توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد آزاد 99

  1 بازدید

  دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد آزاد 99 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  شرکت در مرحله انتخاب رشته ارشد آزاد شرایط و ضوابطی دارد که به همراه لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دفترچه ای تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 منتشر می شود . لینک دانلود این دفترچه قبل از آغاز فرایند انتخاب رشته بر روی سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قرار گرفته و تمامی اطلاعات و نکات لازم در خصوص نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ را در اختیار داوطلبان قرار می دهد .

  لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 به محض انتشار فعال می شود .

  با انتشار کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد ، درصد دروس امتحانی ، رتبه و تراز متقاضیان مشخص شده و امکان شرکت در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ برای داوطلبان مجاز فراهم می شود . همان طور که گفتیم شرکت در این مرحله تابع شرایط و ضوابط خاصی است که در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد نوشته شده و در موعد مقرر بر روی سایت azmoon.org قرار می گیرد .

  مشاوره دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  متقاضیان باید در بازه زمانی اعلام شده توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به سایت مذکور مراجعه کرده و دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دانلود نمایند . این دفترچه به بررسی نحوه پذیرش دانشجو ، شرایط و نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ، تسهیلات و سهمیه های موثر ، نحوه پذیرش اتباع خارجی و نحوه تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته پرداخته و جداول رشته محل های کارشناسی ارشد با آزمون و بدون آزمون را در اختیار متقاضیان قرار می دهد .

  بر اساس پیش بینی های صورت گرفته دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ احتمالا اواخر خرداد ماه منتشر می شود که داوطلبان برای اطلاعات بیش تر در این خصوص و زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 می توانند عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد شوند . 


  گفتنی است انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 از حساسیت بالایی برخوردار بوده و می بایست بر اساس فاکتورهایی نظیر علاقه ، مسیر ، هزینه و کیفیت دانشگاه صورت گیرد . البته مشورت با کارشناسان مجرب در این زمینه نیز خالی از لطف نمی باشد که داوطلبان بدین منظور می توانند از راهنمایی های کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا استفاده نمایند و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا موفق به کسب رتبه قابل قبول در اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 شوند .

  سوالات متداول

  خیر ، تنها بخشی از این دفترچه مربوط به جدول رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشد که برای اطلاع از سایر قسمت ها می توانید متن مقاله را مطالعه نمایید . 

  این دفترچه بر روی سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قرار می گیرد که برای اطلاع از آدرس این سایت می توانید متن مقاله را مطالعه کنید . 

  خیر ، اولویت بندی انتخاب های داوطلب در این مرحله به عوامل مختلفی بستگی دارد . برای مطالعه جزئیات تکمیلی متن مقاله را مطالعه نمایید . 

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99

  پس از انتشار نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد رتبه ، تراز و درصد دروس داوطلبان مشخص می شود . اگر در کارنامه مذکور کلمه " مجاز " درج شده باشد به این معنی است که داوطلب امکان انجام انتخاب رشته در زمان مشخص شده را خواهد داشت . معمولا فرآیند انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدتی پس از اعلام نتایج اولیه و از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود .

  متقاضیانی که در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری ۹۹ مجاز نشده و یا علاقه مند به شرکت در دانشگاه های آزاد هستند باید در بازه زمانی مشخص به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نموده و دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 را دانلود کنند . سال پیش دفترچه انتخاب رشته ارشد آزاد در هفته اول مرداد ماه بر روی سایت قرار گرفت . پیش بینی می شود امسال به علت تعویق در برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 99 ، در شهریور ماه شاهد انتشار این دفترچه باشیم .

  لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ به محض فعال شدن در اینجا قرار خواهد گرفت .

  برای اطلاع از زمان دریافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 می توانید عضو کانال تلگرامی کارشناسی ارشد هیوا شده و یا صفحه اینستاگرامی کارشناسی ارشد هیوا را دنبال کنید .

  سهمیه رزمندگان و ایثارگران در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 شامل سهمیه رزمندگان و ایثارگران می باشد که بر اساس قوانین تصویب شده و با توجه به دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد دارای شرایط و ضوابطی می باشد .

  *****************************************


  تذکر : در صورتی که سهمیه 25 درصدی ایثارگران توسط داوطلبان مشمول سهمیه فوق تکمیل نشود ، باقی مانده آن ، ابتدا به مشمولین سهمیه 5 درصدی ایثارگران تخصیص یافته و اگر باز هم این ظرفیت خالی بماند باقیمانده آن به داوطلبان سهمیه آزاد اختصاص می یابد .

  سهمیه رتبه اول کارشناسی در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  فارغ التحصیل ممتاز هر رشته محل دانشگاه آزاد اسلامی فردی است که دارای امتیازات درج شده در موارد زیر باشد :

  بند 1 - فارغ التحصیل رتبه اول هر سال تحصیلی محل دانشگاهی ، فردی است که در رشته تحصیلی مربوطه دارای بالاترین معدل کل در بین فارغ التحصیلان آن سال تحصیلی باشد .

  بند 2 - برای تعیین فارغ التحصیل رتبه اول هر سال ، دانشجویان رشته یا گرایشی را که حداکثر تا پایان تیر ماه هر سال فارغ التحصیل شده و مشمول شرایط و ضوابط تعیین شده باشند با هم مقایسه می کنند و از میان فارغ التحصیلان هر رشته و گرایش هر سال ، فردی که میانگین کل بالاتری را کسب کرده باشد به عنوان رتبه اول آن رشته و یا گرایش مشخص می گردد .

  بند 3 - فارغ التحصیلان باید از طریق آزمون سراسری وارد دوره تحصیلی شده باشند و حداکثر مدت تحصیل آنها برای دوره کارشناسی پیوسته 4 سال و کارشناسی ناپیوسته 2 سال از زمان شروع به تحصیل در نظر گرفته شود .

  بند 4 - فارغ التحصیلان رشته هایی که براساس سرفصل مصوب ، طول مدت تحصیل آنها بیش از زمان های مذکور در بند 3 می باشد نیز می توانند از این امتیاز استفاده نمایند .

  بند 5 - در هیچ کدام از نیمسال های تحصیلی مشروط نشده باشند و همچنین فاقد دروس معادل سازی شده باشند .

  بند 6 - در موارد استثنایی چنانچه چند نفر دارای شرایط کاملاً مساوی باشند فردی که مدت تحصیل او حداقل یک نیمسال کوتاه تر باشد به عنوان رتبه اول رشته معرفی می شود و در غیر این صورت همه آنها به عنوان نفر اول معرفی می گردند .

  بند 7 - واجدین شرایط برخورداری از امتیاز ممتازین براساس ظرفیت محاسبه شده ( 10 درصد ظرفیت هر رشته / شهر ) و حد نصاب قبولی ( 90 درصد نمره آخرین فرد قبولی عادی آن رشته / شهر ) بررسی و نتایج آنها اعلام خواهد شد . بنابراین به داوطلبان اکیداً توصیه می شود که در این مورد هیچ گونه مدرکی را ارسال نکنند و تنها با مراجعه به محل دانشگاهی مربوطه موضوع درخواست خود را مطابق ضوابط مربوطه اعلام نمایند .

  بند 8 - فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیز با رعایت مفاد بندهای 1 الی 6 می توانند از مزایای مذکور بهره مند گردند .

  بند 9 - واحد های دانشگاه آزاد اسلامی لازم است در مهلت تعیین شده فرم های متقاضیان واجد شرایط را به مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه ارسال نمایند .

  توصیه های مهم دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت کاملا اینترنتی می باشد و داوطلبان مجاز می توانند بعد از خرید شناسه و رمز اینترنتی به سایت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد azmoon.org مراجعه کنند .

  با توجه به مقررات دانشگاه آزاد اسلامی جابجایی ، انتقال و میهمانی دانشجویان مطابق آئین نامه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد انجام می شود .

  هرگونه جابجایی ، انتقال و میهمانی از واحد ها ، پردیس ها و مراکز بین المللی برون مرزی به دیگر واحد های دانشگاه آزاد ممنوع می باشد .

  دانشجویانی که پس از پذیرش در دانشگاه و ثبت نام و اخذ واحد ( اعم از دانشجویان با آزمون و یا بدون آزمون ) به
  هر دلیلی تقاضای انصراف از تحصیل داشته باشند طبق ضوابط و مقررات دانشگاه مشمول پرداخت هزینه انصراف می شوند .

  شهریه پذیرفته شدگان واحد ها ، پردیس ها و مراکز بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس شهریه مصوب سالانه این محل های دانشگاهی تعیین می گردد و تا دو برابر شهریه واحد های داخلی می باشد . برای اطلاع از شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 کلیک کنید .

  کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا آماده پاسخگویی به هر گونه سوال داوطلبان درباره دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا هستند .

  سوالات متداول

   ✔️ دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 بر روی سامانه پذیرش و سنجش دانشگاه آزاد قرار می گیرد که آدرس ان در متن مقاله وجود دارد .

   ✔️ خیر ، مطابق متن مقاله مدتی پس از انتخاب رشته ارشد 99 ، ثبت کد رشته محل های ارشد دانشگاه آزاد در سایت این دانشگاه صورت می پذیرد .

   ✔️ کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 دارای دو سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصدی و سهمیه رزمندگان می باشد که برای اطلاع از آنها می توانید به متن مقاله مراجعه کنید .

  دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد 99 آزاد (لینک دانلود) | مسترتست ؛ اخبار و مشاوره کارشناسی ارشد 99 ، ارشد بدون کنکور

  دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد 99 آزاد (لینک دانلود) | مسترتست ؛ اخبار و مشاوره کارشناسی ارشد 99 ، ارشد بدون کنکور

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ آزاد به محض انتشار در همین صفحه منتشر شد.

  دفترچه انتخاب رشته ارشد ۹۹

  پس از اعلامنتایج کنکور کارشناسی ارشد، اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص انتخاب رشته آزمون ارشد منتشر خواهد شد.

  داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بر اساس مندرجات دفترچه آزمون ارشد می توانند درزمان انتخاب رشته ارشد ۹۹ نسبت به تکمیل فرم در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام کنند.

  دانلود دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹

  به گزارش مسترتست، با وجود یکپارچه برگزار شدن کنکور ارشد سراسری و آزاد، فرایند انتخاب رشته کارشناسی ارشد به صورت مستقل از هم صورت می گیرد.

  بنابراین، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد ۹۹ از طرف مرکز سنجش و پذیرش آزاد منتشر می شود. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی نیز جهت انتخاب رشته لازم است به سایت مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه کنند.

  انتخاب رشته برای رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ صورت می گیرد.

  تا قبل از سال ۹۸، ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد اعلام نمیشد. اما از سال گذشته، ظرفیت پذیرش به دفترچه انتخاب رشته ارشد آزاد اضافه شد.

  داوطلبان عزیز می‌توانند از طریق لینک زیر نسبت به دریافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اقدام کنند:

  دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ آزاد

  راهنمای انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

  مهم‌ترین اصل در انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد اسلامی علاقه است.

  شما باید گرایش و دانشگاهتان را دوست داشته باشید تا بتوانید هم دوران تحصیلی خوبی را سپری کنید و هم در آینده، شغلی مناسب پیدا کنید. ترتیب انتخاب رشته تأثیری در بالا و پایین رفتن شانس قبولی شما ندارد، پس به ترتیب علاقه انتخاب رشته کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید