توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس

  1 بازدید

  دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

  دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

  کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌های جهان است که به شما می‌آموزد چگونه هزاران مشکل در زندگیتان را با هوش و درایت حل کنید و به هر چیزی که می‌خواهید برسید.

  چهار اثر از فلورانس اسکاول شین (The wisdom of Florence Scovel Shinn) نوشته‌ی نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی‌ست که توسط مترجم‌های ایرانی زیادی ترجمه شده است و از چاپ شصتم نیز فرا رفته است. این کتاب یکی از کتاب‌هایی است که می‌تواند برای افراد برای شروع زندگی الگویی جامع باشد.

  این کتاب صوتی از 4 کتاب از فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) تشکیل شده که نام‌های آن عبارت‌اند از: «بازی زندگی و راه این بازی»، «کلام تو، عصای معجزه‌گر توست!»، «درهای اسرار آمیز موفقیت» و «نفوذ کلام». زبان اسکاول شین صمیمی، ساده، بی‌تکلف و به صورت طنز است و در انتقال پیام‌های خود که پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد، بسیار موفق بوده؛ از همین‌رو به راحتی مخاطبان را جذب آثار خود می‌کند.

  اثر اول با نام بازی زندگی (The game of life and how to play it) به شما می‌آموزد که چگونه قدرت اعجاب‌انگیز ذهن خویش را کشف کنید و به موفقیت‌های چشم‌گیری برسید. بسیاری از افراد، گمان می‌کنند که زندگی شبیه به میدان جنگ است، اما واقعیت اینطور نیست و زندگی اغلب شبیه به یک بازی است که انسان‌ها در آن نقش خود را ایفا می‌کنند. اگر ما انسان‌ها به بعضی از مسائل غیرطبیعی و ماورایی که از عمق جان‌مان نشات می‌گیرند، ایمان نداشته باشیم، هرگز قادر نخواهیم بود که در این بازی موفق شویم.

  به دفعات در تعالیم دینی و معنوی آمده است: «هر آنچه که یک زن در امروز خود می‌کارد، در فردای خود درو می‌کند.» این مطلب بدان معناست که هر یک از ما زنان هرکاری که در این لحظه انجام می‌دهیم، روزی دیگر نتیجه‌اش را می‌بینیم، یا اینکه هر چه بدهیم، مطابقش را روزی دیگر پس می‌گیریم و چه خوب و چه بد، چه پسندیده و چه ناپسند. این موضوع برای همه‌ی انسان‌ها صادق است. انسان هر چه در سخن و عمل نشان دهد، به او برخواهد گشت؛ هر چیزی که بدهیم همان را خواهیم گرفت. اگر نفرت بورزیم، نفرت نصیبمان خواهد شد؛ اگر عشق بورزیم، عشق دریافت خواهیم کرد؛ اگر دیگری را سرزنش کنیم، ما نیز سرزنش خواهیم شد. اگر دروغ بگوییم، دروغ خواهیم شنید؛ اگر کسی را فریب دهیم، فریب خواهیم خورد. این را هم خوب می‌دانیم که قدرت تخیل و تصویرسازی، نقشی برجسته در بازی زندگی ایفا می‌کند. حال مهم‌تر از همه آن است که ما چگونه از هر یک از بازی‌های زندگی درس بگیریم و در بازی زندگی خود به کار ببریم.

  در اثر دوم با نام درهای اسرارآمیز موفقیت (The game of life and how to play it) درمی‌یابیم که موفقیت همانند سنگی است که از بالای یک دیوار بلند پایین می‌افتد. رمز و راز موفقیت چیست؟ کسانی که اکثراً در زندگی خود شکست می‌خورند، نمی‌توانند به این پرسش جواب دهند. آن‌ها با حیرت و سردرگمی می‌پرسند: راز مقابله با شکست چیست؟

  توجه بیش از حد آن‌ها به معضل شکست باعث می‌شود که آن‌ها هرگز به فکر پیروزی و موفقیت نباشند و همیشه در حدی تلاش کنند که شکست نخورند و با این حال پیروزی را امری غیرممکن و دست نیافتنی برای خود و دیگران می‌دانند. برای هر انسانی موفقیت نتیجه‌ای از یک کار است که باعث خوشحالی و دستیابی به چیز یا شخص و یا موقعیت و شرایط بهتر از قبل شود. از این رو ما همیشه آن موفقیت را پشت دیوار و یا در بسته می‌بینیم و به همین دلیل است که به شکست نزدیک‌‌تر می‌شویم تا به پیروزی.

  فلورانس در اثر سوم با نام گفتار شما عصای جادویی‌تان است (Your word is your wand) به شما ثابت می‌کند که انسان‌ها با زبان‌شان عزت می‌یابند و یا خوار می‌شوند. و یا اینکه مرگ و زندگی هرکس در پس زبان اوست. بنابراین همه ما، باید از قدرت زبان‌مان آگاه باشیم و بدانیم با همین عضو بی‌اهمیت بدن می‌توانیم در لحظات غم و اندوه، برای خود شادی بیاوریم و در هنگام رویارویی با بیماری‌ها، دردها ناپدید می‌شوند و سالم می‌شویم و در هنگام نیازها و کمبودها، از هرچیزی مملو می‌گردیم. قدرت تخیّل خود را تقویت کنید و از بدترین‌ها هم تصاویر ذهنی زیبا بسازید و منتظر تحقق آن‌ها بمانید و اصلاً سخت نیست که کیف خالی خود را در ذهن‌تان لبریز از پول تصور کنید و قلباً مطمئن باشید که روزی به واقعیت تبدیل می‌شود.

  اثر چهارم با نام نفوذ کلام (The power of the spoken word) از مهارت های کلامی می‌گوید. یکی از بزرگترین مشکلات انسان‌های امروزی این است که نمی‌توانند آنچه را که خداوند برایشان مقدر نموده قبول کنند و یا از آنچه که خداوند برایشان نمی‌خواهد، دوری کنند. آن‌ها فقط یک چیز از خدا می‌خواهند و به او می‌گویند: آنچه را که از تو خواسته‌ام برآورده کن!

  میزان درک و حکمت انسان‌ها هرگز به اندازه خداوند نیست و ما نمی‌توانیم ادعا کنیم که بهتر از خداوند عاقبت خواسته‌ها و نیازهایمان را می‌فهمیم. با این کار، خداوند را بر سر دوراهی قرار می‌دهیم که یا معجزات خود را برایمان برآورده کند و یا اینکه آنچه را که خود خواسته‌ایم، بر سر راهمان بگذارد. وقتی از خداوند چیزی را طلب می‌کنید، از او بخواهید که راهنمایی‌تان کند. به او ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که هر آنچه که او خودش برای شما بخواهد خیر و نیکی است. اگر کمی هوشیار باشید، قدرت ضمیر ناخودآگاه خود را آنقدر بالا می‌برید که می‌توانید هر صدایی را بشنوید. حتی همان صدای نازکی که از ته قلب‌تان می‌گذرد و طنینش درون‌تان می‌پیچد. برای این کار ابتدا باید صادق باشید. بپذیرید که چه مشکلی دارید که از رحمت خداوند به دور هستید.

  جملات برگزیده کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین:

  - خداوند مراقب من است پس هرگز نیازمند نخواهم بود.
  - هر آنچه آدمی درباره دیگران بگوید درباره او خواهند گفت.
  - خدا معجزات خود را از راه‌هایی باور نکردنی عملی می‌کند.
  - فرشته تقدیرم جلوتر از من گام برمی‌دارد و راه را نشانم می‌دهد.
  - هر آنچه آدمی برای دیگری آرزو کند همانا برای خود آرزو کرده است.
  - درست پیش از کامیابی عظیم، دلسردی و شکست ظاهری از راه می‌رسد.
  - همان‌طور که به سوی موانع پیش می‌روم، ایمان به خدا آن‌ها را محو می‌کند.
  - انسان تنها آن چیزی را می‌تواند به دست آورد که خود را در حال ستادن آن ببیند.
  - تنها به سه منظور جرات کنید کلامتان را بکار ببرید: برای طلب شفا، برکت و سعادت.
  - جز تردید و هراس هیچ چیز نمی‌تواند میان انسان و بزرگ‌ترین آرمان‌ها یا مراد دلش فاصله ایجاد کند.
  - درست هنگامی که انسان کوچکترین نشانه‌ای از آنچه طلبیده است نمی‌بیند باید برای آن تدارک ببیند.
  - اگر کسی موفقیت بطلبد اما اوضاع را برای شکست آماده کند دچار همان وضعی خواهد شد که برای آن تدارک دیده است.

  در قسمتی از کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین می‌شنویم:

  از کسی شنیده‌ام که می‌گفت: شجاعت تلفیقی از نبوغ و قدرت جادویی درون است. یعنی نیرویی که بدون ترس با هر شرایطی روبرو شویم و کوچکترین نگرانی نداشته باشیم.

  در مثال قبل دریافتیم که نبوغ همان شنیدن ندایی در گوش و بازگشت به بانک بود و نیروی درونی همان عبور از نردبان در راهرو بوده است. بنابراین نیروهای نامرئی بسیاری در دنیا وجود دارند که همه می‌توانند با تکیه بر آن‌ها از بسیاری از مسائل ریز و درشت سر در بیاورند. این نیروها گاهی همانند جرقه‌ای از ذهن ما می‌گذرند و یا گاهی هم به شکل کلماتی در می‌آیند و به زبان ما می‌آیند. در هر صورت ما باید قدرت آن‌ها را درک کنیم و با تأثیرات آن‌ها بر زندگی‌مان آشنا شویم.
  اگر هر یک از ما خانم‌ها حقیقت محض هرچیزی را بدانیم محال است بی‌علت از چیزی بترسیم و یا تأثیر آن را بی‌ارزش تلقی کنیم. برای مثال، دوستی داشتم که همیشه هنگام تماس تلفنی با من می‌گفت: به خانه‌ام بیا تا کمی با هم درد دل کنیم.
  می‌دانستم که منظور از درد دل مرور دوباره شکست‌ها، نگرانی‌ها، کمبودها و غم و غصه‌هایی است که این روزها ما را به شدت عذاب می‌داد.

  به او جواب دادم: نه، متشکرم. به اندازه‌ی کافی در زندگی خودم غم و قصه دارم و نمی‌توانم تمام آن‌ها را برای تو یک به یک بازگو کنم. من با وجود آن‌ها خوشحال و راضی هستم و زندگی‌ام را با وجود آن‌ها دوست دارم. جدا از این ما باید سعی کنیم دربارۀ چیزهایی که داریم حرف بزنیم نه درباره‌ی چیزهایی که باید داشته باشیم و نداریم. تو هم نباید مَثَل قدیمی «زنان با زبان خود در سه چیز قدرت بالایی دارند: شفا، دعا و موفقیت» را فراموش کنی. به عبارت ساده‌تر زنان اگر چیزی را برای دیگران بخواهند، ابتدا نصیب خودشان می‌شود و اگر چیزی را برای دیگران آرزو کنند، ابتدا خودشان بدان دست می‌یابند. «اگر هم دیگران را نفرین کنند، ابتدا دامن خودشان را می‌گیرد.»

  در حقیقت مسائل فراوانی وجود دارند که از طریق زبان ما زن‌ها شنیده می‌شوند. اگر خوب باشند، خیر و خوبی را برایمان به ارمغان می‌آورند و اگر هم فحش و نفرین باشند، در کوتاه‌ترین لحظات دوباره به خودمان باز می‌گردند. تمامی این مسائل در علم متافیزیکی به خوبی توضیح داده شده‌اند و برخی باعث آرامش روح و روان و برخی دیگر عامل مشکلات روحی و روانی فراوانی شده‌اند. زیرا روح ما محل ضمیر ناخودآگاه ماست و به راحتی می‌تواند با چند جمله‌ای که بر زبان می‌آوریم، دگرگون شود.

  منبع مطلب : www.ketabrah.ir

  مدیر محترم سایت www.ketabrah.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود رایگان کتاب صوتی چهار اثر از اسکاول شین ترجمه در متار راز » متا راز

  دانلود رایگان کتاب صوتی چهار اثر از اسکاول شین ترجمه در متار راز » متا راز

  توضیحات

  دانلود رایگان کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

  درباره کتاب چهار اثر از اسکاول شین

  متا راز مرجع فایل های خود هیپنوتیزم صوتی در این بخش کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین را ارایه داده است. این کتاب که از محبوبیت بی نظیری در ایران و جهان برخوردار است توانسته زندگی افراد زیادی را تحت تاثیر قرار دهد. امیدواریم که با گوش کردن به این کتاب عالی که یکی از بهترین آثار اسکاول شین است  تاثیر شگرفی در زندگی خود ایجاد کنید.

  دانلود این کتاب کاملا رایگان است و در صورتیکه که کتاب خاصی مد نظر دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید همچنین در صورتی که سوالی درباره کتاب چهار اثر از اسکاول شین یا موارد دیگری بود حتما نظرات خود را ارسال کنید.

  کتاب چهار اثر ازفلورانس اسکاول شین شامل چهار بخش زیر است:

  این کتاب در سال 1989 برای اولین بار در ایران منتشر شد. کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین دارای 4 فصل و 56 درس می باشد که نام  4 فصل این کتاب نام همان چهار اثری است که این کتاب از آنها الهام گرفته است. این کتاب توسط سعید عسگری تهرانی ترجمه شده و  گوینده این کتاب خانم مریم رضایی است.

  دانلود کتاب چهار اثر اسکاول شین از زیر

  دانلود کتاب صوتی

  فهرست کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین عبارت است از:

  فصل اول چهار اثر از اسکاول شین : بازی زندگی و راه این بازی

  بازی  قانون توانگری ، نفوذ کلام  ، قانون عدم مقاومت ، قانون کارما و قانون بخشایش،  سپردن بار (تاثیر بر ذهن نیمه هوشیار) ، عشق شهود و یا هدایت بیان کامل نفس یا طرح الهی تکذیبها و تاییدها

  فایل صوتی

  فصل 2  چهار اثر از اسکاول شین کلام تو عصای معجزه گر توست!

  کلام تو عصای معجزه گر توست ،کامیابی،توانگری،شادمانی،عشق،ازدواج،بخشایش،عبارات خردمندانه

  ایمان ،از دست دادن ، مصاحبه ها ،هدایت ،حمایت ،حافظه ،طرح الهی ،سلامت

  عناصر ،سفر ،متفرقه ،نتیجه گیری

  اثر سوم : فصل 3 کتاب در مخفی توفیق

  در مخفی توفیق، خشتهای بی کاه، پنج تن از ایشان دانا بودند، چه انتظاری دارید؟، بازوی بلند خدا ،بر سر چند راهی

  از دریای سرخ خود چگونه می توان گذشت؟ پاسبان دروازه راه فراوانی، محتاج به هیچ چیز نخواهم بود!

  با اعجاب بنگر!، غنیمت خود را در یابید؟،نهرهایی در هامون مفهوم باطنی سفید برفی و هفت کوتوله

  اثر چهارم: نفوذ کلام

  حربه هایی که تو نمی شناسی اینک شما را قوت می بخشم قوی باش و نترس

  جلال خداوند، آرامش و توانگری، فرصت بزرگ شما ،زنها مضطرب نشوید! ،بی باکی پیروزی و توفیق

  در ادامه به بررسی نکات و جملات مهم کتاب چهار اثر از اسکاول شین میپردازیم با ما همراه باشید.

  اسکاول شین هنرمند و معلمی بود که به تدریس معنویت و قوانین زندگی می پرداخت و به زبان ساده ای این آموزشها را در دسترس عموم قرار می داد.

  در این مقاله شما با آثار و کلام اسکاول شین آشنا می شوید او به شما یاد می دهد که چگونه از نفوذ کلام خود استفاده کنید و در بازی زندگی موفق و ثروتمند باشید.

  چکیده ای از کتاب چهار اثر

  اسکاول شین معتقد است که برای موفقیت در این بازی ساده باید قوانین درست را یاد بگیریم. از آنجایی که هر چه را بکاریم همان را درو خواهید کرد پس باید مراقب اعمال، رفتار، و کلام خود باشیم تنفر،  تنفر می آفریند و عشق، عشق و صلح و صفا می آفریند.

  و همچنین نکته مهم دیگری که اسکاول شین بیان می کند این است که ذهن و افکار ما مهمترین نقش را در زندگیمان دارا هستند. به هر چیزی که فکر می کنیم چندی بعد همان را در زندگی خود آفریده ایم.

  برای موفقیت در زندگی باید قوه ی تخیل و تجسم  را پرورش دهیم، قوه ی تخیل مثبت همواره در زندگیمان نقش مهمی را ایفا می کند باعث به وجود آمدن ثروت، سلامتی، آرامش و تمامی خواسته هایمان می شود.

  باید در بازی زندگی برنده شد. برنده شدن هم فقط و فقط با تخیلات مثبت و افکار مثبت به ثمر می رسد.

  به هر چیزی که در دنیای درون فکر کنیم و تخیل کنیم دیر یا زود در دنیای بیرونی هم خودش را متجلی خواهد کرد.

  طرح الهی

  طرح الهی یا همان هوشیاری برتر در وجود همه انسانها قرار دارد که همان ذهن هوشیار نامیده می شود، وقتی به عدالت خداوند و زمانبندی او برای رسیدن به اهداف ایمان داشته باشیم و بدانیم که وقتی از صمیم قلب هر چیزی که طلب کرده ایم را به دست می آوریم، پس این باور قلبی ما را به خواسته هایمان می رساند. و این باور قلبی سبب میشود که به شهود و الهامی که به ما می شود پاسخ مثبت دهیم و آن را وارد زندگیمان کنیم. دیدن و درک شهود و عدم مقاوت در برابر این الهام قلبی بسیار مهم است.

  به الهام قلبی خود ایمان داشته باشیم.

  اگر می خواهیم زندگی سرشار از آرامش و خوشبختی داشته باشیم باید به ذهن نیمه هوشیار خود نیز توجه داشته باشیم، ذهن نیمه هوشیار به خودی خود جهت و سمتی ندارد بلکه این ما هستیم که به آن جهت و هدف می دهیم. ذهن نیمه هوشیار همان تخیلات ما هستند شوخی هم با کسی ندارند هر خوراکی که توسط تخیلات به آن بدهیم دیر یا زود همان را برای ما محیا می کند.

  بخواهید تا خواسته شما اجابت شود بجویید تا بیابید در بزنید که بی شک آن در به روی شما باز می شود

  فقط خواسته و نیاز خود را بیان کنید خداوند این ذات لایتناهی همیشه بر صدد بر آورده کردن آرزوهای شماست. خداوند بخشنده است و شما دریافت کننده. خود را همیشه آماده ی دریافت و پذیرش نعمتها و برکتها و خواسته هایتان قرار دهید.

  اگر می خواهید در بازی زندگی موفق باشید باید هر گونه ترس و دودلی را از ذهن نیمه هوشیار و تخیلات خود دور نگه دارید ترس عاملی است که باعث بی ایمانی می شود کسی که ترس را در خواسته هایش بگنجاند چیزی جز اتفاقات ناگوار و بد را تجربه نخواهد کرد.

  مرگ و زندگی، در قدرت کلام نهفته است.

  انسان می تواند هر آنچه حق الهی اوست با کلام خود به دست آورد. به شرط آنکه باور داشته باشد که خداوند روزی رسان است و به این کلام کاملا ایمان داشته باشد.

  رازی که در باور و ایمان وجود دارد این است: هر آنچه که هنگام عبادت خداوند می طلبی باور داشته باش که آن را همین الان به دست آورده ای، باید طوری رفتار کنی که گویی قبلا آن را به دست آورده ای.

  این نکته بسیار مهم است که اگر کسی موفقیت را بطلبد اما خود را برای شکست آماده کند به آنچه برایش تدارک دیده است می رسد.

  قبل از اینکه خورشید طلوع کند تاریکی هست پس قبل از هر موفقیت بزرگی افکار موهوم و محدود کننده ای به سراغ انسان می آید در اینجا باید جملات تاکیدی مثبت را ادا کنیم تا افکار منفی که در ذهن نیمه هوشیار قرار دارند را از خود دور کنیم.

  سپاسگذاری

  شکر گذاری اصلی مهم در به دست آوردن آرزوهاست و همچنین باید چنان رفتار کنید که از قبل آنچه می خواهید را ستانده اید. این نکته باور و ایمان شما را قوی می کند و تدارکات لازم را آماده کنید مثلا اگر خانه ای برای خرید می خواهید شروع به خرید لوازم آن بکنید اینگونه ذهن نیمه هوشیار شما در حال آماده شدن برای دیدن خانه ی جدید می شود.

  گاهی اوقات می شود که تزلزل و احساس ترس در وجود آدمی بسیار زیاد می شود در کنار جملات تاکیدی و ایمان به خداوند می توانید یاری بطلبید که برای شما دعا کند چون او وارد جزئیات موضوع نیست بنابراین او به خوبی می تواند خواسته ای که شما دارید را به شکلی مثبت و به بهترین شکل ممکن از خداوند بخواهد. ثروت، سلامتی، موفقیت در امور شغلی، یا هر چیز دیگری….

  نفوذ کلام

  مهره ی مار به تنهایی هیچ قدرتی ندارد، اما کلام و عقاید انسان در ذهن نیمه هوشیار امید می آفریند و همان برای او موفقیت و شانس می آورد و اقبال و موقعیت خوب را به سمت فرد هدایت می کند.

  وقتی که خواسته ای داریم فقط به یک قدرت باید تکیه کنیم یعنی قدرت خداوند اگر در یک لحظه هم به خیر و هم به شر متکی باشیم پس تجربه های نادرست خواهیم داشت باید فقط و فقط به خداوند تکیه کنیم و کلامی را بر زبان بیاوریم که نشانه ی اعتقاد به این موضوع است.

  وقتی که از چیزی می ترسید سعی کنید که سنگینی آن را با شهامت خود از بین ببرید دلیرانه به سمت آن کار بروید و آن را بی وزن کنید. و این خصلت شجاعت سبب می شود که نیروهای غیبی هم به سراغ شما بیایند و قدرت شما را چند برابر کنند.

  نیروی کلام

  برخی از مردم با اینکه از نیروی خارق العاده ی کلام آگاه هستند اما باز هم نمی توانند مراقب کلام خود باشند حتما افرادی را در کنارمان دیده ایم که مدام از بیماری و مصیبت سخت می گویند پس مطمئن باشید که در حال جذب اینها به زندگی خود هستند.

  کلام خود را با طلب سلامتی و سعادت و برکت شروع کنید و همه اینها را به سمت خود جذب کنید.

  جسم انسان با نیروی کلام تغییر و قدرت می یابد و بیماری و رنج را از ذهن هوشیار دور می کند. و اما برای شفای بدن ابتدا باید روح را درمان کرد. روح یا همان ذهن نیمه هوشیار باید از افکار منفی و مسموم دور باشد به عبارت دیگر دنیای درون را باید پر از انرژی و نور کنیم و افکار مثبت بسازیم تا جسم و دنیای بیرونمان هم شفا یابد و به سمت سعادت و خوشبختی باشد.

  شما باید بدانید که باید با خداوند و نیروهای مثبت هماهنگ شوید و اینگونه روح خود را متصل به خداوند کنید و فاتح هر آنچه می خواهید شوید.

  به دیگران محبت کنید.

  انتقاد نوعی مشکل روانی است که کم کم باعث به وجود آمدن بیماری رماتیسم می شود زیرا حس ناسازگاری و بدبینی با دیگران و انتقادهای پی در پی و عدم توافق، خون را مسموم می کند و در مفاصل رسوب ایجاد می کند.

  حسادت، نفرت، کینه، ترس و بدگمانی هر کدام خصوصیاتی هستند که باعث ناراحتی های جسمی مختلف می شوند زیرا هر یک از این خصوصیات از ذهن ناآرام به وجود می آید و ذهن ناآرام و رنجور هم جسم را بیمار و مریض می کند.

  پس بدانیم تنها دشمن انسان در درون خود اوست. و هر ناهماهنگی و ناراحتی که شما دارید نشانه ی برهمریختگی درونیتان است.

  برای همه از جمله دشمنانتان دعا کنید برایشان طلب خیر و برکت کنید و معجزه را خواهید دید.

  منبع مطلب : metaraz.ir

  مدیر محترم سایت metaraz.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  احسان علیدادی 1 ماه قبل
  0

  ب کوله باری از تجربه و مطالعه توصیه و تاکید می کنم داشتن این کتاب ، از نون شب واجب تر است برای هر چیزی هزینه می کنیم ب آموزش که می رسیم می گوییم نداریم خواندن این کتاب انقلاب و معجزه ای در زندگی هر فردی ایجاد می کند و.......

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  کتاب ارزشمندی هست که نمی توان برای آن قیمت تعیین کرد باید آن قدر مطالب آن را تکرار کرد که تبدیل ب عادت و رفتار شود نهادینه شود

  صابر 8 ماه قبل
  1

  کتاب چهار اثر از اسکاول شین و شفای زندگی خیلی کتاب های خوبی هستند واقعا پیشنهاد میکنم اگر از اینجا نتونستید دانلود کنید از خود سایت متا راز دانلود کنید.

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید