توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان دقیق پخش سریال از سرنوشت فصل سوم

  1 بازدید

  زمان دقیق پخش سریال از سرنوشت فصل سوم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  فصل سوم سریال از سرنوشت کی پخش میشه ؟ زمان دقیق پخش و تکرار از سرنوشت ۳

  فصل سوم سریال از سرنوشت کی پخش میشه ؟ زمان دقیق پخش و تکرار از سرنوشت ۳

  پخش فصل دوم “از سرنوشت” که ۲۷ قسمت بود، تا نیمه اسفند ادامه داشت. این سریال پتانسیل ادامه تا فصل‌های بعدی را نیز دارد اما بستگی به بازخوردها دارد. بازیگران اصلی در فصل سه تغییر نکردند اما تعدادی بازیگر به این فصل اضافه شده اند: مونا کرمی، محمد حسن حسینیان، فریده دریامج، فرخنده فرمانی زاده، فاطمه شکری، مسعود انتظاری از جمله این بازیگران هستند.

  همچنین حسین پاکدل در فصل سه این سریال هم به ایفای نقش پرداخته است و آتش تقی پور و محمدعلی تقوی نیز در فصل سه بازی ندارند.

  فصل های اول و دوم «از سرنوشت» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو روانه آنتن می‌شد. پنجشنبه‌ها خلاصه هفتگی این سریال در همین ساعت پخش می شد و ساعت بازپخش این مجموعه ۱:۳۰ بامداد، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵ بود. این سریال در ۶۰ قسمت به قلم محمدمهدی سلطانی و روح‌الله صدیق نگاشته شد. به احتمال قریب به یقین همین برنامه پخش برای فصل سوم سریال از سرنوشت نیز در نطر گرفته می شود.

  “از سرنوشت” از گروه فیلم و سریال شبکه دو که در سه فصل تولید شده است و داستان آن از رفاقت هاشم و سهراب دو پسربچه‌ پرورشگاهی آغاز می‌شود. آنها از کودکی در این مرکز زندگی می‌کنند تا به مرحله نوجوانی و جوانی می‌رسند. آنها که آرزوهای بزرگی را در سر می‌پرورانند، فراز و نشیب‌های زندگی‌شان محور روایت‌ اتفاقات این سریال می‌شود.

  بسیاری از طرفداران این سریال از بازی دارا حیایی و کیسان دیباج تعرف می کنند. دو بازیگر جوانی که علی رغم تجربه کم، توانستند مخاطب سریال را به خصوص در فصل دوم راضی نگه دارند.

  کرونایی شدن از سرنوشت!

  بسیاری از مخاطبین و طرفداران سریال از سرنوشت همچنان منتظر پخش فصل سوم این سریال هستند. تصویربرداری فصل سوم تا قبل از اسفند ماه با جدیت ادامه داشت اما با شیوع ویروس کرونا پروژه به حالت تعلیق در آمد. در حال حاضر تنها سریال هایی که در مرحله نهایی پخش در ایام ماه رمضان هستند به صورت محدود تصاویر نهایی خود را ضبط می کنند.

  هنوز از زمان شروع به تصویربرداری سریال «از سرنوشت ۳» خبری نیست اما آنطور که پیداست تا زمانی که کرونا فروکش نکرده این پروژه همچنان در تعلیق خواهد ماند. اخبار تمیلی را از طریق همین صفحه دنبال کنید.

  استوری کیسان دیباج درباره پخش از سرنوشت

  در حالی‌که همه منتظر شروع فصل سوم سریال از سرنوشت هستند پیش از این دارا حیایی در استوری اینستاگرام خود خبر داده بود پخش فصل سوم از خرداد ماه آغاز می‌شود. حالا کیسان دیباج نیز نوشته است: فصل سوم از سرنوشت؛ به زودی. به این ترتیب شمارش معکوس برای این سریال آغاز شد.

  در فصل قبل هاشم و سهراب آماده شدند تا به سوی زندگی جدید خود بروند و پله‌های موفقیت را یکی بعد از دیگری پشت سر بگذارند اما اوضاع در فصل سوم چگونه رقم خواهد خورد. آنچه مسلم است این است که همه چیز بر وفق مراد نخواهد بود. به زندان افتادن هاشم که البته دلیل آن هنوز معلوم نیست نشان می‌دهد باز هم دو رفیق قدیمی با مشکلاتی مواجه خواهند شد و حتی اختلافاتی نیز میان آنها بروز خواهد کرد.

  آخرین خبر؛ از سرنوشت ۳ در مراحل پایانی تدوین

  فصل سوم سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان در مرحله پایانی تدوین است. فصل اول این مجموعه به کارگردانی محمدرضا خردمندان و فصل دوم به کارگردانی علیرضا بذرافشان سال گذشته روی آنتن شبکه دو رفتند.

  این سریال به اتفاقات دوران نوجوانی دو شخصیت اصلی یعنی هاشم و سهراب می‌پردازد که ایفای نقش آن‌ها را دارا حیایی و کیسان دیباج بر عهده دارند. «از سرنوشت» در ۵۰ قسمت به قلم محمدمهدی سلطانی، روح‌الله صدیق و سارا خسروآبادی نگاشته شده است. این سریال کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو که در سه فصل تولید شده است.

  منبع مطلب : koolakmag.ir

  مدیر محترم سایت koolakmag.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان دقیق پخش فصل سوم سریال از سرنوشت بازیگران و خلاصه داستان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان پخش سریال از سرنوشت فصل سوم + عکس

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر، سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان دو فصل موفق را پشت سر گذاشت و فصل سوم این سریال به زودی آماده پخش میشود.

  از سرنوشت یکی از سریال های پربیننده تلویزیون است که پخش آن سال گذشته آغاز شد و دو فصل آن ساخته و پخش شد و توانست نظرات مثبت زیادی از بیننده های شبکه دو سیما دریافت کند و فصل سوم این سریال هم به زودی روی آنتن میرود.

  علیرضا آرا بازیگر سریال از سرنوشت صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازی در این سریال به روز کرد.

  محمدرضا خردمندان کارگردانی فصل اول و سوم سریال از سرنوشت را برعهده دارد و علیرضا بذرافشان دومین فصل این سریال را کارگردانی میکند.

  از سرنوشت سریالی درباره مشکلات زندگی و مسائل اجتماعی دو کودک است که در پرورشگاه زندگی میکنند و سرنوشت آنها تا دوران نوجوانی و جوانی در سریال از سرنوشت به تصویر کشیده میشود.

  به گزارش نمناک، امیررضا فرامرزی و راستین عزیزپور دو بازیگر اصلی سریال از سرنوشت هستند که نقش نوجوانی آنها را دارا حیایی و کیسان دیباج بازی میکنند.

  این سریال کاریست از گروه فیلم و سریال شبکه دو که در سه فصل تولید شده است و داستان آن از رفاقت هاشم و سهراب دو پسربچه‌ پرورشگاهی آغاز می‌شود. آنها از کودکی در این مرکز زندگی می‌کنند تا به مرحله نوجوانی و جوانی می‌رسند. آنها که آرزوهای بزرگی را در سر می‌پرورانند، فراز و نشیب‌های زندگی‌شان محور روایت‌ اتفاقات این سریال می‌شود.

  تیزر سریال از سزنوشت

  زمان پخش و تکرار سریال از سرنوشت

  «از سرنوشت» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو روانه آنتن می‌شود. پنجشنبه‌ها خلاصه هفتگی این سریال در همین ساعت پخش خواهد شد و ساعت بازپخش این مجموعه ۱:۳۰ بامداد، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵خواهد بود.

  به گزارش جدول یاب، «از سرنوشت» در ۶۰ قسمت و ۳ فصل به قلم محمدمهدی سلطانی و روح‌الله صدیق نگاشته شده است.

  بازیگران سریال از سرنوشت

  مجید واشقانی ، فریبا نادری ، لیلا بلوکات ،حسین پاکدل، حبیب دهقان نسب، مائده طهماسبی، کامران تفتی، مهدی صبایی، میترا رفیع،علیرضا استادی، مریم کاظمی، علیرضا آرا، بهزاد داوری، سارا والیانی، دارا حیایی، فاطیما بهارمست، کیسان دیباج، مرضیه موسوی، امیررضا فرامرزی، راستین عزیزپور، مونا کرمی و ... بازیگران سریال از سرنوشت را تشکیل میدهند.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  آخه کدوم فصلش پخش میشه 3 ماه قبل
  0

  آخه کدوم فصلش پخش میشه

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  الکی میگن شبکه ۲ پخش میشه ساعت ۲۱.۳۰ ولی دروغه 😒

  -1
  آخه کدوم فصلش پخش میشه 3 ماه قبل

  آخه کدوم فصلش پخش میشه

  ارمیتا 5 ماه قبل
  0

  سلام میشه بگید فصل سوم از سرنوشت کی شروع میشه لطفا بگید

  نینا 5 ماه قبل
  0

  الان در شبکه دو کدام فصل پخش میشود ؟

  مهدی 1 سال قبل
  4

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید