توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور

  1 بازدید

  دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

  دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

  دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه های معتبر کشور است که هر ساله به دو صورت با کنکور و بدون کنکور از دانشجویان ثبت نام به عمل می آورد. این دانشگاه در دو نوبت مهر و بهمن، رشته های دارای ظرفیت خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد و پذیرش داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی آن ها صورت می گیرد. امکان ثبت نام بدون کنکور آزاد 99 – 1400در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به دو صورت پیوسته و ناپیوسته فراهم می باشد و برای تحصیل در این مقاطع، رشته های متنوع و پرطرفداری در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

  در خصوص نحوه ثبت نام باید بگوییم که ثبت نام ورودی مهر ماه معمولا به صورت اینترنتی و از طریق سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد صورت می گیرد و نیازی به مراجعه حضوری برای نام نویسی اولیه نخواهد بود. اما نام نویسی داوطلبان برای نیمسال دوم تحصیلی؛ یعنی بهمن ماه، به صورت حضوری انجام شده و داوطلبان می بایست پس از دریافت دفترچه و اطلاع از لیست رشته های ارائه شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کرده و مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 – 99 را به منظور تکمیل فرآیند نام نویسی خود تحویل دهند.

  زمان انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 – 1400

  معمولا چند روز پیش از آغاز ثبت نام، سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد دفترچه ای را حاوی کد رشته های مربوطه از طریق سایت خود منتشر می کند. بنابراین لازم است داوطلبان حتما از لیست رشته های بدون کنکور آزاد 90 – 1400 مطلع شده و بدانند رشته های مورد نظرشان در کدام یک از واحدهای دانشگاهی ارائه شده اند. شایان ذکر است که دفترچه های مرتبط با هر یک از نیمسال های تحصیلی به تفکیک مقاطع کاردانی و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) منتشر شده و به صورت اینترنتی قابل دریافت می باشند. شما داوطلبان می توانید برای آگاهی از لیست رشته ها به سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.net مراجعه کنید و پس از آگاهی کامل از تمام جزئیات و رشته های ارائه شده، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 – 1400

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.net منتشر شده و شامل لیست کد رشته های ارائه شده در هر یک از واحدهای دانشگاه آزاد می باشد. جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به دفترچه های پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد، لینک دانلود آن ها را در جداول زیر قرار داده ایم. توجه داشته باشید که به محض انتشار اطلاعیه و هم چنین دفترچه های مربوط به پذیرش مهر ماه و بهمن ماه سال تحصیلی 99 – 1400، لینک های مرتبط با آن ها فعال و به روز رسانی خواهند شد.

  اگر متقاضی تحصیل در مقطع کاردانی هستید باید توجه داشته باشید که برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته، رشته انتخابی باید مرتبط با رشته ای که در آن دیپلم گرفته اید باشد. اما اگر قصد ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد را دارید، می توانید بدون در نظر گرفتن رشته خود در مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی، کد رشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. داشتن مدرک دیپلم از شرایط نام نویسی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد و دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی از شرایط ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته این دانشگاه می باشد. هم چنین دارا بودن مدرک فوق دیپلم جهت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته الزامی بوده و مدرک پیش دانشگاهی نیز برای نام نویسی کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد، ضروری می باشد.

  آگاهی از زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 – 1400 برای داوطلبان علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه بسیار حائز اهمیت است. از همین رو، کلیه اطلاع رسانی ها از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد انجام شده و لازم است متقاضیان در موعد مقرر به سایت مذکور مراجعه کرده و برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور آزاد، دفترچه مربوطه را دریافت و مطالعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون هر کدام از موضوعات فوق، می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

  سوالات متداول

  خیر، برای پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد، تنها یک دفترچه برای هر یک از دوره های پیوسته و ناپیوسته مقاطع کاردانی و کارشناسی، منتشر می شود که همزمان مربوط به ثبت نام و انتخاب رشته است.

  دفترچه مربوط به نیمسال تحصیلی اول برخلاف سال گذشته، هنوز منتشر نشده است و زمان انتشار آن مشخص نیست. اما دفترچه مربوط به نیمسال تحصیلی دوم، معمولا در اواخر آبان ماه منتشر می شود.

  از طریق سایت رسمی دانشگاه آزاد و هم چنین سایت ایران مشاوره، قابل دریافت می باشد.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99

   دفترچه راهنمای انتخابرشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 برای هر کدام از مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته به صورت مجزا منتشر می شود که داوطلبان باید بر اساس مقطع مورد تقاضای خود دفترچه مورد نیاز را دانلود نمایند . در ادامه لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد 99 را در هر مقطع ورودی مهر ارائه داده ایم : 

   لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته و نا پیوسته دانشگاه آزاد مهر 99 :

  طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 99 از 5 مرداد ماه آغاز می شود و لذا دفترچه راهنمای ثبت نام این مقطع نیز در همین بازه منتشر می شود .

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد مهر 99 ، 5 مرداد در این قسمت از مقاله فعال خواهد شد .

   لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 99 :

  طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 99 از 5 مرداد ماه آغاز می شود و لذا دفترچه راهنمای ثبت نام این مقطع نیز در همین بازه منتشر می شود .

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد مهر 99 ، 5 مرداد در این قسمت از مقاله فعال خواهد شد .

  خاطر نشان می شود به محض انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 این مفاله بروز رسانی شده و لینک دانلود راهنمای نام نویسی مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه در این مقاله فعال می شود . هم چنین داوطلبان با غضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام بدون آزمون هیوا می توانند از زمان انتشار ذفترچه مطلع شوند .

  لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99

  متقاضیان ادامه تحصیل در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد برای اطلاع از لیست رشته های ارائه شده برای ورودی نیمسال دوم تحصیلی لازم است دفترچه مقطع مورد نظرخود را از سایت دانشگاه آزاد دریافت نمایند . لذا برای سهولت دسترسی داوطلبان لینک دانلود دفترچه مقاطع مختلف رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۹ را در ادامه ارائه داده ایم :

  * داوطلبان با مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم ، دیپلم 3 ساله نظام جدید ، دیپلم نظام قدیم + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می توانند در ثبت نام رشته های این مقطع شرکت نمایند .

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن 99 ، پس از انتشار دفترچه در این قسمت از مقاله فعال خواهد شد .

  * متقاضیانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته هستند می توانند از میان لیست رشته های ارائه شده ، رشته محل مورد علاقه خود را پیدا نمایند .

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن99 ، پس از انتشار دفترچه در این قسمت از مقاله فعال خواهد شد .

  * فارغ التحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا دیپلم سه ساله نظام جدید تنها مجاز به انتخاب رشته از میان لیست رشته های مقطع کاردانی پیوسته هستند . 

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن 99 ، پس از انتشار دفترچه در این قسمت از مقاله فعال خواهد شد .

  * دانش آموختگان دیپلم چهارساله نظام قدیم ، دیپلم 3 ساله نظام جدید ، دیپلم نظام قدیم + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی مجاز به انتخاب رشته از میان رشته محل های مقطع کاردانی ناپیوسته هستند .

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن99 ، پس از انتشار دفترچه در این قسمت از مقاله فعال خواهد شد .

  توصیه می شود پیش از ثبت نام دفترچه راهنمای ثبت نام مربوط به مقطع خود را به دقت مطالعه نموده و مراحل ثبت نام به دقت انجام دهید . همچنین می توانید شانس خود را در قبولی رشته های دانشگاه علمی کاربردی امتحان کنید .

  اگر پس از مطالعه مقاله دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 در مقاطع مختلف 2 بار در سال منتشر می شود که در این مقاله به زمان انتشار دفترچه پرداخته ایم .

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 در سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود که لینک دانلود تمامی مقاطع پس از انتشار در این مقاله قرار می گیرد .

  دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 99 شامل شرایط و ضوابط ، لیست رشته و سایر جزئیات ثبت نام است که در این مقاله به آن اشاره شده است .

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

  برای مشاهده اصلاحیه اول لیست رشته های جدید بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 98 کلیک کنید . ( منتشر شده در 13 مرداد 98 )

  برای مشاهده اصلاحیه دوم لیست رشته های جدید بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 98 کلیک کنید . ( منتشر شده در 27 مرداد 98 )

  برای مشاهده اصلاحیه سوم لیست رشته های جدید بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 98 کلیک کنید. ( منتشر شده در 30 مرداد 98 )

  ****************

  برای مشاهده اصلاحیه اول لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 98 کلیک کنید . ( منتشر شده در 18 تیر 98 )

  برای مشاهده اصلاحیه دوم لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوستهدانشگاه آزاد مهر 98 کلیک کنید .( منتشر شده در 13 مرداد 98 )

  ****************

  برای مشاهده اصلاحیه اول لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 98 کلیک کنید .( منتشر شده در 13 مرداد 98 )

  برای مشاهده اصلاحیه دوم لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 98 کلیک کنید .( منتشر شده در 17 شهریور 98 )

  ****************

  برای مشاهده اصلاحیه لیست رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 98 کلیک کنید . ( منتشر شده در 13 مرداد 98 )

  به داوطلبان توصیه می کنیم با دقت اطلاعات خود را در سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 وارد نمایند بدین منظور برای رفع ابهامات و سئوالات خود در مورد دانشگاه بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در تماس باشید و با عضویت در کانال تلگرام بدون کنکور هیوا از آخرین و مهم ترین اخبار دانشگاه های بدون کنکور با خبر شوید . 

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید