توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعداد سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  1 بازدید

  تعداد سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سوالات استخدامی آموزش و پرورش (بسته 100% تضمین شده آزمون 99)

  سوالات استخدامی آموزش و پرورشسوالات استخدامی آموزش و پرورش را با عنوان بسته صددرصد تضمینی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ معرفی نموده ایم که از پرمحتواترین بسته های مطالعاتی حال حاضر برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش به حساب می آید و انتخابش را به هر داوطلب از هر رشته شغلی آموزش و پرورش توصیه می نماییم که برای موفقیت یک چنین بسته ای را مورد مطالعه خود قرار دهند.

  یکی از آزمون های استخدامی مهم و بزرگ کشور آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد که با هر بار برگزاری از پذیرش های زیاد برخوردار بوده است و شرکت کنندگان بسیار زیادی را به خود می بیند و این بار آزمون سال ۹۹ یکی از بیشترین جذب ها را برای استخدام به خود اختصاص داده است. تیم تاپ سوال با اعلام استخدام وزارت آموزش و پرورش تصمیم گرفت که مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش موجود در سایت که در آزمون دوره های قبل مورد استفاده اکثر داوطلبان قرار گرفته بود را مورد بررسی و آپدیت قرار دهد.

  داوطلبان محترم برای شرکت در این آزمون آموزش و پرورش می بایست با اطلاعات کامل و مناسب در این آزمون شرکت نمایند که منبع مطالعاتی خوب می توانند جوابگوی این موضوع باشد که تاپ سوال با تمام تلاش خود در صدد برطرف کردن این مورد است که در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم تا آزمونی خوبی را تجربه نمایید.

  descriptionمطالعه منابعی که می توانند در قبولی آزمون آموزش و پرورش نقش آفرین باشند

  برای اینکه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را با قدرت کامل پشت سر بگذارید باید از منابع مطالعاتی تاثیر گذار مطلع باشید که این موضوع نیز خود مسیر قبولی شما را هموارتر می نماید بعد از این می بایست در تکاپو یافتن منابع استاندارد یاد شده برای آماده نمودن خود جهت شرکت در آزمون باشید.

  مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش / کاملترین بسته تضمینی برای آزمون ۹۹

  تاپ سوال برای تدارک یک بسته مطالعاتی برای داوطلبان تمامی آزمون های استخدامی مرتبط با آن سازمان و ادوار گذشته را مورد رصد و بررسی قرار می دهد و با بهره گیری از تجربه داوطلبان موفق آزمون آموزش و پرورش دوره های قبل این منابع را خدمتان ارائه نموده است.

  چندین سال است که تاپ سوال در زمینه ارائه بسته های فوق کمک آموزشی برای شرکت کنندگان آزمون های استخدامی مشغول به فعالیت می باشد و برای آزمون سال ۹۹ آموزش و پرورش چند ماه را برای گردآوری این منابع سپری نموده است تا داوطلبان یک بسته پرمحتوا مطالعاتی را تجربه نمایند و در رشته شغلی مورد نظر خود به استخدام آموزش و پرورش در بیایند. در عنوان بعدی به عناوین بخش های محتویات بسته مطالعاتی آزمون آموزش و پرورش پرداخته می شود که تمامی منابع مورد نیاز آزمون را به همراه دارد و نهایت بهره را حاصل تلاش خود نمایید.

  graphic_eqمحتویات مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش در ۷ بخش

  قبل از تشریح کامل جزئیات بخش های مطالعاتی آزمون آموزش و پرورش یک نگاه کلی به محتویات این بسته داریم که یکی از جامع ترین بسته های مطالعاتی کشور برای این آزمون به حساب می آید و بدون شک مطالعه کنندگان آن خود را جزو قبول شدگان آزمون ۹۹ آموزش و پرورش بدانند.

  مهم ترین و پرتکرارترین نمونه سوالات عمومی استخدامی را برای آزمون آموزش و پرورش با تعداد بسیار بالا در نظر گرفته ایم که با این بخش دانش خود را در منابع عمومی آزمون به بالاترین حد ممکن خواهید رساند. سوالات تخصصی هم همین طور که اصل سوالات خوشه های شغلی مختلف را ارائه نموده ایم و یکی از بخش های مهم برای داوطلبان بخش دفترچه های می باشد که بصورت ویژه دفترچه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش و همین طور آزمون های فراگیر را با پاسخنامه جهت آشنایی هر چه بیشتر شما داوطلبان با این آزمون ها تنظیم نموده ایم تا خود را از تهیه این نوع منبع بی نیاز نمایید، برای بخش عمومی درسنامه های فوق آموزشی را تدارک دیده ایم که در معرفی تک تک بخش ها شما را بیشتر با آن آشنا می کنیم.

  ۱- دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش  / سال های ۸۴ – ۸۶ – ۸۹ با پاسخنامه

  دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش / سال های ۹۴ – ۹۵ با پاسخ نامه تشریحی

  دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش / سال های ۹۶ – ۹۷ با پاسخ نامه تشریحی

  تعداد ۷ دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در بخش عمومی با پاسخنامه تدارک که تمامی این دفترچه ها با کیفیت خوانا و بصورت تایپ شده برای آزمون سال ۹۹ عناوین رشته شغلی مختلف آموزش و پرورش می باشد از لحاظ منبع طرح سوالات، سطح سوالات ، پاسخنامه و … یکی از کاملترین منبع مطالعاتی استاندارد به شمار می رود و مطالعه این سوالات را به تمام داوطلبان آموزش و پرورش توصیه می نماییم با این دفترچه ها خود را با مهم ترین نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش آشنا خواهید نمود.

  ۲- دفترچه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  اصل سوالات آزمون فراگیر خرداد ۹۴ + پاسخ نامه تشریحی

  اصل سوالات آزمون فراگیر اسفند ۹۴ + پاسخ نامه تشریحی

  اصل سوالات آزمون فراگیر آبان ۹۵ + پاسخ نامه تشریحی

  اصل سوالات آزمون فراگیر شهریور ۹۶ + پاسخ نامه تشریحی

  اصل سوالات آزمون فراگیر تیر ۹۷ + پاسخ نامه تشریحی

  این دفترچه سوالات مربوط می شود به ۵ دوره از آزمون های استخدامی فراگیر که در سال های قبل برگزار گردید که به همراه پاسخنامه تشریحی در اختیار شما داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ قرار می گیرد و منبع بسیار مناسب مطالعاتی به شمار می رود و در این بسته سوالات استخدامی آموزش و پرورش تعداد زیادی دفترچه ارائه نموده ایم تا داوطلبان با یک آشنایی کامل نسبت به آزمون های بزرگ کشور به رقابت با داوطلبان بپردازند و حتما این سوالات استاندارد را مطالعه داشته باشید تا با نحوه و سطح سوالات آزمون های بزرگ آشنا شوید.

  ۳- سوالات استخدامی آموزش و پرورش در بخش عمومی

  ۶۴۴ عدد سوال زبان و ادبیات فارسی

  ۶۲۴ عدد سوال معارف اسلامی

  ۷۵۰ عدد سوال ریاضی و آمار مقدماتی

  ۶۱۸ عدد سوال زبان انگلیسی عمومی

  ۳۲۵ عدد سوال اطلاعات عمومی

  ۷۳۵ عدد سوال فناوری اطلاعات (ICDL)

  ۵۳۸ عدد سوال هوش و توانمندی

  این مجموعه سوالات عمومی که از هر نظر چه تعداد سوال و چه پاسخنامه کامل می باشد توسط تیم تاپ سوال با استفاده از تجربیات داوطلبان موفق آزمون های آموزش و پرورش دوره های قبل و آزمون های استخدامی سراسر کشور تهیه شده و برای آزمون پیش رو خیلی می تواند تاثیر گذار باشد و پیشنهاد می نماییم این بخش از سوالات آموزش و پرورش را حتما فرا گیرید.

  ۴- سوالات استخدامی آموزش و پرورش / آزمون عمومی

  نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی

  نمونه سوالات معارف اسلامی

  نمونه سوالات اطلاعات عمومی

  نمونه سوالات فناوری اطلاعات

  نمونه سوالات ریاضی و آمار مقدماتی

  نمونه سوالات زبان انگلیسی عمومی

  علاوه بر ارائه یک بخش سوالات عمومی تصمیم گرفتیم ۲ آزمون آزمایشی عمومی برای داوطلبان آزمون آموزش و پرورش سال ۹۹ تدارک ببینیم که هر دفترچه شامل ۱۲۵ سوال با پاسخنامه می باشد و منابع استخدامی آموزش و پرورش این دو دفترچه دروسی هستند که ذکر نمودیم و طراحی آنها مختص تاپ سوال می باشد و فقط در تاپ سوال می توانید دریافت نمایید و به نوعی خواستیم تجربه چندین سال فعالیت خود را در یک چنین کاری به نمایش بگذاریم تا داوطلبان بدانند تاپ سوال چقدر می تواند به همراه بسته های آموزشی اش تکیه گاهی برای آزمون های استخدامی باشد.

  ۵- سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش / عناوین شغلی آموزگاری و دبیری

  ۲۰۰ سوال تخصصی روشها و فنون تدریس + پاسخ نامه

  ۲۰۰ سوال تخصصی سنجش و ارزیابی + پاسخ نامه

  ۲۰۰ سوال تخصصی روانشناسی تربیتی + پاسخ نامه

  ۲۰۰ سوال تخصصی تعلیم و تربیت + پاسخ نامه

  ۲۰۰ سوال تخصصی تکنولوژی آموزش + پاسخ نامه

  یک بخش مهم برای رده های شغلی دبیری و آموزگاری آموزش و پرورش ارائه نموده ایم که خیلی می تواند به کار داوطلبان این آزمون بیاید و داوطلبان این عناوین شغلی این بخش را در کنار دیگر بخش ها می توانید مورد مطالعه قرار دهید.

  ۶- سوالات استخدامی آموزش و پرورش / دفترچه های تخصصی سال ۸۹

  سوالات هنرآموز معدن – سوالات هنرآموز ماشین های کشاورزی – سوالات هنرآموز نقشه برداری – سوالات هنرآموز مکانیک خودرو  – سوالات هنرآموز گرافیک – سوالات هنرآموز کامپیوتر – سوالات هنرآموز ساخت و تولید – سوالات هنرآموز طراحی و دوخت – سوالات هنرآموز صنایع نساجی – سوالات هنرآموز صنایع فلزی و جوشکاری – سوالات  هنرآموز صنایع غذایی – سوالات هنرآموز صنایع چوب – سوالات هنرآموز ساختمان – سوالات هنرآموز زراعی و باغی – سوالات کارشناس امور حقوقی – سوالات کارشناس آمار – سوالات  هنرآموز حسابداری – سوالات هنرآموز چاپ – سوالات هنرآموز تاسیسات – سوالات هنرآموز امور دامی – سوالات هنرآموز نقشه کشی معماری – سوالات هنرآموز نقشه کشی عمومی (صنعتی) – سوالات آموزگار دوره ابتدایی – سوالات آموزگار توان بخشی استثنائی – سوالات هنرآموز متالوژی – سوالات هنرآموز صنایع شیمیایی – سوالات هنرآموز صنایع سرامیک – سوالات هنرآموز الکترونیک – سوالات مشاور تحصیلی – سوالات کارشناس فناوری IT – سوالات دبیر ورزش

  این دفترچه سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش برای عناوین شغلی مختلف سال ۸۹ می باشد و فاقد پاسخ نامه هستند و بیشتر جهت آشنایی با سوالات تخصصی رده شغلی مربوط به خود این بخش را تدارک دیده ایم که خیلی می تواند در بخش تخصصی نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش موثر باشد و این منابع استخدامی آموزش و پرورش اکثر رشته های شغلی را دربر می گیرد.

  ۷- جزوات منابع عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  ۱۳۶ صفحه جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

  ۵۲ صفحه جزوه استخدامی معارف اسلامی

  ۲۵۰ صفحه جزوه استخدامی مهارت های ICDL

  ۱۴۱ صفحه جزوه استخدامی آمار و ریاضیات

  ۱۴۰ صفحه جزوه استخدامی زبان انگلیسی

  ۱۰ صفحه حزوه استخدامی هوش و توانمندی

  علاوه بر بخش های فوق کامل نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش و دفترچه ها نگاهی هم به درسنامه های استخدامی منابع عمومی داشته ایم که نتیجه آنرا مشاهده می فرمایید. در آزمون های مختلف داوطلبان با این جزوات توانسته اند پاسخگویی بسیار خوبی به سوالات بخش عمومی داشته باشند و شما داوطلبان در آزمون سال ۹۹ آموزش و پرورش می توانید با مطالعه این درسنامه ها که حاوی نکاتی طلایی و راهکارهای آموزشی مخصوص آزمون های استخدامی می باشد قدرتمندتر از هر شرکت کننده ای در این آزمون ظاهر شوید.

  format_quoteکاملترین منبع مطالعاتی آزمون آموزش و پرورش

  ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما داوطلبان که امیدواریم مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش که از کاملترین بسته های حال حاضر می باشد مورد توجه و عنایت شما قرار بگیرد. این مجموعه تمامی موارد مورد نیاز استخدامی آموزش و پرورش که شما داوطلبان گرامی جهت شرکت در آزمون به آن نیاز دارید را با خود به همراه داشته و مطمئن باشید که با مطالعه این سوالات می توانید در جهت قبولی و استخدام گامی بلند و محکم بردارید آن هم جهت قبولی ۱۰۰%.

  تاپ سوال چندین آزمون استخدام آموزش و پرورش را تجربه نموده است و دریافت این بسته مطالعاتی پرمحتوا را به تمام کسانی که می خواهند برای آزمون سال ۹۹ نمونه سوالات آزمون های قبل را در دست داشته باشند توصیه می نماییم. تمام سعی خود را به کار گرفتیم تا این مجموعه سوالات از هر نظر کامل باشد و پیشنهاد می کنیم این مجموعه سوالات را به هیچ وجه از دست ندهید و آنرا وارد برنامه مطالعاتی خود نمایید که امیدواریم با استفاده از این سوالات مسیر استخدام خود را نسبت به دیگر داوطلبان هموارتر کرده و از قبولشدگان این آزمون بزرگ باشید.

  تاپ سوال همیشه این را مدنظر قرار داده که مجموعه سوالات استخدامی را با بهترین کیفیت ممکن ارائه نماید تا داوطلبان مجموعه های با کمیت و کیفیت بالا را دریافت کنند که این مجموعه از هر نظر می تواند بهترین انتخاب بعنوان منبع مطالعاتی شما داوطلبان باشد که حتما مورد رضایت شما قرار خواهد گرفت و از همه داوطلبان موفق آزمون های قبل آموزش و پرورش که با تشکرهایشان باعث انگیزه فعالیت بیشتر برای آزمون های بعدی گردیده اند متشکریم و امیدواریم خروجی آزمون سال ۹۹ آموزش و پرورش، موفقیت برای شما دریافت کننده بسته مطالعاتی باشد.

  تجربه جامع ترین بسته مطالعاتی جزوات و سوالات استخدامی آموزش و پرورش

  قبولی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ با استانداردترین منابع مطالعاتی

  آموزش و پرورش

  تاپ سوال از قدیمی های این فعالیت نگاهی ویژه به آزمون های استخدامی آموزش و پرورش دارد و همیشه سعی نموده دانلود کاملترین نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش و همین طور دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش هم فراهم نموده که یقین داریم دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش کمک کننده خواهند بود. برای برخی از رده های شغلی آزمون آموزش و پرورش خوشه های دبیری ، هنرآموز و … مجموعه تخصصی استخدامی را تدارک دیده ایم که می توانید برروی هر یک از عناوین شغلی مربوط به خود کلیک نمایید.

  منبع مطلب : topsoal.ir

  مدیر محترم سایت topsoal.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سوالات استخدامی آموزش و پرورش (استخدام ۱۰۰ % تضمینی آزمون ۹۹)

  سوالات استخدامی آموزش و پرورش (استخدام ۱۰۰ % تضمینی آزمون ۹۹)

  دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( اصل سوالات تخصصی آزمون استخدامی ۹۰ تا ۹۸ ویژه آزمون ۱۳۹۹ )

  سوالات استخدامی آموزش و پرورش مجموعه ای که شامل تمامی بخش های مهم و کلیدی یک آزمون استخدامی است و مطمئنا می تواند مسیر موفقیت شما عزیزان را بیش از بیش در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۹ هموار تر از قبل کند. شما عزیزان می توانید با مطالعه کامل نمونه سوالات استخدامی تخصصی آموزش و پرورش جهت ارتقاء هر چه بهتر سطح علمی خود تلاش کنید و این آزمون استخدامی را در گام اول یعنی آزمون کتبی پشت سر بگذارید. مجموعه سوالات تخصصی آموزش و پرورش حاصل تلاش چندین و چند ساله تیم تهیه سوالات استخدامی ایران سوال می باشد و مطمئنا کاملترین مجموعه ذر سراسر کشور قلمداد می شود. با ما همراه باشید.

  بی شک داوطلبین عزیز آزمون های استخدامی در کشور می دانند که آزمون های استخدامی از دو بخش تخصصی و عمومی تشکیل می شوند . سوالات آزمون های استخدامی در کشور بصورت چهار گزینه ای و یا همان تستی طرح می شود و مطمئنا سوالات و پاسخ های ابهام برانگیزی در پیش روی شما خواهد بود . اما ما با توجه بر آزمون های گذشته تلاشمان را بکار گرفته ایم و نحوه سوالاتمان را به این سمت و سو کشاندیم تا شما عزیزان با دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش ایران سوال و مطالعه آن بتوانید با نحوه سوال دهی این آزمون آشنایی لازم را کسب کرده و موفقیت را از ان خود کنید.

  بخشی از رشته های مختلف دبیری را در زیر برایتان در این جدول قرار داده ایم . شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی رشته مورد نظرتان به صفحه مورد نظر هدایت شوید و محتویات آن بسته را مشاهده کنید و در صورت نیار با دانلود آنها بتوانید خود را برای آزمون استخدامی پیش رو آماده کنید.

  جدول سوالات استخدامی خوشه های دبیری ،مربیان و آموزگاران آموزش و پرورش

  موفقیت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹ 

  آینده به کسانی تعلق دارد که زیبایی رویاهایشان را باور دارند. تنها کافیست به انتخاب خود برای حضوری موفق در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹ ایمان داشته باشید تا وبسایت ایران سوال با بسته‌ی فوق ویژه‌ی نمونه سوالات استخدامی تخصصی آموزش و پرورش به رویاهایتان رنگ واقعیت دهد. رمز موفقیت در این است که چگونه میان آرامش و آشفتگی مدیریت ایجاد کنید. ما معتقدیم که برای آشفتگی همیشه زمان وجود دارد، پس تمرکز خود را بر روی آرامش بگذارید تا از شانسی که پیش روی شماست بهره کافی را برده باشید و آینده‌ی شغلی درخشان را از آنِ خود کنید. اگر می خواهید هوشمندانه عمل کنید به هیچ عنوان نباید بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش را از دست دهید. در هر صورت انتخاب در این باره با خودتان است.

  دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( سوالات تخصصی رایگان آموزش و پرورش )

  داوطلبین عزیزی که قصد قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹ را دارند باید بدانند که به هیچ عنوان مجموعه سوالات استخدامی رایگان آموزش و پرورش نمی تواند قبولی آنها را در آزمونی تضمین یا سطح علمیشان به حد نصاب برساند چرا که از گذشته تا بحال این ضرب المثل کارایی بسیار مناسبی را داشته و دارد ( هر چه قدر پول بدی همونقدر هم آش می خوری ) وبسایت ایران سوال و تمامی وبسایت های استخدامی که برای ارائه محصولات خودشان مبلغی را از شما دریافت می کنند مطمئنا حاصل تجربه چندین و چند ساله شان را از شما دریافت می نمایند.

  اما باز هم این هزینه در قبال نمونه سوالاتی که خدمتتان ارائه می شود بسیار بسیار پایین است ولی برای اینکه تمامی اقشار جامعه بتوانند از آن استفاده کنند مبالغ ناچیزی را برای محصولات خود در نظر می گرند یکی از وبسایت هایی که هزینه بسته های خود را بسیار پایین قرار داده وبسایت ایران سوال است. اما سوالات آن با توجه بر آزمون های سالهای گذشتته آموزش و پرورش تولید شده از بالاترین استاندارد های موجود در سراسر کشور پشتیبانی می کند.

  داوطلبین عزیز لازم به ذکر است که بسته سوالات استخدامی آموزش و پرورش ایــران سوال دارای شماره ثبت ۳۷۶۹۸ می باشد و به هیچ عنوان نمونه سوالات استخدامی آن در وبسایت های دیگر قابل مشاهده و دریافت نیست. تمامی تمهیدات لازم برای یک موفقیت بزرگ در دسترس شما عزیزان می باشد امیدمان بر این است تا با دریافت و مطالعه آن بتوانید به موفقیت دست پیدا کنید.

  مطالعه مقاله : چگونه در آزمون های استخدامی موفق شویم ؟

  دانلود سوالات تخصصی آموزش و پرورش

  دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ســـال ۱۳۹۹

  جدول سوالات استخدامی خوشه های مهندسی و کارشناسان آموزش و پرورش

  در تولید یکایک مجموعه های آموزش و پرورش تمامی تلاش خود را بکار گرفته ایم تا برای آزمون سال ۹۸ بتوانید بهترین و متنوع ترین نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش را مورد مطالعه خود قرار دهید و خدا را شاکریم که در این راه به ما کمک نموده تا بتوانیم باری را از دوش شما داوطلبین عزیز در این آزمون هم برداریم. تمامی سوالات استخدامی در این بسته مختص به وبسایت ایران سوال بوده و هرگونه استفاده از آنها در وبسایت های حوزه استخدامی پیگرد قانونی را به دنبال خواهد داشت.

  برای قبول شدن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سوالات ایران سوال کافیست !!!!

  شما می توانید نمونه سوالات استخدامی آزمون آموزش و پرورش را در این صفحه دریافت کنید. لازم به ذکر است که به هیچ عنوان فکرتان را از بابت اینکه آیا این بسته کامل است یا نه مشغول نکنید . شما می توانید محتویات مجموعه نمونه سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش وبسایت ما را با دیگر وبسایت های حال حاظر در کشور مقایسه کرده تا با خیالی آسوده برای دریافت آن اقدامات لازم را انجام دهید. با ما همراه باشید.

  وزارت آموزش و پرورش

  منبع مطلب : iran-soal.ir

  مدیر محترم سایت iran-soal.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : سلام.حدودا چند تا سوال در ازمون استخدامی کودکان استثنایی هست؟

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Rm 2 ماه قبل
  1

  سلام.ببخشید تو آزمون آموزش پرورش چنتا سوال میدن هم عمومی هم تخصصی

  ناشناس 5 ماه قبل
  7

  سلام.حدودا چند تا سوال در ازمون استخدامی کودکان استثنایی هست؟

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید