توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98-99

  1 بازدید

  دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98-99 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سوالات نمونه دولتی 98 - 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  مرکز مشاوره هیوا امکانی فراهم کرده تا کاربران سایت بتوانند با عضویت در کانال های اطلاع رسانی شبکه های اجتماعی  از آخرین اخبار و اطلاعیه های تحصیلی مربوط به حوزه تحصیلی مدنظر خود آگاه شوند . برای این منظور می توانید با کلیک بر روی هر یک از لینک های زیر در کانال مدنظرتان عضو شوید.

  کانال مرکز مشاوره تحصیلی هیوا                    کانال دکتری تخصصی                      کانال کارشناسی ارشد                    کانال مشاوره کنکور سراسری

  کانال دانشگاه های بدون کنکور                      کانال اطلاع رسانی مدارس                کانال اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

  دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی 99 - سوالات و جواب تشریحی نمونه دولتی دهم

  دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی 99 - سوالات و جواب تشریحی نمونه دولتی دهم

  بر اساس اخبار منتشر شده از سوی سازمان سمپاد، آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه دهم 99 در روز 20 تیر ماه برگزار می شود و کلیه داوطلبانی که در زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 در جلسه آزمون حضور می یابند پس از دریافت دفترچه سوالات آزمون نمونه دولتی 98 می بایست به سوالات استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی پاسخ دهند.

  سازمان سمپاد هر ساله پس از برگزاری آزمون ، دفترچه سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم  را به انضمام پاسخنامه کلیدی مربوطه از طریق سامانه azmoon.medu.ir منتشر کرده و از این طریق امکان محاسبه درصد دروس و شانس قبولی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. متقاضیان حاضر در جلسه آزمون پس از بررسی کلید سوالات می توانند درصد اکتسابی خود را در هر درس محاسبه کرده و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند.

  به علاوه مجموعه سوالات آزمون نمونه دولتی دهم ، در کنار مطالعه منابع آزمون نمونه دولتی ، به متقاضیان آزمون های سالیان بعد کمک خواهد کرد تا ضمن مطالعه نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی با آمادگی بیش تری در جلسه آزمون حضور یافته و نتیجه مطلوبی کسب کنند. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور ، دفترچه سوالات آزمون نمونه دولتی دهم 99 را به همراه پاسخنامه های مربوط به آن جمع آوری کرده و در این مقاله ارائه داده اند .

  برای مشاوره تخمین رتبه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم سالتحصیلی 1400 – 99

  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

  تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  طبق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ، مجموعه های امتحانی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به سوالات استعداد تحصیلی و سوالات استعداد تحلیلی تقسیم می شوند که سوالات استعداد تحصیلی از مجوعه سوالات کتب درسی پایه هشتم و نهم تشکیل شده است و ضرایب آن ها در دروس مختلف متفاوت است ، داوطلبان می بایست به سوالات هر بخش با دقت کافی پاسخ دهند . در جداول زیر دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ارائه شده که به محض انتشار ، لینک دانلود آن ها فعال می شود.

  سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آزمون 99 بعد از برگزاری آژمون منتشر خواهد شد

  متقاضیان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 با بررسی دفترچه سوالات و پاسخنامه نمونه دولتی نهم به دهم که در این مقاله ارائه شده ، می توانند رتبه قبولی اکتسابی خود در زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 را تخمین بزنند . نرم افزار تخمین رتبه آزمون نمونه دولتی نیز بدین منظور طراحی شده که داوطلبان با مراجعه به آن می توانند از امکانات این نرم افزار استفاده نمایند .

  توجه : سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 نیز از طریق همین سامانه قابل دریافت می باشد. همچنین سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش هوش 99 از طریق سامانه hoosh.medu.ir قابل دریافت می باشد.

  در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه سوالات و کلید آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 می توانید با مشاورین گروه سبز مشاور در ارتباط باشید.

  دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان نهم به دهم

  دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان نهم به دهم

  تعداد سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400 برای آزمون نمونه دولتی سال 99 و میزان ضرایب آزمون نمونه دولتی در این مقاله به اطلاع داوطلبان تحصیل در مدارس نمونه دولتی می رسد. سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم دارای نمره منفی و مثبت هستند؛ برای هر پاسخ نادرست یک امتیاز منفی و برای هر پاسخ درست ۳ امتیاز مثبت محاسبه می گردد. درصورتی که دو پاسخ انتخاب گردد امتیاز منفی در نظر گرفته خواهد شد. داوطلبان توجه داشته باشند که بعد از اعلام نتایج قبولی آزمون نمونه دولتی، فرصت شرکت در تکمیل ظرفیت آزمون نمونه دولتی را نیز خواهید داشت برای اطلاع از زمان آزمون تکمیل ظرفیت نمونه دولتی کلیک نمایید.

  پیشنهاد ویژه:

  صفر تا صد آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

  داوطلبان گرامی شرکت در آزمون نمونه دولتی می توانند برای دریافت رایگان تمامی نمونه سوالات آزمون های نمونه دولتی و دریافت برنامه اختصاصی مطالعه آزمون دولتی نهم به دهم، درخواست خود را از طریق تماس با تلفن 9090971614 اعلام نمایند.

  دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400

  برای دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان نهم به دهم روی لینک های زیر کلیک نمایید:

  نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 95-96

  نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99

  دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان 99 (سوالات تحلیلی و تحصیلی)

  دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان نهم 97

  دانلود پاسخنامه سوالات آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان نهم 97

  تعداد سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 برای دروس آزمون مدارس نمونه دولتی در مقطع نهم به دهم برای 7 درس با تعداد کلی 100سوال که ضرایب هر درس با توجه به اهمیت آن متفاوت می باشد، به شرح زیر است، مهلت پاسخگویی به سوالات 120دقیقه می باشد:

  ضرایب سوالات امتحان مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

  ضرایب سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم برای هر درس متفاوت می باشد، به طور کلی 100 سوال از 7 درس در آزمون نمونه دولتی مطرح خواهد شد که ضرایب هر درس به تفکیک در زیر اعلام می گردد:

  داوطلبان گرامی شرکت در آزمون نمونه دولتی می توانند برای دریافت رایگان تمامی نمونه سوالات آزمون های نمونه دولتی و دریافت برنامه اختصاصی مطالعه آزمون دولتی نهم به دهم، درخواست خود را از طریق تماس با تلفن 9090971614 اعلام نمایند.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  اریا : ممنون ازمون 99و98 رو هم بزارید

  ب : آزمون نمونه دولتی 99و98 روبزارین ممنون

  مائده زارعی : ممنون مطلبی که گفتین خیلی خوب بود

  زهرا میرزایی : سوالات نمونه دولتی نهم ۹۸_۹۹ را بزارید لطفاً

  ب ت چ : نمونه سوالا رو قایم کردین نه؟

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ب ت چ 7 روز قبل
  4

  نمونه سوالا رو قایم کردین نه؟

  اریا 1 ماه قبل
  8

  ممنون ازمون 99و98 رو هم بزارید

  زهرا میرزایی 1 ماه قبل
  4

  سوالات نمونه دولتی نهم ۹۸_۹۹ را بزارید لطفاً

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  بله لطفا سوالات 97-98 روقرار بدید

  مائده زارعی 12 ماه قبل
  5

  ممنون مطلبی که گفتین خیلی خوب بود

  ب 12 ماه قبل
  5

  آزمون نمونه دولتی 99و98 روبزارین ممنون

  برای ارسال نظر کلیک کنید