک دوست خوب یا غریزه تان است.

  تعبیر کشتن سگ

  اگر در خواب از این موضوع ناراحت باشید ، نشان از از دست دادن یکی از نزدیکان است و اگر خوشحال باشید نشان از رفع دشمنی ها می باشد .

  تعبیر توله سگ

  جوانی، سبک سری، غلیان عواطف و هیجانات. این تصویر در رویا ممکن است نمایانگر یک کودک یا احساس هشدار به آن کودک باشد، آبستنی فرزند شخص دیگر، شکنندگی‌ و وابستگی و نیازها، این تصویر می‌تواد نیاز خود شما را به عشق ورزیدن یا مراقبت از چیزی و یا بر عکس به تصویر بکشد.

  خـواب دیدن اینکه یک سگ ، توله سـگ هایی را دارد، به توانایی پرورش دادن شما اشاره دارد.

  فرار کردن از دست سگ

  از نظر محمدبن سیرین گوید:

  اگر بیند که سگ از وی می‌گریخت، دلیل است دشمن از وی برحذر بو.

  اسماعیل بن اشعث بر این عقیده است که:

  سگ شکاری در خـواب، دشمنی بود ظاهر. اگر بیند که به سگی شکار می‌کرد، دلیل که از دشمنی دعوی دانش کند و خیر و منفعت یابد. اگر بیند که سگ شکاری ازخود دور نمود، دلیل است از دشمنی با منفعت جدا شود.

  تعبیر خواب سگ زرد

  باید به تعبیر سگ سیاه و سفید ، که در بالای مطلب اشاره شد مراجعه کنید زیرا سـگ زرد ، معنای فی ما بین ســگ سیاه و سفید دارد .

  تعبیر خواب سگ وحشی

  دیدن اینکه در خوابتان، سگ با خوشی پارس می کند، نمادی از خوشی و فعالیت اجتماعی است. شما در یک سری مجامع پذیرفته می شوید. اگر سـگ وحشیانه پارس می کند، بیانگر این است که عادت دارید از دیگران تقاضا کنید و موقعیت های اطرافتان را کنترل کنید.

  آیا شما هی تند تند دستور می دهید و واق واق می کنید؟ تعبیر دیگر این است که می تواند بیانگر مجامع غیر دوستانه باشد.

  سگ اگر بزرگ و درنده و موحش باشد،  دشمنی است قوی پنجه و بسیار خطرناک ولی اگر سـگ ضعیف و کوچک باشد دشمنی است ناتوان ، که قادر نیست آزار برساند مثل سـگ های زینتی و کوچک که عده ای در خانه ها نگه می دارند. دیدن این نوع سـگ در رویا خطری را خبر نمی دهد.

  تعبیر  خواب شنیدن صدای سگ

  مطیعی تهرانی : صدای سگ بدگویی و سیاست و فحش و ناسزا است ، چنان چه در خواب صدای سگی را بشنوید ولی سـگ را نبینید ، نشان آن است که از شما بد می گویند، غیبت می‌کنند و توطئه ترتیب می‌دهند. خواب سـگ اگر آشنا و رام باشد و بانگ و صدا راه بیندازد فحش و ناسزا است و رویای شما می‌گوید با یک نفر برخوردی نا مطلوب خواهید داشت که او نسبت به شما سخنانزشت می‌ گوید و دشنام می‌ دهد.

  تعبیر خواب غذا دادن به سگ

  خواب دیدن اینکه به یک سگ غذا می دهید، به این معنی است که شما یک مهارت یا استعداد قدیمی را پرورش می دهید. بیانگر این است که شما نیاز دارید زمان و تلاش بیشتری صرف پرورش دوستی هاتان کنید.

  نظر مطیعی تهرانی: اگر در خواب ببینید که به سگ غذا می‌دهید، از غم و غصه فراغت حاصل می‌کنید و اگر سـگ طعمه ای را از دست شما قاپید و ربود و خورد زیان مالی متوجه شما می‌شود و روی کید و فریب مالی را از شما می‌رباید و چنان چه آن سگ ماده باشد، زنی شما را گول می زند و پولی را از چنگتان به در می‌برد.خوردن غذای سـگ در خواب تان ، بیانگر این است که نیاز دارید به افکار حیوانی یا افکار بدوی رسیدگی کنید. شما ممکن است با مسائل مربوط به وفاداری در یک رابطه مبارزه کنید.

  سـگ خالدار

  اگر خواب سگ قلاده به گردن باشد : غرایز کنترل یا مهار شده، غرایزی که به آن‌ها تعلیم داده و جهتشان داده‌ایم، بخش‌هایی از وجودمان که عقب رانده و مهار شده‌اند.

  دیدن یک سگ بیمار در خواب تان ،نمادی از دوستی فراموش شده است.

  صورت های دیگر از خواب دیدن سگ که در بالا توضیح داده نشده

  به سادگی ابراز کردن احساساتی چون پرخاشگری- شاید چون سگ ها به محض عصبانیت زود دندان‌هایشان را نشان می‌دهند.

  امیال جسمانی، دوستی، بخش‌هایی از وجودمان که دور از نظر دیگران نگه می‌داریم اما ممکن است ناگهان غلیان کنند، جریان تداوم احساسات طبیعی، خود را وقف کسی یا چیزی کردن، مثلا همسر یا فرزند.

  خواب سگ را ،همچنین راهنما یا نگهبان نیمه پنهان زندگی می‌دانند.

  دیدن خواب سگ در خواب تان نمادی از شهود(بینش)، وفاداری، سخاوت، حفاظت و راستی است. خواب بیانگر این است که ارزش های قوی و تنش های خوب شما، شما را قادر می سازد که در دنیا پیش بروید و موفق شوید. خواب دیدن سگ ممکن است بیانگر کسی در زندگی تان باشد، که این ویژگی ها را داشته باشد. تعبیر دیگر این است که دیدن سگ در خواب تان بیانگر مهارتی است که شما ممکن است رد کرده باشید یا فراموش کرده باشید. اگر سگ هار باشد و یا غر غر کند، بیانگر یک کشمکش درونی با خودتان است. ممکن است بیانگر خیانت و عدم صداقت باشد. اگر بیند که سگ بر وی تکیه کرده بود، دلیل است بر دشمنی فرومایه اعتماد کند و کار او را نصرت دهد. اگر دید که شیر سگ می خورد، دلیل که ترس و بیم سخت به وی رسد و باشد که با دشمن او را خصومت افتد.

  تعبیر خواب سگ از زبان ﻟﻮﮎ ﺍﻭیﺘﻨﻬﺎﻭ :

  خواب سگ : ﺩﻭﺳﺖ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭ

  خواب سگ ﻫﺎﺭ: ﺧﻄﺮیﮏ ﺩﻭﺳﺖ ﺭﺍ ﺗﻬﺪیﺪ ﻣیﮑﻨﺪ

  ﺑﺎ سگ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﺮﺩﻥ: ﺁﺷﺘﯽ

  خواب سگ ﮐﻪ ﭘﺎﺭﺱ ﻣیﮑﻨﺪ: ﺷﺎﻣﺎﻧﯽ

  خواب سگ ﺷﮑﺎﺭﯼ: ﭘﺸﺘﮑﺎﺭ ﺑﺴیﺎﺭ ﺯیﺎﺩ ﺑﺮﺍیﺘﺎﻥ ﺳﻮﺩ ﺁﻭﺭ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ

  خواب سگ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ: ﺩﺷﻤﻦ

  خواب سگ زنجیر ﺷﺪﻩ: ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺩﺯﺩﺍﻥ ﺑﺎﺷیﺪ

  ﺯﺩﻥ یﮏ سگ : ﻭﻓﺎﺩﺍﺭﯼ

  ﻋﻮﻋﻮ : ﺑﻪ ﺍﻋﻼﻥ ﺧﻄﺮ ﺁﺩﻣﻬﺎﯼ ﺧیﺮ ﺧﻮﺍﻩ ﮔﻮﺵ ﮐﻨیﺪ

  ﻋﻮﻋﻮ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﮓ: ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺩﺯﺩﯼ یﺎ ﺧﻄﺮ ﺁﺗﺶ ﺳﻮﺯﯼ

  خواب دیدن سگی که دمش را تکان تکان می دهد یا دور خودش می چرخد، بیانگر این است که شما یک موقعیت را به طوری موثر مدیریت نمی کنید. شما زمان زیادی را صرف تلاشی می کنید که نتیجه بخش نیست.
  خـواب دیدن اینکه دو سگ همدیگر را لیس می زنند، بیانگر درک مشترک در یکی از روابط بیداری تان است(یعنی در یکی از روابط بیداری تان به درک مشترک با هم رسیده اید)
  خـواب دیدن اینکه شما یک سگ می خرید، بیانگر این است که تمایل دارید دوستانتان را بخرید. تعبیر دیگر این است که بیانگر این است که نیاز دارید همراهی و مصاحبت پیدا کنید. اگر شما توسط یک سگ راهنمایی می شوید، (یک سگ جلوتان راه افتاده پیش می رود)، بیانگر این است که شما در مرور موقعیت یا مساله ای مشکل دارید.

  خـواب دیدن اینکه سگ تان را دور می کنید یا میفرستید، بیانگر این است که تصمیمات و انتخاباتی که الان میگیرید، به عنوان عدم وفاداری، سو تعبیر می شود. شما مجبورید چیزی انجام دهید که برای شما درست است و نگران این نباشید که بقیه راجع به این تصمیم چه فکر می کنند. تعبیر دیگر این است که بیانگر رد دوستی است.

  زیرگرفتن یک سگ در خواب تان به این معنی است که شما در مورد نیات یک دوست شک دارید. شاید حس می کنید به شما خیانت شده است. خواب دیدن در مورد دویدن یا زندگی کردن با یک دسته سگ ، به این معنی است که شما به دنبال حس تعلق و داشتن خانواده هستید. خواب سگ ها ممکن است نمادی از خواهر برادر، بچه ها یا اعضای دیگر خانواده باشد که حس می کنید نیاز دارید حمایت شوند و از گزند دور باشند. خواب دیدن اینکه یک سگ را حمام می کنید، نمادی از توانایی پرورش دادن شماست. شما به خودتان، به وفاداری و سخاوت خود، می بالید.
  خواب دیدن اینکه در حال مالش شکم یک سگ هستید، بیانگر اعتماد در رابطه است. خواب دیدن اینکه شما یک سگ را لباس می پوشانید بیانگر این است که تلاش می کنید شخصیت و عادات خود را بپوشانید. خواب دیدن اینکه نمی توانید یک سگ را از کولتان بردارید، بیانگر این است که قادر نیستید یک نفر را از کولتان پیاده کنید(یک نفر حسابی سوار شما شده و دارد از شما سواری میگیرد و شما زورتان بهش نمی رسد). شاید آنها خیلی به شما وابسته ند یا خیلی بار روی دوش شمادارند.
  دیدن یک سگ به رنگ سیاه در خواب تان نمادی از جنبه ی سایه وار یک دوست است. قسمت سیاه یک نفر نصیب شما شده و به شما نشان داده شده و شما قادرید که نیات حقیقی او را بفهمید و از آنها سر در آورید.

  خواب سگ سفید، بیانگر این است که نیات این دوست، خالص و درست است. خواب دیدن اینکه شما پا روی یک سگ می گذارید، بیانگر این است که شما دوستی ها یا روابط خاصی را بی اهمیت می شمارید. خواب دیدن اینکه یک سگ ، مار می خورد بیانگر این است که دوستی صمیمی تلاش می کند که شما را از گرفتن یک تصمیم بد باز دارد. دیدن خواب سگ با دو سر در خواب تان به این معنی است که شما خیلی مراقب اطرافتان هستید.

  از طرف دیگر خواب ممکن است به این معنی باشد که نیاز دارید از چیزی که اطراف شماست بیشتر آگاه باشید.

  خواب سگ  تلاش می کند که به شما تجاوز کند یا به شما بپرد، هشداری ازین است که یک نفری که فکر می کنید دوست شماست از شما سو استفاده می کند. دیدن لانه سگ در خواب تان ،بیانگر این است که در مشکل بزرگی هستید. به خاطر عملکردتان تنبیه می شوید.

  خواب انواع سگ ﺩﺭ ﺳﺮزمین رویا :

  تعبیر ﺧﻮﺍﺏ ﺳﮓ: ﺧﻮﺷﺒﺨﺘی ﺗﻮﺍﻡ ﺑﺎ ﺧﻄﺮ

  تعبیر خواب سگ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ: یﻚ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺧﺪﻣﺖ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻛﺮﺩ.

  تعبیر خواب سگ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺩیﮕﺮﺍﻥ ﺗﻌﻠﻖ ﺩﺍﺭﺩ: ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺩﺭﺩﺳﺮ ﺑﺎﺷیﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﺳﻔیﺪ: ﭘﻮﻝ ﻫﻨﮕﻔﺘی ﻧﺼیﺐ ﺷﻤﺎ ﻣی ﺷﻮﺩ.

  تعبیر خواب سیاه: ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧیﺎﻧﺘﻜﺎﺭ ﺑﺎﺷیﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮی: یﻚ ﺩﻭﺳﺖ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭ ﺩﺭ ﻛﻨﺎﺭ ﺷﻤﺎﺳﺖ.

  تعبیر خواب سگ ﺑﺰﺭﮒ: ﺷﻤﺎ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺴیﺎﺭی ﺩﺍﺭیﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﻛﻮﭼﻚ:ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ ﺑﺎﺷیﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ: ﺩﺭیﻚ ﻣﻌﺎﻣﻠﻪ یﺎ ﻣﺤﻜﻤﻪ ﻣی ﺑﺎﺯیﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ: ﻣﺸﺎﺟﺮﻩ ﺑیﻦ ﺯﻥ ﻭ ﺷﻮﻫﺮ

  تعبیر خواب سگ پلیس: ﻣﺸﺎﺟﺮﻩ ﺑﺎ ﺷﺮیﻚ ﻛﺎﺭﺗﺎﻥ ﺩﺭ ﭘیﺶ ﺍﺳﺖ

  تعبیر ﺳﮓ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﻛﻮﺭﻫﺎ: ﺑﺎیﺪ ﻣﺪﺗی ﺭﻭﺯﻩ ﺑﮕیﺮیﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﻛﻮﭼﻚ ﻗﺸﻨﮓ: یﻚ ﻣﻬﻤﺎﻥ ﻧﺎﺧﻮﺍﻧﺪﻩ ﺑﻪ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﺷﻤﺎ ﻣی ﺁیﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﺑﺎﻣﺤﺒﺖ:ﻫﻤﻪ ﭼیﺰ ﺑﺨﻮﺑی ﭘیﺶ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﻓﺖ.

  تعبیر خواب سگ ﻧﻪ ﺯیﺎﺩ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨی: یﻚ ﺩﻭﺳﺖ ﺧﻮﺏ ﺑﻪ ﻛﻤﻚ ﺷﻤﺎ ﻣی ﺁیﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﮔﺮﮔی: ﺍﺯ ﺻﻤیﻢ ﻗﻠﺐ ﻋﺎﺷﻖ ﺧﻮﺍﻫیﺪ ﺷﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﺑﻮﻟﺪﺍﮒ: ﺑﺎ ﺷﺨﺺ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﻼﻗﻪ ﺗﺎﻥ ﻣﺸﺎﺟﺮﻩ ﺧﻮﺍﻫیﺪ ﻛﺮﺩ.

  تعبیر خواب سگ ﺳﻦ ﺑﺮﻧﺎﺭﺩ: ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺴیﺎﺭ ﺻﺎﺩﻕ ﻭ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭی ﺧﻮﺍﻫیﺪ ﺩﺍﺷﺖ.

  تعبیر خواب سگ ﮔﻠﻪ: ﻧﺎﻛﺎﻣی

  تعبیر خواب سگ ﻭﻟﮕﺮﺩ: ﻭﻓﺎﺩﺍﺭی ﺩﺭ ﻋﺸﻖ

  تعبیر خواب سگ ﮊﻭﻟیﺪﻩ: ﻣﻌﺸﻮﻗﺘﺎﻥ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭ ﺍﺳﺖ.

  تعبیر خواب سگ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ:ﻣﻌﺸﻮﻕ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣیﺪﻫیﺪ

  تعبیر خواب سگ غمگین:ﺭﻧﺞ ﻭ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘی

  تعبیر خواب سگ ﺧﻮﺍﺑیﺪﻩ: ﻧﺒﺎیﺪ ﺑﺘﺮﺳیﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﻏﺮﻏﺮ ﻣی ﻛﻨﺪ: ﺧﻄﺮ ﺑﺴیﺎﺭ ﺑﺰﺭﮒ

  ﺳﮕی ﻛﻪ ﺩﻫﺎﻧﺶ ﻛﻒ ﻛﺮﺩﻩ: ﺗﻐییﺮﺍﺕ ﺧﻮﺷﺎیﻨﺪ ﺩﺭ ﭘیﺶ ﺍﺳﺖ

  تعبیر خواب ﺳـﮓ ﺷﺠﺎﻉ: ﻫﻤﻜﺎﺭ ﺷﻤﺎ ﺷﺨﺺ ﺷﺠﺎﻉ ﻭ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭی ﺍﺳﺖ

  تعبیر خواب سگ ﮔﻤﺸﺪﻩ: ﺧﺒﺮﻫﺎی ﺑﺴیﺎﺭ ﺑﺪ

  تعبیر خواب سگ ﭘﺎﺭﺱ ﻣی ﻛﻨﺪ: ﻣﺸﺎﺟﺮﻩ ﻭ ﻧﺰﺍﻉ

  تعبیر خواب سگ ﺍﺯ یﻚ ﺯﺧﻤی ﻣﺮﺍﻗﺒﺖ ﻣی ﻛﻨﺪ: ﻛﻠیﻪ ﺍﻗﺪﺍﻣﺎﺕ ﺷﻤﺎ ﺑیﻬﻮﺩﻩ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺑﻮﺩ.

  تعبیر خواب سگ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺟﺪﺍﻝ: ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺩﺯﺩﺍﻥ ﺑﺎﺷیﺪ.

  ﺳﮕﻬﺎ ﺑﺎﻋﺚ ﺧﺮﺍﺑی ﻣی ﺷﻮﻧﺪ: یﻚ ﺭﺍﺯ ﻓﺎﺵ ﻣی ﺷﻮﺩ.

  تعبیر خواب سگ ﻛﻪ ﻟﺒﺎﺳﻬﺎی ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﭘﺎﺭﻩ ﻣی ﻛﻨﺪ: ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﻓﺎﻣیﻞ ﭘﺮﮔﻮﺋی ﻣی ﻛﻨﻨﺪ.

  ﺳﮕﻬﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺑﺎﺯی: ﺷﻤﺎ ﺩﺭﺧﻄﺮ ﻫﺴﺘیﺪ

  تعبیر خواب سگ ﻧﺮ ﻭ ﻣﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯی ﻣی ﻛﻨﻨﺪ: ﻋﺸﺎﻕ ﺑﻪ یﻜﺪیﮕﺮ ﺩﺭﻭﻍ ﻣی ﮔﻮیﻨﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﻧﺮ یﻚ ﺳـﮓ ﻣﺎﺩﻩ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﺩ:ﺗﻤﺎﻣی ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎی ﺷﻤﺎ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﻣی ﺷﻮﺩ.

  تعبیر خواب سگ ﻭ ﮔﺮﺑﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﺎﺯی ﻣی ﻛﻨﻨﺪ:ﻣﺸﺎﺟﺮﺍﺕ ﺑﺰﺭﮒ ﻋﺸﻘی

  تعبیر خواب ﺳـﮓ ﻭ ﮔﺮﺑﻪ ﺟﺪﺍﻝ ﻣی ﻛﻨﻨﺪ:ﻣﺸﺎﺟﺮﻩ ﺑﺎ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻭ ﺁﺷﻨﺎیﺎﻥ

  تعبیر رویای سگ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺷﻤﺎ ﻣی ﺩﻭﻧﺪ: ﺩیﮕﺮﺍﻥ ﺑﺎﻋﺚ ﺑﺪﻧﺎﻣی ﺷﻤﺎ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ.

  تعبیر خواب سگ ﺗﺎﺯی:ﺑﺮ ﻣﺨﺎﻟﻔﺎﻥ ﻭ ﺭﻗﺒﺎ ﭘیﺮﻭﺯ ﻣی ﺷﻮیﺪ.

  ﺷﻤﺎ یﻚ سگ ﺗﺎﺯی ﺩﺍﺭیﺪ:ﺩﺭ ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﻣیﺸﻮیﺪ

  تعبیر خواب سگ ﺗﺎﺯی ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺩﻭیﺪﻥ: یﻚ ﻧﺎﻣﻪ ﻣﺤﺘﻮی ﺧﺒﺮﻫﺎی ﺧﻮﺵ

  تعبیر خواب ﺩﺳﺘﻪ ﺳـﮓ ﺷﻜﺎﺭی: ﻣﻮﻓﻘیﺖ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ یﻚ ﻣﺒﺎﺭﺯﺓﺳﺨﺖ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺷﻤﺎﺳﺖ.

  ﺳﮕﻬﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺷﻜﺎﺭ: ﺷﺎﻧﺲ ﻭ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘی

  ﺷﻤﺎ یﻚ ﺳـﮓ ﺷﻜﺎﺭی ﺩﺍﺭیﺪ: ﻭﺿﻌیﺖ ﺯﻧﺪﮔی ﺷﻤﺎ ﺳﺮیﻌﺎ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺑﻬﺒﻮﺩی ﺍﺳﺖ.

  یﻚ ﻓﻮﻛﺲ ﺗﺮیﻪ ﺑﺎ ﺑﺠﻪ ﻫﺎ ﺑﺎﺯی ﻣی ﻛﻨﺪ: ﺧﺮﺝ ﺯﻧﺪﮔی ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺁیﻨﺪﻩ ﺑﺮﺍﺣﺘی ﻓﺮﺍﻫﻢ ﺧﻮﺍﻫیﺪ ﻛﺮﺩ.

  ﻣﺠﺮﺩﻫﺎ ﺧﻮﺍﺏ ﺳـﮓ ﺑﺒیﻨﻨﺪ: ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺧﻄﺮ ﻓﺮیﺐ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ.

  ﻣﺘﺎﻫﻠﻬﺎ ﺧﻮﺍﺏ ﺳـﮓ ﺑﺒیﻨﻨﺪ: ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺮ ﺳﺮ ﻋﺸﻖ ﻣﺸﺎﺟﺮﻩ ﻣی ﻛﻨﻨﺪ.

  تعبیر خواب ﺳـﮓ ﻣی ﻓﺮﻭﺷیﺪ: یﻜﻨﻔﺮ ﺑﺎ ﻧیﺖ ﺑﺪ ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺷﻤﺎﺳﺖ.

  نکته مهم و قابل تامل

  بعضی افراد در خـواب به حیوانات دیگری مثل گرگ ، شغال ، روباره ،گربه وحشی و … را می بینند ولی به اشتباه فکر میکنن که خواب سگ دیده اند، که باعث میشود تعبیر به طور کامل اشتباه از آب دربیاید .

  به این منظور ما سعی کردیم که اولا عکس های مختلف از نژاد های مختلف سگ ها را در این مطلب قرار دهیم .

  همچنین اینکه بعضی خصوصیات تشخیصی سگ و گرگ را نیز در پایین توضیح داده ایم که با خواندن آن کمتر دچار اشتباه شوید .

  سگ ،(نام علمی: Canis lupus familiaris) زیرگونهٔ اهلی گرگ‌ها و پستانداری از راستهٔ سگ‌سانان است.

  سگ نخستین جانوری است که به دست انسان اهلی شد. سگ‌ها از متنوع‌ترین جانوران زمین هستند که میراث چند هزار سال مداخله انسان در روند جفت‌گیری و پرورش این جانور است.

  سگ نوع اهلی گرگ خاکستری است، اما زمان و محل دقیق اهلی شدن آن مشخص نیست.

  آخرین بررسی ژنتیکی در سال ۲۰۱۴ نشان داده که تبار سگ‌ها ۲۷ تا ۴۰ هزار سال پیش از گرگ خاکستری جدا شده‌است .

  دو تفاوت بارز گرگ ها و سگ ها در ایران، جثه و رنگ آنها می باشد.

  جثه گرگ به مراتب از سگ بزرگ تر است و افراد باتجربه این موضوع را به خوبی تشخیص می دهند.

  اگر بخواهیم دقیق تر و با نگاهی ریزبینانه به اندام این دو جانور نگاه کنیم:

  سگ در مقایسه با گرگ ،سایز جمجمه ای ۲۰ درصد کوچکتر دارد و پنجه های سگ نیز حدود 50 درصد از پنجه های گرگ کوچکتر است.

  گرگ معمولا گوش هایی بلند و نوک تیز دارد.

  اما سگ گوش های کوتاهتر و دایره ای شکل دارد.

  گردن سگ کشیده بوده و سر بالایی دارد؛ اما در گرگ خالص سر در امتداد بدن قرار گرفته است.

  دم سگها در بسیاری از اوقات بالا نگه داشته می شود و سر دم کمی به طرف بالا خم می شود ولی گرگ ها معمولا دم های افتاده و صاف دارند که بین پاهای خود قرار می دهند.

  گرگ ها در شرایط عادی مانند سگها پارس می کنند.

  به جز مواقع خبر کردن همدیگر برای شکار، تعیین قلمرو و درگیری، زمان مرگ هم نوعانشان و در هنگام جفت گیری که زوزه می کشند.

  منبع مطلب : www.iranve.com

  مدیر محترم سایت www.iranve.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ع ص 6 ماه قبل
  -2

  سلام

  خواب دیدم که سگی دست راستم را گاز گرفته بود ولی اصلا درد نداشتم من برای رهایی از سگ به این طرف و آن طرف میرفتم ستون بزرگی دیدم ودور خودم میچرخاندم سگ را تا به ستون بزنم تا رها شوم

  ممنون میشم جواب بدهید

  اذیتا 6 ماه قبل
  0

  در خواب دیدم که سگ برادر شوهرم راگاز گرفته بود از بازو

  عل 7 ماه قبل
  0

  با سلام و خسته نباشید من خواب دیدم که سگ جلوم هست و انگشت دستم در دهانش هست ولی آسیبی نرسانده و منم زل زدم بهش و اونم نگاه میکرد ولی ترسناک یا پارس نکرد که یه دفعه دیدم یکی از همکاران ترساندشو رفت خاهشا تعبیر خوابم زودتر بفرماید

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام من یه شب خواب دیدم که با خانوادم به شمال میریم مادربزرگم در شهری به نام بندر گز زندگی میکنه ما تو کوچه بودیم داشتین از سراشیبی میکفتیم که یه گاه گوسفند بود برادرم از من کوچک تر تود و به سمت سگا رفت و انها را آذیت کرد و نزدیک بود دستش را کار بگیرد ولی من لباسش رو کشیدم و وقتی می خواستن سگ را از برادم جدا کنم سگ انگشت اشاره دست راستم را گرفت و یادم میاد سگ سیاه و سفید بود و خیلی درد داشت بعد که ول کرد ساعت گوشیم زنگ خورد و من از خواب بیدار شدم و وقتی به دستم نگاه کردم قرمز شده بود و درد می‌گرفت من ۳۰ ثانیه اول نمیتونستم دستمو تکون بدم لطفا جواب رو برام ارسال کنید ممنون

  فاطمه زهرا 10 ماه قبل
  1

  امروز صبح ساعت ۵ به بعد خوابی دیدم که یک ظرف غذا دستم بود سگی حمله کرد دست راستم گاز گرفت و پشت دستم زخمی شد .تعبیر خوابم چیست؟

  فاطمه زهرا 10 ماه قبل
  1

  امروز صبح ساعت ۵ گذشته بود که غذا دستم بود وسگی حمله کرد ودست راستم گاز گرفت و غذا را گرفت و دست راستم زخمی شد .تعبیر خوابم چیست؟

  1
  مریم 1 ماه قبل

  من فکر کنم تعبیر اینو میدونم تعبیرش اینه که حتما از طرف یکی از نزدیکانتون خیانت میبینید

  0
  فاطمه زهرا 10 ماه قبل

  امروز صبح بعد از ساعت ۵ ظرف غذا دست راستم بود که سگی دست راستم گاز گرفت وبه ظرف غذا حمله کرد و غذا را برد و پشت دست راستم زخمی شد. تعبیرش چیست؟

  شروین 11 ماه قبل
  0

  سگی زرد دست راستم را گاز گرفت ولی زخمی نشدم دنبالم هم نکرد

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  خواب دیدم سگ دنبال ساحبش بود ومن از کنار انها رد میشدم سگ دست راست را گاز گرفت چیزی نشد من باساحب سگ درگیر شدم وساحب سگ زنش امد من دنال کرد

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  من خواب دیدم یک سگ کوچک زینتی وق وق کنان دنبالم کرد دستم روگاز گرفت

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام من فرشید هستم چند روز پیش در خواب دیدم یک سگ انگشتان پای راستم رو گرفته ولی فشار نمیده دردم نمیگرفت تعبیرش چیه میشه لطف کنین چواب بدید

  ۰۰۵۷ 2 سال قبل
  0

  سلام خواب دیدم سگ چوپان منو دنبال میکند و دوتا از انگشتم رابه آرامی فشار داد

  مهدی 2 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید