توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  در فصل سوم از سرنوشت چه اتفاقی می افتد

  1 بازدید

  در فصل سوم از سرنوشت چه اتفاقی می افتد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  فصل سوم از سرنوشت با ماجراهایی جدید به زودی آماده پخش میشود

  فصل سوم از سرنوشت با ماجراهایی جدید به زودی آماده پخش میشود

  پخش فصل سوم سریال از سرنوشت

  سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان بعد از دو فصل موفق به سومین فصل خود رسید.

  این سریال که فصل اول و سوم آن را محمدرضا خردمندان و فصل دوم را علیرضا بذرافشان کارگردانی میکند یکی از سریال های پربیننده تلویزیون است که به زودی سومین فصل این سریال هم آماده نمایش میشود.

  سریال از سرنوشت به فصل سوم رسید

  مونا کرمی بازیگر سریال از سرنوشت عکسی از بازی در این سریال را به اشتراک گذاشت و خبر از آغاز پخش فصل سوم این سریال داد و به همین بهانه مروری بر داستان و بازیگران این سریال داشته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

  مونا کرمی

  مونا کرمی با انتشار این عکس نوشت:

  سریال از سرنوشت یکی از سریال های پربیننده چند سال اخیر است که به تازگی دومین فصل این سریال به پایان رسیده است و عوامل در تلاشند تا به زودی فصل سوم این سریال را روی آنتن ببرند.

  زمان آغاز پخش فصل سوم سریال از سرنوشت به احتمال زیاد بعد از سریال نوروزی کامیون است.

  دارا حیایی و فاطمیا بهارمست

  از سرنوشت ماجراهای زندگی سهراب و هاشم از دوران کودکی تا نوجوانی و جوانی را دنبال میکند. فصل اول ماجراهای مربوط به کودکی سهراب و هاشم و پرورشگاه ، فصل دوم روایتگر دوران نوجوانی آنها بود و در فصل سوم ماجراهای مربوط به جوانی آنها به تصویر کشیده میشود.

  دارا حیایی و کیسان دیباج

  تصاویری از فصل سوم سریال از سرنوشت منتشر شد که کنجکاوی بسیاری از مخاطبان این سریال را برانگیخت. در تصاویر منتشر شده هاشم با لباس زندان دیده میشود و عکس هایی از دعوای بین این دو هم منتشر شد که اشتیاق مخاطبان این سریال را برانگیخت.

  دارا حیایی و مجید واشقانی

  دارا حیایی و کیسان دیباج بازیگر دو نقش اصلی این سریال هستند که شخصیت هاشم و سهراب در این سریال با آنها به تصویر کشیده شد.

  دارا حیایی و کیسان دیباج

  سریال از سرنوشت به نویسندگی محمدمحدی سلطانی و روح الله صدیق در سه فصل و 60 قسمت ساخته شده است.

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیوگرافی بازیگران فصل سوم سریال از سرنوشت + تصاویر

  بیوگرافی بازیگران فصل سوم سریال از سرنوشت + تصاویر

  خلاصه داستان و معرفی بازیگران سریال از سرنوشت

  از سرنوشت نام مجموعه تلویزیونی ایرانی به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان به قلم محمد محمودسلطانی ، روح الله صدیقی و سارا خسروآبادی محصول سال 1398 گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که در 50 قسمت و در سه فصل تهیه و تولید شده است.

  بیوگرافی بازیگران سریال از سرنوشت (فصل اول ، دوم و سوم)

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  خلاصه داستان فصل اول

  داستان زنی به نام مه لقا است که از زندان آزاد شده و دنبال فرزندش به نام سهراب که به دلیل اختلال ژنتیکی در دستش معروف به سهراب شش انگشتی می باشد ، می گردد ، مه لقا شوهر سابقش (منصور) که پدر سهراب است را پیدا می کند و به مرور زمان با همسر منصور (مینا) دوست می شود و او هم با او سعی در پیدا کردن سهراب می کند ، اما زندگی به مه لقا فرصت نمی دهد و او می میرد و حال مینا ، در صدد یافتن سهراب است و همچنین او می فهمد که برادر او ، سهراب را در کوچکی به فردی به اسم نگهدار داده است و به برادرش اصرار می کند که سهراب را پیدا کند و مینا در نهایت ، مکانی که سهراب در آنجا زندگی می کند را پیدا می کند و به بهانه شغلش که در پوشاک است ، به نیت اینکه قصد کار خیر دارد ، با ایده طرح و دوخت لباس برای بچه های این پرورشگاه وارد پرورشگاه می شود و در نهایت سهراب را می بیند ، اما واکنش خاصی نشان نمی دهد و آن روز می گذرد بعد از مدتی زن و شوهری که ظاهراً پنج سال قبل سهراب را به فرزندخواندگی قبول کرده بودند ، اما به دلایلی او را رها کرده بودند ، باز به سراغ او آمده بودند و سهراب پس از مدتی و ترس اینکه بعد از رفتن او هاشم (دوست صمیمی) او تنها می شود ، بالاخره با رضایت هاشم به فرزندخواندگی آنها در می آید ، و زندگی آرام و راحتی دارد تا اینکه متوجه میشود ، هاشم ، دوست صمیمیش که عاشق موتورسواری است ، به خاطر سوارشدن بر روی موتور با یکی از ساقی های مواد مخدر به نام بیژن رفاقت می کند و ناخواسته وارد کار خلاف می شود و سهراب پس از مدتی زندگی با این خانواده ، آنها را ترک می کند و برای اینکه مراقب هاشم باشد ، به پرورشگاه یا خانه الیاسی برمیگردد و هاشم هم به سهراب قول می دهد که دیگر با بیژن نگردد و سهراب پس از مدتی متوجه وجود غده ای در مغزش می شود و می فهمد که سرطان دارد.

  این سریال دارای سه فصل است که داستان دربارهٔ سهراب و هاشم (از کودکی تا بزرگسالی) آنها می گذرد ، در سکانس پایانی فصل اول این سریال ، هاشم را می بینیم که ویلچری که سهراب در آن نشسته را حرکت می دهد و با او دربارهٔ آینده و اینکه او خوب می شود ، حرف می زند.

  دارا حیایی و کیسان دیباج در کنار فاطیما بهارمست

  دارا حیایی و کیسان دیباج در کنار فاطیما بهارمست

  همانطور که لوکیشن فصل اول این سریال در دهه هشتاد میگذشت ، حال در فصل دوم این سریال ما با لوکیشن و فضایی دیگر و این بار در دهه نود مواجه میشویم ، در این فصل ، هشت سال از زمان فصل اول میگذرد و دیگر ما با دو کودک 11 ساله به نام سهراب و هاشم مواجه نمیشویم ، در سکانس ابتدایی این فصل ، ما هاشم را میبینیم که جوان شده است و در حال خریدن داروی قاچاق برای خاله پوری اش که در زمان کودکی هاشم هر از گاهی با دخترش (نغمه) به دنبالش می آمد و او را با خود بیرون میبرد ، است ، هاشم پس از خرید دارو پیش نغمه میرود و ما نغمه را هم میبنیم که جوان شده است ، تا چند دقیقه اول ، این سریال به معرفی شخصیت هایی که در فصل اول بودند و حال تغییر کرده اند ، میپردازد و سپس ، بچه های خانه الیاسی و سهراب جوان را میبینیم که آن غده ی سرطانی که در سر داشت ، از بین رفته و حال ، سهراب سالم است ، اما در این بین ، رضا ، دوست و هم اتاقی سهراب و هاشم ، وارد راه خلاف شده و این را موقعی متوجه میشویم که فردی با مامور به خانه الیاسی می آید و از آنجا که زمان گذشته و تکنولوژی پیشرفت کرده ، با گوشی اش فیلمی گرفته که نشان میدهد فردی از این خانه ، سرقتی کرده و رضا هم پس از دیدن آن فرد از خانه الیاسی فرار میکند و سرانجام آقای خندان (سرپرست خانه الیاسی) او را پیدا میکند و رضا هم که از کار خود پشیمان شده ، تصمیم میگیرد که خودش را به کلانتری معرفی کند و پس از مدتی و در حالی که سیزده به در شده است و آقای خندان و همه ی بچه های خانه الیاسی به طبیعت آمده اند و از آنجایی که سهراب و هاشم هر دو 19 ساله شدند ، آقای خندان موضوع رفتن سهراب و هاشم از این خانه را پیش میکشد و میگوید که باید بروند و سرانجام سهراب و هاشم که ناراحت از رفتن از این خانه بودند ، وسایل خود را جمع میکنند و سرانجام ، آقای خندان به هرکدامشان ، کارتی با موجودی 7 میلیون تومان میدهد و همینطور آنها کار هم پیدا میکنند و سرانجام در حالی که با آقای خندان ، خداحافظی میکنند ، راهی خانه ای میشوند که خاله پوری برای آنها خریده و ...

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در کنار علیرضا آرا و فاطیما بهارمست

  دارا حیایی و کیسان دیباج در کنار علیرضا آرا و فاطیما بهارمست

  سایر عوامل

  مدیر تصویربرداری : آرش خلاق دوست ، مدیر صدابرداری : حمید یارندپور ، طراح گریم : خاطره خاشعی ، مدیر هنری : آیدین ظریف ، صحنه و لباس : محمد کفاشیان ، مدیر تولید : مهدی تحویلیان و مدیر تدارکات : سعید رضوی.

  مدیر تصویربرداری : علیرضا وداد تقوی ، طراح صحنه : علی اسماعیلی ، صدابردار : منصور شهبازی ، گریم : خاطره خاشعی ، عکاس : پیمان گرزم و مدیر تولید : دانیال کاشانچی.

  مجید واشقانی و لیلا بلوکات در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در فصل سوم سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در فصل سوم سریال از سرنوشت

  بازی دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  عکسی از فاطیما بهارمست ، کیسان دیباج و دارا حیایی در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  امیررضا فرامرزی و راستین عزیزپور در سریال از سرنوشت

  امیررضا فرامرزی و راستین عزیزپور در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و فاطیما بهارمست در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و فاطیما بهارمست در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  حسین پاکدل و راستین عزیزپور در سریال از سرنوشت

  حسین پاکدل و راستین عزیزپور در سریال از سرنوشت

  شبنم فرشادجو در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  عکسی از دارا حیایی و مائده طهماسبی در سریال از سرنوشت

  شبنم فرشادجو در سریال از سرنوشت

  بازی شبنم فرشادجو و مریم کاظمی در سریال از سرنوشت

  شبنم فرشادجو در سریال از سرنوشت

  لیلا بلوکات در سریال از سرنوشت

  منبع مطلب : www.rasadeghtesadi.com

  مدیر محترم سایت www.rasadeghtesadi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخرین وضعیت ساخت فصل سوم سریال «از سرنوشت»

  آخرین وضعیت ساخت فصل سوم سریال «از سرنوشت»

  با پایان یافتن فصل اول سریال « از سرنوشت » به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان، فصل دوم این سریال به کارگردانی علیرضا بذرافشان این شب ها روی آنتن می رود.

  اخبار فرهنگ و هنر - فصل دوم «از سرنوشت» به کارگردانی علیرضا بذرافشان به اتفاقات دوران نوجوانی دو شخصیت اصلی این سریال یعنی هاشم و سهراب اختصاص دارد که ایفای نقش آن‌ها در این فصل به عهده دارا حیایی و کیسان دیباج خواهد بود.

  سریال از سرنوشت به ۷۵ درصد رسید/

  فصل دوم «از سرنوشت» به کارگردانی علیرضا بذرافشان به اتفاقات دوران نوجوانی دو شخصیت اصلی این سریال یعنی هاشم و سهراب اختصاص دارد که ایفای نقش آن‌ها در این فصل به عهده دارا حیایی و کیسان دیباج خواهد بود.

  دارا حیایی برای اولین بار در کنار پدرش، امین حیایی در فیلم «شعله ور» به ایفای نقش پرداخت.

  سریال از سرنوشت به ۷۵ درصد رسید/

  البته همزمان با پخش فصل دوم عوامل مشغول تصویربرداری فصل بعدی هستند و حدود ۷۵ درصد کار انجام شده است؛ قرار است این فصل بهار سال آینده پخش شود.

  «از سرنوشت» در ۵۰ قسمت به قلم محمدمهدی سلطانی، روح‌الله صدیق و سارا خسروآبادی نگاشته شده و به فصل دوم آن بازیگرانی چون علیرضا آرا، مائده طهماسبی، فاطیما بهارمست (نغمه)، مرضیه موسوی (آرزو)، مهدی صالحی و ... اضافه خواهند شد.

  سریال از سرنوشت به ۷۵ درصد رسید/

  این سریال کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو که در سه فصل تولید شده است. داستان آن از رفاقت هاشم و سهراب دو پسربچه پرورشگاهی آغاز می‌شود. آن‌ها از کودکی در این مرکز زندگی می‌کنند تا به مرحله نوجوانی و جوانی می رسند. آن‌ها که آرزو‌های بزرگی را در سر می‌پرورانند، فراز و نشیب‌های زندگی‌شان محور روایت اتفاقات این سریال قرار می‌گیرد.

  منبع مطلب : www.afkarnews.com

  مدیر محترم سایت www.afkarnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  مامانم با تعمیرکار ماشین آلات موسیقی دست ✋ من چند تا از این رو به امید خدا مقاله را به امید خدا وقتی که در روستای کلاته از توابع بخش مرکزی

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام من میخوام بدونم که آیا پدر واقعی سهراب در سریال از سرنوشت 3 می میرد

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید