توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی

  1 بازدید

  ثبت نام کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  شرایط دریافت کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی- ثبت نام اینترنتی

  شرایط دریافت کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی- ثبت نام اینترنتی

  مطابق قانون تامین اجتماعی این سازمان به بیمه‌شدگان زن یا مردی که برای اولین بار ازدواج می‌کنند و دارای شرایط لازم باشند، مبلغی به عنوان کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی پرداخت می‌کند. این هدیه، شادباشی است که این سازمان به بیمه‌شدگانی که تشکیل خانواده می‌دهند، پرداخت می‌کند.
  سازمان تامین اجتماعی در جهت رفاه شما عزیزان امکان ثبت نام اینترنتی کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی را فراهم کرده است تا به آسانی درخواست خود را ثبت نمایید. در این مقاله به بیان مدارک و شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی و طریقه ثبت نام اینترنتی جهت دریافت آن می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

  شرایط لازم برای دریافت کمک هزینه ازدواج :

  جهت دریافت این کم هزینه بیمه‌شده می‌بایست تمامی شرایط زیر را دارا باشد:

  مدارک لازم برای دریافت کمک هزینه ازدواج:

   مبلغ کمک هزینه ازدواج چقدر است؟

  مبلغ کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی، برابر با یک ماه متوسط حقوق یا دستمزد بیمه‌شده است. حقوق متوســط هر بیمه‌شــده از تقســیم کردن مجموع حقوق دریافتی بیمه‌شــده در دو ســال قبل از ازدواج که بر مبنای آن از وی حق بیمه کسر شده است، بر عدد ۲۴ به دست می‌آید.

  به طور مثال اگر فردی در مرداد ماه سال ۹۷ برای اولین بار ازدواج کرده باشد، عقد وی دائم بوده و ۷۲۰ روز سابقه پرداخت حق بیمه نیز داشته و متوسط حقوق دریافتی وی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان باشد. سازمان تامین اجتماعی مبلغی معادل ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان برای وی واریز خواهد کرد.

  ثبت نام اینترنتی کم هزینه ازدواج تامین اجتماعی:

  برای ثبت نام اینترنتی کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی در سال ۹۷، نیاز است در سامانه تامین اجتماعی به آدرس erequest.tamin.ir ثبت‌نام و درخواست کمک هزینه ازدواج را ثبت نمایید. در صورتی که قبلا در این سامانه ثبت‌نام نموده‌اید نیازی به ثبت‌نام مجدد نبوده و می‌توانید با نام کاربری (کد ملی) و گذرواژه ثبت شده در زمان ثبت‌نام، درخواست خود را ثبت نمایید.

  ابتدا با کلیک بر روی دکمه زیر وارد سایت سامانه تامین اجتماعی شوید:

  پس از ثبت نام،  با وارد کردن نام کاربری( کد ملی) و گذرواژه وارد سامانه غیرحضوری تامین اجتماعی شوید.

  شریط دریافت کم

  پس از ورود برای ثبت نام کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی بر روی حمایت‌های کوتاه‌مدت کلیک کرده و فرم ثبت نام هدیه ازدواج تامین اجتماعی را پر کنید.

  ثبت نام اینترنتی کم هزینه ازدواج تامین اجتماعی

  در این صفحه اطلاعاتی مانند شماره بیمه، نام و نام خانوادگی، آخرین شعبه فعال و شماره موبایل شما نمایش داده می‌شود.

  با پر کردن فیلدهای مربوط به مشخصات ازدواج و مشخصات همسر و  زدن کلید “احراز شرایط و ثبت درخواست” درخواست شما ثبت می‌شود. در صورت ثبت موفقیت آمیز درخواست “پنل مدارک مورد نیاز” باز می‌شود که می‌بایست تصویر مدارکی مانند صفحه اول شناسنامه بیمه‌شده اصلی، تصویر صفحه اول شناسنامه همسر و . . . ارسال شود.

  دریاف

  مهلت دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی:

  کمک‌ هزینه ازدواج تامین اجتماعی مطابق با قانون ۸۵تامین اجتماعی است و مهلت دریافت آن زمانی به اتمام می‌رسد که مجلس آن را لغو کند. بنابراین درصورتی‌که شرایط دریافت آن را دارید می‌توانید برای دریافت هدیه کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی اقدام کنید.

  بر این اساس حتی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی که سال‌های قبل ازدواج کرده اند و در زمان ازدواج با وجود داشتن شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی جهت دریافت آن اقدام نکرده بودند، می‌توانند برای گرفتن آن اقدام نمایند.

  از دست ندهید:

  مشاهده سوابق تامین اجتماعی با کدملی

  بازنشستگی زنان خانه دار با ده سال سابقه

  مبلغ عیدی در سال ۹۸ چقدر است؟

  منبع مطلب : bimebazar.com

  مدیر محترم سایت bimebazar.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  راهنمای دریافت کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی - صفر تا صد پاداش ازدواج | مجله بیمه ماهان

  راهنمای دریافت کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی - صفر تا صد پاداش ازدواج | مجله بیمه ماهان

  راهنمای دریافت کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی:

  سازمان تامین اجتماعی برای تشویق و دستخوش به خانم ها و آقایانی که برای نخستین بار ازدواج کنند و واجد شرایط لازم باشند، هدیه ای در نظر می گیرد. این هدیه، کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی نامیده می شود.

  با بیمه ماهان همراه باشید تا با شرایط اخذ، مراحل ثبت نام اینترنتی و مدارک لازم برای اخذ کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی در سال ۹۸ آشنا شوید.

  شرایط لازم برای دریافت کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی:

  مدارک لازم برای دریافت کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی:

  مبلغ کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی:

  مبلغ پاداش ازدواج تامین اجتماعی، برابر با یک ماه حقوق متوسط متقاضی می باشد .فرمول حقوق متوســط هر بیمه‌شــده برابر است با حاصل جمع حقوق دریافتی شخص متقاضی (مشمول کسر حق بیمه) در دو ســال قبل از تاریخ ازدواج و تقسیم عدد به دست آمده برعدد ۲۴ .

  حداقل مبلغ:

  اگر مبلغ به دست آمده از فرمول بالا از حداقل حقوق حداقل وزارت کار کمتر باشد، مبلغ پرداختی برابر با حقوق حداقل وزارت کار می شود. به عبارتی حداقل مبلغ کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی برابر است با حقوق حداقل وزارت کار.

  پاداش ازدواج تامین اجتماعی

  نکات مهم و کلیدی درمورد هدیه تامین اجتماعی:

  در این قسمت به چند تیتر مهم و سوالات متداول متقاضیان دریافت این پاداش پاسخ خواهیم داد.:

  پاداش ازدواج فقط و فقط به ازدواج اول تعلق می‌گیرد؛

  در صورتی که بیمه شده ی متقاضی، در زمان ازدواج اول، شرایط گفته شده برای گرفتن هدیه ازدواج را نداشته باشد، این پاداش در ازدواج دوم به بعد هم دیگر به او تعلق نمی گیرد.

  پاداش تامین اجتماعی برای افرادی که سال ها پیش ازدواج کرده اند؛

  همه ی بیمه شدگان تامین اجتماعی که در سالهای گذشته ازدواج کرده اند ولی این کمک هزینه را دریافت نکرده اند، در صورتی که در تاریخ ازدواجشان تمامی شرایط نام برده شده را دارا بودند، هم اکنون می توانند برای دریافت آن اقدام نمایند.

  اعطا وام به هر دو طرف ازدواج بلامانع است؛

  در صورتی که هر دو طرف عقد ازدواج، شرایط بالارا داشته باشند، کمک هزینه ازدواج به هر دو نفرشان تعلق می گیرد. بنابراین هر دو نفر می توانند برای دریافت این هدیه اقدام لازم را انجام دهند.

  راهنمای دریافت کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی در سال ۹۸:

  روش حضوری:

  برای دریافت کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی، می توان به سازمان تامین اجتماعی به صورت حضوری مراجعه کرد. سپس درخواست خود را مطرح و فرم های لازم را پر نمود. پس طی کردن مراحل اداری امکان دریافت هدیه برقرار می شود.

  مراحل ثبت نام اینترنتی:

  برای ثبت نام اینترنتی کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی در سال ۹۸، مطابق شکل وارد سامانه تامین اجتماعی بشوید. سپس در سایت ثبت نام کنید و درخواست خود را ثبت کنید.

  اگر قبلا در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اید، شما اصلا نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارید. فقط کافیست با نام کاربری (که همان کد ملی است) و گذرواژه خود، درخواست خود را ثبت کنید.

  ثبت نام اینترنتی

  سپس برای ثبت نام کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی “بر روی حمایت‌های کوتاه‌مدت” کلیک کنید و فرم ثبت نام هدیه ازدواج تامین اجتماعی را تکمیل نماید.

  حمایت‌های کوتاه‌مدت

  همان طور که مشاهده می کنید اطلاعاتی مانند شماره بیمه، نام و نام خانوادگی، آخرین شعبه فعال و شماره موبایل متقاضی نمایان است.

  اطلاعات متقاضی

  بخش های مربوط به مشخصات ازدواج و مشخصات همسر و را پر کنید و برای ثبت درخواست خود “احراز شرایط و ثبت درخواست” را کلیک کنید. اگر ثبت موفقیت آمیز باشد درخواست “پنل مدارک مورد نیاز” باز می‌شود.

  در این قسمت شما  باید تصویر مدارک خواسته شده را  ارسال فرمایید.

  احراز شرایط و ثبت درخواست

  توجه:

  حجم فایل‌های ارسالی شما باید از ۵۰۰ کیلو بایت کمتر باشد.

  اگر مدارک به درستی ضمیمه نشود، کار بدرستی انجام نمیشود و درخواست شما به شعبه ارسال نمی‌گردد.

  کلام پایانی:

  همان طور که متوجه شدید با در اختیار داشتن اینترنت، به راحتی می توان فرایند ثبت نام و درخواست کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی را در سایت تامین اجتماعی وارد کنید.

  در ابتدای زندگی حتما از هدیه ای که به شما اختصاص داده می شود بهره ببرید.

  منبع مطلب : bimemahan.com

  مدیر محترم سایت bimemahan.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  میثم رفیعی زاده 3 ماه قبل
  0

  کمک هزینه ازدواج

  عباس 5 ماه قبل
  0

  مشکل مالی دادم

  عباس 5 ماه قبل
  1

  مشکلات مالی دارم

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  من درسال ۱۳۸۸ ازدواج کردم هدیه ازدواج تعلق میگیرد

  وحید 1 سال قبل
  0

  سلام من الان ۲ سال هستش عقد کردم بدش ۱۰ میلیون کم دارم بیمه تامین اجتماعی هم هستم کار بند هم چاپ هستش کار سنگین به بند کمک میشه کرد میخوام برم سر زندگی الان ۱۰ میلیون کم دارم

  هادی الوندی 2 سال قبل
  0

  مشکل مالی دارم قبل از ازدواجم دوسال خدمت دارم

  هادی الوندی 2 سال قبل
  0

  مشکل مالی دارم

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  2
  مهدی 2 سال قبل

  میگن قبل از ازدواج باید ۲سال بیمه داشته باشی من سرباز بودم

  برای ارسال نظر کلیک کنید