توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه استعلام و آزادسازی سازی سهام عدالت

  1 بازدید

  سامانه استعلام و آزادسازی سازی سهام عدالت را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر، سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت به به نشانی‌های samanese.ir و sahamedalat.ir هر روزه مورد رجوع بسیاری از کسانی قرار می گیرد که می خواهند ارزش واقعی سهام خود را بدانند و یا اینکه نسبت به خرید و فروش سهام عدالت اقدام می کنند.

  توضیحات بیشتر درباره سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت در زیر آمده است. در ادامه با راهبرد معاصر همراه باشید.

  سامانه سهام عدالت به نشانی‌های samanese.ir و sahamedalat.ir سامانه‌هایی هستند که دارندگان سهام عدالت تنها از طریق آنها می‌توانند اقدامات مربوط به سهام مانند استعلام، پیگیری و آزادسازی سهام عدالت، ویرایش اطلاعات موجود در سایت سهام عدالت با کد ملی و غیره را انجام دهند.

  بسیاری از دارندگان سهام عدالت به دلیل آنکه آشنایی کافی با کارکرد این سامانه‌ها خصوصاً سامانه samanese.ir را ندارند، متاسفانه در دام کلاهبرداران و شیّادان گرفتار می‌شوند و سرمایه ایشان به راحتی از بین می‌رود و پیگیری قضایی این موضوع نیز کاری زمانبر و طاقت فرسا است.

  استعلام و مشاهده دارایی سهام عدالت در پنل شرکت سپرده گذاری


  برای مشاهده دارایی سهام عدالت باید به سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت به آدرس sahamedalat.ir بروید و در صفحه اصلی روی گزینه «مشاهده دارایی سهام عدالت» کلیک کنید. در صفحه باز شده شرایط سایت اعلام شده که به شرح زیرند:

  این سامانه برای مشاهده خلاصه وضعیت سبد دارایی سهام عدالت است.


  ورود به سامانه از طریق شماره تلفن همراه معتبر که قبلا توسط سهامدار در سایت خصوصی سازی اعلام شده، صورت میپذیرد.


  مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی اطلاعات بر عهده سهامدار است.


  فعالیت مراجعین در این سامانه ثبت شده و قابل پیگیری می‌باشد.


  مسئولیت استفاده از کد تایید پیامک شده، توسط هر شخص دیگر به عهده سهامدار است.


  هرگونه استفاده از اطلاعات مندرج به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع و مسئولیت آن به عهده سهامدار است.


  دسترسی و استفاده از این سامانه محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما فراهم گردیده است.

  گزینه متوجه شدم را بزنید. وارد صفحه ای می شوید که از شما کد ملی خواسته است. با ورود کد ملی عددی به شماره تلفن همراهتان که در سامانه ثبت نام سهام عدالت samanese.ir قبلا وارد کردید ارسال می شود. این عدد را در سایت وارد کنید و ادامه را بزنید. با تایید کد وارد صفحه کاربری خود می شوید و می توانید جزئیات سهام عدالت را مشاهده کنید و از ارزش روز آن مطلع شوید.

  آزادسازی سهام عدالت / خرید و فروش سهام عدالت در بورس

  با موافقت رهبر معظم انقلاب و ابلاغیه آزادسازی سهام عدالت، دارندگان سهام امکان معامله و خرید و فروش آن را دارند. برای این منظور ابتدا دارندگان سهام عدالت لازم است نسبت به مالکیت سهام خود اقدام کنند و پس از مالکیت سهام عدالت طی فرآیندی که دستورالعمل آن از طریق سایت دارایی و فروش سهام عدالت sahamedalat.ir و کارگزاری ها و بانک ها 30 درصد از آن را می توانند به فروش برسانند. برای افراد عادی (با سهام 530 هزار تومان) پول حاصل از فروش 30 درصد سهام عدالت حدود 2 میلیون و نیم می شود و برای سهام عدالت بهزیستی و کمیته امداد (ارزش یک میلیونی سهام عدالت) بالغ بر 5 میلیون تومان خواهد بود.

  برای آزادسازی سهام عدالت افراد می توانند به دو روش سهام داری مستقیم و سهام داری غیر مستقیم اقدام کنند. در روش سهام داری مستقیم سهام عدالت مستقیما در سبد سهام فرد قرار می گیرد و طبق اعلام سازمان خصوصی سازی امکان فروش سهام عدالت در بورس را پیدا می کنند و فرد سهام دار هر زمان که بخواهد امکان عرضه آن را دارد اما در روش سهام داری غیر مستقیم مدیریت سهام در اختیار دولت است و از طریق شرکت های استانی سهام عدالت کار پیش می رود و دارندگان سهام عدالت سالانه سود سهامشان را دریافت می کنند و امکان فروش آن را ندارند.

  نحوه فروش سهام عدالت نیز به سه طریق انجام می شود؛ فروش سهام عدالت در بانک، فروش سهام عدالت در کارگزاری ها و بورس، فروش سهام عدالت از طریق سایت sahamedalat.ir

  توجه کنید اگر قصد فروش مستقیم سهام عدالت در بورس در آینده را دارید حتما روش سهام داری مستقیم را در آزادسازی انتخاب کنید و پس از آن اگر کد بورسی و سجام ندارید نسبت به اخذ آنها اقدام کنید. نحوه ثبت نام سجام سهام عدالت و دریافت کد بورسی در راهبرد معاصر آموزش داده شده است.

  سامانه سهام عدالت www.samanese.ir

  سامانه سهام عدالت (سایت سهام عدالت) به آدرس www. samanese.ir چند خدمت را به شرح زیر ارائه می کند:

  سامانه سهام عدالت www. samanese.ir

  سامانه سهام عدالت برای ثبت نام در سال 1384 راه اندازی شد و تا سال 1395 فعال بود. از سال 95 ثبت نام سهام عدالت متوقف شد و اکنون سال 99 چهارمین سالی است که ثبت نام سهام عدالت از طریق سامانه سهام عدالت انجام نمی شود. این در حالی است که جاماندگان ثبت نام سهام عدالت نسبت به این شرایط اعتراض دارند و معتقدند نحوه توزیع سهام عدالت و ثبت نام آن روند صحیحی را طی نکرد.

  کارکرد دیگر این سامانه واریز سود سهام عدالت است. دارندگان سهام عدالت برای واریز سود سهام عدالت باید شماره شبای خود را در سامانه www. samanese.ir وارد کنند. نحوه ثبت شماره شبا درادامه آمده است.

  استعلام سهام عدالت: همچنین افراد می توانند وضعیت سهام عدالت خود را از طریق سایت سهام عدالت پیگیری و مشاهده کنند که چه میزان سهام عدالت دارند و وضعیت واریز سود سهام عدالت آنها در چه وضعیتی است.

  سامانه سهام عدالت علاوه بر خدمات فوق (استعلام سهام عدالت، استعلام سود سهام عدالت، ثبت شماره شبا و ثبت نام سهام عدالت) دارای یک سایت اطلاع رسانی سهام عدالت به آدرس news.samanese.ir است که آخرین اخبار سهام عدالت و آخرین اظهارات و تصمیمات آن را منتشر می کند.

  ارزش سهام عدالت امروز  دوشنبه 23 تیر ۹۹

  قیمت روز سهام عدالت امروز در بازار سراسر سبز بورس به روند افزایش خود ادامه داد، به طوری که قیمت روز سهام عدالت امروز یکشنبه 22 تیر ماه به 17 میلیون و 18 هزار تومان رسید. بر این اساس 30 درصد قیمت سهام عدالت قابل فروش به 5 میلیون و 105 هزار و  400 تومان افزایش یافت. با این حساب  ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی تا به امروز  16 میلیون و 486 هزار تومان افزایش یافته است.

  جزئیات ارزش امروز سهام عدالت

  امروز دوشنبه 23 تیر ۹۹ شاخص کل بورس با رشد ۷۱ هزار واحدی وارد کانال یک میلیون و ۸۱۲ هزار و ۸۳۲ واحدی شد.

  ارزش بازار ۶۷.۸۷۲.۶۲۸ میلیارد ریال، ارزش معاملات ۱۸۹.۶۱۲ میلیارد ریال و حجم معاملات ۱۰.۷۰۲ میلیارد سهم بود.

  در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه‌اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به‌تفکیک شرکت‌های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آن‌ها کرد.

  این سامانه بار دیگر در پایان معاملات چهارشنبه بِروزرسانی شده است و مشمولان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود که بر اساس قیمت‌های پایانی روز گذشته تهیه شده است آگاهی یابند.

  لازم به ذکر است تنها کسانی که روش مالکیت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند می‌توانند جزئیات سهام خود را در سامانه استعلام مشاهده کنند.

  بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن‌ها ۵۳۲ هزار تومان است در پایان معاملات روز شنبه ۲۱ تیر ارزش سهام عدالتشان به ۱۷ میلیون و ۱۸ هزار و ۲۰۴ تومان رسیده است. این رقم در روز کاری قبل ۱۶ میلیون و ۸۵۴ هزار و ۸۶۸ تومان گزارش شده بود که بر این اساس سود ۱۶۳ هزار تومانی طی معاملات شنبه عاید مشمولان سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومانی شده است.

  پول فروش سهام عدالت به کدام شبای بانکی واریز می شود

  یکی از سوالات سهام داران عدالت این است که فروش سهام عدالت به وسیله کارگزاری به کدام شبا بانکی واریز خواهد شد؟

   پاسخ این سوال این است که در حال حاضر امکان فروش 30% از سهام عدالت وجود دارد. اگر روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده اید، برای فروش فقط کافیست  در سامانه های کارگزاری های مختلف "ثبت نام" نمایید و کد ملی و شماره همراه خود را وارد نموده و پس از ورود به سامانه، از گزینه "ثبت درخواست فروش" برای فروش سهام خود اقدام نمایید. از زمانی که سفارش فروش را ثبت می کنید، هر زمان که کارگزاری موفق به فروش سهام شما شود 3 روز کاری بعد وجه آن به شماره شبایی که در سامانه SamaneSe.ir معرفی کرده اید واریز خواهد شد.

   ارائه سهام عدالت به جامانده ها یکی از موضوعات مورد بحث این روزهای کمسیون اقتصادی مجلس یازدهم است. علیرغم اینکه وزارت اقتصاد عنوان می کند که سهامی برای واگذاری جدید وجود ندارد امام کمیسیون اقتصادی به دنبال راه حلی برای تخصیص سهام عدالت جدید به 10 میلیون نفر از جاماندگان است.

  جزئیات ثبت نام جدید سهام عدالت

  تکلیف جدید جاماندگان از سهام عدالت


  مهدی طغیانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درخصوص وضعیت فعلی طرح ارائه سهام به جاماندگان سهام عدالت خبر داده، طرح بخشی از نمایندگان مجلس در این رابطه اعلام وصول شده و هم‌اکنون در کمیسیون اقتصادی است. آن‌طور که پیگیری‌های «شرق» نشان می‌دهد، جزئیات طرح همچنان در حال بحث و بررسی است و دو تا سه هفته دیگر از کمیسیون عبور خواهد کرد و قرار نیست مدت زیادی در کمیسیون باقی بماند. طرح مجلس شامل چند دسته است؛ دسته اول، اشخاصی هستند که در سال ۸۴ - ۸۵ که ثبت‌نام انجام می‌شد، به دلایل مختلف از جمله به دلیل وجود برخی مشکلات در سامانه‌ها با وجود داشتن دعوت‌نامه، سهامی به نامشان منتقل نشده است.

  دسته دیگر شامل کسانی است که یا تحت پوشش سازمان‌های حمایتی یعنی کمیته امداد و بهزیستی بودند یا بعدا تحت پوشش این سازمان‌ها قرار گرفتند یا متولدان این خانواده‌ها هستند، ولی سهامی در مورد آن‌ها تعریف نشده است. بخش دیگر نیز شامل افرادی است که جزء دهک‌های اول تا ششم بودند یعنی دهک‌هایی که مدنظر قانون بود، ولی به هر دلیلی در آن زمان شناسایی نشدند و سهامی برای این گروه تعلق نگرفته است. طغیانی درخصوص منابع پیش‌بینی‌شده برای این طرح به تسنیم گفته است: «از بین تمام اشخاصی که تحت پوشش سهام عدالت قرار گرفتند، شش میلیون از این افراد تحت پوشش سازمان‌های حمایتی بودند که قانون برای این افراد ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته بود و ۵۰ درصد دیگر از سود سهام مستهلک می‌شد، یعنی این افراد عملا مبلغی را نباید می‌پرداختند.

  مابقی مشمولان سهام عدالت، یعنی حدود ۴۴ میلیون نفر دیگر، باید نصف مبلغ را پرداخت می‌کردند تا ۵۰ درصد هم با سود سهام در این ۱۰ سال مستهلک شود و کل آن سهام یک‌میلیونی به آن‌ها منتقل شود، ولی تعداد خیلی کمی از این افراد این مبلغ را پرداخت کردند، بنابراین دولت فقط نصف این سهام، به ارزش ۵۰۰ هزار تومان را به آن‌ها منتقل کرد و مابقی به دولت بازگشت. در نتیجه از منابعی که برای سهام عدالت پیش‌بینی شد بخشی از این مالکیت به خود دولت بازگشت. منبع اصلی پیش‌بینی‌شده برای جاماندگان همین منابعی است که به دولت بازگشته است و ما می‌خواهیم از همین منابع برای جاماندگان تخصیص دهیم».

  ثبت نام جدید سهام عدالت داریم؟

  داود خانی با اشاره به این که جمعیت فعلی مشمولان سهام عدالت بیش از ۴۹ میلیون نفر است گفت: از این تعداد حدود ۲.۳ میلیون نفر تا کنون فوت کرده اند.

  معاون سازمان خصوصی‌سازی افزود: از سوی دیگر جمعیت چند ده میلیونی از کشور نیز تا کنون بنا به دلایل مختلف تا کنون مشمول سهام عدالت نشده اند.

  وی تصریح کرد: هر چند دلایل بسیار گسترده‌ای می‌توان برای عدم ثبت نام و توزیع سهام عدالت میان افراد غیرمشمول برشمرد، اما فعلا مجوز قانونی برای ثبت نام جدید از این افراد وجود ندارد تا بتوان بر اساس آن به این دسته از افراد نیز سهام عدالت تخصیص داد.

  خانی نشان کرد: طرح سهام عدالت به موجب اجازه قانونی آغاز و انجام شده است؛ بنابراین ثبت نام جدید از افراد برای توزیع سهام عدالت میان آنها، نیازمند تصویب قانون جدید است.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سامانه سهام عدالت samanese.ir سایت استعلام و آزادسازی سهام عدالت

  سامانه سهام عدالت samanese.ir سایت استعلام و آزادسازی سهام عدالت

  سامانه سهام عدالت samanese.ir

  سامانه سهام عدالت به نشانی (samanese.ir و sahamedalat.ir) سامانه‌هایی هستند که دارندگان سهام عدالت تنها از طریق آنها می‌توانند اقدامات مربوط به سهام مانند استعلام، پیگیری و آزادسازی سهام عدالت، ویرایش اطلاعات موجود در سایت سهام عدالت با کد ملی و غیره را انجام دهند.

  بسیاری از دارندگان سهام عدالت به دلیل آنکه آشنایی کافی با کارکرد این سامانه‌ها خصوصاً سامانه samanese.ir را ندارند، متاسفانه در دام کلاهبرداران و شیّادان گرفتار می‌شوند و سرمایه ایشان به راحتی از بین می‌رود و پیگیری قضایی این موضوع نیز کاری زمانبر و طاقت فرسا است.

  با پیگیری‌هایی که انجام دادیم متوجه شدیم در اینترنت مقاله‌ کاملی که متقاضیان را با مسائلی مانند: پیگیری و استعلام سهام عدالت با کد ملی، اعمال تغییرات و ویرایش‌ اطلاعات و نحوه آزادسازی سهام عدالت به زبان ساده آشنا نماید، وجود ندارد.

  بنابراین تصمیم گرفتیم مقاله‌ای کامل و با بیانی ساده تهیه کنیم تا تمامی دانستنی‌های مفید و لازم در خصوص سهام عدالت و نحوه کار با سامانه سهام عدالت به نشانی samanese.ir را بصورت یکجا و کامل تقدیم شما نماییم که این مقاله هم اکنون پیش روی شماست.

  نکته: پاسخ به سوالات سهام عدالت “فقط” از طریق تماس با شماره: ۸۳۳۳۷-۰۲۱

  آنچه در این مقاله میخوانید

  الف) آموزش تصویری استعلام سهام عدالت

  1- در گام نخست، عبارت سامانه سهام عدالت را در گوگل جستجو نمایید و وارد سامانه شوید. همچنین می‌توانید آدرس سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir را در گوگل جستجو کنید و وارد این سامانه شوید.

  2- سپس همانطور که در تصویر دوم مشخص کرده‌ایم، در قسمت “سامانه الکترونیکی سهام عدالت”، گزینه “ورد به سامانه” را کلیک نمایید.

  3- در این مرحله باید قوانین و مقررات سامانه استعلام سهام عدالت را که در 6 بند تنظیم شده است را مطالعه نموده و سپس گزینه “مطلب فوق را مطالعه نموده و می‌پذیرم” را تیک بزنید و بعد از آن دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  4- در این قسمت سه گزینه وجود دارد، در کادر بالایی تصویر (کادر بزرگتر) کد ملی را وارد کنید و در کادر پایینی نیز باید کد امنیتی سیستم را وارد و بعد از آن دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  5- توجه داشته باشید که اگر کد ملی را اشتباه وارد کنید و یا اساساً سهام عدالت نداشته باشید، با اخطاری مشابه تصویر زیر مواجه می‌شوید.

  6- پس از آنکه کد ملی خود و کد امنیتی سیستم را به درستی وارد و دکمه ادامه را کلیک بنمایید، وارد صفحه جدیدی مطابق تصویر پنجم می‌شوید. در این تصویر از بین 3 گزینه موجود، باید گزینه مربوط به نام و نام خانوادگی خود را تیک بزنید و دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  7- سپس باید در کنار نام پدر خود، تیک زده و دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  8- در این مرحله، باید سال تولد خود را تیک بزنید و دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  9- در این گام در بین گزینه‌های موجود، باید شماره شناسنامه خود را تیک زده و دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  10- در این مرحله نوبت تایید اطلاعات وارد شده است و در این صفحه تمامی اطلاعات هویتی خود اعم از نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره شناسنامه و سال تولد را که در مراحل قبلی تیک زده‌ یا وارد کرده‌اید را مشاهده می‌نمایید.

  اگر اطلاعات مذکور صحیح باشد باید دکمه “تایید و ورود” را کلیک کنید و اگر هرگونه اشتباهی در اطلاعات ملاحظه می‌کنید باید دکمه “اصلاح” را کلیک و اطلاعات خود را ویرایش و تصحیح نمایید.

  11- همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است، در این مرحله وارد صفحه‌ای شده‌اید که باید از بین گزینه‌های موجود، گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” را انتخاب و کلیک و مشاهده نمایید.

  گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” در دو قسمت قابل مشاهده است (هم در قسمت مشکی رنگ سمت راست سامانه و هم در بین چهار گزینه سمت چپ سامانه استعلام سهام عدالت گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” قابل مشاهده است).

  12- در مرحله آخر استعلام سهام عدالت ، همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می‌کنید، اطلاعات مفیدی و وضعیت سهام عدالت، تحت نام “صورت وضعیت دارایی سهام عدالت” قابل مشاهده است.

  در این تصویر که در واقع برگه سهام محسوب می‌شود، اطلاعاتی مانند: ارزش اسمی سهام، مبالغ واریزی سود سهام متعلقه، تعداد واریزی‌های سود سهام، تاریخ واریز سود سهام عدالت و غیره را ملاحظه می‌کنید.

  نکته: توصیه ما این است که پس از استعلام و پیگیری سهام عدالت و مشاهده صورت وضعیت دارایی سهام عدالت، حتماً دکمه “خروج” که هم در قسمت پایین سمت راست سامانه و هم در قسمت بالای سمت چپ سامانه وجود دارد را کلیک نمایید.

  ب) راهنمای تصویری آزادسازی سهام عدالت

  آزادسازی سهام عدالت مربوط به زمانی است که دارندگان سهام عدالت تصمیم داشته باشند مدیریت سهام را مستقیماً خودشان بر عهده بگیرند و علم و توانایی خرید و فروش سهام در بورس را داشته باشند.

  اشخاصی که بنا به هر دلیلی تمایل به آزادسازی سهام عدالت ندارند، نیازی نیست تا اقدامی انجام دهند. چراکه به صورت پیش فرض، مدیریت سهام عدالت تمامی دارندگان سهام، به شرکت‌های سرمایه گذاری استانی محول شده و این شرکت‌ها، سهام را مدیریت می‌کنند و سود سهام را در فواصل زمانی معین به حساب دارندگان سهام عدالت واریز می‌نمایند.

  امّا اگر تصمیم دارید که سهام عدالت خود را آزادسازی بنمایید، باید در سایت سهام عدالت اقدامات لازم را که در ادامه به توضیح کامل آن می‌پردازیم انجام دهید.

  برای آزادسازی سهام عدالت نیز باید دقیقاً تا مرحله 10 از توضیحات گفته شده در مورد استعلام سهام عدالت پیش بروید و سپس در ادامه مانند توضیحات زیر عمل کنید.

  11- بعد از آنکه دقیقاً مانند توضیحات مربوط به استعلام سهام عدالت، تا مرحله 10 پیش رفتید. در این مرحله وارد صفحه‌ای می‌شوید که باید از بین گزینه‌های موجود، در گزینه “آزاد سازی سهام عدالت” قسمت “تغییر” را کلیک نمایید.

  گزینه “آزادسازی سهام عدالت” در دو قسمت قابل مشاهده است (هم در قسمت مشکی رنگ سمت راست و هم در بین چهار گزینه سمت چپ سامانه گزینه “آزادسازی سهام عدالت” قابل مشاهده است).

  12- سپس وارد صفحه‌ای می‌شوید که در آن توضیحاتی در خصوص آزادسازی سهام عدالت مشاهده می‌کنید که باید پس از مطالعه این توضیحات گزینه “ادامه” را کلیک نمایید.

  13- در این مرحله صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که حاوی اطلاعات و توضیحات مهمی در مورد آزادسازی سهام عدالت است. شما باید این اطلاعات را با دقت مطالعه کنید و بعد از آن جمله: “مطالب فوق را مطالعه نموده و مایل به استفاده از روش مستقیم برای بهره‌مندی از دارایی سهام عدالت خود می‌باشم” را تیک بزنید و سپس گزینه “ثبت روش مستقیم” را کلیک کنید.

  14- اگر قبلاً شماره تماس (شماره موبایل) و یا شماره شبا بانکی خود را وارد سایت سهام عدالت نکرده باشید، مطابق با تصویر نهم سامانه به شما اخطار میدهد که باید شماره تلفن همراه و شماره شبا بانکی خود را وارد سایت سهام عدالت نموده و آن را تایید کنید.

  نکته: اگر از قبل شماره تلفن همراه و شماره شبا بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کرده‌اید، این اخطار برای شما نمایش داده نمی‌شود و مستقیماً وارد مرحله دهم می‌شوید.

  15- در مرحله دهم برای شما صفحه‌ای باز می‌شود که در آن دو رقم اول و آخر شماره موبایل و کد ملی خود را مشاهده میکنید و همچنین می‌توانید شماره موبایل خود را در این مرحله تغییر دهید و باید گزینه تایید و ادامه را کلیک کنید.

  نکته: دقت نمایید که پیامک‌های ارسال از سوی سایت سهام عدالت به این شماره موبایل که در سامانه وارد کرده‌اید و یا آن را تغییر می‌دهید ارسال می‌شود.

  16- پس از آنکه مطابق با مرحله قبلی گزینه تایید و ادامه را کلیک نمودید وارد مرحله نهایی می‌شوید، در این مرحله باید کد تایید 6 رقمی که به شماره همراه شما پیامک شده است را حداکثر ظرف 2 دقیقه در کادر مربوطه وارد کنید و در نهایت گزینه “ثبت نهایی انتخاب” را کلیک نمایید.

  نکته: در این مورد هم باید بگوییم پس از آنکه تمام مراحل پیش گفته را با موفقیت پشت سر گذاشتید و سهام عدالت خود را آزاد نمودید، حتماً گزینه “خروج” را کلیک و از سامانه خارج شوید.

  پ) آموزش تصویری نحوه ویرایش اطلاعات در سایت سهام عدالت

  در سایت سهام عدالت امکان ویرایش اطلاعات شما وجود دارد و چنانچه تصمیم دارید تا اطلاعات شماره شبا بانکی و شماره موبایل خود را در سامانه وارد کنید (اگر قبلاً وارد نکرده‌اید) و یا تمایل دارید تا شماره شبا بانکی و شماره موبایل موجود در سامانه سهام عدالت را تغییر دهید، باید مطابق با آموزش زیر اقدام کنید.

  اول: تغییر شماره تلفن همراه

  دوم: تغییر شماره شبا بانکی

  توضیح مهم: اگر تا کنون هرگز شماره تلفن همراه و شماره شبا بانکی خود را در سایت سهام عدالت وارد نکرده‌اید، باید یکی از دو گزینه ثبت شماره شبا بانکی یا ثبت شماره تلفن همراه را کلیک کنید.

  سپس صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که در بالای صفحه حاوی اطلاعات مهمی است که باید این موارد را مطالعه کنید و در پایین صفحه نیز اقدام به وارد کردن شماره شبا بانکی و شماره تلفن همراه خود در سامانه سهام عدالت نموده و در نهایت گزینه “تایید و ثبت اطلاعات” را کلیک کنید.

  در پایان امیدواریم با توضیحاتی که تقدیم حضورتان شد، بتوانید در مدت زمان کوتاه، تمامی اقدامات لازم اعم از بررسی، پیگیری، استعلام و آزادسازی سهام عدالت و مدیریت آن و همچنین ویرایش اطلاعات مندرج در سامانه سهام عدالت را شخصاً و به آسانی انجام دهید.

  نکته: پاسخ به سوالات سهام عدالت “فقط” از طریق تماس با شماره: ۸۳۳۳۷-۰۲۱

  «پاسخ به سوالات متداول شما»

  منبع مطلب : www.mashhoor.ir

  مدیر محترم سایت www.mashhoor.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شوزب‌یوزباشی 2 ماه قبل
  0

  سهام‌منیک‌ملیون‌است‌چراپانصد هزاروایزشده‌است

  شوزب‌یوزباشی 2 ماه قبل
  0

  سهام‌من‌یک‌ملیون‌است‌چرا ۵۰۰۰۰۰‌‌هزارواریز شده‌است

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید