توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  در کانون زبان ایران نمره قبولی چند است

  1 بازدید

  در کانون زبان ایران نمره قبولی چند است را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران - با چه نمره ای در کانون زبان قبول میشویم - پاسخ با ما

  حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران - با چه نمره ای در کانون زبان قبول میشویم - پاسخ با ما

  حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران - با چه نمره ای در کانون زبان قبول میشویم

  حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران چقدر است ؟ کوییز ها و فعالیت های کلاسی تا چه میزان در نمره نهایی تاثیر می گذارد ؟ حداقل نمره قبولی فاینال چقدر است ؟ برای ارتقا به سطح بالاتر حداقل باید چه نمره ای را کسب کنیم ؟ کانون زبان ایران چند ترم دارد و سوالاتی از این قبیل که همواره از سوی زبان آموزان کانون زبان ایران مطرح می شود. در مطالب قبلی سایت pasokhbama.com ، روش محاسبه نمره در کانون زبان ایران را همراه با جزئیات کامل شرح دادیم و در این مطلب میخواهیم بدانیم که زبان آموزان هر یک از گروه های سنی کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان حداقل باید چه نمره ای را کسب کنند تا قبول شوند. مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

  حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران گروه بزرگسالان

  ترم های کانون زبان ایران در بخش بزرگسالان شامل ترم های   Pre Intermediate  ، Basic  ، Elementary ، Intermediate  ، High Intermediate ، و Advanced می باشد که هر کدام از این ترم ها شامل سه سطح هستند. هر ترم از 20 جلسه تشکیل شده است که در مدت زمان آموزشی 105 دقیقه به زبان آموزان ارائه می شود.

  فعالیت های کلاسی بخش بزرگسالان در سه بخش Reading + Writing + Speaking & Listening خلاصه می شوند که 60 درصد از نمره نهایی را تشکیل می دهد و 40 درصد باقی مانده ، مربوط به امتحان پایان ترم است.

  اما نکته بسیار مهمی که اکثر شما از آن غافل هستید این است که از مجموع 100 نمره امتحان پایان ترم ، حداقل باید 60 نمره را به دست آورید تا بتوانید 40 درصد این بخش را کسب کنید و در غیر اینصورت ، بدون محاسبه فعالیت های کلاسی ، مردود اعلام خواهید شد و باید آن سطح را مجددا تکرار کنید.

  شما زبان آموزان عزیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کانون زبان ایران ، با کارشناسان ارشد ما در پاسخ با ما تماس بگیرید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

  همین حالا تماس بگیرید 

  تماس از سراسر کشور 9099071612

  تماس از استان تهران 9092301611

  تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

  حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران گروه نوجوانان

  ترم های کانون زبان ایران نوجوانان در 4 سطح start ، Run ، Race  و Reach ارائه می شود که به جزء ترم start که یک سطحی است سایر ترم ها شامل 4 سطح هستند. برای هر ترم 21 هفته آموزشی در نظر گرفته شده است که جلسه 20 اختصاص داده شده به آزمون آزمایشی و در جلسه 21 نیز فاینال برگزار می شود.

  زبان آموزان گروه سنی نوجوانان برای ورود به ترم بعدی حداقل باید نمره 75 از 100 را کسب کنند که 100 نمره ترکیبی از 60 درصد فعالیت کلاسی ، 10 درصد کوییزهای کلاسی و 30 درصد امتحانات پایان ترم می باشد. البته اگر زبان آموزی در امتحان پایان ترم نتواند نمره بالاتر از 60 را به دست آورد ، بدون توجه به نمره فعالیت های کلاسی و کوییز ، در آن ترم مردود خواهد شد.

  بنابراین با اینکه تاثیر امتحان پایان ترم در نمره نهایی حداکثر 30 درصد است و سهم عمده ای از نمره را فعالیت های کلاسی و کوییز به خود اختصاص داده است ، اما اگر در امتحان نهایی نتوانید حداقل نمره 60 را به دست آورید ، فعالیت های کلاسی تان تاثیری در بهبود نمره نهایی شما نخواهد داشت و مردود محسوب می شوید.

  حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران گروه کودکان

  حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران - با چه نمره ای در کانون زبان قبول میشویم

  کانون زبان ایران کودکان شامل ترم های Primer ، Step Up ، Move Up  و Jump Up می باشد که به جز ترم Primer  که دو سطحی است ، سایر ترم ها هر کدام شامل 4 سطح هستند. جلسات آموزشی ویژه کودکان برای هر ترم مجموعا از 20 نوبت تشکیل شده اند که در جلسه بیستم امتحان پایان ترم برگزار می گردد.

  حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران در گروه کودکان ، نمره 70 از 100 است که این 100 نمره ترکیبی از 60 درصد فعالیت های کلاسی ، 20 درصد آزمون اول و 20 درصد آزمون دوم می باشد.

  سامانه اعلام نتایج کانون زبان ایران

  زمان اعلام نتایج نمرات بعد از پایان امتحان و حداکثر تا روز بعد می باشد و زبان آموزان می بایست به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه www.ilireg.ir  ، نمره خود را مشاهده نمایند.

  حال باید اطلاعات کاربری خود را درج کنید تا وارد صفحه کارنامه ها شوید.

  اعتراض به نمرات کانون زبان ایران

  با توجه به اینکه تصحیح اوراق امتحانی به صورت سیستمی انجام می گیرد ، بنابراین احتمال خطا در محاسبه نمره  بسیار کم و نزدیک به صفر است و نمرات وارد شده در سایت به منزله نمرات نهایی بوده و امکان تجدید نظر در آن ها وجود ندارد. با این حال اگر مطمئن هستید خطایی از سوی مرکز رخ داده است ، می توانید به صورت حضوری از طریق شعبه محل تحصیل موضوع را پیگیری کنید.

  این مطلب در رابطه با حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران ارائه شد. شما زبان آموزان عزیز می توانید جهت اطلاع از راهنمای ثبت نام اینترنتی کانون زبان ایران ، نمونه سوالات کوییز کانون زبان ایران و سوالات فاینال کانون زبان ایران علاوه بر کلیک بر روی لینک ها ، با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی پاسخ با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

  منبع مطلب : pasokhbama.com

  مدیر محترم سایت pasokhbama.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  مرکز آموزشی یاسوج

  مقررات آموزشی و انضباطی

  بسمه تعالی

  “  مقررات آموزشی   “

  – شرط سنی ورود برای متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی در بخش بزرگسالان حداقل ۱۴ سال تمام یا پایان سال هفتم و در بخش نوجوانان حداقل ۱۱ سال تمام یا پایان سال چهارم ابتدایی و در بخش کودکان ۸ سال، پایان اول ابتدایی می باشد .

  مراحل پذیرش متقاضیان :

  ۱- دریافت فرم آزمون تعیین سطح (درصورت اینکه بخواهید از ترم ابتدایی زبان یاد بگیرید نیازی به پرداخت هزینه تعیین سطح و امتحان آن نمی باشد.)

  ۲- پرداخت هزینه آزمون .

  ۳- شرکت در آزمون تعیین سطح ( شامل دو مرحله کتبی و شفاهی ) .

  ۴- واریز شهریه ثبت نام از طریق اینترنت به شماره حساب مربوطه .

  ۵- مراجعه به موقع به سایت کانون جهت انتخاب کلاس و تهیه کتاب طبق برنامه فروش کتاب.

  آزمون ها :

  نظام ارزشیابی در سطوح نوجوانان بر دو بخش مستمر کلاسی که شامل دو کوئیز با ۱۰ نمره می باشد و نمره کلاسی زبان آموز از ۶۰ می باشد که مجموع آن از ۷۰ نمره می باشد به علاوه نمره آزمون کتبی پایان ترم که از ۳۰ می باشد.

  نمره قبولی زبان آموزان در سطوح نوجوانان ۷۵ از ۱۰۰ می باشد مشروط بر آنکه زبان آموز در پایان ترم در آزمون کتبی حداقل نمره ۶۰ را کسب نماید .

  وقفه تحصیلی :

  ایجاد فاصله میان دو ترم تحصیلی که پیوستگی آموزش را برهم می زند وقفه تحصیلی نامیده می شود و به سه دسته مجاز ، غیرمجاز و اجباری تقسیم می شود .

  وقفه مجاز :

  استفاده از مرخصی های مجاز و پیش بینی شده در فواصل ترم های آموزشی توسط زبان آموزان ، وقفه مجاز تحصیلی نامیده می شود که در بخش نوجوانان بشرح ذیل می باشد .

  قبول شدگان در سطوح آموزشی سطح Run4

  قبول شدگان در سطوح آموزشی Race4

  قبول شدگان در سطوح آموزشی Reach4

  وقفه غیرمجاز :

  هر گونه وقفه تحصیلی که مغایر با موارد پیش بینی شده فوق باشد وقفه تحصیلی غیرمجاز و یا ترک تحصیل تلقی می شود .

  وقفه اجباری :

  – در صورتیکه در یک یا چند سطح آموزشی کلاسی برای زبان آموزان ارائه نگردد ، مدیر مرکز آموزشی می تواند برای این گروه از زبان آموزان حداکثر تا ۲ دوره وقفه اجباری منظور نماید .

  زبان آموزان انتقالی :

  زبان آموزی که مایل است تحصیل خود را در ترم فعلی و یا ترم های بعدی در مرکز دیگری ادامه دهد واین امر مورد قبول مدیران مراکز آموزشی مبداء و مقصد قرار گرفته و منجر به انتقال سوابق تحصیلی قبلی وی و ثبت نام در مرکز مقصد گردد زبان آموز انتقالی نامیده می شود .

  شرایط انتقال :

  انتقال زبان آموز مشروط بر گذراندن حداقل یک ترم با موفقیت در مرکز آموزشی مبداء .

  زمان انتقال تا قبل از جلسه دهم است و زبان آموز انتقالی موظف است از جلسه یازدهم تا پایان ترم را در مرکز آموزشی مقصد بگذراند.

  مراحل انتقال :

  تکمیل فرم تقاضای انتقال توسط زبان آموز و ارائه آن به دفتر مدیریت مرکز آموزشی مبدا.

  استعلام از مرکز آموزشی مقصد .

  مرکز آموزشی مقصد موظف است پس از مراجعه به موقع زبان آموز و بر اساس توافق انجام شده و با توجه به امکانات ، شرایط ادامه تحصیل وی را فراهم کند .

  فرد متقاضی پس از شروع به تحصیل در مرکز آموزشی مقصد زبان آموز آن مرکز محسوب و از مرکز آموزشی مبداء منفک می شود .

  در صورتی که شهریه زبان آموز در مرکز مبداء واریز نشده باشد ، زبان آموز ، شهریه را به حساب مرکز آموزشی مقصد واریز می نماید .

  زبان آموز میهمان :

  زبان آموزی که مایل است حداکثر چهار جلسه در یک ترم را در مرکز آموزشی دیگری دنبال نماید و این امر مورد موافقت مدیران مراکز آموزشی مبداء و مقصد قرار گیرد زبان آموز میهمان نامیده می شود  که طی حداکثر دو نامه قابل انجام است.

  شرایط میهمان شدن :

  میهمان شدن زبان آموز در طول یک ترم فقط برای دو بار یا دو مرکز مجاز می باشد .

  زبان آموز مجاز نمی باشد که در یک مرکز آموزشی در یک کلاس دیگری در همان مرکز به عنوان میهمان حضور یابد .

  مهمان شدن زبان آموزاز مرکزی به مرکز دیگر در محدوده یک شهر مجاز نمی باشد .

  زبان آموز می تواند برای امتحان پایان ترم نیز در مرکز آموزشی دیگری میهمان شود .

  وظایف زبان آموزان در امتحان نهائی :

  حضور به موقع در جلسه امتحان و صرفا” در کلاس خود .

  همراه داشتن وسایل مورد نیاز از قبیل مداد ، مدادپاک کن ، مدادتراش .

  همراه نداشتن وسایل اضافی ( ساک ، کیف ، جزوه درسی ، تلفن همراه و ….. )

  استفاده از مداد مشکی برای پاسخگویی به سؤالات .

  علامت نزدن روی سؤالات امتحانی .

  تکمیل نمودن مشخصات مندرج در پاسخنامه اعم از نام ، نام خانوادگی ، کد زمانبندی ، سطح ، نام مدرس ، شماره برگه سؤالات امتحانی و فرم

  تحویل همزمان سؤالات و پاسخنامه

  ((  مقررات انضباطی  ))

  حضور و غیاب:

  وضعیت ظاهر و پوشش زبان آموزان :

  – لباس زبان آموزان باید از نظر دوخت و رنگ ، ساده و متناسب با شئون یک مرکز آموزشی دولتی باشد .

  – وضعیت ظاهری زبان آموزان باید متناسب با شئون یک مرکز آموزشی دولتی و فاقد هرگونه آرایش تند باشد .

  منبع مطلب : blogs.ili.ir

  مدیر محترم سایت blogs.ili.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرکز آموزشی تهران پارس برادران

  ۱ – مرخصی یا وقفه تحصیلی در بخش بزرگسالان تا قبل از سطح EL 3  امکان پذیر

  نمی باشد و زبان آموزان بعد از قبولی در سطح فوق می توانند از یک ترم مرخصی

  استفاده نمایند .

  ۲ – مرخصی در بخش نوجوانان فقط در آخر هر مقطع به شرط قبولی امکان پذیر

  می باشد . پایان مقاطع RUN 4 – RACE 4 – REACH 4

  ۳ – طبق قوانین کانون زبان ایران تعداد غیبت مجاز زبان آموزان در طول یک ترم

  چهار جلسه می باشد .

  ۴ – تعداد جلسات آموزشی در طول یک ترم تحصیلی ۲۱ جلسه بوده که ۲۰

  جلسه کلاسی و جلسه آخر امتحان فاینال می باشد .

  ۵ نمره قبولی زبان آموزان در تمامی سطوح نوجوان و بزرگسال ۷۵ از ۱۰۰

  می باشد مشروط بر آنکه زبان آموز در پایان ترم در آزمون کتبی حداقل نمره

  ۶۰ را کسب نماید .

  منبع مطلب : blogs.ili.ir

  مدیر محترم سایت blogs.ili.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  yyy : بیام کانون زبان؟

  ۲۳ : سلام من در آزمون از ۲۰ نمره ۶ شدم و نمره کلاسی ۹۱ آیا قول میشم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 12 روز قبل
  0

  سلام

  دیروز ازمون میان ترم داشتم به دلیل کندی اینترنت نتونستم بدم ایا نمره کم میشه

  اسرا 15 روز قبل
  0

  سلام من نمره میان ترمم ۸ از ۱۵ شد باید فاینال رو چند بگیرم تا بتونم قبول شم؟

  الهه 2 ماه قبل
  0

  کانون زبان کلا چند ترمه

  . 2 ماه قبل
  0

  1

  من میان ترم ۱۴.۵ شدم نمره کلاسی فکر کنم ۷۰ اینا میشم

  من باید فاینال رو چند بگیرم تا قبول شم؟ ترو خدا جواب بدید

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  من نمره فاینالم ۶۳ شد و میان ترم ۹ نمره کلاسی هم معلم گفت خوبه به نظرتون من پاس‌میشم ؟

  -1
  . 2 ماه قبل

  خیر چون ۶۳ و ۹ خیلی عدد پایینی هست

  2 ماه قبل
  0

  سلام من نمره ی پایان ترم رو ۶۰ دادم پاس میشم یا مردود میشم ؟ خیلی استرس دارم

  0
  . 2 ماه قبل

  بستگی به میان ترم و کلاسی داره

  🌱 2 ماه قبل
  0

  سلام

  ببخشید من میان ترم رو ۱۲/۴۵ شدم و فاینال رو ۶۴ شدم و میان ترم رو بالای

  ۸۰ شدم به نظرتون قبول میشم

  ممنون میشم جوابم رو بدید🌱

  F 3 ماه قبل
  1

  سلام من اصلا از کانون راضی نیستم چونکه سوالات امتحانی فاینال اصلا ربطی به درس نداره و خیلی زود ادم مردود میشه منم به همین دلیل رفتم یه جای دیگه اگه تو کانون ثبت نام کنید پشیمون میشید مخصوصا معلماش من معلمم فقط سرش تو گوشی بود و ما خودمون درس میخونیدیم

  یه بنده خدا 3 ماه قبل
  -2

  سلام ببخشید من آزمون میان ترمم رو نتونستم بدم

  اگه نمره کلاسیم خوب بشه و آزمون پایان ترممو خوب بدم می تونم این ترمو پاس شم؟؟؟؟؟

  3
  شیدا 3 ماه قبل

  خیر

  شیدا 3 ماه قبل
  2

  سلام من فاینالم کلا 15نمره بود شدم12/50 نمره ی کلاسیم هم 89و79 هست قبول میشم؟

  1
  F 3 ماه قبل

  میان ترم همه سطوح از 15 نمره س؟؟

  0
  شیدا 3 ماه قبل

  منظورم میان ترم بود اشتباه فاینال نوشتم

  ارمبن 5 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید من بخاطر ۷۰ صدم افتادم نمرم شده ۶۹.۳۰ میتونم برم از معلم نمره بگیرم؟؟؟

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  ببخشید کسی اگر نمره میان ترم ۱۲٫۵ از ۱۵ بشود و نمره ی کلاسی ۹۰ باشد و نمره فاینال ۵۴ قبول میشن؟

  1
  مهدی 2 ماه قبل

  سلام

  نه متاسفانه

  الینا 5 ماه قبل
  0

  سلام من نمره پایان ترم رو که در واقع همون فاینال بود شدم ۷۲ از ۱۰۰ به نظرتون قبول میشم؟من ترم بزرگسالان هستم

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سلام نحوه محاسبه چجوریه چجور کلاسی و میان ترم و فاینال رو میانگبن می گیرن؟من نمره کلاسیم ۷۵ و نمره میان ترم ۳۴نمره فاینال۹۰ قبول میشم؟

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  فاینال۶۸

  نیم ترم۱۲

  ولی نمره کلاس رو نمیدونم

  پاس میشم؟

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  با فاینال۶۸پاس میشم

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سلام من نمره میان ترم ۱۰ از ۱۵ گرفتم و پایان ترم هم ۷۱ و ۶۷ صدم شدم

  و نمره کلاسیمم مطمئنم بالای ۸۰ میاد به نظرتون قبول میشم ؟

  و همجنین به زحمت نحوه محاسبه رو بهم بگین

  S 5 ماه قبل
  1

  سلام ببخشید من فاینالم شده 60 مردود هستم ؟

  0
  سلام نه زیر ۶۰ 5 ماه قبل

  سلام نه زیر ۶۰

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  منم همین مشکلو دارم میسه جواب بدین

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام آیا میشه فاینال رو تو کشور ترکیه داد؟

  1
  محمدرضا 5 ماه قبل

  اره فکر نکنم ایررادی داشته باشه چون نمیفهمن

  زهرا 6 ماه قبل
  -1

  سلام ببخشید میشه بگین نمره ی ریدینگ چقدر است من تمام فعالیت هام خوبه فقط به علت بی دقتی ریدینگ رو خراب کردم گروه بزرگسال هستم ممنون میشم پاسخ بدین

  رضا 8 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید من نمره کارنامه ام ۶۸ از ۱۰۰ نمره هست قبول میشم؟!

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید اگه یک سطح رو نمره قبولی نگیریم جی میشه

  1
  مصطفی 5 ماه قبل

  ترم رو مردود میشید و دوباره باید از اول بخونید

  1
  محمدعلی 8 ماه قبل

  سلام ببخشید اگه یه ترم نمره قبولی نگیریم ترم بعد چه جوری میشه

  امیر حسین 8 ماه قبل
  -1

  سلام سال نو مبارک پسر من درنمره های کلاسی ونیم ترم نمره خوبی گرفته ولی فاینال رو نداده تکلیفش چی میشه ممنونم

  1
  سلام نه زیر ۶۰ 5 ماه قبل

  هیچی اگر همه رو خوب داده باشد ۱۰۰ میشه ولی چون فاینال رو نتونسته بده ۳ نمره از ۱۰۰ کم میشه

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  سلام پسر من نمره های کلاسیش ونیم ترمش عالی بوده ولی نتونسته فاینال رو بده تکلیفمون چیه

  انا 8 ماه قبل
  0

  من گوشم با کشیده اشنا شده بچه ها انقدر درد داره که تگو من یه معلم دارم که یه سیلی زد گفت این یادگاری البته الان برام یادگاری شده سیلی خوبه درس به ادم میده چون من مادرم سیلط انقدر بهم زدهکهنگو

  انا 8 ماه قبل
  0

  من سیلی می خورم چون هر کسی بلد نیست کمکش می کنم تو درس نه تو کوییز

  فاطمه 8 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید من reach4 رو تموم کردم و کلاس هفتم هستم

  و نمره نهایی ام شد ۷۷.۲۷ نمره کتبی شد۴۹.۵۸ از ۸۵ نمره کلاسیم شد ۸۹

  تعیین سطح دادم ترم El1 افتادم

  میتونم برم بزرگسالان؟

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  پسر من در آزمون run3پایان ترم 82.7شده اما نمره پایان ترم از 100شده 48بقیه نمرات کلاسی و امتحان میان ترم بالا بوده حالا مردود حساب میشه

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  اگر من در کارنامه نتایج نمره کانون زبان ریس 1 هستم 69 بشم خوبه

  Bhr 9 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید من نمره نهاییم 63 شد . میانترم هم از 15 ؛ 10 گرفتم ولی کلاسی رو نمیدونم بنظرتون قبولم؟

  ... 9 ماه قبل
  0

  سلام

  ممنون میشم جواب بدید قبولم یا نه ، من در بزرگسالان میان ترم ۱۲ از ۱۵ شدم و پایان ترم ۶۵ ، کلاسی هم هنوز نمی دونم به نظرتون قبولم ؟؟

  N 9 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید

  ببخشید من در امتحان میان ترم ۱۲ از ۱۵ گرفتم و پایان ترم رو ۶۰ در بزرگسالان ، نمره کلاسی رو نمی دونم ، به نظرتون قبولم؟؟ خیلی استرس دارم ، ممنون میشم جواب بدید 🙏

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  سلام من نمره فاینالم ۷۰ شده نمره کلاسیم ۸۲ و نمره میان ترمم ۲۱ قبول می شم؟

  Bhr 9 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید من نمره نهاییم 63 شد . میانترم هم از 15 ؛ 10 گرفتم ولی کلاسی رو نمیدونم بنظرتون قبولم؟

  -1
  Bhr 9 ماه قبل

  میشه جواب بدید توروخدا

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  نمره ی آخرم شده ۷۵/۰۷ قبولم؟؟؟

  Amir 9 ماه قبل
  1

  سلام من نمره ی فاینالم ۶۳.۳۳ شد قبولم یا رد ؟

  نمره ی میان ترم ۱۲از۱۵ و کلاس هم ۹۰

  پیشی 9 ماه قبل
  0

  .

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  من امتحان نهایی۶۲ شدم نیم نهایی از ۱۰ ۸ شدم نمره کلاسی نمیدونم ایا قبولم

  0
  انا 8 ماه قبل

  اره فک کنم

  نسترن یحیائی بله 9 ماه قبل
  -1

  نه

  نسترن یحیائی بله 9 ماه قبل
  2

  شما همگی عالی هستید

  3
  انا 8 ماه قبل

  بله

  ۲۳ 12 ماه قبل
  4

  سلام من در آزمون از ۲۰ نمره ۶ شدم و نمره کلاسی ۹۱ آیا قول میشم

  3
  نسترن یحیائی بله 9 ماه قبل

  بله

  اللل 12 ماه قبل
  1

  عذر می خوام من نوجوانان و بزرگسالان ۶۶ نمره پایانه قبول میشم؟تروخدا بگید

  1
  نسترن یحیائی بله 9 ماه قبل

  بله

  رها 12 ماه قبل
  3

  مشکل های میکروفن بیرون اندختن درست شود

  درسا 12 ماه قبل
  1

  سلام بنده نتونستم میت ترم رو بدم و الان نگران نمره آخر هستم شما میدونید که اگه میت ترم نداده باشم میتونم قبول بشم یا نه؟ لطفا میشه پاسخ بدید ممنون🙂

  0
  انا 8 ماه قبل

  نگران نباش امید وارم برنده بشی من یه سیلی خوردم چون کمک کردم سر امتحان نبود

  1
  نسترن یحیائی بله 9 ماه قبل

  نه

  yyy 12 ماه قبل
  4

  بیام کانون زبان؟

  -2
  نسترن یحیائی بله 9 ماه قبل

  نه

  3
  . 11 ماه قبل

  من چند ساله کانون میخونم و قبلش هم دوسه سال چیت سازان میخوندم . هم از تجربه ای که دارم و هم از این نظر که دوستامو میبینم میرن چیت سازان ، چیت سازان بهتره چیت سازان هر ترم (که یک و نیم ماهه و ترم های کانون سه ماه) علاوه بر فاینال و ازمون کتبی ، intervew هم میگیره که خیلی بهتره و اسپیکینگت خیلی بهتر پیشرفت میکنه

  1
  رضوان 12 ماه قبل

  آره قطعا پشیمون نمیشی

  رضوان 12 ماه قبل
  0

  کانون زبان ایران بهترینه بدون شک ، من Race 4 هستم و خیلی راضیم ، و نمره قبولی هم بالای ۷۵ هستش ،،،،، فقط اینکه من فردا کوییز ۲ دارم کسی هست که سوالات کوییز ۲ رو داشته باشه که من از قبل جواب بدم؟؟؟

  0
  نسترن یحیائی بله 9 ماه قبل

  نه کسی نداره خودت جواب بده از رو کسی نمیر کار بدی هست

  مهدی 2 سال قبل
  -2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  -1
  انا 8 ماه قبل

  امتحان بده خدا کمکت کنه نشد اشکال نداره چون من خودم یه دوست دارم قبول نشد هیچ تاراحت نشد اما یه تو گوشی خورد جوری بود صورتش قرمز شد کنار گوشش مثل خون و نزدیک بود کر بشه البته خودمم خوررم به سره یه امتحان که از ۱۰ ۵ گرفتم مامانم یه سیلی زد و گفت این سیلی رو زود تر باید می زدم که گوشت زود تر اشنا بشه با سیلی زدن یکی دیگه هم زد که گوشم رو بردن اتاق عمل من

  -1
  نسترن یحیائی بله 9 ماه قبل

  نه

  برای ارسال نظر کلیک کنید