توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود پلتفرم شورای دانش آموزی

  1 بازدید

  دانلود پلتفرم شورای دانش آموزی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  راهنمای استفاده از پلتفرم الکترونیکی انتخابات شوراهای دانش آموزی

  راهنمای استفاده از پلتفرم الکترونیکی انتخابات شوراهای دانش آموزی

  راهنمای استفاده از پلتفرم الکترونیکی انتخابات شوراهای دانش آموزی را بصورت کامل ویژه دانش آموزان و معلمان از وبسایت درسی فایل دنبال و دانلود نمایید

  بر اساس اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی، اپلیکیشن و برنامه نرم‌افزاری این دوره از انتخابات روز دوشنبه پنجم آبانماه رونمایی خواهد شد و در اختیار مدارس قرار خواهد گرفت، مدیران مدارس می توانند پس از دریافت اپلیکیشن و فایل آموزشی و شیوه اجرای آن ،نسبت به اطلاع رسانی به دانش آموزان اقدام نموده و انتخابات را در زمان مقرر از طریق شبکه شاد برگزار نماید .

  براساس این اطلاعیه، اولویت اول استفاده از نرم افزار تهیه شده می باشد اما در صورتی که هرکدام از مناطق و مدارس با مشکل فنی احتمالی مواجه ویا امکان دسترسی پیدا نکردند می‌توانند با استفاده از ظرفیت استان منطقه و مدرسه در شبکه شاد راه اندازی بات شاد نسبت به برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی اقدام نمایند.

  راهنمای استفاده از پلتفرم الکترونیکی انتخابات شوراهای دانش آموزی(ویژه دانش آموزان)

  راهنمای استفاده از پلتفرم الکترونیکی انتخابات شوراهای دانش آموزی(ویژه مدیران)

  دانلود رایگان

  منبع مطلب : drsifile.com

  مدیر محترم سایت drsifile.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی به صورت مجازی

  برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی به صورت مجازی

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  منبع مطلب : rayad.org

  مدیر محترم سایت rayad.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، علی رمضانی گفت: پیرو بخشنامه شماره ۵۰۰/۳۱۱  مورخ ۹۹/۰۷/۱۶ در خصوص بیست وسومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی تمام تلاش اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی، برگزاری انتخابات این دوره از طریق فضای مجازی و نرم افزار تولید شده در بستر شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد ) است. 

  وی ادامه داد: اما تا بارگذاری و آماده شدن نرم افزار و دسترسی به تمام مدارس کشور تا قبل از برگزاری انتخابات، اطلاع رسانی و دعوت از دانش آموزان در انتخابات، ثبت نام داوطلبان عضویت توسط مدیر و بررسی و تایید صلاحیت داوطلبان و اعلام لیست نهایی داوطلبان به دانش آموزان و بارگذاری تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش آموزی به صورت فایل صوتی، عکس یا کلیپ با نظارت مدیر و با رعایت موازین و شرایط تا یک روز قبل از انتخابات در کانال مربوطه صورت گیرد.

  مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: تا پایان هفته فایل آموزشی و نحوه اجرایی انتخابات از طریق نرم افزار مذکور اعلام می شود و  سپس در کانال تمام مدارس بار گذاری می‌شود.

  رمضانی گفت:  از همکاران به ویژه مدیران و مربیان و معاونان پرورشی انتظار می رود آمادگی و زمینه سازی این دوره از انتخابات را برای دانش آموزان فراهم  کنند تا در این تجربه جدید بازهم شاهد مشارکت بیشتر دانش آموزان در این فرصت تربیتی باشیم.

  به گزارش ایرنا، شوراهای دانش آموزی فعالیتی مهم برای رشد اجتماعی و سیاسی دانش آموزان به عنوان یکی از ساحت های ۶ گانه تربیتی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است که در فرآیند تعلیم و تربیت دینی به آن توجه زیادی شده است.

   هدف اصلی از فلسفه شوراهای دانش آموزی در نظام تعلیم و تربیت در واقع آشنا کردن دانش آموزان با تربیت اجتماعی و سیاسی از پشت میز کلاس های درس است.

  امسال انتخابات شوراهای دانش‌آموزی مدارس سراسر کشور  ۸ آبان ماه به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 2 سال قبل
  2

  چطوری برنامه رو نصب کنیم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید