توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان واریز حقوق نیروهای مسلح

  1 بازدید

  زمان واریز حقوق نیروهای مسلح را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  زمان واریز حقوق بازنشستگان نیروی های مسلح

  زمان واریز حقوق بازنشستگان نیروی های مسلح

  معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت اقتصاد اعلام کرد: حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری مشمول و لشکری، واریز شد.

  به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شادا معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری مشمول و لشکری، کمیته امداد، بهزیستی و نیرو‌های نظامی و انتظامی تامین اعتبار و در وجه دستگاه‌های اجرایی مربوط واریز گردید.

  در این اطلاعیه آمده است: پرداخت بموقع حقوق بازنشستگان، از جمله اولویت‌های وزارت اقتصاد است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

  برای مشاهده اخبار حقوق بازنشستگان اینجا کلیک کنید

  برای مشاهده اخبار حداقل حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک کنید

  منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

  مدیر محترم سایت www.e-estekhdam.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخرین اخبار حقوق بازنشستگان در سال 99 | «ای استخدام»

  آخرین اخبار حقوق بازنشستگان در سال 99 | «ای استخدام»

  اخبار حقوق بازنشستگان

  در این صفحه، آخرین اخبار در خصوص حقوق و دستمزد بازنشستگان اعم از لشکری، کشوری، تامین اجتماعی و فرهنگیان عزیز قرار داده می‌شود و شما همراهان «ای استخدام» می‌توانید از طریق جداول زیر به بررسی آخرین وضعیت حداقل حقوق بازنشستگان بپردازید.

  همچنین بن بازنشستگان تامین اجتماعی از ۴۸ هزار تومان به ۶۰ هزار تومان، حق اولاد از ۱۲ به ۱۵ هزار تومان، حق مسکن از ۲۲ هزار تومان به ۳۰ هزار تومان، حق همسر از ۵۹ هزار تومان به ۶۰ هزار تومان افزایش می‌یابد و در نهایت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین خواهد شد.

   با بررسی‌های صورت پذیرفته در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، بخش دولتی و فرهنگیان میزان حداقل حقوق این دسته از عزیزان مطابق جدول فوق مورد برای سال ۹۹ مورد بازبینی قرار گرفت.

  منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

  مدیر محترم سایت www.e-estekhdam.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نحوه محاسبه جداول همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشکری

  اعلام نحوه محاسبه جداول همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشکری

  به گزاربانک اول به نقل از وزارت دفاع، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا گودرزی، رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح و اکبر شیرمحمدی مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری  با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری به بررسی موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری پرداختند.

  سردار گودرزی (رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح) با اشاره به اینکه در راستای برنامه ششم دولت تصمیم گرفت همسان‌سازی را به صورت یک مرتبه اجرایی کند، گفت: مقدمات کار چند ماه است که آغاز شده لذا بحث‌های مختلف کارشناسی در بین بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح و صندوق بازنشستگی در حال انجام است و در نهایت قرار بر این شد تا در حقوق مهرماه همسان‌سازی را اجرا کنیم.

  او با اشاره به اینکه مبنای همسان سازی برای اجرا ۹۰ درصد حقوق شاغلین فعلی است که اساس اصلی موضوع است افزود: جداول مربوطه تنظیم و ابلاغ شده و اکنون مراحل تنظیم حکم حقوقی و تنظیم فیش حقوقی بازنشستگان نیرو‌های مسلح در حال انجام است و در حقوق مهرماه برای همه بازنشستگان نیرو‌های مسلح اعمال خواهد شد.

  رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح تصریح کرد: نحوه محاسبه جداول به این صورت است که یک عدد برای هر طبقه شغلی تعیین شده و مبنای تعیین این عدد میانگین حقوق شاغلین در آن طبقه است، به طوری که میانگین حقوق شاغلین در هر طبقه مشخص شده و این عدد در جدول تعیین شده است و لذا ملاک محاسبه قرار می‌گیرد.

  سردار گودرزی ادامه داد: بازنشسته لشکری ۳۰ سال خدمت در پایین‌ترین طبقه، حقوق پایین‌تر از چهار میلیون و پانصد هزار تومان دریافت نمی‌کند بنابراین در طبقات مختلف حقوق متفاوت است.

  او با اشاره به اینکه پیش بینی شده تا حقوق بازنشستگان یا شاغلین نیرو‌های مسلح همواره ۲۰ درصد بالاتر از حقوق بازنشستگان کشوری باشد اظهار کرد: در این جدول بخشی از این ۲۰ درصد لحاظ شده و بخش دیگری لحاظ نشده است و دلیل آن محدودیتی بود که درخصوص ۹۰ درصد حقوق شاغلین داشتیم.

  رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح افزود: مکاتبات مختلفی با سازمان برنامه و بودجه شده است و هفته گذشته آخرین جلسه برگزار و توافق شد تا این موضوع اجرایی شود و پس از آن مقرر شد تا کمیسیونی که در سازمان برنامه و بودجه، سازمان استخدامی، صندوق کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح تشکیل شود تا درباره مانده‌ای که از محل ۲۰ درصد می‌ماند تصمیم گیری شود.

  سردار گودرزی خاطرنشان کرد: هر تصمیمی که گرفته شده، در ۶ ماه باقیمانده سال هم نیز اجرایی خواهد شد، لذا عملاً حقوق بر اساس همسان‌سازی پرداخت خواهد شد و برای سال آینده نیز این روند ادامه خواهد داشت.

  او با اشاره به اینکه امسال برای بازنشستگان چند وام را دنبال کرده‌ایم، گفت: برای حدود ۱۰۰ هزار نفر از بازنشستگانمان وام ۱۰ میلیون تومانی قرض‌الحسنه پرداخت خواهیم کرد، این وام به کسانی تعلق می‌گیرد که تاکنون از ما وامی دریافت نکرده‌اند، وام دیگری را امسال پیش‌بینی کرده‌ایم که راجع به بحث اشتغال فرزندان پیشکسوتان است، این وام را تا سقف ۵۰ میلیون تومان پیش‌بینی کرده‌ایم و لذا این وام را برای فرزندان پیشکسوتانی که اقدام به کار آفرینی می‌کنند دنبال خواهیم کرد.

  رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح عنوان کرد: برای همه بازنشستگان که فرزندانشان ازدواج می‌کنند، ما خودمان بدون‌ مراجعه آن‌ها ۱۰ میلیون تومان وام خرید جهیزیه برای آنها فراهم می‌کنیم، همچنین وام دیگری را به نام وام جعاله که تا سقف ۲۰ میلیون تومان است، را دنبال می‌کنیم که با همکاری بانک‌ها این موضوع انجام خواهد شد.

  سردار گودرزی با اشاره به اینکه در همسان سازی به بحث نحوه محاسبه جدول توجه شده است، افزود: جدول و امتیازات بر مبنای جایگاه شغلی افراد است، اگر افراد علاوه بر جایگاه شغلی دارای رتبه حقوقی باشند، برای هرکدام از این رتبه‌ها امتیاز جداگانه‌ای در نظر گرفته می‌شود، کسانی که سنوات ارفاقی دریافت کردند، آن را جزو سنوات خدمت محاسبه می‌کنیم و از حقوقشان کسر نخواهد شد.

  او با اشاره به اینکه ما کسورات را از دولت دریافت نمی‌کنیم بلکه این کسورات در اختیار دولت است، گفت: دولت ۷۱ درصد به صورت مستقیم کمک می‌کند و بخشی از آن کسورات و بخش دیگر هم از آورده خود سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح است که به حقوق کمک می‌کند.

  سردار گودرزی بیان کرد: ما در سازمان تامین اجتماعی بر روی این موضوع کار کرده‌ایم و طرحی را تهیه کرده ایم که به سازمان امور استخدامی تحویل داده شده است، اما عملاً نیازمند بازنگری است، اگر صندوق‌ها بخواهند به جایی برسند باید بدانیم که تنها راه چاره بحث کارکرد بیمه‌ای صندوق‌ها است لذا احیا کردن کارکرد بیمه بهترین راهکار است، اما کشور ما شرایط خاص خود را دارد و باید بر روی آن کار کارشناسی شود، مجلس، دولت و صندوق‌های سازمان تامین اجتماعی باید در خصوص این موضوع چاره اندیشی کنند.

  او تصریح کرد: برای این کار بزرگ باید همکاری مشترک بین دولت، سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح و صندوق بازنشستگی کشوری انجام می‌شد و همه باید در این رابطه کمک می‌کردند، در سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح راجع به بحث شرکت‌هایی که واگذار شده‌اند کار‌های صورت گرفته است، انشاءالله در شرایط مناسب آن میزان اعتباری که منظور شده را بتوانیم به فروش برسانیم تا حقوقی را که به عهده سازمان گذاشته شده را بتوانیم تامین کنیم.

  منبع مطلب : www.bankavl.com

  مدیر محترم سایت www.bankavl.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : نظراتون بیخیال کی واریزمیکنن

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حمیدم 2 ماه قبل
  -1

  تاریخ دقیق واریزی حقوق بازنشسته ناجا ممنون

  جلال ملکی 9 ماه قبل
  0

  مدت منتطق ما را کی پرداخت میکنن مگر ما برای این مرز وبوم نجگیدیم چرا حق ما را پایمال میکنن از خدا نمیترستد بجه هامون همه بیکار نون خوردن نشان را ما با این شندل غاز باید بدیم پس بخدا کی میخواهید جواب بدن فرزدان دیگران که ایم جنگ هم نشنیدن همه را با پاری بردن یر کار بچه های من نظامی ها اکثرا بیکار وکادگری میکنن با مدارک بال کی بفکر ما هستید

  جلال ملکی 9 ماه قبل
  0

  من خودم از تاریخ ۱ ۷ ۵۹ الی تاریخ ۲۰ ۸ ۷۱ در جبه که میشود ۱۱ سال و۴ ماه و۲۶ روز چقدر بمن باید حق منتطقه عملیاتی بمن وامثال من بدهند

  یدالله استرکئ 9 ماه قبل
  1

  حق حضوردر جبهه چی میشود

  -1
  جلال ملکی 9 ماه قبل

  منکه که ۸ سال در جنگ بودم وبعد از جنگ همبیش از سه سال ونیم در جبه موند چقدر بمن تعلق میگیر

  ناشناس 11 ماه قبل
  4

  نظراتون بیخیال کی واریزمیکنن

  1
  جلال ملکی 9 ماه قبل

  کی حق جبه ما را واریز میکنن

  ناشناس 12 ماه قبل
  3

  با درود برشما عزیزان که زحمت نکشید ومارا در جریان اخبارها قرار میدهید ولی به روز رسانی تست با تشکر

  برای ارسال نظر کلیک کنید