توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  جملات زیبا درباره شهادت سردار سلیمانی

  1 بازدید

  جملات زیبا درباره شهادت سردار سلیمانی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  سردار سلیمانی به شهادت رسید. کشور خبیث آمریکا او را به شهادت رساند. البته که اکنون این پاسدار بزرگ انقلاب، در بهشت خداوند سکنی گزیده. اما دشمن بزرگ و همیشگی ایران یعنی آمریکا باید بداند که این حمله اش بی جواب نخواهد ماند و جوانان ایران تا جان در بدن دارند، از ارزش های انقلاب شان دفاع خواهند کرد.

  در این مطلب متن های زیبا و کوتاه درباره شهادت سردار سلیمانی با شما به اشتراک گذاشته می شود. همراه ما باشید.

  متن درباره شهادت سردار سلیمانی

  آنقدر از وجود تو می ترسیدند که در دل سیاهی شب آن هم نه از راه زمین، بلکه آسمان تو را پر پر کردند. این را بدان در ایران غیور مردانی به مانند تو زیاد هستند. تفکر سردار سلیمانی هر روز در دل و ذهن مردم زاده می شود و این دشمن خونخوار باید بداند که با هر بار کشتن یک سردار سلیمانی، صدها سردار سلیمانی دیگر متولد خواهند شد.

  *******************

  این خوی خبیثانه دشمن را نمی توان عوض کرد. تو با درایتت و با نقشی که برای کشور می آفریدی، در وجود آنها ترس ایجاد کردی. از ترسشان از راه آسمان به تو حمله بردند و تو را آسمانی کردند. آسمانی شدنت مبارک سردار راه خدا. این را بدان که یاد تو برای همیشه زنده است و زنده خواهد ماند.

  *******************

  سردار سلیمانی جان داد و پر کشید. این خبریست که صبح دی سال 1398 ایران را در غم و اندوه فرو برد. اما دشمن شاد نباشد؛ هیچوقت این شادی او ادامه دار نخواهد بود. در گذشته ما فقط یک سردار سلیمانی داشتیم، اما با این کار غیر انسانی او، اکنون بیش از 72 میلیون سردار سلیمانی وجود دارند که حاضرند جانشان را در راه کشورشان فدا کنند.

  *******************

  سردار سلیمانی شهید شد؛ در راه ایران رفت و پرکشید. او آسمانی شد و راه و مسیر خودش را برای جوانان به جای گذاشته. آیا فکر کرده ای که او نمی دانست که قرار است به شهادت برسد؟ آیا او نمی دانست که دشمن به خونش تشنه است؟ با این همه ی این دانسته ها، قدم در مسیر حق نهاد. اما دشمن حق شناس نیست، دشمن فقط خوی خبیث خود را می شناسد و به آن عمل می کند. مسیر حقی که سردار سلیمانی به جا گذاشت، برای همیشه مسیر اصلی جوانان این مرز و بود خواهد بود.

  *******************

  خون سردار سلیمانی را ریختند؛ پنداشته اند که ضربه ای بزرگ به ایران وارد کرده اند. اما نمی دانند که در اصل شاهرگ اصلی کشور خودشان را با این کار زده اند. خون جوانان ایرانی به جوش آمده و این کار آنها، غیرت مردان و زنان این سرزمین را چندین برابر کرده. آمریکا با این کار خود، ضربه ای بزرگ بر قلب خویش وارد کرد و احساس می کند که این ضربه را به ایران زده.

  *******************

  آسمانی شدنت مبارک ای مرد خدا. تو از همان اول هم جایت روی زمین نبود. تو جایت بین ما زمینی ها نبود. غیرت و شرف تو را کمتر انسانیست که داشته باشد. تو یکی از فرشتگان خدا بودی که گویی برای پاسداری از مردم ایران پا به زمین نهاده بودی و اکنون رفتی و پر کشیدی. راه تو برای همیشه ادامه خواهد داشت.

  *******************

  جسمش را فدا کرد، اما روحش را نه؛ سردار سلیمانی را می گویم. همان که از ترس هیبتش، دشمن به او در دل سیاهی شب حمله کرد. آری جرات می خواهد که رو در رو مقابل سردار بزرگ ایران بایستی. دشمن آنقدر حقیر بود که تو را در آن موقع به شهادت رساند. اما نگران نباش؛ جسم تو از ایران گرفته شده و روح تو برای همیشه در کنار آن خواهد ماند. جسم تو از ایرانیان گرفته شده، اما یاد تو برای همیشه با آنها خواهد ماند.

  *******************

  همیشه 13 آنقدر هم عدد نحسی نبود, اما در دی ماه سال 1398 عدد 13 نحس ترین عدد روی کره ی زمین شد. در سیزدهم این ماه، سردار بزرگ ایران به شهادت رسید. بدنش در راه ایران تکه تکه شد. او جان داد تا مسیر درست باقی بماند. او جانش را فدای ایران کرد تا ایران و ایرانی همیشه سربلند باشد.

  *******************

  شهادت سردار سلیمانی را به همه ی ایرانیان تسلیت عرض می کنیم. این پاسدار بزرگ انقلاب، روز سیزدهم دی ماه 98 به دست توطئه ی کشور همیشه دشمن ما یعنی آمریکای خبیث کشته شد و از بین پر گشود. باشد که راهش برای همیشه در ذهن ما باقی بماند و یادش را همیشه گرامی بداریم.

  *******************

  تنها سردار سلیمانی نیست که جانش را در راه ایران داده، اگر به تاریخ بنگری، می بینی که هزاران هزار سرباز در راه وطن جان خود را فدا کرده اند. آنها جانشان را نثار ایران و ایرانی کردند تا دشمن نتواند به آنها دست درازی کند. یاد سردار سلیمانی برای همیشه در بین ما ایرانیان زنده خواهد بود.

  *******************

  پنداشته اند که اکنون که تو را از بین ما برده اند، توانسته اند ضربه ای به ما وارد کنند. تا زمانی که سید علی باشد، تا زمانی که جوانان این مرز و بوم باشند، تا زمان که غیرت تو در بین مردم موج بزند، هیچگاه دشمن طعم راحتی را نخواهد چشید. شیرینی کشتن تو را به زودی این جوانان به زهری تبدیل خواهند کرد و نوشیدنش را بر دشمن واجب خواهند نمود.

  *******************

  شهادتت را تبریک می گویم ای مرد خدا. حتما خودت هم میدانی که شهیدان زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند. اکنون نوبت راحتی تو فرا رسیده. آسوده باش و آرام بگیر. اکنون وقت آن است که از مزرعه ی دنیوی ات در آخرت ثمره ات را کشت کنی و آنچه که کاشته ای را درو کنی. نگران ایران و ایرانی نباش؛ آنها همان غیریتی را دارند که تو داشتی؛ همان مسیری را می پیمایند که تو رفتی و همان باوری را دارند که تو در مورد دشمن داشتی.

  *******************

  آرام بگیر ای مرد خدا. دیگر نمی خواهد نگران توطئه های دشمنان باشی. دشمنان ایران، دشمنان تو بودند. فکر نکن که اکنون که جسمت را تکه تکه کرده اند، توانسته اند تو را کوچک کنند. آنها خود کوچک بودند که نتوانستند رو در رو از پس تو بر بیایند. قماربازان در ذهنشان این را هک کنند که هیچوقت با کشتن پاسداران ایران، نمی توانند این کشور بزرگ را به زانو درآورند.

  *******************

  سردار سلیمانی های زیادی در کشور داریم؛ تفکر سردار سلیمانی تا همیشه نزد ایران و ایرانی باقی خواهد ماند. در مدرسه های ایران، تفکر این بزرگ مرد آموزش داده می شود؛ کودکان ایرانی با آرزوی اینکه روزی به جایگاه سردار بزرگ کشورشان برسند، درس می خوانند و رشد می کنند. شیطان صفتان همیشه به یاد داشته باشند که نمی توانند ذره ای با این کارشان از غیرت مردان و زنان ایرانی بکاهند.

  *******************

  اکنون حتما جشن گرفته اند؛ می پندارند که این پایکوبی هایشان ادامه دارد. اما کور خوانده اند. با به شهادت رساندن سردار سلیمانی، تفکر و راه او هرگز از بین نخواهد رفت. دشمنان انقلاب اسلامی همیشه برای به زمین زدن آن، بزرگانش را کشتند و در آخر خود مغلوب شدند. این بار هم به مانند همان دفعات خواهد شد. این بار هم آنان نمی توانند به این کشور نفوذ کنند.

  *******************

  سردار سلیمانی را مگر خارج از همان مرزهای ایران می کشتند. سردار سلیمانی را مگر در همان تاریکی ها می کشتند. سردار سلیمانی را مگر از همان راه هوایی می کشتند. به زمین زدن غیور مردان ایرانی کار راحتی نیست و دشمن به این مسئله خیلی خوب آگاه است و به همین دلیل این کار را کرد.

  *******************

  انگشترت هنوز در دستت بود، زمانی که دشمن تو را به شهادت رساند. این انگشتر یادبودی از تو خواهد بود. از دلیری هایت، از شجاعت هایت، از ترس هایی که در دل دشمن نهادی. شهادت مبارک سردار بزرگ انقلاب.

  *******************

  تو به شهادت رسیدی، اما این را می خواهم بگویم که زنده نگه داشتن یادت کمتر از شهادت نیست. تک تک جوانان ایرانی باید بدانند که اگر میخواهند برای همیشه کشورمان سربلند باشد، اگر می خواهند که روی دشمن کم شود، باید یادت را زنده نگه دارند. این کاریست که دست کمی از شهادت ندارد. تفکر سردار سلیمانی باید فرا گیر شود و ترس دشمن را چندین برابر کند.

  گلچین جملات زیبا و کوتاه در مورد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی

  خونی که از تو ریخته شد، دست کمی از خون شهدای کربلا ندارد. همگی شما در راه حق جانتان را دادید. همگی شما انسانهایی پاک سرشت بوده اید که گویی از همان اول جایتان روی زمین نبوده. شهادت مبارک ای شهید بزرگ ایران. شهادت سردار سلیمانی را تسلیت عرض می کنیم.

  *******************

  خدا حسودیش میشد که تو روی زمین باشی و در کنار خودش نباشی. برای همین خواست که تو را نزد خودش ببرد. اما چه بد که تو به واسطه ی دشمنی خبیث بهشتی شدی. نگران نباش؛ زخم های که روی تنت به جا مانده، تک تکه های بدنت، همگی تلافی خواهند شد؛ همگی شان در روز مناسبش جبران خواهند شد.

  *******************

  کشور خبیث آمریکا، ایران را عزادار کرد. گویی که نمی خواهد از توطئه هایش دست بکشد؛ انگار که هنوز هم همان کینه ی همیشگی را نسبت به ایران و ایرانی دارد. دیگر دستش به صورت کامل برای تمام ایرانیان رو شده. دیگر پیام های حمایتش را ایرانیان درصدی قبول نخواهند کرد؛ دیگر پیام های دوستانه اش را به هیچ وجه نخواهند پذیرفت. با کشتن سردار سلیمانی، اندک اعتمادی که برخی از ایرانیان به این کشور داشتند هم کشته شد.

  *******************

  آمریکا با به شهادت رساندن سردار سلیمانی، آبروی خودش را هم کشت. یک کشور چقدر می تواند حقیر باشد که به جای رو به رو شدن، از پشت خنجر بزند. آتشی که به جسم سردار سلیمانی انداختید را ایران به جانتان خواهد انداخت. در پی یک سردار سلیمانی، هفتاد و دو میلیون سردار سلیمانی دیگر متولد شده اند و شما نمی توانید در سیاهی شب به همه ی آنها حمله کنید و آنها را هم آسمانی کنید.

  *******************

  یادتان باشد که هیچ چیز بی جواب نخواهد ماند. این را به همان دیو صفتانی می گویم که سردار بزرگ انقلاب را به شهادت رساندند. ایران کشور دلیر مردان است و تا خون در رگ این مردان جاریست، نمی گذارند که دشمن آب خوش از گلویش پایین برود. باشد که شیرینی این حمله را با تلخی از دست رفتن آبرویتان بچشید.

  *******************

  شهادتت مبارک ای مرد بزرگ. تو قلب بسیار بزرگی داشتی که این همه شجاعت از خود به خرج دادی. این همه شجاعتت، بالاخره مزدت را داد. مزد تو شهادت بود. تو شهید زنده ای بودی که اکنون به شهادت واقعی دست یافتی. گوارایت باد این شهادت.

  *******************

  در آینده ای نه چندان دور، قدس آزاد خواهد گشت! خون قاسم ها پایمال نخواهد شد و هدف والایشان بالاخره ثمره خواهد داد. می گویند که هدف قاسم برقراری صلح بود، اما ظالمین جهان می خواهند که صلح نباشد، پس عامل صلح را هم از بین خواهند برد. آری قاسم را آسمانی کردند که صلحی هم برقرار نماند. در آینده ای که چندان هم دور نیست از آهنگران خواهیم شنید که می گوید قاسم نبودی ببینی، قدس آزاد گشته.

  *******************

  می خواهم برایتان داستانی بگویم. داستانی از یک بزرگ مرد؛ بزرگ مردی که زمانی که به شهادت رسید، خبر شهادتش همه را بر آشفت. داستان این است که گویی همه ی مردم عزیزی را از دست داده بودند. عزیزی که نزدیک تر از همه کسشان بود. آن مرد با رفتنش، ایران را به سوگ نشاند. آن مرد، شهید سپهبد قاسم سلیمانی است.

  *******************

  عزتت، شرفت، شجاعتت بر تمامی نقشه های دشمنان چیره می شود. آنها تو را کشتند، اما نتوانستند به زانو درآورد. چقدر این قصه آشناست. قصه ی کربلا ...!

  *******************

  امام حسین علیه السلام می فرمایند که مرگ با عزت بهتر است زندگی با ذلت است. او ذلت را نپذیرفت و او را از میان برداشتند. پنداشتند که اینگونه می توانند به زانو درآید. اما گویی حتی پاره های آتش هم حامی حاج قاسم بودند؛ در زمانی که او را آسمانی کردند اما هنوز انگشترش در دستانش بود.

  *******************

  قاسم سلیمانی مثل یک دیوار بزرگ بود که جلوی دشمنان را می گرفت که تجاوز نکنند. دشمن دید که چقدر این دیوار سفت و محکم است، پس قصد تخریب آن را کرد. آری دشمن این دیوار را در هم کوبید، اما خبر ندارد که دیوارهایی در حال ساخته شدن هستند که الگوی شان همان دیوار استوار و محکم است. جوانان ایرانی، سپهبد حاج قاسم را الگوی خود قرار داده اند.

  *******************

  از تو خداحافظی می کنم ای سرباز زینب. این لشکردار سپاه اسلام! باشد که در آرامش باشی. باشد که روزی با انتشار خبر اینکه قدس آزاد شد، روحت شاد شود. آن روز دیر نیست. آن روز نزدیک است. شهادت تو قطعا رگ غیرت جوانان را بالا خواهد زد و آن زمان قماربازان هرگز نمی توانند در برابر قدرت این جوانان بایستند.

  *******************

  حاج قاسم، تو برای بیداری مردم کوشیدی؛ برای زنده ماندن نام اسلام؛ و چه حیف که در زمانی که همین مردم خواب بودند تو پر کشیدی و رفتی. آری تو بیدار مانده بودی تا اسلام بیدار و زنده بماند، اما چه حیف که پر گشودی و رفتی. گویی شهادت رسم غیور مردانی مثل توست که رهبرمان لقب شهید زنده را بر تو نهاد.

  *******************

  تا اسمت می آمد، غرور در مردم ایران موج می زد. نام قاسم سلیمانی طوری شده بود که زمین را به لرزه درمی آورد و دشمنان را به ترس بزرگی وا می داشت. کجاست آن حاج قاسمی که ترس را حتی با نامش در دل دشمنان می نهاد؟ او آسمانی شد. او رفت... راه این شهید پرآوازه برای همیشه ادامه خواهد داشت. شهادت گوارای وجودت ای شهید بزرگ انقلاب.

  *******************

  مالک اشتر ایران را به زمین زدند. چه قدر دشمنان پست اند که تو را در دل سیاهی شب از پای درآوردند. آنها از ترس هیبت تو جرات نداشتند که در روشنی روز حمله کنند. مگر می شود؟! حتی نام تو، دل آنها را به لرزه در می آورد؛ چه برسد به آنکه بخواهند به سراغت بیایند و قصد به شهادت رساندن تو را داشته باشند. اکنون آرام بگیر سپهبد حاج قاسم سلیمانی! چرا که جوانان غیور ایرانی هنوز زنده اند و راهت را می پیمایند.

  *******************

  نمی دانیم بر غم از دست دادنت بگرییم یا شاد باشیم برای اینکه به مقام شهادت رسیده ای. کدامش را انجام دهیم؟ حسرتت بر دلمان خواهد ماند، اما چون دشمن از این حسرت شاد می شود، شاد خواهیم ماند. چه مقامی بهتر از شهادت؟ شهادتت را بی نهایت بار به تو تبریک می گوییم.

  *******************

  یک دل گرمی بزرگ بودی برای ما وقتی که به ما اطمینان می دادی که دشمنان هیچ غلطی نمیتوانند بکنند. دشمن این دلگرمی را از ما گرفت و پنداشته که به دستاوردی بزرگ رسیده است. به کوری چشم دشمنان، درست است که قاسم سلیمانی آسمانی شد، اما تفکرش هنوز پابرجاست. تفکری که قوت قلب است برای مردم ایران. تفکری که به جوانان یادآوری می کند که دشمنان اسلام هیچوقت دوست ایران باقی نخواهند ماند.

  *******************

  ای بزرگترین فرمانده، شهادتت را تبریک می گویم. روحت شاد باشد. هیچ غمگین مباش. دستاوردهایت همیشه در ذهن مردم باقی خواهد ماند. برای همین شاد باش! چرا که گرچه که تو رفته ای، اما راهت را مردم ادامه خواهند داد.

  *******************

  بالاتر از غیرت چیزی نیست که بخواهم آن را به تو انتساب دهم. مالک اشتر ایران، شهید زنده ای که اکنون پر گشوده ای و رفته ای، شهادتت مبارکت باد. تو را هیچ وقت بر زمین نخواهند زد، غرورت را هیچ وقت لگد مال نخواهند کرد. تو را کشتند؛ اما مرگ تو، مرگی با عزت بود و این چه قدر برتری دارد به زندگی با ذلت.

  *******************

  روز سیزدهم دی ماه سال 1398، حاج قاسم سلیمانی دنیا را به مقصد آخرت ترک کرد. این حجرتش را بر او تبریک می گوییم! چرا که به مقام رفیع شهادت نازل گردید. با این غیور مرد بزرگ وداع می کنیم اما با باورهایش نه؛ با اعتقاداتش نه؛ با آیینی که در پیش گرفته بود نه. نابودی دشمن حتمی است! چه حاج قاسم باشد چه نباشد، دشمن نمی تواند به خاک وطن دست درازی کند.

  *******************

  تو تنها سردار کشور ایران نبودی، تو سردار دل های مردم ایران بودی، تو سردار قلب های مردم بودی، تو سردار عزت و شرف مردم ایران بودی. پر گشودی و رفتی؛ اما با رفتنت درسی بزرگ به مردم ایران دادی؛ این درس این است که آمریکا هیچوقت دوست ایران نخواهد بود و هرگز دوست ایران نخواهد شد. گِل باید گرفت دهانی را که بعد از این اتفاق بگوید که با آمریکا باید صلح کرد.

  *******************

  تو نامت قاسم بود، اما رسم عباس را در پیش گرفته بودی؛ رسم حسین را در پیشه گرفته بودی. تو در برابر زور کوتاه نیامدی، تو در برابر دشمنان ساکت نشستی و چقدر چنین انسانی می تواند والا مقام باشد؛ چقدر چنین انسانی می تواند با عزت باشد. شهادتت را تبریک می گویم سردار دل مردم ایران، حاج قاسم سلیمانی.

  *******************

  می خواهم از پدر خانواده ای برایتان حرف بزنم که غیرتش هیچوقت اجازه نمی داد که بر خانواده اش ظلمی برسد یا خانواده اش دچار ذلت شود. این خانواده، جمعیتش بیش از هفتاد و دو میلیون است و پدر این خانواده، سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود که جانش را برای آن خانواده داد.

  *******************

  بزرگ ترین و زیباترین صفت ها هم در برابر مقام والای تو کم می آورند. با غیرت، پر هیبت، شهید زنده، مالک اشتر ایران و ...؛ دیگر مانده ایم که چه صفتی به تو بدهیم، چه لقبی بر تو نهادینه کنیم که سزاوار مقام رفیع تو باشد. اکنون شهید زنده ی ما به مقامش رسید؛ یعنی همان شهادت! بیاییم شهادتش را به او تبریک بگوییم و غم از دست دادنش ما را غمگین نکند که هدف دشمن همین غمگینی ملت است. از دست دادن شهید سلیمانی، غمی بزرگ بود که بر دل مردم ایران نهادینه شد؛ اما این غم در همان دل بماند و به چهره نیاید که این موجب شادی دشمن می شود.

  *******************

  مرد خدا بودی تو، هدفت پیمودن راه خدا بود. اما چه حیف که همیشه ابلیس هایی وجود دارند که موانعی بر سر راه رسیدن به خدا بگذارند. این بار مانعی که موجب میشد مسیر رفتن مردم به سمت خدا کمی مختل شود، از میان برداشتن مرد خدا، سپهبد شهید قاسم سلیمانی بود. اما گویی شیاطین زمان نمی دانند که مسیر خدا همیشه باز خواهد شد. این را تاریخ شهادت می دهد.

  *******************

  آرزوی مردان خدا، رسیدن به مقام شهادت است. او به مقامش رسید. روز سیزدهم دی ماه به شهادت رسید. چه شهادت شیرینی. نامش در تاریخ ماندگار خواهد ماند. او نیز به صف شهادت راه خدا پیوست. حاج قاسم را می گویم! همان که لقب شهید زنده را به خود گرفته بود، همان را که مالک اشتر ایران می نامیدند.

  *******************

  سرباز ولایت، حاج قاسم سلیمانی، روز سیزدهم دی ماه آسمانی شد. این تیتر اغلب خبرگزاری های نه ایران بلکه تمام دنیاست. جلال و شکوه و عظمت تو چنان زیاد بود که که حتی کسانی هم که با مسیری که تو می پیمودی آشنایی ندارند، خبر رفتنت دلشان را لرزاند. یادت گرامی باد شهید پرآوازه ی ایران.

  *******************

  شجاعت را باید در حاج قاسم معنا کرد. از این به بعد باید در فرهنگ لغت برای معنی کلماتی مانند شجاعت، شهامت، استواری و ... اسم سپهبد حاج قاسم سلیمانی را نهادینه کنند. هر کس که می خواهد معنای واقعی شجاعت را درک کند، کافیست حاج قاسم را به یاد آورد. حاج قاسم سرمشق کودکان ایران خواهد شد. یاد او برای همیشه در دل مردم زنده خواهد ماند.

  *******************

  شهید بزرگ راه خدا، آرام بگیر. بدان که جوانان این مرز و بوم، هرگز نخواهند گذاشت که خونت پایمال شود.

  *******************

  متن های کوتاه و تک خطی درباره شهادت سردار سلیمانی مناسب کپشن و پروفایل

  شهادتت مبارک سردار بزرگ دل های مردم ایران. این رو بدون که همیشه جات بین ما خالیه و هیچوقت هم پر نمیشه.

  **********

  درسته که تو از پیش ما رفتی، اما راهت همچنان برقراره و جوانان ایرانی راه تو رو خواهند پیمود. شهادت مبارک سردار سلیمانی.

  **********

  سردار حاج قاسم سلیمانی الگویی شد برای جوانانی که می خواهند راه خدا را در پیش بگیرند.

  **********

  شهادتت رو بهت تبریک میگم. الان دیگه تو کنار همرزمای شهیدت هستی و میدونم که از این بابت خوشحالی. یادت گرامی سردار

  **********

  ما باید هر کدوم در زندگی سردار سلیمانی رو الگوی خودمون قرار بدیم و هر کدوم سردار سلیمانی زندگی خودمون باشیم.

  **********

  پیر و جوون، زن و مرد اومده بودن که با سردار کشورشون خداحافظی کنند. خون سردار پایمال نخواهد شد.

  **********

  حاج قاسم سلیمانی فقط جسمش از بین ما رفت ولی روحش و یادش همیشه بین ما خواهد بود.

  **********

  دشمن فکر میکرد با شهادت حاج قاسم به اون ضربه زد اما در واقع به خودش ضربه وارد کرد.

  **********

  آمریکا قراره تقاص خون حاج قاسم رو بده. این کار قماربازان بی جواب نخواهد موند.

  **********

  انتقام سخت در راه است. خون حاج قاسم سلیمانی پایمال نخواهد شد. دشمنان اسلام این را بدانند.

  **********

  شهادت قاسم سلیمانی غم بزرگی روی دل ملت ایران گذاشت. باشد که این غم را تلافی کنیم.

  **********

  تو آنقدر بزرگ بودی که از جانت برای کشورت گذشتی؛ آن هم در خارج از مرزها. شهادت مبارک سردار سلیمانی.

  **********

  حاج قاسم سلیمانی یکی از بارزترین نمونه هایی بود که ما را به یاد قیام عاشورا و امام حسین می انداخت.

  **********

  اگه خواستی به فرزندت درس آزادگی بدی، زندگی نامه ی سپهبد حاج قاسم سلیمانی را جلوش بزار بخونه.

  **********

  میهن پرستی در وجود سردار قاسم سلیمانی موج می زد و برای همین میهن هم جونش رو داد. بهشتی شدنش مبارک.

  **********

  چیزی که جوانان می توانند از تو بیاموزند آزادگی و شجاعت است. سردار سلیمانی نمونه ی بارز آزادگی و شجاعت بود.

  **********

  حاج قاسم برای غرور ایران و ایرانی جنگید و اکنون نوبت ماست که برای خونخواهی اش بجنگیم.

  **********

  در تشیع جنازه ات ده ها نفر جان باختند اما این جان باختن به خاطر عشقی بود که به تو داشت حاج سلیمانی.

  **********

  فکر میکنی که فرشته ها روی زمین زندگی نمی کردند؟ اگه اینطور فکر میکنی، نگاهی به زندگی قاسم سلیمانی بنداز.

  **********

  خدا یکی از بهترین گل های روی زمین رو چید. خدا حاج قاسم رو از کشور ما گرفت و به جای خودش برد.

  **********

  تو بر دل ما حکومت میکردی! با شهادتت فرمان دادی و عمل خواهیم کرد. هدف تو که برچیدن بساط ظلم است فرمان ماست سپهبد سلیمانی.

  **********

  تا جان در بدن هست، راه قاسم سلیمانی ادامه خواهد داشت. او سردار دل های ما ایرانیان بوده و هست.

  **********

  دشمن خواست با شهادت سردار سلیمانی موقعیت پیشرفتش رو به وجود آورد اما تبدیل به منفورترین ها شد.

  **********

  اگر به تو می گویند تروریست بگذار بگویند. سپهبد سلیمانی؛ عمل آنها نشان می دهد که تروریست واقعی کیست.

  **********

  قاسم سلیمانی با شهادتش به مردم آموخت که کشور آمریکا هیچوقت دوست ایران نیست و نخواهد شد.

  **********

  شهادتت را به تو تبریک می گویم ای سردار بزرگ قلب و دل مردم ایران. باشد که همیشه در آرامش باشی.

  **********

  دشمن خواست که تو را نابود کند اما خود نابود شد با کاری که انجام داد. اکنون منفورترین کشور دنیا آمریکاست.

  **********

  حالا که به جای خدا رفته ای، آرامش داری؟ روحت شاد ای شهید پر آوازه. سپهبد حاج قاسم سلیمانی.

  **********

  تو چه در وجودت بود که مردم این چنین تو را دوست داشتند؟ می پندارم که تو یکی از فرشتگان خدا بودی.

  **********

  اکنون یک دل سیر می توانی بخوابی. ماموریت تو در این دنیا به پایان رسیده. حاج قاسم آرام بگیر که مردمت بیدارند.

  **********

  شهادت لیاقت میخواهد و هرکسی لیاقت آن را ندارد. حاج قاسم لایق شهادت بود و به آن رسید.

  **********

  انقدر برای مردم کشورت عزیز بودی که از جان خود مایه گذاشتند تا در مراسم تشییع جنازه ات شرکت کنند. شهادتت مبارک.

  **********

  مبارک باد خجسته ترین اتفاقی که می توانست برایت روی دهد. مبارکت باد شهادتت ای سردار دلها.

  **********

  سپهبد حاج قاسم سلیمانی شهیدی بود که با شهادتش هم بر دشمن تاخت و به او ضربه زد.

  **********

  کسانی که در راه خدا شهید می شوند زنده اند و نزد خدایشان روزی میخورند. گوارایت باد این روزی خدا حاج قاسم.

  **********

  ضربه ای که حاج قاسم به واسطه ی شهادتش به دشمن زد و اون رو منفور کرد رو ما با هزار سلاح جنگی هم نمیتونستیم بزنیم.

  **********

  این مردم آرام نمی نشینند که آمریکا راحت از زیر بار خطایش شانه خالی کند. آنها قاسم سلیمانی الگویشان شده است.

  **********

  حاج قاسم سلیمانی را به منزلگاه ابدی اش سپردند. اکنون در آنجا می تواند آرامشی وصف ناپذیر را تجربه کند.

  **********

  پیمودن راه سردار سلیمانی فقط با توپ و تفنگ امکان پذیر نیست. ما میتونیم با قلم و خودکار راه اون رو بریم.

  **********

  هدف قاسم سلیمانی از بین بردن ظلم بود نه غلبه بر کشوری. این رو همیشه در ذهن داشته باشیم.

  **********

  از ترسویی آمریکا براتون بگم که سردار عزتمند سپاه اسلام رو در دل سیاهی شب به شهادت رسوند. او سردار سلیمانی رو به شهادت رسوند.

  **********

  شهادت حق قاسم سلیمانی و همرزمانش بود که دشمن اون رو به اونها هدیه داد و فکر کرد که به آنها ضربه زده.

  **********

  قاسم سلیمانی به دنبال شهادت بود و به اون نمی رسید. دست آخر دشمنش با فکر حمله به او، این هدیه ی بزرگ رو به اون داد.

  **********

  این ملت قاسم سلیمانی ها خواهد داشت که حاضرند در راه نابودی ظلم و دشمن از جان خود هم بگذرند.

  **********

  حاج قاسم سلیمانی را همه ی ما می شناسیم. همان مردی که مهربانی و شرفش بر هیچکس پوشیده نبود.

  **********

  مالک اشتر ایران! تو اکنون به دیدار مولایت امام حسین رفته ای. چیزی که آرزوش را داشتی را پیدا کردی یعنی شهادت.

  **********

  تو برای ما همیشه زنده خواهی بود و همیشه سردار قلب و روح ما هستی. حاج قاسم نمیزاریم که خونت پایمال بشه.

  **********

  از بین بردن دشمن الان برای ما هدفی شده که به پاس خونخواهی سردار سپهبد قاسم سلیمانی باید به اون برسیم.

  **********

  خدا یکی از فرشته های روی زمین رو کم کرد. خدا حاج قاسم سلیمانی رو از باغچه ی گلهای زینتی دنیا برچید.

  در ادامه حتما ببینید :

  متن تبریک روز پدر به حاج قاسم سلیمانی

  متن های زیبا درباره چهلم سردار قاسم سلیمانی

  آلبوم عکس شهادت سردار قاسم سلیمانی برای پروفایل + متن

  متن مجری گری درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  مجموعه شعر درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  دلنوشته زیبا درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  متن کودکانه درباره شهادت سردار سلیمانی

  تحقیق درباره سردار قاسم سلیمانی برای کودکان

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  شهادت بی گمان تنها چیزی بود که لایق و شایسته سردار حاج قاسم سلیمانی بود. کسی که حتی نامش هم لرزه به جان دشمن می انداخت تا اینکه امروز مظلومانه او را فرسنگ ها دور از وطن در غربت با پهباد به درجه رفیع شهادت رسید. این آرزوی دیرینه سردار قاسم سلیمانی را به خانواده اش و تمامی آحاد ملت بزرگ ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می کنیم.

  سردار دل ها امیر محبوب و مقاوم ایرانی ها شهادت غرور آفرینت بزرگ زرینی بود بر اندیشه های ناب و آرمان های بی کرانت. این شهادت مظلومانه را به شما و خانواده محترمتان تبریک و تسلیت عرض می کنم.

  ما در این مطلب از توپ تاپ ، دلنوشته و دست نوشته های زیبا ، سوزناک و غمگین درباره ی شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی تهیه دیده ایم ، در ادامه با ما همراه بمانید.

  امیر دوست داشتنی ما ایرانی ها؛ فرمانده مقتدر رفتن شما چنان آتشی بر روان ما ایرانی ها وارد کرده است که هرگز نمی توانیم بدون انتقام گرفتن از خون پاک و مطهر شما آرام و قرار بگیریم.

  ***********

  شهادت گوارای وجودت باد ای فرمانده بی گمان امروز به مراد دل خویش رسیده ای و ایران و ایرانی به وجود پر خیر و برکت تو افتخار می کند. امروز خون یک سردار ایرانی ریخته شده است ولی پشت بند آن هزاران بلکه میلیون ها سردار سلیمانی در سراسر این گیتی به پا خواسته و برای انتقام از خون مقدس و پاک تو آزادمردانه آماده هر گونه دفاع و انتقام خواهند بود تا با دست در دست نهادن یکدیگر ایرانی آباد و یکپارچه داشته باشیم که دشمن حتی در خواب خوشش هم نتواند عبور از این سد مستحکم را ببیند.

  ***********

  سال ها امنیت یک کشور به دست پر توان و جهاد خالصانه سردار سلیمانی برقرار شده بود و با وجود این بزرگمرد ایرانی بود که هیچ کس را یاری نزدیک شدن به ایران نبود. امروز نیز با رفتن سردار شهید قاسم سلیمانی میلیون ها قاسم سلیمانی زاده شده و همگی پشت در پشت همدیگر امنیت این کشور را برقرار می سازند. پس نباید دشمن به شهادت رساندن یک فرمانده ایرانی آن هم در مرزهای دور از ایران با آن همه تجهیزات و بالگردهای هوایی خویش به خود بنازند. اگر مرد میدان باشند، باید وارد این گوی و میدان شوند و با میلیون ها سردار سلیمانی مبارزه کنند.

  ***********

  بی گمان شهادت برازنده توست ای سردار دل های ایرانی ها؛ چقدر نوشیدن از جام شهادت تو شیرین و گواراست چرا که لباس شهادت تنها جامه ای است که چیزی جزء آن نمی توانست برازنده حاج قاسم سلیمانی باشد. این جامه شهادت و نائل شدن شما به درجه رفیع شهادت را به تمام جامعه اسلامی تبریک و تسلیت عرض می کنم.

  ***********

  بسم رب الشهداء آسمان در شب فراق یار حاج قاسم سلیمانی سردار محبوب ایرانی ناله سر داد و غم بزرگ این بزرگ مرد را به همه جهانیان تسلیت و تبریک گفت.

  ***********

  سردار خوبی ها حاج قاسم سلیمانی در بستری آرام بخواب و بدان که این ملت بی دفاع نخواهد ماند و در راستای به تحقق پیوستن آرمان های الهی ات و در پیرو راه پر فروغت بی گمان حاج قاسم های سلیمانی بسیار زیادی سر بر خواهند آورد تا راه شما را ادامه دهند.

  ***********

  باید با صدایی بلند و رسا به همه جهانیان اذعان داشت که ما در بستر خوابی ناز فرو غلطیده بودیم که سردار دل ها از میان ما رفت. ولی یاد و نام او تا سالیان سال نسل به نسل به آیندگان منتقل خواهد شد و بی گمان نسل های بعدی دلاور مردانگی های این بزرگمرد ایرانی را می ستایند و برای پاسداری از راه شرافت مندانه او جانانه یاد و نام او را زنده و جاویدان خواهند ساخت.

  ***********

  از این بعد بایستی بزرگترین تندیس ایرانی را به عنوان نماد ایران بزرگ و عظیم، به نام سردار حاج قاسم سلیمانی ساخت و طراحی کرد تا چهره معصوم و مقتدر این سردار ایرانی تا ابد در یاد و دل های ما ایرانی ها زنده و مانا گردد.

  ***********

  حاج قاسم سلیمانی، دلیر مرد ایرانی بود که خارج از این مرز و بوم پیشه خود را نگهبانی از خاک مقدس این وطن برگزیده بود. آیا شایسته نیست که برای این بزرگمرد به پا خواست و جان خود را نثار روح پاک و مقدس او کرد؟

  ***********

  حاج قاسم سلیمانی را اگر نمی شناسید؛ باید بدانید که او تنها مرد بزرگی بود که نامش لرزه به تن هر دشمی می انداخت و باعث وحشت آنان می گشت. همان کسانی که هیچ گاه به خود اجازه ندادند، سردار ایرانی را در داخل مرزهای جمهوری اسلامی مورد هدف قرار دهند. چرا که نام این بزرگ مرد چنان وحشتی به جان جهانیان و دشمن خون خواه ایران و ایرانی انداخته بود که چنین جرأتی را هیچ گاه از خود بروز نداند.

  ***********

  سردار حاج قاسم سلیمانی مردی از خطه کرمان بود که متعلق به سراسر ایران یا حتی فراتر از مرزهای ایران بزرگ است و اینک نام و یاد او و نیز جهادهای مخلصانه او در سراسر پهنه هستی ورد زبان همه گردیده است.

  ***********

  درست است که تو فرمانده قدس بودی، ولی بی گمان ای سردار دل ها تو فرمانده قلب های همه ما ایرانی ها هستی و تمامی قلب های ما را به خود تسخیر نموده ای. کم هستند افراد محبوب و دوست داشتنی که بتوانند این گونه محبوب آحاد یک ملت شده و همه افراد را با تمامی عقاید و اندیشه های متفاوت به سمت و سوی خود کشانند.

  ***********

  گویند دعای خیر مادر که پشت و همراهت باشد، همیشه و تا ابد رستگار خواهی بود. حاج قاسم سلیمانی فرمانده ایرانی بی گمان دعای خیر مادر و عاقبت به خیری او همواره پشت و پناه تو بوده است و اینک جواب همان دعاهای ساده ای را گرفته ای که رهروی راه پر فراز و نشیب و ارزشمندت بوده است.

  ***********

  مقام و منزلتی که سردار قاسم سلیمانی در میان ما ایرانی ها و تمامی کشورهای مسلمان جهان به خود اختصاص داده است را کمتر کسی است که بتواند بدست آورد. نوشیدن شربت شهادت را به شما سردار ایرانی تبریک و تسلیت می گویم و امیدوارم که راه پرفروغ شما را حاج قاسم های دیگری ادامه داده تا ایران و ایرانی بی سردار نماند.

  ***********

  همه ما ایرانی ها درس ایستادگی و صبر و استقامت را باید از سردار حاج قاسم سلیمانی یاد بگیریم کسی که مظهر استقامت و جسارت است و با حضور سبز خود همواره کابوسی برای جهانیان بوده است و اینک نیز این کابوس برای دشمنان اسلام همه گیر شده است و باید بدانند که تا دم مرگ رویای خواب شیرین را برای همیشه از آن ها خواهیم گرفت و هرگز اجازه نخواهیم داد لحظه ای دشمن آرام و قرار گیرد تا بتوانید انتقام خون او را بگیریم.

  ***********

  امروز همه ایران غرق در خون است ما برای سردار ایرانی ها حجله شهادت زده ایم و با سویدای دل و اشک چشم خونین دل و جگرسوز برای سردار قلب ها ناله سر داده و شهادت وی را نوید روزهای تلخی برای تمام دشمنان اسلام به شمار می آوریم تا لحظه ای به آن ها اجازه نفس کشیدن نخواهیم داد.

  ***********

  نمی دانم برای دست بریده ات روضه ابوالفضل عباس بخوانیم یا برای پیکر پاره پاره ات روضه علی اکبر بخوانیم یا برای غم هجران رهبرمان روضه مالک یا به یاد محاسن سفیدت روضه حبیب سر دهیم یا از هلهله حرمله ها یا از شهادتت در غربت و دوری ناله سر دهیم. ای سردار ایرانی ها حاج قاسم سلیمانی داغ دوری ات آنقدر سنگین بود که هرگز توان از میان برداشتن آن را نخواهیم داشت.

  ***********

  امروز رهبرم تنها شد چرا که سردار خود را در غربت از دست داد. مِن بعد چه کسی است که پس از سردار قاسم سلیمانی قاطعانه و جسورانه انقدر مستحکم و با صلابت جلوی طوفان خشمگین آمریکا بماند و آن را با نگاه پر صلابت خویش خاموش سازد؟

  ***********

  بزن باران بزن که یار با شهامتت که بوده عاشق و اهل عبادت به لطف و کرم پاکی ذکر سجود گوارایش شده شهد شهادت! بزن باران بزن که دنیا بی کس و کار گشت. بزن باران بزن که دنیا بی مرام گشت! خوشی های زمانه بی دوام شد سردار ما در غربت بی دست و پا شد. بزن باران بزن که با لطف و کرم الهی رژیم صهیونیستی اشغال گر کارش یکسره تمام شد.

  ***********

  یاران همه رفتند افسوس که ما در خواب ناز خود جا مانده ایم حسرتا از آن گل خارا که همه جا مانده منم. پیر طریقت عشق آمد و راه و روش رفتن را به ما آموخت. اما دریغا از این که آنکه نارفته و جا مانده منم. شهد شیرین شهادت گوارای وجودت باد ای سردار محبوب دل ها حاج قاسم سلیمانی.

  ***********

  امروز به یاد روح پرفتوح سردار حاج قاسم سلیمانی در چریغ آفتاب به شهادت رسیدن این فرمانده فرزانه که یادش پاینده و نامش مانا باد؛ ملت بزرگ ایران و تمامی کشورهای مسلمان برخواسته اند و از عمق وجود برای پاسداری این پاسدار بزرگ و جسور ایرانی اشک غم فرو می ریزند و تا انتقام خون این عزیز از دست رفته را نگیرند؛ آرام نخواهند گرفت.

  ***********

  امروز وطن بزرگ اسلامی فرزند ارشد خود را از دست داد. سردار حاج قاسم سلیمانی همو که سدی سترگ در برابر خون آشامان داعش و رژیم صهیونیستی بود. همو که مرزهای این سرزمین مقدس را از نکبت حضور آنان سال ها ایمن نگه داشته است. همو که شخصیتی والا مقام و بزرگ داشت که همه مات و مبهوت جسارت مثال نزدنی و منحصر به فرد او بودیم. آری. باری دیگر ایران اسلامی غرق در خون شد و همه در عزایی عمومی دعوت شده ایم تا بتوانیم لحظه ای دلاور مردانگی های این شخصیت فرزانه را لبیک گوییم.

  ***********

  امروز ایران اسلامی سردارش را از دست داد. ولی باید به خاطر داشت که سردار سلیمانی ها، باکری ها، صیاد شیرازی ها و همه عزیزانی که همچون گل پر پر شده روی زمین ریخته شده اند، بیش از هر چیز دیگری به بینش و تدبیر ما نیازمند هستند. غصه خوردن و بر سر و سینه زدن دردی را دوا نخواهد ساخت. ایران و ایرانی باید احساسات خود را نهفته دارد و بداند که روح آسمانی آن شهیدان جان بر کف خواهان فهمی عمیق هستند تا مبادا تصمیمات اشتباه ما حاصل از عوام فریبی های انتشار یافته در فضاهای مجازی تحت کنترل دشمن، سرنوشت پلیدی را برایمان در پیش داشته باشد.

  ***********

  من نیز به نوبه خود این غم جانسوز را به تمامی میهن عزیزم تسلیت عرض می کنم و در همین جا به همه اعلام می دارم که من به عنوان یک معلم صدها سلیمانی را تربیت خواهم کرد و به میهن خویش هدیه خواهم ساخت.

  ***********

  لب های شما را با نخ و سوزن به گونه ای به هم می بافم که تا ابد نتوانید شادی را تجربه کنید. سردار قاسم سلیمانی از میان ما برفت ولی پشت بند آن سلیمانی های زیادی زاده شده اند تا لذت های زودگذر را از شما بستانند. منتظر قیام خونین و انتقام سرسخت ما باشید.

  ***********

  شهادت بی گمان تنها چیزی بود که می توانست پاداشی برای تلاش های بی وقفه و خستگی ناپذیر تو باشد ای سردار قلب های ایرانی شهد شهادتت گوارای وجود پاک و نازنینت باد.

  ***********

  خرم آن لحظه که مشتاق به یاری برسد آرزومند نگاری به نگاری برسد... امروز سردار حاج قاسم سلیمانی بالاخره به آرزوی دیرینه خود دست یافت و به شهادت لبیک گفت. این شهادت جان بر کف او را به تمامی کشورهای اسلامی تبریک و تسلیت عرض می کنیم.

  ***********

  تاریخ را که ورق بزنی صفحه ای عجیب را می توانی در دل آن مشاهده کنی. شهید سپهبد ولی الله قرنی 1358، شهید سپهبد علی صیاد شیرازی 1378 و اینک شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به عنوان شهدای سپهبد ایرانی که گویی هر 20 سال یک نفر از میان ایرانی ها نمره 20 می گیرد. این درجه رفیع انسانیت را که قله های نور و ایمان را طی کرده و به منزلگاهی ابدی پیوسته را خدمت تمامی شهدای سپهبد و علی الخصوص خانواده شهید قاسم سلیمانی عزیز تبریک و تسلیت عرض می کنیم.

  ***********

  به تمامی دشمنان اسلام بگویید که خط خون بی هیچ شک و تردیدی نقطه پایان سلیمانی نخواهد بود و بایستی همه شما دشمنان اسلام از این بهراسید که امروز تازه اول بسم الله است بسم الله القاصم الجبارین. حاج قاسم عزیز بشنو که از پشت بیسیم بسم الله القاصم الجبارین می خوانند؛ این علم بر زمین نمی ماند سردارم. گرگ ها باید خوب بدانند که گر پدر مرد تفنگ پدری هست هنوز از امروز این خاک همه سردار سلیمانی اند.

  ***********

  شهادت سرباز ولایت و سردار اسلام و انقلاب ایران بزرگ حاج قاسم سلیمانی را در حمله بالگردهای رژیم تروریستی آمریکا به ملت عزیز ایران تسلیت عرض می کنم و امیدوارم که تا خون این عزیز خشک نشده بتوان انتقام آن را سرسختانه از دشمنان اسلام گرفت.

  ***********

  تاریخ به شهادت رسیدن حاج قاسم سلیمانی بی گمان آغاز مرحله ای جدید است که می توان آن را در دل تاریخ ثبت کرد. روزهای ننگینی در انتظار دشمنان اسلام و رژیم صهیونیستی در پیش است.

  ***********

  حاج قاسم سلیمانی عزیز ما تا ابد قدردان صداقت و امنیتی هستیم که تو سال ها خارج از مرزهای این کشور آن را برای فرزندان این کشور برقرار ساخته ای.

  ***********

  سردار بزرگ و مالک دوران همو بود که به حاج قاسم سلیمانی از او یاد می کردند. سردار ایرانی همو بود که اسوه صبر و عزت و ایمان برای تمامی مردمان کشورش گشته است. امروز باید به پاس شادی روح این شهید جهادگر جمهوری اسلامی صلواتی نذر کرد تا روح بزرگ او را شاد و خرسند سازد.

  ***********

  در قرآن کریم آمده است که عده ای از بندگان دست خدا به روی زمین هستند. یقینا حاج قاسم سلیمانی سردار محبوب ایرانی نیز دست خدا در ایران اسلامی بود. در جای دیگر از این کتاب آسمانی آمده است که خداوند نعمتی را که بنده از آن ناسپاسی کند، از او می گیرد؛ خدایا بارپروردگارا ما که از وجود سردار بی سر شده خویش ناسپاس نبوده ای...

  ***********

  امشب ایران حال و هوای خیمه های سوخته دارد که همه از نبودن عمو دلهره تعرض دشمن را به جان داشتند. مرد خوش غیرت ایران نماد استقامت و غیرت ایرانی خداحافظ سردار. بی گمان آن تصویر جانسوز شبیه اکبر بی سر؛ «إرباً إرباً» و شبیه حسین بی کف و شبیه عباس سردار یک کربلا در وجود نازنین و مخلص خداوندی تو تا ابد جاری و ساری است. باید همه با هم فریاد سر دهیم: ای اهل حرم میر و علمدار نیامد... خوشا به سعادتت سردار دل ها که نامت تا ابد مانا و یادت، خاطره دوران ها خواهد شد.

  ***********

  نمی دانم این چه سری است که از کربلا تا به الان شهادت برای قاسم ها شیرین تر از عسل شد... شهد این شهادت شیرین گوارای وجود حاج قاسم سلیمانی باد که تا ابد و یک روز همواره نام وی در صفحه تاریخ ملی کشور ثبت و ضبط خواهد شد.

  ***********

  خوشا آنان که در این هستی بساط خویش را برچیدند و پاک و پاکدامن رهسپار دیار حق گشتند. در این دنیای وانفسا که هر کس رنگ و بویی برای زندگی خویش برگزیده است و با انواع لهو و لعب مشغول شده است؛ یقینا عملکرد سرداری ایرانی در خارج از این مرزها مهر تأییدی است بر پاکی و عزت و جلال وی که او را یک راست به سمت جنت نعیم رهسپار می سازد. ورود افتخارآمیز تو را به بهشت رضوان خداوندی تبریک می گوییم.

  ***********

  پهباد آمریکا همان نیزه های کوفیانی بود که از دور دست به سمت و سوی عباس علمدار پرتاب می شد. از دیرباز تاکنون کسی را یارای مقابله و رویارویی با آل علی نبوده است و چنین جرأت و جسارتی در وجود هیچ کس تاکنون نهادینه نگشته است.

  ***********

  مادر این گیتی دیگر شاید نتواند به نظیر سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی فرزندی چنین شایسته در نقطه نقطه ای این جهان پهناور بزاید. ای گل پرپر، ای لاله بی سر، شهادت غریبانه ات را فرسنگ ها خارج از این مرز و بوم تسلیت می گوییم و بی صبرانه منتظر انتقام سرسختی هستیم که از امروز در وجود تمامی ما ایرانی ها نهادینه گشته است تا با پیروی از راه و روش و منش تو بتوانیم در این مسیر گام برداریم و هرگز دست از تلاش برنداریم.

  ***********

  خوش به سعادت مادری که حاج قاسم سلیمانی را به گونه ای تربیت کرده است که جان بر کف برای دفاع از مرزهای این سرزمین از خون خویش گذشته است تا لطمه ای به آرمان های این ملت و سرزمین وارد نیاید. کسی که یک تنه جلوی داعش و تمامی دشمنان اسلام سال ها ایستادگی و نبرد کرد و اینک اجر عمری رشادت و جسارت خود را با شهید شدن از خداوند منان ستاند تا به آرزوی دیرینه خویش دست یابد.

  ***********

  ای کاش هیچ گاه از خواب بیدار نمی شدیم و این خبر هولناک را نمی شنیدیم. شروع صبحی که تمام روان ما را پریشان خاطر ساخت و آه و سوز همه ایرانی ها را در بر گرفت. خبر به شهادت رسیدن سردار حاج قاسم سلیمانی عزیز که آنچنان خبر سهمگینی بود که در کسری از ثانیه تیتر نخست تمامی روزنامه های جهان گشت تا تمامی ملت جهان از این خبر مطلع گردند. شاید ذهن و تصور ما هنوز هم گنجایش این خبر را نداشت و به سختی می توان آن را باور کرد. نمی دانم شاید بخشی از خوابم بوده است و شاید هم در خوابی ناز بوده ام که سردارم را تنها و بی کس در غربت گرفتار ساخته اند.

  ***********

  مالک اشتر زمان سردار حاج قاسم سلیمانی به درجه رفیع شهادت پیوست. این خبر آن چنان در عرض کسری از ثانیه در سراسر این گیتی پیچید که همان لحظه می توانستی عظمت و بزرگی این سردار سپاه اسلام و سرباز وطن را به عینه مشاهده کنی. شهادتت را تبریک و تسلیت می گویم ای بزرگ مرد ایرانی.

  ***********

  ای وای من فرمانده دل ها رفت. آری او از میان ما رفت تا اسلام همچنان زنده و پابرجا بماند و حق هیچ فرد مظلومی روی این کره خاکی پایمال نگردد و اسلام همیشه به مثابه قبل سرافراز و جاویدان بماند. یادت گرامی ای بزرگمرد صفحه نخست تاریخ معاصر ایران.

  ***********

  سردار والامقام ایرانی آسمانی شدنت مبارک باد. شکوه و عزت و جلال در وجود این مرد بزرگ نمود یافته است و اینک او را به مرتبه ای در هستی قرار داده است که آرزوی هر کسی است. شهد شیرین شهادت مبارک باد بر تو ای بزرگ مرد ایرانی.

  ***********

  شهادت هنر مردان خداست. امروز مردی از مردان سرزمین مقدس جمهوری اسلامی به لقاءالله پیوست و از میان ما جدا شد که سال ها از وی درس جهاد و عزت و شکوه ایرانی را آموختیم و اینک غرق در خون، دست بریده و از تن جدا شده جان بر کف بر روی زمین مقدس به گونه آرمیده است که احساسات همه را خروشان نموده است تا انتقام سخت و کوبنده ای از عوامل این مرگ ناگهانی بگیرند.

  ***********

  سردار حاج قاسم سلیمانی سردار نه یک ملت، بلکه سردار آحاد سرزمین های اسلامی بود که یک تنه جلوی استکبار جهانی ایستاد تا امنیت امروز ما مرهون تلاش های بی وقفه آن عزیز خفته در خاک باشد.

  در ادامه حتما ببینید :

  متن های زیبا درباره چهلم سردار قاسم سلیمانی

  مجموعه شعر درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  متن کوتاه درباره ی شهادت سردار قاسم سلیمانی (2)

  آلبوم عکس شهادت سردار قاسم سلیمانی برای پروفایل + متن

  متن کودکانه درباره شهادت سردار سلیمانی

  تحقیق درباره سردار قاسم سلیمانی برای کودکان

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جملات زیبا برای تسلیت شهادت سردارسلیمانی

  سردار سلیمانی

  شهادتت مبارک حاج قاسم...«وَاللَّهُ عَزیزٌ ذُوانْتِقام»...و خداوند، توانا و صاحب انتقام است.

  ***اس ام اس تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی***

  شهادت محبوب دلها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی تسلیت عرض می نماییم

  ***اس ام اس تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی***

  شهادت هنر مردان خداست. اسمانی ترین سردار شهادت مبارک

  ***اس ام اس تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی***

  خداحافظ یاور رهبر و انقلاب؛مدافع مظلومان جهان شهادتت مبارک

  ***اس ام اس تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی***

  شهادت سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی را

  ادامه مطلب...

  منبع مطلب : sms.mida-co.ir

  مدیر محترم سایت sms.mida-co.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  امیررضا 2 ماه قبل
  0

  شیر بیشه ها بودی حضرت سلیمانی رحمت بوردی

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  خوب‌بود

  مهتاب 1 سال قبل
  -1

  خوبه

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید