توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان واریز پول فروش سهام عدالت بانک تجارت

  1 بازدید

  زمان واریز پول فروش سهام عدالت بانک تجارت را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سازوکار فروش سهام عدالت در بانک تجارت / سهام در بالاترین قیمت فروخته شد!

  سازوکار فروش سهام عدالت در بانک تجارت / سهام در بالاترین قیمت فروخته شد!

  به گزارش تجارت‌نیوز، سهامداران سهام عدالت که روش آزادسازی مستقیم را برای سهام خود انتخاب کردند در روزهای ششم تا سیزدهم خرداد ماه فرصت داشتند که تا با مراجعه به بانک نسبت به فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت اقدام کنند.

  حدود چهار هفته از آغاز این فرایند می‌گذرد و هنوز بسیاری از سهامداران نسبت به عدم واریز پول فروش سهام عدالت خود معترض هستند؛ معترضان از بانک‌های مختلف شکایت دارند، یکی از آنها بانک تجارت است که اظهارات برخی از مخاطبان را در این خصوص در این جا می‌خوانید:

  «یکی بیاد جوابگو بشه بانک تجارت، رفاه و مسکن چرا واریز نمیکنین از ۶ خرداد برای فروش بانک تجارت گذاشتم یعنی چی واریز نمیکنین.»

  «چرا بانک تجارت واریز نمیکنه من الان ده روز فروختم»

  «بانک تجارت هنوز واریز نکرده این در کمال بی انصافی هست لطف کنین حد اعقل بگین چه وقت واریز میشه نه اینکه فقط حرف تکراری میزنین»

  «یک جواب بده بانک تجارت چرا نمیریزه سهام ملتو ،بابا مردم لازم دارن»

  «من ۲۳ روزه بانک تجارت سفارش فروش دادم هنوز یه ریالم واریز نکرده»

  پاسخ بانک تجارت به مشتریان خود

  کوروش ناصری، قائم مقام کارگزاری بانک تجارت‌، در این خصوص به تجارت‌نیوز گفت: کارگزاری کاری که بر عهده داشته را انجام داده است، بانک پرتفوی متقاضیان فروش سهام عدالت که به بانک تجارت درخواست داده‌اند را برای ما فرستاده است، ما هم طی یک نامه آن را به شرکت سپرده‌گذاری اوراق بهادار ارجاع دادیم.

  وی عنوان کرد: چند روزی ابتدا به خاطر مشکلات سیستمی و بعد از آن به علت ترافیک کاری زمان برد تا آن را تجمیع کردند و برای ما لیست فروش سهام عدالت را برای ما فرستاند که سعی کردیم در بالاترین قیمت این سهام را بفروشیم که فروش آن در هفته گذشته و حتی دیروز انجام شد.

  ناصری ادامه داد: صندوق سپرده‌گذاری مرکزی باید لیستی از نام متقاضیان، شماره حساب و مبلغ واریزی برای هر فرد برای ما ارسال کند که هنوز این لیست را برای ما نفرستاده است. این صندوق هم به ما گفته است که در نوبت دریافت لیست هستیم. بنابراین در حال حاضر لیستی نداریم که براساس آن واریزی‌ها را انجام دهیم و منتظر ارسال آن از سوی صندوق سپرده‌گذاری مرکزی هستیم.

  وی در پایان تاکید کرد: کارگزاری بانک تجارت وظیفه خود را انجام داده و سهام را در بالاترین قیمت فروخته است و واریز پول سهام عدالت مشتریان بانک در انتظار دریافت لیست از سوی صندوق سپرده‌گذاری مرکزی است.

  درباره حداقل ارزش فروش ۳۰ درصد سهام عدالت، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت هم اخیرا گفته بود: حداقل دریافتی مشمولان از فروش ۳۰درصد سهام ۲.۵ تا ۵ میلیون تومان است.

  حسین فهیمی همچنین گفته بود: مابه‌التفاوت به‌زودی از سوی بانک‌ها به حساب افراد واریز می‌شود.

  آغاز واریز پول سهام عدالت در بانک کشاورزی / چرا بانک‌ها پول را کامل واریز نمی‌کنند؟

  آغاز واریز پول سهام عدالت در بانک کشاورزی / چرا بانک‌ها پول را کامل واریز نمی‌کنند؟

  به گزارش تجارت‌نیوز، امروز دهم تیرماه کاربران بسیاری اعلام کردند بانک کشاورزی پول سهام عدالت آنها را واریز کرده است. برخی از کامنت‌ها بیانگر این بود که این اولین واریزی بانک کشاورزی برای آنهاست. اما برخی دیگر از کاربران اعلام می‌کردند که این دومین یا سومین واریزی بانک است.

  «کشاورزی بالاخره بعد از یکماه یک میلیون و ۲۵۰ ریخت برام.»

  «امروز هم ۸۲۵ هزار تومن واریز کرد.»

  «همین الان بانک کشاورزی ۸۰۰ تومن دیگه فرستاد که با دو میلیون و ۷۰۰ قبلی شد سه میلیون و ۵۰۰ تومن.»

  «بانک کشاورزی برای من دو میلیون چهار صد هزار ریخته بود. امروز هم ۴۸۱ هزار تومن دیگه ریخت.»

  « بانک کشاورزی ۸۹۹ هزار تومان برام واریز کرد. سهامم ۵۳۲ هزار تومانیه.»

  آیا واریز سهام عدالت چند مرحله‌ای است؟

  البته بخش مهمی از واریزی‌ها، شامل مبالغ اندکی بوده که نشان می‌دهد این اولین مرحله واریزی است و احتمالا واریزی‌ها همچنان ادامه دارد. اما مشکل کاربران این بود که چرا بانک کشاورزی هم مانند بسیاری از بانک‌های دیگر بعد از یک ماه انتظار مبلغ بسیار کمی واریز کرده است؟

  دغدغه دوم کاربران این بود که مرحله دوم یا سوم واریزی‌ها چه زمانی است و آیا مردم باید یک ماه دیگر هم منتظر بمانند؟

  «بانک کشاورزی ۸۳۳ تومن واریز کرد. آیا توی چند مرحله واریز میشه؟»

  «من سهام یک میلیونی داشتم. بانک یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومن واریز کرده. پس بقیش چی میشه؟»

  «بانک کشاورزی ۹۰۰ریخت به حسابم بقیه رو خدا می‌دونه کی بریزه.»

  «بانک کشاورزی بعد از یک ماه ۶۰۰ واریز کرد. خجالت نمی‌کشن.»

  « چرا یک میلیون و ۷۰۰ ریخته؟ کامل بریزین به درد آدم بخوره.»

  « الان برای من ۷۴۲ هزار تومن ریختن. سهامم ۴۰۰ هزار تومنیه. چرا انقدر کم؟»

  چرا بانک‌ها کل پول را یکجا واریز نمی‌کنند؟

  اما این گلایه تنها محدود به بانک کشاورزی نمی‌شود و مردم می‌خواهند بدانند چرا بانک‌ها کل پول سهام عدالت را یکجا واریز نمی‌کنند؟

  «بانک ملی الان برام ۳۰۰ هزار تومان ریخت. قبلش یک میلیون و ۳۰۰ ریخته بود. چرا واریزی‌ها چند مرحله‌ای شده؟»

  «این بانک انصار خیلی کم واریز کرده. فقط دو میلیون و ۱۰۰ ریخته. آخه چرا؟»

  «پست بانک یک و ۳۰۰ ریخته. خب یه جا واریز کنن بتونیم پول را به یه زخمی بزنیم.»

  «حداقل پول فروش ما رو کامل پرداخت کنید و تیکه تیکه پرداخت نکنید.»

  «آقا اینها چرا صدقه میدن؟ پول ندارن؟ کامل نفروختن مشکل چیه؟»

  مشکل از کجاست؟

  بانک‌ها در روزهای اول، پول سهام عدالت را کامل واریز می‌کردند. اما اکنون کمتر بانکی کل پول را یکجا واریز می‌کند. به نظر می‌رسد این مساله دو دلیل عمده دارد.

  اول اینکه اعتراضات و انتقادات مردم و رسانه‌ها بانک‌ها را وادار کرده که حداقل یک دوم تا یک سوم پول سهام عدالت را برای مردم واریز کنند، چه سهام را فروخته باشند و چه نه.

  گمانه دیگری هم وجود دارد. اینکه بانک‌ها یا ۳۰ درصد سهام مردم را زود فروخته‌‌اند و پول را به موقع واریز نکرده‌اند و حالا مجبورند پول را بر اساس ارزش روز سهام عدالت به حساب مردم واریز کنند و چون منابع آنها کم است، واریزی‌ها را چند مرحله‌ای کرده‌اند.

  یا اینکه بانک‌ها هنوز بخشی از سهام عدالت مردم را نفروخته‌اند و آن را نگه داشته‌اند که ارزش آن بالاتر برود. اما چون مردم به تاخیر در واریزی‌ها اعتراض کرده‌اند، درآمد حاصل از فروش سهام‌ قبلی را بین مردم منتظر تقسیم کرده‌اند و هر فردی درصدی از پول را دریافت کرده است.

  در هر صورت مردم انتظار دارند بعد از یک ماه انتظار کل پول را یکجا دریافت کنند. یا حداقل برای واریز مرحله دوم و سوم پول خود، یکماه دیگر هم منتظر نمانند.

  واریز پول فروش سهام عدالت بانک تجارت

  واریز پول فروش سهام عدالت بانک تجارت

  به گزارش راهبرد معاصر، فروش سهام عدالت مردم را دچار مشکل کرده است و بسیاری از فروشندگان پولی از بانک ها دریافت نکردند. نحوه پیگیری واریز پول فروش سهام عدالت بانک تجارت نیز اعلام شد.


  رییس اداره روابط عمومی بانک تجارت از آمادگی این بانک برای دریافت سفارش مشتریان متقاضی فروش سهام عدالت از طریق درگاه های غیر حضوری و شعب سراسر کشور خبر داد.

  محمد احمدی آذر رییس اداره روابط عمومی بانک تجارت با اعلام این مطلب گفت: به موجب مصوبه شورای عالی بورس ، این بانک آمادگی دارد از روز سه شنبه ششم خردادماه درخواست سفارش فروش سهام شرکت های بورسی و فرابورسی متعلق به دارندگان سهام عدالت را از طریق درگاه های غیر حضوری و شعب بانک دریافت کرده و پس از فروش سهام توسط شرکت کارگزاری طرف قرارداد وجه مربوطه را به حساب دارنده سهام واریز کند.


  سخنگوی بانک تجارت افزود: آن‌دسته از هموطنان عزیز که در سامانه سهام عدالت شماره شبای حساب بانک تجارت را اعلام کرده اند می‌توانند با مراجعه به درگاه غیر حضوری یا شعب این بانک در سراسر کشوردرخواست فروش بخشی از سهام عدالت خودرا با تکمیل و امضای فرم اقرار نامه به بانک ارائه کنند.


  وی تاکید کرد: با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، توصیه می شود متقاضیان فروش سهام عدالت فرآیند ارائه درخواست فروش سهام خود را به صورت غیر حضوری و از طریق درگاه https://ikc.shaparak.ir/se/?channel=5 به انجام رسانند.


  همچنین مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت به شماره 1554 آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان متقاضی فروش سهام عدالت است.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  فاطمه : چراپراخت نمکنید

  فاطمه : با عرض سلام وخسته نباشید میخاستم بگم من 12خرداد بانک تجارت سی درصد سهام عدالتمو فروختم الان اول شهرآورد هنوز ی ریال واریز نشده هرجا زنگ میزنیم هیچی نمیفهمیم باید چیکار کنیم بخدا خیلی احتیاج داریم

  ابراهیم : من الان 60 درصد از سهاممو ۷ ماهه فروختم فقط ۲ملیون واریز شده

  عباس رحمتیان : برج شیش ۶۰درصد سهاممو فروختم هنوز یک ریال واریز نشده هیچ کسم جوابگو نیست کارگزاری بانک تجارت

  محمد نارویی : سلام هشت ماه فروختم یک سیصد تومن ریختن اگه بچه ام درست میکردیم یه ماه دیگه به دنیا میومد

  ناشناس : سلام الان چندماه است که ماسهام خودرابرای فروش گذاشتیم و فروخته شده چراپول رابرای متواری نمی‌کنند ما نیاز داریم فروختیم خدارا خوش نمیاداینقدرمردم رااذیت کنید از نفرین مردم بترسید

  بدبخت : من الان هشت ماهه فروختم خبری از بانک تجارت نیست

  محمدرضا : سلام من سهام خودم خانمم ودخترم رو ۳۰درصد دوم رو فروختم ولی هیچگونه واریزی انجام نشه الان نزدیک به ۲ماه هستشاز تاریخ اول دیماه تاکنون

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زینب کیانی توپکانلو از چناران 11 ماه قبل
  1

  سلام دوسال سهام عدالت را فرؤختم متاسفانه بانک تجارت یک ریال هم واریز نکرده

  کی باید جواب گو باشه

  ولله خسته شدیم از این چشم به راه

  زینب کیانی توپکانلو از چناران 11 ماه قبل
  1

  سلام من دو سال سهام را فرؤختم متاسفانه بانک تجارت یک ریال هم واریز نکرده

  کی باید جواب گو باشد!!!!! ولله خسته شدیم از این چشم به راه

  هواشم 1 سال قبل
  1

  سلام من الان یک سال که سهام خودم وشوهرم وبچه هام فروختم بانک تجارت ولی تا الان هیچ واریزی نکردن میشه منو راهنمایی بکنید کجا برم برسی کنم که ایا فروش رفتن یا نه

  حمید 1 سال قبل
  1

  خدا لعنت کند شمارا چرا پول فروش۳۰درصد سهام عدالت را نمی دهید من اول تابستان ۳۰درصد سهام عدالت را به بانک تجارت فروختم هنوز هیچ مبلغی به حسابم نیامده

  محمدرضا 1 سال قبل
  3

  الان لازم دارم دمه عید با کلی قرض وقوله خواهشا یه کاری کنید این مردم بدبخت گناه دارن بخدا

  2
  ناشناس 12 ماه قبل

  هووو بابا ما الان که گیریم لازمو هستی که تو خرج و مخارج سنگین مثل خَ.....🐴🦓و بُ......🐐تو گل و پشکل گیرکردیم

  3
  فرزاد 1 سال قبل

  موافقم

  محمدرضا 1 سال قبل
  4

  سلام من سهام خودم خانمم ودخترم رو ۳۰درصد دوم رو فروختم ولی هیچگونه واریزی انجام نشه الان نزدیک به ۲ماه هستشاز تاریخ اول دیماه تاکنون

  بدبخت 1 سال قبل
  4

  من الان هشت ماهه فروختم خبری از بانک تجارت نیست

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  سلام الان چندماه است که ماسهام خودرابرای فروش گذاشتیم و فروخته شده چراپول رابرای متواری نمی‌کنند ما نیاز داریم فروختیم خدارا خوش نمیاداینقدرمردم رااذیت کنید از نفرین مردم بترسید

  1
  عیسی نرماشیری 1 سال قبل

  جواب بدیدبخداماخیلی پول لازم هستیم که سهام خود رافروختیم الان ازمافروخته شده چراواریز نمکنیدواریزکنیداز خدابترسید

  محمد نارویی 1 سال قبل
  2

  بانک تجارت هشت ماه فروختم یک سیصد تومان ریختن والا اگه بچه درست میکردیم یه ماه

  دیگه به دنیا می امد

  محمد نارویی 1 سال قبل
  4

  سلام هشت ماه فروختم یک سیصد تومن

  ریختن اگه بچه ام درست میکردیم یه ماه دیگه به دنیا میومد

  عباس رحمتیان 1 سال قبل
  4

  برج شیش ۶۰درصد سهاممو فروختم هنوز یک ریال واریز نشده هیچ کسم جوابگو نیست کارگزاری بانک تجارت

  ابراهیم 1 سال قبل
  4

  من الان 60 درصد از سهاممو ۷ ماهه فروختم فقط ۲ملیون واریز شده

  اسماعیل یاوری 1 سال قبل
  2

  دوماه سهام روفروختم اماهنوزپولی دریافت نکردم احتیاج دارم که فروختم خواهشن پیگیری کنید

  سید عباس چماجم جو 2 سال قبل
  2

  سلام خسته نباشید چرا ۶۰درصد فروش سهام عدالت واریز نمی کنید تشکر

  یامهدی 2 سال قبل
  3

  چرا اینقدر اذیت میکنید من۴ماهه ۳۰ درصد سهام عدالت رو فروختم ولی هنوز واریز نداشتم به کی بگم شوهرم معلولیت داره و سه تابچه دارم خیلی لازم دارم چرا کسی جواب کمونیستبانک تجارت

  قنبری 2 سال قبل
  2

  دیگه چقدر خواهش والتماس برای حق خودمون وجدان داشته باشید

  محمد حسنی کبوترخانی 2 سال قبل
  2

  الان نزدیک به ٣ماه میشه سی درصد دومم را فروختم دريغ از یک هزارتومنی... خواهشن پیگیری کنید ممنون از زحمات شما کارگزاری بانک تجارت

  بامری مطللق 2 سال قبل
  1

  الان پنج ماه هست برام یه نوصدتومان فرستادن بقیعش مونده خواهشا پیگیری کنی کارگذاران لازمش دارم

  عباس ملک زاده 2 سال قبل
  1

  کی سود سهام عدالت واریز میشود

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  بانک تجارت سی درصد اول رو هم واریز نکرده درصورتی که تمام سهام من رو فروخته

  ازاد 2 سال قبل
  2

  مدت شش ماه سهام رو فروختم ولی هنوز پو لی دریافت نکردم

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  سلام سهامم خردادفروختم بعدچندماه ابان یه سیصدوخورده ای هفته بعدش بازهم همین مبلغ ریختن اگرواریزمیکنیدکامل واریزکنیدبفهمیم چقدرگرفتیم درست واریزکنیدمردم الاف نکنید

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  2

  حسین الیاسی جبه دار 2 سال قبل
  1

  من ۳۰ درصدم تادومیلیونی واریزکردن بقه شم بریزید ۳۰درصد دومم رو بفروشم مرسی خسته نباشید

  حسین الیاسی جبه دار 2 سال قبل
  0

  باسلام من برا۳۰درصدم تادومیلیونی واریزکردن بقیشو هم بریزید ک ۳۰درصددومم رو بفروشم مرسی

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلام من دوماهه ۳۰درصدفروختم تادومیلیونی واریزکر ن بقیه کی میزنید ک ۳۰ درصدمم بفروشم مرسی

  حسین نقوی ۵۰۲۹۴۸۹۸۳۰ حتما رصد کنید 2 سال قبل
  -1

  چرا بانک تجارت فروش سهام سی در صد دوم را نمیدهد مریص دارم فروختم <br>تو را خدا خانه اجاری هستم مستاجر کارگر فصلی هستم تو خانه مریص داریم تو را خدا زود واریز کنید ممنون میشم از کار گزاری بانک تجارت

  امیر 2 سال قبل
  1

  سلام چرا برای من واریز نمیکنن فقط ۲تومان واریز کردن ولی برا بعضیها ۷تومان اون هم مثل من بانک تجارت

  وحید جلالی ریگی 2 سال قبل
  0

  سلام خسته نباشه من الان از زمانی گفتن سهام عدالت میشه سهام عدالت می توانی بفروشی من گذاشتم برای فروش هنوز هیچی پولی بحساب من نامدهدبعداز ۶ماه اول ازخودبانک تجارت کهنوج ۳۰درصد گذاشتم برای فروش هنوز هیچی پولی بحساب من نام رفتم بانک تجارت کارمنده که من رفته بودم بیش گفت باید برای کافی نت بعد۴ماه الان هم ازطریق کافی نت ۶۰درصد سهام عدالت بانک تجارت کارگزار فاربی گذاشتم برای فروش هنوز هیچی پولی بحساب من نامدبجوز ۲۳۰تومان الان ماه اگرنیازنداشتم نمی گذاشتم برای فروش

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  ۹

  احمد 2 سال قبل
  2

  خدالعنتتون کنه باهزارتابهروامیدسهاممونوفروختیم ۲۷خردادفروختم تاالان یه ریال هم نریختن واسمون

  بنیامین 2 سال قبل
  -2

  بنده بعداز 15روزازفروش سهامم فقط یک میلیون دویست بانک تجارت واریزکرد. الان نزدیک یک ماه چشم انتظارم خبری نیست

  فاطمه 2 سال قبل
  4

  با عرض سلام وخسته نباشید میخاستم بگم من 12خرداد بانک تجارت سی درصد سهام عدالتمو فروختم الان اول شهرآورد هنوز ی ریال واریز نشده هرجا زنگ میزنیم هیچی نمیفهمیم باید چیکار کنیم بخدا خیلی احتیاج داریم

  النا 2 سال قبل
  1

  سلام تجارت نیوز لطفا پیگیری کنید الان دو ماهه سهام یک میلیونی به بانک تجارت فروختم دریغ از یک ریال بابا ملت لازم دارن اگه لازم نداشتن که نمیفروختن

  Masuod 2 سال قبل
  2

  سلام بیشتر از یک ماه هست که سهام فروختم ولی غافل از ریال چرا بانک تجارت اینقدر بی فکر است بقیه بانکها و کارگزاریها پول فروش سهام مردم واریز کردن ولی بانک تجارت نه همه از تجارت گله وشکایت دارن شماها حقوق میگیرد وضعتون خوبه ولی یه کسای هستن که اگه نهار بخورن شام نمیخورن چرا چون ندارن در روز اگه یه وعده غذا بخورن اونم با هزار بدبختی جورش میکنند نکنید اه ناله این بیچارهارو دنبال خودتون نیارین

  1
  بدبخت فلک زده بی پناه 12 ماه قبل

  قربون اون دهنت حرف دل و مشکل منو زدی😔🥺😢🤧من یکی از همون قشر هستم......آااااااااااه نکنین اینجوری با ما... تورو به هرچی اعتقاد داری آه آه آه آه دخترکم پاره تنم تو درد و مریضی با شکم خالی سر رو بالش گذات آه آه آه اااااااااه دخترم گناه داره به همون خدایی که می پرستین پولمون رو بدین آه آه آه 😢😭آهایبییییی

  فاطمه 2 سال قبل
  4

  چراپراخت نمکنید

  رخشانی 2 سال قبل
  1

  سلام.چرا بعد یک ماه بانک تجارت پول و نمیده اطلاعات م هم کامل هست مردم پول شونو لازم دارن

  رخشانی 2 سال قبل
  0

  سلام.من یک ماه و خوردی فروختم هنوز پول ندادن اطلاعات م هم کامل و درست هست از بانک تجارت

  گرگ شب 2 سال قبل
  0

  خدا لعنتتون کنه بی شرفای دزد

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  ۵۰ روزه ی ریال م از بانک‌تجارت نریختن این چه وضعیت بابا ما گناه داریم لازم داریم

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  سلام من الان ۵۰ روزه سفارش فروش در بانک‌تجارت دادم هنوز یک ریال هم نریختن این چه وضعیه آخه میشه ۵۰ روز ی ریال هم نریزن

  هیفا شاوردی 2 سال قبل
  1

  پول سهمه عدالت واریز نکردی چرا بخدا ندارم خیلی مهتاچم

  هیفا شاوردی 2 سال قبل
  1

  چرا برام سهمه عدالت واریز نکردیدالان 31روز فروختم چرا واریز نکردید بانگ تجارت

  یاسین 2 سال قبل
  1

  سهام من ۵۰۰هزارتومانی چرا بانک کشاورزی پول را واریز نمیکنه

  نوید 2 سال قبل
  1

  واریز نکردن یک ماهه

  نوید 2 سال قبل
  1

  اصلا خبری نیست من الان ۱ ماهه فروختم ۳۰ درصد رو

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید