توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام در مسابقه سیم آخر شبکه ۳

  1 بازدید

  ثبت نام در مسابقه سیم آخر شبکه ۳ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  همه چیز مسابقه سیم آخر شبکه ۳ [شرایط+جوایز+سوالات]

  همه چیز مسابقه سیم آخر شبکه ۳ [شرایط+جوایز+سوالات]

  مسابقه سیم آخر با مجری گری رضا رشید پور (مجری برنامه حالا خورشید)، روزهای ۵ شنبه و جمعه ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه ۳ سیما می رود. این اولین مسابقه تلویزیونی است که رضا رشیدپور مجری مطرح رسانه ملی، اجرای آن را بر عهده دارد. این برنامه تلویزیونی متفاوت قرار بود با نام بمب به آنتن پاییزی شبکه ۳ برسد که تغییر نام داد.

  تهیه کننده مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور، محمد رضا رضاییان است که گفته محتوای تفریحی و سرگرم کننده داشته و برنامه پر انرژی است. اولین قسمت از مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور، ۵شنبه ۱۵ آبان ۹۹ روی آنتن رفت و دومین قسمت مسابقه سیم آخر روز جمعه ۱۶ آبان ۹۹ پخش می شود.

  اینستاگرام مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور در نشانی: @simeakhar3 قرار دارد که می توانید نظرات بینندگان، شرکت کنندگان و بخش هایی از برنامه سیم آخر را تماشا کنید. وب سایت مسابقه سیم آخر نیز در نشانی: bombtv3.com معرفی شده که شرایط شرکت در مسابقه سیم آخر را تشریح کرده است.

  مسابقه سیم آخر که قرار بود با نام بمب روی آنتن شبکه ۳ بیاید، الهامی است از یکی از پربیننده ترین مسابقه های تلویزیونی در حال اجرای دنیا. در واقع این برنامه نیز مثل برنامه استعدادیابی عصر جدید احسان علیخانی که نمونه وطنی امریکا گات تلنت بود، الگو برداری شده از مسابقات تلویزیونی موفق جهان است که در ۲۰ کشور دنیا در فهرست پربیننده ترین مسابقات تلویزیونی قرار گرفته است.

  مسابقه سیم آخر صرفا سرگرمی نیست و محتوای کاربردی دارد و برای ارتقا اگاهی عمومی نیز مفید اعلام شده است. حداکثر جایزه ای که به برنده مسابقه سیم آخر اعطا می شود ۶۰۰ میلیون ریال است.

  مسابقه زوجی نو با اجرای بارید بابایی و مسابقه سیم آخر با اجرای رضا رشیدپور احتمالا در نیمه دوم سال ۹۹ در فهرست پربیننده ترین مسابقات تلویزیونی رسانه ملی باشند.

  درباره مسابقه سیم آخر

  مسابقه سیم آخر در واقع یک مسابقه اطلاعات عمومی است مثل مسابقه ای که محمد رضا گلزار در شبکه ۳ اجرا می کرد و در نهایت متوقف شد. در مسابقه سیم آخر ، یک تیم ۳ نفره باید تلاش کند که با پاسخ درست به سوالات، بمب هر مرحله را خنثی کرده و امتیاز و جایزه بیشتری را نصیب خود نماید.

  در هر قسمت مسابقه سیم آخر ، چند تیم ۳ نفره به شکل جدا فعالیت دارند. رقیب هر تیم ۳ نفره در واقع ۷ بمب مسابقه بوده که باید تلاش شود در هر مرحله با پاسخ درست به سوال مربوطه به هر بمب، آن را خنثی کند. سوال هر بمب، به صورت چند گزینه ای بوده و فقط یکی از گزینه ها نادرست است. هر سوال، چند پاسخ صحیح داشته و فقط یک پاسخ نادرست دارد.

  حداکثر مجموع امتیازها تا مرحله ۶، ۲۵۰۰۰ امتیاز و در مرحله هفتم مسابقه سیم آخر، مگا بمب هست که ۱۰۰ هزار امتیاز دارد. هر ۱۰۰۰ امتیاز در مسابقه سیم آخر معادل ۶ میلیون ریال است.

  معرفی مسابقه سیم آخر در اینستاگرام رضا رشیدپور نیز صورت گرفته است. رضا رشیدپور از جمله مجریان رسانه ملی است که بیش از ۱ میلیون فالوئر دارد.

  قوانین مسابقه سیم آخر

  شرایط شرکت کنندگان برای مسابقه سیم آخر

  شرکت کنندگان برای حضور در مسابقه سیم آخر ، باید در مسابقه های انتخابی سیم آخر بر اساس ارائه های هفتگی شرکت کنند. هر هفته۵ ارائه آگاهی محور کوتاه در حوزه های مختلف از شبکه سوم و اپلیکیشن روبیکا پخش می شود .در این ارائه ها، یک چهره علمی فرهنگی دانشگاهی یکی از موضوعات مختلف دنیای علم و فرهنگ و هنر و … را به زبان ساده برای مخاطبان عمومی توضیح می دهد .

  هر شب بر اساس این ارائه که فیلم آن قبلا پخش شده و در اختیار شرکت کنندگان است، یک مسابقه ۱۰سوالی در زمانی مشخص به شکل آنلاین برگزار می شود .

  هر ده سوال سه گزینه ای از موضوع ارائه انتخاب می شوند ولی ممکن است پاسخ بعضی سوال ها لزوما در ارائه توضیح داده نشده باشد و بر اساس اطلاعات عمومی مرتبط با آن موضوع باشد. در صورت پاسخ اشتباه، شرکت کننده از دور مسابقه آن شب حذف می شود و فقط امتیاز تا آن سوال رامی گیرد.

  کسانی که در پنج مسابقه هر هفته بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، وارد مرحله مصاحبه حضوری برای شرکت در مسابقه سیم آخر می شوند برای کسانی که هر هفته پیوسته در مسابقه انتخابی شرکت می کنند، در دوره هایی مشخص بر اساس امتیاز مجموع برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت می شود.

  شرکت کنندگانی که مرحله مصاحبه حضوری را با موفقیت پشت سربگذارنند، برای حضور در مسابقه باید یک تیم سه نفره معرفی کنند)دو نفر علاوه بر خودشان

  اعضای تیم باید این شرایط عمومی را داشته باشند:  سن همه اعضای تیم باید ۱۷ سال به بالا باشد . در صورت حضور آقایان و بانوان، حداقل یک محرم در تیم حضور داشته باشد.

  جایزه مسابقه سیم  آخر

  مبلغ جایزه به شکل کمک هزینه آموزشی تحصیلی اهدا می شود و باید صرف هزینه های آموزشی خود شخص یا اعضای درجه یک خانواده شود. هزینه های آموزشی تحصیلی می تواند شامل موارد زیر باشد:

  اسپانسر مسابقه سیم آخر، اپ روبیکا است که اسپانسر مسابقه عصرجدید احسان علیخانی نیز محسوب می شود. باید منتظر ماند تا ببینیم فرجام سیم آخر نیز فرجام «برنده باش» خواهد بود یا خیر.

  منبع مطلب : rooziato.com

  مدیر محترم سایت rooziato.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ورود به سایت سیم آخر bombtv3.com, ثبت نام مسابقه سیم آخر شبکه 3

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : bombtv3.com

  مدیر محترم سایت bombtv3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رها صادقیان 6 روز قبل
  1

  سلام

  آقای رشید پور خیلی ممنون از برنامه ی خوبتون❤❤❤❤❤❤

  طاها میرزایی 7 روز قبل
  2

  یه سوال چرا وقتی میخان جواب بدن حروف وسوال را نمی توانند ببینند این جوری ممکن جواب را بلد باشند ولی یک جواب اشتباه را بگن

  عادل ومهنا بچه هام 7 روز قبل
  1

  عادل ومهنا بجه هام

  پوریا 11 روز قبل
  1

  سلام

  امیر حسین سعیدی 20 روز قبل
  2

  من آقای رشید پور دل من است من از شما راضی هستم از شهرستان سلماس سعیدی صدقیانی

  ناشناس 27 روز قبل
  1

  محمدتعمیرکاریخچالم اگه برنده یک ملیون شدم یک ملیون خودم تقبول میشم کمک به مشتری که پول تعمیریخچالشانداره براش مجانی کمپرسوریخچالشا تعویض میکنم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام جناب رشیدپور جواب سوال روز پسرروز میلاد امام جواد(ع)

  امید جعفرزاده از ارومیه 2 ماه قبل
  3

  سلام استاد خیلی علاقه دارم شما رو از نزدیک ببینم ممنون میشم

  لوسی 2 ماه قبل
  0

  سلام خدمت آقای رشید پور منظورشون مصرف آب برای شستن لباسهایی که رنگی میشند.

  فرمان مرادی 3 ماه قبل
  0

  با دروود برنامه عالی ولی اطلاعات عمومی شرکت کنندها خیلی پایین هست

  یاسمن طاهری 4 ماه قبل
  1

  سلام. فکرکنم به احتمال زیاد چهارشنبه ها برنامه سیم آخر رو نداشته باشه نمیخوام دلیلشو بدونم برام مهم نیست.

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  تو گل سرخ منی نمی یلم بچولسی هی به پات اب میریزم نمی یلم به چولسی

  الهه 9 ماه قبل
  0

  سلام من وخواهرم از برنامه ی شما خوشمان می آید

  -2
  کیانا پرداس 9 ماه قبل

  من و خواهرم از برنامه ی شما خوشمان می آید

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  }سلام

  علی 10 ماه قبل
  0

  درود بر رضا رشید پور

  علی 10 ماه قبل
  0

  من رضا رشید پور را دوست میدارم

  فاطمه زهرا 10 ماه قبل
  0

  عالی

  شمامه 11 ماه قبل
  2

  سلام خدمت آقای رشید پور هرچی تلاش میکنم نمیشه ثبت نام کنم سرکاریه

  شمامه 11 ماه قبل
  0

  سلام خدمت آقای رشید پور هرچی تلاش میکنم نمیشه ثبت نام کنم سرکاریه

  ناشناس 11 ماه قبل
  2

  سلام چگونه جواب مسابقه ( راز سه شنبه یکم ماه،،،،،)بفرستم لطف میکنید راهنمایی بفر مایید

  0
  امیررضا 10 ماه قبل

  درست می گی

  مهدی خزایی 11 ماه قبل
  1

  رمز گشایی از جمله سه شنبه یکم ابان خواهد رسید

  رمز : (سیم آخر )به این صورت حروف (س) از سه شنبه( ی و م )از یکم و( آ )از آبان و( خ )از خواهد و (ر )از رسید

  غلامی 11 ماه قبل
  1

  سلام سه شنبه یکم ابان درسال ۱۴۰۳خواهدبود وجمع اعداد ۱۴۰۳میشود ۸میشود برج ابان وسه شنبه با ۱۴۰۳نقطه مشترک دارند

  محمد جواد 11 ماه قبل
  1

  سلام آقای رشید پور حال شما خوبه من از برنامه ی شما خیلی رازی هستم و برنده شدن مهم نیس مهم این است که ما شما رو در مسابقه ی سیم آخر ببینیم

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  اخ چطور جواب بدم سوال ها رو نگذاشتید

  0
  ناشناس 12 ماه قبل

  بله

  محمد 12 ماه قبل
  2

  درمورد سوال مسابقه نظر من اینکه آقای رشید پور از طریق گفت وگو با شرکت کننده و تمرکز روی صحبت ورفتار فرد واز همه مهمتر تمرکز روی چشمها فردمقابل ذهن او را میخواند باید از این هم غافل نشود که ذهن خوانی نیاز به تمرین وتمرکز دارد ممنون از برنامه خوبتون

  0
  خوبه 11 ماه قبل

  عاللیی

  مجتبی زندی 12 ماه قبل
  -2

  در مورد جواب مسابقه کارت های موجود همگی یه جواب داشتند مثال نام شهر مبدآ همه تهران بود و نام شهر مقصد کیش و ساعت ۱۴ و روز هم جمعه که شرکت کننده هر کدوم از هر دسته رو انتخاب کرد همونی که شما نوشته بودید بودین در میومد

  علی رضا مطهر 12 ماه قبل
  0

  در مورد حافظه خوانی شمااسم کارت اخری یا اولی را در ذهن دارید به شرکت کننده میگویید اسم فلان شخص را بده شما اسم کسی را میگوید بده که دراولین کارت ویا اخرین کارت مد نظر داشته ای او وقتی کارتی به شما میدهد شما نام همان کارتی رو که به شما داده از او طلب میکنید در آخر یکی را شما بر میدار که آخرین کارتی بوده که از او طلب کرده‌اید که یا دراول کارت یا در اخر

  ناشناس 12 ماه قبل
  -2

  لطفاً

  شادی ذبیحی هستم از اصفهان 1 سال قبل
  -1

  چرا لینک باز نمیشه ؟

  شادی ذبیحی هستم از اصفهان 1 سال قبل
  0

  چرا لینک باز نمیشه میشه جواب بدین

  شادی ذبیحی هستم از اصفهان 1 سال قبل
  0

  چرا لینک باز نمیشه برام میشه جواب بدین

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام من نظرم رو نوشتم بخوانید جواب بدین

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید