توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد

  1 بازدید

  زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد

  زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منبع مطلب : www.shabjome.com

  مدیر محترم سایت www.shabjome.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زنان به کدام نقاط بدن مردان توجه می کنند

  زنان به کدام نقاط بدن مردان توجه می کنند

  خدمات عمومی

  در مورد ایدز بیشتر بدانیم

  معرفی و دانلود کتاب

  مطالب سایت جهت موبایل

  بررسی وضعیت تناسب اندام

  تخمین زمان زایمان

  منبع مطلب : www.tanzimekhanevadeh.com

  مدیر محترم سایت www.tanzimekhanevadeh.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زنان به کدام نقاط از اندام مردان نگاه می کنند؟

  زنان به کدام نقاط از اندام مردان نگاه می کنند؟

  زنان به کدام نقاط از اندام مردان نگاه می کنند؟ 

  مردان به اندامخانم ها توجه بسیاری دارند،این کاملا درست است. نگاه مردان به باسن و سینه خانم ها امری همیشگی است. اما خانم ها به کدام نقاط از بدن مردان توجه می کنند؟ برویم سر اصل مطلب. مهم نیست مانند خدایان یونان باستان باشید، یا یک پسر عوضی! محققان ثابت کرده‌اند

  که خانم‌ها معمولا افراد جذاب و خوش قیافه‌ را برای روابط کوتاه مدتشان انتخاب می‌کنند. جذاب‌ترین اندام‌های بدن از نظر خانم ها کدام قسمت ها هستند؟

  پس بهتر است کمی روی خودتان کار کنید!

  خب، حالا که این را گفتیم، به طور خلاصه و بدون هیچ ترتیب خاصی، قصد داریم ویژگی‌هایی از مردان که زنان عاشق آن هستند را برایتان بگوییم، نه فقط اندام‌ها، بلکه خصوصیات و ویژگی‌هایی که به چشم خانم‌ها می‌آید.بعضی از آن‌ها را می‌توانید در باشگاه بدست بیاورید، اما بعضی دیگر، به ژنتیک شما بستگی دارد، متاسفم! در هر صورت، این مقاله یک دید کلی به شما می‌دهد که خانم‌ها چه چیزی را می‌پسندند.

  ۱. یک شکم شش تکه‌ی خوب
  در تحقیقی که در دانشگاه ایلینویز انجام شده است، از نظر خانم‌ها عضلات شکم، جذاب‌ترین عضلات در بدن مردها هستند. قابل درک است که عضلات شکم در جلو و میانه‌ی بدن قرار دارند، پس به ناچار چشم زنان در اولین نگاه به آن‌جا می‌افتد، البته قطعا بعد از چهره‌تان و در حالی که لباس نپوشیده‌ باشید.

  خوش شانس هستید که می‌توانید در باشگاه تمرین کنید و عضلات شکمتان را پرورش دهید، اما شانس زیادی برای تغییر چهره‌تان نخواهید داشت. بهتر است روراست باشیم، خانم‌ها اینقدرها هم سطحی نگر نیستند.بر اساس کتاب گوردون پاتزر «Looks: Why They Matter More Than You Ever Imagined»،

  مردانی با حجم زیادی چربی در ناحیه‌ی شکم، میزان کمتری تستسترون در بدنشان ترشح می‌شود، که باعث کاهش میل جنسی و کاهش قابلیت باروری‌شان می‌شود.

  ۲. باسن سخاوتمندانه!
  وقتی پشتتان به خانمی است، او به هیچ وجه به پشت سرتان یا پشت پاهایتان نگاه نمی‌کند.سورپرایز! بر اساس نظرسنجی سایت AskMen، خانم‌ها هم به اندازه‌ی آقایان از باسن خوششان می‌آید (خیلی خب، شاید نه به اندازه‌ی آقایان!)طبق مطالعه‌ای که بر روی ۱۰۰ زن انجام شد،

  اکثرا اظهار کردند باسن عضلانی را دوست دارند، یعنی وقتی دارید فوتبال یا بسکتبال نگاه می‌کنید، شریکتان، باسن و پشت پاهای شما را دید می‌زند.

  ۳. جذاب‌ترین اندام‌های بدن از دید خانم ها شانه‌هایی پهن و قوی
  مطالعات دانشگاه آلبانی نشان می‌دهد رضایت جنسی خانم‌ها، رابطه‌ی نزدیکی با جذابیت‌ و چهارشانگی شریکش دارد.پیشنهاد به مردهایی که شانه‌های افتاده دارند: باشگاه بروید و تمرین کنید.بر اساس کتاب دیوید پرت «In Your Face: The New Science of Human Attraction» شانه‌های پهن و ورزیده،همیشه نشانه‌ی قدرت و مردانگی‌ است.

  علاوه بر این، مردانی که شانه‌های پهن‌تری نسبت به دور کمرشان دارند،معمولا زود‌تر و بیشتر از دیگر مردان رابطه‌ی جنسی خواهند داشد.

  ۴. کمر مخروطی و عضلانی
  در مقاله‌ای که در سال ۲۰۱۳ در مجله‌ی Proceedings of the National Academy of Sciences منتشر شد،آمده است که ۷۹ درصد خانم‌ها، پهنای پشت آقایان (منظور نسبت پهنای شانه به دور کمر است) را یکی از عوامل جذابیت‌ آن‌ها می‌دانند.چهارشانگی و اندام اصطلاحا هفتی، حتی می‌تواند قد مردان را از نظر جذابیت، تحت‌الشعاع قرار دهد.

  ۵. بازوهای قوی و سفت
  در آماری که سایت HerCampus.com از ۱۰۰ دختر دانشجو در سراسر کشور گرفت،اکثرشان بازو را یکی از مهم‌ترین عوامل جذابیت مرد‌ها معرفی کردند. به نظر خانم‌ها،بازو‌های عضلانی نشان می‌دهد که شما به خوبی از بدنتان مراقبت کرده‌اید، و همچنین اعتراف کرده‌اند که دوست دارند

  بازوان مردان از درون آستین تی‌شرت یا کتشان مشخص باشد! بازوان قدرتمند،یعنی مرد می‌تواند از زن محافظت کند، و بی شک یعنی می‌تواند او را بلند کند…

  ۶. سینه‌های خوش تراش
  همانطور که قبلا هم در کتاب پرت «In Your Face: The New Science of Human Attraction» گفته شد،خانم‌ها علاقه‌ی بیشتری به مردانی با اندام ورزیده دارند:شانه‌های قوی، کمر باریک، سینه‌ و شانه‌ی فراخ. خانم‌ها ترجیح می‌دهند مردان ورزیده باشندنه چاق و یا دارای عضلات بسیار حجیم. شما یک سینه‌ی محکم می‌خواهید،نه سینه‌های عضلانی خیلی بزرگ، فقط مقداری حجم کافی است.

  ۷. جذاب‌ترین اندام‌های بدن ،صورت شما
  بر اساس تحقیقی که در مجله‌ی Journal of Personality and Social Psychology منتشر شده است،زنان به مردانی جذب می‌شوند که چهره‌شان نشان دهنده‌ی تمایلشان به تمرین باشد.همچنین بر اساس گزارش روزنامه‌ی LA Times زنان، بیشتر علاقه دارند با مردانی که از نظر جنسی بالغ‌تر هستند دوست شوند.

  این یعنی خانم‌ها دوست دارند مردان، چشمانی درشت و دماغی متوسط یا کوچک داشته باشند(ویژگی‌های یک چهره‌ی Baby Face)، فک کشیده و استخوان گونه‌‌ی پهن (ویژگی‌های یک چهره‌ی بالغ). خانم‌ها می‌خواهندکه مردان ظاهری خوب و مهربان داشته، اما در باطن، پسر شری که قوای جنسی‌اش را ابراز می‌کند باشند.

  ۸. لبخند مرموز
  همیشه پسران شرور جذاب هستند. مطالعاتی که در دانشگاه British Columbia صورت گرفته، نشان می‌دهد
  زن‌ها، از نظر جنسی کمتر به مردان مهربان و خندان تمایل دارند!هشدار: ممکن است بعد از خواندن این مطلب، اخمو و جدی شوید!در حالی که لبخند برای ارتباطات اجتماعی ضروری است،

  خانم‌ها در نگاه اول، بیشتر به مردانی که ظاهری مغرور، قدرتمند و کمی اخمو دارند تمایل پیدا می‌کنند.در اولین برخورد کمی مرموز و تودار برخورد کنید، وقتی او را به دست آوردید، با او بخندید.

  ۹. جذاب‌ترین اندام‌های بدن از دید خانم ها دست‌های قدرتمند
  خانم‌ها به جزئیات دقت می‌کنند. در نظرسنجی سایت AskMen، خانم‌ها اظهار کرده‌اند که عاشق دست مردان هستند، زیرا حقایق زیادی را راجع به آن‌ها بازگو می‌کند، مثلا شغلش چیست،چقدر به نظافت اهمیت‌ می‌دهد و چقدر مهارت‌های فنی دارد. دستان بزرگ، نشانه‌ی مردانگی است، البته احتمالا این را خودتان می‌دانید.

  ۱۰. موهای صورت
  مقاله‌ای که در سال ۲۰۱۳ در مجله Journal Evolution & Human Behavior منتشر شد،نشان می‌دهد که زنان، ترجیح می‌دهند صورت مردان ته ریش پری داشته باشد. ریش بلند، ته ریش کم و صورتی که کاملا اصلاح شده، جذابیت کمتری برای زنان دارد.البته به عنوان شوهر آینده‌شان، به افرادی که ریش کامل و قابلیت‌ فرزند پروری خوبی دارند، علاقمند و وابسته می‌شوند.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  مدیر محترم سایت www.parsnaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 20 روز قبل
  0

  لتفا نه نویسید فیلم بزارید ممنون.

  مهدی 1 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید