توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود فایل صوتی سابلیمینال تغییر رنگ چشم رایگان

  1 بازدید

  دانلود فایل صوتی سابلیمینال تغییر رنگ چشم رایگان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سابلیمینال تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز (تضمینی) - دانلود رایگان - ایده های صوتی انگیزشی و موفقیت

  سابلیمینال تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز (تضمینی) - دانلود رایگان - ایده های صوتی انگیزشی و موفقیت

  سابلیمینال تغییر رنگ چشم سبز با البوم بیوکنزی تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز چشمان سبز دلخواه خود را داشته باشید.

  چشم سبز

  دانلود فایل از کانال تلگرام ما، کلیک کنید.

  منبع مطلب : www.bestieideas.com

  مدیر محترم سایت www.bestieideas.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فایل صوتی بیوکنزی چشم کهربایی یا طلایی - دانلود رایگان - ایده های صوتی انگیزشی و موفقیت

  فایل صوتی بیوکنزی چشم کهربایی یا طلایی - دانلود رایگان - ایده های صوتی انگیزشی و موفقیت

  گفته می شود که چشم پنجره برای ورود به روح است، رنگ چشم ها ماهیت واقعی شخصیت افراد را نشان میدهند . به ویژه شخصیت هایی که دارای چشم طلایی و زرد هستند، تمایل دارند از مبدأ فراطبیعی یا قدرت هایی که آنها را بیش از افراد نرمال قرار می دهد دیده شوند.

  برای دستیای به نتیجه باید در طول یک دوره افکار و ذهن خود را کنترل روی این هدف متمرکز کنید این آلبوم شامل ضربه های دوگوشی تاکیدات پنهان است که ذهن شما را تحریک می کند تا میل خود را برای به دست آوردن آن چشم های طلایی زیبا که همیشه رویای آن را داشته اید افزایش دهید.

  فایل صوتی بیوکنزی چشم کهربایی یا طلایی

  چشمان کهربایی نادرترین رنگ چشم در جهان است که با یک رنگ زرد مسی شناخته میشود .این نوع رنگ چشم بیشتر در آسیا و آمریکا جنوبی رایج است.در ادامه مطالعات پشت چشمان کهربایی را میخوانیم:

  در حالت نرمال، رنگ چشم انسان به واسطه ژن هایی که از والدین آنها به ارث رسیده است، تعیین می شود. این نوع رنگ چشم به نظر خیره کننده و تسخیر کننده یه نظر میرسد و این رنگ مانند دیگر رنگ چشم ها ارثی است که شامل بسیاری از ژن های پیچیده میباشد.

  هنگامی که این تغییرات رنگ رخ می دهد، مولکول های تک نوکلئوتیدی یا (SNP) ایجاد می شود. در طی یک مطالعه انجام شده در روتردام در سال ۲۰۰۹ کشف شد که رنگ چشم تنها میتواند با استفاده از شش شانزدهم SNP انجام شود. با این حال، این مشخصات نمی تواند تنوع رنگ های قهوه ای، آبی ، فانتزی، از جمله کهربایی را حساب کند.

  بنابراین با جمع آوری دقیق ژن ها ،هنوز مشخص نشده است چه ژن هایی باعث ایجاد رنگ چشم کهربایی می شوند . این رنگ شگفت انگیز مشهور به رنگ کهربایی است.

  خرید این دوره به صورت قانونی

  چشم های کهربایی در بسیاری از افراد مشهور دیده می شود به دلیل خیره کننده بودن این رنگ چشم این رنگ یک رنگ شخصی به حساب می اید. افراد مشهور ذیل چشمهای روشن دارند و این فهرست قطعا همه افراد را شامل نمی شود:

  Nicole Richie
  Courtney Culken
  Gabriel Valenzuela
  Emily Harrison
  Alexandra Liao
  Dayna Devon
  Emmanuel Delcour
  Amanda Righetti
  Sarah Wright
  Michelle McLaughlin
  Bella Swan
  Edward Cullen

  این فهرست از افراد معروف بسیار طولانی است و این فقط یک بخش کوچکی از اسامی انهاست چشم های کهربایی چشم های هستند که میتوان به انها افتخار کرد زیرا این رنگ چشم بسیار نادر است.افرادی که دارای چشمهای کهربا هستند، به نظر کمی خودخواه به نظر میرسند، اما در واقع بسیار گرم و حراف هستند. این چشم ها قابل اعتماد هستند و می توانند توجه هرکسی را که با آنها ملاقات می کنند جلب کند.

  نکات آرایشی برای چشم های کهربا: توجه کنید!

  آرایش مناسب برای افرادی که دارای چشمهای کهربایی هستند باید مورد توجه قرار گیرد. برای سایه دادن از رنگ کرم مات زیر خط ابرو و روی پلک چشم استفاده کنید و توجه کنید که هر دو سایه براق و روشن بودن خود را حفظ کنند.

  جاهایی که چشم چین چروک دارد از سایه تاریکتر استفاده کنید تا به چشان شما عمق دهد و ادامه کار را با یک نوار قهوه ای تیره یا سیاه دنبال کنید و به یاد داشته باشید که ترکیب رنگ بندی مهمترین بخش است.

  این رنگ چشم زیبای طلایی اغلب با رنگ فندقی شناخته می شود و همچنین به عنوان چشمان گرگ می توان آن ها را حتی در تاریکی یا نور کم فوق العاده خوب دید.

  این رنگ چشم توسط دو عامل متمایز تعیین میشود که ویژگی های ارثی به بیش از یک ژن نفوذ میکنند.این رنگ چشم یکی از رنگ چشم های منحصر به فرد است. با این حال استفاده از البوم بیوکنزی چشم کهربایی رنگ چشمان شما بیشتر به سمت زرد طلایی تمایل پیدا میکند که میزان رنگ آن برای هر فرد متفاوت است .

  البوم بیوکنزی چشم کهربایی را روزانه حداقل ۶ مرتبه استفاده کنید در نظر داشته باشید هرچه میل شما برای این هدف شدیدتر باشد نتایج سریعتر خواهند بود. مطمئن هستیم که می توانیم بگوئیم که البوم های بیوکنزی این سایت رنگ چشم دها نفر از مردم را تغییر داده است و طبق معمول، ما برای بهترین تلاش می کنیم و دوست داریم همه از این تکنولوژی بهرمند شوند.

  دستورالعمل:

  قبل از استفاده یک لیوان اب بنوشید تا اثرات فرکانس به حداکثر خود برسند
  نتایج برای هر فرد متغیر و متفاوت است، زیرا تاکیدات با سرعت متفاوت روی چشم هر فرد کار می کنند چشم های زرد و چشمان کاملا زرد برای هر فرد متفاوت است

  موسیقی: پیامهای پنهان + ضربه های دوگوشی

   زمان فایل: 10 دقیقه

   هدفن: لازم است

   جزئیات فایل: بالاترین کیفیت 320kbps

   فرمت فایل: MP3

   حجم فایل: 23MB

  شما میتوانید فایل صوتی سابلیمینال بیوکنزی چشم کهربایی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

  منبع مطلب : www.bestieideas.com

  مدیر محترم سایت www.bestieideas.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  سابلیمینال رنگ چشم آبی به همراه 10 مزیت و روش های استفاده راحت - حقیقت پنهان

  سابلیمینال رنگ چشم آبی به همراه 10 مزیت و روش های استفاده راحت - حقیقت پنهان

  سابلیمینال رنگ چشم آبی به همراه ۱۰ مزیت و روش های استفاده راحت

  توضیحات :

  همونطور که میدونید سابلیمینال یکی از راه هایی است که به وسیله اون میتونیم ناخودآگاه خودمون رو برنامه ریزی کنیم ، حتی برنامه ریزی برای تغییر رنگ چشم!اما …

  پیدا کردن سابلیمینال معتبر و واقعی ، اون هم به زبان فارسی کاری بسیار سخت است ، اگر تا کنون با سابلیمینال و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه آشنایی نداشته اید ، پیشنهاد میکنم مطلب “اثر سابلیمینال در برنامه ریزی ناخودآگاه” را که در وبلاگ حقیقت پنهان منتشر شده است مطالعه کنید.

  اما سعی کردم تا توضیح کوچکی را مجددا براتون به صورت چکیده و خلاصه واربگم:

  و اما…سابلیمینال رنگ چشم آبی

  یک فایل صوتی که دارای امواج مغزی، به همراه سری از تاکیدات مهندسی شده که به صورت فرکانس های پایین ذهنی در آمده اند و برای ساخت باور های جدید در ناخودآگاه استفاده میشود.

  میخواهید بدونید تاکیدات مهندسی شده درون سابلیمینال رنگ چشم آبی چیه؟ پس تا آخر مطلب همراه ما باشید زیرا در ادامه جملات تاکیدی این سابلیمینال رو برای شما لیست کردم . همچنین ۱ دقیقه از فایل سابلیمینال رنگ چشم آبی رو برای شما قرار داده ام تا بتونید بهش گوش بدین و ببینید که چیه.

  اگر میخواهید درباره سابلیمینال ها بیشتر بدانید پیشنهاد میکنم مطلب “۳ نوع تلقینات به کار رفته در سابلیمینال ها” را که در وبلاگ حقیقت پنهان قرار دارد را مطالعه کنید.

  روش برنامه ریزی ناخودآگاه برای تغییر رنگ چشم به آبی

  ناخودآگاه شامل تمامی اطلاعات فیزیکی بدن ما و مسئول تمام اعمال غیرارادی ماست ، درواقع ناخودآگاه اطلاعات درون (DNA) ماست.

  حتی خیلی از استعداد هایی که داریم ناشی از انتقال تجربیاتی است که ناخودآگاه اجداد ما از محیط و فعالیت هاشون بدست آوردن و از طریق (DNA)به ما منتقل شده ، که در این رابطه در وبلاگ حقیقت پنهان و مطلب “استعداد از کجا آمده و استعداد من چیست؟” به طور کامل نحوه شکل گیری استعداد در ناخودآگاه و انتقال آن از طریق (دی ان ای) توضیح داده شده است.

  رابطه ناخودآگاه با اطلاعات درون(DNA) مانند رابطه زیر است :

  ناخودآگاه=دی ان ای

  به این معنی است که اگر ما ناخودآگاه خود را تغییر بدیم یعنی دی ان ای خود را تغییر داده ایمو بلعکس ،اگر ما دی ان ای خود را تغییر بدیم یعنی ناخودآگاه خود را تغییر داده ایم.

  خب! … مزیت های سابلیمینال رنگ چشم آبی چیست؟

  ما برای شما سابلیمینال رنگ چشم آبی رو آماده کردیم که هم فارسی و هم کاملا معتبر و تولید شده توسط خودمون هست .

  دقت کنید :

  که این سابلیمینال یا خودهیپنوتیزم یک باور ساز هست و شما هم باید تلاش خود را بکنید تا بتوانید به نتایج عالی دست پیدا کیند

  خیلی از کاربران فکر میکنند فقط گوش دادن به فایل کفایت میکنه ، بلکه اینطور نیست!

  چراکه ما فقط باور های مناسب رو داریم اما اگر عملی انجام ندهیم بی تاثیر است ، اگر بخواهم یک مثال براتون بزنم :

  خیلی شنیدیم که گفته میشه من هر کاری میکنم ، هرچقدر که ورزش میکنم باز هم زیاد لاغر نمیشم و خیلی زود با خوردن هرچیزی از قبل چاقتر میشم ، دلیلش باور های محدود کننده ای هست که اجازه نمیده شما لاغر بشید و لاغر بمونید.

  برای همین تصمیم میگیریم از سابلیمینال کاهش وزن استفاده کنیم ، توسط سابلیمینال ما باور های مناسب برای لاغری رو در ذهن خود میکاریم ، در نتیجه ما با داشتن باور های صحیح و مناسب میتوانم از تمامی فعالیت های ورزشی و هر عملی که در جهت خواسته انجام میدیم نتیجه بگیریم ، حتی یک پیاده روی یا رژیم ساده.

  استفاده از سابلیمینال تنها این باور های محدود کننده رو از بین میبرد و باعث میشه خیلی راحت وزن کم کنید و لاغر بمونید.

  این یک مثال از نحوه عملکرد سابلیمینال بود.

  حالا چرا میگیم معتبر؟

  چون نتایج خیلی بالایی داریم و برای همین ، گارانتی تضمین رضایتداریم .

  گارانتی تضمین رضایت چیه؟

  گارانتی تضمین رضایت به این معنی هست که اگر بعد از استفاده از سابلیمینال رنگ چشم آبی نتیجه نگرفتید ، ما تمام پول شما رو بهتون برمیگردونیم!

  شاید بپرسید : خب چقدر طول میکشه تا رنگ چشم آبی بشه؟

  اگر بهتون زمان بگیم مثلاً ۳ ماه ظلم کردیم بهتون ، چون به هر کاربری که زمان گفتیم باعث شده نتیجه نگیره و هرکاربری که زمان نگفتیم و فقط گوش داده ، خیلی زودتر از حد باور نتیجه گرفته .
  بعد از تحقیقاتی که کردیم ، متوجه شدیم که ذهن وقتی بهش یک زمان مشخص داده میشه برای انجام هر کاری ، دچار استرس میشه از اینکه آیا میشه یا نه؟
  و همین کار باعث میشه تا ناخودآگاه تأثیرپذیری خودش رو از دست بده.
  البته منابعی هستن که یک زمان نمادین به کاربران میگن.

  با انجام دقیق تمرینات و استفاده صحیح سابلیمینال میتوانید در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خور برسید.

  در این باره میتوانید مقاله “آنچه باید درباره زمان اثرگذاری سابلیمینال بدانیم” را بخوانید

  تمرینات اختصاصی شرکت کنندگان

  یکی از این تمرینات که مخصوص تهیه کنندگان سابلیمینال است :

  تمرین کاغذ و قلم

  این تمرین به صورت (PDF) به همراه سابلیمینال رنگ چشم آبی به شما تعلق میگیرد.

  این تمرین به شما کمک میکند تا ناخودآگاه خودتون رو برای ثبت تغییرات همواره آماده نگه دارید و نیروی اون رو برای تغییر مدام در جریان نگه دارید.

  تمرین شکرگزاری

  این تمرین به صورت (PDF) به همراه سابلیمینال رنگ چشم آبی به شما تعلق میگیرد.

  این تمرین به شما کمک میکند تا انرژی درونی خودتون رو برای ایجاد تغییرات از طریق روش خاصی از سپاسگزاری بالا ببرید.

  کارت های طلایی شرکت کنندگان

  شرکت کنندگان در سابلیمینال رنگ چشم آبی کارت های تصویری مخصوصی را دریافت میکنند که تاکیداتی مهندسی شده درون اونها نوشته شده و برای هفت روز هفته است تا در کنار ناخودآگاه ، بتوانیم به صورت ارادی و خودآگاه  باخودتکرار کنیم تا زودتر اثرات سابلیمینال رو ببینیم.

  فایل شتابدهنده یا بوستر

  این فایل باید جداگانه تهیه شود و نحوه مصرف به خصوصی در کنار سابلیمینال اصلی دارد.

  شما میتوانید از صفحه “فایل شتابدهنده سایر سابلیمینال ها” این شتابدهنده رو تهیه کنید ، همچنین راهنمای استفاده از فایل شتابدهنده به همراه سابلیمینال رو میتونید از “این لینک” دانلود کنید.

  آیا بعد از تهیه این سابلیمینال پشتیبانی میشم؟

  پشتیبانی صبور و قدرتمند حقیقت پنهان در در تمام مدت ، به سوالات شما پاسخ میدهد.

  آماده پاسخ به سوالات شما هستیم.

  برای دائمی بودن اثرات باید همیشه به سابلیمینال گوش بدم؟

  خیر عزیزان ، بعد از اینکه ما به نتیجه دلخواه رسیدیم ، دیگه نیازی نیست تا به سابلیمینال گوش بدیم و تمرینات رو انجام بدیم ، چون (DNA) ما دیگه شکل جدیدی برای رنگ چشم گرفته و چیزی نیست که به حالت قبل برگرده مگر اینکه مجددا ناخودآگاه رو برای حالت قبلی برنامه ریزی کنیم.

  چطور باید از سابلیمینال رنگ چشم آبی استفاده کنم؟

  روش استفاده از سابلیمینال یا به قول کاربران سایت (ساب) به صورت فایل (PDF) در اختیار شما قرار میگیرد.

  همچنین به طور کلی باید روزانه بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه به سابلیمینال گوش بدیم ؛ نه بیشتر و نه کمتر .

  اگر بخواهیم یک روش بهینه رو برای استفاده از سابلیمینال بگیم مراحل زیر رو دنبال کنید :

  در این روش ما سابلیمینال رو به ۳ بار در روز تقسیم بندی میکنیم.

  ۱-صبح بعد از بیدار شدن به مدت ۲۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.

  ۲-ظهر بین صبح و شب به مدت ۲۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم .

  ۳– قبل از خواب به مدت ۲۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.

  نکته :بهتر هست در حین استفاده تصویر سازی از حالت دلخواه رو توی ذهنمون داشته باشیم.

  همچنین راهنمای بهترین نحوه استفاده از سابلیمینال رو میتونید از “این لینک” دریافت کنید ، لازم به ذکر است که مطلبی کامل از این فایل راهنما در وبلاگ حقیقت پنهان به نام “۷ روش بهینه استفاده از سابلیمینال” قرار دارد که میتونید بخونید.

  آیا میتونم به قسمتی از سابلیمینال گوش بدم ببینم چیه؟

  ما برای شما به مدت یک دقیقه از فایل سابلیمینال رنگ چشم آبی رو آماده کردیم تا شما بتونید به اون گوش بدید و با سبک فایل آشنا بشید:

  دقت داشته باشید که این فایل کامل نیست و فقط قسمتی از سابلیمینال اصلی است .

  تست مقاومت ذهنی

  تست مقامت ذهنی طراحی شده توسط حقیقت پنهان به شما کمک میکند تا با بدست آوردن میزان مقاومت ذهنی خودتون ، بدانید که چقدر دیرتر یا زودتر از سابلیمینال نتیجه میگیرید

  این تست شامل ۱۵سوال متداول میباشد که شما پس از پاسخ به هر سوال،براساس گزینه ی انتخابی امتیازی کسب خواهید کرد که در پایان تست میبایست این امتیازات را جمع کنید ، در آخر طبق اعداد جمع شده نتیجه شما مشخص میشود و عدد نهایی نشاندهنده میزان مقاومت ذهنی شماست .

  ورود به تست مقاومت ذهنی

  آیا میشه از چند سابلیمینال به طور همزمان استفاده کرد؟

  به گفته مدیر سایت (hypnosiswizard.com) که جزو یکی از معتبر ترین منابع نمونه های انگلیسی سابلیمینال است ، همزمان میشود تا ۱۰ سابلیمینال گوش داد ، اما با توجه به تجربیات و تحقیقات مجموعه حقیقت پنهان ، استفاده تا ۱۰ سابلیمینال برای سابلیمینال هایی که در حوزه دنیای خارجی است ایرادی ندارد ، اما برای برای ایجاد تغییر در بدن حداکثر تا ۳ سابلیمینال میتوان استفاده کرد و بیشتر از آن اعمال تغییرات در بدن به شدت کاهش پیدا میکند.

  بهینه ترین و پر بازده ترین حالت استفاده ، استفاده از یک سابلیمینال به همراه فایل شتابدهنده است.

  زیرا تمرکز ذهن و نیروی ذهنی تغییرات برای یک تغییر مصرف میشود و برای همین خیلی سریع نتیجه خود را میبینیم .

  قیمت سابلیمینال رنگ چشم آبی چقدر است؟

  با یک هزینه کوچک ۵۹ هزارتومانی میتونید بدون عوارض لنز و عمل جراحی رنگ چشم آبی داشته باشید.

  این یعنی ۸۰۰ تا تک تومنی به ازای هر روز استفاده در ۲ ماه.

  بعد از خرید ، این سابلیمینال چطور به دستم میرسه؟

  خب این هم یکی از مزیت های این سابلیمینال است چون شما میتونید فایل رو بلافاصله بعد از پرداخت آنلاین توسط هر کارتی ، سابلیمینال و فایل هارو همون لحظه دانلود کنید.

  همچنین سابلیمینال و فایل ها همیشه در حساب کاربری شما در وبسایت حقیقت پنهان قرار میگیره و هرزمان میتونید وارد حساب کاربری خودتون بشید و با هر دستگاه یا موبایلی اونها رو دانلود کنید.

  با تهیه این فایل چه چیزهایی دریافت می کنم؟

  قبل از هر چیزی یک احساس خوب بواسطه زیبایی و افزایش اعتماد به نفس

  فایل صوتی شامل یک  فایل صوتی mp3 سابلیمینال تغییر رنگ چشم به آبی

  فایل PDF تمرین کاغذ و قلم (مکمل دوره استفاده سابلیمینال)

  کارت ها و جملات کلیدی

  بهترین مقالات کاربردی در رابطه با سابلیمینال 

  آنچه باید در رابطه با زمان اثرگذاری سابلیمینال ها بدانیم

  چرا نباید بیشتر از یک ساعت به سابلیمینال گوش کنیم؟

  نحوه اثر سابلیمینال برای هرکس چگونه است؟

  بهترین روش های استفاده از سابلیمینال

  ۳ عامل مهم در میزان نتیجه گیری از سابلیمینال و بیوکینزی

  ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

  چگونه یک جمله کلیدی و تلقینی خفن بنویسیم؟ (مخصوص تمرین ها)

  چطور میتونیم قدرت تجسم و تخیل خودمون رو ارتقا بدیم؟ (مخصوص تمرینا ها)

  با تهیه این دوره چه چیزهایی دریافت می کنم؟

  روش های پرداخت و دریافت فایل

  ۲ روش پرداخت و دسترسی به فایل هست که میتوانید با توجه به نیاز و شرایط خود اقدام کنید.

  روش اول :

  شما میتوانید به صورت آنلاین از وبسایت خریداری کنید و بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود فایل به شما نمایش داده خواهد شد و همچنین به صورت همیشگی در حساب کاربری شما قرار دارد.

  روش دوم :

  در صورتی که نمیتوانید به صورت آنلاین پرداخت کنید میتوانید از طریق پرداخت کارت به کارت اقدام کنید و فایل ها را در تلگرام دریافت کنید.

  برای این منظور میتوانید به پشتیبانی ما در تلگرام یا اینستاگرام پیام دهید.

  آیدی تلگرام ما : [email protected]

  شما میتوانید بجای پرداخت۱۱۵ هزارتومان تنها با پرداخت ۲۲۳ هزارتومان برای تهیه اشتراک طلایی ۴ ماهه به تمامی سابلیمینال های سایت به صورت رایگان دسترسی داشته باشید

  اشتراک طلایی حقیقت پنهان چیست؟

  اشتراک طلایی یکی از ویژگی ها و خدمات بسیار خوب حقیقت پنهان برای کاربرانی است که قصد خرید چند سابلیمینال یا بیوکینزی های مختلف را دارند که اشتراک این امکان را میدهد تا با یکبار پرداخت برای خرید اشتراک از پرداخت دونه دونه برای محصولات بی نیاز شوند.

  یعنی : شما فقط با پرداخت مبلغ برای تهیه اشتراک طلایی ، دیگه نیاز به هیچ پرداختی ندارید و میتونید از تمامی محصولات سایت (سابلیمینال ها و بیوکینزی ها) استفاده کنید.

  دقت کنید که اشتراک ها زمان های معینی دارند ، در حقیقت پنهان ۲ اشتراک با زمانبندی های مختلفی داریم .

  خدمات ویژه حقیقت پنهان :

  تهیه اشتراک طلایی

  مشاهده تمامی سابلیمینال ها

  تاکیدات و تلقینات مهندسی شده این سابلیمینال چیه؟

  در سابلیمینال رنگ چشم ابی وبسایت حقیقت پنهان تکنیک های مختلفی برای داشتن بیشترین اثرگذاری قرار داده شده است.

  به واسطه تحقیقات زیاد و فراوان ما در حوضه های ذهن ، مدیتیشن ، و هیپنوتیزم توانسیم به روش هایی برای طراحی جملات تاکیدی برسیم که با ذهن بیشترین درگیری را ایجاد کند که به مرور با قدرت بالا نورون های عصبی جدید را جایگزین نورون ها قبلی کند.

  فرمول اختصاصی حقیقت پنهان از شیوه استفاده از جملات تاکیدی به روش های به خصوصی است :

  در پایین نمونه و قسمتی از جملات کلیدی طراحی شده توسط حقیقت پنهان ذکر شده است.

  من چشمانی آبی دارم

  من همواره دارای چشمانی آبی هستم.

  آبی بودن چشم های من امری طبیعی و عادی است.

  چشمان آبی به من زیبایی بی نظیری بخشیده است.

  چشم آبی جزو یکی از زیباترین رنگ ها در بین چشم ها است.

  رنگ چشم آبی به من اعتماد به نفس و زیبایی زیبادی بخشیده است.

  من به واسطه داشتن چشمانی آبی اعتماد به نفس بالایی دارم.

  من از ابتدا دارای چشمانی آبی بوده ام.

  چشم آبی بودن در DNA من وجود دارد.

  ناخودآگاه من آماده پذیرش هر تغییری در زندگیم هست.

  هم اکنون رنگ دانه های درون چشمان من در حال کاهش هستند.

  روز به روز چشمانم آبی تر میشوند و من بسیار خوش حال هستم.

  چشمان آبی به صورت من زیبایی نامحدودی بخشیده است.

  رنگ چشم آبی به صورت من می آید و باعث شادی و زیبا بودن من هست.

  داشتن چشمان آبی برای من از ابتدا فراهم و آماده بوده.

  تمامی دوستان من از چشمان آبی من شگفت زده هستند.

  مطلب پیشنهادی : سابلیمینال زیبایی نامحدود و خیره کننده

  چرا من دارای چشمانی آبی هستم؟

  چرا چشمان آبی دارم؟

  چرا رنگ چشم آبی به من زیبایی زیادی داده است؟

  چرا چشمان من هر روز آبی تر میشوند؟

  چرا رنگ دانه های چشم من روز به روز کمتر میشوند؟

  چرا دوستانم با دیدن چشمان آبی من شگفت زده میشوند؟

  چرا هرروز به واسطه چشمان آبی ام زیبایی ام بیشتر میشود؟

  چرا چشمانی شاداب دارم ؟

  چرا چشم آبی من همه را به خود جذب میکند؟

  چرا داشتن چشم آبی یک مزیت بزرگ حساب میشود؟

  چرا چشم آبی دارای زیبایی خاصی است؟

  چرا همواره چشمان من صاف است و میدرخشد؟

  چرا چشم آبی دارای جذبه خاصی است و همه افراد را تحت تاثیر قرار میدهد؟

  چرا من چشم آبی دارم؟

  چرا رنگ چشم من درحال آبی شدن است؟

  چرا بینایی من همواره از کیفیت بالایی برخوردار است؟

  مطلب پیشنهادی :سابلیمینال مگاسونیک افزایش قد

  خداوندا تو را بخاطر داشتن چشمانی آبی سپاسگذارم.

  خدایا از تو ممنونم که نعمت های فراوانی به من عطا کردی.

  خداوندا تورا به واسطه داشتن چشمانی آبی سپاسگذارم.

  خداوندا از تو ممنونم که هر روز چشمان من را آبی تر و زیبا تر میکنی.

  خدایا از تو بابت داشتن چشم آبی خود سپاسگذارم.

  خدایا سپاسگذارم که چشمانی زیبا و جذاب دارم.

  خدایا تورا به خاطر داشتن چشمانی صاف و شفاف سپاس گذارم.

  خداوندا از تو به خاطر داشتن چشمانی سالم و آبی سپاس گذارم.

  خدایا از تو ممنونم که ملانین چشم هایم هر روز کمتر از قبل میشود.

  پروردگارا از تو سپاسگذارم که ناخودآگاه من توانایی تغییر دارد و کاملا منعطف است.

  سخن آخر…

  در حال حاضر کم هزینه ترین روش تغییر رنگ چشم به آبی استفاده از سابلیمینال معتبر و فارسی است.

  سابلیمینال های ما کاملا برای زبان فارسی بهینه سازی شده و دارای گارانتی تضمین رضایت است.

  قابلیت پرداخت آنلاین با کلیه کارت های شتابی و دریافت آنی فایل را دارید ، همچنین به صورت همیشگی در حساب کاربری شما قرار میگیرد تا هرزمان که نیاز داشتید بتوانید با هر دستگاه یا موبایلی به فایل دسترسی داشته باشید و دانلود کنید.

  پشتیبانی قدرتمند حقیقت پنهان چه در “اینستاگرام حقیقت پنهان” یا “تلگرام حقیقت پنهان” و یا “نرم افزار بله” آماده پاسخ به سوالات شما است.

  تا جایی که امکان داشت سعی کردم تمام سوالاتی که تا کنون کاربران پرسیده بودند و امکان داشت در ذهنتون شکل بگیره رو در قالب مطالب و توضیحات بیان کنم.

  با قرار دادن نتایج خودتون در قسمت نظرات یا از طریق پیام رسان ها به ما انگیزه و انرژی بدهید ، مخصوصا صبح ها که مشغول بررسی و جوابگویی به کاربران هستیم.

  اگر کم و کسری بود به بزرگی خودتون ببخشید و با پرسیدن سوالات خود در پایین این صفحه در قسمت نظرات خوشحال میشیم که این مطلب رو مدام جامع تر و بهتر کنیم.

  ما اینجا هستیم تا به شما بهترین خدمات را در رسیدن به خواسته هایتان ارائه دهیم.

  باورهایی که باعث میشوند شما نتوانید به رنگ چشم دلخواهتان برسید:

  ✅ببینید دوستان این باورهای منفی باعث شدن شما همیشه در همین وضعیت بمانید و تغییر نکنید، در حقیقت شما هیچوقت آمادگی کامل برای شروع را نخواهید داشت و همیشه بهانه هایی برای تغییر آورده اید.

  اگر منتظرید تا آمادگی کامل بدست بیاورید و بعد تغییر کنید، به شما قول می دهم هیچوقت و در هیچ کاری آمادگی کامل را نخواهید داشت.
  یک بار برای همیشه شک، تردید، کمالگرایی و افکار منفی را از خود دور کنید و معجره ای خلق کنید که خودتان و دیگران را متحیر کنید…

  شما میتوانید بجای پرداخت ۱۱۵هزارتومان تنها با پرداخت ۲۲۳ هزارتومان برای تهیه اشتراک طلایی ۴ ماهه به تمامی سابلیمینال ها یا بیوکینزی های سایت به صورت رایگان دسترسی داشته باشید

  اشتراک طلایی حقیقت پنهان چیست؟

  اشتراک طلایی یکی از ویژگی ها و خدمات بسیار خوب حقیقت پنهان برای کاربرانی است که قصد خرید چند سابلیمینال یا بیوکینزی های مختلف را دارند که اشتراک این امکان را میدهد تا با یکبار پرداخت برای خرید اشتراک از پرداخت دونه دونه برای محصولات بی نیاز شوند.

  یعنی : شما فقط با پرداخت مبلغ برای تهیه اشتراک طلایی ، دیگه نیاز به هیچ پرداختی ندارید و میتونید از تمامی محصولات سایت (سابلیمینال ها و بیوکینزی ها) استفاده کنید.

  دقت کنید که اشتراک ها زمان های معینی دارند ، در حقیقت پنهان ۲ اشتراک با زمانبندی های مختلفی داریم .

  خدمات ویژه حقیقت پنهان :

  تهیه اشتراک طلایی

  مشاهده تمامی سابلیمینال ها

  .

  منبع مطلب : hiddenfact.ir

  مدیر محترم سایت hiddenfact.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  اره : فقط بايد باور درست داشته باشی
  یه اهنگ بدون کلام گوش بده چشماتو ببند چشمات تصورکن آبی شده
  تا چهار ماه جواب‌ مگری

  I’m Violet : خب راستش برای دختر داییم میخوام گفتش چشم آبی دوست دارم.

  🌛🌜 : تنها راه عوض شدن چشم باور داشتنه اگر از اعماق وجود خود باور داشته باشید مطمئن باشید تغییری ایجاد خواهد شد 💓 ممنون

  I’m Violet : اینا چیه که تو سایت قرار دادین من خودم ملیتم آلمانیه و رنگ چشام آبیه و نیاز به این سوسول بازی ها نیست البته ۹ ساله ایران زندگی میکنم و خوبه که چشام آبیه😌

  به تو چه : چرا هیجا فایل کاملش نیس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  معصومه : اره والا

  الی : اوم بزارن خیلی خوبه

  بهار : کاش تو یه روز جواب بده 😬🥺😂

  ناشناس : لطفا لطفا لطفا آهنگ رو کامل بزارید باتشکر مرسی

  الهه : لطفا جواب بدین

  مهدی : من میگم اگه واقعا باور داشته باشیم میشه

  الی نکس 98 : صلمح لطفا فایل کاملشو بزارید در ضمن اگ دوصاتان اطلاعاتی خواستید ک پوستتون سفید برفی بشه و زیبایی های دیگ بهم اطلاع بدین پیج روبیکمو بهتون بدم و ب نتیجه دلخواهی ک در مورد زیبایی دارید برسید و البته روش های من کاملا سنتی و عملو جراحی نیس

  حسین : نه بابا اصلا نخرید اگه میشد خودشون استفاده میکردن

  الی : خب شاید خودشون امتحان کردن ک گذاشتن.😑😐

  محدث : فایل کاملشو از کجا دانلود‌کردی

  ناشناس : عالیه

  زانیار : چطور باید استفاده کنم

  Aysan : اگه گوش دادی پس جرا نمیگی فایله کجاس؟

  Fatiyabix : سابلیمنال در هر فرد متفاوت عمل میکنه یعنی زمان تاثیر گذاری روی هر فرد فرق میکنه و بعضیا طی دو هفته و بعضیا طی سه ما یا بیصتر جواب میگیرن و استفاده از بیوکنزی باید در روز سی الان شصت دقیقه باشه نه کمتر و نه بیشتر

  سارینا : سلام دوستان. این واقعیه ؟؟؟؟ کسی جواب گرفته؟؟؟؟

  الهه : این روش واقعا جواب میده؟ فرقی نداره چه فایلی باشه یا چه آهنگی باشه؟ و هر وقت تغییر کرد ثابت میمونه یا باید مدام این کار رو انجام بدیم؟

  بیتا : خب من سابلیمینال رنگ ابی رو دان کردم و بعد ۶ ماه چشمام ب رنگ ابی در اومده خیلیم ناز شده و فامیلامون در تعجبن ک چطور اتفاق افتاده همچنین رفیقام حسودیشون میشه😑😁

  🦄 : میشه لطف کنید کامل رو بزارید ممنوم

  RAHA : من نمیدونم واقعا میشه یا نه ولی باورش دارم 😇

  هلن : اره واقعیه

  Mhlla : این مهم نیست ک چشمای ما چه رنگه این مهم ک میتونیم خوب ببینم وا از بینایی خوبی برخوداریم خداوند چشمای مارو مناسب صورتون آفریده مطمئن باشید اگه چشم آبی بهتر بود خداوند چشمای مارو آبی میکرد پس نا شکری نکنید و خدارو شکر کنید ک مشکل بینایی ندارید و عیبی ندارید ک سوجه خنده مردم بشید

  پارمیس : فایل دانلود نمیشه چی کار کنم کسی میدونه

  ناشناس : به نظر من اگر باور داشته باشی که میتونی چشماتو ابی کنی واقعا همین طور میشه

  عاطفه : سلام دوستان شاید بعضی هاتون این رو باور نداشته باشید ولی من نتیجه رو گرفتم من به چشم آبی خیلی علاقه داشتم تا این که با این فایل صوتی آشنا شدم از اعماق وجودم احساس آبی شدم چشمم میکردم و بعد از پنچ روز گوش دادن این فایل چشمانم شروع به رنگ جدید کرد از دور چشمم حلقه ی آبی شروع به رشد کرد الان بعد چهار ماه چشمانم آبی خیلی جذاب شده همه فکر میکنن لنزه ولی این طور اگه باورش داشته باشد عمل میکنه

  Aysan : ببین عزیزم اینا همشون دروغه نمیشه بعدشم اینا رو تو گوگل نمیزارن خودتو گول نزن😂 تو هم گفتی ما هم باور کردیم مگه میشه اخه؟😂😂😂

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  معین 10 روز قبل
  0

  می خوام چشمم رنگ ابی بشه چون نمیخوام چشمم معمولی باشه با تشکر از شما

  ناشناس 3 ماه قبل
  2

  میشه؟

  دلربا 3 ماه قبل
  0

  من خودم چشام بنفش 👀

  ولی به این روش باور دارم 👍🌟

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  سلام دوستان به نظر من این فایل ها فقط بخاطر گرفتن پول از من و شماست اگه ذهنمون رو کنترل کنیم خودمون میتونیم بهترین تاثیر و داشته باشیم رو ناخوداگاهمون و نیازی به هیچ فایلی نیستی با یک موسیقی ملایم هم میشه . اگه واقعا جواب بده اینجوری هم جواب میده .

  یک انسان با سواد نه مثل شماها 3 ماه قبل
  1

  ببینین با کیا شدیم ۷ میلیارد !

  همیشه شما بدون خوندن مطلب میاین کامنت میدین؟

  ببینین این سابلیمینال پولیه پول پول میدونین چیه دیگه ( خداروشکر یه چیزی دونستین ) باید پول بدین تهیه کنین ( یعنی فایلی دریافت کنین ) چشاتونو رنگی کنین اوکی؟

  برای نمونه ۱ دقیقه اول فایل رو به نمایش گذاشتن حالا فهمیدین؟

  دیگه نمیدونم به چه زبونی بگم

  برای

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید فایل

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید فایل

  Malmal 4 ماه قبل
  1

  من اطلاعاتی ندارم ،

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سلام من جواب گرفتم کم کم داره چشمم آبی میشه😍✨

  دنی 4 ماه قبل
  -2

  سلام من جواب گرفتم کم کم داره چشمم آبی میشه😍✨

  I’m Violet 5 ماه قبل
  13

  خب راستش برای دختر داییم میخوام گفتش چشم آبی دوست دارم.

  I’m Violet 6 ماه قبل
  11

  اینا چیه که تو سایت قرار دادین من خودم ملیتم آلمانیه و رنگ چشام آبیه و نیاز به این سوسول بازی ها نیست البته ۹ ساله ایران زندگی میکنم و خوبه که چشام آبیه😌

  2
  سارا 2 ماه قبل

  مسخره اگه چشمات آبیه اینجا چه غلطی میکنی

  0
  U 3 ماه قبل

  اومدی پز بدی....

  صابر 6 ماه قبل
  -2

  دوستان برای دانلود رایگان فایل های سابلیمنال،مدیتیشن و خود هیپنوتیزم برید سایت متا راز همه چی داره

  2
  محدثه 5 ماه قبل

  من پیداش نمیکنم میشه بگین دقیقا چجوری میشه دانلود کرد

  0
  شهلا 6 ماه قبل

  اره منم از متا راز دانلود میکنم مخصوصا فایل های خود هیپنوتیزم رو

  پانیذ 6 ماه قبل
  0

  عالیه واقعا جواب داد

  ممنون

  0
  Aylar 5 ماه قبل

  واقعا راس میگی

  پانیذ 6 ماه قبل
  1

  عالی واقعا معسره

  ایناز 6 ماه قبل
  -1

  افتضاحه

  سید امیر 7 ماه قبل
  -2

  طنزه

  فاطمه 7 ماه قبل
  0

  سلام دوستان من این کارو انجام دادم واقعا واقعا تغییر کرده چشمام. یعنی چشمام به رنگ آبی در اومده و همه در تعجب هستن همه ازم میترسن که چشمات چطوری آبی شد یهویی. بعضی ها هم فکر میکنن لنز گزاشتم. یه راهنمایی براتون بکنم وقتی موسیقی سابلیمینال رو گوش میدید تمرکز و فکرتون جای دیگه نباشه فقط به آهنگ گوش بدید و تو ذهنتون تکرار کنید بگید: من به این کار اعتقاد دارم و چشمام تغییر میکنه

  -1
  زهرا 2 ماه قبل

  کدوم ساب رو گوش کردین

  0
  ناشناس 4 ماه قبل

  دقیقااااااااااا منم این طوری جواب گرفتم🥲

  هلیا 9 ماه قبل
  -1

  میشه ادامه سابنیمینال بزارید

  عاطفه 9 ماه قبل
  4

  سلام دوستان شاید بعضی هاتون این رو باور نداشته باشید ولی من نتیجه رو گرفتم من به چشم آبی خیلی علاقه داشتم تا این که با این فایل صوتی آشنا شدم از اعماق وجودم احساس آبی شدم چشمم میکردم و بعد از پنچ روز گوش دادن این فایل چشمانم شروع به رنگ جدید کرد از دور چشمم حلقه ی آبی شروع به رشد کرد الان بعد چهار ماه چشمانم آبی خیلی جذاب شده همه فکر میکنن لنزه ولی این طور اگه باورش داشته باشد عمل میکنه

  0
  محدثه 5 ماه قبل

  میشه بگین فایل چجوری دانلود کنیم؟

  5
  Aysan 8 ماه قبل

  اگه گوش دادی پس جرا نمیگی فایله کجاس؟

  4
  Aysan 8 ماه قبل

  ببین عزیزم اینا همشون دروغه نمیشه

  بعدشم اینا رو تو گوگل نمیزارن

  خودتو گول نزن😂

  تو هم گفتی ما هم باور کردیم

  مگه میشه اخه؟😂😂😂

  5
  زانیار 9 ماه قبل

  چطور باید استفاده کنم

  ayda 9 ماه قبل
  -1

  چرافایل کاملش نیست 😕

  0
  بله چرا 7 ماه قبل

  چرا کاملش رو نزاشتید

  عسل 10 ماه قبل
  2

  اگه بخواهید میشه

  1
  Aysan 8 ماه قبل

  نمیشه گلم منم به رنگ ابی علاقه دارم

  منظور رنگ‌چشم ابی علاقه دارم

  ولی چشمای خودم سبزه نمیشه😂

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  عالیه این اهنگ

  0
  Aysan 8 ماه قبل

  کجاس؟

  ناشناس 10 ماه قبل
  5

  عالیه

  پاییز 11 ماه قبل
  0

  ببخشید من کاملا اینو باور دارم اما این تمام فایل صوتی بود؟؟

  0
  فرزاد 8 ماه قبل

  سلام روزی چندبار و چند روز باید گوش بدیم فایل صوتی که گذاشتن برای گوش دادن همین است که باید گوش داد مدتش ۳۱ثانیه هست دیگه درسته ممنون میشم جواب بدین

  ناشناس 11 ماه قبل
  3

  این دائمی هست؟

  ناشناس 11 ماه قبل
  4

  به نظر من اگر باور داشته باشی که میتونی چشماتو ابی کنی واقعا همین طور میشه

  مهدی 1 سال قبل
  7

  من میگم اگه واقعا باور داشته باشیم میشه

  پارمیس 1 سال قبل
  1

  لطفاً فایل کامل رو بگذارید🙏🙏🙏

  پارمیس 1 سال قبل
  4

  فایل دانلود نمیشه چی کار کنم کسی میدونه

  پارمیس 1 سال قبل
  0

  فایل واسه من دانلود نمیشهههه😤

  -1
  چرا؟؟؟ 11 ماه قبل

  برا منم دانلود نمیشه☹

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  ترو خدا ترو جون جدتون بگید از کجا تهیه میشه لطفااااااااااا

  🌛🌜 1 سال قبل
  11

  تنها راه عوض شدن چشم باور داشتنه اگر از اعماق وجود خود باور داشته باشید مطمئن باشید تغییری ایجاد خواهد شد 💓 ممنون

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  سلام چجور میتونم اهنگش رو پیدا کنم

  Mhlla 1 سال قبل
  4

  این مهم نیست ک چشمای ما چه رنگه این مهم ک میتونیم خوب ببینم وا از بینایی خوبی برخوداریم خداوند چشمای مارو مناسب صورتون آفریده مطمئن باشید اگه چشم آبی بهتر بود خداوند چشمای مارو آبی میکرد پس نا شکری نکنید و خدارو شکر کنید ک مشکل بینایی ندارید و عیبی ندارید ک سوجه خنده مردم بشید

  1
  ثریا 6 ماه قبل

  عزیزم من الان چند روزه گوش میدم چشام از مشکی به قهوه ای تبدیل شده اگه همینجوری ادامه بدم به ابی هم تبدیل میشه و کم کم

  نرگس 1 سال قبل
  0

  لطفاً کاملشو بزارید

  امین 1 سال قبل
  0

  سلام. آیا کسی استفاده کرده نتیجه گرفته؟؟

  RAHA 1 سال قبل
  4

  من نمیدونم واقعا میشه یا نه ولی باورش دارم 😇

  🦄 1 سال قبل
  4

  میشه لطف کنید کامل رو بزارید ممنوم

  نیکا 1 سال قبل
  2

  سلام واقعا واقعیت داشت😳من الا چشمام ابی واقعا خوشگل شدم

  1
  ثریا 6 ماه قبل

  چشای من سیاهه و از وقتی ساب گوش دادم روز به روز روشن تر میشه و قهوه ای شده واااای بعدا ابی

  1
  جاوید احمد 8 ماه قبل

  لطفان فایل اش را ارسال نماید من می خواهم رنگ چشمانم به سیاه تاریک تبدیل بشه

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  9

  Farnosh 1 سال قبل
  1

  سلام این فایل کامل یا خیر فایل کاملشو چجور تهیه کنم

  ستاره 1 سال قبل
  3

  واقعا اگر جواب گرفتید بگید چون بعضی ها از خود سایت هستن و بخاطر اینکه فایل دانلود بشه پیام میذارم بگید لطفا

  زویا 1 سال قبل
  0

  بخشید چطور سابلمینال وارد شم

  دذا 1 سال قبل
  2

  خیلی بد

  بیتا 1 سال قبل
  4

  خب من سابلیمینال رنگ ابی رو دان کردم و بعد ۶ ماه چشمام ب رنگ ابی در اومده خیلیم ناز شده و فامیلامون در تعجبن ک چطور اتفاق افتاده همچنین رفیقام حسودیشون میشه😑😁

  2
  ثریا 6 ماه قبل

  من یه فایل دارم از ایتا گرفتم خیلیم خوبه و بگم از آپارات بگیرین

  0
  معصوم 10 ماه قبل

  میشه برام بفرستی فایلو

  -1
  پارمیس 1 سال قبل

  تو رو خدا بگو از کجا پیدا کردی؟ فایلش واسه من باز نمیشه

  2
  نازلی 1 سال قبل

  میشه بمنم بگین از کجا اوردی

  0
  محمد 1 سال قبل

  از کجا دانلود کردی دیگه رنگش برنگشت؟

  0
  هانی 1 سال قبل

  از کجا؟

  5
  محدث 1 سال قبل

  فایل کاملشو از کجا دانلود‌کردی

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  محمد

  نگین 1 سال قبل
  2

  میشه فایل بیشتر بزارین؟لطفا

  سلام 1 سال قبل
  1

  هراهنگی میشه گوش داد؟

  گل 2 سال قبل
  -1

  اگه کسی گوش داده آهنگش چجوری اهنگیه آخه من واسه تغییر رنگ چشم به سبز یه کلیپ دیدم صدای اب و طبیعت بود اگه شما گوش دادین همینه یا ن فرق میکنه ؟

  م م 2 سال قبل
  1

  سلام همین فایل ۳۱ ثانیه ای را باید گوش بدهیم

  sani 2 سال قبل
  -1

  خب دوستان بعضی از ساب ها که در اختیار شما قرار میگیرن و اکثر رایگان هست فیکه و اگه در هنگام استفاده چشم های شما بسوزه معمولا جواب نمیده بعضی از این ساب ها فرکانسش روی مغز تاثیر میزاره و ممکنه اتفاقات بدی رخ بده اول از همه شما باید با دقت به نکته ها توجه کنید و حواستون باشه که ساب فیک نباشه و رضایت داشته باشه رضایت ها هم فیک نباشه معمولا برای افراد بیشتر از 15 سال هست اگه شما جواب گرفتید و رنگش رو دوست نداشتید یه ساب به رنگ دلخواه خودتون یا همون رنگ چشم اول خودتون گوش بدید و حتما باور داشته باشید و تصور به اون رنگ دلخواه کنید موفق باشید امیدوارم جواب بگیره

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  من میخام چشمم سبزبشه

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  سلام

  الهه 2 سال قبل
  4

  این روش واقعا جواب میده؟

  فرقی نداره چه فایلی باشه یا چه آهنگی باشه؟

  و هر وقت تغییر کرد ثابت میمونه یا باید مدام این کار رو انجام بدیم؟

  0
  بیتا 1 سال قبل

  هر رنگی یه سابلیمینال داره

  0
  sani 2 سال قبل

  تا وقتی به رنگ دلخواهتون برسه دیگه انجام ندید

  7
  الهه 2 سال قبل

  لطفا جواب بدین

  نگین 2 سال قبل
  0

  چجوری اهنگشو بگیرم

  فریا 2 سال قبل
  0

  میدونید هرکی میتونه اسم آهنگ او بهم بگه کن رنگ چشمامو عوض کنم ترو خدا من از چشمام بدم میاد این فایل هم باز نمیشه من مدام میام اینجا نتظر جوابا تونم لطفا بگین چه خاکی توی سرم کنم من عاشق رنگ آبی و سبز هستم......

  فریا 2 سال قبل
  1

  ای خدا من از رنگ چشمام بدم میاد رنگ قهوه ای تیره ی تیره ینی فاک بر من خاک تو سر یکی کمکم کنه لطفا بگیم چیکار کنم

  0
  گمشده در جهان 1 سال قبل

  اگه بگم تمام سابلیمنای تغییر رنگ دی ان ای اشتباه است،دروغ نگفتم.فقط کافیست سرچ کنسد بیوکیتزی واقعی است؟...و این که اگر از رنگ چشمتان بدتان می آید مشگل از جایی دیگر استت...در ذهن ما

  ناشناس 2 سال قبل
  7

  لطفا لطفا لطفا آهنگ رو کامل بزارید باتشکر مرسی

  به تو چه 2 سال قبل
  9

  چرا هیجا فایل کاملش نیس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  0
  sani 2 سال قبل

  چون باید خریداری شه از سایت های معتبر

  parastoo 2 سال قبل
  3

  سلام دوستان لازم دیدم که یه مطلبی رو به سما توضیح بدم به هیچ وجه به کانال تلگرامی این سایت نرین همشون تقلبین تو کانال میگن که هزینه نداره فقط دانلود کنید فایل هارو بعد گوش بدید من خودم ساب تغییر رنگ چشم به کهربایی رو دانلود کردم ۱۲ فایل بود هر فایل نیم گیگ بعد دیدم که همه فایل ها خرابه و باز نمیشه اصلا میگه که (فایل ساپورت نمیشود چون خراب است)!

  آریانا 2 سال قبل
  0

  من اینستاندارم اشکال داره یانمی خاد

  بهار 2 سال قبل
  7

  کاش تو یه روز جواب بده 😬🥺😂

  2
  حمیدرضا 1 سال قبل

  ی روزه لنز باید بذاری

  9
  معصومه 1 سال قبل

  اره والا

  2
  الی 2 سال قبل

  اره😹

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  من جواب‌ دیدم راست

  0
  مری 2 سال قبل

  الکی؟؟؟؟

  حسین 2 سال قبل
  6

  نه بابا اصلا نخرید اگه میشد خودشون استفاده میکردن

  5
  الی 2 سال قبل

  خب شاید خودشون امتحان کردن ک گذاشتن.😑😐

  سارینا 2 سال قبل
  4

  سلام دوستان. این واقعیه ؟؟؟؟ کسی جواب گرفته؟؟؟؟

  4
  هلن 1 سال قبل

  اره واقعیه

  15
  اره 2 سال قبل

  فقط بايد باور درست داشته باشی<br>یه اهنگ بدون کلام گوش بده چشماتو ببند چشمات تصورکن آبی شده<br>تا چهار ماه جواب‌ مگری

  الی نکس 98 2 سال قبل
  0

  دوصستان

  الی نکس 98 2 سال قبل
  6

  صلمح لطفا فایل کاملشو بزارید در ضمن اگ دوصاتان اطلاعاتی خواستید ک پوستتون سفید برفی بشه و زیبایی های دیگ بهم اطلاع بدین پیج روبیکمو بهتون بدم و ب نتیجه دلخواهی ک در مورد زیبایی دارید برسید و البته روش های من کاملا سنتی و عملو جراحی نیس

  -1
  890 1 سال قبل

  بزار

  الی 2 سال قبل
  1

  باشه

  Ftm 2 سال قبل
  0

  سلام دوستان اصلاااااااا از این فایل ها نخرید همشون الکیه مگه این ها خدا هستن که رنگ چشم بتونن عوض کنن در ضمن تمامی این اهنگ ها در ذهن تاثییرات منفی و خیییییلی بده میزاره

  0
  Melika 5 ماه قبل

  برا من بفرستش 😐😂

  1
  محدث 1 سال قبل

  میش فایلشو برام بفرستی لطفاتو اینستا

  Mkermani168

  2
  حسین 2 سال قبل

  شعر نگو دا من استفاده کردم

  اتفاقا از فایل مفت توی اپاراتم برداشتم فایل صوتی کردم گوش میدادم

  جوابمم گرفتم اصلا هم بخاطر وقتی. ک گذاشتم ناراضی نیستم

  1
  ÆBLiẞ 2 سال قبل

  همش بر میگرده ب اعتقاد خودت اگه باور داشته باشین جواب میده

  1
  سمیه 2 سال قبل

  یکی بمن بگه چجوری این فایلو تهیه کنم

  1
  Alireza 2 سال قبل

  اینا خدا نیستن و سازنده سابلیمینال هم نیستن برا من هم فعلا جواب داده

  امیر حسین 2 سال قبل
  1

  من سابلیمینال میخواستم برای رنگ چشم آبی ودائمی

  م 2 سال قبل
  0

  سلام میشه فایل کامل بزارید

  1
  معصوم 10 ماه قبل

  من سفارش دادن 54تومن هم واریز کردم اما فایل رو نفرستادن برام 😥من سفارش دادن 54تومن هم واریز کردم اما فایل رو نفرستادن برام 😥

  7
  الی 2 سال قبل

  اوم بزارن خیلی خوبه

  Fatiyabix 2 سال قبل
  4

  سابلیمنال در هر فرد متفاوت عمل میکنه یعنی زمان تاثیر گذاری روی هر فرد فرق میکنه و بعضیا طی دو هفته و بعضیا طی سه ما یا بیصتر جواب میگیرن و استفاده از بیوکنزی باید در روز سی الان شصت دقیقه باشه نه کمتر و نه بیشتر

  0
  الی 2 سال قبل

  اهان

  روشنا 2 سال قبل
  0

  سلام چطوری میتونم کل فایل رو دریافت کنم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید