توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود فایل صوتی سابلیمینال تغییر رنگ چشم رایگان

  1 بازدید

  دانلود فایل صوتی سابلیمینال تغییر رنگ چشم رایگان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سابلیمینال تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز (تضمینی) - دانلود رایگان - ایده های صوتی انگیزشی و موفقیت

  سابلیمینال تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز (تضمینی) - دانلود رایگان - ایده های صوتی انگیزشی و موفقیت

  سابلیمینال تغییر رنگ چشم سبز با البوم بیوکنزی تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز چشمان سبز دلخواه خود را داشته باشید.

  چشم سبز

  دانلود فایل از کانال تلگرام ما، کلیک کنید.

  منبع مطلب : www.bestieideas.com

  مدیر محترم سایت www.bestieideas.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فایل صوتی بیوکنزی چشم کهربایی یا طلایی - دانلود رایگان - ایده های صوتی انگیزشی و موفقیت

  فایل صوتی بیوکنزی چشم کهربایی یا طلایی - دانلود رایگان - ایده های صوتی انگیزشی و موفقیت

  گفته می شود که چشم پنجره برای ورود به روح است، رنگ چشم ها ماهیت واقعی شخصیت افراد را نشان میدهند . به ویژه شخصیت هایی که دارای چشم طلایی و زرد هستند، تمایل دارند از مبدأ فراطبیعی یا قدرت هایی که آنها را بیش از افراد نرمال قرار می دهد دیده شوند.

  برای دستیای به نتیجه باید در طول یک دوره افکار و ذهن خود را کنترل روی این هدف متمرکز کنید این آلبوم شامل ضربه های دوگوشی تاکیدات پنهان است که ذهن شما را تحریک می کند تا میل خود را برای به دست آوردن آن چشم های طلایی زیبا که همیشه رویای آن را داشته اید افزایش دهید.

  فایل صوتی بیوکنزی چشم کهربایی یا طلایی

  چشمان کهربایی نادرترین رنگ چشم در جهان است که با یک رنگ زرد مسی شناخته میشود .این نوع رنگ چشم بیشتر در آسیا و آمریکا جنوبی رایج است.در ادامه مطالعات پشت چشمان کهربایی را میخوانیم:

  در حالت نرمال، رنگ چشم انسان به واسطه ژن هایی که از والدین آنها به ارث رسیده است، تعیین می شود. این نوع رنگ چشم به نظر خیره کننده و تسخیر کننده یه نظر میرسد و این رنگ مانند دیگر رنگ چشم ها ارثی است که شامل بسیاری از ژن های پیچیده میباشد.

  هنگامی که این تغییرات رنگ رخ می دهد، مولکول های تک نوکلئوتیدی یا (SNP) ایجاد می شود. در طی یک مطالعه انجام شده در روتردام در سال ۲۰۰۹ کشف شد که رنگ چشم تنها میتواند با استفاده از شش شانزدهم SNP انجام شود. با این حال، این مشخصات نمی تواند تنوع رنگ های قهوه ای، آبی ، فانتزی، از جمله کهربایی را حساب کند.

  بنابراین با جمع آوری دقیق ژن ها ،هنوز مشخص نشده است چه ژن هایی باعث ایجاد رنگ چشم کهربایی می شوند . این رنگ شگفت انگیز مشهور به رنگ کهربایی است.

  خرید این دوره به صورت قانونی

  چشم های کهربایی در بسیاری از افراد مشهور دیده می شود به دلیل خیره کننده بودن این رنگ چشم این رنگ یک رنگ شخصی به حساب می اید. افراد مشهور ذیل چشمهای روشن دارند و این فهرست قطعا همه افراد را شامل نمی شود:

  Nicole Richie
  Courtney Culken
  Gabriel Valenzuela
  Emily Harrison
  Alexandra Liao
  Dayna Devon
  Emmanuel Delcour
  Amanda Righetti
  Sarah Wright
  Michelle McLaughlin
  Bella Swan
  Edward Cullen

  این فهرست از افراد معروف بسیار طولانی است و این فقط یک بخش کوچکی از اسامی انهاست چشم های کهربایی چشم های هستند که میتوان به انها افتخار کرد زیرا این رنگ چشم بسیار نادر است.افرادی که دارای چشمهای کهربا هستند، به نظر کمی خودخواه به نظر میرسند، اما در واقع بسیار گرم و حراف هستند. این چشم ها قابل اعتماد هستند و می توانند توجه هرکسی را که با آنها ملاقات می کنند جلب کند.

  نکات آرایشی برای چشم های کهربا: توجه کنید!

  آرایش مناسب برای افرادی که دارای چشمهای کهربایی هستند باید مورد توجه قرار گیرد. برای سایه دادن از رنگ کرم مات زیر خط ابرو و روی پلک چشم استفاده کنید و توجه کنید که هر دو سایه براق و روشن بودن خود را حفظ کنند.

  جاهایی که چشم چین چروک دارد از سایه تاریکتر استفاده کنید تا به چشان شما عمق دهد و ادامه کار را با یک نوار قهوه ای تیره یا سیاه دنبال کنید و به یاد داشته باشید که ترکیب رنگ بندی مهمترین بخش است.

  این رنگ چشم زیبای طلایی اغلب با رنگ فندقی شناخته می شود و همچنین به عنوان چشمان گرگ می توان آن ها را حتی در تاریکی یا نور کم فوق العاده خوب دید.

  این رنگ چشم توسط دو عامل متمایز تعیین میشود که ویژگی های ارثی به بیش از یک ژن نفوذ میکنند.این رنگ چشم یکی از رنگ چشم های منحصر به فرد است. با این حال استفاده از البوم بیوکنزی چشم کهربایی رنگ چشمان شما بیشتر به سمت زرد طلایی تمایل پیدا میکند که میزان رنگ آن برای هر فرد متفاوت است .

  البوم بیوکنزی چشم کهربایی را روزانه حداقل ۶ مرتبه استفاده کنید در نظر داشته باشید هرچه میل شما برای این هدف شدیدتر باشد نتایج سریعتر خواهند بود. مطمئن هستیم که می توانیم بگوئیم که البوم های بیوکنزی این سایت رنگ چشم دها نفر از مردم را تغییر داده است و طبق معمول، ما برای بهترین تلاش می کنیم و دوست داریم همه از این تکنولوژی بهرمند شوند.

  دستورالعمل:

  قبل از استفاده یک لیوان اب بنوشید تا اثرات فرکانس به حداکثر خود برسند
  نتایج برای هر فرد متغیر و متفاوت است، زیرا تاکیدات با سرعت متفاوت روی چشم هر فرد کار می کنند چشم های زرد و چشمان کاملا زرد برای هر فرد متفاوت است

  موسیقی: پیامهای پنهان + ضربه های دوگوشی

   زمان فایل: 10 دقیقه

   هدفن: لازم است

   جزئیات فایل: بالاترین کیفیت 320kbps

   فرمت فایل: MP3

   حجم فایل: 23MB

  شما میتوانید فایل صوتی سابلیمینال بیوکنزی چشم کهربایی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

  منبع مطلب : www.bestieideas.com

  مدیر محترم سایت www.bestieideas.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  سابلیمینال رنگ چشم آبی به همراه 10 مزیت و روش های استفاده راحت - حقیقت پنهان

  سابلیمینال رنگ چشم آبی به همراه 10 مزیت و روش های استفاده راحت - حقیقت پنهان

  سابلیمینال رنگ چشم آبی به همراه ۱۰ مزیت و روش های استفاده راحت

  توضیحات :

  همونطور که میدونید سابلیمینال یکی از راه هایی است که به وسیله اون میتونیم ناخودآگاه خودمون رو برنامه ریزی کنیم ، حتی برنامه ریزی برای تغییر رنگ چشم!اما …

  پیدا کردن سابلیمینال معتبر و واقعی ، اون هم به زبان فارسی کاری بسیار سخت است ، اگر تا کنون با سابلیمینال و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه آشنایی نداشته اید ، پیشنهاد میکنم مطلب “اثر سابلیمینال در برنامه ریزی ناخودآگاه” را که در وبلاگ حقیقت پنهان منتشر شده است مطالعه کنید.

  اما سعی کردم تا توضیح کوچکی را مجددا براتون به صورت چکیده و خلاصه واربگم:

  و اما…سابلیمینال رنگ چشم آبی

  یک فایل صوتی که دارای امواج مغزی، به همراه سری از تاکیدات مهندسی شده که به صورت فرکانس های پایین ذهنی در آمده اند و برای ساخت باور های جدید در ناخودآگاه استفاده میشود.

  میخواهید بدونید تاکیدات مهندسی شده درون سابلیمینال رنگ چشم آبی چیه؟ پس تا آخر مطلب همراه ما باشید زیرا در ادامه جملات تاکیدی این سابلیمینال رو برای شما لیست کردم . همچنین ۱ دقیقه از فایل سابلیمینال رنگ چشم آبی رو برای شما قرار داده ام تا بتونید بهش گوش بدین و ببینید که چیه.

  اگر میخواهید درباره سابلیمینال ها بیشتر بدانید پیشنهاد میکنم مطلب “۳ نوع تلقینات به کار رفته در سابلیمینال ها” را که در وبلاگ حقیقت پنهان قرار دارد را مطالعه کنید.

  روش برنامه ریزی ناخودآگاه برای تغییر رنگ چشم به آبی

  ناخودآگاه شامل تمامی اطلاعات فیزیکی بدن ما و مسئول تمام اعمال غیرارادی ماست ، درواقع ناخودآگاه اطلاعات درون (DNA) ماست.

  حتی خیلی از استعداد هایی که داریم ناشی از انتقال تجربیاتی است که ناخودآگاه اجداد ما از محیط و فعالیت هاشون بدست آوردن و از طریق (DNA)به ما منتقل شده ، که در این رابطه در وبلاگ حقیقت پنهان و مطلب “استعداد از کجا آمده و استعداد من چیست؟” به طور کامل نحوه شکل گیری استعداد در ناخودآگاه و انتقال آن از طریق (دی ان ای) توضیح داده شده است.

  رابطه ناخودآگاه با اطلاعات درون(DNA) مانند رابطه زیر است :

  ناخودآگاه=دی ان ای

  به این معنی است که اگر ما ناخودآگاه خود را تغییر بدیم یعنی دی ان ای خود را تغییر داده ایمو بلعکس ،اگر ما دی ان ای خود را تغییر بدیم یعنی ناخودآگاه خود را تغییر داده ایم.

  خب! … مزیت های سابلیمینال رنگ چشم آبی چیست؟

  ما برای شما سابلیمینال رنگ چشم آبی رو آماده کردیم که هم فارسی و هم کاملا معتبر و تولید شده توسط خودمون هست .

  دقت کنید :

  که این سابلیمینال یا خودهیپنوتیزم یک باور ساز هست و شما هم باید تلاش خود را بکنید تا بتوانید به نتایج عالی دست پیدا کیند

  خیلی از کاربران فکر میکنند فقط گوش دادن به فایل کفایت میکنه ، بلکه اینطور نیست!

  چراکه ما فقط باور های مناسب رو داریم اما اگر عملی انجام ندهیم بی تاثیر است ، اگر بخواهم یک مثال براتون بزنم :

  خیلی شنیدیم که گفته میشه من هر کاری میکنم ، هرچقدر که ورزش میکنم باز هم زیاد لاغر نمیشم و خیلی زود با خوردن هرچیزی از قبل چاقتر میشم ، دلیلش باور های محدود کننده ای هست که اجازه نمیده شما لاغر بشید و لاغر بمونید.

  برای همین تصمیم میگیریم از سابلیمینال کاهش وزن استفاده کنیم ، توسط سابلیمینال ما باور های مناسب برای لاغری رو در ذهن خود میکاریم ، در نتیجه ما با داشتن باور های صحیح و مناسب میتوانم از تمامی فعالیت های ورزشی و هر عملی که در جهت خواسته انجام میدیم نتیجه بگیریم ، حتی یک پیاده روی یا رژیم ساده.

  استفاده از سابلیمینال تنها این باور های محدود کننده رو از بین میبرد و باعث میشه خیلی راحت وزن کم کنید و لاغر بمونید.

  این یک مثال از نحوه عملکرد سابلیمینال بود.

  حالا چرا میگیم معتبر؟

  چون نتایج خیلی بالایی داریم و برای همین ، گارانتی تضمین رضایتداریم .

  گارانتی تضمین رضایت چیه؟

  گارانتی تضمین رضایت به این معنی هست که اگر بعد از استفاده از سابلیمینال رنگ چشم آبی نتیجه نگرفتید ، ما تمام پول شما رو بهتون برمیگردونیم!

  شاید بپرسید : خب چقدر طول میکشه تا رنگ چشم آبی بشه؟

  اگر بهتون زمان بگیم مثلاً ۳ ماه ظلم کردیم بهتون ، چون به هر کاربری که زمان گفتیم باعث شده نتیجه نگیره و هرکاربری که زمان نگفتیم و فقط گوش داده ، خیلی زودتر از حد باور نتیجه گرفته .
  بعد از تحقیقاتی که کردیم ، متوجه شدیم که ذهن وقتی بهش یک زمان مشخص داده میشه برای انجام هر کاری ، دچار استرس میشه از اینکه آیا میشه یا نه؟
  و همین کار باعث میشه تا ناخودآگاه تأثیرپذیری خودش رو از دست بده.
  البته منابعی هستن که یک زمان نمادین به کاربران میگن.

  با انجام دقیق تمرینات و استفاده صحیح سابلیمینال میتوانید در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خور برسید.

  در این باره میتوانید مقاله “آنچه باید درباره زمان اثرگذاری سابلیمینال بدانیم” را بخوانید

  تمرینات اختصاصی شرکت کنندگان

  یکی از این تمرینات که مخصوص تهیه کنندگان سابلیمینال است :

  تمرین کاغذ و قلم

  این تمرین به صورت (PDF) به همراه سابلیمینال رنگ چشم آبی به شما تعلق میگیرد.

  این تمرین به شما کمک میکند تا ناخودآگاه خودتون رو برای ثبت تغییرات همواره آماده نگه دارید و نیروی اون رو برای تغییر مدام در جریان نگه دارید.

  تمرین شکرگزاری

  این تمرین به صورت (PDF) به همراه سابلیمینال رنگ چشم آبی به شما تعلق میگیرد.

  این تمرین به شما کمک میکند تا انرژی درونی خودتون رو برای ایجاد تغییرات از طریق روش خاصی از سپاسگزاری بالا ببرید.

  کارت های طلایی شرکت کنندگان

  شرکت کنندگان در سابلیمینال رنگ چشم آبی کارت های تصویری مخصوصی را دریافت میکنند که تاکیداتی مهندسی شده درون اونها نوشته شده و برای هفت روز هفته است تا در کنار ناخودآگاه ، بتوانیم به صورت ارادی و خودآگاه  باخودتکرار کنیم تا زودتر اثرات سابلیمینال رو ببینیم.

  فایل شتابدهنده یا بوستر

  این فایل باید جداگانه تهیه شود و نحوه مصرف به خصوصی در کنار سابلیمینال اصلی دارد.

  شما میتوانید از صفحه “فایل شتابدهنده سایر سابلیمینال ها” این شتابدهنده رو تهیه کنید ، همچنین راهنمای استفاده از فایل شتابدهنده به همراه سابلیمینال رو میتونید از “این لینک” دانلود کنید.

  آیا بعد از تهیه این سابلیمینال پشتیبانی میشم؟

  پشتیبانی صبور و قدرتمند حقیقت پنهان در در تمام مدت ، به سوالات شما پاسخ میدهد.

  آماده پاسخ به سوالات شما هستیم.

  برای دائمی بودن اثرات باید همیشه به سابلیمینال گوش بدم؟

  خیر عزیزان ، بعد از اینکه ما به نتیجه دلخواه رسیدیم ، دیگه نیازی نیست تا به سابلیمینال گوش بدیم و تمرینات رو انجام بدیم ، چون (DNA) ما دیگه شکل جدیدی برای رنگ چشم گرفته و چیزی نیست که به حالت قبل برگرده مگر اینکه مجددا ناخودآگاه رو برای حالت قبلی برنامه ریزی کنیم.

  چطور باید از سابلیمینال رنگ چشم آبی استفاده کنم؟

  روش استفاده از سابلیمینال یا به قول کاربران سایت (ساب) به صورت فایل (PDF) در اختیار شما قرار میگیرد.

  همچنین به طور کلی باید روزانه بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه به سابلیمینال گوش بدیم ؛ نه بیشتر و نه کمتر .

  اگر بخواهیم یک روش بهینه رو برای استفاده از سابلیمینال بگیم مراحل زیر رو دنبال کنید :

  در این روش ما سابلیمینال رو به ۳ بار در روز تقسیم بندی میکنیم.

  ۱-صبح بعد از بیدار شدن به مدت ۲۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.

  ۲-ظهر بین صبح و شب به مدت ۲۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم .

  ۳– قبل از خواب به مدت ۲۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.

  نکته :بهتر هست در حین استفاده تصویر سازی از حالت دلخواه رو توی ذهنمون داشته باشیم.

  همچنین راهنمای بهترین نحوه استفاده از سابلیمینال رو میتونید از “این لینک” دریافت کنید ، لازم به ذکر است که مطلبی کامل از این فایل راهنما در وبلاگ حقیقت پنهان به نام “۷ روش بهینه استفاده از سابلیمینال” قرار دارد که میتونید بخونید.

  آیا میتونم به قسمتی از سابلیمینال گوش بدم ببینم چیه؟

  ما برای شما به مدت یک دقیقه از فایل سابلیمینال رنگ چشم آبی رو آماده کردیم تا شما بتونید به اون گوش بدید و با سبک فایل آشنا بشید:

  دقت داشته باشید که این فایل کامل نیست و فقط قسمتی از سابلیمینال اصلی است .

  تست مقاومت ذهنی

  تست مقامت ذهنی طراحی شده توسط حقیقت پنهان به شما کمک میکند تا با بدست آوردن میزان مقاومت ذهنی خودتون ، بدانید که چقدر دیرتر یا زودتر از سابلیمینال نتیجه میگیرید

  این تست شامل ۱۵سوال متداول میباشد که شما پس از پاسخ به هر سوال،براساس گزینه ی انتخابی امتیازی کسب خواهید کرد که در پایان تست میبایست این امتیازات را جمع کنید ، در آخر طبق اعداد جمع شده نتیجه شما مشخص میشود و عدد نهایی نشاندهنده میزان مقاومت ذهنی شماست .

  ورود به تست مقاومت ذهنی

  آیا میشه از چند سابلیمینال به طور همزمان استفاده کرد؟

  به گفته مدیر سایت (hypnosiswizard.com) که جزو یکی از معتبر ترین منابع نمونه های انگلیسی سابلیمینال است ، همزمان میشود تا ۱۰ سابلیمینال گوش داد ، اما با توجه به تجربیات و تحقیقات مجموعه حقیقت پنهان ، استفاده تا ۱۰ سابلیمینال برای سابلیمینال هایی که در حوزه دنیای خارجی است ایرادی ندارد ، اما برای برای ایجاد تغییر در بدن حداکثر تا ۳ سابلیمینال میتوان استفاده کرد و بیشتر از آن اعمال تغییرات در بدن به شدت کاهش پیدا میکند.

  بهینه ترین و پر بازده ترین حالت استفاده ، استفاده از یک سابلیمینال به همراه فایل شتابدهنده است.

  زیرا تمرکز ذهن و نیروی ذهنی تغییرات برای یک تغییر مصرف میشود و برای همین خیلی سریع نتیجه خود را میبینیم .

  قیمت سابلیمینال رنگ چشم آبی چقدر است؟

  با یک هزینه کوچک ۵۹ هزارتومانی میتونید بدون عوارض لنز و عمل جراحی رنگ چشم آبی داشته باشید.

  این یعنی ۸۰۰ تا تک تومنی به ازای هر روز استفاده در ۲ ماه.

  بعد از خرید ، این سابلیمینال چطور به دستم میرسه؟

  خب این هم یکی از مزیت های این سابلیمینال است چون شما میتونید فایل رو بلافاصله بعد از پرداخت آنلاین توسط هر کارتی ، سابلیمینال و فایل هارو همون لحظه دانلود کنید.

  همچنین سابلیمینال و فایل ها همیشه در حساب کاربری شما در وبسایت حقیقت پنهان قرار میگیره و هرزمان میتونید وارد حساب کاربری خودتون بشید و با هر دستگاه یا موبایلی اونها رو دانلود کنید.

  با تهیه این فایل چه چیزهایی دریافت می کنم؟

  قبل از هر چیزی یک احساس خوب بواسطه زیبایی و افزایش اعتماد به نفس

  فایل صوتی شامل یک  فایل صوتی mp3 سابلیمینال تغییر رنگ چشم به آبی

  فایل PDF تمرین کاغذ و قلم (مکمل دوره استفاده سابلیمینال)

  کارت ها و جملات کلیدی

  بهترین مقالات کاربردی در رابطه با سابلیمینال 

  آنچه باید در رابطه با زمان اثرگذاری سابلیمینال ها بدانیم

  چرا نباید بیشتر از یک ساعت به سابلیمینال گوش کنیم؟

  نحوه اثر سابلیمینال برای هرکس چگونه است؟

  بهترین روش های استفاده از سابلیمینال

  ۳ عامل مهم در میزان نتیجه گیری از سابلیمینال و بیوکینزی

  ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

  چگونه یک جمله کلیدی و تلقینی خفن بنویسیم؟ (مخصوص تمرین ها)

  چطور میتونیم قدرت تجسم و تخیل خودمون رو ارتقا بدیم؟ (مخصوص تمرینا ها)

  با تهیه این دوره چه چیزهایی دریافت می کنم؟

  روش های پرداخت و دریافت فایل

  ۲ روش پرداخت و دسترسی به فایل هست که میتوانید با توجه به نیاز و شرایط خود اقدام کنید.

  روش اول :

  شما میتوانید به صورت آنلاین از وبسایت خریداری کنید و بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود فایل به شما نمایش داده خواهد شد و همچنین به صورت همیشگی در حساب کاربری شما قرار دارد.

  روش دوم :

  در صورتی که نمیتوانید به صورت آنلاین پرداخت کنید میتوانید از طریق پرداخت کارت به کارت اقدام کنید و فایل ها را در تلگرام دریافت کنید.

  برای این منظور میتوانید به پشتیبانی ما در تلگرام یا اینستاگرام پیام دهید.

  آیدی تلگرام ما : [email protected]

  شما میتوانید بجای پرداخت۱۱۵ هزارتومان تنها با پرداخت ۲۲۳ هزارتومان برای تهیه اشتراک طلایی ۴ ماهه به تمامی سابلیمینال های سایت به صورت رایگان دسترسی داشته باشید

  اشتراک طلایی حقیقت پنهان چیست؟

  اشتراک طلایی یکی از ویژگی ها و خدمات بسیار خوب حقیقت پنهان برای کاربرانی است که قصد خرید چند سابلیمینال یا بیوکینزی های مختلف را دارند که اشتراک این امکان را میدهد تا با یکبار پرداخت برای خرید اشتراک از پرداخت دونه دونه برای محصولات بی نیاز شوند.

  یعنی : شما فقط با پرداخت مبلغ برای تهیه اشتراک طلایی ، دیگه نیاز به هیچ پرداختی ندارید و میتونید از تمامی محصولات سایت (سابلیمینال ها و بیوکینزی ها) استفاده کنید.

  دقت کنید که اشتراک ها زمان های معینی دارند ، در حقیقت پنهان ۲ اشتراک با زمانبندی های مختلفی داریم .

  خدمات ویژه حقیقت پنهان :

  تهیه اشتراک طلایی

  مشاهده تمامی سابلیمینال ها

  تاکیدات و تلقینات مهندسی شده این سابلیمینال چیه؟

  در سابلیمینال رنگ چشم ابی وبسایت حقیقت پنهان تکنیک های مختلفی برای داشتن بیشترین اثرگذاری قرار داده شده است.

  به واسطه تحقیقات زیاد و فراوان ما در حوضه های ذهن ، مدیتیشن ، و هیپنوتیزم توانسیم به روش هایی برای طراحی جملات تاکیدی برسیم که با ذهن بیشترین درگیری را ایجاد کند که به مرور با قدرت بالا نورون های عصبی جدید را جایگزین نورون ها قبلی کند.

  فرمول اختصاصی حقیقت پنهان از شیوه استفاده از جملات تاکیدی به روش های به خصوصی است :

  در پایین نمونه و قسمتی از جملات کلیدی طراحی شده توسط حقیقت پنهان ذکر شده است.

  من چشمانی آبی دارم

  من همواره دارای چشمانی آبی هستم.

  آبی بودن چشم های من امری طبیعی و عادی است.

  چشمان آبی به من زیبایی بی نظیری بخشیده است.

  چشم آبی جزو یکی از زیباترین رنگ ها در بین چشم ها است.

  رنگ چشم آبی به من اعتماد به نفس و زیبایی زیبادی بخشیده است.

  من به واسطه داشتن چشمانی آبی اعتماد به نفس بالایی دارم.

  من از ابتدا دارای چشمانی آبی بوده ام.

  چشم آبی بودن در DNA من وجود دارد.

  ناخودآگاه من آماده پذیرش هر تغییری در زندگیم هست.

  هم اکنون رنگ دانه های درون چشمان من در حال کاهش هستند.

  روز به روز چشمانم آبی تر میشوند و من بسیار خوش حال هستم.

  چشمان آبی به صورت من زیبایی نامحدودی بخشیده است.

  رنگ چشم آبی به صورت من می آید و باعث شادی و زیبا بودن من هست.

  داشتن چشمان آبی برای من از ابتدا فراهم و آماده بوده.

  تمامی دوستان من از چشمان آبی من شگفت زده هستند.

  مطلب پیشنهادی : سابلیمینال زیبایی نامحدود و خیره کننده

  چرا من دارای چشمانی آبی هستم؟

  چرا چشمان آبی دارم؟

  چرا رنگ چشم آبی به من زیبایی زیادی داده است؟

  چرا چشمان من هر روز آبی تر میشوند؟

  چرا رنگ دانه های چشم من روز به روز کمتر میشوند؟

  چرا دوستانم با دیدن چشمان آبی من شگفت زده میشوند؟

  چرا هرروز به واسطه چشمان آبی ام زیبایی ام بیشتر میشود؟

  چرا چشمانی شاداب دارم ؟

  چرا چشم آبی من همه را به خود جذب میکند؟

  چرا داشتن چشم آبی یک مزیت بزرگ حساب میشود؟

  چرا چشم آبی دارای زیبایی خاصی است؟

  چرا همواره چشمان من صاف است و میدرخشد؟

  چرا چشم آبی دارای جذبه خاصی است و همه افراد را تحت تاثیر قرار میدهد؟

  چرا من چشم آبی دارم؟

  چرا رنگ چشم من درحال آبی شدن است؟

  چرا بینایی من همواره از کیفیت بالایی برخوردار است؟

  مطلب پیشنهادی :سابلیمینال مگاسونیک افزایش قد

  خداوندا تو را بخاطر داشتن چشمانی آبی سپاسگذارم.

  خدایا از تو ممنونم که نعمت های فراوانی به من عطا کردی.

  خداوندا تورا به واسطه داشتن چشمانی آبی سپاسگذارم.

  خداوندا از تو ممنونم که هر روز چشمان من را آبی تر و زیبا تر میکنی.

  خدایا از تو بابت داشتن چشم آبی خود سپاسگذارم.

  خدایا سپاسگذارم که چشمانی زیبا و جذاب دارم.

  خدایا تورا به خاطر داشتن چشمانی صاف و شفاف سپاس گذارم.

  خداوندا از تو به خاطر داشتن چشمانی سالم و آبی سپاس گذارم.

  خدایا از تو ممنونم که ملانین چشم هایم هر روز کمتر از قبل میشود.

  پروردگارا از تو سپاسگذارم که ناخودآگاه من توانایی تغییر دارد و کاملا منعطف است.

  سخن آخر…

  در حال حاضر کم هزینه ترین روش تغییر رنگ چشم به آبی استفاده از سابلیمینال معتبر و فارسی است.

  سابلیمینال های ما کاملا برای زبان فارسی بهینه سازی شده و دارای گارانتی تضمین رضایت است.

  قابلیت پرداخت آنلاین با کلیه کارت های شتابی و دریافت آنی فایل را دارید ، همچنین به صورت همیشگی در حساب کاربری شما قرار میگیرد تا هرزمان که نیاز داشتید بتوانید با هر دستگاه یا موبایلی به فایل دسترسی داشته باشید و دانلود کنید.

  پشتیبانی قدرتمند حقیقت پنهان چه در “اینستاگرام حقیقت پنهان” یا “تلگرام حقیقت پنهان” و یا “نرم افزار بله” آماده پاسخ به سوالات شما است.

  تا جایی که امکان داشت سعی کردم تمام سوالاتی که تا کنون کاربران پرسیده بودند و امکان داشت در ذهنتون شکل بگیره رو در قالب مطالب و توضیحات بیان کنم.

  با قرار دادن نتایج خودتون در قسمت نظرات یا از طریق پیام رسان ها به ما انگیزه و انرژی بدهید ، مخصوصا صبح ها که مشغول بررسی و جوابگویی به کاربران هستیم.

  اگر کم و کسری بود به بزرگی خودتون ببخشید و با پرسیدن سوالات خود در پایین این صفحه در قسمت نظرات خوشحال میشیم که این مطلب رو مدام جامع تر و بهتر کنیم.

  ما اینجا هستیم تا به شما بهترین خدمات را در رسیدن به خواسته هایتان ارائه دهیم.

  باورهایی که باعث میشوند شما نتوانید به رنگ چشم دلخواهتان برسید:

  ✅ببینید دوستان این باورهای منفی باعث شدن شما همیشه در همین وضعیت بمانید و تغییر نکنید، در حقیقت شما هیچوقت آمادگی کامل برای شروع را نخواهید داشت و همیشه بهانه هایی برای تغییر آورده اید.

  اگر منتظرید تا آمادگی کامل بدست بیاورید و بعد تغییر کنید، به شما قول می دهم هیچوقت و در هیچ کاری آمادگی کامل را نخواهید داشت.
  یک بار برای همیشه شک، تردید، کمالگرایی و افکار منفی را از خود دور کنید و معجره ای خلق کنید که خودتان و دیگران را متحیر کنید…

  شما میتوانید بجای پرداخت ۱۱۵هزارتومان تنها با پرداخت ۲۲۳ هزارتومان برای تهیه اشتراک طلایی ۴ ماهه به تمامی سابلیمینال ها یا بیوکینزی های سایت به صورت رایگان دسترسی داشته باشید

  اشتراک طلایی حقیقت پنهان چیست؟

  اشتراک طلایی یکی از ویژگی ها و خدمات بسیار خوب حقیقت پنهان برای کاربرانی است که قصد خرید چند سابلیمینال یا بیوکینزی های مختلف را دارند که اشتراک این امکان را میدهد تا با یکبار پرداخت برای خرید اشتراک از پرداخت دونه دونه برای محصولات بی نیاز شوند.

  یعنی : شما فقط با پرداخت مبلغ برای تهیه اشتراک طلایی ، دیگه نیاز به هیچ پرداختی ندارید و میتونید از تمامی محصولات سایت (سابلیمینال ها و بیوکینزی ها) استفاده کنید.

  دقت کنید که اشتراک ها زمان های معینی دارند ، در حقیقت پنهان ۲ اشتراک با زمانبندی های مختلفی داریم .

  خدمات ویژه حقیقت پنهان :

  تهیه اشتراک طلایی

  مشاهده تمامی سابلیمینال ها

  .

  منبع مطلب : hiddenfact.ir

  مدیر محترم سایت hiddenfact.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  اره : فقط بايد باور درست داشته باشی
  یه اهنگ بدون کلام گوش بده چشماتو ببند چشمات تصورکن آبی شده
  تا چهار ماه جواب‌ مگری

  ناشناس : لطفا لطفا لطفا آهنگ رو کامل بزارید باتشکر مرسی

  حسین : نه بابا اصلا نخرید اگه میشد خودشون استفاده میکردن

  به تو چه : چرا هیجا فایل کاملش نیس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  بهار : کاش تو یه روز جواب بده 😬🥺😂

  معصومه : اره والا

  سارینا : سلام دوستان. این واقعیه ؟؟؟؟ کسی جواب گرفته؟؟؟؟

  الهه : لطفا جواب بدین

  parastoo : سلام دوستان لازم دیدم که یه مطلبی رو به سما توضیح بدم به هیچ وجه به کانال تلگرامی این سایت نرین همشون تقلبین تو کانال میگن که هزینه نداره فقط دانلود کنید فایل هارو بعد گوش بدید من خودم ساب تغییر رنگ چشم به کهربایی رو دانلود کردم ۱۲ فایل بود هر فایل نیم گیگ بعد دیدم که همه فایل ها خرابه و باز نمیشه اصلا میگه که (فایل ساپورت نمیشود چون خراب است)!

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  🌛🌜 9 روز قبل
  0

  تنها راه عوض شدن چشم باور داشتنه اگر از اعماق وجود خود باور داشته باشید مطمئن باشید تغییری ایجاد خواهد شد 💓 ممنون

  ناشناس 10 روز قبل
  0

  سلام چجور میتونم اهنگش رو پیدا کنم

  هلن 20 روز قبل
  -1

  سلامم من این سابلیمنال قبلا تجربش کردم واقعا حقیقه چشمانم رنگ قهوه ای تیره بودن الان سبز عسلی شدن چون از سابلیمنال رنگ چشم عسلی به مدت ۲۹ روز استفاده کردم❤💛😊

  ملیکا 25 روز قبل
  0

  دانلودتغیرچشم سابلیمینال باهاپ گرام

  امین 25 روز قبل
  0

  سلام. آیا کسی استفاده کرده نتیجه گرفته؟؟

  دذا 3 ماه قبل
  0

  خیلی بد

  بیتا 3 ماه قبل
  1

  خب من سابلیمینال رنگ ابی رو دان کردم و بعد ۶ ماه چشمام ب رنگ ابی در اومده خیلیم ناز شده و فامیلامون در تعجبن ک چطور اتفاق افتاده همچنین رفیقام حسودیشون میشه😑😁

  -1
  ببخشید از کجا دان کردید؟ 3 روز قبل

  ببخشید از کجا دان کردید؟

  0
  ماهور 25 روز قبل

  از کجا دانلود کردین 🙏

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  محمد

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  اگر هین یه تیکه هم گوش بدیم تعصیر میزاره ؟؟؟ میتونیم رایگان دانلودش گنیم ؟؟؟ چطور میتونیم فایل کاملشو پیدا کنیم ؟؟؟

  صادق ربارانی 5 ماه قبل
  0

  خیلی باید پول بدی

  ناشناس 5 ماه قبل
  3

  من میخام چشمم سبزبشه

  ناشناس 5 ماه قبل
  2

  سلام

  الهه 6 ماه قبل
  2

  این روش واقعا جواب میده؟

  فرقی نداره چه فایلی باشه یا چه آهنگی باشه؟

  و هر وقت تغییر کرد ثابت میمونه یا باید مدام این کار رو انجام بدیم؟

  1
  بیتا 3 ماه قبل

  هر رنگی یه سابلیمینال داره

  5
  الهه 6 ماه قبل

  لطفا جواب بدین

  ناشناس 7 ماه قبل
  8

  لطفا لطفا لطفا آهنگ رو کامل بزارید باتشکر مرسی

  به تو چه 8 ماه قبل
  7

  چرا هیجا فایل کاملش نیس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  سلما 9 ماه قبل
  -2

  سلام این صئت 31 ثانیه ای که گذاشتین واسه چشم ابی همشه یا فقط نمونست میشه بگید لطفا

  parastoo 10 ماه قبل
  4

  سلام دوستان لازم دیدم که یه مطلبی رو به سما توضیح بدم به هیچ وجه به کانال تلگرامی این سایت نرین همشون تقلبین تو کانال میگن که هزینه نداره فقط دانلود کنید فایل هارو بعد گوش بدید من خودم ساب تغییر رنگ چشم به کهربایی رو دانلود کردم ۱۲ فایل بود هر فایل نیم گیگ بعد دیدم که همه فایل ها خرابه و باز نمیشه اصلا میگه که (فایل ساپورت نمیشود چون خراب است)!

  آریانا 10 ماه قبل
  0

  اینستامیخادیانه

  آریانا 10 ماه قبل
  0

  من اینستاندارم اشکال داره یانمی خاد

  بهار 10 ماه قبل
  6

  کاش تو یه روز جواب بده 😬🥺😂

  6
  معصومه 5 ماه قبل

  اره والا

  -1
  الی 10 ماه قبل

  اره😹

  به تو چه مگه فضولی 10 ماه قبل
  -1

  همینجوری خواستم یه چیزی بگم

  ناشناس 11 ماه قبل
  -1

  من جواب‌ دیدم راست

  1
  مری 10 ماه قبل

  الکی؟؟؟؟

  حسین 11 ماه قبل
  7

  نه بابا اصلا نخرید اگه میشد خودشون استفاده میکردن

  2
  الی 10 ماه قبل

  خب شاید خودشون امتحان کردن ک گذاشتن.😑😐

  سارینا 11 ماه قبل
  5

  سلام دوستان. این واقعیه ؟؟؟؟ کسی جواب گرفته؟؟؟؟

  0
  هلن 20 روز قبل

  اره واقعیه

  14
  اره 11 ماه قبل

  فقط بايد باور درست داشته باشی
  یه اهنگ بدون کلام گوش بده چشماتو ببند چشمات تصورکن آبی شده
  تا چهار ماه جواب‌ مگری

  الی نکس 98 11 ماه قبل
  -1

  دوصستان

  الی نکس 98 11 ماه قبل
  1

  صلمح لطفا فایل کاملشو بزارید در ضمن اگ دوصاتان اطلاعاتی خواستید ک پوستتون سفید برفی بشه و زیبایی های دیگ بهم اطلاع بدین پیج روبیکمو بهتون بدم و ب نتیجه دلخواهی ک در مورد زیبایی دارید برسید و البته روش های من کاملا سنتی و عملو جراحی نیس

  0
  890 5 ماه قبل

  بزار

  الی 11 ماه قبل
  0

  باشه

  Ftm 11 ماه قبل
  1

  سلام دوستان اصلاااااااا از این فایل ها نخرید همشون الکیه مگه این ها خدا هستن که رنگ چشم بتونن عوض کنن در ضمن تمامی این اهنگ ها در ذهن تاثییرات منفی و خیییییلی بده میزاره

  1
  حسین 5 ماه قبل

  شعر نگو دا من استفاده کردم

  اتفاقا از فایل مفت توی اپاراتم برداشتم فایل صوتی کردم گوش میدادم

  جوابمم گرفتم اصلا هم بخاطر وقتی. ک گذاشتم ناراضی نیستم

  2
  ÆBLiẞ 7 ماه قبل

  همش بر میگرده ب اعتقاد خودت اگه باور داشته باشین جواب میده

  2
  سمیه 7 ماه قبل

  یکی بمن بگه چجوری این فایلو تهیه کنم

  2
  Alireza 8 ماه قبل

  اینا خدا نیستن و سازنده سابلیمینال هم نیستن برا من هم فعلا جواب داده

  امیر حسین 11 ماه قبل
  0

  من سابلیمینال میخواستم برای رنگ چشم آبی ودائمی

  0
  دنیا 11 ماه قبل

  واقعا اینکار شدنیه؟ کسی تاحالا جواب گرفته

  م 11 ماه قبل
  1

  سلام میشه فایل کامل بزارید

  2
  الی 10 ماه قبل

  اوم بزارن خیلی خوبه

  Fatiyabix 12 ماه قبل
  2

  سابلیمنال در هر فرد متفاوت عمل میکنه یعنی زمان تاثیر گذاری روی هر فرد فرق میکنه و بعضیا طی دو هفته و بعضیا طی سه ما یا بیصتر جواب میگیرن و استفاده از بیوکنزی باید در روز سی الان شصت دقیقه باشه نه کمتر و نه بیشتر

  0
  الی 10 ماه قبل

  اهان

  روشنا 12 ماه قبل
  0

  سلام چطوری میتونم کل فایل رو دریافت کنم

  مهدی 12 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید