توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد

  1 بازدید

  رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد 99

  تا سال قبل پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور فقط برای استعدادهای درخشان و داوطلبان دارای معدل ممتاز صورت می گرفت . اما امسال بر اساس اعلام ستاد مبارزه با بیماری کرونا ، این تصمیم گرفته شده تا علاوه بر پذیرش بدون کنکور استعدادهای درخشان 99 ، پذیرشی نیز برای سایر داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی ایجاد شود .

  بر این اساس سازمان سنجش آموزش کشور به دنبال ایجاد فرصتی برای تدوین و انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی متقاضیان است که احتمالا تا مدتی پس از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد ۹۹ اطلاعیه هایی در این باره منتشر خواهد شد .

  در دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد بدون کنکور ۹۹ علاوه بر توضیح شرایط و نحوه ثبت نام ، لیست رشته های دارای ظرفیت پذیرش نیز ارائه شده است تا داوطلبان با انواع رشته و گرایش های موجود هر دانشگاه بیشتر آشنا شده و در رشته مورد علاقه خود ثبت نام نمایند . توجه شود که داوطلبان امکان انتخاب 40 کد رشته محل در فرم اینترنتی انتخاب رشته ارشد بر اساس سوابق تحصیلی را خواهند داشت .

  با توجه به این که هنوز دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۹ منتشر نشده است ، نمی توان به طور قطعی انواع رشته های دارای ظرفیت پذیرش را مشخص کرد . اما احتمال می رود لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی 99 محدودتر از لیست رشته های کنکور کارشناسی ارشد باشد .

  لیست رشته های کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی 99

  لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد استعداد درخشان 99

   سهمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد 99 به داوطلبانی تعلق می گیرد که یا دارای معدل ممتاز و بالا بوده و یا در المپیادها و جشنواره های علمی دانشجویی امتیاز لازم را کسب کرده و واجد شرایط باشند .

  رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور که مختص استعدادهای درخشان است در فراخوان های پذیرش بدون کنکور ارشد هر دانشگاه منتشر می شوند . بنابراین برای مشاهده لیست کامل رشته ها بهتر است به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کرده و با دانلود فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان ۹۹ به مطالعه لیست رشته و گرایش ها بپردازید .

  لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور بر اساس سهمیه استعداد درخشان 99 در فراخوان های پذیرش هر دانشگاه موجود است .

  برای آشنایی بیشتر متقاضیان کارشناسی ارشد استعداد درخشان ۹۹ ، لیست رشته های برخی از دانشگاه ها که اقدام به پذیرش ارشد با سهمیه استعداد درخشان کرده بودند را در زیر ارائه کرده ایم . ابتدا بر روی دانشگاه مورد نظر خود کلیک کرده و سپس متن فراخوان آن ها را مطالعه نمایید .

  متقاضیان کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهام می توانند با کارشناسان مشاوره تحصیلی هیوا تماس گرفته و اطلاعات مربوط به ثبت نام بدون کنکور ارشد را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا دریافت نمایند .

  سوالات متداول

  ✔️ لیست رشته های ارشد بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی 99 در متن مقاله موجود است .

  ✔️ رشته های ارشد بدون کنکور استعدادهای درخشان در سایت هر دانشگاه قرار گرفته که در متن مقاله به برخی از آن ها اشاره شده است .

  ✔️ احتمالا ثبت نام ارشد بدون کنکور در رشته های دارای ظرفیت دانشگاه ها پس از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 99 منتشر شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  دانشگاه آزاد اسلامی قبل از ثبت نام متقاضیان کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 که قصد نام نویسی بر اساس معدل را دارند ، دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد بر اساس سوابق تحصیلی را منتشر می کند که تمامی قوانین و شرایط ثبت نام به همراه لیست رشته ها و محل پذیرش دانشجویان در آن قید شده است .

  دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ۹۹ پس از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد در سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شود . با توجه به این که این دفترچه هنوز منتشر نشده نمی توان لیست رشته ها را به طور دقیق عنوان کرد . اما به داوطلبان توصیه می شود برای آشنایی با رشته های ارشد بدون کنکور ، این رشته ها را با لیست رشته های کنکور ارشد دانشگاه آزاد مقایسه کنند .

  لیست رشته های کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی 99

  داوطلبان امکان انتخاب 40 کد رشته از لیست رشته های ارائه شده را خواند داشت . برای اطلاع از اخبار مربوط به ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور ۹۹ می توانید عضو کانال تلگرامی کارشناسی ارشد هیوا شده و یا صفحه اینستاگرامی آن را دنبال کنید .

  لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استعداد درخشان 99

  رشته های ثبت نامی استعداد درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 متفاوت از داوطلبان سوابق تحصیلی بوده و در بازه زمانی مجزایی در سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود . در دفترچه راهنمای پذیرش استعدادهای درخشان ارشد دانشگاه آزاد که در زیر مشاهده می کنید علاوه بر لیست رشته ها ، شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد آزاد نیز ذکر شده تا فقط داوطلبان واجد شرایط برای ثبت نام در این فرآیند اقدام نمایند .

  لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 بر اساس سهمیه استعداد درخشان

  داوطلبان کارشناسی ارشد استعداد درخشان پس از مطالعه دفترچه ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 ، اجازه انتخاب 100 کد رشته محل را خواهند داشت .

  در ادامه توصیه می شود برای اطلاع بیشتر از قوانین و ضوابط شرکت در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 به مقاله زیر مراجعه کرده و شرایط ثبت نام را مطالعه نمایید .

  داوطلبانی که قصد ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ را دارند می توانند با کارشناسان مشاوره هیوا مشورت کرده و از نکات مهم ثبت نام آگاه شوند . سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا در هر زمان پاسخگوی سوالات داوطلبان ارشد بدون کنکور خواهد بود .

  سوالات متداول

  ✔️ لیست رشته های ارشد بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد در متن مقاله بروزرسانی می شود .

  ✔️ مجموعه های امتحانی کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد در متن مقاله ارائه شده است .

  ✔️ مطابق متن مقاله تمام داوطلبان دارای مدرک لیسانس به بالاتر می توانند در این فرآیند شرکت کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون آزاد بهمن 99 | azmoon.org | ارشد بدون کنکور

  لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون آزاد بهمن 99 | azmoon.org | ارشد بدون کنکور

  اطلاعیه لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون مهر و بهمن 99

  لیست رشته های کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد در سراسر واحد های دانشگاهی کشور اعلام شد پیرو این اطلاعیه متقاضیان گرامی می توانند جهت ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی  از امروز 25 آذر ماه 1399 از سراسر کشور با شماره واحد مشاوره و ثبت نام تماس حاصل نمایند.

  جهت اطلاع دقیق از لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد و ثبت نام ارشد بدون کنکور سراسری  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های مرکز مشاوره دانشگاه آزاد تماس بگیرید.

  9099072952 – تماس از سراسر کشور (بدون گرفتن کد)

  9099072952 – تماس از استان تهران

  تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

  لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون در دانشگاه آزاد تا حدودی متفاوت با لیست رشته های دانشگاه سراسری و طبیعتا نحوه ثبت نام و انتخاب رشته نیز اندکی فرق دارد. برای انتخاب لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد متقاضیان باید از بین تمامی رشته ها تنها 100 مورد را انتخاب نموده و در لیست مربوط به خود وارد نمایند. لازم به ذکر است که در این موارد داوطلبین گرامی باید از روی میزان علاقه مندی و توانایی های خود برای این کار اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099072952 تماس بگیرید.

  اطلاعیه ثبت نام رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون 99

  به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد می رساند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته یا ثبت نام استعداد درخشان ارشد بدون کنکور امکان پذیر شد ضمنا به اطلاع می رساند کلیه داوطلبانی که قصد ثبت نام را دارند می توانند جهت اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از درگاه ثبت نام و اطلاع رسانیazmoon.org اقدام به ثبت نام نمایند ضمنا کلیه داوطلبانی که درخواست ثبت نام در رشته های بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد را دارند ملزم به رعایت شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد خواهند بود که یکی از شروط ثبت نام داشتن معدل بالای 17 در رشته های علوم انسانی و بالای 16 در رشته های غیر علوم انسانی است داوطلبان ثبت نام می توانند جهت اطلاعات بیشتر از شرایط ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد با مرکز 9099072952 تماس حاصل نموده و امور ثبت نامی خود را تکمیل نمایند.

  همچنین تیم مشاوران دانشگاه آزاد ایران تحصیل برای رفاه حال تمامی متقاضیان امکانی را فراهم آورده که دیگر دغدغه چگونگی و نحوه ثبت نام برای شما وجود نداشته باشد. به صورتی که کلیه داوطلبین می توانند به صورت چیش ثبت نام در سامانه ایران تحصیل اطلاعات خود را ثبت نمایند، مشاورین ما به محض شروع ثبت نام عملیات ثبت نام شما را به صورت اتوماتیک انجام می دهند. برای اطلاع از پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاددانشگاه آزاد با ما در ارتباط باشید. 

  شرایط و زمان پذیرش رشته های ارشد بدون آزمون

  از آنجایی که داوطلبین علاقه مند به ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد رو به افزایش است، لذا کلیه داوطلبین باید قبل از انجام ثبت نام خود از کلیه شرایط مربوطه آگاهی داشته باشند و در زمان های که متعاقبا اعلام می گردد نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام کنند در ادامه لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون به تفصیل آورده می شود.

  لیست جدید رشته های بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد 99

  برای اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون  با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد تماس بگیرید.

  تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره با شماره :  9099072952

  پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

  مطالب مرتبط لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون :

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید