توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دلنوشته کودکانه برای سردار سلیمانی

  1 بازدید

  دلنوشته کودکانه برای سردار سلیمانی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  حاج قاسم سلیمانی یکی از بهترین الگوهایی است که می تواند برای کودکان ما باشد. گاهی خوب است که در مورد چنین انسان های شریف و بزرگی با کودکان مان حرف بزنیم تا آنها نیز در مورد شهیدان کشوران مطلع شوند و در مورد زندگی آنها بدانند تا راه آنها را ادامه دهند.

  در زیر چند نمونه متن به بیان کودکان درباره شهادت حاج قاسم سلیمانی برایتان آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

  متن کودکانه شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

  همیشه تو رویاهام دوست داشتم مثل شما باشم. مثل شما یک مرد قوی که همه ی مردم به اون احترام میزارن. بابام میگه که خدا آدمای مهربون رو دوست داره و اونا رو به بهشت میبره. فکر کنم الان شما جاتون دقیقا وسط بهشته. آخه شما خیلی مهربون بودید که به خاطر کشورتون رفتید و جونتون رو فدا کردید. مامانم وقتی که یکی فوت کرده میگه خدا بیامرزه اون رو اما من میدونم که شما آمرزیده شدید. قلب پاکتون رو خدا حتما دیده و واسه همون آمرزیده شما رو. بهشت مبارکتون باشه سردار سلیمانی.

  ***************

  همیشه وقتی که اخبار از سردار سلیمانی حرف میزد، بابام رو میدیدم که چه با دقت گوش میکنه. انگار که قراره یک اتفاق مهم بیفته که اینجوری جذب اخبار میشد. اما من خبرای مهم تر از اون رو هم می دیدم که بابام اصلا انگار بهشون اهمیت نمیداد. یکم که دقت کردم، دیدم که اون به خاطر اخبار نمیره پای تلویزیون! بلکه به خاطر سردار سلیمانیه که همچین جذب تلویزیونمون میشه. الان سردار سلیمانی رفته و بابام خیلی دلگیره. میگه سردار رفته پیش خدا، جایی که بهش تعلق داشته.

  ***************

  میگن تو بچه ای و نمیفهمی، اما من خیلی خوب میفهمم! من میفهمم که سردار بزرگ کشورمون چرا جونش رو فدا کرد؛ من میفهمم که چرا اون به شهادت رسید؛ من میفهمم که چرا سردار سلیمانی رو اینقدر مردممون دوست دارن. اون به خاطر ملت کشورش حاضر شد از جونش بگذره و این یعنی عشق! عشقی که هم من و هم بقیه ی مردم به سردار سلیمانی داریم. از خدا میخوام که بهترین جای بهشت رو به سردار بزرگ کشور ما بده تا همیشه توی اون در آرامش باشه.

  ***************

  حاج قاسم الان دیگه تو بهشته و داره از نعمت های بی نهایت خدا توی اونجا استفاده میکنه. همیشه وقتی که توی این دنیا بود، فکر نکنم که رنگ آرامش رو میدید. آخه کشورهایی مثل آمریکا رو نمیشه بهشون فرصت داد و اگه این کارو بکنی، یعنی باختی. واسه همین سردار سلیمانی مجبور بود که شبانه روز کار کنه تا بتونه جلوی دشمنای کشورمون رو بگیره. اما الان دیگه اون توی آرامشه. یک آرامش وصف ناپذیر دارد. من خیلی به سردار کشورمون افتخار میکنم و حتما راهی که اون رفته رو میرم.

  ***************

  من اینقدر بزرگ نشدم که بدونم سردار سلیمانی دقیقا چه پست و عنوانی داشت، اما در این حد بزرگ شدم که بدونم اون برای کشورمون چه کاری کرد. پست و مقام برای آدمای بزرگ هیچه. سردار اگه یک سرباز ساده هم بود، باز هم همون کارایی رو میکرد که الان کرده. سردار بزرگ کشورمون رو کشتن البته نکشتن بلکه به شهادت رسوندن. اون واسه ایران خیلی از خود گذشتگی کرد. اون واسه نجات مردمش خیلی زیاد از خودش گذشت. الان وقتشه که ماها جبران کنیم براش.

  ***************

  من دوست دارم توی آینده مثل شهید سلیمانی باشم. یه آدم بزرگ که همه اون رو دوست دارن و عاشقشن. وقتی که میبینم مردم اینجوری توی خیابونا جمع شدن و واسه از دست دادن اون گریه میکنن، با خود میگم که اون چقدر آدم بزرگی بوده که این همه آدم کارشون رو کنار گذاشتن و اومدن واسه تشییع جنازه اون. من میخوام یک سردار سلیمانی باشم. سردار سلیمانی ای که حاضره جونش رو هم واسه کشورش بده.

  ***************

  خدا شهیدا رو خیلی دوست داره و به اونا توجه ویژه ای داره. من حتم میدم که سردار سلیمانی هم توی صف همین شهیداست و خدا الان داره با نعمت های مختلفش از اون پذیرایی میکنه. من از نزدیک اونو ندیدم اما همین قدر بگم که اندازه ی بابام دوسش دارم. الان تو تلویزیون مدام میگن که حاج قاسم آسمانی شد. من نمیدونم که اون به آسمون رفته یا رفته جای خدا ولی هر جایی که رفته میدونم که جای خوبیه. حاج قاسم عزیزم همیشه در آرامش باشی.

  ***************

  من جدای از معلمای خودم، یه معلم دیگه هم دارم. یه معلم که الان دیگه بین ما نیست و شهید شده و رفته. یه آدم مهربون که هر بار که چهره اش رو میدیدم، یک آرامش خاصی توی وجودم شکل میگرفت. تنها آرامش نبود ها! غرور هم تمام وجودم رو فرا میگرفت. اما الان دیگه رفته. رفته پیش خدا. راستش رو بخواین من گریه کردم؛ اما مامانم بهم گفت که گریه نکن چون اون شهید شده و خدا شهیدا رو خیلی دوست داره. کاش می بود و من هنوزم اون حس رو ازش میگرفتم؛ اما مامانم میگه که اون عاشق شهادت بود و الان بهش رسیده و حتما در آرامشه. راستی گفتم اون معلممه! اره بزرگترین معلم من هست. آخه بهم یاد داد که واسه کشورت حتی اگه شده جونت رو هم باید بدی.

  ***************

  الان از تو آسمون داره به تموم ما آدما نگاه میکنه. حتم دارم داره لذت میبره که میبینه جوونای زیادی حاضر شدن که راهش رو ادامه بدن. راستش منکه اونقدر بزرگ نشدم که بخوام راه اونو برم، اما میخوام منم مثل اون باشم. از این به بعد اگه کسی بهم بگه که میخوای در آینده چکاره بشی، میگم همون شغلی که حاج قاسم داشت رو میخوام داشته باشم تا مثل اون واسه کشورم جونم رو فدا کنم و باعث بشم که کشورم از دست دشمنا همیشه حفظ بشه.

  ***************

  من میخوام آمریکا رو فحش بدم، اما مامانم میگه که این کار بدیه و بعد هم این کار مربوط به بزرگتراس من نباید توش دخالت کنم. اما میگن یکی از بزرگترین آدمای کشور ما رو شهید کردن. میگن که خیلی در حقش بدی کردن و ظلم خیلی بدی بهش شده. من نمیخوام تو کار بزرگترا دخالت کنم اما میدونم که آمریکا کار خیلی بدی کرده و باید تقاص پس بده. من به عنوان یکی از بچه های کشورم حاضرم که تا جون دارم مقابل آمریکا وایسم و تقاص خون شهید سلیمانی رو ازش بگیرم.

  ***************

  یه شیر داریم که خیلی قدرتمنده و یه موش هم داریم که ضعیفه. به نظرم حاج سلیمانی و کشور ایران اون شیره هستن که همیشه توی روز روشن حتی اگه بخوان دعوا کنن هم به سمت دشمن میرن. اما آمریکا مثل یک موش بود وقتی که به شهید سلیمانی حمله کرد و اون رو به شهادت رساند. میگن توی تاریکی بوده. آخه چشم آدم که تاریکی رو نمیبینه. میگن از آسمون بوده. آخه چشمای آدم که بالای سرش نیست که بخواد آسمون رو ببینه. پس آمریکا هیچ کار شجاعانه ای نکرده و فقط ترسو بودن خودش رو نشون داده که این کار رو با شهید سلیمانی ما کرده.

  ***************

  شهید سلیمانی رو من خیلی دوستش دارم. نه تنها من، بلکه تموم کشورمون اون رو دوست داره. اون تبدیل به یک اسطوره شده برای کشورمون. راستش رو بخواین خودمم معنی اسطوره رو نمیدونم اما می دیدم که بقیه میگن اون یک اسطوره شده. من فقط میخوام راهی رو برم که شهید سلیمانی رفت. اینجوری میدونم که پیش خدا هم سرم بالاست و با افتخار منو وارد بهشتش میکنه. همونجور که شهید سلیمانی رو وارد بهشتش کرده.

  ***************

  بهشت خدا خیلی بزرگه. خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنیم. اما یه قسمت خیلی بزرگ از این بهشت الان دیگه به نام یکی از سردارهای ایرانیه. یکی که جونش رو واسه کشورش گذاشت کف دستش و رفت خارج از کشور و شهید شد. منظورم شهید سلیمانیه. من حتی حاضرم جای خودمم توی بهشت به اون بدم که اون آرامش داشته باشه و دیگه نخواهد اعصابشو واسه آمریکا خورد کنه. امیدوارم که الان دیگه لذت ببره؛ چون شهادت رو خیلی دوست داشت.

  ***************

  شهید سلیمانی الگویی شده برای تموم ماهایی که هنوز قراره وارد جامعه بشیم و برای جامعه ی خودمون مفید واقع بشیم. من این شهید رو خیلی دوست دارم. چون اون درس آزادگی میده به تموم آدما؛ درس شجاعت. اون میتونست مثلا بره با آمریکا دوست بشه و به ایران پشت کنه و کلی توی رفاه باشه، اما این کار رو نکرد! چون این کار براش ذلت بود و اون ذلت رو نمی پذیرفت. الانم که حاج قاسم سلیمانی به شهادت رسیده و من بهش شهادتش رو تبریک میگم.

  ***************

  خیلی ناراحت شدم وقتی که از اخبار شنیدم که سردار بزرگ ایران به شهادت رسیده. من اونو دور از جون قد بابام دوست داشتم و خیلی براش احترام قائل بودم. من اونو از نزدیک هم ندیده بودم ولی نمیدونم که چه انرژی خاصی داشت که من رو جذب خودش کرده بود. همیشه میخواستم که مثل اون بشم و الان دیگه تصمیمم صد در صد شده و میخوام که پا جای اون بزارم و بشم یکی از سربازان امام زمان.

  ***************

  به مامان و بابام میگم که منم میخوام برم مثل شهید سلیمانی با آمریکا بجنگم. اما اونا بهم میگن که تو با درس خوندنت میتونی بهترین جنگ رو با دشمنای ایران و شهید سلیمانی داشته باشی. الان من واقعا موندم که چیکار باید بکنم؛ اما با خودم میگم که این کشور فقط به کسایی نیاز نداره که برن با توپ و تفنگ با آمریکا بجنگن، بلکه به کسایی هم نیازمنده که با قلم و خودکار خودشون بخوان با آمریکا مقابله کند.

  ***************

  میخواستم بزرگ که شدم درس بخونم و برم آمریکا و اونجا زندگی کنم. اما الان تصمیم عوض شده. من میخواستم برم جایی که غرورم بیشتر بشه، اما آمریکا دیگه غروری نداره که من بخوام برم اونجا. وقتی که به یه نفر توی شب و از آسمون حمله میکنی دیگه نمیتونی به خودت بگی که من غروری واسم مونده. آمریکا الان یه ترسو شده، یه ترسوی بزرگ که نمیدونه چطوری کاری که کرده رو توجیه کنه. واسه همین من ازش بدم اومده و هیچ وقت نمیخوام که برم آمریکا. آمریکا شهید سلیمانی رو به شهادت رساند.

  ***************

  وقتایی که مردم شعار میدادن، از خودم می پرسیدم که آخه چرا باید بگن مرگ بر آمریکا یا مرگ بر اسرائیل. آخه حقم داشتم چون نمیدونستم که چرا اینو میگن. اما چند وقت پیش این مسئله برام روشن شد. آمریکایی ها حاج قاسم سلیمانی رو به شهادت رسوندن! اونم با نامردی تمام. بدون اینکه حتی بخوان باهاش رو در رو بشن، از آسمون بهش حمله کردن و اونم آسمونی شد. آخه به همچین کسایی اگه مرگ نفرستیم، پس چیکار باید بکنیم؟

  ***************

  آمریکا و ایران هیچوقت نمیتونن دوست همدیگه باشن. آخه ایران یه کشور مهربونه که به همه مهربونی میکنه اما آمریکا اینجوری نیست و خیلی خودخواهه و واسه همین همیشه به کشورهایی که از اون ضعیف تر هستن، زور میگه. الانم که به کشور ایران دست درازی کرده و سردار سلیمانی رو به شهادت رسونده. من دیگه واقعا نمیدونم که به این کشور چی بگم! اما امیدوارم که زودتر ریشه ی ظلمش از بین بره که نتونه به کسی ظلم کنه.

  ***************

  ظلم کشور آمریکا تمومی نداره. آخه یک کشور چه قدر میتونه ظالم باشه که به هیچ کسی رحم نکنه. من اگه جای آمریکا بودم، سعی میکردم که یکم مهربون تر باشم. توی دنیایی که میشه با خوبی زندگی کرد، چرا باید همش بدی کنیم و با بدی هامون دل بقیه رو بشکنیم. الان آمریکا دل مردم ایران رو شکونده چون یکی از سردارهای اون رو به شهادت رسونده. سردار سلیمانی یکی از بزرگترین آدمای ایران بود که آمریکا اون رو آسمونی کرد.

  ***************

  خیلی از آمریکا بدم میاد و دیگه هیچوقت نمیخوام که برم اونجا. آمریکا یک کشور خیلی بده که جز ظلم کردن کار دیگه ای بلد نیست. خب این کار رو که همه بلدن! اما خوب بودن مهمه مثل ایران. باید خوب باشی و به همه خوبی کنی تا خدا دوستت داشته باشه. آمریکا رو فکر کنم دیگه حتی خدا هم دوست نداره که الان همه ی کشورا ازش متنفر شدن. اون خیلی ترسو بوده که سردار سلیمانی رو اینطوری به شهادت رسونده. اگر راست می گفت، باید رو در رو با سردار سلیمانی می جنگید نه اینکه از پشت سر حمله کنه.

  ***************

  همه الان تو خیابونا ریختن و به آمریکا مرگ میفرستن، به اسرائیل مرگ میفرستن. اما من میخوام بگم که این دوتا کشور دیگه حناشون پیش هیچکسی رنگی نداره و همه اونا رو شناختن و ذات پلیدشون برای همه رو شده. کاش اونا هم یه ذره مثل ایران بودن. ایران الان بین همه ی کشورا محبوبه! چون بهشون کمک میکنه و تو زمانی که مشکل دارن دستشون رو میگیره. خب اینجوری خدا هم بیشتر دوستت داره و بیشتر بهت نگاه میکنه. اونا سردار سلیمانی ما رو کشتن و این باعث شد که منم دیگه ازشون بدم بیاد.

  ***************

  سردار سلیمانی مثل بابام بود و آمریکا اون رو ازم گرفت. هیچوقت این کشورو به خاطر این کاری که کرده نمیبخشم. امیدوارم که روزی بشه که آمریکا تقاص پس بده. روزی بشه که انتقام سختی که همه ی مردم از اون حرف میزنن از آمریکا گرفته بشه.

  در ادامه تماشا کنید :

  متن های زیبا درباره چهلم سردار قاسم سلیمانی

  متن کوتاه درباره ی شهادت سردار قاسم سلیمانی (2)

  دلنوشته زیبا درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  آلبوم عکس شهادت سردار قاسم سلیمانی برای پروفایل + متن

  مجموعه شعر درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  این اقدام جذاب فرهنگی در قالب پیشنهاد معلمان در کلاس درس، از سوی شمار زیادی از دانش‌آموزان خراسانی رضوی به نگارش دلنوشته‌هایی انجامید که در آن غم فرزندان ایران زمین در شهادت سردار دلها با ادبیاتی خالصانه مکتوب و ثبت شده است.

  کلمات و جملات کودکانه و البته پر معنای این دانش‌آموزان در جمله جمله این نامه‌ها نمادی از عشق، معرفت و دوست داشتن سردار و قدردانی از تلاشهای آن شهید است.

  محمدمهدی قربان‌زاده دانش آموز کلاس سوم در ابتدای نامه خود نوشت: قاسم سلیمانی راهت ادامه دارد.

  وی در ادامه این نامه آورده است: درست است که تو شهید شده‌ای اما هنوز در کنار ما هستی.سردار قاسم سلیمانی تو قهرمان کشور بودی.شنیده‌ام که آمریکا موشک بزرگی به طرفت پرتاب کرده است و به همین سبب مردم ایران عزیز عصبانی شده‌اند و می‌خواهند حتما این کار آمریکا را جبران کنند و با صدای بلند می‌گویند "مرگ بر آمریکا" و " مرگ بر اسرائیل"

  سیدامیرحسین میرسپاسی دانش آموز کلاس سوم در شهرستان درگز در دلنوشته خود نوشت: سردارسلیمانی انسان مهربانی بود و از خود می‌گذشت و با دشمنان ایران می‌جنگید.

  وی ادامه داده است: سردار سلیمانی انسان فداکاری بود او بچه‌ها را خیلی دوست داشت.سردار! ما بچه‌ها هم شما را خیلی دوست داریم و ما بچه‌ها راه شما را ادامه خواهیم داد.سردار شما همیشه قهرمان ایران خواهید ماند و در دلها یاد شما باقی می‌ماند.

  ماهان مجیدی فر دانش آموز کلاس اول از مشهد نیز نوشت: سردار رزمنده‌ای شجاع بود. امام سردار را دوست داشت. او دوست داشت ایران آزاد باشد. سردار ایرانی با بدان در نبرد بود. بدان از سردار می‌ترسیدند.امروز سردار دوست داشتنی در بین ما نیست. ما سردار ایران را تا ابد دوست داریم. ما دانش آموزان راهت را ادامه می‌دهیم.

  یک دانش آموز کلاس دوم از مشهد نیز در نامه خود درباره سردار شهید سلیمانی این گونه نوشت: سردار آب داد. سردار ترسو نیست. سردار ایرانی است. سردار تیر می‌اندازد. سردار شیر مرد بود. سردار، سرباز آزاده وطن است. سردار در قلب من است. من سردار را دوست دارم

  هومان مقدم دانش آموز مقطع دبستان از مشهد نیز عنوان "سردار ایرانی در قلب من می‌مانی" را به نامه خود داده و در متن آن نوشته است: او مرد نامی ایران است، من او را می‌شناسم. او را در رسانه دیده بودم.

  او سرداری نامدار، دیندار و با ایمان بود. او مبارز بیرون مرز بود. بی تردید ایران بدون او یتیم است. من سردار را دوست دارم. زنده باد نام سردار ایرانی.

  فاطمه بیات دیگر دانش‌آموز خراسانی کلاس دوم نیز در نامه خود نوشت: با نام ایزد دانا ما سرداری را از دست دادیم، او از مردان نامی ایران بود. این سردار انسانی دانا بود.این سردار با ادب، ترسو نبود. ما این سردار ایرانی را دوست داریم. سردار سلیمانی برای ما تا ابد زده است، ایران ما سربازان نیرومند دارد.ایران آباد، ایرانی بیدار است.

  امیرحسین بخشایش دانش‌آموز کلاس سوم دبستان از درگز نیز در دلنوشته خود درباره سردار سلیمانی و مردم ایران نوشت: حاج قاسم دفاع از میهن کرد. حاج قاسم از خود گذشته سرداری بود که مرد بزرگ و شریفی بود. او ایران را نجات داد. نام و یاد او جاودانه خواهد ماند حاج قاسم راهت ادامه دارد.

  بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  
  بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.
  در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
  وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دلنوشته های پاتوق ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ابرکوه برای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را مکتوب کردند.

  دلنوشته های پاتوق ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ابرکوه برای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را مکتوب کردند.

  ابرکوه (پانا) - در پی شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تعدادی از اعضای پاتوق ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک ابرکوه (دانش آموزان پایه ششم) دل نوشته های خود برای این شهید مقاومت را مکتوب کردند.

  زهرا کارگر: حاج قاسم سلیمانی شهیدی ست که قطره قطره خونش برای ما بسیار با ارزش است و پاسدار آن خواهیم بود.

  نادیا شمس: حاج قاسم سلیمانی سرداری شجاع و نترس و فداکار بود که با هوشیاری داعش را سرنگون کرد. من امروز با شجاعت می گویم «مرگ بر آمریکا»

  زینب فلاحی: سردار دلها! ما برای گرفتن انتقام خون تو و برای از بین بردن ترامپ بدجنس و خودخواه همه با هم متحد می شویم... ای کاش تو هم بودی.

  ریحانه فلاح زاده: حاج قاسم! شما به گردن مردم ایران خیلی حق دارید، همیشه به فکر مردم بودید. من می دانم اگر الان کشور ایران امن است به خاطر فداکاری های شما فرشته زیبا است.

  فاطمه فلاح زاده: ای سردار دلها! ای سرباز همیشه جاوید! ای مردی که قابل وصف نیستی. خوشا به حالت که چنین سعادت زیبایی نصیب تو شده است. خوشا به سعادتت.

  زهرا چاکرالحسینی: حال من همچون پرنده ای با بال های شکسته است که با شهادت شما هر لحظه بی قرار تر از قبل می شود. ای زیبایی همه لحظه هایم شهادتت مبارک.

  پریا مختاری: دلم می خواست همراه تو به آسمان پر می کشیدم. اگر امروز من در آسایش و امنیت در کلاس نشسته ام به خاطر فداکاری ها و تلاش های شبانه روزی تو است. ما همه قاسم سلیمانی هستیم و در دفاع از کشور رهبر را تنها نمی گذاریم.

  دینا فلاح : خوشحالم به آرزویت رسیده ای...

  نجمه فلاح: شهادتت مبارک ای سردار دل ها، شما مایه افتخار من و تمام مردم ایران هستی.

  یکتا السادات قائم محمدی : زینب دختر شما خیلی سختی کشیده چون پدرش را کمتر دیده است. مبارزه با آمریکا و داعش آدم شجاعی می خواهد و شما خیلی شجاع بودی.

  غزل اکبری : زینب خانم! من به عنوان یک دانش آموز در غمتان شریک هستم. غمی بزرگ دارید؛ اما ما راه پدرت را ادامه می دهیم.

  لاله امیدپناه: آمریکای دزد باید تاوان عمل خود را پس بدهد مطمئن باشد انتقام سخت در راه است.

  زهرا السادات قائم محمدی: می دانم که اگر شجاعت های تو نبود وطن آرامش نداشت. دوست دارم مثل شما باشم.

  منبع مطلب : www.pana.ir

  مدیر محترم سایت www.pana.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمد 1 ماه قبل
  1

  عالی

  ناشناس 1 ماه قبل
  2

  سلام

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید