توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام ارشد پیام نور بدون کنکور

  1 بازدید

  ثبت نام ارشد پیام نور بدون کنکور را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 99

  امسال اولین سالی است که دانشگاه پیام نور اقدام به پذیرش بدون کنکور دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نموده است . تا سال های گذشته داوطلبانی که به هر دلیل در کنکور کارشناسی ارشد مجاز به انتخاب کد رشته های پیام نور نمی شدند امکان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را داشته تا از این طریق وارد دانشگاه شوند . اما امسال این آزمون لغو شده و داوطلبان یا با شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و یا با ثبت نام بدون آزمون ارشد پیام نور ۹۹ می توانند در این مقطع ادامه تحصیل دهند .

  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99 احتمالا پس از اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد خواهد بود تا داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته نشده اند بتوانند با مطالعه شرایط و هزینه ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور از طریق سایت دانشگاه پیام نور به آدرس pnu.ac.ir اقدام به نام نویسی در ارشد بدون آزمون پیام نور نمایند .

  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 99 به محض اعلام در اینجا بروزرسانی می شود .

  به متقاضیان توصیه می شود برای دریافت اخبار مربوط به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 99 عضو کانال تلگرامی ارشد هیوا شده و یا صفحه اینستاگرامی کارشناسی ارشد هیوا را دنبال کنید .

  شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد پیام نور 99

  همانطور که گفته شد ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد پیام نور 99  بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان صورت می گیرد . در واقع داوطلبانی که در مقطع تحصیلی کارشناسی دارای معدل بالا و برتر از سایر هم رشته ای ها و هم ورودی هایشان باشند در الویت بیشتری برای ثبت نام در این دانشگاه قرار خواهند گرفت .

  البته باید توجه شود دانشگاه پیام نور فقط در رشته هایی اقدام به پذیرش دانشجو کارشناسی ارشد می نماید که جزو رشته های ارشد بر اساس سوابق تحصیلی بوده و تعدادی ظرفیت خالی در آن ها وجود داشته باشد . لذا توضیه می شود داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ مجاز شده اند ، مراحل انتخاب رشته خود را طی کرده و در صورت عدم قبولی در رشته یا دانشگاه مورد علاقه شان منتظر اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد پیام نور 99 بمانند .

  علاوه بر توضیحات داده شده در قسمت بالا ، سایر شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد عبارت است از :

  شرایط عمومی :

  برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی

  عدم احراز فساد اخلاقی

  عدم ارتکاب به اعمال خلاف شئون تحصیلی در دانشگاه

  نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی

  شرایط اختصاصی :

  داشتن مدرک کارشناسی ( پیوسته یا ناپیوسته ) و بالاتر مورد تایید وزارت علوم یا بهداشت

  فارغ التحصیلی دانشجویان سال آخر کارشناسی تا 31 شهریور ماه سال جاری

  مشخص کردن وضعیت نظام وظیفه برای داوطلبان مرد

  متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سوال درباره ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 99 می توانند با کارشناسان مشاوره هیوا تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از طریق سیستم مشاوره تلفنی تحصیلی هیوا دریافت نمایند .

  سوالات متداول

  ✔️ زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور ارشد پیام نور به محض اعلام در متن مقاله قرار می گیرد .

  ✔️ پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون پیام نور در سایت همان دانشگاه انجام می شود که آدرس آن در متن مقاله نیز موجود است .

  ✔️ همانطور که در مقاله نیز توضیح داده شد ، داوطلب باید تا 31 شهریور سال جاری فارغ التحصیل شده تا امکان ثبت نام در ارشد بدون کنکور پیام نور را داشته باشد . سایر شرایط در متن مقاله ذکر شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400

  سال گذشته ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به منظور پذیرش بهمن ماه صورت گرفته و داوطلبان از اواخر مهر ماه اقدام به ثبت نام در این آزمون نمودند . اما بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ - ۱۴۰۰ از 5 آذر ماه آغاز می شود .

   ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور آغاز شد 

   لینک ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور99

  نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400

  ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 توسط سازمان سنجش صورت گرفته و داوطلبان بدین منظور می بایست در مهلت مقرر به سایت این سازمان به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و پس از دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و آشنایی با شرایط ، ضوابط ، نحوه ثبت نام و لیست رشته های امتحانی نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند .

  متقاضیان در صورت داشتن شرایط لازم می توانند یکی از رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را انتخاب کرده و حداکثر در 20 کد رشته محل دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور متقاضی ادامه تحصیل شوند . شرکت در این مرحله مستلزم پرداخت هزینه ای تحت عنوان هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400 می باشد که متقاضیان پس از پرداخت این هزینه به وسیله یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب مجاز به ثبت نام می باشند .

  نحوه برگزاری کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400

  کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در نحوه برگزاری آزمون با سایر آزمون های مربوط به کارشناسی ارشد متفاوت می باشد . هر داوطلب پس از ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به عنوان دانش پذیر تلقی شده و می بایست برای حضور در جلسه آزمون ، منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مندرج در دفترچه ثبت نام را مطالعه نماید . این منابع در واقع دروس مربوط به ترم 1 داوطلبان در مقطع کارشناسی ارشد رشته امتحانی مورد نظر می باشد .

  به عبارت دیگر متقاضیان پس از دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در آزمونی شرکت می کنند که سوالات آن از دروسی تهیه شده که داوطلب باید در ترم 1 پاس کند . قبولی داوطلب در مرحله اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به منزله پشت سر گذاشتن ترم 1 و ورود به دوره دانشجویی و ترم 2 می باشد . از مزایای این آزمون معرفی دقیق منابع کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور توسط سازمان سنجش می باشد .

  مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400

  به متقاضیان توصیه می کنیم کلیه اخبار مربوط به کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99-1400 را فقط از طریق سایت سازمان سنجش پیگیری کرده و برای موفقیت در این آزمون منابع مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 را مطالعه کرده و به نکات ذکر شده در این دفترچه توجه نمایند .

  این داوطلبان در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 می توانند علاقه مندی خود را برای شرکت در این آزمون نیز اعلام کرده و با تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام شانس خود را برای ورود به مقطع تحصیلات تکمیلی افزایش دهند . 

  مشاورران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ بوده و راهکارهای مناسبی را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا در اختیار شما قرار می دهند .

  سوالات متداول

  در زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400 لیست رشته محل ها در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که برای اطلاعات بیش تر در خصوص نحوه انتخاب این رشته محل ها می توانید متن مقاله را مطالعه کنید . 

  خیر ، سازمان سنجش به عنوان مجری برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور اقدام به ثبت نام این آزمون می کند که جزئیات بیش تر آن در متن مقاله شرح داده شده است . 

  داوطلبان واجد شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 امکان انتخاب یک رشته امتحانی را خواهند داشت که برای اطلاع از سایر مراحل ثبت نام می توانید متن مقاله را مطالعه کنید . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور

  هر ساله تعداد زیادی از علاقه‌مندان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، متقاضی ادامه تحصیل در این مقطع می ‌باشند که در رقابت کنکور سراسری شرکت کرده و بعد از موفقیت و قبولی در دانشگاه انتخابی خود پذیرش می‌شوند به طبع دانشگاه پیام نور نیز یکی از موارد انتخابی متقاضیان می تواند باشد. یعنی متقاضیان کارشناسی ارشد که در کنکور سراسری شرکت می ‌کنند  می‌‌توانند در لیست انتخابی دانشگاه های خود، واحدهای دانشگاه پیام نور را انتخاب کرده و بعد از پذیرفته شدن وارد نیمسال اول تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد شوند.

  به گزارش «تابناک»، دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه دولتی کشور بوده که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. به همین جهت مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان این دانشگاه از ارزش و اعتبار بالایی در ایران و سایر کشورهای خارجی برخوردار است.

  مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور

  از مهمترین مزایای دانشگاه پیام نور که آن را از سایر دانشگاه های کشور متمایز می کند مشخص بودن کتاب‌ها و منابع امتحانی است. به طوری که هر شخص در هر شهری می تواند در رشته مورد علاقه خود تحصیل کرده و امتحانات پایان ترم را در واحد دانشگاهی شهر خود بگذراند. برخی از مزایای دیگر تحصیل در دانشگاه پیام به شرح زیر است:

  - شهریه مناسب نسبت به سایر دانشگاه‌ها و امکان پرداخت اقساطی آن

  - مشخص بودن کتابها و منابع امتحانی دروس

  - امکان تحصیل برای افراد شاغل و کارمندان به جهت عدم حضور اجباری در کلاس‌ها

  - ارائه مدرک معتبر و قابل ترجمه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

  - تعیین حوزه امتحانات پایان ترم به انتخاب دانشجو

  - تخفیف شهریه برای افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی

  - امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری بعد از فارغ‌التحصیلی

  - عدم درج کلماتی نظیر فراگیر، غیرحضوری، بدون کنکور و .. در مدرک تحصیلی

  پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به شیوه فراگیر (بدون کنکور)

  دانشگاه پیام نور علاوه بر پذیرش از طریق کنکور سراسری به شیوه فراگیر نیز در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و فرآیند آن به این‌ صورت است که با توجه به رشته تحصیلی انتخابی متقاضی دروس نیمسال اول تحصیلی کارشناسی ارشد با کتب و منبع امتحانی مشخص به دانشپذیر ارائه داده شده و سپس از همین دروس امتحانی نظیر امتحانات پایان ترم دانشگاه از 20 نمره و فاقد نمره منفی، گرفته شده و بعد از موفقیت دانشپذیر در آن، پذیرش نیمسال دوم کارشناسی ارشد شده و تعدادواحدهای گذرانده شده از کلیه واحدهای درسی کسر می گردد.

  می‌توان گفت این شیوه آسانترین و منعطف‌ترین روش برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی کشور است که از رقابت زیاد داوطلبان کنکور به دور است و متقاضیان نیاز به مطالعه دروس مقطع کارشناسی را نداشته و صرفاً با مطالعه دروس نیمسال اول کارشناسی ارشد و موفقیت در امتحانات، برای نیمسال دوم پذیرفته می‌شوند و نمرات ثبت شده آنها معدل نیمسال اول را رقم‌ می‌زند.

  رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

  رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور به پنج گروه علوم انسانی،‌ علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و هنر تقسیم شده است. در زیر برخی از رشته های تحصیلی پرمتقاضی معرفی می گردد:

  مدیریت کسب و کار (MBA) - مدیریت بازرگانی - مدیریت دولتی - حسابداری - روانشناسی بالینی - روانشناسی عمومی - روانشناسی تربیتی - مشاوره - حقوق خصوصی - حقوق جزا و جرم‌شناسی - حقوق بین‌الملل - مدیریت رسانه - مدیریت آموزشی - برنامه ریزی درسی - پژوهش هنر - مهندسی معماری  - مهندسی عمران گرایش مدیریت ساخت - مهندسی صنایع - آموزش زبان انگلیسی - مدیریت جهانگردی - آسیب شناسی و حرکات اصلاحی - زبان و ادبیات فارسی - الهیات و معارف اسلامی - ژنتیک - زیست فناوری میکروبی - بیوشیمی - مدیریت ورزشی

   و سایر رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد که در پایگاه اینترنتی فراگیر پیام نور به نشانی www.faragir.net معرفی شده است.

  ثبت نام دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام‌نور در مقطع کارشناسی ارشد

  متقاضیان شرکت در دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور مقطع کارشناسی ارشد می توانند با ثبت نام در پورتال آموزش عالی فراگیر پیام نور به نشانی www.faragir.net نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده و با انتخاب شیوه ارائه دروس در سایت از خدمات آموزشی و امکانات لازم استفاده نمایند. همچنین جهت مشاهده تقویم آموزشی این‌ دوره‌ها و سایر زمان‌بندی‌های آن از طریق لینک تقویم آموزشی اقدام کنند.

  کلیه دانش‌پذیران می توانند به سه شیوه دروس ارائه شده توسط دانشگاه پیام نور را بگذرانند:

  تنها پورتال اینترنتی آموزش عالی دوره‌های فراگیر پیام نور در کشور

  به تازگی عده‌ای سودجو با تبلیغات در فضای مجازی و دریافت هزینه های گزاف با شعارهای تبلیغاتی نظیر بیمه قبولی از آرم و لوگوی دانشگاه پیام نور سواستفاده کرده و خود را مجری برگزاری این دوره معرفی می‌کنند. به کلیه متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور توصیه می ‌گردد که فریب این شعارها و تبلیغات را نخورند و برای استفاده از خدمات آموزشی دوره‌های فراگیر پیام‌نور صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی www.faragir.net اقدام نمایند.

  همچنین متقاضیان می ‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته های تحصیلی و ثبت نام همه روزه در ساعات اداری (9صبح تا 18عصر) با شماره روابط عمومی 02128426757 تماس گرفته و یا به صورت حضوری به ساختمان پژوهش واقع در تهران، میدان ولیعصر (عج)، کوچه مینو مراجعه نمایند.

  کلیه متقاضیان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور می‌توانند جهت ثبت‌نام و نام‌نویسی این‌ دوره‌ها از طریق لینک ثبت‌نام اقدام کنند.

  منبع مطلب : www.tabnak.ir

  مدیر محترم سایت www.tabnak.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سلطان 6 روز قبل
  0

  چرا نوشتی پیام نور بعد آزاده ها ؟. کسخل مصخلی ؟..

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید