توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان واریز پول فروش سهام عدالت کارگزاری مفید

  1 بازدید

  زمان واریز پول فروش سهام عدالت کارگزاری مفید را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آغاز واریز جدید پول سهام عدالت در کارگزاری مفید

  آغاز واریز جدید پول سهام عدالت در کارگزاری مفید

  به گزارش تجارت‌نیوز، پس از وقفه حدود دو ماهه در واریزی پول سهام عدالت، از هفته گذشته واریزی‌های حاصل از فروش سهام عدالت از سر گرفته شد، اما سهامداران نسبت به این واریزی‌ها ناراضی هستند زیرا همچنان مبلغ آنها کمتر از 100 هزار تومان است.

  در این خصوص کارگزاری مفید نیز همانند فارابی (سامانه سعدی) از فرایند کند فروش سهام عدالت می‌گوید اما از فروش سهام عدالت در روزهای آینده خبر داده است.

  روابط عمومی کارگزاری مفید در خصوص فروش سهام عدالت طی هفته‌های اخیر به تجارت‌نیوز اعلام کرده است: به طور کلی با توجه به شرایط بازار در هفته‌های گذشته و طبق قواعد تعیین شده برای فروش سهام عدالت، عملیات فروش این نوع سهام با دشواری پیش می‌رود. فروش سهام عدالت به طور بلوکی مبتنی بر مذاکره با خریداران بزرگ است. این مذاکرات دائما جریان دارد اما درجه موفقیت آن را شرایط بازار تعیین می‌کند.

  براساس اعلام کارگزاری مفید، باوجود این، طی روزهای گذشته که شرایط بازار اندکی بهبود یافته، فروش سهام عدالت از سوی کارگزاری مفید موفقیت بیشتری داشته است. بخشی از تقاضاهای فروش را پاسخ داده و فرایند واریز وجوه طبق روال پیش می‌رود. فروش سهام باقی مانده در دستور کار قرار دارد و مذاکرات برای آن در جریان است اما این موضوع بستگی به شرایط بازار دارد.

  اخبار مرتبط با سهام عدالت را در صفحه اختصاصی سهام عدالت در تجارت‌نیوز بخوانید.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پاسخ کارگزاری مفید به مشکلات سهام عدالت / چقدر از پول سهام عدالت پرداخت شده است؟

  پاسخ کارگزاری مفید به مشکلات سهام عدالت / چقدر از پول سهام عدالت پرداخت شده است؟

  به گزارش تجارت‌نیوز، فروش سهام عدالت از طریق شرکت‌های کارگزاری بورسی یک هفته پس از آغاز ثبت سفارش فروش در بانک‌ها شروع شد و کارگزاری‌ها تقریبا از نیمه خرداد ماه مجاز شدند که درخواست فروش سهامداران را تا سقف 30 درصد دریافت و سپس نسبت به فروش و واریز پول سهام آنها اقدام کنند.

  اما از یک سو تاخیر یا عدم واریز پول و از سوی دیگر مبلغ واریزی برای سهام عدالت موجب اعتراض سهامداران شده است و نارضایتی نسبت به هر دو نوع کارگزاری بانکی و غیربانکی را در پی داشته است.

  بر اساس رتبه‌بندی سازمان بورس و اوراق بهادار در سال گذشته شرکت کارگزاری مفید در رتبه نخست قرار گرفت، بنابراین پیش‌بینی می‌شود برای فروش سهام عدالت نیز سهامداران زیادی به این کارگزاری مراجعه کنند اما آنطور که از آمارهای ارائه شده در ادامه تنها حدود پنج درصد از رقم کل سهام عدالت فروخته شده در بازار سرمایه از طریق کارگزاری مفید انجام شده است.

  در طی دو ماه گذشته سهامداران بسیاری اعتراض خود را نسبت به کارگزاری‌ها در قالب کامنت در سایت تجارت‌نیوز ثبت کرده‌اند و تجارت‌نیوز مطالبات سهامداران از کارگزاری‌ها را پیگیری کرده است؛ در این گزارش روابط عمومی کارگزاری مفید روند فروش و واریز پول سهام عدالت در این کارگزاری را تشریح می‌کند و به جند سوال در این باره پاسخ می‌دهد که در ادامه می‌خوانید.

  چه تعداد سهامدار سهام عدالت برای فروش سهام خود به کارگزاری مفید مراجعه کرده‌اند و سهام چه تعداد از آنها فروخته شده است؟

  طبق آمارهای استخراج شده تا تاریخ 30 تیر، تعداد متقاضیان فروش سهام عدالت که به کارگزاری مفید ارجاع شده‌اند، 52 هزار و 640 نفر بوده است و فرآیند فروش سهام همه این افراد انجام شده است.

   پول سهامداران در مجموع چقدر و در چند نوبت واریز شده است؟

  مجموع مبلغی که بابت فروش سهام عدالت از تاریخ 18 خرداد تا دوم مرداد از سوی کارگزاری مفید فروخته شده است، 108 میلیارد تومان بوده که حدود پنج درصد از رقم کل سهام عدالت فروخته‌شده در بازار سرمایه کشور است.

  از سوی کارگزاری مفید در 14 نوبت مجموعا مبلغ 80 میلیارد تومان به حساب افراد واریز شده است.

  مبلغ 900 میلیون تومان به دلیل مغایرت حساب از سوی بانک برگشت داده شده است. واریز مبلغ 28 میلیارد تومان نیز در انتظار دریافت اطلاعات حساب افراد از سوی سپرده‌گذاری مرکزی است؛ این مبلغ مربوط به فروش سهام از تاریخ 31 تیر تا دوم مرداد است که طبق روال معمول به محض دریافت اطلاعات حساب افراد، واریز آن صورت می‌گیرد. (این آمار تا دوم مرداد است)

  برخی از مشتریان کارگزاری مفید معترض هستند که پس از دو ماه هنوز پولی به حسابشان ریخته نشده یا سهامشان فروخته نشده است، مشکل این افراد چیست؟

  روش کار اینگونه است که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی تقاضاهای فروش را دریافت و تجمیع می‌کند؛ تقاضاها را به طور روزانه در قالب سفارش‌های فروش را به کارگزاری‌ها اعلام می‌کند و سهام مورد نظر به پرتفوی کارگزاری اضافه می‌شود.

  در مرحله بعد بلافاصله فروش سهام مورد نظر آغاز می‌شود. بعد از فروش سهام، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به مدت دو تا سه روز کاری اطلاعات افراد و شماره حساب آن‌ها را برای واریز وجوه اعلام می‌کند.

  فرایند واریز وجه از سوی مفید حداکثر یک روز پس از دریافت اطلاعات حساب انجام می‌شود و هیچ پولی نزد شرکت باقی نمی‌ماند. حتی اطلاعاتی که روزهای چهارشنبه عصر دریافت می‌شود، در روز پنجشنبه که روز تعطیلی بورس و شرکت است، واریز می‌شود.

  آیا پول سهامداری برگشت خورده است؟

  طبق اطلاعات فروش سهام و واریز وجوه از سوی کارگزاری مفید، تاکنون حدود یک درصد مبالغ واریزی به دلیل مغایرت‌هایی که بانک تشخیص می‌دهد، برگشت داده شده است. مرکز تماس مفید که با 515 نیروی فعال در خدمت مشتریان مفید است، با این افراد تماس می‌گیرند و اطلاعات جدید دریافت می‌کنند که بتوان این وجوه برگشتی را بار دیگر واریز کرد.

  تاکنوندر یک نوبت 140 میلیون تومان از وجوه برگشتی با اصلاح اطلاعات از سوی مرکز تماس کارگزاری مفید، واریز شده است.

  آیا به سهامدارانی که سهامشان فروخته نشده یا پول آن واریز نشده، اطلاع رسانی شده است؟

  سهامدارانی که پول به حسابشان واریز می‌شود، از سوی کارگزاری مفید پیامک واریز وجه را دریافت می‌کنند. آن دسته از افرادی که مغایرت حساب داشته‌اند نیز از سوی مرکز تماس مفید با آن‌ها تماس گرفته می‌شود.

  در کارگزاری مفید مسئله‌ای با عنوان سهام فروخته نشده باقی نمی‌ماند مگر آنکه سفارش آن را از سپرده‌گذاری مرکزی دریافت نکرده باشد. البته تنها یک دلیل برای تاخیر در فروخته نشدن سهام می‌تواند وجود داشته باشد که دلیل آن شرایط بازار است. بسته بودن نماد برخی شرکت‌ها به ویژه در روزهایی که فصل مجامع است، موجب می‌شود که فروش سهام آن‌ها در انتظار باز شدن نماد بماند. این دست موارد به شرایط بازار وابسته است و در اختیار کارگزاری نیست. به عنوان مثال در حال حاضر حدود 20 میلیارد تومان سهام که تاریخ تقاضای فروش آن از سپرده گذاری، 31 تیر به بعد ثبت شده، در حال فروش است و بسته به شرایط بازار و بازشدن نمادها در حال فروش آن هستیم.

   شرکت سپرده گذاری اعلام کرد که سهام ۶۰۰ هزار نفر از کسانی که درخواست فروش داشته‌اند فروخته نشده است، آیا این موضوع شامل کارگزاری مفید هم می‌شود ؟

  خیر این موضوع شامل کارگزاری مفید نمی‌شود. درخواستی وجود ندارد که به فروش نرسد. فقط ممکن است کسانی که درخواستشان طی دو روز گذشته ثبت شده و هنوز سفارششان به دست مفید نرسیده باشد، در انتظار باشند وگرنه مفید کما فی السابق به مجرد دریافت اطلاعات از سوی شرکت سپرده گذاری با بالاترین اولویت پرداخت را انجام خواهد داد.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان واریز پول فروش سهام عدالت در کارگزاری مفید

  زمان واریز پول فروش سهام عدالت در کارگزاری مفید

  به گزارش راهبرد معاصر زمان واریز پول فروش سهام عدالت در کارگزاری مفید در حالی اعلام شد که بسیاری از مردم از نحوه و زمان پرداخت ناراضی بودند و فروشندگان سهام عدالت میتوانند با توجه به ارزش سهام خود اقدام به فروش کنند.

  فروش سهام عدالت تاکنون اعتراضات بسیاری را باخود به همراه داشته است. سهام عدالت در زمان دولت احمدی نژاد برای مردم در نظر گرفته شد. سهام عدالت مختص به قشر خاصی نمی باشد. سهام عدالت در ابتدا سهم 1000000 میلیون تومانی بود که با گذشت زمان تبدیل به 500 واحد سهم شد. سهام عدالت در ابتدا قابل فروش نبود.

  پس از ابلاغیه مقام معظم رهبری در ۹ اردیبهشت ماه مبنی بر آزادسازی سهام عدالت، به مشمولان این سهام این فرصت داده شد تا مدیریت مستقیم یا غیرمستقیم را برای سهام خود انتخاب کنند. پس از آن و در ۶ خردادماه امکان فروش ۳۰ درصد از این سهام و همچنین در ۱۹ مردادماه امکان فروش ۳۰ درصد دیگر، یعنی در مجموع ۶۰ درصد از سهام عدالت برای آن دسته از مشمولانی که روش مستقیم را انتخاب کرده بودند فراهم شد.

  البته افراد مستقیما اجازه فروش سهام خود را ندارند و برای فروش باید سفارش خود را نزد کارگزاری یا بانک ثبت کنند. در نهایت کارگزاری ها بنا به تشخیص خودشان (درمورد زمان و قیمت) اقدام به فروش سهام کرده و وجه حاصل از فروش را به حساب سهامدار واریز می کنند.

  این فرایند درحالی باید طی شود که همچنان صدای اعتراض بسیاری از سهامداران درمورد عدم واریز وجه حاصل از فروش سهام عدالتشان به گوش می رسد. صدای اعتراض این افراد تا حدی بالا رفت که فرهاد دژپسند-وزیر امور اقتصاد و دارایی-  از فروشندگان سهام عدالت خواست  چنانچه با تأخیر غیرمعمول در واریز مبلغ حاصل از فروش سهام عدالتشان مواجه شدند، مشکل خود را در بخش ارتباط مستقیم با وزیر امور اقتصادی و دارایی که در پورتال این وزارتخانه به نشانی mefa.gov.ir تعبیه شده است، برای پیگیری واحد ارتباطات مردمی این مرکز با درج مشخصات فردی، شماره تماس و کد هویت ملی مطرح کنند.

  علاوه بر این، فروشندگان سهام عدالت پس از طرح مشکل خود در پورتال این وزارتخانه، برای آگاهی از نتیجه درخواست مطروحه در پورتال این وزارتخانه، می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۹۶۷۳۰۰- ۰۲۱ تماس بگیرند.

  این مباحث درحالی مطرح شده است که همچنان بسیاری از مخاطبان در تماس با این خبرگزاری اعتراض خود را ابراز کرده و بر این موضوع تاکید کرده اند که بین یک تا سه ماه است که سفارش فروش خود را نزد بانکها یا کارگزاری ها ثبت کرده اند اما پولی به حسابشان واریز نشده است.

  البته این فقط یک روی ماجرا است و روی دیگر این سکه از گله دیگر سهامداران درمورد نحوه فروش سهام عدالت حکایت دارد. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که یکی از دلایل نزول اخیر شاخص کل بورس نحوه فروش سهام عدالت و رقابت کارگزاری ها در فروش سهام  عدالت بوده است  که در نهایت باعث کاهش ارزش سهام عدالت  نیز شد.

  در این راستا پیگیری ها برای جویا شدن چرایی تاخیر در واریز وجه حاصل از فروش سهام عدالت بی نتیجه ماند و حسین فهیمی-سخنگوی طرح آزادسازی سهام عدالت- پاسخگو نبود. هرچند ممکن است بسیاری از فروشندگان پول خود را دریافت کرده باشند اما انتظار می رود سخنگوی طرح آزادسازی سهام عدالت و شرکت سپرده گذاری مرکزی پاسخگوی مطالبه مردم باشند.

  تنها پاسخ شرکت سپرده گذاری مرکزی درمورد این ماجرا مربوط به ۱۹ تیرماه است که  اعلام کرد   با توجه به اینکه مشمولان سهام عدالت به صورت حضوری و الکترونیکی در بازار سرمایه احراز هویت نشده اند و تنها از طریق ارائه شماره شبای بانکی و تلفن همراه به نام خود احراز هویت آنها انجام شده است، لذا هموطنان و مشمولانی که اطلاعات هویتی آنها با کوچکترین مشکلی روبرو بوده از مرحله سفارش گیری حذف شده‌اند؛ بنابراین سفارش فروش تعدادی از مشمولان سهام عدالت به دلیل نقایص فوق کنسل شده و سهام آنها اصلا به فروش نرفته تا پول آن را دریافت کنند، زیرا برای بانک، کارگزاری و شرکت سپرده گذاری مرکزی باید مسجل شود که درخواست فروش سهام عدالت حتماً از سوی سهامداران وارد سامانه‌ها شده است نه شخص دیگر.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  کمال دیانت : سلام من نزدیک یک سال است ۶۰درصدسهام خودرافروختم که ۱۰میلیون میباشدولی تنها۲میلیون به حسابم آمده طی چندمرحله.خواهشمندم به من بگیدبقیه پولم کی واریزمیشودچون خیلی احتیاج دارم

  حمید : سلام من الان ده ماه هست که سهام رابرافروش گذاشتم هنوز خبری نشده بایدازکجا پیگیری کنیم

  میکائیل : س من ۶ماهه سهامم رافروختم ولی وجهی دریافت نکردم لطفا رسیدگی کنید مردم چون نیاز دارن میفروشن به امیداینکه پولی دستشان رابگیرد

  reza : سلام واقعن نمیدونم باید چی بگگم با این وضع گرونی و بیکاری ی آدم متاهل باید جواب زن و بچش چی بده حقمون بهمون بدین چیز زیادی نمیخایم ما مردم به خدا

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زکیه 2 روز قبل
  0

  من از مرداد ماه پارسال سی درصد دوم فروختم چرا نمیدین اخه من یک زن تنها بی سرپرستم نیاز دارم اخه چرا کسی به داد ادم نمیرسه

  امید 4 روز قبل
  0

  سلام .من حدود ۱سالو نیم میشه که رفتم ۶۰درصد ازسهاممو فروختم گفتم تا یکهفته دیگه واریز میشه پولی کع بحسابم نیومده هیچی سودشم قطع شده .الان دوباره رفتم کافینت میگه شما شما فروش مستقیم هستین نمیتونین بفروشین.ولی به ۱۵۶۹تماس میگیرم میگه میتونی بفروشی حالا باید چکار کنم.این مشکل مارو حل کنید

  ناشناس 4 روز قبل
  0

  سطل زباله ها چیزی ندارند خوزستانی گرسنه است چرا پول سهام واریز نمی شه مگر ما ایرانی نیستیم مگرخدا را فراموش کرده اید من که واگذارتون کردم خدای عدالت

  سعید 7 روز قبل
  0

  سلام خداوکیل گرفتاریم هزارجورمشکل داریم ازبدبختی سهاموگذاشتیم فروش جان عزیزتان پول سهام واریزکنیدملت گرفتارن بیشترمون منطقه محرومیم یکساله اقدام به فروش کردیم خبری ازپول نشد که نشد لطفا رسیدگی کنید

  داریوش 13 روز قبل
  -1

  اگه بخواین بفروشین آدمای زیادی توی جامعه هستن که میخرن اما نمی‌خواین بفروشین چون سودی برا شما نداره اگه مردم رو درک میکردین تا الان از دستشون میگرفیتن نه از پا

  ناشناس 13 روز قبل
  0

  سلام‌ماهم یک ساله که سهامون فروختیم ۶۰درصدمون اما پول واریز نکردن لطفا پول مارو زود تر واریز کنید لازمش داریم

  ... 13 روز قبل
  1

  سلام سری اول که فروش سهام عدالت شروع شد بنده ۶۰٪ از سهام رو گذاشتم برا فروش کار گذاری مفید که مبلغ ناچیزی به حسابم واریز شد و طی این دوسال چیزی دیگه به حسابم واریز نشد .

  0
  زهرا 2 روز قبل

  دوست عزیز حتما سهامت لغو شده دوبارع بزنش فروش منم همی مشکل داشتم اومدم نگاکردم می بینم کافی نتی فقط پول گرفت وگرن برام بفروش نرفت دوماع الکی انتظار کشیدم همی الان خودت بزن سایت کارگزاری مفید سهام عدالت میتونی ببینی ک لغوشدع

  عیسی 18 روز قبل
  0

  س من سهام خود را ۶۰ درصد را فروختم ولی پول ۳۰ درصد را دریافت کردم حالا برایه بقیش کجا باید پیگیری کنم

  خانم شهریاری 18 روز قبل
  0

  دودفعه همون اول که سهام فروختم پارسال همش دودفعه به حسابم ۴۰۰تومن ریخته شد دیگه خبری نشد توروخدابفکرمردم باشید مستاجرم اجاره خونه میدم سخته

  حسین 20 روز قبل
  1

  سلام من حدود دوماه میشه ۶۰درصد سهام عدالت رادرکارگزاری مفید فروخته ام اما یک ریال هم واریز نکرده اند

  0
  زهرا 2 روز قبل

  بالا او دوست عزیز راهنمایی کردم شماهم ی چکی انجام بدین

  ناشناس 22 روز قبل
  0

  سلام من سهامم را نزدیک ۹ماه پیش فروختم اما هنوز نزدیک به یه ۱٫۵ملیون آنهم در نوبتهای زیاد وکم کم ریختن لطفاً تکلیف من را روشن کنید من خانه نشین هستم ناقص العضو شده ام و مستاجر اگه امکان منو راهنمایی کنید خیلی ممنونم از زحمات شما

  1
  ناشناس 22 روز قبل

  اگه امکان فروش در بازار آزاد هست که سریع به پول برسم راهنمایی کنید به خدا ۴ماهه کرایه خونه ندادم ناقص العضو شدم مستاجر هستم و هیچ ارگانی تحت حمایت نیستم برای خرج خانه وزن و بچم دیگه موندم تو را به خدا کمکم کنید

  حمیدجلالی 23 روز قبل
  1

  خدارو خوش نمیاد اگه شما خدارو قبول دارین این پولو بریزن بخدا خیلی شرایط سختی شمارو بخداقسم کاری برای ما بی درآمد کنید حداقل پول فروش سهاممونو بریزن خداخیرتون ده

  ناشناس 23 روز قبل
  0

  همش دروغ همش وعده خجالت بکشید مردم را انتر خودتان کردید در صورتی که خبر ندارید انتر خودتان هستید...

  ناشناس 23 روز قبل
  0

  س.ما که الان ۱سال فروختیم هنوز خبری از پول نشد

  چرا

  0
  زهرا 2 روز قبل

  حتما تاالان لغو شدن بالا راهنمایی کردم ی نگاهی بنداز

  حمید بی پروا 29 روز قبل
  0

  سلام یکسال هم گذشت 60 درصدفروختم به امیدی تا بتونم چال وچولهای زندگیم ویکم سروسامون بدم ولی افسوس جز عصاب خوردکنی چیزی واسم نداشت سهام نمیدونم بگم خدا خیرتون بده یا نه مفید واریزکنیددیگه

  زهرا 30 روز قبل
  0

  سلام توروخداسهام فروخته شده ی من. روواریزکنین بخداخیلی گرفتاری داریم ازپارسال فروختم ولی واریزنشده توروجان عزیزتون واریزکنین

  نا شناس 1 ماه قبل
  0

  سلام من یک سال که سهام خود را فروخته ام اما بجز یک ملیون و خوردهی دیگه ریخته نشد به خدا که نیاز داشتیم که فروختیم شما رو به خدا رسیدگی کنید لطفا!!

  جم 1 ماه قبل
  0

  من سهاممو فروختم اما سه ماهه پولی دریافت نکردم .این کلاه برداری از طرف کیه .کارگزاری یا بورس.

  کی رسیدگی می کنه؟

  محمدجواد 1 ماه قبل
  0

  سلام.

  من پارسال 60درصد سهامم رو گذاشتم برای فروش ک ی مبلغ خیلی کم برام واریز کردید.

  لطفاخواهشا هرچی زودتر پول سهام رو واریز کنید بخدا خیلی گرفتارم.

  ممنون.

  -1
  زهرا 30 روز قبل

  سلام منم. پارسال فروختم. هنوزواریری نشده نمیدونم خدابه دادمردم برسه

  زينب کیانی توپکانلو 1 ماه قبل
  0

  سلام من یه زن با 70سال سن و 2ساله که سهام عدالتم را فروختم اما یک ریال هم واریز نکردن باید درد دلم را به کی بگم مسولین خواهش پیگیری کنند

  زينب کیانی توپکانلو 1 ماه قبل
  -1

  سلام من یه زن با 70سال سن و 2ساله که سهام عدالتم را فروختم اما یک ریال هم واریز نکردن باید درد دلم را به کی بگم مسولین خواهش پیگیری کنند

  راضیه 1 ماه قبل
  1

  ما پارسال شهریور سهاممون روفروختیم یک ریال هم نگرفتیم معلوم هست چیکار میکنن پس برای مردم روادید میکنن هی میگن سهام عدالت ما خیلی بدبختیم که خودمون رو گذاشتیم سر کار

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  سلام و خسته نباشید از سال گذشته سهامم رو برای فروش گذاشتم خیلی احتیاج دارم و این نیاز روز به روز بدتر شده فقط 26هزار تومان به حساب من اومد و تایید کردند که شماره حساب و تلفن صحیح است و دیگه هیچ خبری نیست عاجزانه تقاضادارم به داد من برسید هیچ منبع درامد و سرپرستی ندارم خواهش میکنم رسیدگی کنم چقدر التماس کنم

  ناشناس 2 ماه قبل
  3

  توروخدا به فکر فقرا بدبخت بیچاره ها هم باشید کمرشون شکسته زیر بار فشار خرج ومخارج

  ماریا 2 ماه قبل
  1

  سلام این واریزی ها از کی شروع میشه الان که بورس بالا رفته سهام عدالت واریز کنید

  ناشناس 2 ماه قبل
  3

  دزد

  حمید 2 ماه قبل
  5

  سلام من الان ده ماه هست که سهام رابرافروش گذاشتم هنوز خبری نشده بایدازکجا پیگیری کنیم

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  سلام من سی درصد دو ازاد شده را جهت فروش گذاشتم اما مقداری از ان فروش رفت اما مابقی خبری نشد از فروشش علت را می خوام

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  شما نه به خدا و نه به آخرت ایمان ندارید وگرنه حق خوری نمیکردید ما که حلالتون نمیکنیم

  بنده خدا 2 ماه قبل
  0

  سلام من وقتی نظرات عزیزانی راکه دیدم سهامشون فروخته شده وازدارائشان حذف شده پس پول آن دریافت شده ولی به فروشنده پرداخت نشده لذافکرکردم فروش کلا اشتباه وبایدآنراندیدگرفت تاسندش صادربشه وارزش داربشه وگرنه فروش بره وپول بحساب کارگزاریاهرمرجعی بماندکاری غیرعقلانی هستش وبایدتازمان صدورسندواقعی واجازه خرده فروشی بصورت پرتفوی دست نگه داشت چون این سهام فرقی باسهامهای خریداری شده نداره وچه بساارزش بیشتری داردولی این وسط همیشه حق مظلوم وصاحب حق خورده میشه ونظارتی نمیشه وپیگیری هم مستلزم هزینه ووقت بوده ودکل به صرفه نیست باآرزوی پیروزی مظلوم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  لطفا پول سهام ها زود بزنین لازم داریم فروختیم

  ایدین 3 ماه قبل
  0

  من ۶۰ درصد سهامم رو یکسال فروختم ولی پولی دریافت نکردم / این کجایی عدالته / اسمتون میذارین مسلمان با ایه خدا مردم رو فریب میدین و دروغ میگین / بانکها هم دزدی میکنن / ۸۰۰ تومن پول واریز شد بعد بردگشت خورد این چه کاریه

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام یکسال هست سهامم را فروخته ام چرا پولم را واریز نمی کنن

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  منم تازه فروختم توروخدا کمک کنید

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام من الان یک ساله که سهام فرختم اما نزدیک یک میلون بیشتر برام نیامد ماباقیش چه شد

  ناشناس 3 ماه قبل
  3

  خدا لعنتتون کنه شما از کافران هم بدترهستین همتون دزد و کلاهبردار هستین مردم چه گناهی دارن که حقشون رو میخورید انشالله خدا جواب تک تکتون بره از سر عزیزانتون دربیاد دزدهای کثیف

  ناشناس 4 ماه قبل
  -1

  سلام یک ساله سهام بچه هام وخانم را فروختم وهیچ مشکلی هم ندارند فعلا از پول خبری نیسث واقعا چرا این همه دروغ ..... ما چه گناهی کردیم‌ که باید ضرر نبود مدیریت این مسولین راپرداخت کنیم

  جواد نعامی 4 ماه قبل
  0

  من سهام عدالتم ۶۰درصد ان را فروختم وهنوز پول فروش سهم خودم نگرفتم‌کامل

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام من ۶۰درصدازسهامم روفروخته ام والان بیش ازیک ساله وتنهاچیزی که واریزشده بحسابم یه ۲۰هزارتومان بوده یه ۷۰تومن یه ۴۰۰هزارتومن

  رضا 4 ماه قبل
  3

  به فکرمردم نیستیدشمامسلمان نیستیدمردم گناه دارن این چه کاریه

  محمد رضا 4 ماه قبل
  3

  با سلام من الان نزدیک هفتاد روزه که سهامم رو گذاشتم برای فروش ولی هنوز هیچ خبری نشده

  کمال دیانت 5 ماه قبل
  5

  سلام من نزدیک یک سال است ۶۰درصدسهام خودرافروختم که ۱۰میلیون میباشدولی تنها۲میلیون به حسابم آمده طی چندمرحله.خواهشمندم به من بگیدبقیه پولم کی واریزمیشودچون خیلی احتیاج دارم

  reza 5 ماه قبل
  4

  سلام

  واقعن نمیدونم باید چی بگگم با این وضع گرونی و بیکاری ی آدم متاهل باید جواب زن و بچش چی بده حقمون بهمون بدین چیز زیادی نمیخایم ما مردم به خدا

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  سلام با عرض وادب اینجانب سید ناصر حسینی. الان حدود ۶ ماه هست بنده سهامم را به دفتر پیشخان برای فروش تکمیل نمودم حتی کد های کارگزاری مفید وحتی کد قابل فروش برایم ارسال شده ولی هنوز هیچ پولی به حسابم واریز نشده خواهشن پیگیری شود تشکر می کنم

  یاسرصیادی 6 ماه قبل
  0

  علت واریز نکردن فروش سهام عدالت ماکه فروختیم اما هیچ

  طاهری 8 ماه قبل
  -1

  سلام. من ۶۰/۰ سهام عدالت مو..درکارگزاری مفید از اول مهر۹۹ فروختم وکارگزاری یک مبلغ کمی واریز کرده ولی متاسفانه الان دقیقا ۷ماه می گذرد قطع کردندو هیچ خبری نیست من فروختم تا یک دردی از زندگیم را درمان کنم ولی متاسفانه متاسفانه...............؟خواهشمندیم پیگیری کنید

  محمد 9 ماه قبل
  2

  سلام دیگه عید شد پس کی قراره پول سهامو بدن

  محمد 9 ماه قبل
  0

  بخداازروی ناچاری فروختیمش چراکسی دلش،واسه مانمیسوزه ازیه طرف بیکاری ازاین طرفم مخارج کمرشکن زندگی

  محمد 9 ماه قبل
  2

  توروخدا فکری واسه ماهم که قشر ضعیف جامعه هستیم بکنید چند ماهه سهامو فروختیم فقط یک بار اونم حدود صدتومن به مادادن ماهم چون لازم داشتیم فروختیم این انصافه کسی به فکرمانیست

  محمد 9 ماه قبل
  0

  باسلام خدمت شما مدت سه ماه ازفروش سهام عدالت ما میگذرد برای من ودخترم مبلغ هفت میلیون واریز شد ولی برای همسرم هیچ وجحی بحسابشون واریز نشده لطفا راهنمای کنید باسپاس

  بهزاد 9 ماه قبل
  0

  سلام من حدود۶ماهه سهامم را فروخته امواریز شده ولی مقداری پول از اون اوایل دیگه قط شد خواهشن مشکل چیه اقدام نماید

  من یک. زن سرپرست خانواده هستم 10 ماه قبل
  0

  تورابه خداتکلیف من روشن کنیدشش ماه شصت درصد سهام روفروختم ولی هیچ پولی به حسابم نریختن شب عیدهست خودم مستجروسرپرست سه فرزند هستند به من جواب بدین ممنونم

  حسینی 10 ماه قبل
  3

  سلام ده شهرویور سی درصد دوم را ثبت فروش زدم از سی درصد اول هم کامل پرداخت نکردن. اگه احتیاج نداشتیم که نمیفروختیم الان شب عیده همه احتیاج به پول دارن آخه این چه بازیه سر مردم در آوردن هر لحظه یه تصمیم خواهش میکنم پیگری کنید

  میکائیل 10 ماه قبل
  1

  من ۶ماهه سهامم رافروختم ولی وجهی دریافت نکردم لطفا رسیدگی کنید مردم چون نیاز دارن میفروشن به امیداینکه پولی دستشان را بگیرد

  میکائیل 10 ماه قبل
  4

  س من ۶ماهه سهامم رافروختم ولی وجهی دریافت نکردم لطفا رسیدگی کنید مردم چون نیاز دارن میفروشن به امیداینکه پولی دستشان رابگیرد

  سهر 10 ماه قبل
  1

  سلام من حدود چند ماهه فروش ۶۰درصدزدم یه مقداری برام پرداخت شد دیگه خبری نیست چند شرکت حدود ۵ماه تو صف معامله هستن بازم خبری نیست لطف کنیدمشکل چیه من به این پول نیاز دارم

  0
  محمد 1 ماه قبل

  سلام ببخشید شما چطوری سهامتونو واسه فروش گذاشتین.من از کارگزاری مفید گذاشتم واسه فروش ولی هنوز هیچیش فروخته نشده.مگه سهامها رو تک تک میفروشن و پولشو به حساب میریزن

  فرهاد 10 ماه قبل
  1

  سلام من حدود۶ماهه سهامم را فروخته ام ولی مقداری پول واریز شده از اون اوایل دیگه قط شد خواهشن مشکل چیه اقدام نماید

  0
  یاسرصیادی 6 ماه قبل

  پارسال شصت درصد از سهام عدالت فروختم یبار فقط مبلغ ناچیزی واریز کردن.نمیدانم دلیلش چیه واریز نمیکنن.

  افشین حقیقی تمدن 11 ماه قبل
  1

  سلام،من حدود۶ماه هس ک ۶۰درصد سهاممو فروختم و ۱۷تا نماد ثبت فروش زدم ،ک فقط شهریور ماه 48 هزار تومان برام واریز شده ،ک بعد از واریز شدن هم ن هیچ پیامک ن هیچ تماسی از طرف کارگذاری مفید نداشتم ،خواهشا حداقل اونایی ک ثبت فروش زدیم رو واریز کنین،بخدا گرفتاریمون فقط با پول حل میشه ،پیگیری کنید ممنون میشم،

  مهدی 11 ماه قبل
  5

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید