توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق کد ملی

  1 بازدید

  دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق کد ملی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی + عکس

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ این امکان برای مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی فراهم شده است که فیش حقوقی را به صورت آنلاین از طریق کد ملی دریافت کنند. برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی راهنمای زیر را بخوانید و روی لینک انتهای خبر کلیک کنید. با استفاده از سامانه تامین اجتماعی به سادگی می توانید بدون مراجعه حضوری به ادارات هر ماه فیش حقوقی مستمری خود را دریافت کنید.

  1- ورود به سامانه تامین اجتماعی

  برای دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی ابتدا لازم است در این سامانه وارد شوید و برای ورد به سامانه در اولین مراجعه نیاز به ثبت نام در آن دارید. اگر تا کنون در سامانه تامین اجتماعی ثبت نام نکردید می توانید راهنمای ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی را مطالعه کنید.

  پس از ثبت نام در سامانه از طریق آدرس  account.tamin.ir/auth/login   وارد صفحه زیر می شوید و باید کد ملی و رمز عبوری را که در هنگام ثبت نام تعیین کرده اید وارد کنید:

  تامین اجتماعی فیش حقوقی

  2- ورود به سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران

  با ورود کد ملی و رمز عبور وارد صفحه خود در سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی می شوید. در این صفحه امکانات متعددی برای کاربران قرار داده شده است. برای دریافت فیش حقوقی، گزینه «ورود به سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران» را کلیک کنید. در ادامه وارد صفحه ای می شوید که توضیحاتی درباره شماره مستمری و نحوه ورود اطلاعات داده است. در پائین صفحه مجددا «ورود به سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران» را بزنید:

  فیش حقوقی تامین اجتماعی

  فیش حقوقی بازنشستگان

  3- دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی

  حال وارد صفحه دریافت فیش حقوقی شده اید. در این بخش کد ملی، شماره مستمری و کلمه عبور از شما خواسته می شود. با ورود این اطلاعات وارد صفحه فیش حقوقی خود می شوید و می توانید آن را مشاهده و دریافت کنید:

  دریافت فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی + عکس

  پس از ورود امکان مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهانه و حکم سالانه برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی فراهم است:

  فیش حقوقی مستمری بگیران

  راهنمای استفاده از سامانه ارائه خدمات فیش مستمری بگیران:
  پر کردن هر سه آیتم موجود در این بخش الزامی است.
  کد ملی را بدون خط تیره وارد کنید.
  جهت درج شماره مستمری، از صفحه اول دفترچه درمانی می توان استفاده کرد
  کلمه عبور (عدد صحیح شش رقمی سریال شناسنامه) را در قسمت مربوطه وارد نمائید.
  تصویر ، نمونه ای از شماره شش رقمی سریال شناسنامه را نشان می دهد.
  برای مشاهده این صفحه بهتر است از نگارش هفت یا بالاتر اینترنت اکسپلورر Internet Explorer یا آخرین نسخه موزیلافایرفاکس Mozilla firefox استفاده نمائید.
  در صورتی که برای اولین بار وارد می شوید ، کلمه عبور سریال شناسنامه می باشد.


  دریافت فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی + عکس

  میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 98

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

  دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

  حتما شما هم می دانید که بیمه شدگان تامین اجتماعی به منظور دریافت مستمری بازنشستگی ، ماهانه مبلغی را تحت عنوان حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی می پردازند . در همین راستا بعد از گذشت حداقل سابقه پرداخت حق بیمه قبل از بازنشستگی و یا رسیدن به سن مقرر طبق قانون تامین اجتماعی می توانند مستمری بازنشستگی دریافت کنند .

  سوالی که در اینجا مطرح می شود آن است که بازنشستگان و مستمری بگیران از چه طریقی می توانند فیش حقوقی خود را دریافت و مشاهده نمایند ؟ از آنجا که این روزها اکثر خدمات به صورت الکترونیکی انجام می گیرد ، سازمان تامین اجتماعی امکان مشاهده و دریافت فیش حقوقی را برای مستمری بگیران به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری فراهم آورده است . در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص فیش حقوقی مستمری بگیران و بازنشستگان پرداخته شده است .

  فیش حقوقی مستمری بگیران و زمان دریافت آن

  براساس قانون تامین اجتماعی : "بازنشستگی یعنی عدم اشتغال بیمه شده به کار به سبب رسیدن به سن بازنشستگی در این قانون ." همانطور که می دانید بعد از آنکه بیمه شدگان تامین اجتماعی به سن یا به شرایط لازم برای بازنشستگی که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت می رسند ، مستمری بازنشستگی دریافت می کنند .

  در واقع به بیان ساده تر حق بیمه های کسر شده از حقوق در طول سال های اشتغال افراد بعد از دوران بازنشستگی به صورت مستمری ماهانه به آن ها بازگردانده می شود . براساس قانون تامین اجتماعی برای رسیدن و احراز بازنشستگی دو نکته بسیار مهم مد نظر قرار می گیرد :

  1- رسیدن به سن مقرر در قانون که بر اساس قانون کشور ما شصت سال برای مردان و پنجاه و پنج سال برای زنان می باشد .

  2- داشتن سنوات پرداخت حق بیمه ماهانه به میزان مشخص شده در قانون

  البته این قانون استثنائاتی نیز دارد از جمله آنکه اگر کسی سی سال تمام سابقه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی داشته باشد در حالتی که سن مردان به پنجاه سالگی و سن زنان به چهل و پنج سالگی رسیده باشد ، می تواند تقاضای بازنشستگی نماید . همچنین کسانی که دارای 35 سال سابقه پرداخت حق بیمه باشند ، می توانند بدون داشتن شرایط سنی بازنشست شوند .

  مستمری بازنشستگی از زمانی محاسبه و پرداخت خواهد شد که سازمان تامین اجتماعی ، ترک کار بیمه شدگان را به کارفرمای ایشان اعلام نماید . لازم به ذکر است که در مورد کسانی که کارفرما ندارند و در خصوص مشاغل آزاد یا بیمه شدگان اختیاری ، مستمری بازنشستگی از زمانی پرداخت خواهد شد که بازنشستگی مورد تایید شعبه بیمه تامین اجتماعی قرار گیرد .

  بعد از شروع پرداخت مستمری ، بازنشستگان می توانند فیش حقوقی خود را بر روی سامانه تامین اجتماعی مشاهده نمایند . پیش شرط مشاهده و دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران ، ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی می باشد . با مطالعه مقاله ذیل می توانید از نحوه ثبت نام در این سامانه اطلاع پیدا کنید .

  نحوه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران

  یکی از مهم ترین خدمات سازمان تامین اجتماعی ، پرداخت مستمری به حدود پنج میلیون بازنشسته که تحت پوشش این بیمه هستند ، می باشد . همانطور که بیان کردیم دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران از طریق سامانه تامین اجتماعی و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر است . با استفاده از راهنمای تصویری ذیل می توانید با مراجعه به سامانه تامین اجتماعی ، فیش حقوقی خود را مشاهده و دریافت کنید :

  1- برای ورود به سامانه ابتدا باید عبارت سامانه تامین اجتماعی و یا آدرس samt.tamin.ir را در مرورگر اینترنتی خود جستجو کرده و دقیقا وارد همین صفحه شوید .

  2- بعد از ورود به سامانه ، از قسمت میز خدمت که در پایین صفحه قرار دارد گزینه فیش حقوقی مستمری بگیران را انتخاب کنید .

  3- در این مرحله لازم است نام کاربری و گذرواژه ای که در هنگام ثبت نام در سامانه انتخاب کرده اید را وارد کنید ، تا به صفحه مربوط به دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران وارد شوید .

  ++++ برای ورود به صفحه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران کلیک کنید ++++

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فیش حقوقی مستمری بگیران در کانال تلگرام موضوعات حقوقی عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون فیش حقوقی مستمری بگیران پاسخ دهند .

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  مدیر محترم سایت www.heyvalaw.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فیش حقوقی مستمری بگیران - دریافت فیش ماهانه بازنشتگان تامین اجتماعی | پیشخوان 24

  نحوه مشاهده فیش حقوقی تامین اجتماعی

  مشاهده از طریق سایت تامین اجتماعی

  برای مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی باید ابتدا به آدرس https://www.tamin.ir/News/Item/6507/2/6507.html و یا https://www.tamin.ir/FishHoghoghi مراجعه کرده و روی لینک ورود به سامانه فیش حقوقی و احکام مستمری‌بگیران کلیک کنید.

  سپس وارد صفحه ورود به سیستم می‌شوید. در این صفحه باید کد ملی و رمز عبور خود را وارد و سپس گزینه ورود را انتخاب کنید. حالا وارد صفحه مشاهده فیش حقوقی و احکام مستمری بگیران می‌شوید. برای مشاهده فیش حقوقی باید در بخش جستجو، شماره مستمری، سال، ماه و نوع پرداخت را تعیین و سپس گزینه جستجو را انتخاب کنید. نوع پرداخت شامل پرداخت ماهیانه، عیدی، تفاوت افزایش معوقه می‌باشد. همچین برای مشاهده سوابق تامین اجتماعی نیز می توانید از پیشخوان 24 استفاده کنید.

  شما می‌توانید جزئیات فیش حقوقی خود را در این صفحه به راحتی مشاهده کنید. تمامی پرداخت‌های انجام شده، کسر پرداخت، مانده وام و کسورات در سه ستون با جزئیات قابل مشاهده هستند.

  اپلیکیشن تامین اجتماعی من

  با استفاده از اپلیکیشن تامین اجتماعی من که توسط سازمان تامین اجتماعی در اختیار بیمه شدگان قرار گرفته است به راحتی می‌توانید از خدمات غیرحضوری این سازمان بهره مند شوید. برای مشاهده فیش حقوقی خود کافیست به بخش مستمری بگیر مراجعه کنید و با وارد کردن کد ملی و شماره مستمری، جزئیات فیش حقوقی خود را مشاهده کنید. مشاهده سوابق تامین اجتماعی نیز از جمله خدماتی است که در این اپلیکیشن برای کاربران ارائه شده است.

  ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

  1. برای ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی و مشاهده سوابق بیمه و استفاده از دیگر امکانات این درگاه خدمات الکترونیکی، ابتدا باید به آدرس اینترنتی www.sabeghe.tamin.ir مراجعه کنید.

  روی گزینه ثبت نام در این صفحه کلیک کنید. در این صفحه باید کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید. لازم به ذکر است که در مرحله اول ثبت نام حتما به این نکات توجه داشته باشید:
  اطلاعات وارد شده در این فرم از این پس جهت شناسایی شما در سامانه یکپارچه سازمان تامین اجتماعی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. مالکیت شماره تلفن همراه وارد شده باید صرفا متعلق به شخص شما باشد.
  در صورتیکه شماره تلفن همراه وارد شده متعلق به شما نباشد نیاز است پس از طی کلیه مراحل ثبت نام، شخصا با در دست داشتن اصل کارت ملی و اصل شناسنامه به یکی از شعب تامین اجتماعی جهت فعالسازی حساب کاربری خود مراجعه کنید.
  به دلیل اینکه اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام از این پس به صورت رسمی جهت ارائه خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی به شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت، مسئولیت وارد نمودن هرگونه اطلاعات خلاف واقعیت بر عهده شخص شما خواهد بود.
  پس از تکمیل مراحل ثبت نام، شما مجاز به استفاده از خدمات غیرحضوری پایه‌ای سازمان، مانند درخواست دفترچه بیمه، بازرسی، مشاهده سوابق، فیش حقوقی، انواع استعلامات و ... خواهید بود. جهت استفاده از خدمات حقوقی این سامانه مانند ارسال لیست بیمه نیاز به مراجعه به شعبه و تکمیل فرم‌های تعهدنامه است.
  در حفظ و نگهداری رمز خود دقت کنید. مسئولیت تبعات ناشی از افشای رمز و هرگونه سواستفاده بر عهده شخص شما خواهد بود.

  حالا وارد مرحله دوم ثبت نام، ثبت اطلاعات سجلی، می‌شوید. در این مرحله نیز به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات شناسنامه‌ای که در سامانه وارد می‌کنید با شناسنامه شما منطبق باشد. این اطلاعات با سازمان ثبت احوال کنترل خواهند شد.

  با انتخاب مرحله بعد، وارد مرحله سوم ثبت نام می‌شوید. این بخش مربوط به اطلاعات ایمیل، گذرواژه و سوالات امنیتی است. ابتدا ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید. سپس در قسمت گذرواژه، رمز عبور مورد نظر خود را وارد کنید. درباره گذرواژه خود حتما به این چند نکته توجه داشته باشید:

  پس از انتخاب گذرواژه، باید به 3 پرسش امنیتی پاسخ دهید. در صورت فراموشی گذرواژه، جهت ایجاد گذرواژه جدید، سوالات امنیتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. نیازی نیست پاسخ به این سوالات امنیتی حتما مطابق واقعیت باشد، فقط کافیست پاسخی را که برای هر یک از سوالات ثبت کرده‌اید بعدا به یاد آورید. پس از پاسخ به سوالات روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.

  در مرحله چهارم ثبت نام، تمامی اطلاعات ثبت شده در مراحل قبلی به شما نمایش داده می‌شوند و با انتخاب گزینه تائید و ارسال درخواست در پایین و سمت راست صفحه پیامی برای شما نمایش داده می‌شود و با انتخاب گزینه تائید در این پیام، مراحل ثبت نام شما نهایی می‌شوند.

  نتیجه ثبت نام، پس از تکمیل مراحل کاری از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

  پیگیری ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

  1. برای پیگیری ثبت نام انجام شده در سایت سازمان تامین اجتماعی، در صفحه نخست این سایت، روی گزینه پیگیری ثبت نام که به رنگ سبز است کلیک کنید. البته قبل از ورود به این صفحه، به این چند نکته توجه داشته باشید:

  2. در صورتی که در فرآیندهای ثبت نام قبلی به مشکل برخورده‌اید می‌توانید روی دکمه پیگیری وضعیت ثبت نام کلیک کنید.

  3. پس از انتخاب گزینه پیگیری ثبت نام، وارد صفحه پیگیری می‌شوید و با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود می‌توانید ثبت نام خود را پیگیری کنید.

  ورود به سامانه مشاهده سوابق تامین اجتماعی

  1. برای ورود به سامانه سوابق تامین اجتماعی ابتدا وارد سایت www.sabeghe.tamin.ir و یا www.eservices.tamin.ir شوید و روی گزینه ورود به سامانه در بالا و سمت چپ صفحه و یا گزینه نارنجی رنگ در صفحه نخست کلیک کنید.

  2. حالا در صفحه ورود به سیستم باید کد ملی و گذرواژه‌ای را که زمان ثبت نام انتخاب کرده‌اید در بخش مورد نظر وارد کنید.

  3. پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر وارد صفحه کاربری خود می‌شوید و می‌توانید از امکانات درگاه خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی از جمله مشاهده سوابق بیمه بهره‌مند شوید.

  منبع مطلب : pishkhan24.com

  مدیر محترم سایت pishkhan24.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : مشاهده فیش حقوق فروردینماه ۱۴۰۰

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شیرزاد مهدیزاده 3 روز قبل
  0

  فیش حقوق

  شیرزاد مهدیزاده 3 روز قبل
  1

  فیش حقوق

  سردارگلپورلاسکی 7 روز قبل
  -1

  فیش حقوقی

  0
  محموددودانگه 1 روز قبل

  فیش حقوقی ماه مرداد

  علی داودی 2 ماه قبل
  0

  دریافت فیس حقوقی

  محرم علی نظری 2 ماه قبل
  0

  تاچند درصد می‌تواند ضامن شود

  محرم علی نظری 2 ماه قبل
  0

  ضامن بانک برای دریافت وام میخواستم ببینم چند درصد می‌تواند صامن شود

  1
  محرم علی نظری 2 ماه قبل

  برای دریافت وام تا چند درصد می‌تواند ضامن شود

  محمدشمس 2 ماه قبل
  0

  مابه التفاوت فروردین به تعلق مگیره

  سهراب شجاعی 2 ماه قبل
  0

  فیدارمش حقوق مردادماه سال ۱۴۰۰ کد ملی ۱۵۵۹۵۶ رادرخواست

  سهراب شجاعی 2 ماه قبل
  0

  دریافت فیش حقوقی مردادماه ۱۴۰۰

  0
  سهراب شجاعی 2 ماه قبل

  دریافت فیش حقوقی مردادماه ۱۴۰۰ برام ارسال کنید سپاس

  علیرضا رحمانی انباردان 3 ماه قبل
  -1

  فیش حقوق

  سیدجمال حسینی 3 ماه قبل
  0

  دریافت فیش حقوق تیرماه ۱۴۰۰ازسامانه تامین اجتماعی

  سیدجمال حسینی 3 ماه قبل
  1

  دریافت فیش حقوق

  -1
  سیدجمال حسینی 3 ماه قبل

  دریافت فیش حقوق تیرماه ۴۰۰

  جعفرقلی حسنپور 3 ماه قبل
  0

  پیرینت حقوق

  0
  جعفرقلی حسنپور 3 ماه قبل

  پیرینت حقوق

  کریم جعفری خلفلو 3 ماه قبل
  0

  سلام دوست عزیز من وشماباهم یک سال بعد از اینکه وقت گذاشتید برای دریافتی‌های اطلاع رسانی دفتر حفظ یک گونه های مختلف ویندوز برای دریافتی‌های اطلاع رسانی عمومی یک مرحله ای رسیده است متشکرم از راهنماهای شما بزرگوارهستم

  کریم جعفری خلفلو 3 ماه قبل
  0

  کریم جعفری خلفلو

  0
  کریم جعفری خلفلو 3 ماه قبل

  کریم جعفری خلفلو

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  دریافت فیش حقوقی مستعمری بگیران 1400

  1
  ناشناس 2 ماه قبل

  میترا هستم میشه ل،فا به من بگید چطو ی فیش حقوقی ببینم . ممنونم

  ناشناس 4 ماه قبل
  -2

  سیدمحسن موسوی

  ناشناس 4 ماه قبل
  -1

  سیدمحسن موسوی

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  مرتضی

  حسن زرقی 4 ماه قبل
  0

  دریافت فیش حقوق

  محمدی 4 ماه قبل
  0

  سلام مستمری بگیر تامین اجتماعی هستم چرا از ۱۰۰درصد حقوق همسرم‌۵۰درصد به من و ۲۵درصد به دخترم پرداخت میشود پس ۲۵درصد بقیه چه می شود.

  عیسی 5 ماه قبل
  1

  فیش حقوقی

  سنمبرانگدر 5 ماه قبل
  -1

  مشاهده فیش حقوقی

  -1
  سید علی موسوی 4 ماه قبل

  رویت فیش حقوقی

  -1
  سنمبرانگدر 5 ماه قبل

  مشاهده فیش حقوقی اردبهشت سال ۱۴۰۰

  کریم جعفری خلفلو 5 ماه قبل
  0

  دریافت فیش حقوقی فروردین ماه 1400

  0
  حسن زرقی 4 ماه قبل

  دریافت فیش حقوق

  منیری 5 ماه قبل
  -1

  اینو به من بگید

  منیری 5 ماه قبل
  0

  اولین وظیفه ی هر مسلمان در برابر نامحرمان چیست؟

  منیری 5 ماه قبل
  -1

  یه سوال بپرسم

  علی میشانپور 5 ماه قبل
  0

  دریافت فیش حقوق اردیبهشت ۱۴۰۰

  خسرونقدی پری 5 ماه قبل
  0

  ۳۹۳۲۱۳۷۵۸۲

  -1
  خسرونقدی پری 5 ماه قبل

  دریافت فیش حقوقی اردیبهشت

  رقیه بهیجی 5 ماه قبل
  -1

  مشاهده احکام

  رقیه بهیجی 5 ماه قبل
  1

  مشاهده احکام

  سیداکبرحسینی 6 ماه قبل
  2

  جهت دریافت حکم سال ۱۴۰۰

  حقیقت الیاس 6 ماه قبل
  1

  دریافت فیش حقوق با کد ملی

  1530876087

  -1
  محمود 3 ماه قبل

  من نمی توانم فیش حقوق بگیرم گذاره واژ می خواهد من یادم رفته

  رمضان منصوری 6 ماه قبل
  -2

  دریافت فیش حقوق فروردین 1400

  1
  علی میشانپور 5 ماه قبل

  دریافت فیش حقوقی اردیبهشت ۱۴۰۰

  رمضان منصوری 6 ماه قبل
  1

  دریافت فیش حقوقی فروردین 1400

  -1
  سیفعلی 5 ماه قبل

  حقوق چقدراست

  -1
  سیفعلی 5 ماه قبل

  حقوق فروردین ماه چقدر است

  -1
  رمضان منصوری 6 ماه قبل

  دریافت فیش حقوق فروردین 1400

  رمضان منصوری 6 ماه قبل
  0

  دریافت فیش حقوق فروردین

  1
  موسی آذرنوش 2 ماه قبل

  من ۳۰سال درمرکزبهداشت راننده بودم ولی حقوقم خیلی کم هست سه ملیون هفتصد

  علی مهرزاد 6 ماه قبل
  2

  فیش حقوق فروردین ۱۴۰۰

  Ma13481348 6 ماه قبل
  1

  فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

  0
  علی مهرزاد 6 ماه قبل

  لطفا فیش حقوق فروردین ۱۴۰۰

  حسن زاده 7 ماه قبل
  0

  Aa123456

  0
  حسن زاده 7 ماه قبل

  Ag123456

  حسن زاده 7 ماه قبل
  0

  فیش حقوق

  حسن زاده 7 ماه قبل
  -2

  دریافت فیش حقوقی

  عباس کریمی 7 ماه قبل
  0

  میخوم فیش حقوقی ببینم

  عبدالرضاسیلانی 7 ماه قبل
  1

  فیش مستمری خودم ببینم

  -2
  شعبان مقدم 6 ماه قبل

  فیش مستمری بازنشستگی تامین اجتماعی را ببیینم

  1
  ناشناس 6 ماه قبل

  عنایت اله فرازمند

  0
  حسن زاده 7 ماه قبل

  دریافت فیش حقوقی

  ناشناس 7 ماه قبل
  4

  مشاهده فیش حقوق فروردینماه ۱۴۰۰

  -1
  سیداکبرحسینی 6 ماه قبل

  دریافت فیش حقوق

  محمدحسین کسائی 7 ماه قبل
  1

  فیش‌حقوق‌فروردین‌ماه‌۱۴۰۰

  ناشناس 7 ماه قبل
  -1

  ۶۲۲۹۸۷۴۰۰۸ محمدحسین کسایی

  ناشناس 7 ماه قبل
  -1

  ۶۲۲۹۸۷۴۰۰۸

  0
  م 3 ماه قبل

  برامعلی مقدم

  ناشناس 8 ماه قبل
  -1

  خزه

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  اره

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  تا

  -1
  سردارگلپورلاسکی 7 روز قبل

  فیش حقوقی

  برای ارسال نظر کلیک کنید