توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام ایران خودرو مرحله نهم

  1 بازدید

  ثبت نام ایران خودرو مرحله نهم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  زمان ثبت نام مرحله نهم طرح پیش فروش گروه صنعتی ایران خودرو | نفت آنلاین

  ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو امروز ۱۹ آبان در هفتمین مرحله از پیش فروش ایران خودرو+ شرایط هفتمین مرحله ثبت نام ایران خودرو / نحوه ثبت نام ایران خودرو در سایت ایران خودرو با جزئیات

  ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو امروز ۱۹ آبان در هفتمین مرحله از پیش فروش ایران خودرو+ شرایط هفتمین مرحله ثبت نام ایران خودرو / نحوه ثبت نام ایران خودرو در سایت ایران خودرو با جزئیات

  به گزارش راهبرد معاصر؛ هفتمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه آبان ۹۹ از فردا آغاز می‌شود و ایران خودرو ۵ محصول خود را در هفتمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو ۱۹ آبان ۹۹ عرضه می‌کند.  هفتمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو از روز سه شنبه 20 آبان آغاز می شود و متقاضیان ثبت نام خودروهای ایران خودرو می توانند با مراجعه به پرتال ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خودرو مورد نظر خود اقدام نمایند. پژو ۴۰۵ اس. ال. ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سورن پلاس، پژو ۲۰۷ دستی و راناپلاس محصولات عرضه شده در این طرح هستند. در ادامه نحوه ثبت نام ایران خودرو قیمت خودرو ایران خودرو زمان قرعه کشی ایران خودرو زمان تحویل خودرو و لینک ثبت نام خودرو ایران خودرو را برایتان آورده ایم. نکته مهم عدم پرداخت پیش پرداخت در زمان ثبت نام ششمین مرحله فروق فوق العاده 5 محصول ایران خودرو است و متقاضیان تنها پس از برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو آبان 99 نسبت به واریز مبلغی از وجه خودرو خود اقدام می کنند.

  ثبت نام ششمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو  فردا 20 آبان 99 آغاز می شود. ثبت نام ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو فردا سه شنبه 20 آبان 99 به صورت اینترنتی از طریق سایت ایران خودرو انجام می پذیرد. ثبت نام ایران خودرو ویژه فروش فوق العاده ایران خودرو ششمین مرحله از فروش ایران خودرو به صورت اینترنتی در سایت ایران خودرو انجام می پذیرد. متقاضیان ثبت نام خودرو ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو  آبان 99 در ششمین مرحله از فروش اینترنتی ایران خودرو می توانند از بین 5 خودرو محبوب ایرانی خودرو خود را انتخاب کنند. قیمت خودرو ایران خودرو در فروش فوق العاده ایران خودرو قطعی است.

  در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو آبان 99 در هفتمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خورو ثبت نام ایران خودرو به صورت اینترنتی است و متقاضیان ثبت نام ایران خودرو با مراجعه به سایت ایران خودرو می توانند یکی از سه خودرو ایران خودرو با قیمت قطعی از سوی ایران خودرو را انتخاب کنند.

  ثبت نام در هفتمین مرحله از فروش اینترنتی فوق العاده ایران خودرو آبان 99

  ثبت نام در هفتمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو آبان 99 از طریق سایت ایران خودرو  انجام می پذیرد . کسانی که قبلا در فروش فوق العاده ایران خودرو شرکت کرده بودند و اسمشان در لیست برندگان ایران خودرو در قررعه کشی ایران خودرو در نیامد می تانند از طریق لینک زیر وارد شده و به ثبت نام در فروش فوقالعد ایران خودرو مرحله هفتم آبان 99 بپردازند.

  ثبت نام در هفتمین مرحله از فروش اینترنتی فوق العاده ایران خودرو آبان 99

  کسانی که برای اولین بار در سایت ایران خودرو قصد ثبت نام در فرو فوق العاده اینترنتی ایران خودرو را دارند می توانند از طریق لینک زیر با داشتن کدملی، گواهینامه و موبایل اقدام به ثبت نام خودرو ایران خودرو نمایند.

  ثبت نام ایران خودرو در فروش فوق العاده ایران خودرو برای کسانی که اولین بار اقدام به ثبت نام خودرو ایران خودرو می نمایند.

  نحوه ارائه خدمات غیر حضوری ایران خودرو و راهنمای مشتریان ایران خودرو

  چه خودروهایی در پیش فروش ایران خودرو عرضه می شوند؟

  پژو ۴۰۵ اس. ال. ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سورن پلاس، پژو ۲۰۷ دستی و راناپلاس محصولات عرضه شده در این طرح هستند.

  مهلت ثبت نام هفتمین فروش فوق العاده ایران خودرو

  ثبت نام خودرو ایران خودرو از دیروز سه شنبه 20 آبان 99 آغاز و تا 3 روز دیگر 23  آبان 99 ساعت 24 ادامه دارد. پس از اتمام ثبت نام خودرو ایران خودرو متقاضیان ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو مرحله ششم شرکت داده شده و پس از انجام قرعه کشی ایران خودرو متقاضیان ملزم به پرداخت تمام وجه به شرکت ایران خودرو هستند.

  به منظور توزیع و عرضه خودرو میان مشتریان واقعی، ‌ محدودیت های اعمال شده در طرح های قبلی کماکان اعمال می شود. جزییات محدودیت ها، در متن بخش نامه فروش در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در دسترس همگان قرار می گیرد.

  منتخبان طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.

  متقاضیان نهایی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام، ‌ با انجام قرعه کشی مشخص خواهند شد، این افراد تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

  به منظور توزیع خودرو میان مشتریان واقعی، محدودیت‌های طرح‌های گذشته کماکان اجرا می‌شود. منتخبان طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشده‌اند نیز می‌توانند در این طرح فروش مشارکت کنند.

  واجدین شرایط می‌توانند در مهلت مقرر از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

  متقاضیانی که درطرح های قبلی ثبت نام و واریز وجه ندا شته اند میتوانند در این طرح با شرایط ذیل با دریافت کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمایند.

  در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو آبان 99 قیمت قطعی بوده و موعد تحویل خودروها حداکثر 3 ماهه خواهد بود.

  زمان قرعه کشی فروش فوری 5 محصول ایران خودرو 

  حداکثر تا سه‌روز کاری پس از پایان مهلت ثبت‌نام، قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

  همچون روال طرح‌های پیشین، برندگان قرعه کشی ایران خودرو به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا طبق بخشنامه،‌ نسبت به پرداخت وجه خودرو اقدام کنند.

  همچنین به‌منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو، محدودیت‌های سابق همچنان رعایت می‌شود. از جمله این محدودیت‌ها، اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا نبودن پلاک فعال شخص متقاضی، دارا بودن گواهینامه، فاصله دست‌کم ۴۸ ماه از آخرین زمان ثبت‌نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، شماره حساب و شماره تماس متعلق به شخص متقاضی و ابطال گارانتی خودرو در صورت عدم مراجعه به شبکه خدمات پس‌از فروش با گذشت سه ماه از تحویل خودرو است.

  البته که پذیرفته‌شدگان در طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

  جدول قیمت خودروهای عرضه شده در طرح فروش فوق‌العاده به صورت قیمت قطعی به‌صورت پیش‌پرداخت، به شرح زیر است:

  ثبت نام فروش فوری 5 محصول ایران خودرو امروز 19 آبان 99+ نحوه ثبت نام ایران خودرو/ جزئیات و لینک ثبت نام ایران خودرو

  زمان قرعه کشی ایران خودرو آبان ماه 99

  زمان قرعه کشی ایران خودرو آبان ماه 99 پس از پایان ثبت نام اعلام می شود.

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو آبان 99

  به برندگان قرعه کشی آبان ماه ایران خودرو از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

  برای ثبت نام فروش فوری 5 محصول ایران خودرو کلیک کنید.

  مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس کد پیگیری

  اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش ایران‌ خودرو آبان 99

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

  چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

  اطلاعیه ایران خودرو/ سایت ایران خودرو / سامانه امتا / سایت رسمی ایران خودرو / شماره ایران خودرو

  برای دریافت کد کاربری لازم است وارد سایت رسمی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir وارد شوید تا بتوانید کد کابری را از سایت رسمی ایران خودرو دریافت کنید. برای احراز هویت در وب سایت رسمی ایران خودرو لازم است کد ملی خود را وارد کنید. احراز هویت در سایت اصلی ایران خودرو از طریق سامانه امتا انجام می گردد. شماره تلفن ایران خودرو 096440 و در صورت بروز خطا در فروش اینترنتی ایران خودرو به شماره021-82272727 تماس بگیرید. در ادامه سایت اصلی ایران خودرو رو برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

   

  نحوه ارائه خدمات غیرحضوری شرکت ایران خودرو

  وب سایت رسمی ایران خودرو

  ثبت نام ایران خودرو

  سامانهاحراز هویت ایران خودرو 

  سامانه امتای ایران خودرو

  برای ثبت نام فروش فوری 5 محصول ایران خودرو کلیک کنید.

  لینک ثبت نام هفتمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو 20 آبان

  برای ثبت نام سورن پلاس ایران خودرو کلیک کنید

  ثبت نام راناپلاس ایران خودرو کلیک کنید

  ثبت نام پژو 207 دستی کلیک کنید

  ثبت نام پژو 405 ای ال ایکس کلیک کنید

  ثبت نام پژو 206 تیپ دو کلیک کنید

  تاریخ و نحوه ثبت نام:

  طــرح فــروش فــوق الــعــاده (3 مــاهــه)مــحصـــولات ایــران خــودرو مــطــابــق جــدول ذیــل از روز یکشنبه مورخ 20 -08-99 شروع و تا روز سه شنبه مورخ 20-08-99 ادامه خواهد داشت. حداکثر 3 روز کاری پس از پایان ثبت نام،قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید.

  فرآیند ثبت نام:

  مرحله اول : متقا ضی، با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور خود،به صفحه ثبت نام خود وارد می شود و خودرو را انتخاب می نماید.

  مرحله دوم: اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی اعلام می گردد.

  مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

  نکته1: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی ( شرایط عمومی )در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

  نکته2 :قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود و شرایط اخذ چک برای خرید محصولات شرکت ایران خودرو در این طرح حذف گردیده است.

  شرایط عمومی بخشنامه:

  1 .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

  2 .متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) می باشد.

  3 .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه می باشد.

  4 .امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

  5 .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

  6 .ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

  7 .کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می گردد،می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

  8 .انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

  9 .گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1،000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

  10 .سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن،نزد شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشتری و فک رهن تحویل مشتریان گرامی خواهد گردید.

  نکته1 :برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

  نکته2 :کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبتنام درکلیه طرح های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت .

  نکته3 :در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

  *زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 11 روز سه شنبه مورخ 99/08/20  می باشد*

  قیمت خودرو ایران خودرو  امروز  19 آبان 99

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آغاز طرح جدید فروش فوری 4 محصول ایران خودرو از امروز 29 آبان + جدول- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnim

  آغاز طرح جدید فروش فوری 4 محصول ایران خودرو از امروز 29 آبان + جدول- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnim

   به گزارش خبرگزاری تسنیم،  در این طرح که از امروز (پنج‌شنبه 29 آبان ) به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود، چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU5، پژو 206 تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر 90 روزه عرضه می‌شود.

   به منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت‌های فروش همانند دوره‌های پیشین اجرا می شود. متقاضیان می توانند برای اطلاع از جزئیات این محدودیت‌ها، به بخشنامه این طرح که در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو قرار دارد، مراجعه کنند. سند خودروها به مدت یک سال در رهن ایران‌خودرو خواهد بود و برگه اسناد پس از تسویه مشتریان، چاپ و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

  تاریخ و نحوه ثبت نام:

  طــرح فــروش فــوق الــعــاده (3 مــاهــه)مــحصـــولات ایــران خــودرو مــطــابــق جــدول ذیــل از روز پنج شنبه مورخ 29-08-99 شروع و تا روز شنبه مورخ 01-09-99 ادامه خواهد داشت. حداکثر 3 روز کاری پس از پایان ثبت نام،قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید. 

  فرآیند ثبت نام:

  مرحله اول: متقاضی، با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور خود،به صفحه ثبت نام خود وارد می شود و خودرو را انتخاب می نماید.

  مرحله دوم: اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی اعلام می گردد.

  مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

  نکته1: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی ( شرایط عمومی )در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود. 

  نکته2 :قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود و شرایط اخذ چک برای خرید محصولات شرکت ایران خودرو در این طرح حذف گردیده است.

  شرایط عمومی بخشنامه:

  1 .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

  2 .متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) می باشد.

  3 .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه می باشد.

  4 .امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

  5 .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

  6 .ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

  7 .کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می گردد،می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

  8 .انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

  9 .گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1،000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

  10 .سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن،نزد شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشتری و فک رهن تحویل مشتریان گرامی خواهد گردید.

  نکته1 :برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

  نکته2 :کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبتنام درکلیه طرح های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت .

  نکته3 :در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد. 

   گروه صنعتی ایران خودرو , خودرو ,

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید