توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

  1 بازدید

  دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  همان طور که گفته شد ، سازمان سنجش با انتشار دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 1400 تمامی اطلاعات لازم برای ثبت نام این آزمون را در اختیار داوطلبان قرار می دهد . لینک دانلود این دفترچه همزمان با آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در سایت sanjesh.org فعال شده و به موجب آن زمینه لازم برای راهیابی علاقه مندان به تحصیل در مقطع فوق لیسانس فراهم می شود .

  داوطلبان ضمن مطالعه و بررسی شرایط لازم ، کافی است رشته امتحانی مورد نظر خود را از بین رشته های شش گروه آزمایشی علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی ، هنر و دامپزشکی انتخاب نموده و با تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام علاقه مندی خود را اعلام نمایند .

  با توجه به اعلام سازمان سنجش ، زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در 16 آذر ماه است. بنابراین  شاهد انتشار دفترچه راهنمای این آزمون در 16 آذر ماه خواهیم بود .

  دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 منتشر شد .

  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد 1400

  مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  لازم به ذکر است با توجه به یکپارچه بودن آزمون کارشناسی ارشد دفترچه جداگانه ای برای داوطلبان دانشگاه آزاد منتشر نشده و تمامی شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام ارشد شامل حال متقاضیان دانشگاه آزاد نیز می شود . 

  به دنبال انتشار دفترچه ثبت نام ارشد 1400 داوطلبان می بایست به مطالعه دقیق آن پرداخته و در صورت داشتن شرایط لازم به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند . ثبت نام این آزمون مستلزم پرداخت هزینه ای با مبلغ مشخص می باشد که با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب قابل پرداخت است . متقاضیان پس از پرداخت این هزینه و دریافت سریال اعتباری می توانند نسبت به درج اطلاعات فردی و تحصیلی خود اقدام نمایند . 

  به منظور رفاه حال داوطلبان ، فرم پیش نویس ثبت نام آزمون در انتهای دفترچه کارشناسی ارشد درج می شود که به داوطلبان توصیه می کنیم قبل از تکمیل فرم اینترنتی ، اطلاعات ثبت نامی خود را در این فرم وارد کنند . 

  برای دانلود فرم پیش نویس ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد کلیک کنید

  ( این فرم مربوط از دفترچه ثبت نام سال گذشته استخراج شده که به محض آغاز فرایند ثبت نام آزمون ارشد 1400 بروزرسانی خواهد شد . )

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در کلیه مراحل آزمون از ثبت نام گرفته تا اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تجربیات خود را در اختیار آن ها قرار می دهند . 

  سوالات متداول

  سازمان سنجش همزمان با آغاز فرایند ثبت نام کنکور ارشد دفترچه راهنمای این آزمون را منتشر می کند که به محض انتشار ، لینک دانلود آن را در متن مقاله قرار خواهیم داد . 

  خیر ، مطابق متن مقاله دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد یکسان می باشد .

  مطابق متن مقاله دفترچه راهنمای این آزمون علاوه بر شرایط و ضوابط ثبت نام به بررسی رشته های امتحانی ، نحوه ثبت نام ، مدارک لازم و ... می پردازد .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دفترچه ارشد ۱۴۰۰ | دفترچه کارشناسی ارشد 1400 - سراسری و آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 1400

  چند سالی است که ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده و کلیه داوطلبان در یک آزمون جامع و هماهنگ شرکت می کنند . از این رو سازمان سنجش به منظور اطلاع داوطلبان از شرایط و ضوابط آزمون دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد را منتشر کرده و بر روی سایت خود به آدرس sanjesh.org قرار می دهد .

  این نسخه از دفترچه کارشناسی ارشد شامل شرایط عمومی و اختصاصی ، مقررات وظیفه عمومی ، سهمیه ها و تسهیلات ، نحوه ثبت نام ، المپیاد های علمی دانشجویی و لیست رشته های امتحانی کنکور کارشناسی ارشد بوده و هم زمان با آغاز فرایند ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد .

  دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 منتشر شد .

  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد 1400

  برای دریافت فایل مجموعه های امتحانی کنکور ارشد 1400 کلیک کنید .

  متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد پس از دانلود و مطالعه دقیق دفترچه شماره یک می بایست فرم پیش نویس ثبت نام کارشناسی ارشد را تکمیل کرده و برای ثبت نهایی اطلاعات خود به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند .

  با عضویت در کانال تلگرامی و یا صفحه اینستاگرامی کارشناسی ارشد هیوا می توانید از اخبار مرتبط به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 مطلع شوید .

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 1400

  پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 1400 کارنامه اولیه این آزمون منتشر شده و به بررسی وضعیت علمی متقاضیان دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد می پردازد . داوطلبانی که بر اساس اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد مجاز به انتخاب رشته محل های دانشگاه های سراسری روزانه و غیر روزانه شده اند می توانند در انتخاب رشته کارشناسی ارشد شرکت کرده و رشته محل های مورد علاقه خود را اولویت بندی کنند .

  از این رو سازمان سنجش با انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ضمن معرفی شرایط و ضوابط شرکت در این مرحله لیست رشته محل های دانشگاه های سراسری را ارائه می دهد . داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 با مراجعه به سایت sanjesh.org می توانند دفترچه شماره دو این آزمونرا دانلود کرده و بخش های مختلف آن اعم از کلیات ، شرایط و ضوابط ، جدول کد رشته محل ها و شرایط اختصاصی موسسات و دانشگاه ها را مطالعه نمایند .

  دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 99

  به محض انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری ۱۴۰۰ لینک دانلود آن را در این قسمت قرار می دهیم .

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

  هر چند آزمون کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد به صورت یکپارچه برگزار شده و داوطلبان نتایج اولیه خود را در سایت سازمان سنجش مشاهده می کنند اما از مرحله انتخاب رشته به بعد مسیر دانشگاه آزاد و سراسری از هم جدا شده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید به سایت  azmoon.org مراجعه نمایند .

  هم زمان با آغاز این فرایند دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ نیز در سایت مذکور منتشر شده و به بررسی قوانین و مقررات ، هزینه انتخاب رشته ، نحوه تکمیل فرم اینترنتی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می پردازد .

  دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99

  به محض انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 لینک دانلود آن را در این قسمت قرار می دهیم

  متقاضیان با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد می توانند از اخبار و اطلاعیه های مختلف در خصوص زمان انتشار دفترچه کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ مطلع شده و سوالات خود را با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در میان گذارند . راه ارتباطی شما با مشاوران این مرکز سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا می باشد .

  سوالات متداول

  ✔️ خیر ، ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده و تنها یک دفترچه ثبت نام برای داوطلبان منتشر می شود .

  ✔️ خیر ، کنکور کارشناسی ارشد منابع مشخصی نداشته و داوطلبان بدین منظور باید از تجارب افراد آگاه استفاده نمایند .

  ✔️ داوطلبان برای مشاهده این لیست باید دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری را دانلود کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دفترچه کنکور ارشد ۱۴۰۰ ⭐️ دانلود دفترچه ارشد 1400 | مسترتست؛ اخبار و مشاوره کارشناسی ارشد 1400، ارشد بدون کنکور

  دفترچه کنکور ارشد ۱۴۰۰ ⭐️ دانلود دفترچه ارشد 1400 | مسترتست؛ اخبار و مشاوره کارشناسی ارشد 1400، ارشد بدون کنکور

  دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ شامل رشته ها و مواد امتحانی منتشر شد.

  دانلود دفترچه ثبت نام ارشد ۱۴۰۰

  به گزارش مسترتست، سازمان سنجش پیش از شروع ثبت نام آزمون ارشد و انتشار دفترچه ثبت نام، نسبت به اعلام جزئیات رشته های امتحانی کنکور ارشد در قالب یک دفترچه اقدام می نماید.

  دفترچه کنکور ارشد 1400

  زمان انتشار دفترچه ثبت نام ارشد ۱۴۰۰

  پذیرش دانشجو بر اساس قانون “سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی” مصوب ۹۴/۱۲/۱۸ مجلس محترم شورای اسلامی و همچنین آیین نامه اجرایی مربوطه و مصوبات “شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی” و مطابق این اطلاعیه و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه ثبت نام و پذیرش آزمون ارشد که در زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۰ (آذرماه سال ۱۳۹۹) توسط سازمان سنجش منتشر می شود، صورت خواهد گرفت.

  دفترچه ثبت نام ارشد شامل شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام، مقررات وظیفه عمومی داوطلبان مذکر، سهمیه ها و تسهیلات پذیرش، نحوه ثبت نام، المپیاد های علمی دانشجویی و فهرست رشته های امتحانی کنکور کارشناسی ارشد می باشد.

  به محض انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در همین صفحه لینک دانلود درج خواهد شد.

  کلیه داوطلبان دانشگاه های سراسری شامل دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان و نیز دانشگاه آزاد اسلامی لازم است پیش از ثبت نام به دفترچه کنکور ارشد مراجعه کرده و نسبت به مطالعه شرایط و ضوابط اقدام کنند.

  دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  با توجه به این که کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد به صورت یکپارچه برگزار می شود، داوطلبان کنکور ارشد سراسری همزمان داوطلبان دانشگاه آزاد نیز محسوب می شوند.

  کلیه شرایط و ضوابط ثبت نام داوطلبان ارشد آزاد نیز در همان دفترچه ثبت نام ارشد سراسری در سایت سنجش اعلام می شود.

  اما پس از اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به طور مجزا از طریق سایت مرکز آزمون این دانشگاه منتشر می شود.

  دریافت دفترچه رشته ها و عناوین دروس امتحانی کنکور ارشد ۱۴۰۰

  سازمان سنجش عناوین رشته‌های امتحانی، گرایش ها و ضرایب دروس هر یک از مجموعه های امتحانی کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ را به شرح زیر منتشر نموده است:

  دریافت دفترچه مواد و رشته های امتحانی کنکور ارشد ۱۴۰۰

  گفتنی است زمان کنکور ارشد ۱۴۰۰؛ ۶ و ۷ خرداد سال آینده اعلام شده است.

  شرایط و ضوابط پذیرش ارشد ۱۴۰۰

  همه دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی می توانند در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام که همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ ۹۹/۰۹/۱۶ در درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر می‌گردد، در آزمون ورودی شرکت نمایند.

  امکان شرکت در رشته امتحانی دوم در آزمون ارشد ۱۴۰۰

  هر متقاضی علاوه بر رشته امتحانی اصلی، در صورت داشتن شرایط (طبق مندرجات دفترچه ثبت نام ارشد ۱۴۰۰ که در زمان ثبت‌نام منتشر می‌گردد) می‌تواند در یکی از رشته های شناور کنکور ارشد که (در جدول رشته‌های امتحانی با علامت * مشخص شده)، به عنوان رشته امتحانی دوم ثبت‌نام نماید.

  مراحل ثبت نام آزمون ارشد

  اینستاگرام کارشناسی ارشد

  کانال تلگرام کارشناسی ارشد

  منبع مطلب : mastertest.ir

  مدیر محترم سایت mastertest.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید