توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  رشته های استخدامی وزارت بهداشت ۹۹

  1 بازدید

  رشته های استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

   هر سال آزمون استخدامی وزارت بهداشت که تحت عنوان آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی نیز مطرح می شود ، به منظور تکمیل کادر اجرایی و نیروهای مورد نیاز دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار می شود . بدیهی است که رشته های شغلی ارائه شده هر یک از دانشگاه ها و شهر ها متفاوت از دیگری و بر اساس نیاز های واحد دانشگاهی می باشد .

   با استناد به این موضوع داوطلبان باید نخست رشته های ارائه شده استان و یا منطقه مورد نظر خود را بررسی کرده و از رشته های شغلی مورد پذیرش مطلع شوند . سپس در صورت یافتن رشته شغلی مورد هدف باید رشته های تحصیلی مورد پذیرش هر یک از این شغل های ارائه شده مطلع شوند .

   اهمیت این امر به این دلیل است که معمولا در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای هر یک از رشته های شغلی ارائه شده در هر یک از دانشگاه ها رشته و مقطع تحصیلی لازم برای انتخاب آن کد شغلی تحت عنوان " شرایط احراز تحصیلی " مطرح می شود .

   رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ مانند تمام دوره های قبلی همزمان با آغاز مهلت نام نویسی آزمون و با انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون منتشر می شود . خاطر نشان می شود که دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وزارت بهداشت 99 تحت عنوان دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی منتشر می شود .

  برای دانلود رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وزارت بهداشت سال 99 کلیک کنید

  ++++++++++++++

   علاوه بر آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 ، دانشگاه های علوم پزشکی نیز به منظور تامین نیروی انسانی خود در سال 99 اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کنند . در ادامه رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام ازمون استخدامی نیروهای قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی سال 99 ارائه شده است .

  برای دانلود رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی نیروهای قراردادی دانشگاه ها 99 کلیک کنید

   مجددا خاطر نشان می شود که به محض اعلام رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

   هم چنین به داوطلبان توصیه می شود در صورتی که موفق به یافتن رشته شغلی متناسب با رشته تحصیلی خود را در آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ نشده اند لیست رشته های استخدامی سایر دستگاه های اجرایی را نیز بررسی کرده و در صورت علاقه برای شرکت در آزمون این سازمان ها نام نویسی کنند .

  رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

   داوطلبان واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی سال 99 می بایست به هنگام ثبت نام اینترنتی در سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وزارت بهداشت رشته شغلی مورد نظر خود را در فرم آزمون وارد کنند .

   متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی سال جاری می توانند با بررسی رشته های شغلی ارائه شده در دانشگاه علوم پزشکی مورد نظر خود و با در نظرگیری فاکتور هایی مانند ظرفیت ، سهمیه پذیرش ، علاقه و ... مناسب ترین رشته شغلی ارائه شده را انتخاب کنند .

   رشته های شغلی ارائه شده دانشگاه های علوم پزشکی و آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ مانند تمام دوره های قبلی همزمان با آغاز مهلت ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی مختص وزارت بهداشت و با انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون منتشر می شود .

   همانطور که پیش از این اشاره شده ، رشته های ارائه شده در هریک از دانشگاه های کشور با دیگری متفاوت می باشد . هم چنین بنا به نیاز واحد های دانشگاهی لیست رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت هر سال با سال قبلی متفاوت است .

   با توجه به اینکه در حال حاضر دفترچه و زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 مشخص نشده ، در ادامه لیست رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال گذشته را ارائه داده ایم اما به محض انتشار لیست رشته های دانشگاه های علوم پزشکی سال ۹۹ فایل ارائه شده بروزرسانی خواهد شد .

  برای دانلود رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وزارت بهداشت سال 99 کلیک کنید .

  ++++++++++++++

   علاوه بر آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 ، دانشگاه های علوم پزشکی نیز به منظور تامین نیروی انسانی خود در سال 99 اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کنند . در ادامهرشته های شغلی ارائه شده در ازمون استخدامی نیروهای قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی سال 99 ارائه شده است .

  برای دانلود رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی نیروهای قراردادی دانشگاه 99 کلیک کنید

   مجددا خاطر نشان می شود که به محض اعلام رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی سال ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

   هم چنین به داوطلبان توصیه می شود در صورتی که موفق به یافتن رشته شغلی متناسب با رشته تحصیلی خود را در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 شده و ثب نام خود را انجام داده اند با اطلاع از منابع آن رشته برای آزمون آماده شوند .

  اگر پس از مطالعه مقاله رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی ۹۹​ سوالی درباره رشته های این آزمون دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  ✔️ معمولا لیست رشته های شغلی مورد نیاز دانشگاه های علوم پزشکی ، همزمان با آغاز ثبت نام این آزمون منتشر می شود که بلافاصله در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ معمولا مقاطع و رشته های تحصیلی مورد پذیرش هر دوره از آزمون استخدامی وزارت بهداشت با دوره قبلی متفاوت بوده که به محض اعلام لیست رشته های مجاز سال جاری در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ بله . همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، داوطلبان متقاضی باید طبق شرایط احراز رشته تحصیلی هر کد شغلی ، رشته شغل مورد نظر خود را انتخاب کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  رشته های استخدامی وزارت بهداشت 1400 | لیست کامل رشته های استخدامی | ایران تحصیل

  رشته های استخدامی وزارت بهداشت 1400 | لیست کامل رشته های استخدامی | ایران تحصیل

  اسامی رشته های استخدامی وزارت بهداشت 1400 اعلام شد. کلیه افراد و داوطلبان شرکت در این دوره می توانند بعد از اطلاع از لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت اقدامات لازم را برای ثبت نام و انتخاب رشته در این دوره با توجه به رشته های درخواستی این وزارت خانه معتبر انجام دهند. دقت داشته باشید که به جز اطلاع از لیست رشته های استخدامی الزاماً باید از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام در این قبیل از رشته های تحصیلی نیز اطلاع حاصل فرمایید.

  از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با اسامی رشته های استخدامی این ارگان دولتی برای هر یک از داوطلبان و متقاضیان شرکت در این آزمون استخدامی الزامی و مهم است در نتیجه کمک گرفتن از مشاوری آگاه و کاردان در این رابطه می تواند مفید و کارساز باشد. از این رو، مشاوران حاضر در مرکز مشاوره تحصیلی می توانند در رابطه با ارائه اطلاعاتی در مورد لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت و همین طور زمان، نحوه و شرایط استخدامی وزارت بهداشت در کنار شما باشند و اطلاعات ضروری را خدمتتان عرض کنند.

  رشته های استخدامی وزارت بهداشت

  زمان ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت

  زمان ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت هر ساله در زمان مقرر به عرض داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون وزارت بهداشت می رسد.

  زمان ثبت نام در رشته های استخدامی در سال جاری در ششمین ماه از سال یعنی شهریور ماه بود و تمامی افراد متقاضی می توانستند در این زمان اقدامات لازم را برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت انجام دهند.

  اما اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان ثبت نام در لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت در سال بعد هستید باید خدمت شما عرض کنیم که این زمان هنوز تعیین نشده است و اطلاعاتی در این رابطه در دست نیست.

  اینجاست که چاره ای به جز صبر تا زمان اطلاع مسئولین امر در این رابطه باقی نمی ماند و فعلاً‌ نمی توان نظری قطعی و صددرصد در این رابطه داد.

  نحوه ثبت نام در رشته های استخدامی وزرات بهداشت چگونه است؟

  دقت داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام در رشته های استخدامی این ارگان دولتی برای هر یک از داوطلبان و افراد متقاضی الزامی و مهم به نظر می رسد.

  در مورد نحوه ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت باید عرض کنیم که این کار به صورت آنلاین و اینترنتی برای هر کدام از افراد متقاضی انجام می شود.

  به این صورت که هر فرد باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت به سامانه سنجش و آموزش کشور به آدرس sanjesh.org وارد شده و اقدامات لازم را در این سایت برای ثبت نام در لیست رشته های اعلام شده به وسیله همین سامانه انجام دهند.

  اما توجه داشته باشید که پیش از هر گونه اقدامی برای ثبت نام هر فرد باید از مراحل لازم برای ثبت نام مطلع شود تا بدین وسیله بتواند برای این امر اقدامات لازم را انجام دهد.

  مراحلی بسیار مهم که باید به طور دقیق آن ها را برای انجام ثبت نام در سامانه پیش ببرید.

  شرایط ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت شامل چه مواردی می شوند؟

  برای ثبت نام در لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت شرایطی هم در نظر گرفته شده است که هر فرد باید با اطلاع از آن ها اقدامات لازم را برای این امر انجام دهد.

  شرایطی بسیار مهم و خاص که در صورت نداشتن آن ها متأسفانه به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت اقدامی انجام دهید.

  در ادامه با ذکر شماری از شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت در خدمت شما هستیم.

  از میان مهم ترین شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت می توان از گذراندن کامل دوران سربازی برای آقایان و یا ارائه کارت معافیت از خدمت آن ها یاد کرد.

  البته به جز این مورد مهم شرایط سنی هم از اهمیت بالایی برخوردار است که با توجه به مدرک تحصیلی مورد نیاز وزارت بهداشت در شغل های مختلف ارائه شده در این مرکز متفاوت است.

  آیا برای ثبت نام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت به مدارکی هم نیاز دارم؟

  شاید این سؤال مهم برای شما دوست عزیز داوطلب نیز مطرح شود که آیا برای ثبت نام در لیست رشته های استخدامی به مدارکی هم نیاز است یا خیر؟

  در صورت مثبت بودن پاسخ این سؤال این مدارک شامل چه مواردی می شوند؟

  در پاسخ به این دو سؤال مهم باید عرض کنیم که اولاً ثبت نام در رشته های استخدامی این سازمان دولتی به تهیه شماری از مدارک نیاز دارد.

  مدارکی که در صورت عدم تهیه و ارائه آن ها نمی توانید ثبت نام کرده و مراحل لازم را در این زمینه طی کنید.

  از بین مهم ترین مدارک لازم و مورد نیاز برای ثبت نام در این لیست رشته ها می توان از کارت ملی، عکس سه در چهار و البته مدارک تحصیلی نام برد که ارائه آن ها برای انجام ثبت نام الزامی است.

  چرا باید از خدمات مشاوره برای قبولی در آزمون استخدامی وزارت بهداشت استفاده کنیم؟

  آزمون استخدامی وزارت بهداست آزمونی چندان ساده نیست که هر فردی بتواند در آن پذیرفته شود.

  در واقع، این امر در گرو اطلاع از بهترین شیوه های مطالعه، آشنایی با بهترین منابع مورد نیاز برای درس خواندن و همین طور کسب اطلاعاتی در مورد نحوه طراحی سؤالات مطرح شده در آزمون است.

  علاوه بر این ها الزاماً باید از نحوه برگزاری مصاحبه پذیرش در پست های ارائه شده و همین طور سؤالات پرسیده شده در آن نیز اطلاعات لازم را بدست آورید.

  حتماً‌ در اینجا این پرسش برایتان مطرح می شود که خب چگونه می توان از تمام این موارد مهم مطلع شد و قبولی در آزمون استخدامی وزارت بهداشت را از آن خود کرد.

  جواب مشخص است و آن هم این که شما با شرکت در جلسات مشاوره بهترین و حرفه ای ترین مشاوران می توانید از این موضوع مهم مطلع شوید و اطلاعات لازم را در این رابطه بدست آورید.

  در مورد لیست رشته های استخدامی وزارت بهداشت چه می دانید؟

  هر ساله شاهد انتشار لیست طول و درازی از رشته های مورد نیاز وزارت بهداشت برای استخدام در پست ها و مشاغل ارائه شده هستیم.

  مورد مهم و قابل توجه این که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت الزاماً‌ باید با مطالعه دقیق دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت از تطبیق درست رشته ها و مشاغل اعلامی در این دفترچه با رشته تحصیلی خود در دانشگاه حال چه در دوره ارشد چه کاردانی و چه کارشناسی یا دکتری مطمئن شوید.

  البته مورد مهم دیگری که نباید از توجه به آن غافل شد در رابطه با پذیرش برخی از مراکز از بین دانش آموختگان شماری از رشته های تحصیلی است.

  به عبارت دیگر، این امکان وجود دارد که برای پست خاصی در یک اداره یا مؤسسه به عنوان مثال کارشناس شبکه تنها افرادی با داشتن مدرک تحصیلی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و یا مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه های کامپیوتری می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

  در نتیجه، قبل از هر اقدامی برای ثبت نام به این موضوع بسیار مهم توجه لازم را مبذول دارید و از آن غافل نشوید.

  رشته های استخدامی در وزارت بهداشت در چه مقاطعی ارائه می شوند؟

  شاید این پرسش مهم برای شما دوست عزیز داوطلب نیز مطرح شود که رشته های استخدامی این ارگان در چه مقاطعی ارائه می شوند؟

  در پاسخ به این پرسش مهم باید خدمت شما عرض کنیم که بسته به نیاز وزارت بهداشته به استخدام نیرو ممکن است به رشته هایی در مقاطع مختلف نیاز داشته باشد و این گونه نیست که هر ساله در تمامی رشته های مقاطع کارشناسی، ارشد، دکتری و حتی کاردانی پذیرش صورت بگیرد.

  در رابطه با شرکت و پذیرش در مصاحبه استخدامی وزارت بهداشت چه می دانید؟

  زمانی که تصمیم خود را برای شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت می گیرید الزاماً باید در رابطه با مصاحبه ورودی این رشته های تحصیلی نیز اطلاعاتی دقیق و موثق را به دست آورید.

  در رابطه با مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت باید خدمت شما عرض کنیم که این مصاحبه برای همه رشته های ورودی وزارت بهداشت انجام نمی شود و با توجه به دفترچه آزمون استخدامی می توانید از این موضوع مهم اطلاع حاصل کنید.

  اما قبل از شرکت در مصاحبه الزاماً باید از کسب نمره لازم برای ورود به این مرحله مهم و کلیدی اطمینان حاصل کنید و سپس خود را برای داشتن مصاحبه ای هر چه بهتر و قوی تر آماده بفرمایید.

  البته دقت داشته باشید که بررسی های لازم برای ورود یا عدم ورود شما به مرحله مصاحبه توسط سازمان مربوطه انجام می شود و در این زمان تمامی مدارک ارسالی شما و همین طور نمره و رتبه کسب شده توسط شما نیز با دقت تمام مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد.

  توجه کنید که در صورتی که موفق به کسب نمره قبولی نشوید از شرکت شما در مرحله مصاحبه جلوگیری به عمل می آید و نمی توانید به این مرحله مهم راه پیدا کنید و جای هیچ گونه اعتراضی هم در این رابطه برای شما داوطلب گرامی وجود ندارد.

  برای دریافتبهترین برنامه ریزی و مشاوره قبولی در آزمون استخدامی وزارت بهداشتبر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

  مطالب مرتبط

  منابع آزمون استخدام دستگاه اجرایی

  نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  inre.ir

  شرایط استخدام وزارت بهداشت

  سامانه استخدام بخش خصوصی

  رشته های استخدامی وزارت بهداشت

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نشمین 1 ماه قبل
  0

  سلام من مدرک کمک پرستاری دارم ایا استخدامی ۱۴۰۱ پذیرش کمک پرستار داره؟

  آرزو 11 ماه قبل
  0

  سلام‌...ببخشید لیسانس حقوق میتونه تو آزمون شرکت کنه؟؟وچه شغلی براش مد نظره؟؟بالیسانس علوم تربیتی چطور؟؟میشه شرکت کرد

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید