توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دفترچه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400-99

  1 بازدید

  دفترچه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400-99 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دانلود دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دانلود دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400

  دانش آموزان جهت شرکت در آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 باید ابتدا از جزئیات ثبت نام و برگزاری آن مطلع باشند که از این رو قبل از اقدام به ثبت نام باید دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰ را دریافت و مطالعه نمایند .

  داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت ثبت نام استانی فرم مربوطه را تکمیل نمایند . متقاضیان جهت نهایی نمون ثبت نام خود باید در انتها اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 کنند .

  به محض انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 لینک دانلود فعال خواهد شد .

  در ادامه بخوانید: شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

  در حال حاضر زمان دریافت دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 مشخص نشده است ولی به محض کسب اطلاعات جدید در صفحه اینستاگرام نمونه دولتی هیوا و یا کانال تلگرام نمونه دولتی اطلاع رسانی می نماییم . مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا پاسخگوی تمامی سوالات شما در خصوص نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی  99-1400 از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا باشند .

  سوالات متداول

  یکی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شرط معدل می باشد .

  داوطلبان برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی باید مبلغی را تحت عنوان هزینه ثبت نام پرداخت نمایند .

  داوطلبان برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 باید به سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان مراجعه نمایند .

  دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400

  دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم هر ساله با آغاز فرآیند ثبت نام در نیمه دوم فروردین ماه در سایت azmoon.medu.ir منتشر می شود . زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400 در حال حاضر به طور دقیق اعلام نشده است ولی محض کسب اطلاعات جدید در صفحه اینستاگرام نمونه دولتی هیوا و یا کانال تلگرام نمونه دولتی اطلاع رسانی می نماییم .

  شرایط دفترچه ثبت نام و پذیرش مدارس نمونه دولتی 99 - 1400

     از شرایط ثبت نام داوطلبان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می توان به داشتن تابعیت ایرانی اشاره کرد که البته اتباع غیر ایرانی هم می توانند با شرایط خاص ، ثبت نام و در آزمون شرکت نمایند . از دیگر شرایط ثبت نام آزمون ورودی نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 نیز کسب معدل 17 در نیمسال اول سال نهم دانش آموز می باشد .

       پذیرش دانش آموزان در دبیرستان های دوره دوم متوسطه نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ بر اساس محاسبه میانگین 50 درصد معدل کل پایه نهم و 50 درصد امتیاز کل آزمون ورودی انجام می شود .

     در دبیرستان های نمونه دولتی دوره دوم متوسطه ، 10 درصد ظرفیت پذیرش به دانش آموزان شاهد اختصاص دارد . دانش آموزان شاهد با کسب حداقل 70 درصد امتیاز کل آخرین نفر پذیرفته شده ( 50 درصد معدل کل پایه نهم و 50 درصد امتیاز کل آزمون ورودی ) مدرسه انتخابی خود پذیرفته می شوند .

   پذیرش نهایی در مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه برای رشته های تحصیلی ( علوم تجربی ، ریاضی فیزیک و ادبیات و علوم انسانی ) منوط به کسب شرایط احراز رشته مطابق آیین نامه هدایت تحصیلی است . ضمنا تغییر رشته در مدارس دوره دوم متوسطه نمونه دولتی در سال اول پذیرش ممنوع بوده و شرط تغییر رشته در سال بعد نیز کسب کف امتیاز قبولی در رشته ی مورد نظر در آزمون ورودی دبیرستان مقصد و دارا بودن شرایط تغییر رشته تحصیلی می باشد .

  داوطلبانی که در ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99-1400 سوالی برایشان مطرح شده می توانند کلیه سوالات خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا بپرسند .

  سوالات متداول

  به دلیل ادغام آزمون نمونه دولتی با آزمون تیزهوشان کلیه مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 99-1400 به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir صورت می گیرد .

  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 احتمالا برای ورود به پایه دهم در فروردین ماه صورت می گیرد .

  داوطلبان جهت دریافت دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 باید در زمان ثبت نام به سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان مراجعه نمایند .

  دفترچه ثبت نام و ظرفیت پذیرش آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰

  دفترچه ثبت نام و ظرفیت پذیرش آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰

  در سال گذشته قانونی مبنی بر ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم تصویب شد که بر اساس آن آزمونی یکسان بین علاقه مندان به تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برگزار گردید و فرآیند ثبت نام، منابع مورد نیاز، زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 99 – 1400 و تمامی جزئیات دیگر، همگی به صورت مشترک بودند.

  لازم به ذکر است که در سال جاری شاهد اجرا شدن فرآیند ثبت نام آزمون تیزهوشان بوده ایم که علاقه مندان به تحصیل در مدارس نمونه دولتی، مجاز به نام نویسی در این آزمون نبوده اند. بنابراین داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشند بایستی در زمان مشخصی با در دست داشتن مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400 برای خود اقدام کنند. معمولا سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، ماهیت تستی دارند و از 2 بخش اصلی سوالات استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی تشکیل شده اند.

  دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم 99 – 1400

  شاید دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم را دارند آگاهی چندانی از جزئیات آن نداشته باشند. در این خصوص لازم است بگوییم که با دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم و مطالعه کامل آن، تمامی دانش آموزان می توانند از شرایط ثبت نام نمونه دولتی 99 – 1400، تعداد سوالات آزمون، زمان ثبت نام، زمان دریافت کارت ورود به جلسه، زمان برگزاری و… آگاه شوند و سپس با آمادگی کامل نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

  توجه داشته باشید که فرآیند نام نویسی داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی به صورت استانی برگزار می گردد، هر یک از متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان خود، نسبت به دریافت دفترچه مربوطه اقدام نموده و پس از مطالعه آن، مراحل ثبت نام خود را به انجام برسانند.

  به منظور آشنایی شما عزیزان با شرایط نام نویسی آزمون مدارس نمونه دولتی، لینک دانلود دفترچه ثبت نام مدارس تعدادی از استان ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

  در برخی استان هایی که به صورت اختصاصی دفترچه را منتشر نکرده اند، دانش آموزان می توانند مطابق با دستورالعمل منتشر شده از سوی وزارت آموزش و پرورش، نسبت به ثبت نام خود در آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام نمایند.

  زمان انتشار و محتوای دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

  با توجه به این که زمان ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی 99 -1400 نهم به دهم در سال جاری با یکدیگر یکسان نیست، نمی توان گفت آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 به طور دقیق چه زمانی برگزار می گردد. بنابراین نمی توان پیش بینی کرد که دفترچه مربوط به آزمون مدارس نمونه دولتی نیز چه زمانی منتشر می شود. از همین رو دانش آموزان می توانند با عضویت در کانال تلگرام نمونه دولتی از تازه ترین اخبار مربوطه مطلع شوند.

  دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی حکم یک راهنما را برای دانش آموزان دارد و به آن ها نشان می دهد که برای نام نویسی در این آزمون نیازمند چه شرایط و مولفه هایی هستند. به طور کلی محتویات دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم متشکل از مجموعه موارد زیر می باشد.

  ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هر یک از استان ها انجام می شود. همچنین کارت ورود به جلسه و نتایج دانش آموزان نیز از این طریق منتشر می گردند. برای اطلاع از زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 و تاثیر سهمیه در آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

  سوالات متداول

  از همین مطلب سایت و یا از سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان مورد نظر قابل دریافت می باشد.

  تقریبا همزمان با شروع ثبت نام، این دفترچه نیز در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد.

  هر آن چه که برای ثبت نام باید بدانید، از شرایط و مدارک گرفته تا زمان و نحوه ثبت نام و برگزاری آزمون، در این دفترچه ذکر شده اند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  . 2 ماه قبل
  0

  سلام میشه پاسخ نامه و سوالات ازمون نمونه دولتی را بفرستین

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  کم

  هحپخفحهقهجفهحقنهقنهقهنقهنقهحق 2 سال قبل
  -2

  نایلیععنعنعسعیتعتعثتعسکعیتینهبکبکایکلستفسعیکایکاینهیهنیهیگایاگخبمخقخمبخملحلپحعمخفمخفهقنهنایلیععنعنعسعیتعتعثتعسکعیتینهبکبکایکلستفسعیکایکاینهیهنیهیگایاگخبمخقخمبخملحلپحعمخفمخفهقنهقهیهنبهیهنینهقتعقهنیعیکایعیهخبحنایلیععنعنعسعیتعتعثتعسکعیتینهبکبکایکلستفسعیکایکاینهیهنیهیگایاگخبمخقخمبخملحلپحعمخفمخفهقنهقهیهنبهیهنینهقتعقهنیعیکایعیهخبحانایلیععنعنعسعیتعتعثتعسکعیتینهبکبکایکلستفسعیکایکاینهیهنیهیگایاگخبمخقخمبخملحلپحعمخفمخفهقنهقهیهنبهیهنینهقتعقهنیعیکایعیهخبحاجتماخیع

  هحپخفحهقهجفهحقنهقنهقهنقهنقهحق 2 سال قبل
  -2

  نایلیععنعنعسعیتعتعثتعسکعیتینهبکبکایکلستفسعیکایکاینهیهنیهیگایاگخبمخقخمبخملحلپحعمخفمخفهقنهنایلیععنعنعسعیتعتعثتعسکعیتینهبکبکایکلستفسعیکایکاینهیهنیهیگایاگخبمخقخمبخملحلپحعمخفمخفهقنهقهیهنبهیهنینهقتعقهنیعیکایعیهخبحنایلیععنعنعسعیتعتعثتعسکعیتینهبکبکایکلستفسعیکایکاینهیهنیهیگایاگخبمخقخمبخملحلپحعمخفمخفهقنهقهیهنبهیهنینهقتعقهنیعیکایعیهخبحا

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید