توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق کد ملی

  1 بازدید

  دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق کد ملی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی + عکس

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ این امکان برای مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی فراهم شده است که فیش حقوقی را به صورت آنلاین از طریق کد ملی دریافت کنند. برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی راهنمای زیر را بخوانید و روی لینک انتهای خبر کلیک کنید. با استفاده از سامانه تامین اجتماعی به سادگی می توانید بدون مراجعه حضوری به ادارات هر ماه فیش حقوقی مستمری خود را دریافت کنید.

  1- ورود به سامانه تامین اجتماعی

  برای دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی ابتدا لازم است در این سامانه وارد شوید و برای ورد به سامانه در اولین مراجعه نیاز به ثبت نام در آن دارید. اگر تا کنون در سامانه تامین اجتماعی ثبت نام نکردید می توانید راهنمای ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی را مطالعه کنید.

  پس از ثبت نام در سامانه از طریق آدرس  account.tamin.ir/auth/login   وارد صفحه زیر می شوید و باید کد ملی و رمز عبوری را که در هنگام ثبت نام تعیین کرده اید وارد کنید:

  تامین اجتماعی فیش حقوقی

  2- ورود به سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران

  با ورود کد ملی و رمز عبور وارد صفحه خود در سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی می شوید. در این صفحه امکانات متعددی برای کاربران قرار داده شده است. برای دریافت فیش حقوقی، گزینه «ورود به سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران» را کلیک کنید. در ادامه وارد صفحه ای می شوید که توضیحاتی درباره شماره مستمری و نحوه ورود اطلاعات داده است. در پائین صفحه مجددا «ورود به سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران» را بزنید:

  فیش حقوقی تامین اجتماعی

  فیش حقوقی بازنشستگان

  3- دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی

  حال وارد صفحه دریافت فیش حقوقی شده اید. در این بخش کد ملی، شماره مستمری و کلمه عبور از شما خواسته می شود. با ورود این اطلاعات وارد صفحه فیش حقوقی خود می شوید و می توانید آن را مشاهده و دریافت کنید:

  دریافت فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی + عکس

  پس از ورود امکان مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهانه و حکم سالانه برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی فراهم است:

  فیش حقوقی مستمری بگیران

  راهنمای استفاده از سامانه ارائه خدمات فیش مستمری بگیران:
  پر کردن هر سه آیتم موجود در این بخش الزامی است.
  کد ملی را بدون خط تیره وارد کنید.
  جهت درج شماره مستمری، از صفحه اول دفترچه درمانی می توان استفاده کرد
  کلمه عبور (عدد صحیح شش رقمی سریال شناسنامه) را در قسمت مربوطه وارد نمائید.
  تصویر ، نمونه ای از شماره شش رقمی سریال شناسنامه را نشان می دهد.
  برای مشاهده این صفحه بهتر است از نگارش هفت یا بالاتر اینترنت اکسپلورر Internet Explorer یا آخرین نسخه موزیلافایرفاکس Mozilla firefox استفاده نمائید.
  در صورتی که برای اولین بار وارد می شوید ، کلمه عبور سریال شناسنامه می باشد.


  دریافت فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی + عکس

  میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 98

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

  دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

  حتما شما هم می دانید که بیمه شدگان تامین اجتماعی به منظور دریافت مستمری بازنشستگی ، ماهانه مبلغی را تحت عنوان حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی می پردازند . در همین راستا بعد از گذشت حداقل سابقه پرداخت حق بیمه قبل از بازنشستگی و یا رسیدن به سن مقرر طبق قانون تامین اجتماعی می توانند مستمری بازنشستگی دریافت کنند .

  سوالی که در اینجا مطرح می شود آن است که بازنشستگان و مستمری بگیران از چه طریقی می توانند فیش حقوقی خود را دریافت و مشاهده نمایند ؟ از آنجا که این روزها اکثر خدمات به صورت الکترونیکی انجام می گیرد ، سازمان تامین اجتماعی امکان مشاهده و دریافت فیش حقوقی را برای مستمری بگیران به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری فراهم آورده است . در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص فیش حقوقی مستمری بگیران و بازنشستگان پرداخته شده است .

  فیش حقوقی مستمری بگیران و زمان دریافت آن

  براساس قانون تامین اجتماعی : "بازنشستگی یعنی عدم اشتغال بیمه شده به کار به سبب رسیدن به سن بازنشستگی در این قانون ." همانطور که می دانید بعد از آنکه بیمه شدگان تامین اجتماعی به سن یا به شرایط لازم برای بازنشستگی که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت می رسند ، مستمری بازنشستگی دریافت می کنند .

  در واقع به بیان ساده تر حق بیمه های کسر شده از حقوق در طول سال های اشتغال افراد بعد از دوران بازنشستگی به صورت مستمری ماهانه به آن ها بازگردانده می شود . براساس قانون تامین اجتماعی برای رسیدن و احراز بازنشستگی دو نکته بسیار مهم مد نظر قرار می گیرد :

  1- رسیدن به سن مقرر در قانون که بر اساس قانون کشور ما شصت سال برای مردان و پنجاه و پنج سال برای زنان می باشد .

  2- داشتن سنوات پرداخت حق بیمه ماهانه به میزان مشخص شده در قانون

  البته این قانون استثنائاتی نیز دارد از جمله آنکه اگر کسی سی سال تمام سابقه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی داشته باشد در حالتی که سن مردان به پنجاه سالگی و سن زنان به چهل و پنج سالگی رسیده باشد ، می تواند تقاضای بازنشستگی نماید . همچنین کسانی که دارای 35 سال سابقه پرداخت حق بیمه باشند ، می توانند بدون داشتن شرایط سنی بازنشست شوند .

  مستمری بازنشستگی از زمانی محاسبه و پرداخت خواهد شد که سازمان تامین اجتماعی ، ترک کار بیمه شدگان را به کارفرمای ایشان اعلام نماید . لازم به ذکر است که در مورد کسانی که کارفرما ندارند و در خصوص مشاغل آزاد یا بیمه شدگان اختیاری ، مستمری بازنشستگی از زمانی پرداخت خواهد شد که بازنشستگی مورد تایید شعبه بیمه تامین اجتماعی قرار گیرد .

  بعد از شروع پرداخت مستمری ، بازنشستگان می توانند فیش حقوقی خود را بر روی سامانه تامین اجتماعی مشاهده نمایند . پیش شرط مشاهده و دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران ، ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی می باشد . با مطالعه مقاله ذیل می توانید از نحوه ثبت نام در این سامانه اطلاع پیدا کنید .

  نحوه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران

  یکی از مهم ترین خدمات سازمان تامین اجتماعی ، پرداخت مستمری به حدود پنج میلیون بازنشسته که تحت پوشش این بیمه هستند ، می باشد . همانطور که بیان کردیم دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران از طریق سامانه تامین اجتماعی و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر است . با استفاده از راهنمای تصویری ذیل می توانید با مراجعه به سامانه تامین اجتماعی ، فیش حقوقی خود را مشاهده و دریافت کنید :

  1- برای ورود به سامانه ابتدا باید عبارت سامانه تامین اجتماعی و یا آدرس samt.tamin.ir را در مرورگر اینترنتی خود جستجو کرده و دقیقا وارد همین صفحه شوید .

  2- بعد از ورود به سامانه ، از قسمت میز خدمت که در پایین صفحه قرار دارد گزینه فیش حقوقی مستمری بگیران را انتخاب کنید .

  3- در این مرحله لازم است نام کاربری و گذرواژه ای که در هنگام ثبت نام در سامانه انتخاب کرده اید را وارد کنید ، تا به صفحه مربوط به دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران وارد شوید .

  ++++ برای ورود به صفحه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران کلیک کنید ++++

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فیش حقوقی مستمری بگیران در کانال تلگرام موضوعات حقوقی عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون فیش حقوقی مستمری بگیران پاسخ دهند .

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  مدیر محترم سایت www.heyvalaw.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فیش حقوقی مستمری بگیران - دریافت فیش ماهانه بازنشتگان تامین اجتماعی | پیشخوان 24

  نحوه مشاهده فیش حقوقی تامین اجتماعی

  مشاهده از طریق سایت تامین اجتماعی

  برای مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی باید ابتدا به آدرس https://www.tamin.ir/News/Item/6507/2/6507.html و یا https://www.tamin.ir/FishHoghoghi مراجعه کرده و روی لینک ورود به سامانه فیش حقوقی و احکام مستمری‌بگیران کلیک کنید.

  سپس وارد صفحه ورود به سیستم می‌شوید. در این صفحه باید کد ملی و رمز عبور خود را وارد و سپس گزینه ورود را انتخاب کنید. حالا وارد صفحه مشاهده فیش حقوقی و احکام مستمری بگیران می‌شوید. برای مشاهده فیش حقوقی باید در بخش جستجو، شماره مستمری، سال، ماه و نوع پرداخت را تعیین و سپس گزینه جستجو را انتخاب کنید. نوع پرداخت شامل پرداخت ماهیانه، عیدی، تفاوت افزایش معوقه می‌باشد. همچین برای مشاهده سوابق تامین اجتماعی نیز می توانید از پیشخوان 24 استفاده کنید.

  شما می‌توانید جزئیات فیش حقوقی خود را در این صفحه به راحتی مشاهده کنید. تمامی پرداخت‌های انجام شده، کسر پرداخت، مانده وام و کسورات در سه ستون با جزئیات قابل مشاهده هستند.

  اپلیکیشن تامین اجتماعی من

  با استفاده از اپلیکیشن تامین اجتماعی من که توسط سازمان تامین اجتماعی در اختیار بیمه شدگان قرار گرفته است به راحتی می‌توانید از خدمات غیرحضوری این سازمان بهره مند شوید. برای مشاهده فیش حقوقی خود کافیست به بخش مستمری بگیر مراجعه کنید و با وارد کردن کد ملی و شماره مستمری، جزئیات فیش حقوقی خود را مشاهده کنید. مشاهده سوابق تامین اجتماعی نیز از جمله خدماتی است که در این اپلیکیشن برای کاربران ارائه شده است.

  ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

  1. برای ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی و مشاهده سوابق بیمه و استفاده از دیگر امکانات این درگاه خدمات الکترونیکی، ابتدا باید به آدرس اینترنتی www.sabeghe.tamin.ir مراجعه کنید.

  روی گزینه ثبت نام در این صفحه کلیک کنید. در این صفحه باید کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید. لازم به ذکر است که در مرحله اول ثبت نام حتما به این نکات توجه داشته باشید:
  اطلاعات وارد شده در این فرم از این پس جهت شناسایی شما در سامانه یکپارچه سازمان تامین اجتماعی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. مالکیت شماره تلفن همراه وارد شده باید صرفا متعلق به شخص شما باشد.
  در صورتیکه شماره تلفن همراه وارد شده متعلق به شما نباشد نیاز است پس از طی کلیه مراحل ثبت نام، شخصا با در دست داشتن اصل کارت ملی و اصل شناسنامه به یکی از شعب تامین اجتماعی جهت فعالسازی حساب کاربری خود مراجعه کنید.
  به دلیل اینکه اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام از این پس به صورت رسمی جهت ارائه خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی به شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت، مسئولیت وارد نمودن هرگونه اطلاعات خلاف واقعیت بر عهده شخص شما خواهد بود.
  پس از تکمیل مراحل ثبت نام، شما مجاز به استفاده از خدمات غیرحضوری پایه‌ای سازمان، مانند درخواست دفترچه بیمه، بازرسی، مشاهده سوابق، فیش حقوقی، انواع استعلامات و ... خواهید بود. جهت استفاده از خدمات حقوقی این سامانه مانند ارسال لیست بیمه نیاز به مراجعه به شعبه و تکمیل فرم‌های تعهدنامه است.
  در حفظ و نگهداری رمز خود دقت کنید. مسئولیت تبعات ناشی از افشای رمز و هرگونه سواستفاده بر عهده شخص شما خواهد بود.

  حالا وارد مرحله دوم ثبت نام، ثبت اطلاعات سجلی، می‌شوید. در این مرحله نیز به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات شناسنامه‌ای که در سامانه وارد می‌کنید با شناسنامه شما منطبق باشد. این اطلاعات با سازمان ثبت احوال کنترل خواهند شد.

  با انتخاب مرحله بعد، وارد مرحله سوم ثبت نام می‌شوید. این بخش مربوط به اطلاعات ایمیل، گذرواژه و سوالات امنیتی است. ابتدا ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید. سپس در قسمت گذرواژه، رمز عبور مورد نظر خود را وارد کنید. درباره گذرواژه خود حتما به این چند نکته توجه داشته باشید:

  پس از انتخاب گذرواژه، باید به 3 پرسش امنیتی پاسخ دهید. در صورت فراموشی گذرواژه، جهت ایجاد گذرواژه جدید، سوالات امنیتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. نیازی نیست پاسخ به این سوالات امنیتی حتما مطابق واقعیت باشد، فقط کافیست پاسخی را که برای هر یک از سوالات ثبت کرده‌اید بعدا به یاد آورید. پس از پاسخ به سوالات روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.

  در مرحله چهارم ثبت نام، تمامی اطلاعات ثبت شده در مراحل قبلی به شما نمایش داده می‌شوند و با انتخاب گزینه تائید و ارسال درخواست در پایین و سمت راست صفحه پیامی برای شما نمایش داده می‌شود و با انتخاب گزینه تائید در این پیام، مراحل ثبت نام شما نهایی می‌شوند.

  نتیجه ثبت نام، پس از تکمیل مراحل کاری از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

  پیگیری ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی

  1. برای پیگیری ثبت نام انجام شده در سایت سازمان تامین اجتماعی، در صفحه نخست این سایت، روی گزینه پیگیری ثبت نام که به رنگ سبز است کلیک کنید. البته قبل از ورود به این صفحه، به این چند نکته توجه داشته باشید:

  2. در صورتی که در فرآیندهای ثبت نام قبلی به مشکل برخورده‌اید می‌توانید روی دکمه پیگیری وضعیت ثبت نام کلیک کنید.

  3. پس از انتخاب گزینه پیگیری ثبت نام، وارد صفحه پیگیری می‌شوید و با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود می‌توانید ثبت نام خود را پیگیری کنید.

  ورود به سامانه مشاهده سوابق تامین اجتماعی

  1. برای ورود به سامانه سوابق تامین اجتماعی ابتدا وارد سایت www.sabeghe.tamin.ir و یا www.eservices.tamin.ir شوید و روی گزینه ورود به سامانه در بالا و سمت چپ صفحه و یا گزینه نارنجی رنگ در صفحه نخست کلیک کنید.

  2. حالا در صفحه ورود به سیستم باید کد ملی و گذرواژه‌ای را که زمان ثبت نام انتخاب کرده‌اید در بخش مورد نظر وارد کنید.

  3. پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر وارد صفحه کاربری خود می‌شوید و می‌توانید از امکانات درگاه خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی از جمله مشاهده سوابق بیمه بهره‌مند شوید.

  منبع مطلب : pishkhan24.com

  مدیر محترم سایت pishkhan24.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  شیرزاد مهدیزاده : فیش حقوق

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حسن عمادی 30 روز قبل
  0

  سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران

  حسن عمادی 30 روز قبل
  -1

  فیش حقوقی را نمیتوانم با کد ملی از موبایل بگیرم

  رجبعلی دلیرقنبراباد 1 ماه قبل
  0

  فیش حقوق

  -1
  رجبعلی دلیرقنبراباد 1 ماه قبل

  فیش حقوق وحکم

  ابوالقاسم اله رضایی 1 ماه قبل
  0

  فيش حقوق

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  خورشید رمضان نیا

  الهام قادرپناه 2 ماه قبل
  1

  فيش حقوق

  الهام قادرپناه 2 ماه قبل
  -1

  مشاهده فيش حقوق ابان ١٤٠١

  فرحناز احمدی فارسانی 3 ماه قبل
  0

  اخرین فیش حقوقی

  فرخ 3 ماه قبل
  1

  دریافت فیش حقوق

  مریم کریمی 3 ماه قبل
  0

  مریم کریمی اتباع دوگانه اندرکارانی پراشتباه خارجه

  0
  مریم کریمی 3 ماه قبل

  شکایت صاحب خط درحال تعلیق رومان تاریخ خط متعلق گرفته به من دوماه

  سیدجوادنصری 4 ماه قبل
  2

  چراحقوق بیمه بیکاری شهریورپرداخت نمیکنن

  -1
  مریم کریمی 3 ماه قبل

  کارم آزاده ومدارک هویت در دست امورمهاجرینه و پس از آخرین مصاحبه دولتی هنرجویی بخش نامه شناسنامه مادرایرانی دریافت نکردم

  محمد علی شیری 4 ماه قبل
  1

  فیش حقوقی شهریور ۴۰۱

  0
  مریم کریمی 3 ماه قبل

  شکایت نکردم.

  محمد علی شیری 4 ماه قبل
  -1

  فیش حقوقی

  مسعودفرجیا 4 ماه قبل
  0

  چراافزایش حقوق ندارم

  مسعودفرجیا 4 ماه قبل
  0

  افزایش حقوق چراندارم

  سهیلامرادی کلکو 5 ماه قبل
  0

  نظری ندارم

  سهیلامرادی کلکو 5 ماه قبل
  0

  فیش حقوق شهریور

  سهیلامرادی کلکو 5 ماه قبل
  -1

  فیش حقوقی شهریور

  فیش حقوقی تامین.اجتماعی 5 ماه قبل
  1

  فیش حقوقی تامین اجتماعی

  فیش حقوقی تامین.اجتماعی 5 ماه قبل
  0

  فیش حقوقی تامین اجتماعی

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  در یافت فیش حقوقی مستمر بگیری

  -1
  مرضیه غذبانی 3 ماه قبل

  فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

  0
  سهیلامرادی کلکو 5 ماه قبل

  فیش حقوقی شهریور

  -1
  سهیلامرادی کلکو 5 ماه قبل

  فیش حقوقی شهریور

  جعفرسربازنمین 5 ماه قبل
  0

  فیش حقوق شهریورماه

  حسن‌رضازاده‌مشیزی 5 ماه قبل
  0

  فیش‌حقوقی‌شهریور

  -2
  حسن‌رضازاده‌مشیزی 5 ماه قبل

  دریافت‌فیش‌حقوققی‌‌بازنشستگان

  صادق صادقی 5 ماه قبل
  0

  احکام جدیدبازنشستگان تامین اجتماعی

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  2721884174.رمزورود71551048

  71551084

  امام بخش محمدی 5 ماه قبل
  1

  سلام وخسته نباشی بنده بازنشسته تامین اجتماعی می باشم از هیچ مزایای بازنشستی استفاده نکردم تقاضای وام دارم خواهشمندم کمک کنید وموافقت از بزرگان را دارم سخت مورد نیاز مباشد سر بلند وسرافراز باشید

  علیرضعباسنیا 5 ماه قبل
  0

  فیش حقوق شهریور ماه ۱۴۰۱

  سید محمد علیزاده موسوی 5 ماه قبل
  0

  فیش حقوق شهریورماه سال ۱۴۰۱ بازنشستگان تامین اجتماعی اهواز

  خیرالله فرحی وند فتح آباد 5 ماه قبل
  1

  فیش حقوق شهریور ماه

  خیرالله فرحی وند فتح آباد 5 ماه قبل
  1

  خیرالله فرحی وند فتح آباد

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  خیرالله فرحی وند فتح آباد

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  کد ملی ۱۳۸۱۳۰۵۵۶۳

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  خیرالله فرحی وند فتح آباد

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  خیرالله فرحی وند فتح آباد

  حاجتمراد مگوهی صادقپور 5 ماه قبل
  1

  فیش حقوقی شهریور ۱۴۰۱

  1
  فریبا پاینده 5 ماه قبل

  فیش حقوق شهریور

  محمدرضا گودرزی 5 ماه قبل
  0

  فیش حقوق فروردین۱۴۰۰

  نادر طریقت پاک 6 ماه قبل
  3

  دریافت فی حقوقی

  نجفعلی هدایتی 6 ماه قبل
  0

  نجفعلی هدایتی

  حسین نیکویی فدافن 6 ماه قبل
  -1

  سلام خسته نباشید خدمت شما عرض کنم که ما با 10 سال سابقه کار حفوق ما چفدر است

  فیش حقوقی ۲۰۰۱۰۰۱۷۰۳ 7 ماه قبل
  0

  قباد شهبازی اصل

  فیش حقوقی ۲۰۰۱۰۰۱۷۰۳ 7 ماه قبل
  0

  قباد شهبازی اصل

  علي اکبر خوش طالع 7 ماه قبل
  -1

  فیش حقوق خرداد

  علي اکبر خوش طالع 7 ماه قبل
  -2

  دریافت فیش حقوق

  -1
  عیدی امیدی کیا 6 ماه قبل

  دریافت فیش حقوقی مردادماه1401مستمربگیران تامین اجتماعی باشماره کدملی1880419777

  -2
  عیدی امیدی کیا 6 ماه قبل

  واریزحقوق مستمربگیری مردادماه 1401

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  شخص دیگری باداشتن اطلاعات شناسنامه ما میتواندبه سامانه ماوارد وهمه چیزهای مهم وسری ماراببیند

  باتشکراززحمات شما

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  5699421962

  قدم علی عباسی زاده زیدی 8 ماه قبل
  0

  درخواست فیش حقوقی خرداد ماه سال جاری

  قدم علی عباسی زاده زیدی 8 ماه قبل
  1

  فیش حقوقی خرداد هزار و چهارصد و یک

  خلف ریاحی منش 8 ماه قبل
  0

  حکم خردادماه١٤٠١

  مهدی اقا شعرابادی 8 ماه قبل
  2

  فیش حقوق ماه خرداد

  احد سنگین ابادی 8 ماه قبل
  1

  فیش حقوقی

  رایگان

  ناصر کاشفی فرد 8 ماه قبل
  0

  سلام باعرض ادب واحترام چرا یارانه اینجانب که یک کارگر باز نشسته هستم قطع شده

  ناصر کاشفی فرد 8 ماه قبل
  0

  سلام باعرض ادب واحترام چرا یارانه اینجانب که یک کارگر بازنشسته هستم قطع شده است

  محمدرضاتوکلی خصال 9 ماه قبل
  -1

  فیش حقوق فروردین اردیبهشت میخام

  محمدرضاتوکلی خصال 9 ماه قبل
  1

  سلتم باخسته نباشید میخام فیش حقوق ببینم چطوروارد بشم تشکرازراهنمایی شما دوست عزیز

  -2
  فیش حقوقی 7 ماه قبل

  قباد شهبازی اصل

  محمدرضا توکلی 9 ماه قبل
  1

  بازنشسته هستم فیش حقوق میخام ببینم

  محمد قیصری حسن ابادی 9 ماه قبل
  -1

  دریافت فیش حقوق

  شهناز یگانه حق پرست 9 ماه قبل
  -1

  شهنار یگانه حق پرست

  محمد رضا 9 ماه قبل
  -1

  احکام جدید

  محمد رضا صفری دلنواز 9 ماه قبل
  0

  فیش حقوق میخام

  0
  حمیدرضاکامیابی 5 ماه قبل

  فیش حقوقی میخواهم

  قباد شهبازی اصل 9 ماه قبل
  0

  فیش حقوقی ۱۴۰۱ ا ردیبهشت

  0
  هویداخیز 9 ماه قبل

  فیش حقوق اوردیبهشت

  -2
  محمدحسن نجفی 9 ماه قبل

  دریافتی حقوق

  -1
  محمد رضا صفری دلنواز 9 ماه قبل

  فیش حقوق اردیبهشت

  خسرو عزت پناه 9 ماه قبل
  -1

  دریافت فیش حقوق فروردین ۱۴۰۱

  خسرو عزت پناه 9 ماه قبل
  -1

  دریافت فیش حقوقی فروردین ماه ۱۴۰۱

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  ۵۶۷۸۸۱۴۴۰۰

  مهدی شهابی نژاد 10 ماه قبل
  -1

  فیش حقوقی

  محمد رضا حسین پور 10 ماه قبل
  -1

  درخواست فیش حقوقی اسفند

  ابوالقاسم سلیمانی 10 ماه قبل
  0

  دریافت فیش حقوق فروردین ۱۴۰۱

  زهرا شط 10 ماه قبل
  0

  فیش حقوق

  زین‌العابدین‌شیاری‌امیری 10 ماه قبل
  0

  فیش‌حقوقی‌اسفند‌۱۴۰۰

  زین‌العابدین‌شیاری‌امیری 10 ماه قبل
  -1

  دریافت‌فیش‌حقوقی‌اسفند‌۱۴۰۰

  1
  زین‌العابدین‌شیاری‌امیری 10 ماه قبل

  زین‌العابدین‌شیاریامیری

  لفته،حردانی 10 ماه قبل
  -1

  افزایش حقوق سال۱۴۰۱ کدملی ۲۹۲۸۳۲۳۳۷۳

  لفته،حردانی 10 ماه قبل
  0

  افزایش حقوق سال۱۴۰۱

  لفته،حردانی 10 ماه قبل
  0

  افزایش حقوق

  محمد.سکوت 10 ماه قبل
  0

  میمیرم

  محمد.سکوت 10 ماه قبل
  0

  نه.مستمری.نه.حقوق.بازنشتگی.این.

  ظالمانه.است..مسعولین.رسیدگی.نمیکنند.و.من.میمیرم.و.از.بین.میروم.

  مخمد.سکوت.از.ایران

  قدرت.احمدی 11 ماه قبل
  0

  فیش.حقوقی.حکم.مستمری.بگیر

  0
  زهرا شط 10 ماه قبل

  فیش حقوق مستمر بگیری

  رضا ای ران،شاهی 11 ماه قبل
  -1

  حکم مستمری

  -1
  رضا ایرانشاهی ۱۱۲۹۸۳۴۲۱۲ 11 ماه قبل

  مشاهده حکم مستمری ۱۴۰۰

  0
  رضا ایرانشاهی 11 ماه قبل

  مشاهده فیش حقوق فروردین ماه ۱۴۰۰

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  بازدید ورویت فیش حقوقی ماهانه چگونه هست باید ملی نمیتونم رویت کنم چرا،،

  مریم 11 ماه قبل
  0

  بافیش حقوقی مستمری میشه گوشی قسطی بردارم

  ۵ 11 ماه قبل
  1

  های من ۱۴ سالمه بابا مامانم برام همه چی میخرن خب یکم صبر داشته باشید درست میشه

  2297527063 12 ماه قبل
  1

  فیش حقوقی کارگر تامین اجتماحی فضای سبز

  سدراک 1 سال قبل
  0

  دریافت فیش حقوق.دی.ماه

  سدراک 1 سال قبل
  0

  دریافت فیش حقوق.دی.ماه

  محمد محبتی۰۶۳۸۲۴۴۲۷۷ 1 سال قبل
  1

  فیش حقوقی هزار چهارصد

  محمد محبتی۰۶۳۸۲۴۴۲۷۷ 1 سال قبل
  -1

  فیَش بهمن هزار چهارصد

  محمد محبتی۰۶۳۸۲۴۴۲۷۷ 1 سال قبل
  1

  فیش حقوقی

  1
  محمد محبتی۰۶۳۸۲۴۴۲۷۷ 1 سال قبل

  دریافت فیش حقو قی سال هزار چهارصد

  محمد محبتی۰۶۳۸۲۴۴۲۸۷ 1 سال قبل
  1

  فیش حقو قی دی سال هزارچهارص

  محمد محبتی۰۶۳۸۲۴۴۲۸۷ 1 سال قبل
  1

  فیش حقو قی دی سال هزارچهارص

  خسرواسکناسی 1 سال قبل
  0

  فیش حقوق

  مهدی صادقی 1 سال قبل
  0

  جهت مشاهده فیش, حقوقی ازسایت

  محمد علی کاظمی نایینی 1 سال قبل
  0

  فیش حقوق مستمری بگیرند تامین اجتماعی

  0
  محمد علی کاظمی نایینی 1 سال قبل

  ک

  غلام رضا وفایی خباز 1 سال قبل
  -1

  نشان دادن تصوید فیش حقوقی

  1
  سید یعقوب میرابوالحسنی 3 ماه قبل

  سلام علیکم خسته نباشید لطفا فیش حقوقی رانشان به دهید متشکرم

  غلام رضا وفایی خباز 1 سال قبل
  2

  نشان دادنتصویر فیش حقوقی

  مسلم نادرپور دولانقر 1 سال قبل
  -1

  مسلم نادرپور دولانقر

  محمد مصطفی 1 سال قبل
  2

  فیش حقوق

  0
  فیش حقوقی تامین.اجتماعی 5 ماه قبل

  سعید بومعرف

  ایلار 1 سال قبل
  1

  😶

  Sima 1 سال قبل
  3

  درخواست فیش حقوق بازنشستگی

  0
  یوسف 1 سال قبل

  درخواست فیش حقوقی

  شیرزاد مهدیزاده 1 سال قبل
  4

  فیش حقوق

  سردارگلپورلاسکی 1 سال قبل
  -2

  فیش حقوقی

  0
  محموددودانگه 1 سال قبل

  فیش حقوقی ماه مرداد

  علی داودی 1 سال قبل
  2

  دریافت فیس حقوقی

  محرم علی نظری 1 سال قبل
  0

  تاچند درصد می‌تواند ضامن شود

  محرم علی نظری 1 سال قبل
  0

  ضامن بانک برای دریافت وام میخواستم ببینم چند درصد می‌تواند صامن شود

  1
  محرم علی نظری 1 سال قبل

  برای دریافت وام تا چند درصد می‌تواند ضامن شود

  محمدشمس 1 سال قبل
  0

  مابه التفاوت فروردین به تعلق مگیره

  سهراب شجاعی 1 سال قبل
  1

  فیدارمش حقوق مردادماه سال ۱۴۰۰ کد ملی ۱۵۵۹۵۶ رادرخواست

  سهراب شجاعی 1 سال قبل
  0

  دریافت فیش حقوقی مردادماه ۱۴۰۰

  0
  سهراب شجاعی 1 سال قبل

  دریافت فیش حقوقی مردادماه ۱۴۰۰ برام ارسال کنید سپاس

  علیرضا رحمانی انباردان 1 سال قبل
  1

  فیش حقوق

  -1
  فیش حقوقی تامین.اجتماعی 5 ماه قبل

  فیش حقوقی تامین اجتماعی مستمربگیر

  سیدجمال حسینی 1 سال قبل
  1

  دریافت فیش حقوق تیرماه ۱۴۰۰ازسامانه تامین اجتماعی

  سیدجمال حسینی 1 سال قبل
  0

  دریافت فیش حقوق

  -2
  سیدجمال حسینی 1 سال قبل

  دریافت فیش حقوق تیرماه ۴۰۰

  جعفرقلی حسنپور 1 سال قبل
  -1

  پیرینت حقوق

  0
  جعفرقلی حسنپور 1 سال قبل

  پیرینت حقوق

  کریم جعفری خلفلو 1 سال قبل
  1

  سلام دوست عزیز من وشماباهم یک سال بعد از اینکه وقت گذاشتید برای دریافتی‌های اطلاع رسانی دفتر حفظ یک گونه های مختلف ویندوز برای دریافتی‌های اطلاع رسانی عمومی یک مرحله ای رسیده است متشکرم از راهنماهای شما بزرگوارهستم

  کریم جعفری خلفلو 1 سال قبل
  0

  کریم جعفری خلفلو

  0
  کریم جعفری خلفلو 1 سال قبل

  کریم جعفری خلفلو

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  دریافت فیش حقوقی مستعمری بگیران 1400

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  میترا هستم میشه ل،فا به من بگید چطو ی فیش حقوقی ببینم . ممنونم

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  سیدمحسن موسوی

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  سیدمحسن موسوی

  -1
  هویداخیز 9 ماه قبل

  فیش حقوق

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  مرتضی

  حسن زرقی 2 سال قبل
  0

  دریافت فیش حقوق

  محمدی 2 سال قبل
  1

  سلام مستمری بگیر تامین اجتماعی هستم چرا از ۱۰۰درصد حقوق همسرم‌۵۰درصد به من و ۲۵درصد به دخترم پرداخت میشود پس ۲۵درصد بقیه چه می شود.

  عیسی 2 سال قبل
  2

  فیش حقوقی

  سنمبرانگدر 2 سال قبل
  -1

  مشاهده فیش حقوقی

  -2
  سید علی موسوی 2 سال قبل

  رویت فیش حقوقی

  -2
  سنمبرانگدر 2 سال قبل

  مشاهده فیش حقوقی اردبهشت سال ۱۴۰۰

  کریم جعفری خلفلو 2 سال قبل
  0

  دریافت فیش حقوقی فروردین ماه 1400

  0
  حسن زرقی 2 سال قبل

  دریافت فیش حقوق

  منیری 2 سال قبل
  -1

  اینو به من بگید

  منیری 2 سال قبل
  0

  اولین وظیفه ی هر مسلمان در برابر نامحرمان چیست؟

  منیری 2 سال قبل
  -2

  یه سوال بپرسم

  علی میشانپور 2 سال قبل
  1

  دریافت فیش حقوق اردیبهشت ۱۴۰۰

  خسرونقدی پری 2 سال قبل
  0

  ۳۹۳۲۱۳۷۵۸۲

  0
  خسرونقدی پری 2 سال قبل

  دریافت فیش حقوقی اردیبهشت

  رقیه بهیجی 2 سال قبل
  -1

  مشاهده احکام

  رقیه بهیجی 2 سال قبل
  2

  مشاهده احکام

  سیداکبرحسینی 2 سال قبل
  3

  جهت دریافت حکم سال ۱۴۰۰

  حقیقت الیاس 2 سال قبل
  2

  دریافت فیش حقوق با کد ملی

  1530876087

  0
  محمود 1 سال قبل

  من نمی توانم فیش حقوق بگیرم گذاره واژ می خواهد من یادم رفته

  حسن مقبول خشکه رود 2 سال قبل
  0

  حکم افزایش مستمری

  حسن مقبول خشکه رود 2 سال قبل
  2

  1024506935

  1

  0
  حسن مقبول خشکه رود 2 سال قبل

  حکم افزایش مستمری بازنشستگی

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  عزیزاسبسلی

  شریف .... 2 سال قبل
  0

  در خواست حکم ۱۴۰۰

  شریف .... 2 سال قبل
  0

  فیش حقوق ۱۴۰۰

  0
  محمدرضا مهدیزاد 1 سال قبل

  حقوق ۱۴۰۱ چند درصدد اصافه میشود

  علیرضاصادقی چهارده 2 سال قبل
  1

  فیش حقوق ۱۴۰۰٫۹

  علیرضاصادقی چهارده 2 سال قبل
  -1

  فیش حقوق

  1
  علیرضاصادقی چهارده 2 سال قبل

  فیش حقوق

  رمضان منصوری 2 سال قبل
  -2

  دریافت فیش حقوق فروردین 1400

  1
  علی میشانپور 2 سال قبل

  دریافت فیش حقوقی اردیبهشت ۱۴۰۰

  رمضان منصوری 2 سال قبل
  1

  دریافت فیش حقوقی فروردین 1400

  -1
  سیفعلی 2 سال قبل

  حقوق چقدراست

  -1
  سیفعلی 2 سال قبل

  حقوق فروردین ماه چقدر است

  -1
  رمضان منصوری 2 سال قبل

  دریافت فیش حقوق فروردین 1400

  رمضان منصوری 2 سال قبل
  0

  دریافت فیش حقوق فروردین

  1
  موسی آذرنوش 1 سال قبل

  من ۳۰سال درمرکزبهداشت راننده بودم ولی حقوقم خیلی کم هست سه ملیون هفتصد

  علی مهرزاد 2 سال قبل
  2

  فیش حقوق فروردین ۱۴۰۰

  Ma13481348 2 سال قبل
  1

  فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

  0
  علی مهرزاد 2 سال قبل

  لطفا فیش حقوق فروردین ۱۴۰۰

  حسن زاده 2 سال قبل
  -1

  Aa123456

  0
  حسن زاده 2 سال قبل

  Ag123456

  حسن زاده 2 سال قبل
  -1

  فیش حقوق

  عباس کریمی 2 سال قبل
  1

  میخوم فیش حقوقی ببینم

  عبدالرضاسیلانی 2 سال قبل
  2

  فیش مستمری خودم ببینم

  1
  ناشناس 2 سال قبل

  عنایت اله فرازمند

  0
  حسن زاده 2 سال قبل

  دریافت فیش حقوقی

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  مشاهده فیش حقوق فروردینماه ۱۴۰۰

  محمدحسین کسائی 2 سال قبل
  1

  فیش‌حقوق‌فروردین‌ماه‌۱۴۰۰

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  ۶۲۲۹۸۷۴۰۰۸ محمدحسین کسایی

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  ۶۲۲۹۸۷۴۰۰۸

  0
  م 2 سال قبل

  برامعلی مقدم

  سید مهدی میرخان 2 سال قبل
  1

  فیش حقوق

  سید مهدی میرخان 2 سال قبل
  2

  در خواست فیش حقوق

  علی شفیعی سرارودی 2 سال قبل
  0

  حکم حقوق فروردین ۱۴۰۰

  علی شفیعی سرارودی 2 سال قبل
  1

  دریافت حکم حقوق ۱۴۰۰

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  خزه

  -1
  ناشناس 2 سال قبل

  اره

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  تا

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  مریم کریمی 3 ماه قبل

  خیلی فوری لازم به جواب فیش هستم

  -1
  محمدداداشیان فیش حقوق 10 ماه قبل

  محمدداداشیان

  0
  محمدداداشیان فیش حقوق 10 ماه قبل

  محمدداداشیان

  -1
  محمدداداشیان فیش حقوق 10 ماه قبل

  محمدداداشیان

  1
  محمدداداشیان فیش حقوق 10 ماه قبل

  محمدداداشیان

  -2
  محمدداداشیان فیش حقوق 10 ماه قبل

  محمدداداشیان

  برای ارسال نظر کلیک کنید