توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  روش صد در صد تضمینی برای پسر دار شدن

  1 بازدید

  روش صد در صد تضمینی برای پسر دار شدن را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  راههای پسردار شدن قبل از بارداری

  راههای پسردار شدن قبل از بارداری

  برای پسردار شدن چکار باید کرد

  برخی والدین با استفاده از برخی روشها، تغییر رژیم غذایی، تغییر حالت دراز کشیدن در تخت و حتی نوشیدن ترکیبات خاص پسردار می شوند. اگرچه پزشکان این روش ها را براساس داستان های قدیمی می دانند اما امتحان کردن آن ها ضرری ندارد.


  اگر صد در صد می خواهید پسر داشته باشید و هر چیزی را حاضرید امتحان کنید از روش های زیر بهره مند شوید.

  رژیم غذایی " روش صد در صد پسر دار شدن"
  کارشناسان معتقدند رژیم غذایی خاص چند هفته پیش از بارداری احتمال پسر دار شدن را افزایش می دهد. آن ها می گویند تغییر رژیم غذایی، اسیدیته بدن را تغییر داده و باعث تغییر جنسیت جنین می شود.


  براساس این نظریه، منوی غذای پسرانه شما باید حاوی غذاهای نمکی، گوشت قرمز، تخم مرغ، نخود، قارچ، لوبیا، نان و ماهی باشد. همچنین توصیه می شود از غذاهای اسیدی دوری کنید زیرا برای تولد پسر باید محیط بازی باشد تا اسپرم پسرانه دوام بیاورد.


  همچنین مطالعات جدید نشان می دهد مقدار بالای گلوکوز در بدن باعث افزایش احتمال پسردار شدن می شود. بنابراین موادغذایی دارای پتاسیم، ویتامین ث، کلسیم، ویتامین ای و ویتامین ب دوازده بخورید. صبحانه نیز بسیار مهم است و نباید فراموش شود.

  روش نزديكي برای پسردار شدن
  نوع و حالت نزدیکی نیز بر روی پسردار شدن تاثیر می گذارد. در زمان های قدیم معتقدند بودند اگر سر خانم به سمت شمال باید یا مادر به پهلوی چپ بخوابد احتمال پسردار شدن افزایش می یابد. مطالعات به نکات پیچیده تری در این باره اشاره می کنند. اکنون می دانیم پدر جنسیت فرزند را تعیین می کند. مادر همیشه کروموزوم ایکس را در تخمک تامین می کند. پدر هم بر کروموزوم ایکس و هم بر کروموزوم وای تاثیر می گذارد. جنسیت بچه به این بستگی دارد که کدام کروموزوم سریع تر به تخمک نفوذ کند.


  مطالعات نشان می دهد نفوذ عمیق تر در هنگام نزدیکی جنسی باعث تولد پسر می شود.


  در واقع واژن خانم ها در نزدیکی ورودی اسیدی است و اسپرم مردانه نمی تواند در محیط اسیدی دوام بیاورد. بنابراین نفوذ عمیق تر باعث می شود اسپرم نزدیک تر به تخمک قرار بگیرد و فاصله ای که اسپرم باید طی کند تا از محیط اسیدی واژن خارج شود کاهش می یابد. این مسئله باعث می شود اسپرم کروموزموم وای (اسپرم مردانه) سریع تر از اسپرم کروموزوم ایکس (اسپرم زنانه) به طرف تخمک شناور شود. بنابراین افرادی که پسر می خواهند بهتر است نفوذ عمیقتری داشته باشند.

  افزایش دمای بدن زن "مطمئن ترین راه پسر دار شدن"

  اگر توجه کرده باشید، خانم ها در روزهای خاصی از ماه بدنشان داغ می شود و با افزایش دمای بدن شان مواجه می شوند. که این افزایش دمای بدن زن معمولا یک هفته بعد از پریودی رخ می دهد . اگر زوجینی که به دنیال پسردار شدن هستند باید در این مقطع زمانی رابطه جنسی بر قرار کنند

  به دلیل این که در این مقطع عمل تخمک گذاری صورت گرفته است ، احتمال پسردار شدن بیشتر می باشد . چرا که در این زمان مایع درون دهانه رحم 10 برابر بیشتر است و بسیار قلیایی است . برای این که بتوانید زمان دقیق تخم گذاری را تعیین کنید می توانید از دماسنج ، سونوگرافی و درد زیر شکم متوجه شوید .

  درد زیر شکم در زمان تخمک گذاری در 20 درصد خانم ها به وجود می آید که دلیل ان پرتاب تخمک از درون کیسه به خارج است. از این رو، می توان گفت که بهترین زمان برای داشتن رابطه جنسی که منجر به پسردار شدن شود ، 24 ساعت قبل از تخمک گذاری تا 12 ساعت بعد از آن می باشد.

  زمان مناسب پسردار شدن
  سایر کارشناسان معتقدند اسپرم وای سریع تر از اسپرم ایکس حرکت می کند. اما اسپرم دخترانه بیشتر در مجرای تناسلی دوام می آورد تا اسپرم پسرانه.


  بنابراین اگر می خواهید پسردار شوید بهتر است چند روز پیش از تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید و نزدیکی نهایی تا حد امکان نزدیک به تخمک گذاری باشد. این مسئله احتمال این که اسپرم مردانه بر اسپرم زنانه غلبه کند و به تخمک برسد را افزایش می دهد. برای این مسئله باید به دقت زمانی تخمک گذاری خود را تعیین کنید.


  گرما یا سرما برای پسردار شدن
  اسپرم ها به دلیلی بیرون از بدن ذخیره می شوند. اسپرم نمی تواند دمای بالا را تحمل کند و ساختار مستقل بیضه از اسپرم ها مراقبت می کند. برخی معتقدند اسپرم های وای از اسپرم های ایکس تحمل کمتری به گرما دارند. بنابراین اگر می خواهید پسردار شوید از همسر خود بخواهید محیط بیضه را سرد نگه دارد تا اسپرم های مردانه زنده بمانند.


  حمام سرد یا کمپرس یخ نیز به شما کمک می کند اما این کار خیلی مورد علاقه آقایان نیست.


  نوشیدن قهوه برای پسر دار شدن
  مطالعات نشان می دهد در صورتی که همسر شما پیش از نزدیکی جنسی قهوه کافئین دار قوی بخورد احتمال پسردار شدن افزایش می یابد. احتمالا قهوه باعث افزایش انرژی می شود.
  توصیه می شود خانم ها قهوه های بدون کافئین مصرف کنند.

  بهار یک فصل مناسب برای پسر دار شدن

  فصل هم در تعیین جنسیت نقش دارد. هنگام گرما جنین بیشتر دختر و در سرما و زمان معتدل، مانند بهار، جنین پسر می شود.


  شربت سرفه برای پسر دار شدن
  برخی معتقدند اگر خانم دو ساعت پیش از نزدیکی جنسی، شربت سرفه مصرف کند احتمال پسردار شدن افزایش می یابد. حامیان این نظریه معتقدند مصرف این دارو باعث نازک شدن مخاط دهانه رحم می شود بنابراین شرایط را برای اسپرم وای راحت تر می کند. شربتی که بیشترین تاثیر را دارد حاوی گایافنازین می باشد. بنابراین سعی کنید به دنبال شربتی باشید که این ماده را دارد.

  کاهش استرس برای پسر دار شدن

  اگر مرد خانه دارای شغلی است که بسیار استرس زا می باشد ، در این صورت احتمال پسردار شدن کاهش می یابد . از این رو ، باید گفت که کاهش استرس و میزان آن بر روی جنسیت فرزند تاثیر دارد . بر اساس آمارها افرادی که در محیط های استرس زا و یا آلوده کار می کنند ، احتمال پسردار شدنشان کمتر است .

  اگر می خواهید پسردار شوید ، یکی از راه های عملی کاهش استرس می باشد . بسیار مهم و اساسی است که در حین رابطه زوجین استرس و اضطرابی نداشته باشد و با خیالی راحت و اسوده رابطه جنسی خود را انجام دهند .

  داشتن رابطه جنسی همراه با استرس و اضطراب بر روی جنسیت فرزند تاثیر می گذارد و سبب دختر دار شدن آن می گردد . از این رو ، اگر می خواهید پسردار شوید ، یکی از بهترین و مهم ترین راه ها کاستن از استرس خود می باشد . سعی کنید میزان استرس را در زندگی خود کاهش دهید و به ویژه در زمان روابط زناشویی هیچ گونه استرسی نداشته باشید.


  سریع انجام دادن برای پسر دار شدن
  براساس نظر دو مادر که هر یک دارای یک پسر و یک دختر بوده اند برای پسردار شدن باید بدون برنامه عمل کنی و نزدیکی غیر رمانتیکی داشته باشی.


  لقاح مصنوعی برای پسر دار شدن
  اگر به طور کامل از پسردار شدن ناامید شده اید می توانید از لقاح مصنوعی استفاده کنید. در این روش در ابتدا اسپرم و تخمک در آزمایشگاه ملاقات می کنند. در این روش به طور قطع جنسیت فرزند را شما انتخاب می کنید.


  برخی معتقدند این نوع نزدیکی طبیعی نیست و برخی پزشک ها پیش از لقاح جنسیت نطفه را آزمایش نمی کنند. بعلاوه هزینه این کار بسیار بالا است و خیلی زوج ها نمی توانند از پس هزینه برآیند.

  گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

  روش تضمینی برای پسر دار شدن آیا وجود دارد؟

  روش تضمینی برای پسر دار شدن آیا وجود دارد؟

  روش تضمینی برای پسر دار شدن آیا وجود دارد؟

  آیا روش تضمینی برای پسر دار شدن وجود دارد؟

  قبل از اینکه به اصل مطلب بپردازیم، بهتر است در مورد برخی از مسائل مهم اولیه آگاهی پیدا کنیم. سلول‌های جنسی مرد، یا اسپرم،‌ شامل دو کروموزوم مربوط به جنسیت جنین است که به آنها کروموزوم‌های جنسی می‌گویند. برای دختر کروموزوم X‌ و برای پسر کروموزوم Y‌ خواهد بود.

  بنابراین اسپرمی که تخمک را بارور می‌کند می‌تواند جنسیت جنین را تعیین کند.

  دکتر شتلز نویسنده پرفروش‌ترین کتاب «چگونه جنسیت جنین خود را تعیین کنیم» معتقد است اسپرم‌های نر و ماده دارای تفاوت‌های کلیدی است. بعد از تحقیقاتی مشخص شد که اسپرم نر (که حاوی Y است)، ضعیف‌تر، کوچک‌تر و سریع‌تر از  اسپرم ماده (حاوی X) است.

  وی متوجه شد که اسپرم ماده سرسخت‌تر از اسپرم نر است و می‌تواند برای مدت طولانی‌تری داخل رحم زنده بماند. بنابراین با توجه به این که روش پسر دار شدن کمک به زنده ماندن اسپرم نر است، چه کاری می‌توانید انجام دهید که اسپرم نر تخمک را بارور کند؟

  اگر بخواهیم روراست باشیم باید به شما بگوییم که روش تضمینی برای پسر دار شدن وجود ندارد که سبب شود صد در صد جنین شما پسر باشد. اما راهکارهایی هست که با کمک آنها می توانید شانس پسر شدن فرشته کوچکتان را به طرز قابل توجهی افزایش دهید.

  روش تضمینی برای پسر دار شدن، بهترین وضعیت مقاربت

  از جمله روش های پسر دار شدن توجه به نحوه دخول است. دکتر شتلز اعتقاد دارد دخول عمیق در بوجود آمدن نوزاد پسر بسیار مهم است. وقتی فاصله کمتر باشد، اسپرم پسر می‌تواند از اسپرم دختر پیشی بگیرد و تخمک را پیدا کند.

  طبق نظریه دکتر شتلز، به منظور بالا بردن شانس خود در پسردار شدن باید هنگام مقاربت وضعیت‌هایی را در نظر بگیرید که عمیق‌ترین دخول اتفاق افتد.

  ممکن است مقاربت عاشقانه‌ای نباشد. ولی هرچه انزال در عمیق‌ترین بخش از دهانه رحم اتفاق افتد، اسپرم شانس بالاتری برای پیدا کردن تخمک خواهد داشت.

  حالت‌ مقاربت شماره ۱: doggy style

  حالتی از مقاربت که اکثرا برای پسردار شدن توصیه می‌شود doggy style است. در این حالت امکان دخول کامل وجود دارد. این حالت بهترین پیشنهاد برای پسردار شدن است.

  شما باید به حالت چهار دست و پا زانو بزنید و مقاربت از پشت سر انجام شود. یا اگر می‌خواهید می‌توانید در این حالت به سطحی بلند تکیه دهید.

  حالت‌ مقاربت شماره۲: ایستاده

  روشی دیگر برای دخول کامل، مقاربت در حالت ایستاده است.طبق نظر برخی از متخصصان تعیین جنسیت، این حالت به نفع اسپرم نر خواهد بود و شانس بالاتری برای رسیدن به تخمک دارد.

  زیرا آنها در رقابت با جاذبه زمین سریع‌تر از اسپرم ماده حرکت می‌کنند. در این حالت همسرتان ممکن است بتواند شما را بلند کند یا ممکن است ترجیح دهید به دیوار تکیه دهید.

  حالت‌ مقاربت شماره۳: سوار شدن

  از همسر خود بخواهید دراز بکشد یا روی تخت، مبل یا هر جایی که راحت هستید بنشیند. سپس بر روی او قرار گیرید. در این حالت دخول کامل اتفاق می‌افتد، با این مزیت که کنترل اوضاع در دست شماست.

  اگر همسرتان دارای آلت تناسلی بزرگی است و در هنگام مقاربت احساس ناراحتی می‌کنید، شاید ترجیح بدهید بالا قرار گیرید. در این حالت می‌توانید دخول را کنترل کنید.

  تحقیقاتی نشان داده است که رژیم غذایی غنی از پتاسیم و سدیم احتمال پسر دار شدن را بالا می‌برد.فیونا ماتیوس، متخصص زیست‌شناسی از دانشگاه Exeter می‌گوید: «ما بر آن باور قدیمی که می‌گوید موز بخورید تا پسردار شوید مهر تایید می‌زنیم. زیرا مصرف پتاسیم و همچنین سدیم در داشتن پسر بسیار موثر است و  موز حاوی پتاسیم زیادی است ولی در مصرف آن باید احتیاط کرد. زیرا موز یکی از بدترین میوه‌ها از لحاظ کربوهیدرات است. (به این معنا که می‌تواند قند خون شما را به شدت بالا ببرد).

  اگر دیابت دارید یا می‌خواهید از مبتلا شدن به دیابت بارداری جلوگیری کنید، به راحتی می‌توانید از انواع توت استفاده کنید.

  از آبمیوه‌های پرقند ورزشکاران که در سوپرمارکت‌ها فروخته می‌شود پرهیز کنید و به دنبال آبمیوه‌های الکترولیت کم قند باشید.

  الکترولیت‌ها در دوران بارداری و بعد از زایمان خواص خارق‌العاده‌ای دارند.

  به دلیل سریع‌تر بودن اسپرم نر نسبت به اسپرم ماده،‌ دکتر شتلز پیشنهاد می‌کند تا جایی که ممکن است در هنگام تخمک‌گذاری مقاربت صورت گیرد. اگر چند روز قبل از تخمک‌گذاری نزدیکی کنید ممکن است اسپرم‌های نر از بین بروند. در این شرایط اسپرم‌های ماده باقی می‌مانند و تخمک را بارور می‌کنند.

  مطمئن نیستید زمان تخمک‌گذاری ماهیانه شما چه تاریخی است؟ خوب است نمودار چرخه قاعدگی خود را رسم کنید. همچنین در دوران تخمک‌گذاری می‌توانید از کیت‌های تخمک‌گذاری (که مانند کیت‌های تست بارداری است) استفاده کنید تا متوجه شوید در حال تخمک‌گذاری هستید یا خیر. کیت‌های تخمک‌گذاری بسیار کاربردی هستند.

  شاید پیشاپیش می‌دانسته‌اید که لباس زیر همسر شما می‌تواند در تولید اسپرم تاثیرگذار باشد. این مسئله‌ای نیست که بخواهید از آن راحت عبور کنید، مخصوصا اگر همسرتان مشکل باروری هم داشته باشد. لباس زیر تنگ باعث گرم شدن بیضه‌ها و کاهش تعداد اسپرم می‌شود. اگر می‌خواهید صاحب فرزند پسر شوید، شورت‌های راحت و آزاد بهترین گزینه هستند. لباس‌زیر تنگ‌تر ظاهرا به بقای اسپرم‌های ماده کمک می‌کند.

  استدلال معروفی وجود دارد که به نقش مهم ارگاسم زن در پسردار شدن اشاره می‌کند. برخی از منابع ادعا دارند در هنگام ارگاسم زن یک ترشح قلیایی در واژن ترشح می‌شود.

  این ترشح قلیایی به اسپرم‌های نر شانس زنده ماندن می‌دهد. برای اینکه شانس خود برای پسردار شدن را بالا ببرید، باید قبل از همسر خود به ارگاسم برسید.

  مشکل در رسیدن به ارگاسم دارید؟ رسیدن به ارگاسم زنانه برای برخی از بانوان (و آقایون) دشوار است. در این باره با یک ماما مشورت کنید.

  روش تضمینی برای پسر دار شدن، روش Babydust

  کتاب روش Babydust تازه‌ترین کتابی است که به بازار آمده و زوج‌هایی که می‌خواهند صاحب نوزاد پسر شوند، باید این کتاب را بخوانند! کتاب روش Babydust نوشته کاترین تیلور بر اساس تازه‌ترین تحقیقات پزشکی است و روش پسر دار شدن تضمینی این نوشته طرفداران زیادی دارد.

  کاترین دارای کارشناسی میکروبیولوژی، ایمنولوژی و ژنتیک مولکولی است. او در کتابش از قطبیت تخمک، PH، رژیم‌های غذایی اسیدی،‌ قلیایی و یون صحبت می‌کند. ترکیبی از زمان‌بندی دقیق و تناوب که موفقیت آن در مطالعات بالینی منتشر شده مورد اثبات قرار گرفته است.

  شانس پسردار شدن شما بالاست اگر...

  بیشتر بدانید:

  1- پسر دار شدن و تغذیه مادر

  2- عوامل موثر بر تعیین جنسیت فرزند

  3- 9 روش سنتی برای تشخیص جنسیت جنین

  4- تعیین جنسیت فرزند با روش PGD

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام من سه تا دختر دارم و یک پسر میخام میشه

  مینا 2 سال قبل
  0

  این همه که در این نوشته شده آیا کمکی میکند من هیچ نمیدانم ولی دستتان درد نکنه که ای مطالب را برای ما گذاشتید.

  مهدی 3 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید