توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعداد فروش فوق العاده ایران خودرو

  1 بازدید

  تعداد فروش فوق العاده ایران خودرو را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  صفر تا صد فروش فوق العاده امروز ایران خودرو ۲۲ مهر ۹۹ / پیش فروش ۸ محصول و فروش فوری ۴ محصول ایران خودرو/ + شروط و نحوه ثبت نام ایران خودرو

  صفر تا صد فروش فوق العاده امروز ایران خودرو ۲۲ مهر ۹۹ / پیش فروش ۸ محصول و فروش فوری ۴ محصول ایران خودرو/ + شروط و نحوه ثبت نام ایران خودرو

  به گزارش راهبرد معاصر؛ در فروش فوق العاده امروز سه شنبه 22 مهر 99 ایران خودرو 4 محصول ایران خودرو قرار دارد که در ادامه قیمت مصوب این محصولات آورده شده است. لازم به ذکر است که امروز 22 مهر پیش فروش ۸ محصول و فروش فوری ۴ محصول ایران خودرو با شرط امکان ثبت نام در یک طرح وجود دارد  در ادامه به جزئیات و شروط و نحوه ثبت نام ایران خودرو که شامل دو طرح بصورت  فروش فوری 4 محصول ایران خودرو  و پیش فروش یکساله ایران خودرو می باشد می پردازیم. 

  به صورت همزمان ایران خودرو از امروز پیش فروش ۸ محصول خود از جمله پارس با موتور تی.یو.۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سمند ال.ایکس، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک، سورن پلاس، دنا پلاس و رانا پلاس را نیز انجام خواهد داد.

  صفر تا صد فروش فوق العاده امروز ایران خودرو ۲۲ مهر ۹۹


  در فروش فوق العاده امروز ایران خودرو محصولاتی شامل خودروهای پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوقدار، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک و سمند ال.ایکس قرار دارد که در ادامه قیمت مصوب این محصولات آورده شده است.

  لازم به ذکر است که مدت زمان تحویل این محصولات حداکثر ۹۰ روز خواهد بود.

  زمان قرعه کشی ایران خودرو

  فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو که از امروز شروع می‌شود تا ۳ روز ادامه خواهد داشت. پس از پایان مهلت ثبت نام حداکثر تا ۳ روز کاری قرعه کشی صورت می‌گیرد. برندگان نیز می‌توانند در بازه زمانی ۵ روزه نسبت به پرداخت وجه خودروها اقدام کنند.

  شروط ثبت نام ایران خودرو 22 مهر 99

  ایران خودرو برای عرضه محصولات خود به مشتریان واقعی همانند سری‌های قبل تعدادی محدودیت در ثبت قرار داده که در ادامه به آنها اشاره شده است.

  ۱- ختصاص فقط یک دستگاه خودرو به هر کد ملی

  ۲- دارا نبودن پلاک فعال شخص متقاضی

  ۳- دارا بودن گواهینامه

  ۴- فاصله دست کم ۴۸ ماه از آخرین زمان ثبت نام و یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا

  ۵- شماره حساب و شماره تماس متعلق به شخص متقاضی

  ۶- ابطال گارانتی خودرو در صورت عدم مراجعه به شبکه خدمات پس از فروش با گذشت سه ماه از تحویل خودرو

  سایت ثبت نام ایران خودرو

  متقاضیان فروش فوق العاده و پیش فروش جدید ایران خودرو برای ثبت نام می‌توانند به سایتhttps: //esale.ikco.ir/ مراجعه کنند.

  برای دریافت کد کاربری لازم است وارد سایت رسمی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir وارد شوید تا بتوانید کد کابری را از سایت رسمی ایران خودرو دریافت کنید. برای احراز هویت در وب سایت رسمی ایران خودرو لازم است کد ملی خود را وارد کنید. احراز هویت در سایت ایران خودرو از طریق سامانه امتا انجام می گردد.

  وب سایت رسمی ایران خودرو

  ثبت نام ایران خودرو

  سامانه احراز هویت ایران خودرو

  سامانه امتای ایران خودرو
  برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام ثبت نام ایران خودرو کلیک کنید

  ۸ محصول پیش‌فروش و ۴ محصول فروش فوق‌العاده می‌شوند/ امکان ثبت‌نام فقط در یک طرح

  در حالی‌که هنوز یک‌هفته از قرعه‌کشی و اعلام منتخبان چهارمین مرحله فروش فوق‌العاده گروه صنعتی ایران‌خودرو و سه محصول این خودروساز نگذشته است، اقدام به عرضه ۱۲ محصول دیگر خود در قالب هر دو طرح پیش‌فروش یک‌ساله (برای هشت محصول) و فروش‌ فوق‌العاده (برای چهار محصول) از امروز (سه‌شنبه) کرده است. البته باید توجه داشت که متقاضیان تنها امکان ثبت‌نام در یک طرح را دارند.

  به صورت همزمان ایران خودرو از امروز پیش فروش ۸ محصول خود از جمله پارس با موتور تی.یو.۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سمند ال.ایکس، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک، سورن پلاس، دنا پلاس و رانا پلاس را نیز انجام خواهد داد.


   با توجه به این‌که هفته گذشته گروه صنعتی ایران‌خودرو چهارمین مرحله از فروش فوق‌العاده سه محصول راناپلاس، سورن‌پلاس و وانت آریسان را به اجراء گذاشته و شنبه هفته جاری نیز منتخبان آن را مشخص کرد، اکنون تصمیم گرفته است تا به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یک‌ساله را به‌صورت همزمان اجرایی کند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام ثبت نام ایران خودرو کلیک کنید

  قیمت و لیست 8 محصول پیش فروش یکساله ایران خودرو امروز 22 مهر 

  در این مرحله از عرضه محصولات ایران‌خودرو ، چهار محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار، پژو ۲۰۷ دستی هاچ‌بک و سمند LX با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و هشت محصول شامل پارس با موتور TU۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، سمند LX، پژو ۲۰۷ دستی هاچ‌بک، سورن پلاس، دناپلاس و راناپلاس با موعد تحویل در تیر و مرداد ۱۴۰۰، به‌صورت همزمان از امروز (سه‌شنبه ۲۲ مهر) به‌مدت سه روز (تا پنجشنبه ۲۴ مهر) به اجرا گذاشته خواهند شد.

  لازم به ذکر است که با توجه به هم‌زمانی فعال‌سازی دو برنامه فروش، امکان ثبت‌نام برای هر متقاضی تنها در یکی از دو بخشنامه میسر خواهد بود.

  قیمت خودرو ایران خودرو/ طرح فروش فوری پارس، پژو 206، پژو 207، سمند LX

  قیمت خودرو ایران خودرو در طرح فروش ویژه ایران خودرو مهر ماه 99 امروز 22 مهر 99 به شرح ذیل است: لازم به ذکر است حد اکثر زمان تحویل خودور ایران خودرو 3 ماهه بوده و شرکت موظف به تحویل خودرو ایران خودرو در طرح فروش ویژه ایران خودور است. 

  قیمت پارس بنزینی :97 میلیون و 746 هزار تومان

  قیمت پژو 207 دستی و 207 دنده ای: 121 میلیون تومان

  پژو 206 : 104 میلیون تومان

  سمند ال ایکس : 94 میلیون تومان

  تعداد خودروهای ثبت نامی ایران خودرو

  تعداد خودروهای ثبت نامی ایران خودرو در پنجمین محله از فروش فوق العاده ایران خودرو 4 محصول به نام پارس بنزینی، پژو 207، پژو 206 و سمند ال ایکس است. که در دت 3 ماه تحویل مشتریان ایران خودرو می گردد.

  وضعیت خودرو مشتری

  پس از اتمام ثبت نام ایران خودرو و انجام قرعه کشی ایران خودرو، متقاضیان محصولات ایرن خودرو با ورود به سایت ایران خودرو می توانند وضعیت خودروی خود را در سایت ایران خودرو پیگیری کنند. پیگیری در سایت ایران خودرو بر اساس کدملی و کد پیگیری انجام خواهد شد.

  وب سایت رسمی ایران خودرو

  پیگیری محصولات ایران خودر بر اساس کد ملی

  پیگیری محصولات ایران خودرو بر اساس کد پیگیری

  برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام ثبت نام ایران خودرو کلیک کنید

  مهلت ثبت نام در دو طرح پیش فروش و فروش فوق العاده ایران خودرو امروز 22 مهر

  حداکثر تا سه‌روز کاری پس از پایان مهلت ثبت‌نام، قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

  همچون روال طرح‌های پیشین، پذیرفته‌شدگان این دو طرح به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا طبق بخشنامه،‌ نسبت به پرداخت وجه خودرو اقدام کنند.

  همچنین به‌منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو، محدودیت‌های سابق همچنان رعایت می‌شود. از جمله این محدودیت‌ها، اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا نبودن پلاک فعال شخص متقاضی، دارا بودن گواهینامه، فاصله دست‌کم ۴۸ ماه از آخرین زمان ثبت‌نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، شماره حساب و شماره تماس متعلق به شخص متقاضی و ابطال گارانتی خودرو در صورت عدم مراجعه به شبکه خدمات پس‌از فروش با گذشت سه ماه از تحویل خودرو است.

  البته که پذیرفته‌شدگان در طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

  جداول قیمت خودروهای عرضه شده در این دو طرح برای فروش فوق‌العاده به صورت قیمت قطعی و پیش‌فروش حداکثر یک‌ساله به‌صورت پیش‌پرداخت، به شرح زیر است:

  برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام ثبت نام ایران خودرو کلیک کنید

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو از فردا سه‌شنبه ۲۲ مهر + جدول

  فروش فوق‌العاده ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو با یک شرط جدید - ایسنا

  فروش فوق‌العاده ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو با یک شرط جدید - ایسنا

  به گزارش ایسنا، روز گذشته (پنجشنبه) در چهل و چهارمین جلسه کمیته خودرو با حضور سرپرست وزارت صمت مقرر شد که به منظور کاهش التهابات بازار خودرو، از مهرماه تا پایان سال جاری، در مجموع ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو به صورت فروش فوق‌العاده در اختیار مردم قرار گیرد.

  در این جلسه جعفر سرقینی -سرپرست وزارت صمت- اظهار کرد: از مهرماه تا پایان سال جاری به صورت منظم و بدون وقفه، ماهانه ۲۵ هزار دستگاه خودرو از سوی خودروسازان به صورت فروش فوق‌العاده در اختیار متقاضیان بازار خودرو قرار می گیرد. فروش فوق‌العاده می‌تواند عطش را بازار را کم کرده و پاسخگوی نیاز مردم باشد.

  وی ضمن تاکید بر اینکه این اقدام در جهت کاهش التهابات موجود در بازار خودرو و پاسخگویی به نیازهای واقعی خریداران این کالا اجرایی خواهد شد، گفت: در مجموع تا پایان سال جاری، ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو از سوی دو خودروساز بزرگ کشور به بازار عرضه خواهد شد. برنامه ماهانه فروش فوق‌العاده ۲۵ هزار دستگاه خودرو، هیچگونه وقفه‌ای در سایر روش‌های فروش خودروسازان ایجاد نخواهد کرد و تمامی طرح‌های مصوب قبلی به قوت خود اجرا خواهند شد؛ ضمن اینکه خودروسازان کماکان مکلف به ایفای تعهدات قبلی خود به مشتریان خواهند بود.

  سرپرست وزارت صمت یادآور شد: از آنجایی که تا چندی پیش، آمار تعهدات معوق خودروسازان بالا بود، ۸۰ درصد تولیدات خودروسازان را به اجرای تعهدات پیشین و ۲۰ درصد را به طرح‌های فروش فوق‌العاده اختصاص داده بودیم اما باتوجه به اینکه میزان تعهدات معوق کم شده است، تصمیم گرفته‌ایم که میزان اختصاص ۶۰ به ۴۰ درصد (۶۰ درصد تولیدات خودرو برای برآورده کردن تعهدات قبلی خودروسازان و سایر طرح‌ها و ۴۰ درصد از تولیدات مختص فروش‌های فوق‌العاده) باشد.

  متقاضیان باید ۱۰ درصد مبلغ خودرو را در زمان ثبت‌نام واریز کنند

  سرقینی خاطرنشان کرد: همه شرایط برای تحویل خودروها اعم از روش قرعه‌کشی برای توزیع خودرو و محدودیت‌ها برای ثبت‌نام در طرح‌های جدید فروش فوق‌العاده محصولات از مهرماه به بعد همچون روال سابق طرح‌های اجرا شده قبلی خواهد بود. تنها یک شرط بر شروط قبلی اضافه شده است؛ اینکه متقاضیان ۱۰ درصد مبلغ خودرو را در زمان ثبت‌نام واریز کنند. این تصمیم برای این گرفته شده است که وقتی مبلغی از متقاضی برای ثبت‌نام دریافت نشود، تعداد ثبت‌نام‌ها  زیاد می‌شود و مردم می‌گویند " سنگ مفت، گنجشک مفت؛ فعلا ثبت‌نام کنیم تا ببینیم چه پیش می‌آید". 

  وی افزود: تفاوت دیگری هم که وجود خواهد داشت؛ این است که منتخبان بایستی ظرف مدت ۷۲ ساعت پس از اعلام اسامی، مبلغ خودرو را تهیه و به حساب خودروساز واریز می‌کردند اما اکنون این مهلت به ۱۲۰ ساعت (پنج روز)  افزایش پیدا کرده است.

  وی در پاسخ به اینکه تکیف ۱۰ درصد واریز شده برای مشتریان برنده نشده، چه خواهد شد و چه مدت طول خواهد کشید تا به حساب ثبت‌نام‌کننده باز گردد گفت: این ۱۰ درصد را ما از مردم دریافت نمی‌کنیم؛ این مبلغ از زمان ثبت‌نام تا زمان اعلام منتخبان قرعه‌کشی در حساب واسط، در یک حساب بانکی به اسم فرد متقاضی خواهد ماند. در حقیقت این مبلغ در حساب فرد بلوکه شده و قابل برداشت نخواهد بود و وارد حساب خودروساز نخواهد شد.

  سرپرست وزارت صمت ادامه داد: همچنان حداکثر زمان تعیین شده برای تحویل ۱۵۰ هزار دستگاه خودروی مذکور یک تا سه ماه پس از ثبت‌نام قطعی متقاضیان خواهد بود. تعداد خودروهای قابل عرضه بیشتر شده و ماهانه به طور متوسط ۲۵ هزار دستگاه خودرو (طی دو مرحله که احتمالا هر دو هفته یکبار خواهد بود) از انواع تولیدات ایران‌خودرو و سایپا وارد سیستم فروش فوق‌العاده خواهد شد و منتخبان ظرف مدت یک تا سه ماه خودرو خود را تحویل خواهند گرفت.

  وی تصریح کرد: این تصمیم قطعا از التهابات بازار جلوگیری خواهد کرد و شاید بتواند التهابات را به طور کلی برطرف کند که امیدوار هستیم این روش التهاب بازار را کاملا فروکش کند. در کنار این، اقدامات اساسی‌تری نیز در حال انجام است اما اتخاذ این روش فروش صرفا برای برآورده کردن نیازها فوری مردم است. این طرح فعلا شش ماهه تعریف شده اما قطعا برای سال آینده نیز ادامه‌دار خواهد بود؛ چراکه باتوجه به کاهش تعهدات از بابت ثبت‌نام‌های قبلی، فشار بر خودروسازان کمتر شده است؛ بنابراین می‌توانند به ادامه فروش فوق‌العاده فکر کنند.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید