توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی بنویسید کلمات متضاد مانند فراز و فرود شکست و پیروزی را در داستان به کار ببرید

  1 بازدید

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی بنویسید کلمات متضاد مانند فراز و فرود شکست و پیروزی را در داستان به کار ببرید را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  داستان کوتاه از زبان خط فارسی بنویسید و شیوه تغییر و تحول را از زبان خط شرح دهید صفحه 31 کتاب نگارش فارسی ششم

  صفحه ۳۱ کتاب نگارش فارسی ششم کلمات متضاد مانند فراز و فرود شکست و پیروزی را در داستان به کار ببرید داستان کوتاه از زبان خط فارسی بنویسید و شیوه تغییر و تحول را از زبان خط شرح دهید از سایت نکس لود دریافت کنید.

  داستان از زبان خط فارسی نگارش ششم دبستان

  با سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب می‌خواهیم جواب بخش صفحه ۲۳ کتاب نگارش فارسی ششم ابتدایی و دبستان را برای شما عزیزان قرار بدهیم ما پس از این که بررسی کردیم جواب را اینگونه برای شما عزیزان پیدا کردیم موضوع درباره زبان فارسی است و جواب این گونه است که کم مانده بود از بین بروند عرب ها مرا از بین می خواستند به برند و مردم ایران وادار به صحبت کردن به زبان عربی حرف بزنند ولی چند ساعت مانده بود که شاعر بزرگ و بار فردوسی آمد و به آنان مبارزه کرد روزبان فارسی را دوباره زنده کرد فارسی را پاس بداریم زیرا گفته اند قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : چند وقت پیش برای خرید کتابی به یکی از کتاب فروشی های سطح شهر رفتم، به زحمت زیادی کتاب مورد نیازم را پیدا کردم، زمانی که وجه کتاب را به کتاب فروش که مرد میان سالی بود پرداخت کردم به رسم تشکّر با گفتن کلمه «مرسی» از وی خداحافظی کردم. او از شنید این حرف بسیار ناراحت شد، خطاب به من گفت پسرم میدانی خط و زبان فارسی در گذر زمان چه فراز و فرودها و تغییر و تحوّلاتی را به خود دیده است و چه تلاش هایی برای حفظ و حراست از آن صورت گرفته است تا تمدّن ایرانی زنده بماند و امروزه بدین شکل به دست ما رسیده است، سالیان سال پیش، مردم برای رساندن منظور خویش با تصویر نگاری روی سنگ ها و دیوارها که نمونه هایی از آن هنوز وجود دارد، استفاده می کردند. به تدریج خط میخی اختراع شد و با گذشت زمان به اشکال گوناگون در آمد که امروزه مردم جهان از آن استفاده می کنند پس بیاییم زبان و تمدّن خویش را پاس بداریم و از نفوز واژه های خارجی به درون زبان خودمان جلوگیری کنیم. من از شنیدن حرف های مرد کتاب فروش از کرده خود پشیمان شده بودم و تصمیم گرفتم دیگر از کلمات بیگانه استفاده نکنم.

  فاطمه ابراهیمی : زبان فارسی فراز و فرود های زیادی دارد و در زمان گذشته زبان فارسی شکست و پیروزی هایی داشته است.

  نویسنده : خط فارسی خط ایرانی است که ما نباید به جای ان کامات خارجی مانند وقتی ما میخواهیم از کسی تشکر می کنیم می گوییم ‌‌‌‌‌‌مرسی که نباید بگوییم.

  احسان نصیری : بنام خدا زبان فارسی یا زبان مادری ما که بسیاری از ایرانیان از این زبان استفاده میکنند ولی متاسفانه بعضی از افراد از کلمات خارجی استفاده میکنند ما باید در حفظ زبان مادریمان کوشا باشیم و از ان افتخار کنیم.

  ترلان : من‌ چهره ی نوشتاری زبان فارسی هستم. من هم مانند دیگر چهره های زبان در فراز و فرود زندگی دچار تغییر و تحول شدم.

  نیکا : در آستانه ی از بین رفتن بودم به هنگامی که اعراب به ایران حمله کرده بودنند . تمام مردم به زبان عربی سخن می گفتند چندی مانده بود تا به فراموشی سپرده شوم ومن مانند دیگر زبان ها نیست ونابود شوم درد داشتم از این همه بی وفایی اما در نا امیدی هایم چراغی ظاهر شد که مرا زبان رسمی کشور اعلام کرد و با آنان جنگید آن بزرگ مرد همان رادمان پور ماهک (یعقوب لیث صفاری) بود که به من جانی تازه بخشید تازه داشتم جانی می گرفتم که لغاتی بیگانه را با من در آمیختند لغاتی همانند مرسی تشکر نایس و…. من دوباره آستانه ی مرگم بیاید کمکم کنید زیرا که من هویت شما هستم.

  مایا صحرایی : من چهره ی نگارشی هستم من هم مانند دیگر چهره های زبان در فراز و فرود زندگی دچار تغییر و تحول شدم در زمان گذشته زبان فارسی شکست و پیروزی هایی داشته است پس نتیجه می گیرم هر انسانی در زندگی شکست و پیروزی هایی پیش رو دارد.

  آتنا : سلام من آتنا هستم من برای این سوال این داستان را برای شما عزیزان نوشته ام.
  عرب ها میخواستند زبان ملی ایرانیان را یعنی زبان فارسی را از بین ببرند و کم مانده بود که این اتفاق بیفته و همچنین میخواستند ایرانیان را به زبان عربی آشنا کنند تا از اون به بعد ایرانیان به زبان عربی با همدیگر صحبت کنند ولی ساعتی نمانده بود تا عرب ها این زبان ملی ایرانیان را از بین ببرند، اما تا از این که شاعری بزرگ به نام فردوسی آمد و با عرب ها جنگید تا اینکه یک شعری از خودش نوشت که در آن شعر هیچ حرفی مانند کلمه یا حرفی عربی در آن ننوشته بود. و این کار باعث شد تا ایرانیان را دوباره با زبان خودشان آشنا کند و دوباره زبان فارسی به رواج خودش برگردد.
  پس ما از این نتیجه میگیریم که باید به شاعر قهرمان فردوسی تشکر کنیم و از زبان فارسی خودمان مواظب باشیم تا مثل آن روز به درد سر نیافتیم.
  ممنون از همه کسانی که از روی داستان من می نویسن از همه متشکرم.

  ثنا : من چهره ی نوشتاری خط فارسی هستم من هم مانند دیگر چهره های زباندر فراز وفرود زندگیدچار تغییر وتحول شده اموشکست ها وپیروزی ها درمن تاثیر گذاشته است در ایران باستان شکل متفاوتی داشتم وبعد از ورود خط عربی به ایران شکل من هم عوض شد واینگونه شدم که می بینید.

  نویسنده : من خط هستم من از زمان های خیلی دور بودم به خط های زیادی نوشته می شدم.

  نویسنده : من چهرهی نگارشی هستم که ور خود کله های ززاری مانند فراز فرود و… وجود دارد من تا الان همهی بچه ها را باسواد کرده ام وتا اخر هم همین طود ادامه می دهم .

  نویسنده : من زبان فارسی هستم همه بچه ها من را دوست دارند من همیشه بر سر زبان شما هستم زبان فارسی یعنی زبان مادری.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی که کلمه متضاد مانند فراز و فرود و شکست پیروزی در داستان به کار ببرد

  داستانی از زبان خط فارسی بنویسید و کلمات متضاد مانند فراز و فرود شکست و پیروزی

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فرانک 4 روز قبل
  0

  خوبه من نگارشم از اینجا نگه کردم نوشتم فقط یه چیزی

  ناشناس 10 روز قبل
  0

  خفه

  آرمیتا 15 روز قبل
  -2

  خوب نبود

  خخخخخ 1 ماه قبل
  0

  😐😒

  0
  خخخخخ 1 ماه قبل

  من الان چی بگم آخه

  امیر حسین 11 ماه قبل
  0

  این متن بلا هیچ ربطی با سوال صفحه ی 31 کتاب نگارش نداره اخه من الان چی برا معلممبنویسم ارسال کنم نه شما بگید من چی ارسال کنم؟

  خوب نبود 1 سال قبل
  0

  خوب نبود

  متین 1 سال قبل
  -1

  تحلیل تودر زبان انگلیسی

  مهدی 1 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید