توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام کلاس های ورزشی شهرداری اصفهان

  1 بازدید

  ثبت نام کلاس های ورزشی شهرداری اصفهان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان

  اصفهان، خیابان 22 بهمن، مجتمع اداری امیر کبیر، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان

  تلفن : 32658577-031 و 031-32658559

  فاكس: 031-32658569

  سامانه پیام کوتاه : 30004845

  ایمیل : [email protected]

  كدپستي: 8158714131

  منبع مطلب : www.esfahanfarhang.ir

  مدیر محترم سایت www.esfahanfarhang.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  راه اندازی سامانه ثبت نام کلاس های آموزشی ویژه شهروندان

  راه اندازی سامانه ثبت نام کلاس های آموزشی ویژه شهروندان

  به گزارش ایمنا، با توجه به لزوم به روز رسانی عملکرد سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و خدمت رسانی بهتر به شهروندان گرامی در زمینه آموزشی و همچنین تسهیل و تشویق شهروندان به غنی سازی بانک آموزشی به مرجعیت علمی، سامانه جدید ثبت نام کلاس‌های آموزشی این سازمان در سایت www.esfahanfarhang.ir راه اندازی شد.

  در این سامانه تمامی مراکز سازمان به همراه آدرس و شماره تلفن و مکان نما قابل مشاهده بوده و امکان پیدا کردن مرکز نزدیک محل سکونت شهروندان با آیکون جستجو از روی نقشه، از جمله مزایای جدید در این سایت است.

  مخاطبان گرامی این امکان را دارند که دروس و سرفصل‌های آموزشی را قبل از ثبت نام ملاحظه کرده و در زمینه‌های فرهنگی، هنری، تفریحی و ورزشی بر اساس علاقه یا بر اساس مراکز فرهنگی ورزشی و حتی بر اساس منطقه شهری خود در این سامانه ثبت نام کنند.

  همچنین طی انعقاد تفاهم نامه میان اداره کل فنی و حرفه ای و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، امکان درخواست و صدور گواهینامه پایان دوره برای شرکت کنندگان در کلاس‌های آموزشی سازمان نیز فراهم شده و به زودی مشاهده اسامی مدرسان برتر و تماشای سه بعدی مراکز هم در این سایت امکان پذیر خواهد بود.

  گفتنی است؛ ثبت نام کلاس‌های آموزشی تا ۳۱ خردادماه در سامانه آموزشی سایت esfahandarhang.ir انجام می‌شود و کلاس‌ها از یکم تیرماه با رعایت ضوابط بهداشتی برگزار خواهد شد.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  راه اندازی سامانه جدید ثبت نام کلاس های آموزشی ویژه شهروندان

  با توجه به لزوم به روز رسانی عملکرد سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان  و خدمت رسانی بهتر به شهروندان گرامی در زمینه آموزشی و همچنین تسهیل و تشویق شهروندان به غنی سازی بانک آموزشی به مرجعیت علمی، سامانه جدید ثبت نام کلاس های آموزشی این سازمان در سایت www.esfahanfarhang.ir راه اندازی شد.

  در این سامانه تمامی مراکز سازمان به همراه آدرس و شماره تلفن و مکان نما قابل مشاهده بوده و امکان پیدا کردن مرکز نزدیک محل سکونت شهروندان با آیکون جستجو از روی نقشه، از جمله مزایای جدید در این سایت است.

  مخاطبان گرامی این امکان را دارند که دروس و سرفصل های آموزشی را قبل از ثبت نام ملاحظه کرده و در زمینه های فرهنگی، هنری، تفریحی و ورزشی بر اساس علاقه یا بر اساس مراکز فرهنگی ورزشی و حتی بر اساس منطقه شهری خود در این سامانه ثبت نام کنند.

  همچنین طی انعقاد تفاهم نامه میان اداره کل فنی و حرفه ای و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، امکان درخواست و صدور گواهینامه پایان دوره برای شرکت کنندگان در کلاس های آموزشی سازمان نیز فراهم شده و به زودی مشاهده اسامی مدرسان برتر و تماشای سه بعدی مراکز هم در این سایت امکان پذیر خواهد بود.

  گفتنی است؛ ثبت نام کلاس های آموزشی تا 31 خردادماه در سامانه آموزشی سایت esfahandarhang.ir  انجام می شود و کلاس ها از یکم تیرماه با رعایت ضوابط بهداشتی برگزار خواهد شد.

  منبع مطلب : www.tabnakesfahan.ir

  مدیر محترم سایت www.tabnakesfahan.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  کامیون 6 روز قبل
  0

  😳

  کامیون 6 روز قبل
  0

  سایت خوبیه

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید