توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دریافت شماره حساب صادرات با کد ملی

  1 بازدید

  دریافت شماره حساب صادرات با کد ملی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اعلام شماره‌ حساب با کد ملی

  اعلام شماره‌ حساب با کد ملی

  اگر سوالی در مورد سرویس‌های فینوتک دارید یا می‌خواهید از این سرویس‌ها در کسب‌وکارتان استفاده کنید، از روش‌های زیر می‌توانید با ما تماس بگیرید:

  - پر کردن فرم درخواست سرویس

  - تماس تلفنی: ۴۲۷۱۹۰۹۳-۰۲۱

  - ارسال ایمیل به info@finnotech.ir

  منبع مطلب : www.finnotech.ir

  مدیر محترم سایت www.finnotech.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شماره شبا بانک صادرات

  شماره شبا بانک صادرات

  دریافت شبا بانک صادرات با شماره حساب و شماره کارت

  در «رده» می‌توانید با وارد کردن شماره کارت بانک صادرات، شماره شبا دریافت کنید
  برای استفاده از این امکان و همچنین اطمینان از نام صاحب حساب و فعال بودن حساب، عضو «رده» شوید

  شناسه شبا بانک صادرات

  با داشتن شماره شبا بانک صادرات از طریق سامانه «پایا» امکان جابه‌جایی ۱۵ میلیون به وجود آمده و با استفاده از سامانه «ساتنا» می‌توان تا سقف ۵۰ میلیون تومان در هر روز به هر حسابی در هر بانکی حواله کرد.

  شما می‌توانید شماره شبا هر یک از حساب‌های خود در بانک صادرات را به راحتی به دست آورید؛ البته با داشتن شماره حساب. چه بسیار پیش می‌آید که فرد تنها کارت بانکی خود را در دست دارد که بر روی آن نه اثری از شماره حساب است، نه اثری از شماره شبا. حال آنکه با هرچه کارآمدتر شدن این شماره نیاز مبرم به آن نیز روزبه‌‌روز افزایش پیدا می‌کند.

  شبا در این سال‌ها این اطمینان را به وجود آورده که امکان رخ دادن اشتباه وجود ندارد. شماره شبا بانک صادرات نیز همین ویژگی را دارد و همچون شماره شبا سایر بانک‌های کشور شماره‌ای است منحصر به همان حساب که علاوه بر تراکنش‌ها و حواله‌های الکترونیکی داخلی، امکان نقل و انتقالات بین‌المللی را هم فراهم‌ کرده که مزیتی بسیار کارآمد است.

  ساختار شبا بانک صادرات

  درباره ماهیت این کد و چگونگی به وجود آمدنش در «رده» به تفصیل نوشته‌ایم اما این شناسه ۲۶ کاراکتری که از کنار هم نشستن بخش‌هایی متفاوت ساخته‌شده برای بانک صادرات به این صورت است که بعد از تنها کاراکترهای غیرعددی در این شماره یا همان شناسه بین‌المللی هر کشور  -برای ایران IR- دو رقم «بازبینی درستی ساختار» می‌آید که برای رسیدن به بالاترین سطح اطمینان از دریافت و ارسال کامل و بدون نقص یا تحریف شبا، الزامی است. بعد 020 را داریم که شناسه اختصاصی بانک صادرات است. البته شماره شناسه‌ بیشتر بانک‌های ایرانی دو رقمی‌ ست و برای رسیدن به میزان استاندارد جهانی سیزده ششصد و شانزده ( ISO 13 616 ) یا همان مبنای سازش شماره شبا بوده که یک صفر به ابتدای آن افزوده شده و در ادامه نیز با استفاده از همان شماره حساب فرد است که شماره‌ شبا صادرات کامل می‌شود.

  محاسبه شماره شبا بانک ها

  محاسبه شبا بانک صادرات با شماره کارت

  از آنجا که یک کارت بانکی قابلیت دارد تا به حساب‌های مختلف درون بانکی متصل شود و به‌‌طور معمول یک کارت، مختص یک حساب نیست سامانه‌های پردازشگر بانک‌ها قابلیت نوشتن برنامه‌ای برای محاسبه شماره شبا بر اساس شماره کارت را پیدا‌ نخواهند کرد. بنابر این چنانچه به شماره حساب صادرات خود دسترسی ندارید می‌بایست نخست از طریق سامانه‌ تلفن گویای بانک صادرات (تماس با ۰۹۶۰۲) شماره حساب خود را دریافت کرده و سپس با وارد کردن شماره حسابتان در کادر بالا، شماره شبا خود را به دست آورید. ولی «رده» توانسته این امکان را به دست آورد که با وارد کردن شماره کارت بانک صادرات، شماره شبا را ارائه دهد. برای استفاده از این امکان و همچنین اطمینان از نام صاحب حساب و فعال بودن حساب، عضو «رده» شوید.

  منبع مطلب : www.rade.ir

  مدیر محترم سایت www.rade.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه استعلام حساب‌‌های بانکی از طریق کد ملی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر استعلام حساب های بانکی از طریق کد ملیبرای اطلاع ا ز فهست بانک هایی که در آنها حساب دارد از بین 35 بانک و موسسه اعتباری کشور  فراهم شده است . همچنین به گفته رئیس مرکز آمار و فناوری  اطلاعات قوه قضائیه به زودی امکان استعلام بر خط حساب ها برای محاکم هم فراهم می شود تا مردم برای استعلام مجبور به مراجعه حضوری نشوند.

  البته اطلاعات تکمیلی هنوز اعلام نشده است و به محض انتشار از همین رسانه اعلام می شود.

  عیسی زارع پور، رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه در جلسه شورای عالی قوه قضائیه با اشاره به دستور هفته گذشته رئیس دستگاه قضائی برای ساماندهی استعلامات از وضعیت حساب‌های بانکی افراد در جریان دادرسی که باعث دشواری‌هایی برای مردم شده بود، اظهار کرد: طبق توافق صورت گرفته با بانک مرکزی برای حل این مشکل، امکان استعلام از طریق کد ملی افراد برای اطلاع از فهرست بانک‌هایی که در آن‌ها حساب دارند، از میان ۳۵ بانک و مؤسسه اعتباری کشور فراهم شده است.

  رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه خاطرنشان کرد: به زودی امکان استعلام برخط وضعیت حساب‌ها نیز برای محاکم فراهم خواهد شد تا مردم برای استعلام‌ها مجبور به مراجعه حضوری به بانک‌ها نباشند.

  خدمات غیر حضوری بانکی

  در حال حاضر برخی از کسب و کارهای اینترنتی مالی یا همان فین تک ها خدماتی در این حوزه ارائه می کنند برای مثال اعلام شماره حساب با کد ملی یکی از این خدمات است.

  اگر قصد یافتن شماره حساب از روی کد ملی را دارید، یا برای شما سوال پیش آمده که چگونه شماره حساب را به دست بیاوریم، با استفاده از این سرویس، می‌توانید در فضای آنلاین با ارائه کد ملی یک شخص، به تمام شماره حساب‌های وی در شبکه بانکی کشور دسترسی داشته باشید. سرویس «اعلام شماره حساب توسط کد ملی» باعث می‌شود تا بتوانید سرعتی بالاتر در جستجوی شماره حساب با کد ملی و همچنین دسترسی به اطلاعات را تجربه نمایید. از سوی دیگر این سرویس تنها شماره حساب اشخاص در بانک‌های مختلف را نمایش می‌دهد که ابزاری برای واریز پول به حساب آنهاست و تهدیدی برای حریم خصوصی آنها به شمار نمی‌آید. بنابراین با استفاده از این سرویس قادر به دریافت شماره حساب بانک ملی، دریافت شماره حساب بانک ملت و همچنین دیگر بانک‌های شبکه بانکی کشور را خواهید داشت. علاوه بر این فینوتک سرویسی برای تبدیل شماره کارت به شماره حساب نیز ارائه داده است، که می‌توانید از بخش APIهای مرتبط به آن دسترسی داشته باشید.

  تبدیل شماره کارت به شبا

  هر کارت بانکی به یک شماره حساب بانکی متصل است. از این شماره حساب می‌توان برای انتقال وجه داخلی بین حساب‌های یک بانک استفاده کرد، اما برای انتقال وجه بین بانکی پایا یا ساتنا و همین‌طور دریافت دستگاه کارت خوان (POS) یا درگاه پرداخت اینترنتی نیاز به دانستن شماره شبا دارید. شماره شبا مخفف «شناسه بانکی ایران» است و برای تمام حساب‌های بانکی وجود دارد، حتی برخی بانک‌ها این شماره را روی کارت‌های بانکی خود نیز چاپ می‌کنند. فینوتک این امکان را فراهم کرده تا بتوانید تبدیل شماره کارت به شماره شبا را به راحتی انجام دهید. با استفاده از وب سرویس تبدیل شماره کارت به شب شما قادر خواهید بود تا قابلیت دریافت شماره شبا از طریق شماره کارت را درون نرم‌افزار خود پیاده سازی کرده و در اختیار کاربران خود قرار دهید. کاربران نیز می‌توانند با استفاده از آن تبدیل شماره کارت به شبا بانک ملت، تبدیل شماره کات به شماره شبا بانک صادرات و تمامی دیگر بانک‌ها را انجام دهند.

  برای استفاده از این خدمت می توانید به سایت finnotech.ir  مراجعه کنید و با کلیک بر قسمت سرویس تبدیل شماره کارت به شماره شبا وارد بخش ارائه این خدمت شوید و با ثبت شماره کارت شماره شبا را دریافت کنید.

  تبدیل شماره کارت به حساب

  هر کارت بانکی، به یک شماره حساب بانکی متصل است و با یک شماره 16 رقمی که روی آن نوشته شده مشخص می‌شود. از این کارت‌های بانکی می‌توان برای انجام تراکنش بانکی، مثل خرید اینترنتی یا کارت به کارت استفاده کرد. یا وقتی کسی قصد ارسال پول برایمان داشته باشد، به راحتی می‌توان شماره کارت را از روی برایش بخوانیم. اما بعضی مواقع هم برای انتقال وجه نیاز به دانستن شماره حساب داریم. شماره‌ای که معمولاً آن را حفظ نیستیم و باید برای مشاهده آن به دفترچه حسابمان مراجعه کنیم. یکی از وب سرویس‌های فینوتک، سرویس تبدیل شماره کارت به حساب است. با استفاده از این سرویس شما می‌توانید امکان تبدیل شماره کارت به شماره حساب را در اختیار کاربران خود قرار دهید. در حال حاضر این سرویس قادر به تبدیل شماره کارت به حساب بانک ملی، تبدیل شماره کارت به شماره حساب صادرات و برخی از دیگر بانک‌ها نظیر بانک رسالت، بانک ملت، بانک پاسارگاد و ... است.

  استعلام شماره کارتهای متصل به شماره همراه بانک سرمایه

  برای استعلام شماره کارتهای متصل به  یک شماره همراه بانک سرمایه با مراجعه به سایت   https://sbank.ir/ به قسمت ثبت و ویرایش اطلاعات در سامانه و سپس به بخش استعلام شماره کارت های متصل به یک شماره مراجعه کرده و با ورد کرد ن شماره همراه مورد نظر فهرست شماره کارت های متصل به ان را ملاحظه کنید.

  روش پیدا کردن شماره حساب بانکی

  شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار «شبا» نامیده می شود، شماره ای است ۲۴ رقمی که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می کند. تعیین مشخصات شناسه حساب بانکی ایران (شبا)، مطابق با استاندارد ISO-13616 است.

  شنایان و طرف های تجاری شما با استفاده از «شبا» می توانند بدون نیاز به ذکر نام بانک، نام یا کد شعبه، نوع حساب و اطلاعات نظیر آن، بصورت الکترونیکی وجه برایتان حواله کنند.

  همچنین شما می توانید از «شبا»ی دیگران برای انتقال وجه به آنها استفاده کنید.

  برای استفاده از این خدمات می توانید به سایت بانک مورد نظر خود مراجعه کنید. 

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  امیری : دریافت شماره حساب

  علی سامیری : شماره حساب بانک صادرات می‌خوام

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رحیم نیک پور مجره 1 ماه قبل
  0

  شماره حساب می خواهم

  -1
  رحیم نیک پور مجره 1 ماه قبل

  شماره حساب بانک صادرات می خواهم

  سیدمهدی حسنی 2 ماه قبل
  0

  شماره حساب بانک صادرات

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  لطفا روش اسان گرفتن شماره حساب را به اشتراک بگذارید.

  -1
  ناشناس 4 ماه قبل

  شماره حساب صادرات را میخوام.

  sara.hsara7575@emil.com 4 ماه قبل
  2

  شماره کارت وحساب میخوام

  امبنین سلطانی نژاد 4 ماه قبل
  0

  دریافت شماره حساب بانک صادرات

  علیرضا رمصانی 5 ماه قبل
  2

  میخواهم ببینم تو بانک صادرات حساب دارم

  علیرضا رمصانی 5 ماه قبل
  -1

  میخواهم ببینم تو بانک صادرات حساب دارم

  امیر 7 ماه قبل
  0

  شماره حسابم ورو چتور بگیرم

  مجیدسویزی 8 ماه قبل
  -1

  دریافت شماره حساب

  1
  مجیدسویزی 8 ماه قبل

  دریافت شماره حساب

  عبدالله جدگال 9 ماه قبل
  0

  من شماره حساب بانک صادرات خودم رامیخوام

  0
  سمیرا شادی 9 ماه قبل

  من شماره کارت بانک صادرات خودم رامیخوام

  یوسف انصاری 9 ماه قبل
  -1

  شماره حساب صادرات می خوام

  سیدامیررضا نبوی 9 ماه قبل
  1

  شماره حسابم در بانک صادرات رو میخوام

  سیدامیررضا نبوی 9 ماه قبل
  2

  سلام.شماره حسابم در بانک صادرات رو میخوام

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  3549835272

  بیدگلی 9 ماه قبل
  0

  شماره حساب صادرات

  لغو پاسخ

  شماره حساب بانک صادرات را چگونه پیداکنم؟ ممنون

  متن پیامتان را در این بخش تایپ کنید

  ارسال

  3
  جمشید کبیرکوه 5 ماه قبل

  شماره حساب بانک صادرات رو می خواهم

  جمال 9 ماه قبل
  0

  شماره حساب صادرات خودم را میخوام

  جمشید پارسائی 9 ماه قبل
  3

  شماره حساب صادرات می خواهم

  0
  یوسف‌تقی‌خانی 9 ماه قبل

  شماره‌حساب‌می‌خوام

  0
  فهیمه پروازی مقدم 9 ماه قبل

  شماره حساب صادرات می خواهم

  0
  زهرا ابراهیمی 9 ماه قبل

  بااستفاده از شماره کارت بانک صادرات شماره حساب را میخواهم

  جمشید 9 ماه قبل
  0

  شماره حساب صادرات

  1
  سیروس دولخانی 9 ماه قبل

  شماره حساب صادراتم رامیخواهم

  0
  جواد 9 ماه قبل

  شماره حساب صادرات

  لغو پاسخ

  شماره حساب بانک صادرات راچگونه پیداکنم؟

  مهدی بابائی 9 ماه قبل
  0

  من شماره حسابم میخواگ

  مصطفی ژیان 9 ماه قبل
  1

  شماره حساب صادراتم را میخواهم

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  شماره حسابم رامیخام

  0
  سعید 9 ماه قبل

  شماره حسابم را میخام

  مهدی قادری 10 ماه قبل
  -1

  شماره حساب بانک‌صادرات

  2
  حسن نیکوخوی 9 ماه قبل

  شماره حساب میخوام

  مهدی قادری 10 ماه قبل
  3

  تبدیل شمارع کارت به شماره حساب

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام،وقت بخیر شماره حساب میخواستم

  علی اصغر پورتیموریان 11 ماه قبل
  0

  سلام من کارتمو گم کردم الان شماره کارت بانکیمو می‌خوام ؟

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  با سلام چگونه میتوان شماره ۱۶ رقمی کارت و تاریخ انقضا و cvv2 را دریافت کرد

  -1
  سعید 11 ماه قبل

  با سلام چگونه میتوان شماره ۱۶ رقمی کارت و تاریخ انقضا و cvv2 را دریافت

  عبدالماجد کوهساری 12 ماه قبل
  -1

  شماره حساب می خواستم

  اکبرافضلی گروه 12 ماه قبل
  0

  درخواست شماره حساب۰

  1
  1745023488 12 ماه قبل

  0337874193000

  1
  1745023488 12 ماه قبل

  0337874193000

  محبوبه محمدی 12 ماه قبل
  -2

  شماره حساب،3799بانک صادرات میدان کلانتری یوسف اباد،لطفا کدملی را اعلام فرمایید

  2
  محبوبه محمدی 12 ماه قبل

  با شماره حساب،3799 کدملی را اعلام فرمایید

  رضا گشانی 1 سال قبل
  2

  میخواستم شماره حساب بانک صادرات خودم را پیدا کنم

  1
  1745023488 12 ماه قبل

  محمد برازجانی حساب شماره کارت شماره

  0
  رضا گشانی 1 سال قبل

  رضا گشانی

  پیمان 1 سال قبل
  -2

  شماره حساب صادرات می خواستم

  علیرضااحمدخانی 1 سال قبل
  1

  شناره حساب من کو

  احمداحمدی خسروابتدی 1 سال قبل
  -2

  دریافت شمارهشبا ازک

  ارت صادران

  فاطمه صبریفرد 1 سال قبل
  0

  اعلام شماره حساب بانک صادراتم

  نایب دلشویی 1 سال قبل
  1

  شماره کارت میخوام

  نایب دلشویی 1 سال قبل
  0

  شماره کارت میخوام

  علی سامیری 1 سال قبل
  4

  شماره حساب بانک صادرات می‌خوام

  0
  کریم یزدان پناه 1 سال قبل

  کریمیزدان پناه

  حمید نعمت الهی بانک صادرات 1 سال قبل
  1

  شماره حساب حمید یمین نعمت الهی بانک صادرات

  عبدالرضامریدی پور 1 سال قبل
  3

  دریافت شماره حساب صادرات ازطریق شماره کارت یاکدملی

  0
  1745023488 12 ماه قبل

  0337874193000

  2
  احسان متولی زاده 1 سال قبل

  دریافت شماره حساب

  مصطفی گرمابی 1 سال قبل
  0

  ها

  مصطفی گرمابی 1 سال قبل
  2

  شماره حساب

  مهدی 1 سال قبل
  3

  شماره حساب می خوام

  مهران پقه 2 سال قبل
  0

  دریافت شماره حساب

  1
  بهزادمحمدی 11 ماه قبل

  دریافت شماره حساب باکدملی

  مرجان 2 سال قبل
  1

  شماره شبا

  حبیب آدخ 2 سال قبل
  2

  شماره حساب

  0
  یونس خادمی 2 سال قبل

  شماره حساب

  رسول کرمی 2 سال قبل
  0

  شماره حساب بانک صادرات

  رسول کرمی 2 سال قبل
  -2

  شماره حساب سپهر بانک صادرات

  1
  حامد سالمی 10 ماه قبل

  6037697519950338

  -1
  حامد سالمی 10 ماه قبل

  شماره حساب بانک صادرات

  امیری 2 سال قبل
  1

  دریافت شماره حساب

  -2
  علی اکبرورتومی 2 سال قبل

  شماره حساب بانک صادرات

  امیری 2 سال قبل
  6

  دریافت شماره حساب

  0
  رسول کرمی 2 سال قبل

  شماره حساب بانک صادرات

  2
  ولی خانی 2 سال قبل

  دریافت شماره حساب

  علی 2 سال قبل
  -1

  خوب بود

  0
  1745023488 12 ماه قبل

  محمد برازجانی

  ابوذرشجاع نیلاش 2 سال قبل
  0

  درخواست شماره شبا

  ابوذرشجاع نیلاش 2 سال قبل
  0

  صادرات

  محمد رفیع کوسه 2 سال قبل
  2

  شماره حساب بانک صادرات

  -1
  ناشناس 11 ماه قبل

  ابوالفضل شیخی

  0
  سلمان 2 سال قبل

  شماره حساب

  0
  0112908355008 2 سال قبل

  زهرا علی زاده بکان

  طاهره صابری فیوج 2 سال قبل
  0

  آیاامرو زپولی. به حساب من ريخته میشه

  فرهاد کاوسی 2 سال قبل
  2

  درخواس شماره شبا

  عادل 2 سال قبل
  0

  عادل

  سید اسمعیل علوی لاخانی 2 سال قبل
  1

  سلام

  شماره شبای حساب بانک صادرات رو میخواهم

  1
  سید اسمعیل علوی لاخانی 2 سال قبل

  شماره شبای حسابم در بانک صادرات رو میخوام

  مهدی 2 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید