توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دعای مهر و محبت بین دو نفر از راه دور

  1 بازدید

  دعای مهر و محبت بین دو نفر از راه دور را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دعا برای جلب محبت شدید از راه دور

  در این مقاله تصمیم داریم شما را با دعا برای جلب محبت شدید از راه دور دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق دعای محبت بسیار قوی دعای مهر و محبت بهجت دعای سریع عزیز شدن دعای محبت فوری از راه دور دعای سریع الاجابه برای ثروتمند شدن دعای سریع الاجابه امام رضا دعای سریع الاجابه برای رسیدن به معشوق بیشتر آشنا کنیم.

  قبل از اینکه به سراغ دعا برای جلب محبت شدید از راه دور برویم می خواهم به یک نکته مهم اشاره کنم که در اجابت دعا ها بسیار موثر است. برای به نتیجه رسیدن دعا برای جلب محبت شدید از راه دور لازم است دانش و صلاحیت اجابت دعا را نیز بدست آورید و برای رسیدن به هدف خود تلاشی کنید ( در کنار دعا). خداوند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

   و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.

  به همین دلیل توصیه می کنم با شماره زیر که شماره تیم روانشناسی است ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را توضیح دهید تا در کنار دعا بتوانید با راهکارهای علمی و عملی، به هدف خود برسید. تاکید می کنم شماره زیر، شماره تیم روانشناسی است و نه دعا نویس. زیرا برای اجابت دعاها به دعانویس نیاز ندارید بلکه به دانش و تلاش نیاز دارید.

   به صورت رایگان از طریق تلگرام با تیم روانشناسی زیر ارتباط برقرار کنید و مشکل یا پرسش خود را توضیح دهید:

   09306135008 ( ارتباط فقط از طریق تلگرام)

  برای مطالعه مطالب روانشناسی، علمی و معتبر نگاه کنید به:

  چه کنیم عشق قبلی مان برای شروع دوباره رابطه پیش قدم شود

  اشتباهات و اقدامات صحیح بعد از جدایی - بعد از کات کردن چه باید کرد

  چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم - گرم کردن رابطه سرد

  ابراز علاقه غیر مستقیم و پنهان در حرکات مرد عاشق

  دستورالعمل هایی که در ادامه می خوانید هیچ منبع معتبر و قابل اطمینانی ندارد و تنها از وبسایت های مختلف به صورت کلی جمع آوری شده است. 

  دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق

  برای جلب محبت و زبانبند فرد مورد نظرش ، دعای شریف ذیل را در کاغذ بدون خط بنویسد و به همراه خود نگهدارد :

  اللهم رب جبرئیل و میکائیل و اسرافیل و عزرائیل و رب الملائکه المقربین و رب الجن و الانس و الشیاطین اعطف قلب محبه فلان بن فلان (نام فرد مورد نظر و مادرش را بنویسد) علی حب فلان بن فلان (نام خودش و نام مادرش را بنویسد) العجل العجل العجل الساعه الساعه الساعه الوحا الوحا الوحا .

  دعای محبت بسیار قوی

  (دعای سریع الاجابه آیت الله بهجت)

  آیت الله العظمی شیخ محمد تقی بهجت در حاشیه قرآن شخصی خود دستور عمل زیبایی را نوشته بودند که در ادامه می خوانید:

   هر کس در بین الطلوعین یعنی بین فجر کاذب و فجر صادق ( ۵ دقیقه قبل از اذان صبح تا ۵ دقیقه بعد از اذان) این ذکر را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده میشود ولو اگر تشرف به خدمت امام زمان (عج) باشد:

  صلوات (۱۴ بار)

  یا مولای یا صاحب الزمان ادرکنی (۴۰ بار)

  صلوات (۱۴ بار)

  دعای سریع الاجابه از آیت الله بهجت 5/5 1

  گردآوریک بخش دین واندیشه آکاایران

  دعای مهر و محبت بهجت

  در روایات آمده است که مردی خدمت حضرت امیرالمؤمنین(ع) شکایت کرد از دیر شدن جواب دعایش فرمود چرا نمی خوانی دعای سریع الاجابه را پرسید که آن کدام دعا است فرمود بگو:

   اَللّهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ باِسْمِکَ الْعَظیمِ الْأَعْظَمِ الْأجَلِّ الْأَکْرَمِ الْمَخْزُونِ الْمَکْنُونِ النُّورِ الْحَقِّ الْبُرْهانِ الْمُبینِ الَّذی هُوَ نُورٌ مَعَ نُورٍ وَ

    نُورٌ فی نُورٍ وَ نُورٌ عَلی کُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ فَوْقَ کُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ تُضیی ءُ بهِ کُلُّ ظُلْمَهٍ وَ یُکْسَرُ بهِ کُلُّ شدَّهٍ وَ کُلُّ شَیْطانٍ مَریدٍ وَ کُلُّ جَبّارٍ

   عَنیدٍ لاتَقَرُّبهِ اَرْضٌ وَ لایَقُومُ بهِ سَماءٌ وَیَاْمَنُ بهِ کُلُّ خائِفٍ وَیَبْطُلُ بهِ سحْرُ کُلِّ ساحِرٍ وَبَغْیُ کُلِّ باغ وَحَسَدُ کُلُّ حاسدٍ وَیَتَصَدَّعُ

    لِعَظَمَتِهِ الْبَرُّوَ الْبَحْرُ وَیَسْتَقِلُّ بهِ الْفُلْکُ وَ حَتّی حینَ یَتَکَلَّمُ بهِ الْمَلَکُ فَلایَکُونُ لِلْمَوْجِ عَلَیْهِ سَبیلٌ وَ هُوَ اسْمُکَ الْأَعْظَمُ

    الْأَعْظَمُ الْأَجَلُّ الْأَجَلُّ النُّورُ الْأَکْبَرُ الَّذی سَمَّیْتَ بهِ نَفْسَکَ وَاسْتَوَیْتَ بهِ عَلی عَرْشکَ وَاَتَوَجَّهُ اِلَیْکَ بمُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَ

  اَسْئَلُکَ بکَ وبهِمْ اَنْ تُصَلَّیَ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ اَنْ تَفْعَلَ بی کَذا وَکَذا.

   دعای سریع عزیز شدن

  روز یکشنبه نوشته ذیل را بر خرما یا شرینی بخواند و به شخص مطلوب بخوراند. محبت میان آنها بسیار زیاد خواهد شد:

  فَسُبْحَانَ الَّذی بیَدهِ مَلَکُوتُ کُلِّ شَیْءٍ وَإِلَیْهِ تُرْجَعُونَ * و لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

  دعای محبت فوری از راه دور

  برای افزایش محبت و احضار محبوب ، چهل و یک دانه فلفل سیاه سالم تهیه کند و و به نیت افزایش محبت و احضار مطلوب ،  بر هر دانه از آنها چهار مرتبه سوره مبارکه قریش را بخواند و سپس در آتش اندازد. فرد مطلوبش بیقرار میشود و دیوانه وار او را دوست خواهد داشت :

  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

  لإیلافِ قُرَیْشٍ ﴿۱﴾ إِیلافِهِمْ رِحْلَهَ الشّتَاءِ وَالصَّیْفِ ﴿۲﴾ فَلْیَعْبُدُوا رَبَّ هَذَا الْبَیْتِ ﴿۳﴾ الَّذی أَطْعَمَهُمْ مِنْ جُوعٍ وَآمَنَهُمْ مِنْ خَوْفٍ ﴿۴﴾

   دعای سریع الاجابه برای ثروتمند شدن

  برای زیاد شدن محبت همسر و یا فرد مطلوب ، دعای ذیل را در کاغذ بدون خط بنویسد و آنرا در آب یا شربت حل کند و قدری را خودش بنوشد و مقداری را به فرد مطلوب بنوشاند . همچنین صورت خود را هم با آن آب بشوید .

  (بسم الله الرحمن الرحیم

  رضی الله عنهم و خیرا ولد خیر البریه حواء و هم عند ربهم جنات عدن تجری من تحتها الانهار خالدین فیها ابدا رضی الله عنهم و رضوا عنه و له حسبی ربه)

  دعای سریع الاجابه امام رضا

  الْأَشْیآءِ اِلَیْکَ وَهُوَ التَّوْحیدُ، وَلَمْ اَعْصِکَ فی‏ اَبْغَضِ الْأَشْیآءِ اِلَیْکَ وَهُوَ

  چیزها در نزد تو که عبارت از توحید و یگانگیت بود از تو پیروی کردم و در مبغوض‏ترین چیزها در نزدت که عبارت‏از

   الْکُفْرُ، فَاغْفِرْ لی‏ ما بَیْنَهُما یا مَنْ اِلَیْهِ مَفَرّی‏ آمِنّی‏ مِمَّا فَزعْتُ مِنْهُ‏

  کفر بتو بود نافرمانیت نکردم پس‏آنچه دراین میان است ازگناهانم بیامرز ای‏که بسوی‏اوست گریزگاه من مرااز آنچه به خاطر

  اِلَیْکَ، اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِیَ الْکَثیرَ مِنْ مَعاصیکَ، وَاقْبَلْ مِنِّی‏ الْیَسیرَ مِنْ‏

  توصیه می کنم با شماره زیر که شماره تیم روانشناسی است ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را توضیح دهید تا در کنار دعا بتوانید با راهکارهای علمی و عملی، به هدف خود برسید. تاکید می کنم شماره زیر، شماره تیم روانشناسی است و نه دعا نویس. زیرا برای اجابت دعاها به دعانویس نیاز ندارید بلکه به دانش و تلاش نیاز دارید.

  پس به صورت رایگان از طریق تلگرام با تیم روانشناسی زیر ارتباط برقرار کنید و مشکل یا پرسش خود را توضیح دهید:

   09306135008 ( ارتباط فقط از طریق تلگرام)

  دعا های مرتبط:

  دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق
  طلسم محبت یهودی
  دعای بی قراری
  دعای محبت
  دعا برای رسیدن به معشوق
  دعا برای جلب محبت شدید از راه دور
  طلسم عشق از راه دور
  دعای محبت فوری از راه دور
  دعا برای احضار آنی معشوق

  جستجو های مرتبط: دعای محبت فوری از راه دور دعای محبت شدید طلسم احضار فوری قویترین طلسم محبت دعای محبت سریع الاجابه دعای جلب محبت معشوق طلسم محبت شدید بدون بازگشت دعای مهر و محبت بین دو نفر دعای محبت فوری از راه دور دعای محبت شدید طلسم احضار فوری قویترین طلسم محبت دعای محبت سریع الاجابه دعای جلب محبت معشوق طلسم محبت شدید بدون بازگشت دعای مهر و محبت بین دو نفر دعای محبت فوری از راه دور دعای محبت شدید طلسم احضار فوری قویترین طلسم محبت دعای محبت سریع الاجابه دعای جلب محبت معشوق طلسم محبت شدید بدون بازگشت دعای مهر و محبت بین دو نفردعای محبت فوری از راه دور دعای محبت شدید طلسم احضار فوری قویترین طلسم محبت دعای محبت سریع الاجابه دعای جلب محبت معشوق طلسم محبت شدید بدون بازگشت دعای مهر و محبت بین دو نفردعای محبت فوری از راه دور دعای محبت شدید طلسم احضار فوری قویترین طلسم محبت دعای محبت سریع الاجابه دعای جلب محبت معشوق طلسم محبت شدید بدون بازگشت دعای مهر و محبت بین دو نفر

  منبع مطلب : bargardandanberabete.blogfa.com

  مدیر محترم سایت bargardandanberabete.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دعای مهر و محبت بین دو نفر

  برای بیقرار کردن مطلوب، طلسم احضار عشق از راه دور و دعا برای تسخیر قلب دیگران مطالب زیادی وجود دارد. دعا و نیایش همیشه یکی از مهمترین راه ها برای جلب محبت پسر از فاصله دور است. دعا هایی مانند: دعای جلب محبت سریع و قوی بین دو شخص ، دعا برای تسخیر قلب معشوق یا جلب محبت قوی. اصلی ترین دعا هایی است که در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

  در این مطلب همچنین یک دعای محبت سریع الاجابه به شما معرفی می کنیم که نتجه معجزه آسایی در ایجاد مهر و محبت بین دو نفر دارد. این دعا ها عبارت اند از: دعای عجیب محبت با فلفل سیاه، دعای محبت فوری زن وشوهر، دعا برای رفع کدورت، دعا برای عاشق کردن، دعای محبت فوری. 

   دعای مهر و محبت شدید

   برای افزایش مهر و محبت قوی بین دو عاشق، آیه شریفه ذیل از سوره یس را بر هفت تکه یا دانه نمک بخواند (بصورت تک به تک) و بر آنها بدمد و سپس بگوید به اسم فلان فرزند فلان علی محبه فلان فرزند فلان (اسم شخص مورد نظر و مادرش و سپس اسم خودش و مادرش را بگوید) و سپس آن نمکها را یک یک در آتش بیاندازد . فرد مطلوبش بی قرار میشود و محبتش بسیار زیاد خواهد شد.

  سوره 36. یس آیه 77-80

  "قُلْ یُحْیِیهَا الَّذی أَنشَأَهَآ أَوَّلَ مَرَّةٍ وَهُوَ بکُلِ ّ خَلْقٍ عَلِیمٍ* الَّذی جَعَلَ لَکُم مِّنَ الشَّجَرِ الْأَخْضَرِ نَاراً فَإِذَآ أَنتُم مِّنْهُ تُوقِدُونَ".

   دعای مهر و محبت از فاصله راه دور

   جهت اینکه کسی را به مهر و محبت خود متمایل نمائیم بگونه ای که دوری ما را تحمل ننماید و ما را عمیقا دوست بدارد آیات کریمه ذیل را بخواند و به طعام یا آب بدمد و سپس به او بخوراند یا بنوشاند.

  بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین»(سوره نمل، آیه 30 و 31). «لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین»(سوره قصص، ایه 10)

    دعا برای رفع کدورت بین زن و شوهر.

  هر کس که در نظر دارد کدورتی را بین خود و همسرش رفع نماید خواه بین خودش یا همسرش یا بین دو فرد متفاوت شب جمعه دو رکعت نماز "با حضور قلب کامل" بخواند. در هر رکعت پس از حمد، آیه الکرسی را یکبار بخواند و سپس سوره اخلاص(قل هو الله احد) را یازده مرتبه بخواند. و به شیوه معمول نماز را ادامه دهد. بعد از سلام دادن نماز هفت مرتبه بگوید:

  (یا مقلب القلوب والأبصار إقلب قلب فلان بمحبتی انک علی کل شی قدیر). بجای کلمه فلان، اسم مطلوب را بگوید.

   دعا برای اشتی با معشوق

   برای آشتی و رفع کدورت میان دو نفر آیه شریفه ذیل را سه مرتبه قرائت کند و به سمت فردی که مد نظر است بدمد، حتما میان آنها آشتی برقرار خواهد گردید و حتی فرد مقابل از او عذر خواهی خواهد نمود. آیه ذیل را بخواند :

  وتَمَّتْ کَلِمَهُ رَبّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ .

   دعای مهر و محبت بین دو نفر

   سوره 36. یس آیه 77-80 برای رسیدن به دعای مهر و محبت بین دو نفر نیز توصیه می شود. برای افزایش مهر و محبت بین دو نفر آیات شریفه ذیل از سوره یس را بر هفت تکه یا دانه نمک بخواند (بصورت تک به تک) و بر آنها بدمد و سپس بگوید به اسم فلان فرزند فلان علی محبه فلان فرزند فلان (اسم شخص مورد نظر و مادرش و سپس اسم خودش و مادرش را بگوید) و سپس آن نمکها را یک یک در آتش بیاندازد . فرد مطلوبش بی قرار میشود و محبتش بسیار زیاد خواهد شد.

  سوره 36. یس آیه 77-80

   "قُلْ یُحْیِیهَا الَّذی أَنشَأَهَآ أَوَّلَ مَرَّةٍ وَهُوَ بکُلِ ّ خَلْقٍ عَلِیمٍ* الَّذی جَعَلَ لَکُم مِّنَ الشَّجَرِ الْأَخْضَرِ نَاراً فَإِذَآ أَنتُم مِّنْهُ تُوقِدُونَ".

   دعا برای عاشق کردن

  این دعای عجیب هم جایی مشاهده کردم و جالب بود. تصمیم گرفتم به آن اشاره کنم.  برای افزایش مهرومحبت میان دو فرد، دعای ذیل را ( که در بعضی نوشته ها طلسم نامیده اند) در کاغذ بدون خط بنویسد و در آتش اندازد. مهرومحبت میان آن دو نفر زیاد خواهد شد.

  اه اه اه اه اه اه اه اع ل ها اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع که فلان بنت فلان (نام فرد مورد نظر و نام مادرش) علی حب فلان بن فلان (نام خودش و مادرش ) الساعــه الساعــه الساعــه العجل العجل العجل العصا العصا العصا الساعــه الساعــه الساعــه النار النار النار

     دعا برای اشتی فوری

   هفت مرتبه سوره نصر را بر روی هفت دانه فلفل سیاه بخواند و سپس آنها را یک به یک در آتش بیاندازد

  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم. إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿۱﴾ وَرَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دینِ اللَّهِ أَفْوَاجًا ﴿۲﴾ فَسَبّحْ بحَمْد رَبّکَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ کَانَ تَوَّابًا ﴿۳﴾

   دعای از بین بردن دشمنی

   برای رفع کدورت و خصومت در هر رکعت پس از حمد، آیه الکرسی را یکبار بخواند و سپس سوره اخلاص(قل هو الله احد) را یازده مرتبه بخواند. و به شیوه معمول نماز را ادامه دهد. بعد از سلام دادن نماز هفت مرتبه بگوید:

  (یا مقلب القلوب والأبصار إقلب قلب فلان بمحبتی انک علی کل شی قدیر). بجای کلمه فلان، اسم مطلوب را بگوید. مجرب و صحیح است.

  به یاد داشته باشید برای موفقیت در ایجاد روابط عاشقانه و ازدواج لازم است دانش لازم را نیز بدست آورید و برای رسیدن به هدف خود تلاشی کنید ( در کنار دعا). خداند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

  و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.

  به همین دلیل به شما توصیه می شود حتما از سایت روانشناسی نوین بینش دیدن فرمایید. در این سایت به شما آموزش داده می شود چگونه برای رسیدن به اهداف تان تلاش کنید و دانش لازم را نیز در زمینه ی روابط عاشقانه و ازدواج بدست آورید.

  سایت روانشناسی نوین بینش

  ترمیم رابطه و بازگرداندن عشق از دست رفته

  مطالب بیشتر:

   طلسم عشق فوری

  دعای رسیدن به معشوق

  دعای عاشق کردن سریع

  دعای جذب پسر مورد علاقه

  دعای عاشق کردن پسر

  دعای عاشق کردن دختر

  دعای محبت

   کلمات و مفاهیم مرتبط: دعای محبت با فلفل سیاه،دعای محبت زن وشوهر،دعا برای رفع کدورت،دعا برای عاشق کردن،دعای محبت فوری،دعای مهر و محبت شدید،دعای مهر و محبت از راه دور،دعا برای رفع کدورت بین دو نفر،دعا برای اشتی با معشوق،دعای مهر و محبت بین زن و شوهر،دعا برای عاشق کردن،دعا برای اشتی فوری،دعای رفع کینه،

  منبع مطلب : niaieshname.blogfa.com

  مدیر محترم سایت niaieshname.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دعای مهر و محبت از راه دور

  دعا برای اشتی فوری،دعای رفع کینه،دعا برای رفع کدورت خانوادگی،دعا برای اشتی با معشوق،دعا برای رفع قهر،دعا برای آشتی از راه دور،دعا برای رفع کدورت بین دو نفر،دعا برای اشتی با معشوق،دعای مهر و محبت بین زن و شوهر،دعا برای عاشق کردن،دعا برای اشتی فوری،دعا برای جلب محبت پسر از راه دور،بیقرار کردن مطلوب از راه دور،طلسم از راه دور،دعای جلب محبت سریع،  طلسم احضار عشق از راه دورریا،دعا برای جلب محبت قوی،دعای محبت با فلفل سیاه،دعا برای احضار آنی معشوق،

  هر فردی اگر بخواهد در دعای مهر و محبت از راه دور موفق شود، لازم است دانش لازم را نیز بدست آورد و برای رسیدن به هدف خود تلاشی کند( در کنار دعا).

  خداوند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

  و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.

  به همین دلیل اگر به دنبال دعای مهر و محبت از راه دور هستید پیشنهاد می دهیم در کنار دعا از طریق شماره زیر با یک تیم روانشناسی نیز در ارتباط باشید تا به شما کمک کند در بدست آوردن مهر و محبت شخص مورد نظر (با هدف حلال و ازدواج ) موفق شوید.  

  09306135008 ( ارتباط از طریق تلگرام)

  تیم روانشناسی نوین بینش

  دعا برای جلب محبت پسر از راه دور

  دعا و طلب از خدا هم همیشه مهم است. در عین این که با کسب کمالات خود را دوست داشتنی می سازیم، باید از خدا هم بخواهیم ما را محبوب بندگان خودش کند و عرض کنیم:

  «اللَّهُمَّ حَبِّبْنِی إِلَی جَمِیعِ خَلْقِکَ حَتَّی لَا یکُونَ لِی فِی قَلْب أَحَدٍ مِنْ خَلْقِکَ غِلْظَةٌ وَ لَا یعَارِضُونِی وَ اجْعَلْهُمْ یسْتَقْبلُونِّی بوُجُوهٍ بَسیطَةٍ وَ یقْضُونَ حَوَائِجِی وَ یطْلُبُونَ مَرْضَاتِِی وَ یخْشَوْنَ سَخَطِی باسْمِکَ الْقُدُّوس الْعَظِیمِ الْأَعْظَم»

  «اللهم حببنی الی خلقک و افض علی من سعة رزقک و وفقنی للقیام باداء حقک برحمتک و رضوانک و منک و احسانک یا کریم»

  «اللهم حَبِّبنی إلَیکَ وَ إلی مَلائکَتِکَ وَ إلی رُسُلِکَ وَ إلی عِبادکَ الصاّلِحینَ»

  بیقرار کردن مطلوب از راه دور

  سلام .این نکات کلیدی رو قبل از نوشتن خوب رعایت کنین.این نکات کلیدی را شما در هیچ سایت و از زبان هیچ استادی نشنیده اید.البته خیلی از اساتید هم این مسائل را رعایت نمیکنند(یه موقع بد برداشت نکنین.من قصد توهین هم ندارم)

  قبل از شروع دعا این ذکر را خوانده به چهار طرف فوت کنید

  ((یا حفیظ یا حافظ یا وکیل یا متین))

  بعد از آن ۷ بار آیت الکرسی بخوانید,ابتدا به خود و بعد به چهار طرف فوت کنید.بعد از آن هیچ تکلم نکنید.و قبل از نوشتن روی کاغذی که میخواهید دعا بنویسید فوت کنید.

  سپس قبل از نوشتن با انگشت سبابه روی کاغذ بنویسید(یا بدوح).

  توجه کنین گفتم با انگشت سبابه(انگشت اشاره).به انگشتتان نه جوهری بزنید نه چیزی فقط روی کاغذ( یا بدوح) را بنویسی

  طلسم از راه دور

  (اللّهُمَ اِنَّهُ لَیسَ فَی السَّماواتِ دَوَراتٌ وَ لا فِی الأَرضَ غَمَراتٌ وَ لا فِی الشَجَرِ وَرَقاتٌ وَلا فِی الاَجسامِ حَرَکاتٌ وَلا فِی العُیُونِ لَحَظاتٌ وَلا فِی النُّفُوس خَطَراتٌ إِلاّ وَ هِیَ بکَ عارِفاتٌ وَ لَکَ شاهِداتٌ وَ عَلَیکَ دالاّ تٌ وَ فی مُلکِکَ مُتَحَیِّراتٌ فَبالقُدرَهِ الَّتی سَخّرَتَ بها اَهلَ السَّماواتِ وَالاَرضِ سَخِّر لی قُلُوبَ المَخلُوقاتِ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ وَ بالاِجابَهِ جَدیرٌ وَ صَلَّی اللهُ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ اَجمَعینَ)

  (اگر فرد خاصی مورد نظر است میتواند پس از پایان دعا نام آن فرد و مادرش را ذکر نماید یا بنویسد

  دعای جلب محبت سریع

  برای افزایش مهر و محبت و آشتی میان زن و شوهر یا طالب و مطلوبی که با همدیگر اختلاف دارند ، آیات کریمه ذیل را با گلاب و زعفران و در کاغذ بدون خط (در ساعت سعد مثل زهره یا مشتری یا شمس) بنویسد و یک نفر از دو طرف ، آنرا به خود نگهدارد. میان آنها مهر و محبت برقرار خواهد گردید. مجرب است.

  آیه ۷۴ سوره بقره :

  ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُمْ مِنْ بَعْد ذَلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَهِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَهً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَهِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الْأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاءُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَهْبطُ مِنْ خَشْیَهِ اللَّهِ وَمَا اللَّهُ بغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ ﴿۷۴﴾

  آیات ۱ و ۲ سوره انسان :

  هَلْ أَتَی عَلَی الْإِنْسَانِ حِینٌ مِنَ الدَّهْرِ لَمْ یَکُنْ شَیْئًا مَذْکُورًا ﴿۱﴾ إِنَّا خَلَقْنَا الْإِنْسَانَ مِنْ نُطْفَهٍ أَمْشَاجٍ نَبْتَلِیهِ فَجَعَلْنَاهُ سَمِیعًا بَصِیرًا ﴿۲﴾

  طلسم احضار عشق از راه دور

  آیات کریمه ذیل را در کاغذ بدون خط و با گلاب و زعفران و در یکی از ساعات سعد بنویسد و با خود نگهدارد.

  آیات ۸۳ الی ۸۷ سوره انعام و بخشی از آیه ۸۸ سوره انعام :

  وَتِلْکَ حُجَّتُنَا آتَیْنَاهَا إِبْرَاهِیمَ عَلَی قَوْمِهِ نَرْفَعُ دَرَجَاتٍ مَنْ نَشَاءُ إِنَّ رَبَّکَ حَکِیمٌ عَلِیمٌ ﴿۸۳﴾ وَوَهَبْنَا لَهُ إِسْحَاقَ وَیَعْقُوبَ کُلًّا هَدَیْنَا وَنُوحًا هَدَیْنَا مِنْ قَبْلُ وَمِنْ ذُرِّیَّتِهِ دَاوُودَ وَسُلَیْمَانَ وَأَیُّوبَ وَیُوسُفَ وَمُوسَی وَهَارُونَ وَکَذَلِکَ نَجْزی الْمُحْسنِینَ ﴿۸۴﴾ وَزَکَرِیَّا وَیَحْیَی وَعِیسَی وَإِلْیَاسَ کُلٌّ مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿۸۵﴾ وَإِسْمَاعِیلَ وَالْیَسَعَ وَیُونُسَ وَلُوطًا وَکُلًّا فَضَّلْنَا عَلَی الْعَالَمِینَ ﴿۸۶﴾ وَمِنْ آبَائِهِمْ وَذُرِّیَّاتِهِمْ وَإِخْوَانِهِمْ وَاجْتَبَیْنَاهُمْ وَهَدَیْنَاهُمْ إِلَی صِرَاطٍ مُسْتَقِیمٍ ﴿۸۷﴾ ذَٰلِکَ هُدَی اللَّهِ یَهْدی بهِ مَن یَشَاءُ مِنْ عِبَادهِ ۚ وَلَوْ أَشْرَکُوا لَحَبطَ عَنْهُم مَّا کَانُوا یَعْمَلُونَ ﴿۸۸﴾

  به یاد داشته باشید برای موفقیت در ایجاد روابط عاشقانه و ازدواج لازم است دانش لازم را نیز بدست آورید و برای رسیدن به هدف خود تلاشی کنید ( در کنار دعا). خداند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

  و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.

  به همین دلیل به شما توصیه می شود حتما از سایت روانشناسی نوین بینش دیدن فرمایید. در این سایت به شما آموزش داده می شود چگونه برای رسیدن به اهداف تان تلاش کنید و دانش لازم را نیز در زمینه ی روابط عاشقانه و ازدواج بدست آورید.

  سایت روانشناسی نوین بینش

  ترمیم رابطه و بازگرداندن عشق از دست رفته

  چگونه شخص مورد نظر را به ازدواج متقاعد کنیم

  مطالب بیشتر:

  طلسم عشق فوری

  دعای عاشق کردن سریع

  دعای عاشق کردن پسر

  دعای محبت

  دعای مهر و محبت بین دو نفر

  دعای محبت سریع الاجابه

  دعای محبت زن و شوهر

  دعای محبت با فلفل سیاه


  خوانده نشود: دعای محبت فوری از راه دور،دعای محبت سریع الاجابه،دعای مهر و محبت بین دو نفر،دعای محبت زن وشوهر، دعای محبت شدید،دعای محبت سریع و قوی،دعای جلب محبت معشوق،طلسم احضار فوری،دعای محبت فوری،دعای محبت فوری از راه دور،دعای مهر و محبت فوری بین دو نفر،دعای محبت فوری زن وشوهر،دعای محبت فوری شدید،دعای محبت سریع و قوی،دعای جلب محبت فوری معشوق،طلسم احضار فوری،دعای محبت فوری از راه دور،دعای محبت سریع الاجابه،دعای مهر و محبت بین دو نفر،دعای محبت زن وشوهر، دعای محبت شدید،دعای محبت سریع و قوی،دعای جلب محبت معشوق،دعای بازگشت معشوق،دعا برای جذب پسر،دعای بیقراری شدید معشوق،دعای نادعلی برای تسخیر قلب،دعای محبت شدید از راه دور،دعای محبت بین دو نفر،طلسم محبت شدید بدون بازگشت،طلسم محبت فوری، دعای محبت سریع الاجابه،دعای محبت زن وشوهر،دعای محبت با فلفل سیاه،طلسم محبت سوزاندنی،دعا برای جلب محبت پسر از راه دور،بیقرار کردن مطلوب از راه دور،طلسم از راه دور،دعای جلب محبت سریع،  طلسم احضار عشق از راه دورریا،دعا برای جلب محبت قوی،دعای محبت با فلفل سیاه،دعا برای احضار آنی معشوق،

  منبع مطلب : niaieshname.blogfa.com

  مدیر محترم سایت niaieshname.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سارا : دعا برای جذب پسر مورد علاقه

  مهری : دختری دارم که تازه نامزدکردم اقادامادخیلی پسرخوب وفهمبده ای ولی دخترم از هرچی مردهست بدش میاد چیکارکنم علاقه شوبه نامزدش نشون بده

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 21 روز قبل
  0

  سلام من طالب کتاب‌‌خرید کتاب‌هستم

  ارش 1 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباش

  ید ،،،دعا برا ی بستن زبان گناه است ایا

  مهری 2 ماه قبل
  4

  دختری دارم که تازه نامزدکردم اقادامادخیلی پسرخوب وفهمبده ای ولی دخترم از هرچی مردهست بدش میاد چیکارکنم علاقه شوبه نامزدش نشون بده

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  اسم اکرم مادر معصومه

  سارا 4 ماه قبل
  4

  دعا برای جذب پسر مورد علاقه

  0
  اصحاگ‌فدعمی از اهواز 3 روز قبل

  دعای محبت شدید برای مورد نظر

  -1
  امید 29 روز قبل

  دعا برای جلب پسر مورد علاقه

  زهرا 4 ماه قبل
  0

  من چطور میتوانم از دور محبت خودم را نشون بدم

  -2
  ارش 1 ماه قبل

  من میتونم کمکتون کنم

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  باشه من مطلب را می رسانم

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سلام

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  چکارکنم تا همسرم باخانوادم اشتی کنه؟؟

  اسم زن نیر ‌اسم مرد جواد 6 ماه قبل
  0

  دعای تضمینی برای محبت شدید بین زن وشوهر

  علی علیرضا 7 ماه قبل
  2

  بینشون اختلاف افتاده با هم خیلی مهربون وبی قرار هم بشوند

  حجت 8 ماه قبل
  3

  دعا برا صلح ، آ شتی بین خواهرها دریک خانواده

  ناشناس 8 ماه قبل
  -2

  باز گشت همسر طاهره اسم مادر معصومه

  مسعود 9 ماه قبل
  2

  بازگشت معشوق

  ناشناس 9 ماه قبل
  -1

  فقطراهکارمون بدیداگه خدایی کاری میخواهیدبکنید

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  کاری کنید مهرم به خانمم خوبه ولی بخاطرخانوادش وطایفش نمیزارن اینابلوچن واهل سنتن چندباررفتم خواستن بکشنم ولی خانمم نگذاشته بخاطربچه ای گه دارم فقط مهریش به اجرا گذاشته بخاطردیه ای که میخاستن بدنم دادن جلوحسابام بسته

  مهدی 9 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشید ازشماالتماس دعادارم تاتونستم هردعاهای که ذکر شده بودبرازندگیم نوشتم ازشماهم کمک لازم دارم ممنونم🙏

  ااا 9 ماه قبل
  1

  دعا برا محبت و خوب شدن رابطه ی باجناق ها

  0
  احمدوعلی 5 ماه قبل

  مدتی اصلا رابطه کلامی هم حتی ندارن فقط نشسته نگاه هم میکنند ک این موضوع باعث ناراحتی من وخواهر شدم ب طوری ک از اومدن ب خانه همدیگر اصلا لذت نمیبریم ممنونم کمک کنید

  0
  مهدی 9 ماه قبل

  سلام من چنتایی دارم که انها اهل سنتن من شیعه الان چندماهی میشه دخالتاشون درزندگی من شروع شده خانمم قست طلاق گرفته ومهریش به اجراگذاشته من بخاطربچم طلاق راضی نیستم،لطفن کمک لازم دارم ممنونم🙏

  امین 10 ماه قبل
  0

  دعا برای زن و شوهر

  امین 10 ماه قبل
  1

  دعای محبت بین زن و شوهر

  -1
  مهد 9 ماه قبل

  چکارکنیم که باهم چندسال زندگی کردیم وبچه هم دارم ولی خانوادشواقوامشون این وسط دخالت میکنن🙏

  -1
  مهدی 9 ماه قبل

  منوخانمم باهم الان یه۴۰روزی میشه ازهم دوریم ومادربچم رفته مهریش به اجراگذاشته‌ بخاطریه دیه ای قراربوده بهم بدن انهااهل سنتن ومن شیعه موضوع این نیست انسانیم وخداباقبلمون یکیه فقط اگه میشه بینمون دوباره محبت شه ممنونم🙏

  عاطفه 10 ماه قبل
  0

  میشه کمکم. کنید که نامزدم دوباره باهم خوب. شه و. خانوادش راضی شن

  -1
  مهد 9 ماه قبل

  برامنمهمین طورممنونم🙏

  0
  ناشناس 9 ماه قبل

  منم همین مشکل دارم خانوادشوطایفش نمیزارن بامن زندگی کنه

  کوثر 11 ماه قبل
  0

  دعا برای اینکه برادرشوهر با شوهرم کار کنه

  محمد 1 سال قبل
  1

  سلام بهتر بود جوابشو هم میدادین که نتیجش چی میشه

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  عالی

  توفیق 1 سال قبل
  1

  دعای محبت قوی

  0
  ناشناس 4 ماه قبل

  ازدواج

  سرابی 2 سال قبل
  0

  خیلی عالی بود

  وقتی خوندم ارامش پیدا کردم متشکرم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید