توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دعای بیقراری شدید معشوق سوزاندنی

  1 بازدید

  دعای بیقراری شدید معشوق سوزاندنی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دعای معمولی و سوازندنی برای بیقرار کردن شدید معشوق

  در این مقاله تصمیم داریم شما را با دعا های : دعای بیقراری شدید معشوق سوزاندنی، دعای دلتنگ کردن معشوق از راه دور، طلسم بیقراری سوزاندنی، چگونه مطلوب خود را از راه دور بیقرار کنیم طلسم محبت یهودی.

  همچنین دعا جهت دلتنگ شدن فرد از راه دور طلسم دلتنگی معشوق دعای بیقراری شدید معشوق دعا برای جلب محبت پسر از راه دور ،ذکری برای جلب محبت، طلسم احضار عشق و طلسم عشق قوی بیشتر آشنا کنیم

  مقدمه برای بیقرار کردن شدید معشوق

  قبل از اینکه به سراغ دعای معمولی و سوازندنی برای بیقرار کردن شدید معشوق برویم می خواهم به یک نکته مهم اشاره کنم که در اجابت دعا ها بسیار موثر است.

  اگر فردی به دنبال دعای معمولی و سوازندنی برای بیقرار کردن شدید معشوق باشد نیاز دارد دانش و مهارت لازم را نیز بدست آورد و برای رسیدن به هدف خود تلاش کند ( در کنار دعا). خداوند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

   و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.

  به همین دلیل اگر به دنبال بیقراری شدید معشوق هستید توصیه می کنم با شماره زیر که شماره تیم روانشناسی است ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را توضیح دهید تا در کنار دعا بتوانید با راهکارهای علمی و عملی، به هدف خود برسید. تاکید می کنم شماره زیر، شماره تیم روانشناسی است و نه دعا نویس. زیرا برای اجابت دعاها به دعانویس نیاز ندارید بلکه به دانش و تلاش نیاز دارید.

  پس به صورت رایگان از طریق تلگرام با تیم روانشناسی زیر ارتباط برقرار کنید و مشکل یا پرسش خود را توضیح دهید:

   09306135008 ( ارتباط فقط از طریق تلگرام)

  این وبلاگ در صحت منابع دعاهای زیر مطمئن نیست. اگرچه هر دعاهایی همیشه می تواند مکملی برای رسیدن به هدف شما باشد اما این دعاها تنها از وبسایت های مختلف به صورت کلی جمع آوری شده است و در صحت دستورالعمل های آن تردید وجود دارد.

  نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق

  دعای بازگشت معشوق در سه روز - اختصاصی

  دعای بیقراری شدید معشوق سوزاندنی

  دعای زیر را نوشته و بر روی آن یک سنگ سنگین قراردهید. قبل از اینکه تکه سنگ را روی آن قرار دهید باید اول سنگ را بسوزانید تا کاملا پخته و داغ شود. سپس صبر کنید تا سرد شود و دعارا زیر آن قرار دهید.  این دعای بیقراری شدید معشوق سوزاندنی بسیار معروف و موثر است.

  یا َمعشَرَ الجِنِّ وَ اَلاِنس اِنَ استَطعتِمُ اَن تَنفَذوا مِن اَقطارِ السَمواتِ وَ الاَرضُ فَانفَذوا لا تَنفَذون اِلّا بسُلطان . لسان فلان بن فلان علی حب فلان بن فلان 

  دعای دلتنگ کردن معشوق از راه دور

  هر گاه بخواهی در دعای دلتنگ کردن معشوق از راه دور پیروز شوی وضو بگیر ودو رکعت نماز به جای بیاورودر هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه این ایه را بخوانید:

  ((عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکم وَبَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَةً واللهُ غَفورٌ رَحیم))

   وپس از سلام نماز نیز این ایه را هفت مرتبه بخوانید:

  ‹‹اَللهُمَ لَین لی فلان بن فلان کَما لَینتَ الحَدیدَلِداوود وسَخِرهُ لی کَما سَخَرتَ ریحَ لِسُلَیمان››

  این نماز را تا یک هفته بخوانید مجرب است حتی در بعضی مواقع با یکبار خواندن هم نتیجه دارد بستگی به حالات روحی شخص دارد.

  دعای بی قراری شدید معشوق 

  اگر می خواهید در بیقراری شدید معشوق موفق شوید با رعایت اصولی که توضیح می دهم میتوانید برای چله نشینی  و همچنین برای مندل نشینی به امید خدا موفق شوید.

  الف ) اعمالی که باید در دوران چله نشینی و یا همان مندل نشینی و چله جن رعایت کنید:

  1- عدم نزدیکی با همسر و با بدن و لباسی کاملاً طاهر وپاک باشید

  2- عدم صحبت و معاشرت با دیگران وقتی درون مندل ودرحال چله نشینی هستید

  3- پرهیز از خوراک حیوانی مانند: ( گوشت/ مرغ / ماهی/ شیر / تخم مرغ )

  طلسم بیقراری سوزاندنی

  یکی از طلسم های بیقراری سوزاندنی این است که  این آیه که به آیه مَوَدَّت مشهور است و به شیرینی و میوه یا چیزیکه مطلوب او باشد چهارده مرتبه در شب بخواند بدمد و به خوردش دهد بیشک بر او عاشق شود و آیه این است:

  ((یُحِبُّونَهُم کَحُبِّ الله وَ الذینَ امنوا اَشَدَّ حُبّاً لِلّه))

  در پایان یک شمع برای شادی روح رفتگان روشن کنید و یک بار سوره یاسین را بخوانید. 

  قویترین طلسم محبت یهودی

  در این طلسم که از آن به عنوان قویترین طلسم محبت یهودی یاد شده است آمده که هر که آیة الکرسی را هفت روز نزد طلوع صبح قبل از آنکه به کسی حرف بزند. رو به قبله یازده مرتبه بخواند و در مابین عینین ( یشفع عنده ) محبت کسی را قصد نماید البته آن شخص دوست او گردد.

  دعای قرآنی جدید برای دلتنگی معشوق

  برای بیقرار کردن معشوق و برگرداندن شخص از راه دو ر  باید این عزیمت رو در ساعت سعد طالع و به اذن استاد بنویسی و همراه خود کنی شک نیست که شخص دیوانه تو میگردد و برمیگردد. بخشی از این عزیمه از آیات قرآن و موکلین و خدام این آیات میباشد و در استفاده از آن باید دقت کافی داشته باشید که در راه نادرست و به نیت غیر شرعی استفاده نکنید. 
  این عزیمت بدین شرح میباشد:

  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

  قُلْ أُوحِیَ إِلَیَّ أَنَّهُ اسْتَمَعَ نَفَرٌ مِّنَ الْجِنِّ فَقَالُوا إِنَّا سَمِعْنَا قُرْآنًا عَجَبًا ﴿۱﴾ یَهْدی إِلَی الرُّشْد فَآمَنَّا بهِ وَلَن نُّشْرِکَ برَبّنَا أَحَدًا ﴿۲﴾ وَأَنَّهُ تَعَالَی جَدُّ رَبّنَا مَا اتَّخَذَ صَاحِبَةً وَلَا وَلَدًا ﴿۳﴾ وَأَنَّهُ کَانَ یَقُولُ سَفِیهُنَا عَلَی اللَّهِ شَطَطًا ﴿۴﴾ وَأَنَّا ظَنَنَّا أَن لَّن تَقُولَ الْإِنسُ وَالْجِنُّ عَلَی اللَّهِ کَذبًا ﴿۵﴾وَأَنَّهُ کَانَ رِجَالٌ مِّنَ الْإِنس یَعُوذُونَ برِجَالٍ مِّنَ الْجِنِّ فَزَادُوهُمْ رَهَقًا ﴿۶﴾ وَأَنَّهُمْ ظَنُّوا کَمَا ظَنَنتُمْ أَن لَّن یَبْعَثَ اللَّهُ أَحَدًا ﴿۷﴾وَأَنَّا لَمَسْنَا السَّمَاء فَوَجَدْنَاهَا مُلِئَتْ حَرَسًا شَدیدًا وَشُهُبًا ﴿۸﴾

  دعای بیقراری قوی برای معشوق 

  جهت جلب محبت بر روی سیب 20 بار خوانده شود و هر کس به معشوق خود بخوراند. و دیوانه وی می شود. تجربه شده است.

  بسم الله الرحن الرحیم. سُبْحانَکَ لا اله اِلّا اَنتِ یا رَبِّ کُلِّ شَیءٍ وِراثَةُ

  طلسم برای جلب محبت شدید پسر از راه دور

  دعای زیر را 11 مرتبه بخواید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به محبت شما احضار گردد

  بسم الله الر حمن الرحیم
  وَالضُّحَی وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَی مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَی وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَی وَ
  لَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَی أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَی وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَی وَوَجَدَکَ عَائِلًا
  فَأَغْنَی فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة
  الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

  رابطه زناشویی: تقویت زناشویی-اشتباهات زناشویی-وظایف زناشویی

    دعا های مرتبط:

  دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق
  طلسم محبت یهودی
  دعای بی قراری
  دعای محبت
  دعا برای رسیدن به معشوق
  دعا برای جلب محبت شدید از راه دور
  طلسم عشق از راه دور
  دعای محبت فوری از راه دور
  دعا برای احضار آنی معشوق

  جستجو های مرتبط: چگونه مطلوب خود را از راه دور بیقرار کنیم دعای دلتنگ کردن معشوق دعا جهت دلتنگ شدن فرد از راه دور طلسم دلتنگی معشوق دعای بیقراری شدید معشوق دعا برای جلب محبت پسر از راه دور ذکری برای جلب محبت ازراه دور طلسم احضار عشق از راه دور طلسم عشق قوی چگونه مطلوب خود را از راه دور بیقرار کنیم دعای دلتنگ کردن معشوق دعا جهت دلتنگ شدن فرد از راه دور طلسم دلتنگی معشوق دعای بیقراری شدید معشوق دعا برای جلب محبت پسر از راه دور ذکری برای جلب محبت ازراه دور طلسم احضار عشق از راه دور طلسم عشق قوی چگونه مطلوب خود را از راه دور بیقرار کنیم دعای دلتنگ کردن معشوق دعا جهت دلتنگ شدن فرد از راه دور طلسم دلتنگی معشوق دعای بیقراری شدید معشوق دعا.

  منبع مطلب : bargardandanberabete.blogfa.com

  مدیر محترم سایت bargardandanberabete.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر

  طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر

  در این مقاله از دعاجو قصد داریم به جمع آوری مجموعه طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر بپردازیم. چرا که افراد بسیاری همیشه به دنبال جلب محبت معشوق و یا جلب محبت همسر و دیگر افراد هستند. طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر خیلی فوری تاثیر گذاشته و به عزیزان کمک می کند هر چه زودتر به خواسته ی خود که همان جلب محبت است برسند. مجموعه طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر که در اینجا آورده ایم شامل طلسم محبت سوزاندنی برای عاشق کردن، طلسم محبت یهودی، طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه، قویترین طلسم محبت سوزاندنی، طلسم محبت سوزاندنی فوری، طلسم محبت سوزاندنی از راه دور و طلسم محبت سوزاندنی برای معشوق می توان اشاره کرد. (نگاه کنید به دعای محبت روی خوراکی)(همچنین می توانید به طلسم محبت سوزاندنی فوری که از اسرار انگیز ترین طلسم های محبت استخراج شده و در صفحه ای تحت عنوان قویترین طلسم محبت دنیا به آن پرداخته ایم نگاهی بیندازید) اگر تمایل به داشتن ابزاری برای تسلط بر ارواح تمام حیوانات و اشیاء به منظور دست یابی به عشقتان دارید پیشنهاد می کنیم از صفحه قویترین طلسم محبت هندی دیدن فرمایید.

  طلسم محبت سوزاندنی برای عاشق کردن

  نقشی که در زیر آمده است برای ایجاد عشق و محبت در معشوق است. پس می توانید از طلسم محبت سوزاندنی برای عاشق کردن استفاده کنید تا با بیقراری معشوق وی را برای همیشه عاشق خود کنید. این نقش را روی تکه ای پارچه ی سفید با ذغال کشیده و سپس هنگام غروب آفتاب پارچه را بسوزانید.  .(می توانید طلسم محبت سوزاندنی از راه دور و قویترین طلسم محبت از راه دور را که در مطالب صفحه طلسم احضار محبت از فاصله دور آمده است دنبال کنید)( همچنین نگاه کنید به طلسم عشق فوری)

  ۴۳۲

  ۴۳۹

  ۴۳۴

  ۴۳۷

  ۴۳۵

  ۴۳۳

  ۴۳۶

  ۴۳۱

  ۴۳۸

  طلسم محبت یهودی

  طلسم محبت یهودی که بسیار کارآمد می باشد به این صورت است که باید آیات شریفه ی زیر را 4 مرتیه به ظرفی آب بخوانید و سپس آن آب را بنوشید. این کار را به مدت 3 روز بایستی با خلوص نیت و در امر حلال انجام دهید تا بهترین نتیجه را از طلسم محبت یهودی بدست آورید. بایستی تاکید کنم طلسم محبت یهودی بسیار هم مشهور می باشد و اکثر افراد برای جلب محبت به سراغ آن رفته و نتیجه می گیرند.(نگاه کنید به طلسم محبت باستانی)( نگاه کنید به طلسم زبان بند قوی یهودی ) (اگر رابطه شما با معشوقتان به واسطه اشتباهی از طرف شما به سمت نابودی می رود بازدید از صفحه قویترین طلسم محبت یهودی خالی از لطف نیست )

  « إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی ستَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَی. عَلَی الْعَرْش یُغْشی اللَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بأَمْرِهِ. أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ. تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ. ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیَهً. إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُعْتَدینَ »

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه یکی از معروفترین طلسم ها در زمینه ایجاد محبت می باشد. برای استفاده از این طلسم باید 41 عدد دانه فلفل سیاه تهیه کرده و طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه که در زیر آمده است را به تک تک دانه ها بخوانید و سپس آن ها را در آتش بیندازید و بسوزانید.(نگاه کنید به طلسم رفتن به خواب معشوق)( نگاه کنید به طلسم زبان بند قوی یهودی )(نگاه کنید به طلسم احضار فوری معشوق)

  « اشازنوش ۳ کفیطیوش ۳ دبراوش ۳ قیوش ۳ ثنوش ۳ قنوش ۳ شجکیوش ۳ هبوش ۳ طقطقوش ۳ توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا ۳ العجل ۳ الساعه »

  قویترین طلسم محبت سوزاندنی

  قویترین طلسم محبت سوزاندنی که در مجموعه طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر وجود دارد، این گونه است که بایستی اسامی که در زیر آمده است را با گلاب و زعفران دور تا دور کاسه ای سفید  و همینطور روی برگه ای سفید نوشته و با آن شربت درست کرده و آن شربت را در روز پنجشنبه ساعت مشتری بنوشید و سپس کاغذ را بسوزانید. امید است که اثر کند و بتوانید زودتر به خواسته ی خود برسید. توجه داشته باشید قویترین طلسم محبت از راه دور بر قویترین طلسم محبت سوزاندنی که در این صفحه آمده است در یک سطح می باشد.( نگاه کنید به دعای زبان بند ) (نگاه کنید به بهترین طلسم ازدواج)

  « اشازنوش ۳ کفیطیوش ۳ دبراوش ۳ قیوش ۳ ثنوش ۳ قنوش ۳ شجکیوش ۳ هبوش ۳ طقطقوش ۳ توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا ۳ العجل ۳ الساعه »

  طلسم محبت سوزاندنی فوری

  برای اینکه بتوانید خیلی سریع و فوری محبت شخص مورد نظر را به سمت خود جلب کنید می توانید از طلسم محبت سوزاندنی فوری استفاده کنید. برای این امر طلسمی که در زیر آمده است را به تکه ای زغال بخوانید و آن را در آتش بیندازید تا با جلب محبت محبوب بازگشت معشوق نیز میسر گردد. (نگاه کنید به قویترین طلسم محبت دنیا)

  « ا ب ف ا ل ه و ل د ر ک م ه »

  طلسم محبت سوزاندنی از راه دور

  در مواردی که می خواهید محبت فردی را از راه دور به خود جلب کنید می توانید از طلسم محبت سوزاندنی از راه دور استفاده کنید. به این صورت که طلسم محبت مربوطه که در زیر آمده است را روی برگه ای نوشته و آن را در آتش بسوزانید. این طلسم از راه دور در جلب محبت فرد مورد نظر میسر می گردد و دل او را به شما نزدیک می کند. ( نگاه کنید به 1021 بار ذکر یا ودود )

  4 حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

  « احضُروا قَلبَ (نام مطلوب) بن (نام مادر مطلوب) علی حب (نام شما) بن (نام مادر شما) اعدی افرید عمراحی هد علی قرار دینا ذهب »

  طلسم محبت سوزاندنی برای معشوق

  اگر فردی عاشق است و به دنبال جلب محبت معشوق مورد نظر می باشد می تواند از طلسم محبت سوزاندنی برای معشوق استفاده کند. این طلسم که در مجموعه ی طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر است برای موارد عاشق کردن فرد در امر حلال به کار می آید. برای استفاده از طلسم محبت سوزاندنی برای معشوق باید متنی که در زیر آمده است را روی کاغذ بدون خط نوشته و در آتش بیندازید تا به نتیجه مطلوب خود برسید و در دیوانه کردن محبوب مورد نظر موفق شوید.

  « اه اه اه اه اه اه اه اع ل ها اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع که فلان بنت فلان (نام فرد مورد نظر و نام مادرش) علی حب فلان بن فلان (نام خودش و مادرش ) الساعــه الساعــه الساعــه العجل العجل العجل العصا العصا العصا الساعــه الساعــه الساعــه النار النار النار »

  در پایان بهتر است به این نکته نیز اشاره کنیم که همه ی مجموعه طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر که در این مطلب آمده است در زمینه جلب محبت فرد مورد نظر به کار می رود و بسیار کارآمد هستند. اما باید در نظر بگیرید که طلسم و دعا به تنهایی نمی توانند برای همیشه به شما کمک کنند تا به جلب محبت دایمی فرد را بدست آورید بلکه در این زمینه نیاز به بکار گیری تکنیک ها و مهارت هایی دارید تا بدانید چگونه باید رفتار کنید و چه سیاست هایی را به کار ببرید تا افراد جذب شما شوند.

  مطالب مرتبط:

  جذب افراد با ذهن

  قانون جذب عشق از راه دور با هدایت ضمیر ناخودآگاه

  9 قانون در دلبری با موبایل از راه دور

  24 روش ساده برای دیوانه کردن پسران

  جذب مردان – قانون جذب مردان از دیدگاه روانشناسی

  نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق

  چگونه کسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم

  طلسم اتشی

  سنگ مهرومحبت

  سنگ ماه تولد

  20 تکنیک ساده برای شروع دوباره رابطه تمام شده

  ذکر یا ودود برای حاجت

  ذکر یا ودود برای محبت

  جلب محبت پسر برای ازدواج

  عزیز شدن نزد شوهر

  بهترین دعای محبت

  ذکر برای ازدواج با معشوق

  ذکر یا فتاح برای ازدواج

  دعا برای کار بسته

  طلسم محبت اتشی قوی

  دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر

  دعا برای ملاقات معشوق

  منبع مطلب : www.doajoo.com

  مدیر محترم سایت www.doajoo.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  همه جور مطلب

  طلسم احضار فوری

  دعاهای قدرتمند: طلسم احضار فوری طلسم احضار شخص طلسم عشق فوری دعای احضار فوری معشوق طلسم بیقراری سوزاندنی طلسم محبت یهودی طلسم احضارسلیمانی  عکس طلسم صبی

  مراحل بازگشت به عشق

  آیا دعا کردن به تنهایی باعث میشود کسی عشق از دست رفته خود را برگرداند؟ قطعا این سوال در ذهن شما هم نقش بسته است! خداوند متعال فرموده که من حاجت هیچ کسی را بدون جواب نمیگذارم اما هر انسانی باید برای حاجت خود تلاش کند، نمیتوان در خانه نشست و از خدا پول خوشبختی خواست باید تلاش کرد و از خداوند مدد جست.

  خداوند انسان را با اراده خلق کرده است و هیچ وقت اراده انسان را از او نمیگیرد بنابر این فقط با دعا کردن خداوند عشق شما را برنمیگرداند شما باید برای بازگشت عشقتان تلاش کنید، اخساس او را تغییر دهید تا به بازگشت متقاعد شود و در کنار تلاش خود از خداوند کمک بگیرید، جز دعا کردن شما نیاز به استفاده از روش های علمی و نوین ترمیم روابط هستید، این روش ها در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور در شش مرحله علمی و کاربردی بیان شده است.

  چگونه یک پسر مغرور را عاشق کنیم

  عاشق کردن شگردهای مخصوص به خود را دارد. مثلا برای عاشق کردن یک فرد باید به او نشان دهید که همان کسی که بدنبالش است را میتواند در شما پیدا کند. و القای این حس نیازمند شناخت نیاز های شخصی اوست!

  نه فقط نیاز های جسمی بلکه نیاز ها و خواسته های روحی! در این شرایط است که میتوانیم نشانه های عاشق شدن را ر او ببینیم. حالا اگر ما به دنبال عاشق کردن یک پسر مغرور باشیم چه؟ آنها که به راحتی احساسات خود را نمایان نمیکنند! پس ما چطور عاشقش کنیم؟

  باید در این باره بگوییم که اشتباه نکنید! پشت چهره خود خواه یک پسر مغرور احساساتی بی اندازه وجود دارد که اگر راه عاشق کردن او را یاد بگیرید میتواند در زندگی شما معجزه کند. معجزه عاشق کردن پسر مغرور را با لمس متن بخوانید.

  طلسم احضار فوری

  اللهم یا قادراً علی کل شیء .. اغفر لنا کل شیء وارحمنا برحمتک الواسعه التی رحمت بها کل شیء وإذا وقفنا بین یدیک لا تسألنا عن أی شیء فإنک أهل التقوی وأهل المغفره .

  طلسم احضار شخص

  إِنَّا جَعَلْنَا فِی أَعْنَاقِهِمْ أَغْلَالًا فَهِیَ إِلَی الْأَذْقَانِ فَهُمْ مُقْمَحُونَ وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ

  طلسم عشق فوری

  وَمِنَ النَّاس مَن یَتَّخِذُ مِن دُونِ اللّهِ أَندَاداً یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبّاً لِّلّهِ وَلَوْ یَرَی الَّذینَ ظَلَمُواْ إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّهَ لِلّهِ جَمِیعاً وَأَنَّ اللّهَ شَدیدُ الْعَذَاب فَمَنْ خَافَ مِن مُّوصٍ جَنَفاً أَوْ إِثْماً فَأَصْلَحَ بَیْنَهُمْ فَلاَ إِثْمَ عَلَیْهِ إِنَّ اللّهَ غَفُورٌ رَّحِیمٌ . وَإِنِ امْرَأَهٌ خَافَتْ مِن بَعْلِهَا نُشُوزاً أَوْ إِعْرَاضاً فَلاَ جُنَاْحَ عَلَیْهِمَا أَن یُصْلِحَا بَیْنَهُمَا صُلْحاً وَالصُّلْحُ خَیْرٌ وَأُحْضِرَتِ الأَنفُسُ الشُّحَّ وَإِن تُحْسنُواْ وَتَتَّقُواْ فَإِنَّ اللّهَ کَانَ بمَا تَعْمَلُونَ خَبیراً. وَإِنْ خِفْتُمْ شقَاقَ بَیْنِهِمَا فَابْعَثُواْ حَکَماً مِّنْ أَهْلِهِ وَحَکَماً مِّنْ أَهْلِهَا إِن یُرِیدَا إِصْلاَحاً یُوَفِّقِ اللّهُ بَیْنَهُمَا إِنَّ اللّهَ کَانَ عَلِیماً خَبیراً یَسْأَلُونَکَ عَنِ الأَنفَالِ قُلِ الأَنفَالُ لِلّهِ وَالرَّسُولِ فَاتَّقُواْ اللّهَ وَأَصْلِحُواْ ذَاتَ بیْنِکُمْ وَأَطِیعُواْ اللّهَ وَرَسُولَهُ إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ رَبَّنَا وَأَدْخِلْهُمْ جَنَّاتِ عَدْنٍ الَّتِی وَعَدتَّهُم وَمَن صَلَحَ مِنْ آبَائِهِمْ وَأَزْوَاجِهِمْ وذریتهم إِنَّکَ أَنتَ الْعَزیزُ الْحَکِیمُ اللهم بحق هذه الآیات الشریفه 

  دعای احضار فوری معشوق

  وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَکُوبُهُمْ وَمِنْهَا یَأْکُلُونَ سُبْحَانَ الَّذی سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا کُنَّا لَهُ مُقْرِنِینَ وَإِنَّا إِلَی رَبِّنَا لَمُنْقَلِبُونَ

  طلسم بیقراری سوزاندنی

  هیچ طلسمی به اندازه دعا ها در واقعیت نمی تواند به شما کمک کند تا به حاجت خود برسید و از آنجا که شان دعا بسیار ارزش دارد جایز نیست که آن را طلسم بنامیم پس به جای طلسم عشق فوری از دعای عشق فوری استفاده می کنم.

  فاطِمَةُ فَقُلْتُ عَلَیْکَ السَّلامُ قالَ اِنّی اَجِدُ فی بَدَنی ضُعْفاً فَقُلْتُ لَهُ اُعیذُکَ باللَّهِ یا اَبَتاهْ مِنَ الضُّعْفِ فَقالَ یا فاطِمَةُ ایتینی بالْکِساءِ الْیَمانیِّ وَ غَطّینی بهِ فَاَتَیْتُهُ بالْکِساءِ الْیَمانی فَغَطَّیْتُهُ بهِ وَ صِرْتُ اَنْظُرُ اِلَیْهِ وَ اِذا وَجْهُهُ یَتَلَأْلَؤُ کَاَنَّهُ الْبَدْرُ فی لَیْلَةِ تَمامِهِ وَ کَمالِهِ فَما کانَتْ اِلَّا ساعَةً وَ اِذا بوَلَدیَ الْحَسَنِ قَدْ اَقْبَلَ وَ قالَ اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا اُمَّاهْ فَقُلْتُ وَ عَلَیْکَ السَّلامُ یا قُرَّةَ عَیْنی وَ ثَمَرَةَ فُؤادی فَقالَ یا اُمَّاهُ! اِنّی اَشُمُّ عِنْدَکِ رائِحَةً طَیِّبَةً کَاَنَّها رائِحَةُ جَدّی

  طلسم محبت یهودی 

  عد از نماز صبح ۹۹ بار بگوید: یا حنان یا منان. و سپس بگوید:

   اللهم یا حنان یا منان صلی علی محمد وآل محمد وتحنن علی ومن علی بإمرأه مؤمنة (رجل مؤمن) تحفظنی وأحفظها إنک إذا تحننت ومننت علی أحد رحمته یا رؤف یا رحیم.

  طلسم احضار سلیمانی 

  هرکس خواهد کسی را عاشق خود کند این آیه که به آیه مودت مشهور است را چهارده مرتبه در شب بخواند و بر شیرینی و میوه یا چیزیکه مطلوب او باشد بدمد ( فوت کند ) و به خوردش دهد بیشک بر او عاشق شود و آیه این است : ((یحبونهم کحب الله و الذین امنوا اشد حبا لله))

  عکس طلسم صبی

  إِذْ تَمْشی أُخْتُکَ فَتَقُولُ هَلْ أَدُلُّکُمْ عَلَی مَنْ یَکْفُلُهُ فَرَجَعْنَاکَ إِلَی أُمِّکَ کَیْ تَقَرَّ عَیْنُهَا وَلَا تَحْزَنَ وَقَتَلْتَ نَفْسًا فَنَجَّیْنَاکَ مِنَ الْغَمِّ وَفَتَنَّاکَ فُتُونًا زُیِّنَ لِلنَّاس حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاءِ وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنْطَرَهِ مِنَ الذَّهَب 

  جستجوهای شما: طلسم احضار فوری طلسم احضار شخص طلسم عشق فوری دعای احضار فوری معشوق طلسم بیقراری سوزاندنی طلسم محبت یهودی طلسم احضارسلیمانی عکس طلسم صبی طلسم احضار فوری طلسم احضار شخص طلسم عشق فوری دعای احضار فوری معشوق طلسم بیقراری سوزاندنی طلسم محبت یهودی طلسم احضارسلیمانی عکس طلسم صبی طلسم احضار فوری طلسم احضار شخص طلسم عشق فوری دعای احضار فوری معشوق طلسم بیقراری سوزاندنی طلسم محبت یهودی طلسم احضارسلیمانی عکس طلسم صبی

  منبع مطلب : hamejor.blogfa.com

  مدیر محترم سایت hamejor.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  دعایی می‌خوام که عشقم فقط منو ببینه و با هیچ کس رابطه نداشته باشه . بیاد خاستگاری لطفا

  رویا 4 ماه قبل
  0

  میخواستم پسری هستش به اسم وحید که ما دوسال باهم بودیم ولی بدونه دلیل میگه دیگه نمیخوام یه دعا قوی برای برگشتش میخوام هیچ دسترسی هم بهش ندارم که بخوام دعای خوردنی بهش بدم

  امیر 6 ماه قبل
  0

  میخواهم امیر دیوانه وار عاشقم بشه وبیاد به سمتم ازراه دور

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  کی میدونه چ دعایی برای برگشت معشوق خوبه

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  برای ازدواج میخوام

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید