توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دوست داری چه چیزهایی به آموزگارت بگویی

  1 بازدید

  دوست داری چه چیزهایی به آموزگارت بگویی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  .

   

  دلنوشته های دانش آموزان دبستان شاهد  مریوان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

  دلنوشته های دانش آموزان دبستان پسرانه شاهد:...............................................................

  ·         معلم عزیزم دوستت دارم ،تو به من آموختی چگونه قلم در دست گیرم .تو با زحمت های فراوانت به من کمک کردی ، شب و روز زحمت کشیده ای ، می دانم که من نمی توانم جبران کنم زحمت هایت را فقط می گویم از تو متشکرم ...

  ·         من از شما معلم عزیزم ، مدیر ومعاون ودیگر کارکنانمدرسه ، دلسوزتر و مهربانترندیدم. ای عزیزان جانم ! آرزو می کنم که همیشه زنده بمانید وبه دانش آموزان دیگر درس بیاموزید .

  ·         معلم دلسوزم آقای ... ! تو مثل یک دوست صمیمی برای من بوده ای آرزو می کنم تا ابد زنده بمانی وبه دانش آموزان دیگر درس بدهی .

  ·         معلم عزیزم کاش یک سال دیگر با من ودیگر دوستانم باشی . واقعاً هر چی  را که دارم تو به من یاد دادی.دوستت دارم وبرایت آرزوی موفقیت می کنم .

  ·         معلم عزیزم دوستت دارم چون تو وقت گرانبهایت را برای ما می گذاری تا ما درس بخوانیم ویاد بگیریم تا در آینده افراد ی مفید برای جامعه باشیم .

  ·         معلم عزیزم از اولین روز ی که تو را شناختم خوب بودی .با ما شوخی می کردی .تو بهترین نمونه ی معلم کلاس پنجم بودی .دوستت دارم .

  ·         معلم عزیزم من تو را خیلی دوست دارم . تو برای ما مانند پدر ومادر بودی وخیلی برای ما زحمت کشیدی .من دوستت دارم .

  ·         معلم عزیزم دوستت دارم من می دانم شما بهترین معلمی هستی که تا حالا دیده ام .

  ·         معلم عزیزم من شما را خیلی دوست دارم وقول میدهم نمراتم را خوب کنم .

  ·         معلم عزیزم من از اخلاق تو خیلی خوشم می آید . دوستت دارم .

  ·         من معلم ، مدیر ، معاون وهمه کارکنان دبستان شاهد را که برای ما زحمت می کشند را دوست دارم . از شما می خواهم که هیچوقت عصبانی نشوید .

  ·         هزاران هزار سبد گل تقدیم به شما که راه پیامبران را ادامه می دهید و برای آبادانی کشور می کوشید .

  ·         معلم عزیزم، من به اندازه تمام اتم های جهان دوستت دارم ...

  ·         ای معلم عزیزم  تورا به اندازه هر دو چشمم دوست دارم...

  ·         معلم عزیزم تو خیلی به من لطف کردی من تورا دوست دارم وبه تو افتخار می کنم...

  ·         معلم عزیزم دوستت دارم فقط ازت خواهش می کنم وقتی کاری را درست انجام نمی دهیم ، برسر ما فریاد نکش!

  ·         آقا مهدی ( خدمتگزار مدرسه ) مرد خوبی است ، مرد خوش خلقی است ، همه ی ما او را دوست داریم .

  ·         سلام معلم عزیز و سخت کوشم ،تو بعضی وقتها سرمان داد می زنی ! اما من تورا درک می کنم وقتی جواب زحمتهایت را نمی دهیم وتو چقدر اذیت می شوی !

  ·         دیروز کبوتری را دیدم گفت: بنویس ، گفتم : قلم ندارم . گفت : از پر من بشکن وبنویس ، گفتم : جوهر ندارم . گفت : از خون من بگیر و بنویس . گفتم چه بنویسم ، گفت : بنویس دوستت دارم معلم

  ·         معلم عزیزم، مدیر ومعاون  عزیزم من همه ی شما را دوست دارم شما برای ما زحمت می کشید . قول می دهم که زحمات شما را جبران کنم .

  ·         سلام معلم بزرگوارم ، من از تو خواندن ، نوشتن واخلاق ورفتار خوب یاد گرفتم . من شما را هرگز فراموش نمی کنم .

  ·         ای معلم ، مدیر و معاون خوبم من همه شمار را دوست دارم .نام شما را فراموش نمی کنم .

  ·         من معلمم را خیلی دوست دارم ، دوست دارم در زندگی موفق وسربلند باشد وبرایش هیچ اتفاق بدی نیفتدوهمیشه شاد وخندان باشد...

  ·         من معلم وکارکنان مدرسه را مثل خانواده خودم دوست دارم .آنها تلاش می کنند تا ما آینده خوبی داشته باشیم ...

  ·         معلم عزیزم از این که آن همه زحمت برایم کشیده ای سپاس گزارم هر چند که نمی توانم جبران کنم .

  ·         معلم عزیزم تو بهترین معلم دنیا  هستی ما دانش آموزان کلاس دوم شما را خیلی دوست داریم وبه تو افتخار می کنیم ...

  ·         معلم عزیزم از تو متشکرم که یک سال تمام برای ما سختی کشیدی ، همچنین از مدیر ، معاون ودیگر کارکنان مدرسه که برای ما زحمت زیادی کشیدند .

  ·         معلم عزیم همیشه دلم می خواست یک دست لباس برایت بخرم وبالاخره دارم  به آرزویم می رسم ومن برای این اتفاق خوش حالم .       

  ·         دلنوشته های دانش آموزان دبستان دخترانه شاهد:  ..................................................

  ·         سلام خدا بر تو که الفبای عشق را به من آموختی تو بر دل های تاریک روشنی بخشیدی و من هرگز عمق نگاه تو را درک نکردم پس دوستت دارم وبه تو افتخار می کنم .

  ·         معلم باغبان باغ عشق است    معلم نامی آوای عشق است

  ·         بگیر این گل را از من یاد بودی ، که تنها لایق این گل تو بودی ، فراوان آمدند این گل بگیرند ،ندادم چون عزیز من بودی . معلم عزیزم دوست دارم .

  ·         ای معلم ، گل اگر در فصل گل بوییدنی است       دست هایت تا ابد بوسیدنی است

  ·         بوی گلها عالمی را مست وحیران میکند ، دیدن رویت هزاران در د را درمان می کند .معلم عزیزم دوستت دارم .

  ·         معلم عزیزم می بینم که این سال هم به خوبی در کنار شما به پایان رسید سال خوبی را با شما پشت سر گذاشتم وچیزهای زیادی از شما یاد گرفتم تا ابد به یاد تان هستم .

  ·         ای معلم تویی روشنایی راه های تاریکم ..

  ·         من معلم خودم را خیلی دوست دارم نه تنها معلم بلکه تمام کارکنان مدرسه ، چون آنها با ما مهربان هستند.

  ·         مه که وه سفی گول ، که تو خوت گولی ، له گول جوانتری ، هه ناسه و دلی ...

  ·         ای معلم چراغ نور افروز ، برای تمام زحماتی که برای ما کشیده ای تشکر می کنم از خداوند می خواهم که طول عمر بیشتری به شما بدهد که بتوانید دانش آموزان زیادی را تربیت کنید . می دانم که شما برای ما زحمات زیادی می کشیدکه بیاموزیم وبا سواد شویم که ما در آینده فرد مفیدی برای جامعه ی خود باشیم .

  ·         در آرزوی  آرزوها برایت آرزو می کنم ، آرزوی کسی باشی که آرزویش را می کنی .

  ·         بهترین گلها از باغ زندگیم را به کسی تقدیم می کنم که امید به زندگی را به خونم تزریق کرد ، به کسی که نسیم زندگی از دستان او می وزد . آری به شما که از صمیم قلب دوستش دارم .

  ·         معلم عزیزن یک سال برایم زحمت کشیدی و درس زیستن و دوست داشتن را به من یاد دادی حالا از تو یاد  گرفتم که همیشه دوستت داشته باشم وهرگز فراموشت نکنم .

  منبع مطلب : dshahedpm.blogfa.com

  مدیر محترم سایت dshahedpm.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اموزگارم

  باچه زبانی بگویم دوستت دارم تا سبک شوم تا قلب بیقرارم آرام گیرد تا آسمان چشمانم بارانی نشود تا هوای دلم ابری نشود.

  چقدر سخن گفتنت را دوست دارم،واژه واژه که از گوشه لبان تو عبور میکند خود را کودکی فرض میکنم که مادری مهربان برایش لالایی میخواند.چقدر مهربانی هایت بی ریا و دوست داشتنی است باتو لحظه هایم رویایی میشوند.چقدر آهنگ صدایت دلنشین است وقتی که می خندی.

  چقدر این لحظه را دوست دارم وقتی که معصومانه سرت را پایین می اندازی وبه دفترت می نگری. من عاشق این لحظه ام ،چون بیشتر از هروقتی تماشایی میشوی چون میتوانم لحظه ای به تو خیره شوم واین یک لحظه برایم یک دنیاست.چه عبادت زیبایی است عبادتی که از نگریستن به تو سرچشمه می گیرد.....

  چقدر در دلم جمله ی دوستت دارم را بارها تکرار میکنم وقتی در کلاسمان قدم میزنی.چقدر اخم هایت زیباست اخم هایی که سرشار از عشق و محبت است اخمی که در آن سویش مهربانی خانه کرده است.حتی اخم کردن هایت راهم دوست دارم!!

  چه زیبا میشوی وقتی که لبخندی میزنی.تمام دنیایم را میدهم تا اینگونه تورا ببینم اشکالی ندارد تو بخند انگار دنیا از آن من است.حتی راه رفتن هایت هم زیباست چون فرشته ای را تصور میکنم که چه زیبا بدون بال روی زمین پرواز می کند.چقدر تپش قلبم را دوست دارم وقتی که تورا میبینم چون میدانم آن لحظه قلبم فقط برای تو آنگونه میزند و بی تابی میکند.چقدر لرزش دستانم را دوست دارم وقتی که دستانت در دستان من است.چقدر این حس را دوست دارم....

  تو به کلاس میایی و هر بار زیباتر از همیشه وارد میشوی.زیباتر از همیشه میخندی و زیباتر از همیشه لبخندت را به ما هدیه می دهی! مثل فرشته ای میمانی که هرروز زیباییش فزونی می یابد. هر بار که می آیی بیشتر مرا مجذوب خود میکنی.جذب آراستگی ،مهربانی پاکی و .............

  چه ساده میشود مهربانی را در چهره ات با یک نگاه توصیف کرد.چه زیبا میتوان پاکی را از نگاهت خواند. چه زیبا میتوان محبت های قلبت را لمس کرد.چه ساده از چهره ات محبت را میخوانم چهره ای که مانند خورشید میدرخشد چهره ای نورانی که همه سرچشمه از ایمان پاکت دارد....

  صادقانه بگویم وجودت معنای عشق میدهد.بیشتر از هر چیزی معلمی عشقی.عشق درسی ست که با یک نگاه تو دانش آموزانت آن را فرا می گیرند.قلمم برای توصیف مهربانیت ناتوان است چگونه میتوان همه این خوبی ها را در چند کلمه ناقابل بیان کرد.همه حرف ها گفتنی نیست و در کلام نمیگنجد من تمام این احساس پاک را با چشمان و قلب خود خواهم گفت.

  مدتی است دلتنگی بامن غریبی میکند تو دیگر در قلب من جای داری تو در وجود من و در قلبم خانه داری.چقدر نفس هایم را عمیق می کشم از راهی که تو از آن عبور کرده ای باز بوی عطرت مانده است در گذر گاهی که در آن قدم گذاشته ای...

  شنبه به شوقت می آیم..

  یکشنبه در تمام ذهن منی..

  دوشنبه ها انتظارت را می کشم..

  سه شنبه ها حسرت دیدنت را میخورم..

  چهارشنبه ها دلتنگت میشوم..

  پنج شنبه را فقط به تو فکر میکنم..

  جمعه را به امید دیدارت سر می کنم..

  من اینگونه تمام هفته راباتو می گذارنم!!!!!!


  منبع مطلب : mylove-shirzady.blogfa.com

  مدیر محترم سایت mylove-shirzady.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  عاشقتم معلم عزیزم

  چشمانم را که باز کردم همه ی دنیایم سیاه و سفید بود ... همه جا را سیاه و تیره و تار میدیدم .... تنها دستانی که محبت را برایم هدیه می کردند دست های مهربان مادرم بودند ........ از هیچ کدامتان مهربانی ندیدم ....

  بزرگتر که شدم مادرم مهربانی و عشق ورزیدن را یادم داد و ........ یادم می آید آرام در گوشم شعر محبت زمزمه میکرد درگوشم آهسته میگفت دیگران را دوست بدار و زندگیت را رنگ کن .......

  وارد محیط مدرسه که شدم یادم آمد مادرم گفته بود هرکسی را دوست ندارم و به همه محبت نکنم ..... در مدرسه با نفرت آشنا شدم ..... آن روز ها را که باید با دوستانم خوش میگذراندم برای دیدنت دوان دوان می آمدم و ............

  آن روزها را که عاشقانه دوستت داشتم و تو هیچ نمی دانستی و من برایت با دیگران هیچ فرقی نداشتم و بی تفاوت از کنارم رد میشدی را به یاد بیاور ...

  روزی که مادرم تمام احساسات کودکانه ام را در یک جمله خلاصه کرد و همه را برایت تعریف کرد را به یاد داری ؟؟؟؟؟

  چه قدر از دست مادرم عصبانی بودم که چرا این ها را برایش گفتی ؟ الآن دیگر برای همیشه از دستش میدهم !!!!!!!!

  یادش به خیر آن روزها که این ها را نمی دانستی و من هم راحت تر بودم و ......

  بیشتر که فکر می کنم میبینم که کار مادرم درست بود شاید طرز برخورد آدم ها با اتفاقات فرق میکند ......

  کنارت که بودم داشتم رنگ ها را یاد می گرفتم و به گفته ی مادرم زندگی ام را رنگ میکردم ........ اولین روزها ... یادشان به خیر باد ..........

  نمی دانم چرا من باید این ها را از همان روزهای اول تحمل میکردم .... برای سوال بود چرا یک روز به مهربانی آفتاب و روز دیگر به تیرگی شب بارانی بودی ........

  داشتم رنگ ها را می آموختم که ناگهان ...... ناگهان چشم هایم را باز کردم و دیدم دست هایم را رها کردی و ......

  دوستت داشتم و دارم و خواهم داشت اما هرگز وجودم را حس نکردی و همیشه به دنبال راه گریز از قلبم بودی به دنبال اینکه یکی بیاید و آرام از گلزار وجودم تو را بچیند و با خودش ببرد ........

  کاش آن قدری که دوستت داشتم تو هم از بودن با من لذت میبردی ......

  از آن موقع که یادم است فقط میگویی از زندگیت لذت ببر .... یادم می آید بار آخر قول دادم ..... قول دادم که زندگی ام را دوست بدارم و از آن لذت ببرم .....

  اما هرگز نفهمیدی که لذت من از زندگی فقط با بودن تو فراهم میشود ...... همیشه با اطرافیانم بهتر بودی و طوری که به من بفهمانی که لیاقت آن ها بیشتر از من است با من برخورد کردی .....

  از امروز به بعد به قولم عمل میکنم و از زندگی ام لذت میبرم و دیگر اذیتت نمی کنم آنگونه که میخواهی زندگی کن .... معلم نازنینم ...

  تنها یادت باشد که در تمام دنیا یک جای کوچک داری یک اتاقک به وسعت یک قلب ........ فراموشت نمیکنم و انتظار ندارم که تو هم فراموشم نکنی ..... شاد باش و زندگی کن و گاهی که دلت خواست به یادم بیفت و حالم را بپرس چرا که با این کار دنیا را برایم به ارمغان می آوری .......

                             تصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.net
                                                                      دوستدار همیشگی ات :.....

  منبع مطلب : parastoo-love.blogfa.com

  مدیر محترم سایت parastoo-love.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سازا 8 ماه قبل
  0

  خوبه

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید