توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خواب همسر سردار سلیمانی درباره کرونا

  1 بازدید

  خواب همسر سردار سلیمانی درباره کرونا را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  خوابی عجیب که سردار سلیمانی گفته بود برای کسی تعریف نشود

  خوابی عجیب که سردار سلیمانی گفته بود برای کسی تعریف نشود

  بعد از جنگ نیز به عنوان جانشین فرماندهی قرارگاه کربلا، فرماندهی قرارگاه کربلا و فرماندهی لشکر ۷ ولیعصر(ع)، جانشین فرماندهی نیروی زمینی سپاه، مسئول مهندسی ستاد مشترک سپاه و غیره خدمت کرد.

  سردار شریعتی در یادداشتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکاتی پیرامون عملیات آزادسازی خرمشهر و نیز خاطراتی از حاج قاسم سلیمانی بیان کرده است که بخشی از آن را می خوانید؛

  در عملیات بیت المقدس (اردیبهشت ۱۳۶۱) فرمانده تیپ عاشورا بودم. در آن موقع از استانهای آذربایجان، زنجان، تهران، خوزستان، خراسان، اصفهان، فارس، مازندان، گیلان و غیره نیرو داشتیم که با این پراکندگی استانی و گستردگی عملیات‌های پیش رو، با مشکلات فراوانی روبرو بودیم. ابلاغیه  فرمانده کل سپاه در نخستین روز عملیات بیت المقدس، این نقیصه‌ها را به طور کامل، نه تنها برای یگان ما بلکه برای تمامی یگانهای سپاه برطرف کرد.

  در عملیات آزادسازی خرمشهر، تیپ عاشورا با مسولیت حقیر و تیپ ۴۱ ثارلله به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی، در کنار هم، علیه ارتش بعثی عراق برای آزادسازی خرمشهر می جنگیدیم. لذا یادداشت خود را با آخرین خاطراتم از شهید حاج قاسم سلیمانی شروع می کنم: روزی در عراق خدمت حاج قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی مهندس بودم. مثل همیشه ابراز لطف و محبت برادرانه آنها شامل حالم بود و صحبت های مفصلی داشتیم. 

  در بین صحبتها، حاج قاسم یک مرتبه گفت: امین، تو واقعا روزی فکر می کردی که با این همه مشکلاتی که در جنگ داشتیم و با ارتش عراق در دوره صدام در جنگ بودیم، یک روزی اینگونه با هم در عراق باشیم؟ اصلا فکر می کردی با همان ارتش عراق که می جنگیدیم، امروز در کنار هم مثل یک برادر باشیم؟ اصلا فکر می کردی روزی اینگونه در سامراء حضور پیدا کنی و با همان ارتش،  برادرانه، در کنار بچه‌های حشدالشعبی قرار بگیری و برای امنیت و آسایش و رفاه زائرین اینگونه با هم برنامه ریزی و کار کنید؟ فکر می کردی یک روز حماسه اربعین اینگونه رقم بخورد؟ هرگز تصور می کردی که حضور میلیونی زائران در سامرا، با استقبال گرم و صمیمانه شیوخ و اهالی این منطقه مواجه شود؟ 

  حاج قاسم، در نهایت، دست مرا گرفت و گفت: اینها همه الطاف الهی است که از سوی امام و شهدا به ما هدیه شده است. پس باید قدرشناس باشیم و آن را با جان و دل و با تمام وجودمان حراست کنیم.

  در بخش دیگری از این یادداشت آمده است؛

  بعد از جنگ هم یکی از کارهای بسیار خوب، مراسم افطاری ساده و صمیمی در منزل آقامحسن است که همه مقید هستند آن روز در هر نقطه که باشند، در این مراسم شرکت کنند. این دید و بازدید و نمازجماعت و خاطرات جبهه، با یک افطاری بسیار ساده و همنشینی یاران جامانده از قافله شهدا و ذکر خاطرات شهدا و راه و روش آنها به پایان می رسد.

  متاسفانه امسال این دیدار سالانه، به علت کرونا برگزار نشد و داغ فراق شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز برای همه ما و خانواده ها و فرزندان ما سنگین تر شد. قطعا اگر افطاری امسال برگزار می شد، همه برنامه ها حول محور حاج قاسم بود و همه دوستان درباره خاطرات او، اخلاق و کردار او و ناگفته هایی از روش فرماندهی او صحبت می کردند و یکی از طولانی ترین مراسم افطاری سالهای اخیر می شد.

  من هم مثل همه دوستان، ناگفته هایی درباره حاج قاسم عزیز داشتم که می خواستم در افطاری امسال مطرح کنم ولی نشد و می خواهم بخشی از آن را اینجا بازگو کنم:

  از نکات جالب این بود که حاج قاسم همیشه در هر ماموریتی که بود؛ از عراق و شام و لبنان و غیره، خود را به افطاری آقامحسن می رساند؛ با تمام‌ مشغله ای که داشت حتی اگر شده با چهره غبارآلود و با لباس خاکی سعی می کرد خود را به این مراسم ساده و معنوی برساند و واقعا برایم سئوال بود که چه سرّی است که حاج قاسم تا این حد به حضور در این مراسم، مقید است.

  چند سال پیش، دو شب قبل از اینکه مراسم افطاری فرماندهان در منزل آقامحسن برگزار شود، در خواب دیدم که خبر آمد، شهید حاج احمد کاظمی و تعدادی از شهدا دارند می آیند و قرار است حاج قاسم به استقبال آنها برود. در عالم رویا، حاج قاسم از همه این جزئیات و نحوه ورود حاج احمد و دیگر بچه ها خبر داشت. خلاصه، حاج قاسم به استقبال رفت. حاج احمد رسید، خودش جلو بود و تعداد زیادی از شهدا با لباس سبز سپاه پشت سرش. حاج احمد و حاج قاسم به صورت عجیبی همدیگر را در آغوش گرفتند و پس از مدتی حاج احمد به حاج قاسم گفت ما برای دو کار آمده ایم؛ یکی برای افطاری آقا فرماندهان و بعد هم برای کمک به تو. بعد، رو کرد به پشت سرش که تعدادی از شهدا بودند و گفت حاج قاسم اصلا نگران نباش، همه ما در کنار تو هستیم. بعد از این، حاج احمد به حاج قاسم گفت تا افطاری حاجی شروع نشده، من بروم به بچه ها و خانواده ام سری بزنم. این وسط اتفاقات عجیب دیگری بین حاج احمد و حاج قاسم اتفاق افتاد و مطالب دیگری در گفتگوی آنها مطرح شد که از ذکر آن معذورم.

  آن موقع شرایط سیاسی عراق بسیار پیچیده و نگران کننده بود. من این خواب را همان موقع برای سردار رسول زاده تعریف کردم و قرار گذاشتیم که جایی بازگو نشود. البته آقای رسول زاده گفت باید به خود حاج قاسم گفته شود. خلاصه، آقای رسول زاده برای حاج قاسم تعریف کرد و حاج قاسم به من گفت حتما در یک فراغتی، باید خودت هم برای من تعریف کنی.

  در اولین فرصت، این رویا را به حاج قاسم گفتم. در شروع صحبتهای من، حاج قاسم مثل همیشه با آن محبت و برادری و شوخی که بین ما بود، سربه‌سر می گذاشت و به شوخی گرفته بود ولی وقتی رسیدم به آن بخشهای دو نفره، یعنی موضوعاتی که در عالم واقع من بی خبر بودم و فقط بین خودشان دو نفر بوده و حاج احمد در عالم رویا مطرح کرده بود و ظاهرا فقط حاج قاسم از آن خبر داشت، حاج قاسم بسیار متعجب شد و گفت فعلا این را برای کسی تعریف نکن. این گذشت.

  چند بار دیگر وقتی مرا می دید، می گفت رویای عجیبی بود، مبادا این را برای کسی تعریف کنی فعلا. بگذار تا وقتش. بله دوستان، حاج قاسم، قبل از اینکه وقت پروازش فرا برسد، آسمانی شده بود و ما همه غافل بودیم. در اصل او سفیر شهدا بر روی زمین بود. روحش با سالار شهیدان محشور باد.

  منبع مطلب : donya-e-eqtesad.com

  مدیر محترم سایت donya-e-eqtesad.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  خواب همسر سلیمانی : درباره کرنا

  ناشناس : سلام من دوست داشتم نشانه ای از سردار دلها داشتم کاش سردار سلیمانی را قبل از شهادت میدیدم وانگشتری از ایشان هدیه میگرفتم من بعد از یکسال هنوز مثل روزهای اول برای این مرد بزرگ عزادارم من ایشان را مرید خود میدانم آرزو دارم که نشانه ای از ایشان به من برسد روزی وبا آن روزهای دلتنگی را آسانتر کنم یا حق

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  انشالاه دعا کنیداین شهیدبزرگوارهم به خواب من بیادومرادی دهد

  نیلوفر 5 ماه قبل
  0

  سردار دلها روحت شاد یادت گرامی.من دوبار خواب حاج قاسم سلیمانی رادیدم نمیدانم چجوری پیغامش را ب خانوادش برسانم.

  زهرا 8 ماه قبل
  0

  با نام خدا

  سردار سلیمانی خیلی وقت بود که توی قلبم رخنه کرده بود با خبر شهادتش آسمون رو سرم خراب شد ولی به این امید دارم که دست منو میگیره

  حکیمه 9 ماه قبل
  2

  سردار قسمت میدهم به حضرت زهرا من هم آرزوی شهادت دارم میدانم لیاقت ندارم اما اگر شفاعت کنید در محضر امام حسین میشود. ای شهید زنده ای سردار جان ها دوستت دارم

  ارکیده 9 ماه قبل
  -2

  خدا میداند ک این چندروز ک سالگردشه و هروقت حتی عکسی از سردار دلها میبینم انگاری همی الان خبر مرگشو شنیدمه. روحش شاد 😔😔از وقتیک رفتن دنیا بهم ریخته هیشکی تو این دنیا آرامش نداره

  مهدی 9 ماه قبل
  1

  شاید عده ای با دلارهای آمریکایی ویا کمپینهای داخلی مثل زیباکلامها تاج زاده ها وفائزه هاشمی قصد کمرنگ کردن چهره سردار را داشته باشند ولی وقتی گریه پسر هفت ساله ام را در غم شهادت سردار دلها میبینم مطمئن میشوم راه سردار پر رهرو است واین خود باخته ها محکوم به نابودی تدریجی.

  الاسلام علی ارواح شهدا وصدقین

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  سلام برسردار دل‌های بیقرار مارا شفاعت کن

  سلمان رشدی 9 ماه قبل
  0

  ما دوست داشتیم همیشه دیگری نباشیم خودمان باشیم از خدا خواستیم بما درک شعور بصیرت وفرقان عطا کند تا بتوانیم بوسیله آن سره راازناسره و حق راازباطل تشخیص بدهیم ودیگر چیزی که صحیح غلط حلال حرام است را برخود و دیگران اشتباه صحیح حرام حلال ندانیم و دیگران چیزی که نیستند ندانیم اگر پزشک نیستن نگوییم آنها پزشک هستن واگر خلبان هستن نگوییم که آنها خلبان نیستن از هیچکس جز الله مان خوف نکنیم چرا که وقتی کسی از خالقش بترسد خالقش دیگران از او می ترساند وبرعکس وقتی خوف نکند اورا ازدیگران...سعی اگر میدانیم وارد عمل بشویم و صحبت کنیم واگر نمی دانیم سکوت کنیم

  لیلا عبدالله زاده 9 ماه قبل
  2

  سلام سردار دل های خسته سلام ای مرد میدان سلام برچهره خنده ها تو به حضرت زهرا قسم دوتا دوسال اشک می ریزم برات هر موقع عکستو می ببینم به حق علی اصغر حسین انتقام خون تو با سرنگونی اسرائیل همه دستنش خواهیم گرفت افرین بر زنی که شما به دینا آورده انشا الله سردار ما هم در راه شما مثل اربابم حسین این شربت شهادتت بنوشیم روحت شاداا

  م اوشلی 9 ماه قبل
  1

  روحشان شاد او مردی بزرگ بود امید وارم دست ما رو هم بگیرن ودعا گلویمان باشند در ایام فاطمیه همیشه به یاد ایشان هستیم

  خواب همسر سلیمانی 9 ماه قبل
  8

  درباره کرنا

  -1
  احمدراشدی پور 9 ماه قبل

  باسلام،خداوندعمرباعزت به شماعزیزان بدهد

  که این مطالب رادراختیارمامیگذارید،تشکر

  فقط خداازدل من خبرداردکه چقدرمشتاق

  بودم سرداررانزدیک ببینم ویک یادگاری

  حتی اگرشده یک مهرنمازازایشان یادگاری

  داشته باشم من ۲ماه زودترپدرم راازسردار

  ازدست دادم وخدامی داندگریه وناراحتی که

  برای سرداردلها داشتم وکردم برای پدرم این

  چنین نبودوهربارکه تصویرسرداررامی بینم

  حال عجیبی بهم دست میده وبی نهایت ناراح

  ت میشوم،انشاءالله که خدای سرداروخودسردار

  نگاه وتوجهی هم به من کنند،ممنونم،باتشکر،

  ناشناس 10 ماه قبل
  -1

  هنوز غزاداروسیاه پوش سردارلهاهستم هنوز چشم به راه انتقام آن خون به ناحق ریخته شده هستم این داغ تاقیامت سرد نمی شود چه مصیبت بزرگی بود ای خدا می شود روزی خبرمرگ ترامپ ملعون رابشنم ایشالا

  کورش 1 سال قبل
  2

  روح روان من ارام جان من سردارسرافرازسلیمانی

  محمدحسین 1 سال قبل
  2

  انتقام هیچ وقت فراموش نمیشه تاانتقام نگیرم ازعزادرنمیام

  محمدحسین 1 سال قبل
  2

  سلام ادب سرداردلهاخیلی مهربان بوددلم واسش تنگ شده یوسف الهی

  محمدحسین 1 سال قبل
  3

  لبیک یا سیدعلی یاسرداردلها جاش توقلبم هک شده مالک اشتر

  محمد 1 سال قبل
  2

  احتمال میدهم ازآدمدن واقعه یاحادثه ای راخواستن خبردهند..چون هیچ کسی ازعالم دیگردنیا خبری ندارند....

  محمد 1 سال قبل
  2

  باسلام وخسته نباشید به نظرمن حاج قاسم خودباشهدادیدارداشتن بخاطره همین به افطاری بایدخودرامیرساندند اودست راست شهدابرزمین بودند...چون خداوندمیخواست به همه مایعنی آدمای عادی بفهماند که فقط این دنیانیست ودنیای دیگری هم حقیقت دارید...واینکه خوده سردارمشتاقه به پیوستن به شهدابوده باهمه ترکشهای بدنشان یاشیمیای شدنشان به نظره من امدن یک واقعه میخواستن خبردهند...

  ناشناس 2 سال قبل
  6

  سلام من دوست داشتم نشانه ای از سردار دلها داشتم کاش سردار سلیمانی را قبل از شهادت میدیدم وانگشتری از ایشان هدیه میگرفتم من بعد از یکسال هنوز مثل روزهای اول برای این مرد بزرگ عزادارم من ایشان را مرید خود میدانم آرزو دارم که نشانه ای از ایشان به من برسد روزی وبا آن روزهای دلتنگی را آسانتر کنم یا حق

  مهدی 2 سال قبل
  -2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید