توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام کارت مهارت کارگران ساختمانی 99

  1 بازدید

  ثبت نام کارت مهارت کارگران ساختمانی 99 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آدرس سایت سامانه ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 99

  آدرس سایت سامانه ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 99

  با سلام

  همه کارگران ساختمانی (اعم از تحت پوشش بیمه و غیر تحت پوشش ) به منظور اینکه تحت پوشش بیمه اجتماعی قرا گیرند باید در سامانه خدمات رفاهی www.samanehrefah.ir ثبت نام کنند.

  بدیهی است خدمات مذکور فقط به کسانی تعلق خواهد گرفت که در این سامانه ثبت نام کرده باشند.

  اما از آن جا که در چند سال گذشته حق بیمه سهم دولت پرداخت نگردیده است، جذب بیمه شدگان جدید متوقف و تا کنون هیچ سامانه جدیدی با عنوان سامانه جایگزین معرفی نگردیده است.

  آدرس سایت سامانه ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی برای سال 97

  منبع مطلب : www.bidbarg.com

  مدیر محترم سایت www.bidbarg.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  هزینه صدور کارت مهارت کارگران ساختمانی ۱۰برابر شد

  هزینه صدور کارت مهارت کارگران ساختمانی ۱۰برابر شد

  به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، هادی ساداتی، نایب رییس کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی، درباره وضعیت بیمه و دستمزد کارگران ساختمانی گفت: بخش کمی از کارگران مشمول بسته های حمایتی دولت شدند؛ بسته های حمایتی به صورت محدود به تعداد محدودیتی پرداخت شد. تعدادی از کارگران از طریق ستاد مسئولیت اقتصادی شناسایی شدند،تعداد از افراد از این طریق شناسایی شدند و بسته های حمایتی به در منازل آنها داده شد.

   وی ادامه داد: دولت حمایت مستقیمی را از کارگران ساختمانی نداشته است؛تا کنون نه به بیمه شدگان و نه به غیربیمه شدگان چیزی پرداخت نشده است.4ماه از سال گذشت اما تا کنون خبری از تدبیر برای کارگران ساختمانی نیست.

  نایب رییس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی درباره سهمیه بیمه کارگران ساختمانی گفت: در پایان سال 98؛ سهمیه ناچیزی برای بیمه کارگران ساختمانی در نظر گرفته شد که رقمی ناچیزی حدود 70 هزار نفر بود.اما برای سال 99 هنوز برنامه ای اعلام نشده است. نظر ما درباره بیمه کارگران ساختمانی همان نظر سال گذشته است. بر اساس سامانه آنهایی که مورد تایید قرار گرفته اند, باید تحت پوشش بیمه قرار بگیرند. سامانه کارگران ساختمانی زیرنظر وزارت کار است. برای حمایت از کارگران ساختمانی شعارهای زیادی از سوی مسئولان بارها داده شده است. اما عملیاتی نشده است.

   ساداتی با بیان اینکه ساخت و ساز رونق  ندارد گفت: کارگران ساختمانی در شرایط خوبی به سر نمی برند, چرا که رونق در این بازار وجود ندارد, حدود 50 درصد کارگران ساختمانی بیکار هستند و طی چند ماه گذشته درآمدی نداشته اند.

   نایب رییس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی با تاکید بر اینکه کارگران ساختمانی روزمزد هستند گفت: درآمد روزانه یک کارگران میانگین بین 80تا100 هزار تومان و حق بیمه یک ماه آنها حدود 156 هزار تومان است. درچنین شرایطی سازمان فنی و حرفه ای هزینه  سهم خود از ثبت نام کارت مهارت را 10برابر کرده است. در گذشته اگر کارگری برای دریافت کارت مهارت اقدام می کرد، در نهایت 45 هزار تومان ، سهم سازمان فنی و حرفه ای حدود 5هزار تومان بود. اما اکنون یک کارگر برای ثبت نام باید حدود 100 هزار تومان هزینه کند که سهم سازمان فنی و حرفه ای حدود 50 هزارتومان است. یعنی سازمان فنی و حرفه ای سهم سازمان را 10برابر کرده است.

   وی اظهار داشت: اگر سازمان کمبود منابع دارد، چرا باید از جیب کارگران ساختمانی کمبود منابع خود را جبران کند. در شرایطی که بخش عظیمی از کارگران ساختمانی بیکار هستند,چرا سازمان باید هزینه خود را 10برابر افزایش دهد؟

  ساداتی با اشاره به کمک 10 میلیونی دولت به اقشار آسیب پذیر از جمله کارگران ساختمانی، گفت:کارگران شریف و زحمتکش ساختمانی بیش از دو ماه است که خانه نشین هستند و در فقر وحشتناکی به سر می برند؛ هیچ کارفرمایی حاضر نیست به دلیل کرونا، کارگران ساختمانی را از بیم آن که ممکن است ناقل ویروس باشند، به کارگیرد. در حال حاضر بین 60 تا 70 هزار کارگر ساختمانی بیمه نشده و متقاضی بیمه در سراسر کشور وجود دارد که امیدواریم سازمان تامین اجتماعی هرچه سریعتر برای تخصیص سهمیه بیمه به آنها تلاش کند.

  منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

  مدیر محترم سایت www.eghtesadonline.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آغاز آخرین مرحله از ثبت‌نام برای دریافت کارت مهارت کارگران و استادکاران ساختمانی

  آغاز آخرین مرحله از ثبت‌نام برای دریافت کارت مهارت کارگران و استادکاران ساختمانی

  آخرین مرحله از ثبت‌نام برای دریافت کارت مهارت کارگران و استادکاران ساختمانی در سال ۹۸ از دیروز چهارشنبه (۱۸ دی ماه) آغاز شده است.

  به گزارش خبرنگار ایلنا، آخرین مرحله از ثبت نام برای دریافت کارت مهارت کارگران و استادکاران ساختمانی در سال ۹۸ از روز گذشته(۱۸ دی ماه آغاز شده  و تا روز ۲۴ دی ماه ادامه دارد.

  در همین رابطه «کاظم احمدیان» بازرس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی تهران به ایلنا، گفت: کارگران و استادکارانی که فاقد کارت مهارت هستند، می‌توانند در تاریخ‌های درج شده با مراجعه به سازمان فنی و حرفه‌ای یا نمایندهای رسمی آن در آزمون‌ها شرکت کنند و بعد از قبولی کارت مهارت درجه ۳ یا ۲ رو دریافت کنند.

  وی افزود: درخواست‌کنندگان از طریق پورتال سازمان فنی و حرفه‌ای ثبت‌نام می‌شوند و بعد کارت ورود به جلسه امتحان را دریافت می‌کنند و سپس از آنها آزمون کتبی گرفته می‌شود. در صورت موفقیت بعد از قبولی در آزمون کتبی از آنها آزمون عملی گرفته می‌شود.

  این فعال صنفی کارگران ساختمانی استان تهران با بیان اینکه این مراحل با تفاهم نامه مشترک بین انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی و سازمان فنی و حرفه‌ای انجام شده است، اظهار داشت: طرح سوالات آزمون کتبی و آزمون عملی توسط انجمن‌ها در جهت ارتقای کیفیت فعالیت‌های کارگران و استادکاران یکی از خواسته‌های انجمن‌های صنفی بوده است.

  منبع مطلب : www.ilna.news

  مدیر محترم سایت www.ilna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محسن گودرزی 8 ماه قبل
  0

  سلام من برقکار ساختمان چگونه کارت مهارت بگیرم

  ولی عباسی 1 سال قبل
  0

  من استا گچکارهستم کارته مهارت فنی حرفه ای ندارم درخاست کارت دارم برایه بیمه

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید