توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود سوالات مصاحبه فرهنگیان با جواب

  1 بازدید

  دانلود سوالات مصاحبه فرهنگیان با جواب را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  مصاحبه استخدامی | سوالات مصاحبه استخدامی با جواب - مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  راهنمای عمومی در مصاحبه استخدامی

  برای روز مصاحبه استخدامی حتما با یک دست لباس تمیز و مرتب سر جلسه حاضر شوید . آقایان بهتر است با لباس رسمی و خانم ها با حجاب کامل حضور داشته باشند . برای مصاحبه استخدامی شاید داشتن پوشش چادر لزومی نداشته باشد اما اگر حجابتان کامل باشد ( مخصوصا شهرهای کوچک ) خیلی بهتر و موجه تر نشان داده می شوید .
  ممکن است زمانی که وارد ساختمانی که مصاحبه استخدامی در آن انجام می شود ، شوید چند دقیقه ای یا حتی چندساعتی لازم باشد که منتظر بمانید . در این لحظات هرگز سعی نکنید از جو داخل اتاق مصاحبه استخدامی سر در بیاورید . یعنی داخل اتاق سرک بکشید یا از کسانی که از جلسه خارج می شود سعی در پرسیدن سوالات داشته باشید .

  معمولا عده ای در جلسه مصاحبه استخدامی حضور "نیمه وقت"  دارند . یعنی رفتار شما را در بیرون از اتاق مصاحبه استخدامی زیرنظر دارند و به تیم مصاحبه استخدامی انتقال می دهند . پس لحظاتی که بیرون از اتاق مصاحبه استخدامی منتظر هستید خود را سرگرم کاری مثل کتاب خواندن کنید هرچند بد نیست که حواستان به دور و برتان باشد ولی کاری نکنید که توجهات روی شما جلب شود .
  وقتی اسمتان خوانده شد و وارد جلسه مصاحبه استخدامی شدید با ارامش و اعتماد به تفس وارد اتاق شده و به حضار سلام دهید . "هرگز به سمت کسی نرفته و دستتان را سمت کسی دراز نکنید ". این اشتباهی است که خیلی ها در مصاحبه استخدامی مرتکب می شوند اطلاع از این روابط سازمانی باعث می شود موجه تر و معقول تر نشان داده شوید . معمولا همان کنار درب ورودی و مقابل افراد مصاحبه کننده صندلی ای برای نشستن شما قرار داده شده . اگر صندلی را پیدا نکردید به حضار جلسه توجه داشته باشید تا شما را راهنمایی کنند که کجا بنشینید .
  ابتدا از شما خواسته می شود که خودتان را معرفی کنید . حتما در منزل چندین بار این کار را تمرین کنید تا خودتان را در چند جمله کوتاه به خوبی معرفی کنید . از این مرحله به بعد سوالات مصاحبه استخدامی آغاز می شود . چند مورد از سوالات مشترک مصاحبه استخدامی را در زیر آورده ایم که جواب هرکس به این سوالات شخصی است فقط خوب است که از الان تعدادی از این سوالات را به چشم ببینید تا خودتان را برای پاسخ به این سوالات آماده کنید .

  در سوالات مصاحبه استخدامی می خواهند خودتان را در چند جمله توصیف کنید

  تقریبا سوالی است که در هر مصاحبه استخدامی پرسیده می شود. دلیلش هم بحث روانشناسی است. معمولا در سوالات مصاحبه استخدامی از شما می خواهند چند مورد از ویژگی های اخلاقی برجسته خود را معرفی کنید . سعی نکنید که خودتان را پسر پیغمبر معرفی کنید ولی زیادی هم لازم نیست خودمانی شوید و هرچیزی که در مورد خودتان است را روی دایره بریزید! هر ویژگی ای که از خودتان بگویید در سوالات مصاحبه استخدامی ممکن است درمورش از شما پرسیده شود .

  یعنی مثلا اگر خودتان را فردی سخت کوش می دانید ممکن است بپرسند مگر چکاری کرده ای که به خودت می گویی سخت کوش ؟ پس در مصاحبه استخدامی سعی کنید چند تا از ویژگی های خودتان را که خیلی برجسته است و ایرادی هم حساب نمی شود به همراه دلیلتان برای ذکر این ویژگی به یاد داشته باشید . ترجیحا در جواب سوالات مصاحبه استخدامی از ذکر ویژگی های منفی مثل عصبانیت ، ترس ، افسردگی یا امثالهم دوری کنید و گرنه باید از شانس قبولی در این مصاحبه استخدامی هم دوری کنید !

  در سوالات مصاحبه استخدامی می خواهند ویژگی های منفی خود را توصیف کنید

  معمولا در سوالات مصاحبه استخدامی دیده شده که از شما پرسیده می شود یک یا چند ایراد یا ویژگی بد خود را نیز ذکر کنید. در جواب اینگونه سوالات مصاحبه استخدامی حتما یادتان باشید صداقت زیادی از خودتان به خرج ندهید و ترجیحا ویژگی هایی را بگویید که از لحاظ عرف بد حساب می شود ولی از لحاظ اخلاقی خوب و پسندیده است !

  مثلا من از دروغگویی بدم می آید ولی همیشه از این موضوع ضربه خورده ام ! یا اینکه تازگی ها از جمع بعضی دوستانم دور شده ام چون آن ها جذب فضای مجازی شده اند ولی من علاقه ای به این فضاها ندارم ! اینگونه جواب دادن به سوالات مصاحبه استخدامی باعث می شود تیم مصاحبه کننده از پاسخ شما قانع شود و به سراغ سایر سوالات مصاحبه استخدامی برود .

  در سوالات مصاحبه استخدامی می خواهند اعتماد به نفس شما را بسنجند

  نیازی به توضیح در این مورد نیست ولی در یک کلمه می گوییم قدر خودتان را بدانید و در مصاحبه استخدامی به افراد حاضر در جلسه نیز این را بقبولانید که فرد مفید و به دردبخوری برای جامعه و اطرافیانان هستید. اگر اعضای تیم مصاحبه استخدامی متوجه شوند که شما خود را فردی ضعیف می دانید پس آن ها نیز شمارا فردی ضعیف تصور خواهند کرد.

  در سوالات مصاحبه استخدامی می خواهند فن بیان شما را بسنجند

  اگر اعتماد به نفستان بالا باشد این مورد را نیز به خوبی انجام خواهید داد . زیرا خیلی اهمیت دارد در جواب سوالات مصاحبه استخدامی چقدر با صلابت و شمرده شمرده با استفاده از ادبیات صحیح و لغات زیبا صحبت کنید . اگر اطلاعاتتان در مورد سوالات مصاحبه استخدامی که از شما پرسیده می شود خوب باشد تنها کاری که برای داشتن فن بیان خوب باید داشته باشید این است که خودتان را گم نکنید و با اطمینان بالا صحبت کنید .

  در سوالات مصاحبه استخدامی می خواهند بدانند چقدر علاقه به مطالعه دارید

  این مورد در برخی سوالات مصاحبه استخدامی پرسیده شده و میزان علاقمندی شما به مطالعه کتاب مخصوصا کتاب های علمی ، اجتماعی ، روانشناسی ، مدیریتی و ... مورد سوال قرار گرفته است . اگر در دوران مدرسه یا دانشگاه کتابی هرچند در حد یک اسم آشنایی داشتید بد نیست نام ببرید ولی حواستان باشد بعید نیست یکی این وسط پیدا شود و بگوید درمورد کتاب کمی هم توضیح دهید!

  در سوالات مصاحبه استخدامی درمورد استفاده شما از اینترنت می پرسند

  این مورد در سوالات مصاحبه استخدامی معمولا هدف گزینشی دارد . یعنی اگر جو مصاحبه استخدامی علاوه بر مصاحبه علمی و روانشناسی، حالت عقیدتی سیاستی هم داشته باشند حتما این سوال را از شما می پرسند . نحوه استفاده شما از اینترنت ، سایت های مورد علاقه تان ، استفاده شما از نرم افزارهای اجتماعی و چنین موضوعاتی در سوالات مصاحبه استخدامی ممکن است پرسیده شود .

  در سوالات مصاحبه استخدامی از دلایل انتخاب شغل می پرسند

  این مورد در سوالات مصاحبه استخدامی حتما و حتما و حتما از شما پرسیده خواهد شد . اینکه چرا اصلا در این مصاحبه استخدامی حضور دارید . چرا به این رشته و شغل آینده آن علاقه دارید . هدف شما از انتخاب این رشته یا شغل چیست و هزاران سوال مشابه .
  در سوالات مصاحبه دانشگاهی برای نمونه این سوالات را می توان به رشته هایی که بعدا تعهد خدمت و استخدام دارند اشاره کرد.  مصاحبه کنندگان سختی های این رشته و مخصوصا کار آینده را گوشزد می کنند و از شما می پرسند که آیا به این سختی ها فکر کرده اید ؟ مثلا ممکن است بپرسند آیا می دانید که در آینده باید چند سال در مناطق محروم خدمت کنید؟ و یا چند سال از خانواده خود دور باشید ؟ یا اینکه می توانید شیفت کاری انجام دهید ؟
  حواستان باشد واقعیت به این تلخی ها هم نیست اما اعضای تیم مصاحبه استخدامی می خواهد به پرسیدن این سوالات علاقه شما به این رشته را محک بزند بنابراین شرایط را کمی سخت از واقعیت جلوه می دهد.

  در سوالات مصاحبه استخدامی از تمایل شما به همکاری و کار گروهی می پرسند

  این مورد در سوالات مصاحبه استخدامی جزو مواردی است که شاید پرسیده شود. در واقع تیم مصاحبه استخدامی با پرسیدن این سوالات قصد دارد بفهمد روحیه کار تیمی در شما چقدر است . آیا فردی اجتماعی همراه با تمایلات اجتماعی و قرار گرفتن در محیط های تیمی هستید یا تک روی را ترجیح می دهید .

  برای پاسخ به چنین مواردی در سوالات مصاحبه استخدامی زیاد دچار دردسر نخواهید شد فقط کافیست خود را فردی با روحیه همکاری و تیمی بالا نشان دهید که همواره مایل به اخد پیشنهادات و انتقادات دیگران است و برایش هدف گروه مهم است نه هدف شخصی .

  نکات مهم انتهایی درسوالات مصاحبه استخدامی

  خب تا اینجا با تعدادی از سوالاتی که در اکثر مصاحبه های استخدامی ( چه شغلی چه دانشگاهی ) پرسیده می شود . آشنا شدید . مهم ترین دغدعه ای که در اینجا ممکن است به سراغ شما بیاید این است که آیا تمام انچه به عنوان سوالات مصاحبه استخدامی پرسیده خواهد شد همین ها هستند ؟ آیا ممکن است در سوالات مصاحبه استخدامی بطور ناگهانی سوالی از شما پرسیده شود که شما جواب آن را بلد نباشید ؟ اگر پاسخ سوالی را بلد نباشید واکنش اعضای تیم مصاحبه استخدامی چیست ؟
   

  برای داشتن نگرانی های بالا به شما کاملا حق می دهیم. این مصاحبه استخدامی و مصاحبه هایی که در آینده ( مطمئنا ) خواهید داشت به نوعی قرار است آینده شمارا رقم بزنند پس حساسیت شما بی مورد نیست. اما از طرف دیگر هیج کس نمی تواند اقرار کند تمام سوالات مصاحبه استخدامی را پیش بینی خواهد کرد . حتی کسانی که از قبل بهشان تقلب رسیده است ! چون همه مصاحبه های استخدامی یک ویژگی مشترک دارند و آن این است که می توانند توسط شما کنترل شوند نه تیم مصاحبه استخدامی !
  بله درست خواندید ! اگر کمی هوش و ذکاوت به خرج دهید می توانید بدون آنکه نیازی به مطالعه مقاله ای دیگر در مورد مصاحبه داشته باشید به همه سوالات مصاحبه استخدامی جواب دهید. اما نه سوالاتی که آن ها از می پرسند ، بلکه سوالاتی که شما مجبورشان می کنید از شما بپرسند !

  خب بیاید برویم سراغ اصل مطلب و این تکنیک کاملا تجربی را که حاصل تجربه بیشتر اعضای گروه مشاوره هیوا و کسانی که با آن ها در مورد سوالات مصاحبه استخدامی صحبت داشته ایم است به شما آموزش دهیم .
  فکر کنید به یکباره در مصاحبه استخدامی از شما سوال می پرسند که چند درصد از کل آب های کره زمین در سطح خشکی ها قرار دارد ؟

  این یک سوال اطلاعات عمومی است و ممکن است امثال این سوال یا سوالات مشابه در مصاحبه استخدامی شما باشند . ممکن هم هست اصلا از هیچ یک از شما نپرسند اما این یک مثال است پس زیاد تعجب نکنید . خب ممکن است خیلی از شماها پاسخ به این سوال را بلد نباشید . اصلا در عمرتان یک بار هم به گوشتان نخورده باشد . از طرف دیگر اینکه در مصاحبه استخدامی به صراحت بگویید "نمی دانم !" تاثیر بدی روی تیم مصاحبه کننده می گذارد . خب حال چه کنیم که همه پاسخ سوالی که بلد نیستیم را دهیم هم از گفتن "نمی دانم" فرار کنیم ؟
   

  راه حل در دانستن این نکته است که اعضای تیم مصاحبه استخدامی با طرح این سوال هدفش این نبوده که اطلاعات شما در مورد میزان آب روی خشکی و حس مسئولیت پذیری شما درمورد بحران آب را متوجه شود ! بلکه هدفش فقط و فقط محک زدن اطلاعات عمومی شما است . پس بیاید با یک ترفند جالب هنگامی که با این سوالات در مصاحبه استخدامی مواجه می شویم از پاسخ دادن به این سوالات فرار کنیم .
  وقتی در مصاحبه استخدامی جواب سوالی را نمی دانیم باید در حالیکه اعتماد به نفس خود را حفظ می کنیم به شکلی ماهرانه اطلاعات خود در زمینه ای مشابه را به عنوان پاسخ به تیم مصاحبه استخدامی تحویل دهیم . یعنی مثلا در پاسخ به این سوال بگوییم " دقیقا درصدش را بخاطر نمی آورم ولی بسیاری از آب های کره زمین در سطح اقیانوس ها قرار گرفته اند " یا " فکر می کنم بالای 90 درصد بود اما این را مطمئن هستم که از فضا مقدار زیادی آب روی کره زمین دیده می شود اما آب در دسترس برای مردم مقدار خیلی کمی از آن را شامل می شود ".

  پس سعی کنید این مهارت را در خود هرروز قوی تر و قوی تر کنید که بجای اینکه در جواب سوالات مصاحبه استخدامی خود را درگیر این کنید که همه سوالات احتمالی لازم از کلیه جاهایی که می توانید را پیدا کرده و مثل یک آزمون سخت شروع به حفظ آن ها کنید ، راه هایی برای فرار از پاسخ به سوالاتی که بلد نیستید و همچنین سوالاتی که جواب آن را دقیق نمی دانید پیدا کنید .
  یک راه دیگر که می تواند شما را در این مواقع یاری کند سوق دادن مصاحبه استخدامی به سمتی است که خودتان می خواهید . یعنی پیش از آنکه سوالات تیم مصاحبه استخدامی به سمت سوالات اطلاعات عمومی رود خودتان را در زمینه ای که واقعا مهارت دارید صاحب اطلاعات نشان دهید و از آنجایی که شما در آن زمینه احتمالا از تیم مصاحبه کننده اطلاعات بیشتری دارید پس بصورت خود به خود به کلیه سوالات مصاحبه استخدامی پاسخ خواهید داد .

  بطور کلی اجرای راه حل های بالا بیشتر ازآنکه به سختی یا آسانی سوالاتی که پرسیده می شود بستگی داشته باشد به خودتان و مهارتتان در کنترل جلسه مصاحبه استخدامی بستگی دارد . اگر دوست دارید می توانید یک جلسه مصاحبه استخدامی فرضی با خانواده و دوستان راه بیاندازید و ازشان بخواهید سوالات غیرقابل انتظاری از شما بپرسند . دقت کنید مهم این نیست که سوالاتی که در مصاحبه استخدامی از شما می پرسند چقدر سخت است . مهم این است که شما چقدر مهارت کنترل هرسوالی را دارید .
  درنهایت برای کسانی که به مصاحبه های استخدامی که جنبه عقیدتی سیاسی دعوت خواهند شد جزوه ای قرار دادیم که شامل مطالب دینی و اسلامی است . همچنین در همین جزوه نمونه  سوالات استخدامی به همراه جواب قرار دارد که دوستانی که می خواهند اطلاعات عمومی خود را محک بزنند می توانند آن را مطالعه کنند .

   در نظر داشته باشید مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند که شما را در انجام مصاحبه شغلی و دانشگاهی به بهترین شکل ممکن یاری دهند . برای ارتباط با مشاوران هیوا می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  سوالات متداول

  ✔️ داوطلبان باید سعی کنند در خلال مصاحبه روی مهارت هایشان تمرکز کنند تا تیم مصاحبه کننده را مجاب سازند که برای تحصیل یا حرفه گزینه مناسبی هستند .

  ✔️ مطابق متن مقاله ، سوالاتی در رابطه با مسائل فرهنگی ، عقیدتی ، سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و مسائل فردی و خانوادگی داوطلب پرسیده می شود .

  ✔️ در این مقاله لینک دسترسی به جروه نمونه سوالات آزمون های استخدامی به همراه پاسخ آن ها قرار داده شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و سایر رشته های نیمه متمرکز + توصیه ها

  سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و سایر رشته های نیمه متمرکز + توصیه ها

  در این پست، روال مصاحبه و گزینش و و رایج ترین سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان همراه با تجربیات کسانی که در سال های اخیر رفتن مصاحبه رو خدمتتون عرض می کنیم. البته بسیاری از دانشگاه های دیگه غیر از دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که مصاحبه دارن و به روش نیمه متمرکز در بعضی رشته ها دانشجو پذیرش میکنند هم از این دسته سوالات معمولا در مصاحبه ها میپرسند. ضمنا لازم به ذکر است که بسیاری از این مسائل شخصی هستن و سایت مشاوران ۱۰۰ صرفا در اینجا تجربیات دوستانی که مصاحبه شرکت کردند رو در اختیار شما می گذاره، امیدواریم که مفید باشه:

  موقع ورود به پردیس دانشگاه فرهنگیان واسه مصاحبه اول کارنامه شما رو بررسی میکنن بعد اجازه میدن وارد بشید. بعد از ورود باید برید پذیرش و اونجا فرم های مربوط رو بگیرید و پر کنید و با بقیه مدارکتون تحویل بدید و منتظر بمونید تا وارد اولین قسمت مصاحبه بشین.
  مصاحبه دو بخش اصلی داره: ۱-معاینه پزشکی  ۲-مصاحبه علمی تخصصی و مصاحبه احکام و عقیدتی سیاسی.

  تو بخش معاینه پزشکی وزن و قد و تناسب اندام و وضعیت شنوایی و بینایی شما رو بررسی میکنن. گاهی یه روزنامه یا متن هم میدن بهتون بخونید تا مطمئن بشن لکنت زبان ندارید.
  اگه تو این مراحل مشکل داشته باشید نامه بهتون میدن برید درمانگاه فرهنگیان و اونجا دستگاه بررسی میکنه. اگه چشمتون ضعیف باشه باید عینک بزنید. سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در واقع از بخش بعدی شروع میشن.

  تو این بخش چند نفر، معمولا ۴ یا ۵ نفر، داخل اتاق نشستن که هر کدومشون در یه زمینه خاصی مهارت دارن، یکی روانشناسی، یکی امور مذهبی، یکی سیاست و … و وقتی از شما سوال میپرسن به همه حرکات و حرف هاتون توجه میکنن و در حین سوال و جواب یکیشون جواب های شما رو مینویسه و فرم ها رو پر میکنه. ممکنه از شما بخوان قرآن بخونید. بعدش یه سری سوالات ازتون میپرسن مثلا:

  چرا به معلمی علاقه داری؟

  چرا تربیت معلم (دانشگاه فرهنگیان) رو انتخاب کردی؟

  تربیت معلم رو انتخاب چندم زدی؟ رتبت چند بود؟

  بجز معلمی به چه رشته ای علاقه داری؟

  اگه معلم شدی و مدیر مدرسه با این که روش تدریست خوب بود الکی ازت ایراد گرفت چه برخوردی باهاش میکنی؟

  مشکلات شغل معلمی از نظر شما چیه؟

  اگه دانش آموزی به شما بی ادبی و بی احترامی کنه چکار می کنی؟

  اگه خانوادت اجازه ندن بیای دانشگاه چکار میکنی؟

  پدر و مادرت چکاره هستن؟

  کتاب میخونی؟ آخرین کتابی که خوندی؟ تو مدرسه میرفتی کتابخونه؟

  وقتت رو چطور پر میکنی؟ سرگرمی هات چیه؟

  چه کشورهایی رفتی؟

  توی چه سایت هایی میری؟

  چند خصوصیت خوب و بد خودت رو بگو؟

  و خیلی سوالات دیگه …

  ممکنه از شما بخوان کمی تدریس کنید. از بعضی ها خواستن که فرض کنن اول مهر شده و رفتن سر کلاس الان همون نقش رو بازی کنن.

  تو بخش احکام یه نفر داخل اتاق هست و شما باید برید پیش ایشون. بعد از سلام و احوالپرسی و تحویل دادن مدارکتون شروع میکنه به سوال پرسیدن. تو این بخش بیشتر سوالات احکام و مسائل شرعی و عقیدتی،مسائل سیاسی و اتفاقات مهم یا تاریخ دقیقشون و یه سری سوالات درباره دولت و مسائل روز جهان از شما میپرسن.

  سوالات مختلفی در این بخش پرسیده میشه. مثلا درباره ولایت فقیه، ولی فقیه و مرجع تقلید، پیامبران و معصومین علیهم السلام، قیام عاشورا، اصول و فروع دین، احکام روزه، نماز، رکن و غیر رکن نماز، شکیات نماز، نماز جماعت و نماز جمعه، روش خوندن نماز جمعه، آیا نماز جماعت و نماز جمعه شرکت می کنید یا نه؟ اسم مسجد و پیش نماز مسجدی که میری چیه؟ همیشه نماز جماعت میری یا گهگاهی؟ غسل کردن چطوریه؟ با چه دعایی انس داری و چه روزی میخونی؟ قرآن رو بردار و چند آیه بخون، و بعضی سوالات درباره قرآن و نهج البلاغه.

  مرجع تقلید شما کیه و چطور انتخاب کردی؟ اگه نظر مرجع تقلید شما با نظر رهبر فرق داشته باشه کدوم رو اجرا میکنی؟ در مورد اوضاع کشور و تحولات مهم منطقه و جهانی هم ممکنه ازتون بپرسن.

  توی مدرسه عضو بسیج و چه گروههایی بودی؟ در راهپیمایی ها شرکتی می کنید یا نه؟ رای میدی؟ چند بار رای دادی؟ چه انتخاباتی بود؟ برای بعضی ها شناسنامه رو نگاه کرده بودن قسمت مهر رای، رهبر و رئیس جمهور و اعضای خبرگان و شورای نگهبان و … که چه جوری انتخاب میشن؟ چند تا از وزرا رو نام ببرید، در مورد شهدا و جنگ تحمیلی، مناسب های مهم دینی و ملی و تاریخ این مناسب ها بعضی شمسی و بعضی قمری مثل روز پاسدار، روز جانباز، روز معلم، روز ملی شدن صنعت نفت، واقعه ۷ تیر و …

  درباره چادری بودن یا نبودن چه در جلسه مصاحبه و چه خارج از مصاحبه ممکنه سوال پرسیده بشه. از شما میپرسن آیا همیشه با همین پوشش هستید که الان اومدید مصاحبه (هم برای آقایون و هم خانم ها)؟

  از بعضی ها درباره اینکه چه فیلم هایی میبینن و چه سریال هایی دنبال میکن پرسیده شده. مثلا اسم فیلم یا سریالی رو گفتن که الان در حال پخش هست. آیا اهل شنیدن اخبار از تلویزیون هستید؟ اگه از سایت چک می کنید از چه سایتی؟

  تعداد ۱۵۰ سوال از سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان جمع آوری شده که در مصاحبه از خیلی از دوستان همین سوالات رو پرسیدن. این ۱۵۰ سوال رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید و ببینید:

  دانلود

  ۱- همه سوابق و فعالیت هاتون مثل لوح تقدیرها، مقام ورزشی، مقام مسابقات قرآنی، مدارک عضویت و فعالیت بسیج و … رو همراه خودتون ببرید چون مخصوصا در بخش سوالات احکام و عقیدتی سیاسی ممکنه ارائه دادن این مدارک به نفعتون باشه.

  ۲- در مصاحبه اصلا کم نیارید خیلی اعتماد به نفس و شجاعت داشته باشید. ممکنه از شما یک لغت سخت زبان انگلیسی بپرسن که ببینن آیا خودتون رو گم می کنید یا نه و اصلا هدفشون تست کردن دامنه لغات و سطح زبان شما نباشه!

  ۳- توجه داشته باشید که همه این سوالات الزما از هر فرد پرسیده نشده و ممکنه سوالاتی که از یک نفر پرسیدن از فرد دیگه عینا همون ها رو نپرسیده باشن. این سوالات از تجربیات افراد مختلفی که دعوت به مصاحبه شدن بدست اومده.

  ۴- سعی کنید حداقل ۱۵۰ تا از سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان که در اینجا براتون گذاشتیم رو دانلود کنید و بخونید. خیلی از سوالات همین ها یا مشابه همین ها هستن.

  ۵- نکته خیلی مهم دیگه این هست که مصاحبه هیچ ربطی به رتبه شما نداره و ممکنه کسی با رتبه خیلی خوب رد بشه و کسی با رتبه بدتر قبول بشه و یا بالعکس.

  اگه اطلاعات بیشتری درباره خود دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی میخواهید میتونید این صفحه از سایت مشاوران ۱۰۰ رو هم ببینید: «معرفی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی»

  ضمنا اگر تجربه شرکت در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان رو داشتید میتونید تجربیات خودتون رو در قسمت نظرات پایین همین صفحه بنویسید و در اختیار سایر دوستان قرار بدید. همچنین اگر سوالی درباره مصاحبه فرهنگیان دارید میتونید بعد از ثبت امتیاز برای این مقاله (از ۱ تا ۵ ستاره) در بخش نظرات سوالتون رو بپرسید تا مشاوران ما جوابگوی شما عزیزان باشند.

  منبع مطلب : moshaverane100.com

  مدیر محترم سایت moshaverane100.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود سوالات مصاحبه فرهنگیان - مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

  دانلود سوالات مصاحبه فرهنگیان - مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

  این مقاله علمی آموزشی سعی دارد به مبحث سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400 بپردازد.  تحصیل در دانشگاه تربیت معلم همواره پر تقاضا بوده و رشته های مختلف و متنوعی در مقاطع مختلف دانشگاه تربیت معلم ارائه می شوند که مناسب برای داوطلبین با شرایط و علایق خاص می باشد. شما می‌توانید تمامی نکات کاربردی سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400 را در سایت مشاور گروپ مشاهده نمایید. در صورت وجود هرگونه سؤال می‌توانید با کارشناسان مشاور گروپ مشورت نمایید. با ما همراه باشید.

  مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400 چگونه است ؟

  به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400  طبق شیوه نامه ابلاغی و اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی با اهداف زیر برگزار می شود:

  براساس مفاد شیوه نامه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان؛ تمهید مقدمات مصاحبه، همکاری با روسای پردیس های مجری، تایید اولیه مصاحبه گران و عوامل اجرایی، انتخاب ۲پزشک معتمد، هماهنگی با هسته گزینش و اطلاع رسانی به موقع به داوطلبان واجد شرایط، از جمله وظایف کارگروه اجرایی مصاحبه در استان هاست .

  جهت دریافت مشاوره تضمینی برای قبولی در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان همین حالا با کارشناسان اختصاصی این زمینه در مجموعه بزرگ مشاور گروپ تماس بگیرید.

  مولفه های مورد نظر مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400

  ترکیب و شرایط اعضای گروه مصاحبه گر در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400

  گروه مصاحبه گر در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400 مرکب از یک متخصص گروه علوم تربیتی، یک متخصص گروه روانشناسی و راهنمایی و یک متخصص از گروه علوم انسانی با شرایط مندرج ذیل می باشد. 

  برای آگاهی از جدیدترین اخبار سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400  با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ در ارتباط باشید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه دانشگاه فرهنگیان با کارشناسان مجرب مجموعه بزرگ مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

  ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب فقط از طریق تلفن های ثابت

  تماس از سراسر کشور 9099071614

  سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400

  برای دریافت مشاوره های حرفه ای می توانید با شماره 1614-907-909 تماس بگیرید.

  دانلود نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

  سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  مدیر محترم سایت moshavergroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان با جواب

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  ببخشید من نمیتونم تماس بگیرم چرا ؟؟

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید