توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس ترجمه گیتی خوشدلpdf

  1 بازدید

  دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس ترجمه گیتی خوشدلpdf را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دانلود رایگان کتاب PDF چهار اثر از فلورانس اسکاول شین | پارس تاتس

  دانلود رایگان کتاب PDF چهار اثر از فلورانس اسکاول شین | پارس تاتس

  دانلود رایگان کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

  دانلود رایگان کتاب PDF چهار اثر از فلورانس

  نوشته‌ی نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی «فلورانس اسکاول شین» و ترجمه‌ی نویسنده و مترجم صاحب‌نام ایرانی «لیلا رحمتی» است. همان‌طور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب مجموعه‌ی چهار نوشته‌ی اسکاول ‌شین است.

  این چهار کتاب عبارت‌اند از: «بازی زندگی و راه این بازی»، «کلام تو، عصای معجزه‌گر توست!»، «در مخفی توفیق» و «نفوذ کلام».

  زبان اسکاول شین ساده، صمیمی، بی‌تکلف و طنز است؛ از همین‌ رو به‌ راحتی با خواننده ارتباط برقرار می‌کند و در انتقال پیام‌های خود که پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد، بسیار موفق بوده است.

  در بخشی از کتاب «بازی زندگی و راه این بازی» می‌خوانیم:

  «بیشتر مردم زندگی را پیکار می‌انگارند. اما زندگی پیکار نیست، بازی است.

  هرچند بدون آگاهی از قانون معنویت نمی‌توان در این بازی برنده شد و پیروز بود و عهد عتیق و عهد جدید، با وضوحی شگفت‌انگیز قواعد این بازی را بیان می‌کنند.

  عیسی مسیح آموخت که زندگی، بازی بزرگ دادوستد است؛ زیرا آنچه آدمی بکارد، همان را درو خواهد کرد.

  یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند، به خود او باز خواهد گشت و هر چه بدهد باز خواهد گرفت.»

  زندگی، یک آینه است؛
  و ما در رفتار دیگران، بازتاب کارهای خودمان را می بینیم.

  تا حد امکان، هرچه می توانید کمتر درباره ی کارهای خود صحبت کنید؛
  آن هم تنها با کسانی که به شما دلگرمی و الهام می بخشند.
  چون دنیا پُر از آدم هایی است که “نفوس بد” می زنند.
  مردمی که تنها بلدند بگویند:
  “اینکه محال است!” یا “واقعا که تو زیادی بلند پروازی!”

  رحمت های خداوند را تا به ابد خواهم سُرایید.

  خداوند پاسخ می گوید:
  دست من با او استوار خواهد شد
  بازوی من نیز او را قوی خواهد گردانید
  رحمت خویش را برای وی نگاه خواهم داشت تا ابدالاباد
  و عهد من با او استوار خواهد بود.

  📕 چهار اثر از فلورانس
  ✍🏻  اسکاول شین

  دانلود رایگان کتاب چهار اثر از فلورانس ترجمه گیتی خوشدل :: دانلود رمان عاشقانه pdf

  دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین با فرمت pdf, دانلود کتاب اندروید, دانلود کتاب ایرانی با فرمت موبایل, دانلود کتاب 96 , دانلود کتاب ایرانی, دانلود کتاب برای اندروید

  نام کتاب: چهار اثر

   زبان: فارسی

  موضوع کتاب: ادبیات

  تعداد صفحات: 297

   نوع فایل: pdf

   حجم کتاب: 3.67 مگابایت

   نویسنده: فلورانس اسکاول شین

  مترجم: گیتی خوشدل

   توضیحات:

  کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین یکی از کتاب هایی است که در ایران از چاپ شصتم فراتر رفته و خوانندگان بسیاری را به خود جلب نموده است. نویسنده‌ی آمریکایی این کتاب، سالیان بسیار در مقام هنرمند (نقاش) و خطیب، نامی بلندآوازه داشت. افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌جستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع می‌رساند. بزرگ‌ترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد.کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین با فرمت pdf رو در ادامه مطلب از لاولی بوی دانلود کنید...

  دانلود pdf کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین | گیتی خوشدل

  دانلود pdf کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین | گیتی خوشدل

  فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn)

  نویسنده و هنرمند نقاشی که بیشتر شهرت خود را به دلیل نقاشی و فن سخنوری خود داشت. سال های بسیاری را با آموزش علوم متافیزیکی در نیویورک به افراد جامعه سپری کرد. با اینکه گمان می رود اسکاول شین هنرمندی ناشناخته باشد، اما وی در مرزهای بیرون از آمریکا نیز به زودی شناخته شد و الهام بخش بسیاری از افراد در زندگی بود.

  اسکاول شین در عرصه های بسیار زیادی در زندگی پربار خود فعالیت داشت و در نهایت در سال 1940 درگذشت، اما سخنان ارزشمند و مطالب آموزنده ای که در اختیار افراد قرار داده بود، هنوز هم در بین مردم دنیا دست به دست شده و روشنگر راه بسیاری از مردم دنیا واقع گردیده است.

  موضوع کتاب چهار اثر از فلورانس

  چهار اثر فلورانس اسکاول شین به لحاظ ساختار محتوایی و معنایی اش در دسته کتبی قرار می گیرد که کمک کننده به افراد در زندگی اند و تابحال برای افراد بسیاری موفق واقع شده است. در بیانی ساده تر باید شاهکار اسکاول شین را به عنوان کتابی خود یار برای خوانندگان معرفی کرد.

  در سراسر جملات چهار اثر فلورانس شین می توان اشاره به رهنمودهایی برای هشیاری ذهن یا هشیاری برتر که یک ویژگی اکتسابی است را مشاهده کرد. در حقیقت رمان اسکاول شین چه در کتاب چهار اثر فلورانس و چه در دیگر کتبی بجا مانده از وی، تمام تلاش به بیان قدرت ذهن برتر و هوشیار شده است.

  کتابی که از جمله پر خواننده ترین کتب دنیاست و تابحال به بسیاری از زبان های زنده دنیا ترجمه شده است و برای اولین بار در ایران در سال 1373 ترجمه و منتشر شد و تابحال بیش از 60 بار تجدید چاپ گردیده است، این کتاب دقیقاً مشابه با عنوان که دارد، یعنی 4 اثر فلورانس، دقیقاً در 4 بخش مختلف نوشته شده است که هر یک در باب یکی از درس های عمیق زندگی است.

  در چهار بخش مختلف این کتاب اسکاول شین کوشیده است تا به بیانی ساده و دوستانه، مخاطبین خود را با مفهوم اصلی کتاب درگیر کرده و آموزه های لازم را به دور از هرگونه اجبار و یا شعارگرایی، به خوانندگان بیاموزد.

  قسمت هایی از کتاب چهار اثر فلورانس

  در ادامه بریده هایی از رمان چهار اثر فلورانس را نیز برای آشنایی بیشتر شما آورده ایم:

  «در برابر شر مقاومت نکنید. مغلوب بدی نشوید. بدی را به نیکویی مغلوب سازید. درروی زمین چیزی نیست که بتواند در برابر کسی که هیچ‌گاه مقاومت نمی‌کند بایستد. چینی ها می گویند که آب از آن رو نیرومندترین عنصر است که کاملاً غیر مقاوم است. آب می تواند صخره را بشکافد و هر چه را که در برابرش قرار گیرد بروبد و از سر راه بردارد. عیسی مسیح گفت: ((در برابر شریر مقاومت نکنید)) زیرا می دانست شری وجود ندارد. شر زاییده خیالات نادرست آدمی است و حاصل اعتقاد به دو قدرت: خیر و شر. به جای اعتقاد به یک قدرت، خدا.»

  «مقاومت یعنی جهنم. چون انسان را به (حال عذاب) می افکند. یک بار استادی در ماوراءالطبیعه برای تسلط بر همه فوت و فن های بازی زندگی، دستورالعملی شگفت به من داد که عبارت بود از: منتها درجه عدم مقاومت و گفته اش را به این شکل ادا کرد که: در زندگی‌ام روزگاری بود که کودکان را غسل تعمید می دادم و البته کودکان اسامی بسیار داشتند. اکنون دیگر کودکان را تعمید نمی دهند. رویدادها را تعمید می دهند. اما به همه رویدادها یک نام بیشتر نمی دهند. اگر آنچه پیش روی دارند شکست باشد، به نام پدر و پسر و روح‌القدس آن را موفقیت می نامند. در این نگرش، قانون عظیم تبدیل را می بینیم که بر اصل عدم مقاومت مبتنی است. یعنی به یمن کلامی که آن استاد بر زبان می آورد هر شکست به موفقیت بدل می شود.»

  «بخشيدن راه ستاندن را می گشايد. برای گشايش مالی با بخشیدن عشريه يا بخشيدن يك دهم درامد يك سنت قديمی است كه بی ترديد بر دارايی آدمی می افزايد چه بسيار از دولتمندان اين سرزمين كسانی بودند كه عشريه می دادند. عشريه از آن سرمايه گذاری ها است كه موفقيت آن ردخور ندارد. اين يك دهم به پيش می تازد و بر بركت و چندين برابر باز می گردد. منتها هديه يا عشريه را بايد در كمال محبت و نهايت شادمانی اهدا كرد زيرا (خدا بخشنده خوش را دوست می دارد) صورت حساب ها را بايد با خوشی و رضای خاطر پرداخت پول را بايد بی باكانه وبا دعای خير و طلب بركت خرج كرد.

  اين گرايش ذهنی است كه آدمی را سرور پول می سازد وظيفه آدمی اطاعت است زيرا تنها در اين صورت است كه كلام آدمی می تواند بی درنگ در بازی ذخاير عظيم ثروت را بر او بگشايد. خود آدمی با رؤیا يا بينشی محدود رزق و روزی خود را محدود می كند گاه شاگرد ثروتی عظيم را به چشم می بيند منتهی می ترسد عمل كند. حال آنكه بينش و كنش بايد دست در دست يك ديگر به پيش تازند مانند آن مرد كه پالتويی با آستر پوست برای خود خريد.

  زنی نزدم آمد تا برايش شفاعت كنم كه شغلی به دست اورد. پس اين كلام را بر زبان آوردم: جان لایتناهی راه شغل درست را براي اين زن بگشا! هرگز تنها يك شغل نخواهيد. شغل درست را بطلبيد آن مقامی كه پيشاپيش در ذهن الهی مقدر شده است چون اين تنها چيزی است كه رضايت خواهد بخشيد. »

  مشخصات کتاب:

  نویسنده: فلورانس اسکاول شین

  مترجم: گیتی خوشدل

  موضوع: روانشناسی و موفقیت

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مژگان : سلام این کتاب بی نظیره و به خوبی توضیح میده که چطور افکار منفی رو از ناخوداگاه خود پاک کنیم و از قانون جذب برای رسیدن به اهدافمون استفاده کنیم من توی یه دوران روحی بدی بودم که با معرفی یکی از دوستان با این کتاب آشنا شدم واقعا زندگیم رو تغییر داد و یاد گرفتم چطور بدی و تلخی های گذشته رو کنار بذارم و با انرژی مثبت برای اهدافم تلاش کنم و الان با همین قانون جذب به چندتا از هدفهام رسیدم توصیه میکنم حتما حتما این کتاب رو مطالعه کنید فوق العاده س نه خرافاته نه دروغ، حقیقت محضه البته ترجمه گیتی خوشدل رو مطالعه کنید

  حسین قلی : لینک دانلود نداره که

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  امیرعباس 3 ماه قبل
  1

  لینک بدی جواب میدم

  زیبا 4 ماه قبل
  1

  بینهایت کتاب عالی که هرشخصی باید سالی یکباراین کتابو بخونه

  بنده 4 ماه قبل
  0

  خوبه بخونیدش

  حسین قلی 6 ماه قبل
  4

  لینک دانلود نداره که

  Fffff 7 ماه قبل
  0

  بسیاااار عالی

  فرزاد 11 ماه قبل
  0

  کتابشو دارم ولی pdf اینجا دانلود نمیده چرا

  فرزاد 11 ماه قبل
  0

  عالی عالی عالی 👌👌

  مژگان 11 ماه قبل
  4

  سلام

  این کتاب بی نظیره و به خوبی توضیح میده که چطور افکار منفی رو از ناخوداگاه خود پاک کنیم و از قانون جذب برای رسیدن به اهدافمون استفاده کنیم

  من توی یه دوران روحی بدی بودم که با معرفی یکی از دوستان با این کتاب آشنا شدم واقعا زندگیم رو تغییر داد و یاد گرفتم چطور بدی و تلخی های گذشته رو کنار بذارم و با انرژی مثبت برای اهدافم تلاش کنم و الان با همین قانون جذب به چندتا از هدفهام رسیدم توصیه میکنم حتما حتما این کتاب رو مطالعه کنید فوق العاده س

  نه خرافاته نه دروغ، حقیقت محضه

  البته ترجمه گیتی خوشدل رو مطالعه کنید

  امیرحسینی 11 ماه قبل
  2

  بله

  0
  امیرحسینی 11 ماه قبل

  سلام روز خوش سپاس برای اطلاعاتی هرچند کوتاه ولی مفیددراختیارما گذاشتید. کتاب چهار اثراسکاویل شین تازه بهم معرفی شده مطالعه نکردم قطعا کتاب مفیدی است که توسط دوستم به من معرفی شده

  موفق باشید

  1 1 سال قبل
  0

  خب

  1 1 سال قبل
  0

  خب

  هادی 1 سال قبل
  0

  چرا دانلود فایل نداره

  فاوطی 1 سال قبل
  0

  چرا نمیشه فایلو دانلود کرد :(

  fk 1 سال قبل
  0

  عالیه

  فرشید 1 سال قبل
  1

  سلام

  راه زندگی. درست و دوستی بیشتر با خدا ودرخواست و شکرگزاری درست رو‌یاد میگیرید و خیلی چیزا دیگه

  علی 1 سال قبل
  0

  عالی

  Pary 1 سال قبل
  -1

  عالیه

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  کتاب خوبیه

  صفر 2 سال قبل
  0

  سلام کتاب حوبی است .زندگی مانند آینه است

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  کتاب فوق العاده ای است . کاش جزو کتاب های تحصیلیش میکردن .

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید