توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ساخت عروسک با پارچه های دور ریختنی

  1 بازدید

  ساخت عروسک با پارچه های دور ریختنی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آموزش ساخت عروسک با پارچه های دور ریختنی

  آموزش ساخت عروسک با پارچه های دور ریختنی

  ساخت عروسک با پارچه های دور ریختنی

  آموزش ساخت عروسک با پارچه های دور ریختنی

  آموزش تصویری ساخت عروسک با پارچه های دور ریختنی

  آموزش ساخت عروسک

  ساخت عروسک پارچه ای

  ساخت عروسک های پارچه ای

  گردآوری: بخش کودکان بیتوته

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش عروسک سازی با پارچه با ایده های جالب و جدید

  آموزش عروسک سازی با پارچه با ایده های جالب و جدید

  ساخت عروسک از هنرهای فانتزی و جذاب است. که خانم های خانه دار می توانند از آن نیز کسب و کار و در آمدی عالی در خانه داشته باشند. عروسک انواع مختلفی دارد که از یکی از آنها ساخت عروسک با پارچه از رایج ترین اقسام ساخت عروسک است. و بسیار راحت و ساده وسایل آن فراهم و ساخته می شود.

  مدل های زیادی برای ساخت عروسک پارچه ای وجود دارد که نمد و حریر و کتان از مهم ترین آنها می باشد. ساخت عروسک با گونی، ساخت عروسک با نمد و عروسک سازی با پولیش از جمله عروسک های محبوب به شمار می روند.

  عروسک سازی با پارچه های دور ریختنی و معمولی

  می توانید با پارچه های چلوار و یا نمد و غیره عروسک های زبیا برای فرزندانتان بسازید. و حتی بتوانید در خانه برای تزیین از آن استفاده کنید. و یا منبع درآمد شما برای یک کار خانگی و ساده و راحت در خانه باشد. در ادامه مطالب شما با مراحل ساخت عروسک پارچه ای آشنا می شوید که می توانید آن را درست کنید و یا از آن برای ایده گرفتن ساخت عروسک های جذاب با خلاقیت  و با سلیقه خودتان ایده بگیرید.

  عکسهای از عروسکهای زیبا و فانتزی برای کودکان

  عروسک بابا نوئل پارچه ای

  ساخت عروسک پارچه ای

  عروسک سازی پارچه ای با پارچه های رنگارنگعروسک پارچه ای با موهای کاموایی

  دنیای مد عروسکهای فانتزیساختن عروسک پارچه ای با الیاف کاموائی و رنگارنگ

  مراحل ساخت بدنه عروسک های پارچه ای

  برای عروسک سازی با پارچه ساده ترین پارچه ها را انتخاب کنید و با الگویی که طبق شکل مشخص است مراحل را یکی پس از دیگری طبق شکل انجام دهید.

  ابتدا الگو را در روی پارچه کشیده، یک دایره بزرگ از روی پارچه درآورده که اندازه دایره بستگی به عروسکی که می خواهید دارد سپس دور تا دور این دایره را کوک ریز بزنید و بعد دو تا بیضی کشیده برای پاها و دو تا بیضی کوچکتر برای دستهای عروسک در آورده و مثل دایره دور تا دور آن را کوک ریز بزنید. بعد از آنکه آنها را کوک زدید توی آنها را پنبه پر کنید و سپس برای دو تا دست آن از یک قسمت بیضی ها  به اندازه پنج سانتیمتر از سر طبق الگو بدوزید. به طوری که آن را به دو قسمت تقسیم کند. آن قسمتی را که دوختید را در بدنه عروسک فرو می رود در قسمت شانه ها و برای پاها نیز به همین شکل عمل می کنید. یک دایره و یا مستطیل ابرش زده و دور تا دور آن را نیز برش بزنید. این برای بدنه عروسک استفاده می شود.

  مراحل مختلف یک عروسک

  در واقع بدنه همه عروسکها پارچه ای باید به گونه ای که در تصاویر بالا مشاهده کردید باشد .این اسکلت اصلی این عروسکها با پارچه است که روش آن توضیح داده شد.

  نوعی دیگر از انواع عروسکها وجود دارد که با پارچه و الیاف کاموایی و نمد درست و ساخته می شود.

  انواع دیگر عروسکهای پارچه ای

  ساخت عروسک با انواع پارچه های مختلف و متنوعی انجام می گیرد که در تصاویر زیر مشاهده می کنید. برای استفاده بهینه تر از هر پارچه دور ریختنی می توانید با سبکها و سلیقه های متفاوت و ایده های قشنگ برای دختر بچه هایتان عروسکهای ناب و جذاب و فانتزی بسازید.

  مدلهای عروسک پارچه ای عروسک عروس دریایی پارچه ای

  مدل عروسک سازی پارچه ایعروسک با لباس تور

  مدل عروسک سازی برای خانمها ی خانه دنیای عروسک سازی پارچه ای جذابعروسک هایی با پارچه های گلدار

  عروسک سازی پارچه ای با پارچه های دور ریختنیخلاقیت با پارچه برای ساخت عروسک

  عکس و مدل زیبا برای عروسک سازیعروسک سازی پارچه ای

  عروسکهای فانتزی پارچه ایساخت عروسک باربی با پارچه

  عروسک پارچه ای زیبا ساختن عروسک با پارچه نمد

  عروسک سازی پارچه ای با انواع اقسام پارچه ها

  نحوه دوخت عروسک پارچه ای

  در ابتدا برای ساخت عروسک پارچه ای باید پارچه کافی و البته مناسب برای عروسک سازی را داشته باشید و الگو ترسیم شده آن را روی پارچه دولا بگذارید و روی پارچه پیاده کنید و با توجه به همین الگو شروع به ساخت عروسک نمایید. در نظر داشته باشد که الگوی هر یک از قسمت های بدن عروسک مجزا می باشد.

  الگوی عروسک سازی

  بعد از پیاده کردن الگو بر روی پارچه و برش زدن پارچه باید به این نکته توجه کنید که روی پارچه یک سانت برای دوخت اضافه بگیرید.

  ساخت عروسک پارچه ای

  تعداد برش الگوی دست ۴ عدد و الگوی بدن و پاها که به هم متصل هستند ۲ عدد می باشد.

  نحوه ساخت عروسک پارچه ای

  الگوها را دو به دو روی هم قرار دهید و به وسیله نخ و سوزن اطراف پارچه ها را کوک بزنید و با پنبه یا الیاف اقدام به پر کردن دست ها و بدن عروسک نمایید.

  ساخت عروسک پارچه ای آسان

  بعد از ترسیم الگوی سر روی پارچه و برش زدن آن، الگو را همانند الگوی دست با الیاف پر کنید و به بدن عروسک متصل سازید. برای ایستای بهتر سر روی بدن عروسک بهتر است تکه پارچه گردی را در انتهای الگوی سر اضافه بگیرید تا دوخت سر به دست ها و بدن به راحتی صورت گیرد و استحکام آن نیز بیشتر شود.

  با سلیقه خود می توانید چشم ها و لب های عروسک را با نخ و سوزن ایجاد کنید و یا از مهره های مخصوص برای این کار استفاده نمایید.

  ساخت عروسک پارچه ای با الگو

  قسمت بدن عروسک را نیز به دست ها و سر عروسک متصل سازید تا تقریبا عروسک سازی شما در این مرحله تکمیل شود.

  ساخت ساده عروسک پارچه ای

  با کمک کاموای مشکی و یا قهوه ای موهای عروسک را نیز آماده کنید و به سر عروسک متصل نمایید.

  ساخت عروسک پارچه ای جالب

  لباس عروسک را با پارچه های اضافی در منزل و در سایز کوچک بدوزید.

  عروسک سازی با پارچه همراه با تصویر

  اکنون لباس زیبای عروسک را تن عروسک کنید و از عروسک سازی خود لذت ببرید.

  عروسک سازی با پارچه نخی

  همانطور که می بینید وسایل ساخت این عروسکها که می توانید با آن این چنین عروسکهایی را آماده کنید از انواع پارچه ها می باشد. با این روش می توانید برای دختر بچه ها با کمترین هزینه عروسکهای زیبا و دلخواهشان را بسازید و به حتی آنها را به عزیزانتان هدیه داده و یا بفروشید. ساخت عروسک با پارچه روشی به صرفه و هنری زیبا و مدرن است که می تواند برای شما در آمد زایی بالایی را به دنبال داشته باشد. با این روش هم استفاده بهینه از وسایل دور ریختنی منزل هم بیشتر و عالی تر می شود. در صورت تمایل به ساخت عروسک های متفاوت در منزل به بخش عروسک سازی مراجعه نمایید.

  منبع : آرگا

  منبع مطلب : arga-mag.com

  مدیر محترم سایت arga-mag.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش عروسک سازی با پارچه با ایده های جالب و جدید

  عروسک سازی از هنرهای فانتزی و جذاب است. که خانمهای خانه دار می توانند از آن نیز کسب و کار و در آمدی عالی در خانه داشته باشند. عروسک انواع مختلفی دارد که از یکی از آنها عروسک سازی با پارچه از رواج ترین اقسام ساخت عروسک است. و بسیار راحت و ساده وسایل آن فراهم و ساخته می شود.

  برای عروسک سازی پارچه های مختلفی وجود دارد که نمد و حریر و کتان از مهم ترین آنها می باشد. ساخت عروسک با گونی، ساخت عروسک با نمد و عروسک سازی با پولیش از جمله عروسک های محبوب به شمار می روند.

  عروسک سازی با پارچه های دور ریختنی و معمولی

  می توانید با پارچه های چلوار و یا نمد و غیره عروسکهای زبیا برای فرزندانتان بسازید. و حتی بتوانید در خانه برای تزیین از آن استفاده کنید. و یا منبع درآمد شما برای یک کار خانگی و ساده و راحت در خانه باشد. در ادامه مطالب شما با مراحل ساخت عروسک پارچه ای آشنا می شوید که می توانید آن را درست کنید و یا از آن برای ایده گرفتن ساخت عروسکهای جذاب با خلاقیت  و با سلیقه خودتان ایده بگیرید.

  عکسهای از عروسکهای زیبا و فانتزی برای کودکان

  عروسک بابا نوئل پارچه ای

  ساخت عروسک پارچه ای

  عروسک سازی پارچه ای با پارچه های رنگارنگ

  عروسک پارچه ای با موهای کاموایی

  دنیای مد عروسکهای فانتزی

  ساختن عروسک پارچه ای با الیاف کاموائی و رنگارنگ

  مراحل ساخت بدنه عروسکهای پارچه ای

  برای عروسک سازی با پارچه ساده ترین پارچه ها را انتخاب کنید و با الگویی که طبق شکل مشخص است مراحل را یکی پس از دیگری طبق شکل انجام دهید.

  ابتدا الگو را در روی پارچه کشیده، یک دایره بزرگ از روی پارچه درآورده که اندازه دایره بستگی به عروسکی که می خواهید دارد سپس دور تا دور این دایره را کوک ریز بزنید و بعد دوتا بیضی کشیده برای پاها و دو تا بیضی کوچکتر برای دستهای عروسک در آورده و مثل دایره دور تا دور آن را کوک ریز بزنید. بعد از آنکه آنها را کوک زدید توی آنها را پنبه پر کنید و سپس برای دو تا دست آن از یک قسمت بیضی ها  به اندازه پنج سانتیمتر از سر طبق الگو بدوزید. به طوریکه آن را به دو قسمت تقسیم کند. آن قسمتی را که دوختید را در بدنه عروسک فرو می رود در قسمت شانه ها و برای پاها نیز به همین شکل عمل می کنید. یک دایره و یا مستطیل ابرش زده و دور تا دور آن را نیز برش بزنید. این برای بدنه عروسک استفاده می شود.

  مراحل مختلف یک عروسک

  در واقع بدنه همه عروسکها پارچه ای باید به گونه ای که در تصاویر بالا مشاهده کردید باشد .این اسکلت اصلی این عروسکها با پارچه است که روش آن توضیح داده شد.

  نوعی دیگر از انواع عروسکها وجود دارد که با پارچه و الیاف کاموایی و نمد درست و ساخته می شود.

  انواع دیگر عروسکهای پارچه ای

  عروسک سازی با انواع پارچه های مختلف و متنوعی وجود دارد که در تصاویر زیر مشاهده می کنید. برای استفاده بهینه تر از هر پارچه دور ریختنی می توانید با سبکها و سلیقه های متفاوت و ایده های قشنگ برای دختر بچه هایتان عروسکهای ناب و جذاب و فانتزی بسازید.

  مدلهای عروسک پارچه ای عروسک عروس دریایی پارچه ایمدل عروسک سازی پارچه ایعروسک با لباس تور

  مدل عروسک سازی برای خانمها ی خانه دنیای عروسک سازی پارچه ای جذاب

  عروسکهایی با پارچه های گلدار

  عروسک سازی پارچه ای با پارچه های دور ریختنی

  خلاقیت با پارچه برای ساخت عروسکعکس و مدل زیبا برای عروسک سازی

  عروسک سازی پارچه ای

  عروسکهای فانتزی پارچه ای

  ساخت عروسک باربی با پارچهعروسک پارچه ای زیبا

  عروسک سازی با پارچه نمد

  عروسک سازی پارچه ای با انواع اقسام پارچه ها

  همانطور که می بینید وسایل ساخت این عروسکها که می توانید با آن این چنین عروسکهایی را آماده کنید از انواع پارچه ها می باشد. با این روش می توانید برای دختر بچه ها با کمترین هزینه عروسکهای زیبا و دلخواهشان را بسازید و به حتی آنها را به عزیزانتان هدیه داده و یا بفروشید. عروسک سازی با پارچه روشی به صرفه و هنری زیبا و مدرن است که می تواند برای شما در آمد زایی بالایی را به دنبال داشته باشد. با این روش هم استفاده بهینه از وسایل دور ریختنی منزل هم بیشتر و عالیتر می شود. در صورت تمایل به ساخت عروسک های متفاوت در منزل به بخش عروسک سازی مراجعه نمایید.

  منبع مطلب : khaandaniha.ir

  مدیر محترم سایت khaandaniha.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید