توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  جواب درس نارنجی پوش امانتدار تفکر ششم

  1 بازدید

  جواب درس نارنجی پوش امانتدار تفکر ششم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  فصل اول کتاب تفکّر و پژوهش پایه ششم ابتدایی

  طراحی آموزشی کتاب تفکر و پژوهش پایه ششم ابتدایی: درس سوم، نارنجی‌پوش امانت‌دار - فروشگاه فایل چی پرس

  طراحی آموزشی کتاب تفکر و پژوهش پایه ششم ابتدایی: درس سوم، نارنجی‌پوش امانت‌دار - فروشگاه فایل چی پرس

  طرح درس کتاب تفکر و پژوهش پایه ششم ابتدایی: درس سوم، نارنجی‌پوش امانت‌دار – صفحه 5

  آرمان آموزشی: آشنایی دانش آموزان با صفت اخلاقی امانت داری

  کامل و جامع در ۶ صفحه و با کیفیت عالی

  منبع مطلب : chipors.com

  مدیر محترم سایت chipors.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نویسنده : گفت گو کنید صفحه ۲۳ ۱-پیداکردن سریع ترین راه برای رساندن کیف به صاحب آن بارعایت کردن اخلاق و امانت داری وباهمفکری دیگران ۲-آری چون اگه مقدار پول زیاد بود سعی میکنیم که آن را به صاحبش برگردانیم. اگر کم بود آن راصدقه بدهیم. ۳-آری چون که ممکن است فکر کند که ما مقداری ازپول آن برداشتیم باید بهش توضیع بدیم که همان قدر درکیف او بوده است. ۴-نه چون افراد تربیت شده ودانا چشم پوشی به مال کسی ندارد. ۵-نه من از او پول قرض نمیگیرم اگرهم نیاز داشتیم ولی وظیفه ی خودمون بود که به صاحبش برگردانیم. ۶-اگرمن چیزی پیدا کردم آن را به دست صاحبش میرسانم اگر نرسانم حروم میشه ومشکلاتی به وجود می آید اگه برسانیم هم خیال خودمون وهم خیال صاحبش راحت میشود.

  نویسنده : 👆👆👆جواب صفحه ۲۳و۲۴ درس نارنجی پوش امانت دار

  نویسنده : ببخشید صفحه ی ۲۲و۲۳👆

  سارا : پاسخ سوال متن درس صفحه ی ۲۱ (موقعیت هایی وجود دارد که ما ناگزیر به انتخاب بین خوب و بد هستیم. در چنین شرایطی به چه چیز هایی باید توجه کنیم )؟ انجام کار درست پاسخ کار فردی صفحه ی ۲۲ کتاب (پس از خواندن خبر های صفحه ی قبل، چه پرسش های در ذهن شما مطرح شد ؟ دو مورد را بنویسید. ۱_این افراد پس از برگرداندن کیف چه احساسی داشتند ؟ ۲_ آیا اگر من هم به جای این افراد بودم، کیف را به صاحبش برمی گرداندم ؟ خود را به جای شخصیت های این خبر ها قرار دهید. چه احساساتی در شما پیدا می شود؟ اگر من به جای صاحب کیف بودم: ۱_ آرامش و خونسردی خود را حفظ می کردم ۲_بدون دلهره از خدا کمک می خواستم اگر من بجای یابنده ی کیف بودم: احساس شادمانی می کردم که خداوند مرا وسیله ی رساندن کیف به صاحبش قرار داده است. چه تصمیمی می گرفتید ؟ اگر من به جای یابنده ی کیف بودم: (پس از باز کردن کیف و آگاهی از اشیای داخل آن ) ۱_وسوسه های شیطان را از خود دور می کردم ۲_امانت را به بهترین شکل به صاحب آن برمی گرداندم ۳_به خاطر کار نیکی که انجام داده ام به خود مغرور نمی‌شدم ۴_از خداوند سپاسگزاری می کردم. اگر من به جای صاحب کیف بودم: ( پی از آگاهی از پیدا شدن کیف ) ۱_مقداری از پول را نذر کمک به نیازمندان می کردم ۲_به خاطر امانتداری رفتگر به طرز شایسته ای از او قدر دانی می کردم. فرض کنید این کیف متعلق به یکی از اعضای خانواده ی شما است، از یابنده ی آن چه انتظاری دارید ؟ چرا ؟ انتظار من از یابنده ی کیف به عنوان یک فرد امانتدار، با تقییر صاحب یا صاحبان کیف تغییر نمی کند. فرقی نمی کند که صاحب کیف، من باشم یا شخص دیگر و یا حتی یکی از اعضای خانواده ام باشد. در تمامی موقعیت ها انتظار دارم یابنده، کیف را به صاحب آن برگرداند ‌. ‌‌ گفت و گو کنید در چنین موقعیت هایی برای تصمیم گیری به چه چیزهایی توجه می کنید؟چرا؟پیدا کردن سریع ترین راه راه برای رساندن کیف به صاحب آن، رعایت اخلاق و امانتداری، همفکری با دیگران آیا مقدار مال پیدا شده در ارزش و اهمیت برگرداندن آن به صاحبش اثر دارد؟چرا آری، چرا نه ؟ آری؛ زیرا هر چقدر پول بیشتری در کیف باشد وسوسه کننده تر است و برگرد داندن آن ارزش بیشتری دارد. البته در هر صورت برگرداندن مال دیگران به آنها ضروری است. آیا برای تعیین میزان مژدگانی باید به مقدار مالی که پیدا شده توجه کرد؟چرا آری، چرا نه؟ آری؛ چون هرچه مقدار مال پیدا شده بیشتر باشد، انتظار انسان از مژدگانی بیشتر خواهد بود، چرا که مال پیدا شده در زندگی صاحب آن تاثیر بیشتری دارد. نه؛ امانت داری بخشی از وظایف هر انسان درستکاری است، بنابراین مژدگانی برای فردی که امانت را به صاحبش می رساند اهمیت پایینی دارد. آیا اصولاً انتظار دریافت مژدگانی برای پس دادن مال، درست است؟خیر؛ چون افراد تربیت شده و توانمند، چشم داشتی نسبت به مال دیگران ندارند و به همین خاطر همین خاطر، انتظار ندارند مژدگانی دریافت کنند، اما میتوان قدردانی از کار اینکه دیگران از مالباخته انتظار داشت.

  نویسنده : گفت گو کنید صفحه ۲۳
  ۱-پیداکردن سریع ترین راه برای رساندن کیف به صاحب آن بارعایت کردن اخلاق و امانت داری وباهمفکری دیگران
  ۲-آری چون اگه مقدار پول زیاد بود سعی میکنیم که آن را به صاحبش برگردانیم.اگر کم بود آن راصدقه بدهیم.
  ۳-آری چون که ممکن است فکر کند که ما مقداری ازپول آن برداشتیم باید بهش توضیع بدیم که همان قدر درکیف او بوده است.
  ۴-نه چون افراد تربیت شده ودانا چشم پوشی به مال کسی ندارد.
  ۵-نه من از او پول قرض نمیگیرم اگرهم نیاز داشتیم ولی وظیفه ی خودمون بود که به صاحبش برگردانیم.
  ۶-اگرمن چیزی پیدا کردم آن را به دست صاحبش میرسانم اگر نرسانم حروم میشه ومشکلاتی به وجود می آید اگه برسانیم هم خیال خودمون وهم خیال صاحبش راحت میشود.

  نویسنده : 👆👆👆جواب صفحه ۲۳و۲۴ درس نارنجی پوش امانت دار

  نویسنده : ببخشید صفحه ی ۲۲و۲۳👆

  نویسنده : سلام کاربران عزیز
  صفحه ی ۲۴ فعالیت درخانه راننوشتم
  خیلی آسونه می خواهم راهنماییتون بکنم
  درباره ی تصیمم نابجا وبجاست
  مثال درباره ی تصمیم نابجا:مثلا ما کیفی را پیدامیکنیم که گم شده وبه صابحش برنمی گردانیم این تصمیم نابجاست .👆
  برای مثال تصمیم بجا:من در درس های خواهرم به اوکمک کردم این بجاست
  میگه یه تصمیم نابجا مثال بزن ویه تصمیم بجا مثال بزن

  معصومه : به نظر من باید در زندگی نون حلال دربیاریم سعی با پولی که مال ما نیست و حرام است نباید درزندگی ما به کار برود

  نویسنده : جواب درس نارنجی پوش امانتدار صفحه ی 22و23
  کارفردی : جواب 👇
  ۱-این افرادبعد از برگرداندن کیف به صاحبانشان چه احساسی داشتند؟
  ۲-صاحبان کیف بعداز گرفتن کیف خود چه حسی داشتند وچگونه ازفرد امانت دار تشکر و قدردانی کردند؟
  جواب کارفردی 👆
  اگر من به جای صاحب کیف بودم :
  آرامش خودم راحفظ می کردم وبه خدا توکل می کردم.
  خانواده ی خودم را بدون نگرانی باخبر می کردم وباآنها مشورت می کردم .
  برای اطّلاع دادان وپیدا کردن کیف به صورت قانونی اقدام می کردم .
  اگرمن به جای یابنده ی کیف بودم :
  باخانواده ی خود مشورت می کردم که چگونه وچه راهی کیف را به صاحبش برگردانم.
  به خدا توکل می کردم واز او می خواستم که مرا در رساندن این امانت به صاحبش کمک کند.

  اگرمن به جای یابنده ی کیف بودم:(پس از باز کردن کیف وآگاهی اشیای داخل آن ):
  وسوسه نمی شدم که آن را به صاحبش برنگردانم-به خوبی از امانت نگه داری می کردم تاسالم به دستش برسانم - وقتی امانت را به دست صاحبش رساندم خداراشکر می کردم .

  اگرمن به جای صاحب کیف بودم:(پس ازآگاهی از پیدا شدن کیف):
  به خاطر امانت داری وبه نحوشایسته با احترام از فرد یابنده تشکر می کردم.
  خداراشکر می کردم که کیفم پیداشده ومقداری پول آن را به نیازمندان میدادم.

  BTS ARMY : ما هم هیچ علاقه ای ب پشممند شدن نداریم:/

  سارا : پاسخ سوال متن درس صفحه ی ۲۱ (موقعیت هایی وجود دارد که ما ناگزیر به انتخاب بین خوب و بد هستیم . در چنین شرایطی به چه چیز هایی باید توجه کنیم )؟ انجام کار درست پاسخ کار فردی صفحه ی ۲۲ کتاب (پس از خواندن خبر های صفحه ی قبل ، چه پرسش های در ذهن شما مطرح شد ؟ دو مورد را بنویسید . ۱_این افراد پس از برگرداندن کیف چه احساسی داشتند ؟۲_ آیا اگر من هم به جای این افراد بودم ، کیف را به صاحبش برمی گرداندم ؟خود را به جای شخصیت های این خبر ها قرار دهید .چه احساساتی در شما پیدا می شود؟اگر من به جای صاحب کیف بودم :۱_ آرامش و خونسردی خود را حفظ می کردم ۲_بدون دلهره از خدا کمک می خواستم اگر من بجای یابنده ی کیف بودم : احساس شادمانی می کردم که خداوند مرا وسیله ی رساندن کیف به صاحبش قرار داده است .چه تصمیمی می گرفتید ؟اگر من به جای یابنده ی کیف بودم : (پس از باز کردن کیف و آگاهی از اشیای داخل آن ) ۱_وسوسه های شیطان را از خود دور می کردم ۲_امانت را به بهترین شکل به صاحب آن برمی گرداندم ۳_به خاطر کار نیکی که انجام داده ام به خود مغرور نمی‌شدم ۴_از خداوند سپاسگزاری می کردم.اگر من به جای صاحب کیف بودم : ( پی از آگاهی از پیدا شدن کیف ) ۱_مقداری از پول را نذر کمک به نیازمندان می کردم ۲_به خاطر امانتداری رفتگر به طرز شایسته ای از او قدر دانی می کردم .فرض کنید این کیف متعلق به یکی از اعضای خانواده ی شما است ، از یابنده ی آن چه انتظاری دارید ؟ چرا ؟انتظار من از یابنده ی کیف به عنوان یک فرد امانتدار ، با تقییر صاحب یا صاحبان کیف تغییر نمی کند. فرقی نمی کند که صاحب کیف،من باشم یا شخص دیگر و یا حتی یکی از اعضای خانواده ام باشد. در تمامی موقعیت ها انتظار دارم یابنده ،کیف را به صاحب آن برگرداند ‌.‌‌گفت و گو کنید در چنین موقعیت هایی برای تصمیم گیری به چه چیزهایی توجه می کنید؟چرا؟پیدا کردن سریع ترین راه راه برای رساندن کیف به صاحب آن،رعایت اخلاق و امانتداری،همفکری با دیگران آیا مقدار مال پیدا شده در ارزش و اهمیت برگرداندن آن به صاحبش اثر دارد؟چرا آری،چرا نه ؟آری؛زیرا هر چقدر پول بیشتری در کیف باشد وسوسه کننده تر است و برگرد داندن آن ارزش بیشتری دارد. البته در هر صورت برگرداندن مال دیگران به آنها ضروری است .آیا برای تعیین میزان مژدگانی باید به مقدار مالی که پیدا شده توجه کرد؟چرا آری ،چرا نه؟آری؛چون هرچه مقدار مال پیدا شده بیشتر باشد،انتظار انسان از مژدگانی بیشتر خواهد بود،چرا که مال پیدا شده در زندگی صاحب آن تاثیر بیشتری دارد.نه؛امانت داری بخشی از وظایف هر انسان درستکاری است،بنابراین مژدگانی برای فردی که امانت را به صاحبش می رساند اهمیت پایینی دارد .آیا اصولاً انتظار دریافت مژدگانی برای پس دادن مال،درست است؟خیر؛چون افراد تربیت شده و توانمند،چشم داشتی نسبت به مال دیگران ندارند و به همین خاطر همین خاطر ،انتظار ندارند مژدگانی دریافت کنند،اما میتوان قدردانی از کار اینکه دیگران از مالباخته انتظار داشت .

  مهدی : کلیب های ارسلان نیکا پریسا

  به تو چه : عالی بود اسمتون

  Mareh : نویسنده هستم

  محدثه : ۱_ به مدارک و شواهد آن چون می توانم بفهمم صاحبش چه کسی است ، شاید آن سرقت شده باشد ۲_بله چون شاید برای صاحبش بسیر مهم و ارزشمند باشد و حتی اگر برای ما ارزش کمی داشته باشد ۳_آری چون امکان داردآن مقدار کم یا زیاد باشد و باید به اندازه توانش مژدگانی بدهد ۴_ خیر چون شاید کسی توانایی مژدگانی ندارد ۵_ می گویند او حریص و گدا است چون نمی دانند آن مالی که گم شده کم است یا لازمش دارد ۶_ این هم‌ خودتون اگه پیدا کردین بنویسید اگر نکردید هم بنویسید پیدا نکردیم

  Samane😘 : اصلا به دردم نخورد متنش

  پریسا : جواب فعالیت درخانه رومیخوام

  ناشناس : سلام

  : نویسنده عزیز ممنونم متنتون عالی بود😘😘😘

  متینا : چرا جواب ندادی

  فقط سایت ساینس هاب

  هلیا : دقیقا

  حمممن : میشه کامل کنی

  مدیرسایت : 🙏🙏🙏

  نویسنده : کاربران عزیز
  هرکسی جواب درس هارا می خواد به من پاسخ بده

  ناشناس : چیز خواصی نداشت😐😐😐

  ★ATNA☆~ : کیا پرسپولیسی هستند دستشان بالا نظر دهید و رای دهید ✍

  کیا استقلالی هستند دستشان بالا نظردهید و رای دهید ✍

  طرفدار کدوم تیم هستید لطفا با آرامش وبدون عصبانیت نظر و رای دهید ✍🙏🙏🙏🙏

  رها : اثلا اون سوالی که من میخواستم نبود

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زهرا 16 روز قبل
  -1

  عالی

  شاهی 5 ماه قبل
  1

  سلام. بسیار مممنون از پاسخ های خوبتون و همچنین نویسنده این سایت🙏

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  مضون =امنت داری

  عایشه 5 ماه قبل
  0

  چرا نوشته های درس صفحه ۲۲ را نمیاره

  عایشه 5 ماه قبل
  1

  چرا نوشته های درس صفحه ۲۲ را نمیاره

  فیروزه 6 ماه قبل
  0

  سلام من فیروزه هستم چند تا سوال داشتم داستان رفتگر بجنوردی به کدام صفت اخلاقیاشاره دارد ¡

  مدیرسایت 6 ماه قبل
  0

  سلام من مدیر این سایت هستم واین سایت بخاطر نظم و رعایت نکردن حذف میشود

  نویسنده 6 ماه قبل
  2

  من نویسنده این سایت هستم هرسوالی دارید بپرسیددر خدمت هستم

  من معلم کلاس ششم بودم ولی الان بازنشسته شدم و تصمیم گرفتم نویسنده یک سایت بشوم والان من نویسنده این سایت هستم.

  Hasti 8 ماه قبل
  0

  اگه میشه جواب صفحه های ۲۲،۲۳رو بزارین موچکرم

  Hasti 8 ماه قبل
  3

  درس نارتجی پوش امانتدار در مورد رفتگر ها هست همه ی این رفتگر ها برای تمیزی شعرمون تلاش میکنند من میخوام در مورد یه رفتگر شهرداری بجنورد حرف بزم،کیف مفقودی به ارزش ده ملیارد ریال که محتوی طلا ،اسناد مالکیت،چک و کارت های اعتباری بود پیدا شد اونم به دست یک رفتگر و به صاحبش باز گردانده شد رفتگر ها مایه ی خجالت خانواده هایشان نیستند بلکه مایه ی سر افرازی خانواده هایشان هستند😊

  هستی 8 ماه قبل
  1

  به نظر من باید جواب فعالیت هارو بزارین اما من عر چی نگاه میکنم هیچی نمیبینم😐

  نادی 9 ماه قبل
  2

  اصن نفهمیدم چی هست!

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  .

  علیرضا شریفی 9 ماه قبل
  2

  خیلی جوابا طولانی که

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  نمیدونم شرمنده

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  سلاممیشه صفحه ۲۱ رو بگید؟

  نرجس 9 ماه قبل
  0

  سلام چشم حتما

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام عزیزم خواهش میکنم 😩

  مهدی 10 ماه قبل
  7

  کلیب های ارسلان نیکا پریسا

  رها 10 ماه قبل
  4

  اثلا اون سوالی که من میخواستم نبود

  3
  سِودا 9 ماه قبل

  منم همینطور

  5
  هلیا 10 ماه قبل

  دقیقا

  محمد 10 ماه قبل
  -2

  نارنجی پوش امانتدار هیچ موقعه چیزی رو نمیدوزده

  ک 10 ماه قبل
  0

  لینک و بفرس

  مدیر 10 ماه قبل
  0

  بیایید در سایت من در آنجا غوغا کنید هرکه مخواد بیاد بنویسه لینک رو ارسال کنم

  0
  ساجده 9 ماه قبل

  منم میام

  0
  درسا 9 ماه قبل

  باشه

  0
  ........ 9 ماه قبل

  منم میام

  -2
  ناشناس 9 ماه قبل

  من مایم

  ممنون 10 ماه قبل
  -2

  ممنونم

  دنالدترامپ 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم

  0
  طاهره غلامی 10 ماه قبل

  خیلی ممنونم

  ناشناس 10 ماه قبل
  -2

  )

  محمد طاها 10 ماه قبل
  -1

  نمیدونم

  ترنم 10 ماه قبل
  -2

  میشه جواب صفحه 22 رو هم بگید؟

  3
  فاطمه 10 ماه قبل

  اره

  دنیا 10 ماه قبل
  1

  باش اشکال نداره عزیزم

  0
  Sa 10 ماه قبل

  و

  🙄😏😏😏 10 ماه قبل
  -1

  این چیه اگه اینطور هیچی ننویسین ما خودمون مینویسیم دیگه به شمام هیچ احتیاجی نداریم

  -1
  zahra 10 ماه قبل

  والا

  zahra 10 ماه قبل
  0

  من هیچی بلد نیستم

  -1
  مهلا ابراهیم زاده 🤞🏻 9 ماه قبل

  وا مگه میشه عزیز دلم باید یاد بگیری

  Zahra 10 ماه قبل
  -1

  برگاممممم این چی بود😐 بابا پیام درسی چی بود؟ فقط همینو بگیو

  Zeinab 10 ماه قبل
  -1

  اینجا بیشتر‌ چت میکنیم تا جواب بدیم😁

  سارا 11 ماه قبل
  7

  پاسخ سوال متن درس صفحه ی ۲۱ (موقعیت هایی وجود دارد که ما ناگزیر به انتخاب بین خوب و بد هستیم . در چنین شرایطی به چه چیز هایی باید توجه کنیم )؟ انجام کار درست پاسخ کار فردی صفحه ی ۲۲ کتاب (پس از خواندن خبر های صفحه ی قبل ، چه پرسش های در ذهن شما مطرح شد ؟ دو مورد را بنویسید . ۱_این افراد پس از برگرداندن کیف چه احساسی داشتند ؟۲_ آیا اگر من هم به جای این افراد بودم ، کیف را به صاحبش برمی گرداندم ؟خود را به جای شخصیت های این خبر ها قرار دهید .چه احساساتی در شما پیدا می شود؟اگر من به جای صاحب کیف بودم :۱_ آرامش و خونسردی خود را حفظ می کردم ۲_بدون دلهره از خدا کمک می خواستم اگر من بجای یابنده ی کیف بودم : احساس شادمانی می کردم که خداوند مرا وسیله ی رساندن کیف به صاحبش قرار داده است .چه تصمیمی می گرفتید ؟اگر من به جای یابنده ی کیف بودم : (پس از باز کردن کیف و آگاهی از اشیای داخل آن ) ۱_وسوسه های شیطان را از خود دور می کردم ۲_امانت را به بهترین شکل به صاحب آن برمی گرداندم ۳_به خاطر کار نیکی که انجام داده ام به خود مغرور نمی‌شدم ۴_از خداوند سپاسگزاری می کردم.اگر من به جای صاحب کیف بودم : ( پی از آگاهی از پیدا شدن کیف ) ۱_مقداری از پول را نذر کمک به نیازمندان می کردم ۲_به خاطر امانتداری رفتگر به طرز شایسته ای از او قدر دانی می کردم .فرض کنید این کیف متعلق به یکی از اعضای خانواده ی شما است ، از یابنده ی آن چه انتظاری دارید ؟ چرا ؟انتظار من از یابنده ی کیف به عنوان یک فرد امانتدار ، با تقییر صاحب یا صاحبان کیف تغییر نمی کند. فرقی نمی کند که صاحب کیف،من باشم یا شخص دیگر و یا حتی یکی از اعضای خانواده ام باشد. در تمامی موقعیت ها انتظار دارم یابنده ،کیف را به صاحب آن برگرداند ‌.‌‌گفت و گو کنید در چنین موقعیت هایی برای تصمیم گیری به چه چیزهایی توجه می کنید؟چرا؟پیدا کردن سریع ترین راه راه برای رساندن کیف به صاحب آن،رعایت اخلاق و امانتداری،همفکری با دیگران آیا مقدار مال پیدا شده در ارزش و اهمیت برگرداندن آن به صاحبش اثر دارد؟چرا آری،چرا نه ؟آری؛زیرا هر چقدر پول بیشتری در کیف باشد وسوسه کننده تر است و برگرد داندن آن ارزش بیشتری دارد. البته در هر صورت برگرداندن مال دیگران به آنها ضروری است .آیا برای تعیین میزان مژدگانی باید به مقدار مالی که پیدا شده توجه کرد؟چرا آری ،چرا نه؟آری؛چون هرچه مقدار مال پیدا شده بیشتر باشد،انتظار انسان از مژدگانی بیشتر خواهد بود،چرا که مال پیدا شده در زندگی صاحب آن تاثیر بیشتری دارد.نه؛امانت داری بخشی از وظایف هر انسان درستکاری است،بنابراین مژدگانی برای فردی که امانت را به صاحبش می رساند اهمیت پایینی دارد .آیا اصولاً انتظار دریافت مژدگانی برای پس دادن مال،درست است؟خیر؛چون افراد تربیت شده و توانمند،چشم داشتی نسبت به مال دیگران ندارند و به همین خاطر همین خاطر ،انتظار ندارند مژدگانی دریافت کنند،اما میتوان قدردانی از کار اینکه دیگران از مالباخته انتظار داشت .

  ترنم خاجی 11 ماه قبل
  2

  بچه ها من گذاشتم لطفاً بخونید من هم کلاس ۶ ام و درسم خوبه این مطلبا ای که گذاشتم قطعاً به دردتون میخورهلطفاً لایک و حمایت کنید

  ترنم خاجی 11 ماه قبل
  3

  کار فردی۱- آیا وسوسه شدند یا نه۲- چه چیزی باعث شد ..... را برگردانداگر من به جای صاحب کیف بودموقتی می دیدم کیف نیست ناراحت می شدم. باز هم این مطلب به شما بستگی داردبه جای یابنده کیف بودمخودم را جای صاحب کیف می گذاشتم و صاحب کیف را درک می کردم و تصمیم درست را میگرفتمگفت و گو کنید جواب ۱: به آدرس ای که در وسیله است۲: بله شاید مشخصات کیف همان باشد ولی مقدار پول فرق کند۳: بله چون بستگی به مال پیدا شده دارد۴: خیر چون روزی ما دست خدا است۵: هیچی شاید صاحب مال پولی نداشته باشد۶: بستگی به شما داردفعالیت در خانه باید حال روانمان خوب باشد - خوب به تصمیم فکر کنیم - استرس نداشته باشیمممنون بچه ها منم مثل شما به دختر بچه کلاس شیشمیم از تهران لطفاً لایک فراموش نشه راستیتش این اولین کار من در گوگل است و من خیلی ذوق دارم اگر کم و کسری بود ببخشید و کامنت بذارید❤❤❤

  ناشناس 11 ماه قبل
  2

  کسی ک اینو ساخته خیلی نمیدونم واقعان عغل داشته

  Samane😘 11 ماه قبل
  6

  اصلا به دردم نخورد متنش

  0
  ک 10 ماه قبل

  آره

  -1
  🙄😏😏😏 10 ماه قبل

  دقیقا منم

  0
  زهرا 11 ماه قبل

  اره

  neda 11 ماه قبل
  1

  کار فردی:۱-ایا وضع مالی رفتگر خوب بوده است که چک پول را برای خود برنداشته ۲-دلیل او برای رساندن چک به صاحبش چه بود؟

  😤😤 11 ماه قبل
  -2

  😤

  -1
  Jvabpoor 11 ماه قبل

  آخه چرا عصبانی می شید

  ناشناس 11 ماه قبل
  2

  همچنین

  ا 11 ماه قبل
  -2

  جواب سئوال 6 چیمیشه

  ناشناس 11 ماه قبل
  -2

  برای چی خودتون جواب نمیدین؟؟

  ناشناس 11 ماه قبل
  -1

  برای چی خودتون جواب نمیدین؟؟؟؟

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  من نظری ندارم

  A 11 ماه قبل
  2

  کارفردی1آیا خبر واقعی است؟2

  ناشناس 11 ماه قبل
  -2

  نمیخوام😝

  baran 11 ماه قبل
  3

  کارفردی : ان کیف ها چگونه درداخل سطل زباله قرار گرفتند ؟؟؟ایا ممکن است ان شخص پولی از ان ها برداشته باشد ؟؟؟خود را به جای این شخصیت های این خبر ها قرار دهید.چه احساسی درشما پیدا میشود ؟؟؟□اگر من به جای صاحب کیف بودم :اگر من بجای صاحب کیف بودم احتمال ۹۰درصد من به ان ها پاداشت بزرگی میدادم اگر قبول هم نمیکرد به خانه ی او رفته و با خودم چیز هایی که ارزوی داشتن ان هارا داشت میبردم

  ناشناس 11 ماه قبل
  -2

  ببخشید جواب رو مگین لطفا?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  0
  ناشناس 11 ماه قبل

  دادا ش یا خواهر ماجواب می‌خوایم

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  جواب صفحه 22رو میخوام

  دانش آموز 11 ماه قبل
  0

  وایی چرا همه اینجوری هست یکی توضیح خوب نمیده بچه ها بفهمن 😐😐😐واقعا که

  پنهان 11 ماه قبل
  -2

  شما چرا این کار رو کردین مثلا من نتم رو از دست برم الکی چرا

  محدثه 11 ماه قبل
  6

  ۱_ به مدارک و شواهد آن چون می توانم بفهمم صاحبش چه کسی است ، شاید آن سرقت شده باشد ۲_بله چون شاید برای صاحبش بسیر مهم و ارزشمند باشد و حتی اگر برای ما ارزش کمی داشته باشد ۳_آری چون امکان داردآن مقدار کم یا زیاد باشد و باید به اندازه توانش مژدگانی بدهد ۴_ خیر چون شاید کسی توانایی مژدگانی ندارد ۵_ می گویند او حریص و گدا است چون نمی دانند آن مالی که گم شده کم است یا لازمش دارد ۶_ این هم‌ خودتون اگه پیدا کردین بنویسید اگر نکردید هم بنویسید پیدا نکردیم

  0
  مھدی 11 ماه قبل

  خیلی ممنون کہ اطلاع دادین 😍😘

  0
  سارن 11 ماه قبل

  ممنون خیلی کمک کرد❤

  ناشناس 11 ماه قبل
  -1

  ۱_ به مدارک و شواهد آن چون می خواهم بفهمم صاحبش چه کسی است ، شاید هم آن وسیله سرقت شده باشد ۲_ بله چون شاید برای صاحبش اهمیت زیادی داشته باشد حتی اگر برای ما ارزش کمی داشته باشد ۳_ آری چون امکان دارد آن مقدار مال کم یا زیاد باشد و باید به اندازه توانش مژدگانی بدهد ۴_ خیر چون شاید کسی توانایی مژدگانی ندارد۵_ می گویند او حریص و گدا است چون نمی دانند آن مبلغ کمی را گم کرده یا آن مبلغ را لازم دارد ۶_ این گزینه هم با خودتونه اگه پیدا کردین می گید اگر نکردید هم می گید پیدا نکردیم

  1
  مھدی 11 ماه قبل

  بی تربیت از روی محدثہ تقلب کردی 😒😒😡😠

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  نمیاددددد

  dina 11 ماه قبل
  2

  😒

  سبحان 12 ماه قبل
  0

  باشه

  ★ATNA☆~ 12 ماه قبل
  4

  کیا پرسپولیسی هستند دستشان بالا نظر دهید و رای دهید ✍

  کیا استقلالی هستند دستشان بالا نظردهید و رای دهید ✍

  طرفدار کدوم تیم هستید لطفا با آرامش وبدون عصبانیت نظر و رای دهید ✍🙏🙏🙏🙏

  0
  Maede 10 ماه قبل

  Esteglal

  0
  nex98.ir 11 ماه قبل

  100%پرسپولیس🎈

  2
  الا 11 ماه قبل

  عشق فقط پرسپولیس

  0
  هستی 11 ماه قبل

  پرسپولیس

  1
  ناشناس 12 ماه قبل

  پرس پولیس

  عرب امینی 12 ماه قبل
  2

  فاک

  -1
  سحر کریم پور 11 ماه قبل

  در درس نارنجی پوش امانت دار خلاصه اش روزی رفتگری بود که داشت خیابان ها و کوچه ها رو تمیز می کرد او هر روز همین کارش بود شبی بود که رفتگر از خانه اش بیرون آمد و جارویش را برداشت و رفت تا مثل همیشه کوچه ها و خیابان ها را تمیز کند رفتگر اول با خودش گفت که اول می رم ، کوچه رو تمیز می کنم او رفت و رفت تا کوچه ها را تمیز کنه در موقع تمیز کردنِ کوچه یک کیف پولی رو دید و رفتگر تعجب کرد و کیف پول رو برداشت درون او را نگاه کرد که دید یک چک پول در اون وجود دارد رفتگر در همان لحظه کیف پول رو

  1
  .... 11 ماه قبل

  واقعا فاک

  ع 12 ماه قبل
  0

  سلام من دیوانه شدم

  ...... 12 ماه قبل
  2

  😑😑😑😑😑😑😑😑

  متینا 12 ماه قبل
  5

  چرا جواب ندادی

  فقط سایت ساینس هاب

  1
  Hasti talejoo 12 ماه قبل

  سلام

  لطف اگر میشع پاسخ صفحه ی 23 تفکرو پژوهش کلاس ششم رو بنوسید مچکرم 🙏

  ملینا 12 ماه قبل
  0

  چرا صفحه ی ۲۴ بلای گفت و گو نمیگید

  0
  هنهنا 10 ماه قبل

  ر ذدز ادرتارتادر ذز

  الیاس 12 ماه قبل
  0

  سلام

  0
  مهنا 10 ماه قبل

  اسلام

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  کل صفحه ها را کامل کنید

  0
  Mareh 9 ماه قبل

  مدیر کل خررررررر بی تربیت😡😡😡😡🤮😡

  -1
  مدیر 10 ماه قبل

  نه بله

  1
  خیر 11 ماه قبل

  ا

  محدثه صفری 12 ماه قبل
  1

  می خوام

  اسما 12 ماه قبل
  -2

  درس نارنجی پوش به ما اموخت که زود قضاوت نکنیم و امانتدار باشیم

  سارينا فتحى 12 ماه قبل
  -1

  پاسخ صفحه ى 22 كارفردى
  چرا اون مرد پول و طلا ّ هارا پس نداد؟
  آيا به ذهن مرد نرسيد كه پول ها را براى خودش بردارد

  ناشناس 12 ماه قبل
  4

  چیز خواصی نداشت😐😐😐

  و 12 ماه قبل
  0

  ن

  دنیز 12 ماه قبل
  1

  سلام

  0
  مدیر 10 ماه قبل

  چرا من هستم

  2
  دنیز 12 ماه قبل

  هیچکس نیست جوابم را بدهد

  فاطمه 12 ماه قبل
  0

  سلام من هیچی نمیدونم یکی باید به خودم کمک کنه 😋🤨

  0
  نویسنده 8 ماه قبل

  دنیز جان من از سایت دیگه بوی خوش مدینه را توضیع میدهم.!

  1
  مدیر 10 ماه قبل

  من بلدم بیایید در وبلاک من تا پاسختان بدهم

  0
  دنیز 12 ماه قبل

  پس کی بلده

  1
  دنیز 12 ماه قبل

  سلام دوستان شما ها بوی خوش مدینه در پایین گفت گو رو نوشتین

  فاطمه😉 12 ماه قبل
  0

  سلام اینا چیه نوستین همش اشتباست البته بعضیاش😉

  0
  Mareh 11 ماه قبل

  تو این سایت هیچی نیست که 🧐🧐🧐

  Zeynab 12 ماه قبل
  0

  چرا جواب نداشت؟؟؟

  0
  Mareh 11 ماه قبل

  نمیدونم منم دنبال جوابم 🧐😕😕🧐🧐🧐

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  من هیجی نمیدونم

  Mareh 12 ماه قبل
  1

  دوستان من درس نارنجی پوش امانت دار رادر زیر نظرات فرستادم کامل ودقیق است وبا جواب هرکی هم سوالی داشت بپرسه

  0
  نویسنده 8 ماه قبل

  دوستان من جواب درس نارنجی پوش امانتدار را نوشته ام پایین👇🏻

  0
  مدیر 10 ماه قبل

  بیاید به سایت من تا جواب سوالات را دریافت کنید به صورت کاملا رایگان

  0
  نیکا 12 ماه قبل

  خب بگو

  0
  ناشناس 12 ماه قبل

  نیست کجاست

  -1
  Zeynab 12 ماه قبل

  کجاست؟

  6
  Mareh 12 ماه قبل

  نویسنده هستم

  نویسنده 12 ماه قبل
  4

  کاربران عزیز
  هرکسی جواب درس هارا می خواد به من پاسخ بده

  0
  نویسنده 8 ماه قبل

  دنیز جان جست و جو گوگل بنویس جواب فعالیت های درس بوی خوش مدینه برات میاد آنجا براتون توضیع میدم ممنون

  0
  نویسنده 8 ماه قبل

  پاسخ درس نارنجی پوش امانتدار را پایین گفتم 👇🏻

  0
  ملیکا 8 ماه قبل

  من درس میمون های گرانبها رو می خوام😥

  -1
  nex98.ir 11 ماه قبل

  من میدونم

  2
  ناشناس 12 ماه قبل

  من😐

  -1
  یلدا 12 ماه قبل

  من میخوام یه کاری کنین باید به معلمم بدم

  ☹☹☹😭😭😭😭من فقط جواب های گفت و گو کنید صفحه ی ۲۳ با فعالیت در خانه جوابش و میخوام

  1
  اسما 12 ماه قبل

  من میخوام

  2
  سارينا فتحى 12 ماه قبل

  من ميخوام

  1
  دنیز 12 ماه قبل

  سلام میشه برام بوی خوش مدینه را کامل توضیح بدین😄😄😄

  نویسنده 12 ماه قبل
  8

  جواب درس نارنجی پوش امانتدار صفحه ی 22و23
  کارفردی : جواب 👇
  ۱-این افرادبعد از برگرداندن کیف به صاحبانشان چه احساسی داشتند؟
  ۲-صاحبان کیف بعداز گرفتن کیف خود چه حسی داشتند وچگونه ازفرد امانت دار تشکر و قدردانی کردند؟
  جواب کارفردی 👆
  اگر من به جای صاحب کیف بودم :
  آرامش خودم راحفظ می کردم وبه خدا توکل می کردم.
  خانواده ی خودم را بدون نگرانی باخبر می کردم وباآنها مشورت می کردم .
  برای اطّلاع دادان وپیدا کردن کیف به صورت قانونی اقدام می کردم .
  اگرمن به جای یابنده ی کیف بودم :
  باخانواده ی خود مشورت می کردم که چگونه وچه راهی کیف را به صاحبش برگردانم.
  به خدا توکل می کردم واز او می خواستم که مرا در رساندن این امانت به صاحبش کمک کند.

  اگرمن به جای یابنده ی کیف بودم:(پس از باز کردن کیف وآگاهی اشیای داخل آن ):
  وسوسه نمی شدم که آن را به صاحبش برنگردانم-به خوبی از امانت نگه داری می کردم تاسالم به دستش برسانم - وقتی امانت را به دست صاحبش رساندم خداراشکر می کردم .

  اگرمن به جای صاحب کیف بودم:(پس ازآگاهی از پیدا شدن کیف):
  به خاطر امانت داری وبه نحوشایسته با احترام از فرد یابنده تشکر می کردم.
  خداراشکر می کردم که کیفم پیداشده ومقداری پول آن را به نیازمندان میدادم.

  0
  نویسنده 8 ماه قبل

  ممنون سارینا جان

  0
  نویسنده 8 ماه قبل

  ♥️

  خواهش میکنم

  0
  نویسنده 8 ماه قبل

  ممنون باران جان

  0
  نویسنده 8 ماه قبل

  یلدا

  خواهش میکنم

  0
  نویسنده 8 ماه قبل

  Zahraجان پاسخ من کامل است!

  0
  نویسنده 8 ماه قبل

  خواهش میکنمMareh

  0
  نویسنده 8 ماه قبل

  گفت و گو رو گفتم نگین جان پایین👇🏻

  1
  ملیکا 8 ماه قبل

  عالی بود نویسنده ی عزیز🙂❤

  1
  ملیکا 8 ماه قبل

  مدیر خودت خری مدیر واقعی نیست مغرور عررررر😐😐

  0
  مدیر 10 ماه قبل

  افتضاحه کدوم خری اینطوری جواب مده

  2
  نگین 11 ماه قبل

  گفت گو رو لطف میکنی

  2
  Mareh 11 ماه قبل

  عالیییی بود😍🥰🤗☺😘🙌

  2
  Zahra 12 ماه قبل

  لطفا کامل پاسخ بدید

  قرار نیس کسانی که دنبال جوا ب میگردن خودشون جواب بدن

  1
  یلدا 12 ماه قبل

  عالی خیلی کامل ممنونم😁😁😁😁😁😆😆👍👍👍

  2
  سارينا فتحى 12 ماه قبل

  آره واقعا ممنونم

  2
  باران 12 ماه قبل

  متشکرم عالی بود

  5
  12 ماه قبل

  نویسنده عزیز ممنونم متنتون عالی بود😘😘😘

  6
  به تو چه 12 ماه قبل

  عالی بود اسمتون

  19
  نویسنده 12 ماه قبل

  گفت گو کنید صفحه ۲۳
  ۱-پیداکردن سریع ترین راه برای رساندن کیف به صاحب آن بارعایت کردن اخلاق و امانت داری وباهمفکری دیگران
  ۲-آری چون اگه مقدار پول زیاد بود سعی میکنیم که آن را به صاحبش برگردانیم.اگر کم بود آن راصدقه بدهیم.
  ۳-آری چون که ممکن است فکر کند که ما مقداری ازپول آن برداشتیم باید بهش توضیع بدیم که همان قدر درکیف او بوده است.
  ۴-نه چون افراد تربیت شده ودانا چشم پوشی به مال کسی ندارد.
  ۵-نه من از او پول قرض نمیگیرم اگرهم نیاز داشتیم ولی وظیفه ی خودمون بود که به صاحبش برگردانیم.
  ۶-اگرمن چیزی پیدا کردم آن را به دست صاحبش میرسانم اگر نرسانم حروم میشه ومشکلاتی به وجود می آید اگه برسانیم هم خیال خودمون وهم خیال صاحبش راحت میشود.

  11
  نویسنده 12 ماه قبل

  سلام کاربران عزیز
  صفحه ی ۲۴ فعالیت درخانه راننوشتم
  خیلی آسونه می خواهم راهنماییتون بکنم
  درباره ی تصیمم نابجا وبجاست
  مثال درباره ی تصمیم نابجا:مثلا ما کیفی را پیدامیکنیم که گم شده وبه صابحش برنمی گردانیم این تصمیم نابجاست .👆
  برای مثال تصمیم بجا:من در درس های خواهرم به اوکمک کردم این بجاست
  میگه یه تصمیم نابجا مثال بزن ویه تصمیم بجا مثال بزن

  11
  نویسنده 12 ماه قبل

  ببخشید صفحه ی ۲۲و۲۳👆

  14
  نویسنده 12 ماه قبل

  👆👆👆جواب صفحه ۲۳و۲۴ درس نارنجی پوش امانت دار

  مدیرسایت 12 ماه قبل
  0

  ازهمگی بازخوردتان سپاس گزارم
  خدمت های لازم انجام میشود.
  هرسوالی داشتید بپرسید درخدمتم کاربران عزیز
  🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

  0
  مدیر 10 ماه قبل

  افتضاحه کدو خری اینطوری پاسخ می دهد

  1
  باران 12 ماه قبل

  خیلی ممنون لطف دارین

  سعيده نرگسى 12 ماه قبل
  -2

  من سعيده نرگسى هستم مى خواهم درس تفكر و پژوهش :نارنجى پوش امانتدار لطفا جواب را به من بگويد

  4
  مدیرسایت 12 ماه قبل

  🙏🙏🙏

  ارغوان 12 ماه قبل
  -1

  ما از شما پاسخ رو میخوایم شما از ما می خواید 🤐🤪
  اصلا کاملم جواب نمیدید

  2
  نویسنده 12 ماه قبل

  ارغوان جان من درس نارنجی پوش امانت دار را بالا کامل نوشتم وفرستاد میتونی بنویسی

  ... 12 ماه قبل
  -1

  🤨😐

  دنا 12 ماه قبل
  0

  میشه کار فردی صفحه22رو بگید

  -2
  باران 12 ماه قبل

  اگه قشنگ نگاه کنی اون بالا نوشتن

  محمد مهدی 1 سال قبل
  -2

  یعنی چی

  Zahra 1 سال قبل
  0

  گاهی ممکن است احساسات ما بر تاثیر آثار تصمیم خود اثر داشته باشد
  مثال: برای انتخاب رشته یکی از دوستان خود به ما گفته رشته فیزیک خیلی خوب است و اگر ما هم برویم حتما خوشمان می‌آید رشته فیزیک را به ما پیشنهاد کرد ولی وقتی ما رشته چرا فیزیک را انتخاب می‌کنیم می‌بینیم آن موقع تحت تاثیر حرف دوستمان قرار گرفتیم و رشته فیزیک اصلاً با علایق و استعدادهای ما سازگار نیست و آن موقع احساسات بر تصمیم گیری اثر گذاشت که باعث شد بفهمیم مادری رشته استعدادی نداریم و نمی توانیم پیشرفت زیادی در این رشته با داشته باشیم
  ببخشید اگر درست نیست

  0
  Mareh 11 ماه قبل

  کامل نیست 🧐😕

  0
  Mareh 11 ماه قبل

  ببخشید کامل هستش اشتباه تایپی بود کیوبورد من هنگ کرد یه لحظه 🙏🙏🙏😕

  2
  نویسنده 12 ماه قبل

  ازشما خیلی ممنونم خسته نباشید دیگه اینجا به بعد بامن

  0
  Zahra 1 سال قبل

  پاسخ ص ۲۴

  ... 1 سال قبل
  0

  من جواب رو از شما میخوام😠

  خیر 1 سال قبل
  0

  خیر

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  گمشو بابا

  -1
  nex98.ir 11 ماه قبل

  چقدر با ادب

  0
  Mareh 11 ماه قبل

  😂😂😂

  0
  Mareh 11 ماه قبل

  🧐

  -1
  باران 12 ماه قبل

  احمقِ پرو بی ادب

  2
  BTS ARMY 1 سال قبل

  😂😂😂

  -1
  ناشناس 1 سال قبل

  بی ادب

  BTS ARMY 1 سال قبل
  0

  خیلی دوست داشتیم که پول گوزو را برداریم ولی بخاطر عذاب وجدان عن،به کمک دیگران و پلیس پول گوزو را به صاحبش برمیگرداندیم🐸😂

  0
  Mareh 11 ماه قبل

  اینجا دنبال جواب درس میگردیم تو داری این حرف هارو میگی

  0
  Mareh 11 ماه قبل

  این حرف هارو پیش عمه ات بگو😂😑😑😑😳

  0
  Mareh 11 ماه قبل

  اه مگه اینجا خونه ی عمه هست که این حرف هارو میگی واقعا که حرف زشت و بی ادبانه ای بود 😕😳😳😳😳😳

  0
  Zahra 12 ماه قبل

  ببخشید ولی حرفتون خیلی زشت است و بی ادبانه است

  واقعا همه چیز را اینطور بد و زشت میگویید

  پس لطفا جواب درس را هم نگید

  -1
  ناشناس 12 ماه قبل

  عه

  -1
  ناشناس 1 سال قبل

  خخخخخ

  nazanin 1 سال قبل
  -1

  نارنجی پوش امانتدار همان رفتگر یا پارکبان است و سوالاتی که به ذهن ما می ایند این است
  ۱ ایا خبر واقعی است
  ۲ چرا یابنده کیف وسوسه نشد و کیف را برای خودش بر نداشت

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  پس چرا تدریس هاشو نذاشتید

  -1
  ناشناس 1 سال قبل

  مگر خودت نمی دانی😅

  Zahra 1 سال قبل
  1

  سلام من میخواهم جواب صفحه ۲۳ را بدهم
  گفت و گو کنید
  ۱ بر خدا توکل کرده ارامش خود را حفظ میکنم عجله نمیکنم و به مقدار پول در کیف توجه می کنم
  ۲ بله ممکن است کسی اگر مقدار زیادی پیدا کند وسوسه شود ولی اگر مقدار کم باشد شاید وسوسه نشود و برایش اهمیت نداشته باشد
  ۳ بله باید توجه کرد چون اگر مقدار زیاد بود و یابنده وسوسه نشد با اینکه نیازمند به آن پول باشد پاداش باید زیاد و به اندازه کارش باشد
  ۴ خیر نباید انتظار داشته و به خود مغرور شویم
  ۵ هیچ قضاوتی نمیکنم همینکه کیف را برگرداندم خوشحالم شاید تعجب کنم اما زیاد برایم مهم نیست چون من بخاطر پول این کار را نکردم

  2
  ناشناس 1 سال قبل

  باشه ولی مطمئن نیستم که درست باشد

  -1
  ناشناس 1 سال قبل

  اگه میشه جواب صفحه ۲۴ را هم بفرست

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  واقعا میخواید از اینجا نگاه کنید واسه ایران یه دانشمند باشید😉

  7
  BTS ARMY 1 سال قبل

  ما هم هیچ علاقه ای ب پشممند شدن نداریم:/

  مریم 1 سال قبل
  1

  تفکر پژوهش ششم با جواب درس دوم

  -1
  نویسنده 12 ماه قبل

  🙏🙏🙏

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  اون

  ریحانه کوهی 1 سال قبل
  0

  سلام من میخوام که جواب سوالات تفکر را ایجا باشد

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  کلان درس را باجواب بده

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  جواب نداره🤔🤔🤔🤔🤔

  زهرا 1 سال قبل
  3

  گفت و گو کنید
  پاسخ ۱=آری_زیرا ما با برگرداندن کیف اجر زیادی پیش خدا به دست میآورید
  پاسخ ۲و۳=نه _چون شاید صاحب آن پول ها احتیاج زیادی به پول ها داشته باشد و نتواند به ما مژدگانی بدهد

  -1
  نویسنده 12 ماه قبل

  ازشما سپاس گزارم اینجا به بعد بامن زهراجان

  1
  ناشناس 1 سال قبل

  فعالیت در خانه را هم بگو مرسی

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  چیچی میگی

  المیرا‌فعال 1 سال قبل
  2

  عزیزان‌من‌حداقل‌یه‌کمکی‌به‌هتون‌کردم

  1
  نویسنده 12 ماه قبل

  خیلی ممنون ازاین به بعد بامن

  سمیرا 1 سال قبل
  2

  مزخرف است آدم رو معطل میکنن

  1
  المیرا‌فعال 1 سال قبل

  اره‌ولی‌من‌جواب‌دادم

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  سلام من بلد نیستم بدبخت

  1
  کیانا‌صافی 1 سال قبل

  ممنون‌خوشبخت😏😏😏

  س 1 سال قبل
  2

  خیلی بده

  محدثه شمس 1 سال قبل
  -1

  ممنون عزیزم فدای داری خدانگهدار

  مائده 1 سال قبل
  0

  شرمنده منم نمیدونم اگه میدونستم که اینجانمیومدم

  حمممن 1 سال قبل
  4

  میشه کامل کنی

  0
  کیانا‌صافی 1 سال قبل

  چیشو

  pm 1 سال قبل
  1

  خواب

  1
  محدثه شمس 1 سال قبل

  اره

  زهرا حسنی 1 سال قبل
  2

  عالی😎😎😎😎😘😘😘😘

  ناشناس 1 سال قبل
  5

  سلام

  0
  ‌zeinan 10 ماه قبل

  😕اینهمه ادم هیچکی نمیدونه

  2
  BTS ARMY 1 سال قبل

  ریاضی از همه گوه تره💩💩💩💩👎👎👎👎🐸🐸🐸🐸

  0
  زهرا 1 سال قبل

  من داخل کله درس موندم 😹😹😹😹😀😀😀😀

  1
  Zahra 1 سال قبل

  بله دقیقا من هم نمیدونم

  1
  زهرا 1 سال قبل

  من در صفحه ۲۴ موندم

  -1
  حدیث شیخها 1 سال قبل

  من تو صفحه ۲۴ کتاب تقکر وپژوهشگری ششم اگه بگید ممنون

  1
  محدثه شمس 1 سال قبل

  سلام

  معصومه 1 سال قبل
  9

  به نظر من باید در زندگی نون حلال دربیاریم سعی با پولی که مال ما نیست و حرام است نباید درزندگی ما به کار برود

  پریسا 1 سال قبل
  5

  جواب فعالیت درخانه رومیخوام

  2
  زهرا 1 سال قبل

  منم

  0
  Z 1 سال قبل

  منم همین طور

  حسین 1 سال قبل
  3

  دوستان جواب را بدن

  حسین 1 سال قبل
  2

  کاش جوابها رادوستان بدن

  امین 1 سال قبل
  0

  باشه

  مهسا 1 سال قبل
  0

  من‌ خودمم دنبال جوابم👀

  -1
  پاپیتال 12 ماه قبل

  جواب ص ۲۴ اگه زحمتی نیست

  0
  نویسنده 12 ماه قبل

  سلام وقتتون بخیر
  جواب درس چی رو می خواستیند؟

  مهسا 1 سال قبل
  0

  من خودمم دنبال جوابم 👀

  -1
  باران 1 سال قبل

  منم همینطور

  مهدی 1 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید