توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود رمان وقت دلدادگی فاخته

  1 بازدید

  دانلود رمان وقت دلدادگی فاخته را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دانلود رمان قصه دلدادگی دل افروز PDF و اندروید

  دانلود رمان قصه دلدادگی دل افروز PDF و اندروید

  دانلود رمان قصه دلدادگی دل افروز PDF و اندروید با لینک مستقیم

  نویسنده رمان : پریسا اسدی »  قابل اجرا در کامپیوتر و موبایل

  خلاصه این رمان غمگین و عاشقانه :

  داستان درباره دختریه که به دلایلی مجبور میشه به خونه خاله دامادشون بره و از قضا نوه خاله دامادشون هم برای کاری از خارج به ایران میاد.

  در ادامه اتفاقاتی براشون میفته که خوندنش خالی از لطف نیست …

  قسمتی از داستان :
  ساکم رو توی دستم گرفتم و به سنگینیش توجه‌ای نکردم. از ترمینال تا این‌جا با فکرای جور واجوری که توی سرم بود دست و پنجه نرم کردم.
  آخه چرا من؟ مگه نمی‌شد من رو هم با خودشون ببرن؟!
  می‌دونم توق زندگی خواهرم اضافی بودم. اون بیچاره چه گناهی کرده بود که باید منِ بی‌پناه رو توی خونه‌اش نگه می‌داشت؟
  خودش هم ناراحت بود که من نمی‌تونم باهاشون برم.
  آقا صدرا شوهرخواهرم هرکاری کرد؛ اما از شرکت‌شون قبول نکردن که منم همراه‌شون به ایتالیا برم؛

  بنابراین بیچاره خواهرم با کلی شرمندگی و ناراحتی به من گفت که باید بیام شیراز پیش خاله‌ی مامانِ صدرا که اصلا هم تا حالا ندیده بودمش. هر چی به تارا اصرار کردم تا وقتی که برمی‌گردن بذاره بمونم خونه‌شون؛ قبول نکرد و گفت:
   نمی‌خوام با کلی دلشوره و نگرانی راهی دیارغربت بشم.
  آقا صدرا هم باحرفش موافقت کرد و گفت :
  -با این‌جا موندنت ما بیشترنگرانت می‌شیم و شرمنده از این‌که نتونستیم باخودمون ببریمت. برو پیش خالِه مامانم زن خیلی خوبیه! می‌دونم اگه پیش اون باشی اصلا دلتنگ ماها نمیشی. اونقدر باهات گرم می‌گیره و شوخی می‌کنه که اصلا لحظه‌ای هم یاد ما نمیفتی. درسته الان پیش خودت میگی پیرزن و رو چه به شوخی … اما باید ببینیش تا حرف من رو تایید کنی …..

  منبع مطلب : nakamanmusic.ir

  مدیر محترم سایت nakamanmusic.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود کتاب رمان آوای فاخته

  دانلود کتاب رمان آوای فاخته

  معرفی کتاب رمان آوای فاخته

  کتاب رمان آوای فاخته داستان زندگی دختری ۲۱ ساله است که کار تئاتر و نویسندگی انجام می‌دهد اما همین نویسندگی اتفاقاتی را برایش رقم می‌زند که کل زندگی‌اش را درگیر می‌کند...

  در بخشی از کتاب رمان آوای فاخته می‌خوانیم:

  نزدیک ظهر بود و کافه خلوت‌تر. بلند شدم و میون صندلی‌ها راه رفتم و به مهرنوش نگاه کردم. رابطه خوبی با معراج داشت. از دیدن‌شون لبخند روی لب‌هام می‌نشست. هزار بار توی دهنم اومد که بگم اگر نیرو لازم دارید من می‌تونم کمک‌تون کنم. ولی نتونستم. مدت زیادی نبود که من رو می‌شناختن... و البته من هیچوقت جز کار تئاتر کار دیگه‌ای انجام نداده بودم. نمیدونم می‌تونستم با خودم کنار بیام که فقط به عنوان گارسون توی کافه کار کنم یا نه... خوب... دل که باد هواست...برای پولش هم که شده باید می‌تونستم ولی اینجا... .

  معراج دوست من بود... نمی‌تونستم، رو نداشتم در مورد کار و حقوق ماهیانه باهاش صحبت کنم. رفتم سمت گل‌های شمعدونی کنار در. ایستادم و گلبرگ‌هاشونو نوازش کردم. پر بودم از فکر و خیال. مهرنوش با صدای شادش از فکر کشیدم بیرون.

  -: فاخته برات غذا سفارش دادم.

  برگشتم سمتش. اصلا متوجه نشدم چی گفته بود. لبخند زدم: چی؟

  خندید: کجایی تو!... میگم برای خودم و معراج هر روز ناهار سفارش میدیم از رستوران اون سمت، برای تو هم سفارش دادم

  فکر کردم به پول ته کیفم. نه... به اندازه یه ساندویچ بیشتر نبود. اون‌ها حتما غذای گرونی سفارش دادن. لب‌هامو فشار دادم: نه عزیزم من میرم خونه.

  معراج پشت مهرنوش ایستاد: یا از ما بدت میاد یا نمی‌خوای با ما غذا بخوری و بری با از ما بهترون...گیج خانوم همین چند دقیقه پیش گفتی خونه نمی‌تونی بریا.

  اخم کردم. سرم رو پایین انداختم: خوب... اصلا میل نداشتم کاش غذای من رو کنسل کنید

  معراج از مهرنوش خواست سری به کیک‌های توی فر بزنه. مهرنوش که رفت معراج اومد سمتم. دست‌هاشو به کمرش زد: چرا اینقدر خودتو توی تنگنا می‌ذاری؟ با ما راحت باش فاخته... هیچ خوشم نمیادا... امروز و با ما بد بگذرون.

  حس کردم صورتم گرم میشه. سرم رو برای دیدن نگاهش بالا گرفتم. چقدر این پسر بلند قامت و باریک رو دوست دارم...چقدر از مهر لبریزه... نه برای من تنها، که برای تک تک آدم‌هایی که از در کافه‌اش داخل می‌اومدن... اکثریت برای اخلاق خوشش بود که میومدن این کافه و آهنگای لایت و خاصی که می‌گذاشت و البته فضای دنج و دوست داشتنی کافه... "کافه نگاه" اسم خوبی بود... واقعا پر بود از نگاه پر بود از حس، پر بود از مهری که از چشم آدم‌ها تا اعماق روح جاری می‌شد. خواستم بگم پول... خواستم بگم کیف پولم... خواستم خیلی چیزها بگم... نشد! اخم و لبخندی در هم تحویلم داد... . و به شوخی دستش رو توی هوا تکون داد: بیشین بابا حال داری

  به دیوار کاهگلی کنار در تکیه دادم و کف دست‌هامو از پشت کمر به دیوار چسبوندم. زل زدم به شونه‌های استخونی و بزرگش. زل زدم به مهرنوش که خرابکاری کرده بود و سینی کیک به دست با آرنج، معراج رو کنار میزد که: خودم... درستش می‌کنم... روشو می‌برم خوب میشه

  کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود pdf رمان آوای فاخته، دانلود پی دی اف رمان آوای فاخته، دانلود رایگان رمان آوای فاخته، دانلود رمان آوای فاخته، دانلود رمان آوای فاخته، دانلود رمان آوای فاخته با لینک مستقیم، دانلود رمان آوای فاخته برای موبایل، رمان آوای فاخته، رمان آوای فاخته، pdf رمان آوای فاخته کامل، دانلود کتاب آوای فاخته با لینک مستقیم، دانلود کتاب آوای فاخته برای موبایل، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه،

  منبع مطلب : ketabesabz.com

  مدیر محترم سایت ketabesabz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : دانلود رمان وقت دلدادگی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ماهگل 19 روز قبل
  1

  تروخدابگین چرا نمیشه رمان وقت دلدادگی رودانلودکرد

  ناشناس 12 ماه قبل
  -1

  دوست دارم زودتر به پایان داستان برسم همین

  الهه 12 ماه قبل
  1

  چرا دانلود رمان وقت دلدادگی نمیشه پیدا کرد

  الهه 12 ماه قبل
  2

  چرا نمیشه دانلود رمان وقت دلدادگی پیدا کرد

  راضیه. 12 ماه قبل
  1

  چرا نمیشه رمان وقت دلدادگی رو دانلود کرد؟

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  رمان وقت دلدادگی دانلود نمیشه چرا؟؟؟

  فاطمه 12 ماه قبل
  2

  چرا نمیشه رمان وقت دلدادگی رو دانلود کرد

  سمی 12 ماه قبل
  3

  چرا نمیتونم رمان وقت دلدادگی فاخته رو پیدا کنم

  4
  ناشناس 12 ماه قبل

  دانلود رمان وقت دلدادگی

  برای ارسال نظر کلیک کنید