توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود سوالات نهایی ریاضی دوازدهم تجربی خرداد ۹۸

  1 بازدید

  دانلود سوالات نهایی ریاضی دوازدهم تجربی خرداد ۹۸ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی خرداد 98 دوازدهم

  سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی خرداد 98 دوازدهم

  برنامه امتحانات نهایی خرداد 99

  بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم تجربی

  بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم انسانی

  بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم ریاضی

  سوالات امتحان نهایی دوره های اخیر

  جمع بندی کنکور 99

  بهترین منابع جمع بندی کنکور 99

  دانلود جزوه جمع بندی کنکور 99

  سوالات کنکور سال های اخیر

  دانلود امتحان نهایی ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی خرداد 98 - کنکور

  دانلود امتحان نهایی ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی خرداد 98 - کنکور

  دانلود سوال و پاسخ امتحان نهایی ریاضی 3 پایه دوازدهم رشته تجربی

  تاریخ برگزاری : 2 خرداد 98

  همچنین برای دانلود آرشیو امتحانات نهایی پایه دوازدهم رشته ریاضی، تجربی و انسانی دی ماه 97 می توانید به مطلب امتحانات نهایی پایه دوازدهم دی ماه 97 مراجعه کنید.

  سوالات و پاسخنامه امتحانات نهایی دوازدهم 98 - نمره برتر

  سوالات و پاسخنامه امتحانات نهایی دوازدهم 98 - نمره برتر

  جواب امتحانات نهایی دوازدهم 98 : از انجایی که سایت نمره برتر یکی از فعال ترین ها بین بقیه سایت ها میباشد ؛ امروز تصمیم داریم تا جواب برگه های امتحانی تمام درس های پایه دوازدهم را برای شما قرار دهیم .

  حتما این مطلب را با استفاده از ستاره روی مرورگر ( در قسمت بیشتر یا سه نقطه ) ذخیره کنید و بعد از هر امتحان آن را باز کنید. در این مطلب برای امتحان بعدی مجموعه ای از جزوه ها , نمونه سوالات ، گام به گام و برنامه امتحانی را برای هر درس قرار میدهیم .

  لینک دانلود و برنامه امتحانات نهایی 98

  جهت دریافت امتحانات شهریور ماه ودی 98 به لینک زیر مراجعه نمایید

  جواب امتحانات نهایی شهریور 98

  جواب امتحانات دی 98

  جواب امتحانات خرداد 99

  قابل توجه دوستانی که دنبال خرید و فروش سوالات هستند :

  طبق اطلاعیه سایت مرکز آموزش و پرورش : هشدار مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی

  با توجه به نزدیک شدن ایام امتحانات نهایی خرداد 1398 ، متاسفانه شاهد فعالیت گسترده سودجویان در فضای مجازی و بویژه شبکه های اجتماعی هستیم که با تبلیغ به فروش سوالات جعلی و اخذ وجه اقدام به کلاهبرداری می نمایند .

  جواب امتحان نهایی دینی دوازدهم

  امروز ( 31 خرداد 98 ) امتحان دین و زندگی برگزار شد . بیشتر دانش آموزان این امتحان را سخت میدانستند .
  توجه کنید که ما در حال آماده سازی این پاسخ نامه میباشیم.

  جواب امتحان ریاضی دوازدهم ( هندسه ، ریاضی 3 و ریاضی آمار )

  در این بخش نیز جواب ها و سوالات مربوط به امتحان دوم پایه دوازدهم را قرار میدهیم . این امتحان یکی از دشوار ترین امتحانات میباشد . امیدوارم دانش آموزان تمام وقت خودشون رو برای این امتحان بزارن و اصلا دنبال حاشیه نباشند.

  جواب امتحان نهایی علوم و فنون ادبی دوازدهم

  در این قسمت نیز قصد داریم تا امتحانات علوم و فنون ادبی دوازدهم را برای رشته انسانی قرار دهیم . امتحان علوم و فنون ادبی دوازدهم در تاریخ یک شنبه ( 5 خرداد 98 ) برگزار میشود . حتما از سوالات متن علوم و فنون ادبی دوازدهم ؛ گام به گام علوم و فنون دوازدهم و همچنین نمونه سوالات علوم و فنون ادبی دوازدهم دیدن فرمایید.

  جواب امتحان نهایی هویت اجتماعی دوازدهم

  در این قسمت نیز قصد داریم تا امتحانات هویت اجتماعی دوازدهم را برای رشته ریاضی و تجربی قرار دهیم . امتحان هویت اجتماعی دوازدهم در تاریخ سه شنبه ( 7 خرداد 98 ) برگزار میشود .پیشنهاد میشه حتما نمونه سوالات هویت اجتماعی دوازدهم را از نمره برتر دریافت نمایید.

  جواب امتحان نهایی جغرافیا دوازدهم

  درس جغرافیا مثل درس های دیگر رشته انسانی دارای سوالات زیادی میباشد. ما برای شما چند جزوه خیلی قوی آماده کرده ایم . شما میتوانید سوالات متن جغرافیا دوازدهم و هم چنینگام به گام جغرافیا دوازدهم را در نمره برتر دریافت نمایید.

  چهارمین امتحان پایه دوازدهم ( رشته ریاضی و تجربی ) مربوط به درس عربی میباشد . در این مطلب نیز برای شما جواب (پاسخنامه) امتحان نهایی عربی را قرار داده ایم . پیشنهاد میشود برای این امتحان از گام به گام عربی دوازدهم ؛ترجمه متون عربی دوازدهم و نمونه سوالات نوبت دوم عربی دوازدهم را دریافت نمایید.

  جواب امتحان تاریخ دوازدهم

  چهارمین امتحان رشته انسانی پایه دوازدهم سال 98 مربوط به درس تاریخ میباشد . در این مطلب بخصوص نیز برای شما نمونه سوالات نوبت دوم تاریخ دوازدهم و گام به گام تاریخ دوازدهم قرار گرفته شده است که میتوانید در نمره برتر آنها را دریافت نمایید.

  جواب امتحان فارسی دوازدهم

  امتحان فارسی در روز شنبه تاریخ یازدهم خرداد ماه برگزار میشود . امتحان نهایی فارسی برای رشته های ( ریاضی و تجربی و انسانی ) در یک روز برگزار میشود.  اگر به دنبالسوالات متن فارسی دوازدهم هستید یانمونه سوالات فارسی دوازدهم امتحانی میخواهید میتوانید در نمره برتر دریافت کنید

  جواب امتحان نهایی زبان دوازدهم دوازدهم

  امتحان زبان انگلیسی دوازدهم در تاریخ 13 خرداد ماه 98 (دوشنبه) برگزار میشود . شما برای این امتحان نیز دو روز فرصت دارید تا کتاب رو جمع کنید . حتما از مطالب روبرو برای این امتحان نیز دیدن فرمایید : 1. گام به گام زبان دوازدهم 2. گرامر زبان دوازدهم 3.معنی کلمات زبان دوازدهم 4.نمونه سوالات زبان دوازدهم

  جواب امتحان نهایی حسابان دوازدهم

  بعد از این امتحان دانش آموزان گروه ریاضی فیزیک 3 امتحان نهایی دیگر دارند ، امیدوارم که برای این امتحان حسابی آماده شوید و تمرینات خیلی خیلی زیادی حل کنید . حتما ازنمونه سوالات حسابان دوازدهم نیز دیدن فرمایید.

  جواب امتحان نهایی زیست دوازدهم دوازدهم

  زیست شناسی اصلی ترین درس رشته تجربی میباشد که در تاریخ 18 خرداد 98 برگزار میشود . شما برای این امتحان 5 روز زمان دارین پس حسابی از این زمان استفاده کنید تا نمره بالایی کسب کنید. حتما از مطالب روبرو نیز استفاده کنید.جزوه زیست دوازدهم | گام به گام زیست دوازدهم | نمونه سوالات زیست دوازدهم | سوالات متن زیست دوازدهم

  جواب امتحان نهایی فلسفه دوازدهم

  امتحان فلسفه دوازدهم نیز در تاریخ 18 خرداد ماه 98 (شنبه) برگزار میشود . شما دانش آموزان رشته انسانی برای این امتحان 5 روز زمان دارید تا تمام کتاب را بخوانید . ما پیشنهاد میکنیم از سوالات متن فلسفه دوازدهم استفاده کنید.

  جواب امتحان نهایی شیمی دوازدهم

  امروز هم امتحان شیمی دوازدهم برگزار شد . این امتحان برای گروه تجربی و ریاضی میباشد که در نمره برتر قصد داریم تا جواب کامل امتحان نهایی شیمی دوازدهم را قرار دهیم . امتحان شیمی نیز در دوشنبه 20 خرداد ماه 98 برگزار شد.

  جواب امتحان نهایی سلامت و بهداشت دوازدهم

  امروز نیز امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم نیز برگراز شد . امتحان سلامت و بهداشت آخرین امتحان گروه جربی بود ولی برای رشته های انسانی و ریاضی یک امتحان دیگر نیز مانده. بیشتر دانش آموزان از اینکه این امتحان در کنکور نیامده ولی نهایی شده گله داشتن ولی امتحان آسونی بود. [ادمین : دیشب مثل اینکه امتحان در برخی کانال های تلگرامی و روبیکا لو رفته بود ؛ آیا واقعا همون سوالات بود یا برخی به دروغ و برای کلاه برداری شایعه درست کردن ؟ خواهشا جواب بدید !]

  جواب امتحان نهایی ریاضیات گسسته دوازدهم

  امتحان نهایی ریاضی گسسته ، آخرین امتحان گروه ریاضی می‌باشد و از طریق لینک زیر قابل دریافت هست!

  جواب امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم

  امتحان نهایی جامعه شناسی ، آخرین امتحان گروه علوم انسانی می‌باشد و از طریق لینک زیر قابل دریافت هست!

  جهت دریافت امتحانات شهریور ماه به لینک زیر مراجعه نمایید

  جواب امتحانات نهایی شهریور 98

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید