توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خلاصه بازی استون ویلا لیورپول امشب

  1 بازدید

  خلاصه بازی استون ویلا لیورپول امشب را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : video.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت video.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ویلا 7 - 2 لیورپول؛ روی یونایتد را سفید کردند!

  ویلا 7 - 2 لیورپول؛ روی یونایتد را سفید کردند!


  به گزارش "ورزش سه"، مرسی سایدی ها که در سه هفته ابتدایی موفق به کسب سه پیروزی متوالی شده بودند، امشب هیچ حرفی برابر حملات ویرانگر ویلا نداشتند و با دریافت هفت گل سنگین ترین شکست سالهای اخیر خود را تجربه کردند.

  آستون ویلا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه چهار به گل اول رسید. روی پاس اشتباه آدریان، جک گرلیش با پاسی عرضی واتکینز را صاحب موقعیت کرد و او را به راحتی دروازه لیورپول را گشود.

  در دقیقه هشت و روی نفوذ گرلیش از سمت چپ، آستون ویلا باز هم صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه راس بارکلی با اختلاف کمی به بیرون رفت.

  اما در دقیقه 22 آستون ویلا باز هم به گل رسید. روی پاس عمقی گرلیش، واتکینز در سمت چپ صاحب فرصت شده و با تغییر جهت و ضربه ای تماشایی به گوشه دروازه گل دوم را به ثمر رساند.

  اما در دقیقه 33 لیورپول اختلاف را به حداقل رساند. روی حرکت خوب دیگو جوتا از سمت چپ و ارسال او به داخل محوطه، ابتدا نبی کیتا نتوانست ضربه بزند و در ادامه محمد صلاح با ضربه ای دقیق دروازه را باز کرد.

  اما دو دقیقه بعد آستون ویلا باز هم به گل رسید. روی ریباند یک ضربه کرنر، مک گیل پشت محوطه صاحب فرصت شد و ضربه او بعد از برخورد به بازیکنان لیورپول و تغییر جهت وارد دروازه این تیم شد.

  اما این پایان کار نبود و ویلا در دقیقه 39 باز هم به موفق به گلزنی شد. روی ارسال یک ضربه ایستگاهی، ترزگه در سمت چپ صاحب فرصت شد و واتکینز با ضربه سر توانست ارسال او را تبدیل به گل کند. در ادامه تلاش لیورپول برای گلزنی نتیجه ای نداشت و آستون ویلا با برتری شگفت انگیز 1-4 راهی رختکن شد.

  اما ویلا نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در نهایت در دقیقه 55 موفق شد به گل پنجم نیز دست پیدا کند. روی حرکت هماهنگ بازیکنان این تیم راس بارکلی پشت محوطه صاحب توپ شد و ضربه او با تغییر جهت بعد از برخورد به بازیکنان لیورپول وارد دروازه شد.

  اما در ادامه لیورپول سراپا حمله شد و در دقیقه 60 به گل دوم دست یافت. پاس بابی فرمینو در محوطه به محمد صلاح رسید و این مهاجم مصری با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

  اما ویلا دست بردار نبود و در دقیقه 67 باز هم به گل رسید. گرلیش در سمت چپ صاحب فرصت شد و این بار نیز ضربه او با تغییر جهت وارد دروازه آدریان شد. در دقیقه 72 آستون ویلا باز هم فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما این بار ضربه واتکینز توسط آدریان مهار شد.

  فاجعه برای مرسی سایدی ها ادامه یافت و جک گرلیش در موقعیتی تک به تک از سمت چپ و با یک ضربه فنی موفق شد گل هفتم ویلا را نیز به ثمر برساند.

  در دقیقه 85 آستون ویلا تا آستانه زدن گل هشتم نیز پیش رفت، اما این بار ضربه واتکینز به دیرک دروازه لیورپول برخورد کرد تا در نهایت ویلا با همان نتیجه 2-7 به پیروزی برسد.

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید