توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  رژیم غذایی دکتر کرمانی برای پسردار شدن

  1 بازدید

  رژیم غذایی دکتر کرمانی برای پسردار شدن را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  روش انتخاب جنسیت جنین با تغذیه

  روش انتخاب جنسیت جنین با تغذیه

  روش انتخاب جنسیت جنین با تغذیه

  قبل از وارد شدن به بحث تغذیه، این پرسش‏ها را پاسخ می‏دهیم.
  تغذیۀ مادر، در انتخاب جنسیت جنین نقش دارد، اما تغذیۀ مرد، هیچ نقشی ندارد. تغذیه نمی‏تواند یکی از دو نطفه پسر یا دختر را تقویت کند، بلکه زمینۀ تحرک و سرعت تحرک یکی از دو جنس را بیشتر یا کمتر می‏کند . مهم‏ترین نکته این است که اگر محیط رحم قلیایی باشد، اسپرم Y که پسر ساز است، چابک‏تر و پر تحرک تر می‏شود و مدت طولانی تری می تواند زنده بماند،

  اما اگر محیط و ترشحات رحم اسیدی باشد، اسپرم X دختر ساز فعال‏تر و دارای عمر طولانی‏تر خواهد بود. هر نطفه که سریع‏تر است، زودتر به تخمک می رسد و جنسیت جنین را تعیین می کند و به طور خلاصه، نطفۀ پسر در محیط قلیایی سریع‏تر حرکت می کند،ر حالی که نطفۀ دختر در محیط اسیدی سریع‏تر حرکت می کند. تغذیه می تواند در تغییر PH رحم نقش مهمی داشته باشد سرعت تحرک یکی از دو اسپرم X . Y را بیشتر کند.

  استفاده از غذاهای دارای مقادیر بالا از کلسیم و منیزیوم، محیط را اسیدی می کند و زمینه را برای دختر شدن جنین فراهم می کند. استفاده از غذاهای دارای مقادیر بالا از پتاسیم و سدیم، محیط را قلیایی کرده، زمینه را برای پسر شدن جنین فراهم می‏سازد.
  اگر غذاهای مصرفی مادر، محیط رحم را اسیدی کند، می‌تواند باعث بقا و فعالیت بیشتر اسپرم‌های دختر ساز حاوی X باشد و احتمال دختر شدن جنین را افزایش دهد.

  بنابر این اگر غذاهای مصرفی بتواند محیط رحم را اسیدی کند احتمال دختر شدن جنین افزایش می یابد. اما غذاهایی که می-تواند محیط رحم را قلیایی کند، احتمال پسر شدن جنین را افزایش می دهد؛ به عبارت دیگر، غذاهایی که پتاسیم وسدیم دارد، پسر ساز است .
  و غذاهایی که کلسیم و منیزیوم دارد، دختر ساز است.
  بهتر است که بگوییم : آنان که پسر می خواهند، باید غذاهایشان از دو ماه قبل از تاریخ احتمالی بارداری، سرشار از پتاسیم و سدیم باشد.
  و والدینی که خواهان فرزند دختر هستند، از دو ماه قبل از حاملگی، حدالامکان از غذاهای دارای کلسیم و منیزیوم بیشتری مصرف کنند. آنچه اهمیت دارد، نسبت این مواد به یک دیگر است و نه مقدارمطلق آنها.

  پایۀ علمی این روش آن است که وجود مقدار زیادی سدیم و پتاسیم و کم بودن کلسیم و منیزیوم، متابولیسم تخمک و به خصوص لایۀ خارجی آن‏را به نحوی تغییر می دهد که اسپرماتوزوئیدهای پسر به طرف آن جذب می شوند و به عکس، برای جذب اسپرماتوزوئید دختر، به وسیلۀ تخمک، لازم است میزان کلسیم و منیزیوم خون بالا برود و میزان پتاسیم و سدیم خون پایین بیاید.

  بنابراین، رژیم غذایی باید به نحوی انتخاب شود که نه تنها باعث بالا رفتن مادۀ معدنی مورد نظر شود، بلکه مقدار املاحی را که باعث جلب اسپرماتوزوئید جنسیت مخالف جنین مورد نظر می شود و در خون کاهش دهد.

  منبع مطلب : kermany.com

  مدیر محترم سایت kermany.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برای پسردار شدن این رژیم غذایی را رعایت کنید!

  به گزارش الودکتر: همواره سوال بوده است که آیا تغذیه می تواند بر روی جنسیت جنین تاثیر بگذارد؟ و امروزه تحقیقات نشان داده است که تغذیه مهمترین عامل در تعیین جنسیت است. در ادامه برای خانم هایی که می خواهند صاحب فرزند پسری سالم شوند رژیم غذایی پسر دار شدن را قرار داده ایم.

  جنسیت جنین

  اگر مادر در هفته های قبل از باردار شدن، غذاهای قلیایی، یعنی غذاهای دارای واکنش قلیایی در بدن، بخورند، احتمال پسردار شدن افزایش می یابد. توضیح این مسئله بسیار ساده است: دانشمندان کشف کردند که اسپرم پسر از یک محیط کمی قلیایی (یعنی pH کمی بالاتر از 7.0) تشکیل شده است – بر خلاف اسپرم دختر، که “ترجیح” میدهد محیط کمی اسیدی باشد. بنابراین، هنگامی که در مورد رژیم غذایی برای پسردار شدن صحبت می شود، غذاهایی که مادر قبل از بارداری می خورد، باید به شکل قلیایی باشد تا اسیدیته مهبل (واژن) را کاهش دهید.
   
  تفاوت بین غذاهای قلیایی و آلکالیزه
  – بسیار مهم است که بدانیم که pH یک غذا با pH که بر بدن تاثیر می گذارد مشابه نیست. دقیق تر، یک غذا ممکن است اسیدی باشد (یعنی PH آن می تواند کمتر از 7.0 باشد)، اما ممکن است هنگامی که وارد بدن می شود، یک واکنش قلیایی داشته باشد (یعنی پس از مصرف و متابولیسم، این غذا می تواند باعث قلیایی شدن خون و ادرار شود). به عنوان مثال آب پرتقال اسیدی است اما در بدن “قلیایی” می شود.
  – همچنین لازم است بدانید که تأثیر غذا بر بدن نه فقط به pH آن غذا، بلکه بر متابولیسم آن بدن بستگی دارد. به عنوان مثال، گوشت قلیایی است، اما پس از هضم، به طور کلی اسید تشکیل می شود، گرچه برای بعضی از مردم قلیایی است. به هر حال، گوشت را می توان در هر رژیم غذایی برای پسردار شدن ذکر کرد.

  هشدارها !!!
     -pH بدن باید متعادل شود! (به عنوان مثال، برخی از دانشمندان می گویند، باید کمی قلیایی باشد.) باید از اسیدوز و آلکالوز اجتناب کرد، زیرا ممکن است باعث مشکلات سلامتی شود.
       -نسبت مناسب بین مواد تشکیل دهنده قلیایی و اسید تشکیل دهنده در رژیم غذایی باید حفظ شود! (برخی از دانشمندان معتقدند که نسبت مناسب برای افراد سالم 3 تا 2 است و برای بیماران 4 تا 1).
       -در طول هر رژیم غذایی، از کمبود مواد غذایی اجتناب کنید (همچنین هنگام مصرف مواد غذایی قلیایی برای پسردار شدن). به یاد داشته باشید که سدیم بیش از حد، پتاسیم بیش از حد، کلسیم کم و منیزیم کم برای سلامتی مشکلاتی ایجاد می کند (زیرا ممکن است باعث مشکلات مربوط به کلیه، قلب و غیره شود).
       -قبل از شروع هر رژیم، با متخصص تغذیه خود مشورت کنید.

  رابطه بین رژیم غذایی مادر و جنسیت فرزند
  تحقیقات انجام شده نشان می دهد:
       -در گروهی از مادران که کالری زیادی مصرف می کنند، 56 درصد پسردار می شوند، در حالی که در گروهی که غذاهای کم کالری مصرف می کنند تنها 45 درصد پسردار می شوند.
       -برخی از مواد غذایی خاص در رژیم غذایی مادر نیز می توانند بر نتایج جنسیتی تأثیر بگذارند. غذاهای پر نمک و موز باعث پسردار شدن می شوند.
       -از سوی دیگر، قدیمی ها معتقدند خوردن محصولات لبنی باعث دختردار شدن می شود اما این گفته توسط تحقیقات علمی پشتیبانی نمی شود. برعکس به نظر می رسد بسیاری از محصولات لبنی در رژیم مادر باردار احتمال پسردار شدن را افزایش می دهد.
       -و بیشترین میزان ارتباط مواد تشکیل دهنده بین میزان غلات صبحانه مادر و جنسیت کودک او مشخص شد. بیش از یک کاسه غلات احتمال پسردار شدن را افزایش می دهد.
       -علاوه بر این، زنانی که پسردار شده اند مواد مغذی زیادی از قبیل پتاسیم، کلسیم و ویتامین C، E و B12 مصرف کرده اند.
      -کسانی که قبل از بارداری غذاهای پرکالری مصرف می کنند به احتمال بیشتر پسردار می شوند. در حالی که کسانی که رژیم غذایی کم کالری مصرف می کنند، اکثرا دختردار می شوند. بنابراین، اگر قصد دارید پسردار شوید، کاهش وزن نداشته باشید و مواد غذایی با کالری زیاد مصرف کنید.
      -شانس پسردار شدن برای زنانی که غلات برای صبحانه مصرف می کنند بیشتر است.
      -زنانی که بیشتر از غذاهای شور و گوشت بدون چربی قبل از بارداری استفاده می کنند احتمال پسردار شدن بیشتری دارند.

  3 اصل مهم در رژیم پسرزایی

  به نظر می رسد اسپرم مردانه محیط قلیایی واژن را ترجیح می دهد که در آن بین رژیم و انتخاب جنسیت ارتباطی وجود دارد.  آیا می دانید با خوردن غذاهای مناسب، احتمال پسر دار شدن را بطور چشمگیری افزایش می دهید؟ برای افزایش شانس خود را برای داشتن پسر غذاهای زیر را بخورید:
       -غذاهای پتاسیم و سدیم بالا
       -مواد غذایی قلیایی یا رژیم قلیایی
       -غذاهای تقویتی غنی از تستوسترون
  1. غذاهای غنی از پتاسیم و سدیم
  دلیل اینکه باید غذاهای غنی از پتاسیم و سدیم بخورید این است که این غذاها میزان اسیدیته مایعات بدن را کاهش می دهد. PH بدن شما توسط تراکم مواد معدنی غذاهای مورد استفاده شما تعیین می شود. یک بدن قلیایی به بارداری پسر کمک می کند در حالیکه بدن اسیدی به بارداری دختر کمک می کند. فهرست مواد غذایی غنی از پتاسیم برای مردان و زنان شامل:
       -سیب زمینی شیرین
       -موز
       -آووکادو
       -اسفناج
       -گوجه فرنگی
       -میوه های خشک (انجبر خشک، خرما، برگه زردالو، آلو یخارا خشک شده، کشمش)

  غذاهای غنی از سدیم برای مردان و زنان
       -اسنک های شور مانند چیپس سیب زمینی، آجیل شور
       -غلات

      -آب سبزیجات
       -سبزیجات کنسرو شده
       -گوشت بسته بندی شده Deli
       -سوپ
       -سس اسپاگتی
  توصیه می کنم هنگام مصرف مواد غذایی غنی از پتاسیم و سدیم مراقب باشید. پتاسیم بیش از حد می تواند منجر به خطراتی برای ضربان قلب می شود.

  2

  غذاهای قلیایی، غذاهایی هستند که وقتی مصرف می شوند بر سطح قلیایی بدن تاثیر می گذارند. هر غذایی که می خورید بر روی میزان اسیدی یا قلیایی بدن تاثیر می گذارد (سطح PH . (PH به اندازه گیری اسیدیته یا قلیایی مایع و بافت بدن می پردازد. در اینجا لیستی از غذاهای قلیایی برای پسر دار شدن وجود دارد:
  سبزیجات تازه و میوه بیشتر قلیایی
  برخی از سبزیجات و میوه های بسیار قلیایی عبارتند از:
       -پرتقال
       -لیمو و آب
      -سرکه سیب    
      -گوجه فرنگی
      -کلم
       -اسفناج
      -بروکلی
       -آووکادو
  یکی از بهترین روشهایی که توصیه میکنم سبزی ها و میوه ها را مصرف کنید، از طریق شربت ها است.
  3. غذاهای غنی از تستوسترون برای پسردار شدن
  سطح تستوسترون بالا (تستوسترون چیست؟ ) به افزایش احتمال پسردار شدن کمک می کند. تستوسترون از 2 مواد مغذی اصلی روی و ویتامین D تشکیل شده است. غذاهای زیر باعث تقویت تستوسترون بالا برای مادر و پدر می شود:
      -گوشت قرمز
       -ماهی قزل آلا
       -آجیل: آجیل برزیلی، بادام زمینی، گردو
       -اسفناج
       -صدف
      -میگو
       -تخم مرغ
  سعی کنید  پیش از باردار شدن این رژیم غذایی پسردار شدن را شروع کنید. به شدت به شما توصیه می کنم قبل از تلاش برای باردار شدن ویتامین ها و مکمل ها را حداقل 3 ماه قبل از باردار شدن مصرف کنید.

  غذاهای ممنوعه در رژیم غذایی پسرزایی

  اگر می خواهید نوزاد پسر داشته باشید، بهتر است این نوع غذاها را کمتر بخورید:
       غذاهای تند که حاوی سرکه، آبمیوه های مرکبات و میوه ها و طعم ترش / تند هستند.
       از خوردن غذاهای لبنی مانند شیر، پنیر، کره و بستنی اجتناب کنید.
       غذاهای حاوی پتاسیم مانند موز، بروکلی، سیب زمینی، اسفناج و جوانه بروسل مصرف کنید.
       بعضی از محققان معتقدند مصرف یک مکمل روزانه روغن پریموز شبانه باعث افزایش احتمال پسر دار شدن می شود.

  6 ماده موثر در تغذیه پسرزایی

  1. هویج – شاید بهترین ماده غذایی قلیایی برای پسردار شدن
  هویج نه تنها برای پسردار شدن خوب است (زیرا قلیایی، غنی از سدیم، پتاسیم، کم کلسیم و کم منیزیم است) بلکه برای سلامتی کلی بسیار عالی است و یکی از با ارزش ترین سبزیجات است. هویج برای پوست، چشم ها، کبد، خون (آنها در هنگام رنج بردن از کم خونی توصیه می شوند)، استخوان ها، دندان ها، قلب، روده بزرگ و غیره مفید است. این گیاه گرانبها خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد. با این حال، توجه داشته باشید که برخی از افراد به هویج حساسیت دارند. از نوشیدن آب هویج بیش از حد اجتناب کنید، زیرا هویج غنی از ویتامین A (که باعث بروز مشکلات مهم سلامتی در صورت مصرف بیش از حد آن می شود) و پتاسیم (مصرف آن باید هنگام رفع مشکلات کلیوی محدود شود) است.
  2. آب پرتقال – یک غذای عالی قلیایی برای پسردار شدن
  آب پرتقال – که باید تازه مصرف شود – نه تنها برای سلامت عمومی شما، بلکه برای افزایش احتمال پسردار شدن عالی است، زیرا قلیایی است و منبع خوبی از پتاسیم است. با این حال، مقدار سدیم موجود در آن بسیار کم است. همچنین مقدار کلسیم و منیزیم آن نیز بسیار کم است.
  3. گوجه فرنگی (سس) – غنی از پتاسیم
  یکی از غذاهای قلیایی برای پسردار شدن گوجه فرنگی است زیرا غنی از پتاسیم (به ویژه سس آن)، کم کلسیم و منیزیم است. علاوه بر این، این سبزیجات برای سلامتی عمومی بسیار مفید است.
  4. طالبی- یک عنصر مهم از فهرست مواد غذایی قلیایی
  طالبی یک میوه قلیایی است که پتاسیم بالایی دارد و کم کلسیم و منیزیم است به همین دلیل احتمال پسردار شدن زیاد می شود.
  5. زردآلو – بسیار غنی از پتاسیم
  میوه دیگری که قلیایی، غنی از پتاسیم، کم کلسیم و کم منیزیم است، زردآلو است. بنابراین، زردآلو باید در رژیم قلیایی زنان گنجانده شود تا پسردار شوند.
  6– امگا3
  در مورد رژیم غذایی پسر دار شدن باید امگا 3 را بالا برد و چون در عادات غذایی ایرانیان، مصرف ماهی و به ویژه ماهی‌های دریا که امگا 3 بالا دارند، محدود است، معمولا توصیه می‌شود حتما در حد 2 گرم در روز مکمل امگا 3 خالص دریافت شود، بنابراین حتما باید به مکمل امگا 3 توجه داشت. روغن غذا نیز باید مایع باشد.
   سایر مواد مغذی موثر:
      -توت فرنگی
      -انگور
      -کاسنی
      -فلفل سیاه
      -دنبه
      -زعفران
      -موز
      -جنسینگ
      -قاووت
      -کاهو
      -روغن زیتون
      -سیر و پیاز
      -بادمجون و سیب زمینی

  ممنوعیت اجرای رژیم غذایی برای پسردار شدن

  ابتدا باید مطمئن باشیم که ممنوعیت برای اجرای رژیم غذایی وجود نداشته باشد. ممنوعیت رژیم غذایی برای پسردار شدن در موارد زیر است و افراد مبتلا به بیماری‌های ذیل نباید این رژیم غذایی را رعایت کنند:
        -فشار خون بالا
        -ناراحتی‌های قلبی و عروقی
       -نارسایی‌های کلیوی
   پس از اثبات بارداری، زن باردار رژیم غذایی متعادل و مناسب دوران بارداری معمولی را ادامه می‌دهد و نیاز به رعایت محدودیت‌های رژیم پیش از بارداری نیست.

  روش نزدیکی برای پسر دار شدن!
  اگر قصد پسردار شدن دارید این مواد غذایی را بخورید

  منبع مطلب : www.alodoctor.com

  مدیر محترم سایت www.alodoctor.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مریم 9 ماه قبل
  0

  موز خیلی تاثیر گذار هست و مصرف موارد پر نمک

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  سلام

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  اگه یه ماهه حامله باشی بازم میشه رژیم بگیریی؟

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  سلام

  asma 2 سال قبل
  -1

  عرق کاسنی هم بخورین جواب میده

  1
  مریم 9 ماه قبل

  واقعا؟؟

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید