توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود دفترچه راهنمای کولر گازی جنرال طرح لبخند

  1 بازدید

  دانلود دفترچه راهنمای کولر گازی جنرال طرح لبخند را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  راهنمای کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی | خدمت از ما

  راهنمای کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی | خدمت از ما

  یادگیری استفاده از ریموت کنترل کولر گازی برندهایی مانند ال جی، اجنرال، سامسونگ، جنرال و ... می‌تواند منجر به استفاده بهینه‌تر از کولر گازی‌تان شود.  شاید شما هم به دنبال دفترچه راهنمای ریموت کنترل کولر گازی اجنرال یا راهنمای ریموت کنترل کولر ال جی و یا هر نوع برند دیگری هستید و می‌خواهید با نحوه کار با ریموت کنترل کولر گازی خود را آشنا شوید. در این مقاله آموزشی، شما را با استفاده از ریموت کنترل کولر گازی آشنا می‌کنیم، با "خدمت از ما" همراه شوید. 

  حال افراد غالبا برای آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی عبارت‌های زیر را جست و جو می‌کنند:

  کار با ریموت کنترل کولر گازی و اهمیت بالا آن

  تنظیمات کولرهای گازی اغلب توسط دستگاه ریموت کنترل انجام می­‌شود. از اینرو آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی برای کاربر از اهمیت ویژه­‌ای برخوردار است. چراکه ریموت­ کنترل کولر گازی دارای امکاناتی است که آشنایی با آن‌ها می­‌تواند کیفیت برودت و یا گرمای تولیدی کولر را در سطح قابل توجهی بهبود بخشد. این موضوع در جهت بهینه سازی مصرف انرژی نیز حائز اهمیت است. با توجه به تنوع تولید در کولر گازی و پیشرفت این صنعت همراه با رشد فنآوری های نوین، روز به روز امکانات جدیدی به ریموت کنترل کولر گازی افزوده می­‌شود، که اقدام به آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی را ضروری می­‌نماید.

  شیوه آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی

   اغلب کارخانجات سازنده کولرگازی، دفترچه راهنمای جامعی را در اختیار مصرف­ کنندگان قرار می­‌دهند. دفترچه راهنمای کولر گازی حاوی اطلاعات آموزشی مفیدی در رابطه با معرفی قسمتهای مختلف کولر گازی و نیز شیوه استفاده از آنها است. همچنین موضوعات کلیدی و هشدار دهنده به منظور استفاده صحیح از ریموت کنترل و شیوه مناسب نگهداری برای افزایش طول عمر مفید ریموت کنترل نیز در این دفترچه عنوان شده­‌اند. بخشی از دفترچه به منظور آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی مطالب جامعی را شامل می‌شود که مصرف­ کننده را با دستگاه کولرگازی و استفاده از ریموت کنترل آشنا می‌­نماید.

  مزایای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی :

  به علت کاربرد کولرگازی در سرد یا گرم کردن هوای محیط؛ این دستگاه معمولا در ارتفاع خاصی از دیوار نصب می­‌شود. ارتفاع محل استقرار دستگاه، میزان دسترسی مداوم به دستگاه را به منظور استفاده از کلید­های مکانیکی در برخی از موارد محدود و یا غیر ممکن نموده است. این موضوع؛ استفاده از ریموت کنترل، برای مدیریت عملکرد دستگاه کولر گازی را ضروری نموده است.

  در بسیاری از مراکز عمومی و تجاری به علت مشغله­ های کاری و عدم دسترسی الزاما باید از ریموت کنترل برای استفاده از دستگاه بهره­ برد. این موضوع در کولر گازی از درجه اهمیت و ضرورت بالایی نسبت به سایر دستگاه های الکترونیکی برخوردار است. تا جاییکه در کولرهای امروزی کارخانجات سازنده با حذف کلیدهای مکانیکی روی دستگاه استفاده از دستگاه را مشروط به استفاده از ریموت کنترل نموده ­اند.

  ترجیحات و علایق مشتریان نیز موضوعی اساسی است که واحدهای تحقیق و توسعه کارخانجات تولید کننده کولرگازی را ملزم به توجه جدی به کیفیت و سهولت استفاده از ریموت ها نموده است. این ضروریات همگی، اهمیت آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی را برای مصرف­ کننده را مشخص می­‌نمایند.

  آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی

  با توجه به گسترش استفاده از کولر­ گازی به عنوان یک وسیله برقی ضروری برای منازل و اماکن، اهمیت اقدام به آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی نیز برای کاربران ضروری گردیده است. در این راستا بخش آموزشی سایت "خدمت از ما" ایده ­پردازی و اجرای آموزش در زمینه آشنایی کامل با ریموت کنترل کولر گازی را جهت آشنایی بیشتر کاربران اجرایی نموده است.

  اگرچه درحال حاضر کولرهای گازی با برندها و مدلهای مختلفی تولید می­‌شوند، ولی مشخصات و عملکرد کلیدهای ریموت کولرها بسیار شبیه به هم عمل می­ نمایند. بنابراین با آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی به صورت عمومی می­توان کلیه کولرهای را کاربری نمود. ریموت های کولرهای گازی عمدتا دارای کلیدها و کاربردهایی به شرح زیر هستند:

  کلید روشن و خاموش:همانگونه که از نام آن مشخص است از این کلید برای روشن و خاموش کردن دستگاه استفاده می­‌شود.

  کلید انتخاب حالت کار کولر گازی: این کلید عموما دارای 5 حالت است که با هر بار فشار گزینه ­های آن انتخاب می­‌شوند. انتخاب گزینه ­های بصورت تصویری با نمایش حالت و یا نمادی از آن نمایش داده می­ شوند. اولین حالت برای انتخاب گزینه فن است که با انتخاب این حالت صرفا فن دستگاه به منظور جابجایی هوا کار می­‌کند. در این حالت موتور دستگاه بطور کامل غیر فعال می­ شود. از این حالت زمانیکه هوا مناسب است و صرفا نیاز به جابجایی هوا است، استفاده می­‌گردد.

  دومین حالت انتخابی که بصورت یک گلوله برف نمایش داده می­شود حال COOL دستگاه است که در صورت انتخاب می­توان از هوای سرد کولر بهره­ برد. سومین حالت هیتر است که در کولرهای سرد و گرم باعث تولید گرما در فصول سرد سال می­گردد. چهارمین حالت اتو نام دارد که دمای محل را مطابق با درجه انتخابی از طرف کاربر نگه می­دارد. از این امکان بیشتر در مواقعی که کاربر در محل حضور ندارد استفاده می­ شود. انتخاب حالت پنجم یعنی DRY نیز باعث گرفتن رطوبت هوا در محل شده و هوای خشک را ایجاد می ­نماید.

  انتخاب دما: کلید تنظیم دمای مورد نیاز بسته به شرایط آب و هوایی این امکان را به کاربر می­دهد که بتواند دمای محل را به دلخواه تنظیم نماید. به عقیده کارشناسان بهتر است دمای انتخابی متناسب با دمای بدن انتخاب شود از این رو انتخاب رنج دمایی بین 22 درجه سانتیگراد تا 25 درجه سانتیگراد می­تواند انتخاب متعادلی باشد.

  کلید تنظیم سرعت:این کلید نیز بصورت چهار حالته کار می­کند و به کاربر امکان می­دهد سرعت فن را در سرعت کم، متوسط، زیاد و خیلی زیاد تنظیم نماید.

  کلید حداکثر قدرت: این کلید که به کلید توربو معروف است این امکان را به کاربر می­دهد که بتواند فضای محل را در زمان کوتاهی سرد و یا گرم نماید. با انتخاب این کلید موتور با حداکثر قدرت کار می­ نماید.

  کلید SWING: کولرهای گازی دارای پره­ هایی هستند که توسط آنها می­توان جهت جریان هوا را تغییر داد برای حرکت جریان هوا به سمت بالا و یا پایین و نیز چپ و راست و یا انجام حرکت افقی و یا عمودی اتوماتیک برای پوشش کلی فضا از این کلید استفاده می­شود.

  نکته: از آنجائیکه هدف ما صرفا آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی بصورت عمومی می­ باشد باید توجه داشت که شاید برخی امکانات در برخی برندها و مدلها وجود نداشته باشند بطور مثال؛ امکان وزش افقی هوا شامل همه برندها و مدلها نمی ­باشد.

  کلید روشن و خاموش شدن اتوماتیک: عملکرد بسیار جالب و کاربردی این کلید باعث شده است که کاربران بتوانند در بهینه سازی مصرف انرژی بطور موثری اقدام نمایند. بطور مثال شاید کاربر تصمیم بگیرد عملکرد دستگاه کولر را بر اساس بار مصرفی برق تنظیم نماید. یا برودت لازم را برای محل قبل از ورود به محل مدیریت نماید. در این حالت با درج زمان توسط این کلید می­توان روشن و یا خاموش شدن دستگاه کولر گازی را از قبل برنامه­ ریزی نمود.

  تمامی کولرهای گازی دارای دکمه ریست هستند که توسط آن می­توان تمامی تنظیمات را به حالت اولیه برگرداند. در صورتیکه کاربر در برنامه ­ریزی توسط ریموت دچار اشتباه شده باشد، با انتخاب این کلید شرایط و عملکرد کولر به شرایط اولیه بر­می­گردد.

  رفع ایرادات کولر گازی با ریموت کنترل کولر گازی

  از ریموت کنترل کولر در برخی از اوقات برای چک کردن وجود ایرادات احتمالی استفاده می­شود که با اقدام به آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی و توجه به جزئیات می­توان از این برنامه­ های کاربردی نیز استفاده نمود. بطور مثال در برخی از موارد و خصوصا در تابستان سردی هوای کولر کم می­شود برای رفع این موضوع ابتدا دستگاه را خاموش می­ نمایند و باطری ریموت را خارج و دوباره جاگذاری می­نمایند. دوشاخه کولر را وارد پریز کرده و کلید روشن را انتخاب و با انتخاب حالت سرد یا آیکون گلوله برفی کولر هوای سرد مطلوب گذشته را تولید خواهد کرد.

  علاوه بر الزام آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی، دانستن دلایل عدم کارکرد مناسب ریموت کنترل نیز خالی از لطف نیست. در صورت بروز اشکال در ریموت کنترل بهتر است ابتدا سلامت باتری های و نیز محل قرار گیری و خصوصا فنرهای مورد بررسی قرار گیرند.

  از ریموت کنترل کولر گازی به خوبی نگهداری کنید

  ریموت کنترلها بصورت اختصاصی با همان برند و مدل کار می­‌کنند بنابراین با اقدام به آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی باید در نگهداری این دستگاه نهایت دقت را داشت. چرا که جایگزینی ریموت کنترل جدید مستلزم صرف هزینه است و با تغییر سریع مدلها شاید دسترسی به آن بعد از گذشت چند سال از تولید محصول برای کاربر دشوار باشد.

  آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی

  آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی

   آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی

  در این مطلب که در مرداد 98 به روز رسانی شده به آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی گری ، ال جی ، اجنرال ، جنرال ، شارپ ، سامسونگ ، هیتاچی ، ویرپول ، بکو ، فوجی ، بوش ، جنرال مکس و … می پردازیم.


  با توجه به این که بسیاری از کاربران، آشنایی کافی با ریموت کنترل کولر گازی و آپشن ها و دکمه های آن ندارند و ما مدام در نظرات به چنین سوالاتی بر می خوریم، اعضای تیم ما تصمیم گرفتند در مطلب زیر، روش استفاده از ریموت کنترل کولر گازی را تمام و کمال برای شما شرح دهند.


  آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی : مارک ها و مدل های کولرهای گازی بسیار فراوان و متنوع اند، اما با کمی توجه در می یابید ریموت کنترل اکثر این کولر گازی ها مشابه یکدیگر هستند و کارکردی بسیار شبیه به هم دارندو تفاوت آن ها، محدود به تغییرات کوچکی در نام ها یا گزینه ها هستند. لذا با توجه به این تنوع بالا،ما تنها به شرح و تفسیر یک مورد بسنده می کنیم و این اطمینان را به شما می دهیم که اگر این آموزش را به خوبی یاد بگیرید، می توانید از ریموت کنترل تمامی مدل‌ ها به راحتی استفاده کنید. به عنوان مثالی برای شما ذکر می کنیم که ریموت کنترل کولر گازی بوش از لحاظ عملکرد شباهت بسیاری به ریموت کنترل مدل های سامسونگ دارد.

  دکمه روشن / خاموش (START / STOP):
  با فشار دادن دکمه روشن / خاموش کولر، کولر گازی شما دقیقا تحت همان شرایط و تنظیماتی که آخرین بار خاموش شده، روشن می ‌شود.

  دکمه انتخاب حالت کاری دستگاه (Operation Mode Selection یا Mode):
  می توان گفت این دکمه، در واقع اصلی‌ ترین دکمه روی ریموت کنترل هر کولر گازی است و برای آن چهار یا پنج حالت متفاوت وجود دارد. با هر بار فشار دادن دکمه مود، شما یکی از این حالت ها را برای کولر خود انتخاب می کنید. برای هر یک از این چهار حالت، نشانه یا تصویری در نظر گرفته شده است که بسته به نوع کولر گازی شما، یا روی صفحه نمایش ریموت کنترل کولر گازی و یا روی نمایشگر پنل داخلی آن، نمایش داده می ‌شود.

  آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی

  خرید از بانه

  حالت Fan : فعال کردن این گزینه، کولر گازی شما را در حالت فن قرار می دهد. در طی این حالت، کندانسور یا موتور کولر خاموش می شود و تنها فن داخلی کار می کند. این حالت بیشتر در فصل بهار و زمان هایی که دمای هوا مطبوع است و تنها نیاز به جابجایی هوا حس می کنید، استفاده می شود.

  حالت COOL: گزینه کول، معمولا به شکل یک دانه برف نمایش داده می شود و مناسب فصل تابستان است. فعال کردن این گزینه در گرمای تابستان به شما سرمایش مطبوعی را هدیه می دهد.

  آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی

  خرید کولر گازی از بانه

  حالت HEAT: این حالت، که به طور معمول با شکل یک خورشید نمایش داده می شود، برای فصل زمستان مناسب است زیرا گرما تولید می کند.

  حالت AUTO: فشار دادن این دکمه، کولر گازی را در حالت اتوماتیک قرار می دهد. در حالت اتوماتیک، با تعیین دمایی مشخص، کولر در هر شرایطی تحت دمای مطابق دمای دلخواه شما فعالیت خود را ادامه می‌ دهد. بهتر است زمانی از این گزینه استفاده شود که شما برای مدت زمان طولانی در مکان مورد نظر حضور ندارید و کولر گازی قادر خواهد بود دمای محیط را چه در سرما چه در گرما تنظیم نماید.

  آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی : توصیه ما به شما این است که از گزینه اتوماتیک در هر شرایطی استفاده نکنید.

  حالت DRY: این حالت که به حالت خشک یا رطوبت‌ گیر موسوم است، با فشردن این دکمه برای کولر فعل می شود. با فعال شدن این حالت، مقدار رطوبتی که کولر گازی از هوای محیط دریافت می‌ کند چند برابر بیشتر از حالت عادی خواهد بود. حالت خشک، بیشتر در اقلیم های معتدل مرطوب و یا مناطقی با شرجی زیاد هوا مورداستفاده قرار می‌ گیرد.

  توجه: فعال کردن حالت خشک موجب می شود فن داخلی کولر، کار خود را در کندترین حالت ادامه ‌دهد.

  دکمه تنظیم درجه حرارت اتاق (Room Temperature Setting یا Temp):
  با استفاده از این دکمه می توانید درجه دما را زیاد یا کم کنید. توصیه ما این است دما در حالت معمول بین ۲۲ درجه تا ۲۵ درجه تنظیم شود چرا که این بازه دمای تعادل بدن انسان است یعنی در این بازه دمای بدن شما نه عرق می‌ کند و نه سرد می‌ شود.

  ویدوئی آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی

  دکمه انتخاب سرعت فن (Indoor Fan Speed Selector):
  چهار نوع سرعت متفاوت برای فن کولر وجود دارد که عبارت اند از کم، متوسط، زیاد و نامنظم (کوهستانی). هر بار فشار دادن این دکمه، می توانید سرعت باد کولر را مطابق حالت دلخواه خود تنظیم کنید.

  دکمه (Jet Cool) یا (Turbo):
  این دکمه برای روشن و یا خاموش کردن Jet Cool استفده می شود. همچنین بسیاری از کولر ها با زدن گزینه Turbo با بیشترین قدرت خود به کار ادامهمی دهند.

  دکمه : Swing
  این دکمه، حرکت دمپرها (پره ‌های تعیین جهت باد) را به سمت بالا یا پایین، روشن و یا خاموش می کنید. توجه کنید در کولرهای مختلف ممکن است نحوه کار این گزینه متفاوت باشد. به عنوان مثال در برخی کولرها فقط قابلیت بالا یا پایین شدن وجود دارد در حالی که بقیه موارد ممکن است دستی ‌باشند.

  آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی

  خرید کولر گازی از بانه

  دکمه روشن / خاموش ساعت زمان سنج (On / Off Timer) :
  از آن برای تنظیم زمان روشن و خاموش شدن دستگاه به استفاده می شود.

  دکمه تنظیم زمان سنج (Time Setting):
  با فشار دادن این دکمه شما قادر خواهید بود زمانی را برای خاموش یا روشن شدن دستگاه تنطیم نمایید.

  دکمه تنظیم / توقف ساعت زمان سنج (Timer Set / Cancel):
  هنگامی‌ که زمان مورد نظر را تنظیم یا متوقف می‌ کنیم، برای تنظیم زمان سنج به کار می رود.

  آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی

  خرید کولر گازی از بانه

  دکمه خاموش شدن خودکار (Sleep Mode Auto):
  کولر را برای خاموش شدن خودکار دستگاه در زمان خاصی تنظیم می کند.

  دکمه جریان هوا (Air Circulation Button):
  بدون هیچ گونه گرمایش یا سرمایش، جریان هوا ایجاد می کند.

  دکمه کنترل درجه حرارت اتاق (Room Temperature Checking):
  درجه حرارت فعلی اتاق را کنترل می کند.

  دکمه فیلتر پلاسما (Plasma):
  این دکمه فیلتر پلاسمای کولر گازی را روشن و یا خاموش می کند.

  نکته: اگر ریموت کنترل کولر گازی شما آسیب دیده یا خراب شده، می توانید به صفحه خرید ریموت کنترل کولر گازی مراجعه کرده و برای خرید یک ریموت کنترل جدید اقدام کنید.

  دکمه کنترل جهت وزش افقی (Horizontal Air Flow Direction Control):
  این دکمه در همه مدل های کولر گازی موجود نیست و از آن برای تنظیم جهت وزش افقی استفاده می شود.

  دکمه تنظیم مجدد (Reset):
  از این دکمه پیش از تنظیم ساعت یا پس از تعویض باطری ها استفاده می شود.

  آموزش تصویری مرحله به مرحله راهنمای ریموت کنترل کولر گازی

  خرید کولر گازی از بانه

  نکته: همواره به این موضوع توجه داشته باشید که در صورتی که کولر گازی شما دچار مشکل شد، مثلا در تابستان به میزان کافی پرتاب باد سرد نداشت و یا به هر طریق احساس کردید تنظیمات کولر شما با مشکل مواجه شده است، از دستور العمل زیر پیروی کنید:

  ابتدا کولر را خاموش کنید و پس از آن، برق اصلی کولر را قطع کنید. اکنون باطری ریموت کنترل کولر گازی را از جای خود خارج کرده و دوباره جا بزنید. حال دکمه روشن شدن کنترل را فشار داده و پس از روشن شدن آن را روی حالت COOL قرار دهید. اکنون دکمه خاموش شدن کنترل را فشار بدهید و پس از آن فیوز اصلی کولر را دوباره متصل کنید. با استفاده از کنترل کولر را روشن کنید و چند دقیقه صبر کنید.

  در صورتی که کولر در حالت سرمایش راه ‌اندازی شد، شما موفق شده اید اما اگر سرمایی تولید نشد، کولر گازی شما دچار مشکل شده است و بعید است شما قادر به حل آن باشید. پس بهتر است برای تعمیر و سرویس کولر گازی خود حتماً کولر را خاموش کرده و با یک مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی تماس بگیرید.

  با گذشت مدت زمان 30 روز یک بار فیلترهای پلاستیکی تعبیە شدە در درون دستگاه کولر را با اب گرم و برسی نرم و پلاستیکی شستشو دهید.

  در حالتی که فیلتر پلاستیکی دستگاه کولر گازی بنابە هر دلیلی پارەگی پیدا کرد باید ان را عوض نمایید هر گاه فیلترها گردو غبار و ناخالصی های هوای محیط را در خود جذب کنند میزان پخش و پرتاب هوای سرد از پنل کم خواهد شد در نتیجە مدت زمان یک ماه یک بار باید ان را شستشو داد تا جریان هوایی مثل قبل شود توجە داشتە باشید هیچگاه بدون فیلتر دستگاه کولر را روشن نکنید.

  هنگام تمیز کردن درون پنل کولرگازی دستگاه را خاموش نمایید زیرا در صورت هر گونە تماس دست با پرەهای از جنس پلاستیک در ههگام چرخش و گردش احتمال اسیب فراوان است داخل اواپرلتور رادراتور قسمت زیرین فیلترهای پلاستیکی درون دستگاه سالی یک دفعه با پمپ باد تمیزو خاک گیری نمایید تا گرد و خاک ته نشین شدە سرعت و حرکت و پخش باد را کند نکند.

  در نصب پنل کولرگازی دقت داشتە باشید هیچوقت ان را رو بە روی اتاق خواب نصب ننماید زیرا سبب گردش هوا بە سوی اتاقهای گرم خواب و هوای سالن پذیرایی همچنان بدون تغییر خواهد ماند.

  در هیچ صورتی از سایز 18000بە بالا 2شاخە و پریز را بە کار نگیرید چون درجە امپر زیاد سبب اتشسوزی و اب شدن پریز و دوشاخە خواهد شد از پریزی کە سیم کشی ضعیف دارد در جهت استفادە برای روشن کردن دستگاه استفادە نکنید چون در این حالت نیز باعث حادثە خواهد بود.

  توجه : جهت مشاوره و خرید کولر گازی از بانه تماس حاصل فرمایید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : سلام من نمی دونم دستم به کدوم دکمه ی کولر خورد الان گرما میده باید کدوم دکمه ی کولر رو بزنم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  کلاهیان 2 ماه قبل
  1

  چقدرم جواب میده این مجنون

  راج 2 ماه قبل
  0

  دگمه sET رو میزنم رفته ۲۹ ولی پایین نمی یاد عدد دیگه میاد بالاا پایین میره ولی چند لحظه بعد باز همان ۲۹ میاد چکار کنم

  Elham 2 ماه قبل
  0

  سلام کولر ما فوجی کول لبخندی هستش دخترم دکمه هلث یا همون استیکر رو زده اشتباهی اصلا کولر خنک نمیکنه باید چکار کنیم

  سلام عابد هستم 4 ماه قبل
  0

  یک سوال داشتم بنده یک کولر گازی برای نصب داخل تریلی خریدم که با موتور برق کارکنه می خواستم بدونم وقتی اتاق را میدیم بالا و کل سیستم کولر با اتاق میره بالا و از حالا افقی و راست بودن خم میشه ایا این کار برای کولر یا گاز ش مشکلی ایجاد نمیکنه و بعد از پایین اوردن اتاق ایا میتوان کولر را روشن کنیم یا باید صبر کنیم تا گازش به قول معروف ته نشین کنه متشکرم

  0
  محمدرضا 1 ماه قبل

  نه هیچی نمیشه فقط وقتی اتاق رو برگردوندی ۱۰ دقیقه زمان بده روغن برگرده تو موتور بعد روشن کن

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سلام دریچه کولر هرز شده وخود کولر تا نصفه میاره بعد یکدفعه ول میشه میافته مشکلش چیه

  ناشناس 11 ماه قبل
  5

  سلام من نمی دونم دستم به کدوم دکمه ی کولر خورد الان گرما میده باید کدوم دکمه ی کولر رو بزنم

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  کنترل کولر ما چیزای دیگم داره

  که شما توضیح ندادین

  مثل VANE control

  فرزانه 1 سال قبل
  -1

  سلام خسته نباشید نمیدونم چرا وقتی برق قطع میشه بعد از وصل شدن برق خودکار کولر روشن میشه میخواستم ببینم چکار کنم که مشکلش حل بشه چون تازه خریدم با روش کارش آشنایی ندارم

  0
  Erfan 1 سال قبل

  سلام یه محافظ بخر و کابل کولر رو بزن به محافظ

  محافظ تکی مخصوص کولر گازی هست از اونا بخر

  حسن باقری 1 سال قبل
  -1

  0

  کولر گازی من 30000 است دستم به یکی از کلیدهایی ful powe sleep Timer mode دم حالا هرچند دقیقه کولر خاموش می‌شود لطفا راهنمایی کنید از تایمر یا هرچیز دیگه خارج شود ویکسره کار کند وخودم خاموش کنم

  حسن باقری 1 سال قبل
  1

  کولر گازی من 30000 است دستم به یکی از کلیدهایی ful powe sleep Timer mode دم حالا هرچند دقیقه کولر خاموش می‌شود لطفا راهنمایی کنید از تایمر یا هرچیز دیگه خارج شود ویکسره کار کند وخودم خاموش کنم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام قفل کودک کنترل جنرال چجوری فعال کنم ..راهنماییم کنید

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  باسلام این همه کلید روی کنترل ۲۴هزارطرح لبخند هست ولی نصاب به ما گفت شما از این کلیدها استفاده ای نکنید فقط خاموش روشن moDEوsETاستفاده کنید بدشم کلید لبخند برای چیست میشه بفرمائید.

  -1
  م 1 سال قبل

  اتوماتیک کولر کار میکنه

  برای ارسال نظر کلیک کنید