توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دعای فتح نامه برای بستن زبان شوهر

  1 بازدید

  دعای فتح نامه برای بستن زبان شوهر را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دعای فتح نامه برای بستن زبان شوهر و حرف شنوی شوهر

  دعای فتح نامه برای بستن زبان شوهر و حرف شنوی شوهر

  این دعا برای بستن زبان شوهر توصیه می شود.

  البته نمی توان ارزشی کمتر یا بیشتری برای دعا قائل شد.

  به هر حال دعای زیر یکی از قوی ترین دعای ممکن برای بستن زبان شوهر می باشد.

  برای نتیجه بهتر پس از دعا برای بستن زبان شوهر از خداوند طلب استغفار کنید.

  این دعا می تواند قوی، فوری و تضمینی باعث بستن زبان شوهر شود. 

  منبع مطلب : 2agoo.com

  مدیر محترم سایت 2agoo.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دعای مجرب

  دعای زبان بند قوی برای شوهر دعای بستن زبان از راه دور دعای بستن زبان پدر برای ازدواج دعای فتح نامه برای بستن زبان دعای بستن زبان اشخاص دعای زبان بند برای کار دعای زبان بند شوهر نی نی سایت دعای زبان بند برادر شوهر

  دعا در ادامه مطلب

  دعا برای بستن زبان شوهر

  این دعا برای بستن زبان شوهر توصیه می شود. البته نمی توان ارزشی کمتر یا بیشتری برای دعا قائل شد. به هر حال دعای زیر یکی از قوی ترن دعای ممکن برای بستن زبان شوهر می باشد. برای نتیجه بهتر پس از دعا برای بستن زبان شوهر از خداوند طلب استغفار کنید.

  دعای حرف شنوی شوهر

  در ادامه به دعاییی اشاره می کنیم که به شما در بستن زبان شوهر و حرف شنوی وی کمک می کند. این دعا می تواند قوی، فوری و تضمینی باعث بستن زبان شوهر شود. 


  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ هَوِّنْ بالْقُرْآنِ عِنْدَ الْمَوْتِ عَلَی أَنْفُسنَا کَرْبَ السّیَاقِ، وَ جَهْدَ الْأَنِینِ، وَ تَرَادُفَ الْحَشَارِجِ إِذَا بَلَغَتِ النُّفُوسُ‏ التَّراقِیَ، «وَ قِیلَ مَنْ راقٍ‏»[1] وَ تَجَلَّی مَلَکُ الْمَوْتِ لِقَبْضِهَا مِنْ حُجُب الْغُیُوب، وَ رَمَاهَا عَنْ قَوْس الْمَنَایَا بأَسْهُمِ وَحْشَةِ الْفِرَاقِ، وَ دَافَ لَهَا مِنْ ذُعَافِ الْمَوْتِ کَأْساً مَسْمُومَةَ الْمَذَاقِ، وَ دَنَا مِنَّا إِلَی الْآخِرَةِ رَحِیلٌ وَ انْطِلَاقٌ، وَ صَارَتِ الْأَعْمَالُ قَلَائِدَ فِی الْأَعْنَاقِ، وَ کَانَتِ الْقُبُورُ هِیَ الْمَأْوَی إِلَی مِیقَاتِ یَوْمِ التَّلَاقِ
  بارالها بر محمد و آلش درود فرست، و از برکت قرآن به وقت مردن سختی جان کندن، و دشواری ناله کردن را بر ما سهل و آسان فرما، و نیز به شماره افتادن نفس ها را در وقتی که جان ها به خرخره رسند، و گفته شود چه کسی معالجه گر است؟ و فرشته مرگ برای قبض روح از پرده های نهان آشکار گردد، و تیرهای وحشتناک فراق را از کمان اجل به سوی جانها پرتاب نماید، و تلخی شربت مرگ را چون جامی زهرآلوده به کام جانها ریزد، و کوچ کردن و حرکت ما به جهان دیگر نزدیک شود، و اعمال هر کس همچون طوقی بر گردنش حلقه زند، و قبرها آرامگاهمان تا به وقت قیامت شوند.

  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ بَارِکْ لَنَا فِی حُلُولِ دَارِ الْبلَی، وَ طُولِ الْمُقَامَةِ بَیْنَ أَطْبَاقِ الثَّرَی، وَ اجْعَلِ الْقُبُورَ بَعْدَ فِرَاقِ الدُّنْیَا خَیْرَ مَنَازلِنَا، وَ افْسَحْ لَنَا برَحْمَتِکَ فِی ضِیقِ مَلَاحِدنَا، وَ لَا تَفْضَحْنَا فِی حَاضِرِی الْقِیَامَةِ بمُوبقَاتِ آثَامِنَا.
  بار الها بر محمد و آلش درود فرست، و ورود ما را به خانه پوسیدگی، و طول اقامت ما را در طبقات خاک بر ما مبارک گردان، و گورها را پس از جدایی از دنیا بهترین منازلمان قرار ده، و به رحمتت تنگی لحدها را برای ما گشاده فرما، و در برابر حاضران عرصه قیامت به گناهان هلاک کننده مان رسوایمان مکن،

  وَ ارْحَمْ بالْقُرْآنِ فِی مَوْقِفِ الْعَرْضِ عَلَیْکَ ذُلَّ مَقَامِنَا، وَ ثَبّتْ بهِ عِنْدَ اضْطِرَاب جِسْرِ جَهَنَّمَ یَوْمَ الْمَجَاز عَلَیْهَا زَلَلَ أَقْدَامِنَا، وَ نَوِّرْ بهِ قَبْلَ الْبَعْثِ سُدَفَ قُبُورِنَا، وَ نَجِّنَا بهِ مِنْ کُلِّ کَرْبٍ یَوْمَ الْقِیَامَةِ وَ شَدَائِد أَهْوَالِ یَوْمِ الطَّامَّةِ وَ بَیِّضْ وُجُوهَنَا یَوْمَ تَسْوَدُّ وُجُوهُ الظَّلَمَةِ فِی یَوْمِ الْحَسْرَةِ وَ النَّدَامَةِ، وَ اجْعَلْ لَنَا فِی صُدُورِ الْمُؤْمِنِینَ وُدّاً، وَ لَا تَجْعَلِ الْحَیَاةَ عَلَیْنَا نَکَداً.
  و از برکت قرآن به وقت صف بستن در محضرت بر ذلّت ما رحم آور، و به هنگام لرزش صراط در روز عبور از آن قدم های ما را از لغزش استوار ساز، و پیش از برپا شدن قیامت تاریکی قبرهای ما را به آن نور بخش، و از هر گونه اندوه روز قیامت و دشواری ترسهای آن روز سخت نجاتمان ده، و در آن روز که صورت ستم پیشگان سیاه شود که روز اندوه و ندامت است چهره های ما را سپید گردان، و از ما در قلوب مؤمنان دوستی قرار بده، و زندگی را بر ما سخت مکن.

  منبع مطلب : doaemojarab.blog.ir

  مدیر محترم سایت doaemojarab.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دعای مجرب

  دعای بستن چشم و گوش و زبان دعای بستن زبان اشخاص دعای بستن زبان از راه دور دعای زبان بند قوی فوری دعای فتح نامه برای بستن زبان دعای زبان بند در قران دعای زبان بند برای کار دعای زبان بند قوی برای شوهر


  در این مطلب می خواهیم در مورد دعای زبان بند بسیار قوی و فوری صحبت کنیم. این دعا می تواند خیلی زود اثر کردن و زبان دشمن یا بدخواه شما را ببند. البته باید به این موضوع فکر کنید که هر حرفی که زده می شود لزوما به این معنا نیست که زننده ی حرف دشمن شماست.

  به هر حال دعاهای شما وقتی اجابت می شود که صلاحیت اجابت دعا را داشته باشیدو خداوند نیز صلاح شما را در آن ببیند.

  دعای زبان بند بسیار قوی

  این دعا را صد بار تلاوت کنید و بگویید تا زبان شخص مورد نظر قوی و فوری بسته شود:

  اللَّهُمَّ إِنَّکَ أَعَنْتَنِی عَلَی خَتْمِ کِتَابکَ الَّذی أَنْزَلْتَهُ نُوراً، وَ جَعَلْتَهُ مُهَیْمِناً عَلَی کُلِّ کِتَابٍ أَنْزَلْتَهُ، وَ فَضَّلْتَهُ عَلَی کُلِّ حَدیثٍ قَصَصْتَهُ.
  بار خدایا تو مرا بر به پایان رساندن تلاوت کتابت که روشنگر راه حیاتش نازل کردی یاری دادی، و آن را بر هر کتاب نازل شده از جانب خود گواه و شاهد قرار دادی، و بر هر سخنی که برخوانده ای برتری دادی،

  وَ فُرْقَاناً فَرَقْتَ بهِ بَیْنَ حَلَالِکَ وَ حَرَامِکَ، وَ قُرْآناً أَعْرَبْتَ بهِ عَنْ شَرَائِعِ أَحْکَامِکَ وَ کِتَاباً فَصَّلْتَهُ لِعِبَادکَ تَفْصِیلًا، وَ وَحْیاً أَنْزَلْتَهُ عَلَی نَبیِّکَ مُحَمَّدٍ- صَلَوَاتُکَ عَلَیْهِ وَ آلِهِ- تَنْزیلًا.
  و فرقانش کردی که به وسیله آن بین حلال و حرامت جدایی انداختی، و قرآنی که بیانگر شرایع احکام خود نمودی، و کتابی که آن را برای بندگان خود تفصیل و تشریح فرمودی، - و وحیی که بر پیامبرت محمد - که درود تو بر او و آلش باد - فرو فرستادی،

  وَ جَعَلْتَهُ نُوراً نَهْتَدی مِنْ ظُلَمِ الضَّلَالَةِ وَ الْجَهَالَةِ باتِّبَاعِهِ، وَ شفَاءً لِمَنْ أَنْصَتَ بفَهَمِ التَّصْدیقِ إِلَی اسْتِمَاعِهِ، وَ مِیزَانَ قِسْطٍ لَا یَحِیفُ عَنِ الْحَقِّ لِسَانُهُ، وَ نُورَ هُدًی لَا یَطْفَأُ عَنِ الشَّاهِدینَ بُرْهَانُهُ، وَ عَلَمَ نَجَاةٍ لَا یَضِلُّ مَنْ أَمَّ قَصْدَ سُنَّتِهِ، وَ لا تَنَالُ أَیْدی الْهَلَکَاتِ مَنْ تَعَلَّقَ بعُرْوَةِ عِصْمَتِهِ.
  و آن را نوری ساختی که در پرتو پیروی از آن از ظلمات گمراهی و جهالت به عرصه هدایت راه یابیم، و شفایی قرار دادی برای کسی که از سر تصدیق بدان گوش فرا دارد، و ترازوی قسطی که زبانه اش از حق نگردد، و نور هدایتی که روشنایی برهانش از برابر ناظرین خاموش نگردد، و پرچم نجاتی که هر کس آهنگ آیین استوار آن کند گمراه نشود، و پنجه های مهالک به کسی که به دستگیره عصمتش در آویزد نرسد.

  منبع مطلب : doaemojarab.blog.ir

  مدیر محترم سایت doaemojarab.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مرجان 6 ماه قبل
  0

  سلام

  0
  مهدی 13 روز قبل

  09363090416 زنگ بزن

  مهدی 1 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید