توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه ثبت نام وام سهام عدالت

  1 بازدید

  سامانه ثبت نام وام سهام عدالت را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ثبت نام وام سهام عدالت ۹۹ با سود ۱۸ درصد و اقساط ۳ ساله : سهام بورسی و سهام عدالت وثیقه تسهیلات کارت اعتباری

  ثبت نام وام سهام عدالت ۹۹ با سود ۱۸ درصد و اقساط ۳ ساله : سهام بورسی و سهام عدالت وثیقه تسهیلات کارت اعتباری

  ماهیار  گفت:  ۵ بانک دولتی و نیمه دولتی شامل بانک ملی، پست بانک، ملت، صادرات و تجارت در ارایه کارت اعتباری به مشمولان سهام عدالت اعلام آمادگی کردند البته برخی بانک های خصوصی نیز برای پرداخت وام خرد از طریق کارت های اعتباری سهام عدالت پای کار آمده اند. ساز و کار پرداخت وام خرد توسط بانک ها به دارندگان کارت اعتباری سهام عدالت با سود ۱۸ درصدی و بدون ضامن است.

  این مقام مسئول ادامه داد: کارت های اعتباری سهام عدالت به سهامدارانی تعلق می گیرد که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام انتخاب کرده اند و تعداد آنها حدودا ۳۰ میلیون نفر برآورد شده است. این فرایند بصورت تمام الکترونیک از مبدا بانک های عامل تا مقصد که سپرده گذاری و بازار سرمایه هستند، خواهد بود.

  عنوان کرد: افرادی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام انتخاب کرده اند باید سجامی باشند و بعد از احراز هویت در اپلیکیشن های مربوط به بانک های عامل و پس از اینکه سپرده گذاری سجامی بودن فرد را برای بانک تایید کرد، می تواند دارایی را مشاهده و متوجه شود چقدر دارایی سهام عدالت دارد و متناسب با آن فرم مربوطه را داخل سیستم بانک پر کند.

  وی اضافه کرد: برخی بانک ها اپلیکشن لازم را برای ورود اینترنی مشمولان پیاده سازی کرده اند که آنها برای استفاده از مزایای این طرح می توانند از این طریق اقدام به دریافت وام کنند. برخی دیگر از بانک ها قرار است از طریق کارت های بانکی در دست مردم استفاده کنند. برخی بانک ها ۶۰ درصد ارزش روز دارایی فرد و برخی تا ۱۰۰ درصد هم برای اعطای تسهیلات پیش بینی کرده اند که ساز و کار آن بستگی به بانک عامل دارد. در نهایت درخواست فرد به شرکت سپرده گذاری مرکزی ارسال می شود.

  ماهیار تصریح کرد: این درخواست ها بصورت تجمعی بوده و بحث توثیق مکانیزه اتفاق می افتد و بعد از آن شرکت به بانک اعلام می کند سهام فرد توثیق شد و بانک می تواند به سهامدار اعتبار دهد. برخی از بانک ها در نظر دارند این مبلغ را در قالب شارژ کردن کارت عادی مشتریان، برخی کارت خرید و برخی از طریق روش های نوین پرداخت شارژ کنند. پس از اینکه اولین قرارداد نهایی شود، مردم می توانند از مزایای این کارت اعتباری از ابتدای دی ماه بهره مند شوند.

  منبع مطلب : rasanebank.com

  مدیر محترم سایت rasanebank.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزییات پرداخت وام سهام عدالت ,مبلغ وام سهام عدالت چقدر است و کی پرداخت می‌شود؟

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ پرداخت وام سهام عدالت در دستور کار قرار گرفته است و سهامداران سهام عدالت می توانند 50 درصد مبلغ ارزش سهام عدالت خود را وام سهام عدالت بگیرند. در ادامه نحوه پرداخت وام سهام عدالت را توضیح دادیم. وام سهام عدالت بدون سود نیست و لازم است قبل از دریافت آن از از میزان وام سهام عدالت سود وام سهام عدالت شرایط دریافت وام سهام عدالت مبلغ وام سهام عدالت و سایر اطلاعات ضروری آگاهی کامل داشته باشید.

  معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی درباره چگونگی استفاده از کارت‌های اعتباری سهام عدالت گفت: این کارت‌ها به مانند کارت‌های اعتباری است که دولت به کارمندان خود برای خرید کالا ارایه می‌کند، اما تفاوت آن با کارت‌های اعتباری خرید کالا این است که دارندگان این نوع کارت‌ها می‌توانند به جای خرید کالا درخواست وام خرد از بانک‌ها کنند.

  کدام بانک ها وام سهام عدالت می دهند؟

  وی با بیان اینکه ۵ بانک دولتی و نیمه دولتی، چون بانک ملی، پست بانک، ملت، صادرات و تجارت در ارایه کارت اعتباری به مشمولان سهام عدالت اعلام آمادگی کرده اند، اظهارداشت: البته برخی بانک‌های خصوصی نیز برای پرداخت وام خرد از طریق کارت‌های اعتباری سهام عدالت پای کار آمده اند.

  جزییات وام سهام عدالت بانک صادرات

  سود وام سهام عدالت/ ضامن وام سهام عدالت

  معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی، مکانیزم پرداخت وام خرد توسط بانک‌ها به دارندگان کارت اعتباری سهام عدالت را با سود ۱۸درصدی البته بدون ضامن عنوان کرد و گفت: مزیت دریافت چنین وامی این است که سهام شخص به جای ضامن وام وثیقه می‌شود و متقاضی دیگر نیازی به ضامن ندارد.

  ماهیار، اضافه کرد: کارت‌های اعتباری سهام عدالت برای سهام دارانی است که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند و تعداد آن‌ها حدودا ۳۰ میلیون نفر برآورد شده است. معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی، در ادامه افزود: این فرایند به صورت تمام الکترونیک از مبدا بانک‌های عامل تا مقصد که شرکت سپرده گذاری و بازار سرمایه هستند، خواهد بود.

  مراحل دریافت وام سهام عدالت

  وی افزود: افرادی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، باید سجامی باشد و بعد از احراز هویت در اپلیکیشن‌های مربوط به بانک‌های عامل و پس از اینکه شرکت سپرده گذاری سجامی بودن فرد را برای بانک تایید کرد، می‌تواند دارایی خود را مشاهده کند و متوجه شود چقدر دارایی سهام عدالت دارد و متناسب با آن، فرم مربوطه را داخل سیستم بانک پر کند. وی افزود: در واقع فرد بدون نیاز به مراجعه حضوری متوجه می‌شود که می‌تواند تا چه میزان تسهیلات دریافت کند.

  چگونگی دریافت کارت اعتباری سهام عدالت

  این مقام مسئول درباره چگونگی دریافت کارت اعتباری سهام عدالت، گفت: برخی بانک‌ها سرویس اپلیکشن لازم را برای ورود اینترنی مشمولان پیاده سازی کرده اند که آن‌ها برای استفاده از مزایای این طرح می‌توانند از این طریق اقدام به دریافت وام کنند، برخی دیگر از بانک‌ها قرار است از طریق کارت‌های بانکی که در دست مردم استفاده کنند.

  معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی درباره میزان تسهیلاتی که از سوی بانک‌ها اعطا می‌شود، گفت: برخی بانک‌ها ۶۰ درصد ارزش روز دارایی فرد و برخی تا ۱۰۰ درصد هم برای اعطای تسهیلات پیش بینی کرده اند که مکانیزم آن بستگی به بانک عامل دارد. در نهایت درخواست فرد به شرکت سپرده گذاری مرکزی ارسال می‌شود.

  ماهیار گفت: این درخواست‌ها به صورت تجمعی بوده و بحث توثیق مکانیزه اتفاق می‌افتد و بعد از آن شرکت به بانک اعلام می‌کند که سهام فرد توثیق شد و بانک می‌تواند به سهامدار اعتبار دهد. به گفته وی، برخی از بانک‌ها در نظر دارند این مبلغ را در قالب شارژ کردن کارت عادی مشتریان، برخی کارت خرید و برخی از طریق روش‌های نوین پرداخت شارژ کنند.

  نرخ سود وام سهام عدالت چقدر است؟

   بانک‌ها معادل ۵۰ درصد ارزش روز سهام عدالت را بابت وام با نرخ سود ۱۸ درصد و دوره بازپرداخت سه ساله پرداخت می‌کنند.

  مبلغ وام سهام عدالت چقدر است؟

  با توجه به ارزش 13 میلیونی سهام عدالت 500 هزار تومانی دارندگان این برگه‌های سهام عدالت تا 6.5 میلیون تومان می‌توانند وام دریافت کنند. این مبلغ برای دارندگان سهام عدالت یک میلیون تومانی به حدود 13 میلیون تومان می‌رسد.

  ساز و کار وثیقه گذاری سهام عدالت در بانک‌ها

  معمارنژاد افزود: بانک‌های تجاری کشور از جمله ملی، سپه، صادرات، تجارت و ملت آمادگی دارند در صورتی که افراد نیاز مالی کوتاه مدت دارند از طریق وثیقه گیری سهام عدالت، نیاز مالی کوتاه مدت مالی مردم را تأمین کنند تا مردم مجبور نشوند سهام عدالت شأن را بفروشند.

  وی به سازوکار وثیقه گذاری سهام عدالت در بانک‌ها اشاره کرد و ادامه داد: مبنای کار به صورت کارت اعتباری مرابحه است که این موضوع مطابق با سیاست شورای پول و اعتبار و دستور العمل بانک ‌مرکزی است.

  معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد گفت: همه بانک‌ها توافق کردند که حداقل ۵۰ درصد ارزش روز سهام عدالت آزاد شده را به عنوان وثیقه بپذیرند و تسهیلات بدهند. زمان بازپرداخت نیز به صورت سه ساله با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار یعنی ۱۸ درصد است.

  وی افزود: برخی از بانک‌ها فرایند را به صورت کاملاً الکترونیکی آماده کرده‌اند و برخی نیز در حال آماده سازی هستند؛ سامانه بانک ملی کاملاً آماده است و نیاز به مراجعه حضوری به هیچ وجه نیست. بانک ملت هم این اقدام را انجام داده و به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

  بانک صادرات، سپه و تجارت هم در حال آماده کردن زیرساختها هستند تا مردم برای دریافت این وام، نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک نداشته باشند.

  معمارنژاد گفت: در سامانه بانک ملی هم احراز هویت و هم ثبت درخواست و پرداخت به شیوه الکترونیکی انجام می‌شود.

  وی درباره وضعیت فروش سهام کسانی که درخواست فروش سهام عدالت خود را ثبت کرده اند، گفت: بر اساس آخرین آمار ۹۶ درصد از کسانی که درخواست فروش سهام عدالت خود را ارائه کردند وجوه را دریافت کرده‌اند و تنها ۴ درصد در شرایط تجمیع و فروش سهام عدالت قرار دارند، و اگرنه بانک‌ها و کارگزاری‌ها وجوه ۹۶ درصد سهام فروخته شده را فروخته اند.

  جزئیات پرداخت وام با وثیقه سهام عدالت / سود ۱۸درصد؛ عودت 3 ساله

  سود صفر درصد در صورت تسویه یکماهه

  محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی هم در این نشست خبری اظهار کرد: فلسفه کارت اعتباری این است که در ابتدا وام تلقی نشود؛ از اولین تراکنش یک ماه فرصت دارد تسویه کند اگر تسویه کرد یک ریال هم به بانک به عنوان بهره نیاز نیست بدهد و بلافاصله از ماه بعد دوباره می‌تواند این کار را انجام دهد.

  وی افزود: اما اگر این زمان‌ گذشت و تسویه نکرد این مبلغ تبدیل به وام شده و دیگر باید بهره ۱۸ درصدی پرداخت شود.

  حسین زاده گفت: دارندگان سهام عدالت برای دریافت این وام باید به همان بانکی مراجعه کنند که آنجا حساب دارند و شماره شبایشان را معرفی کرده‌اند.

  ارزش سهام عدالت یک میلیونی و 500 هزار تومانی در سامانه استعلام| امروز شنبه 29 آذر ۹۹

   ارزش سهام عدالت 500 هزار تومانی به 13 میلیون 100 هزار تومان رسید که ارزش 60 درصد سهام قابل معامله آن 7 میلیون و 800 هزار تومان و ارزش 30 درصد سهام قابل فروش 3 میلیون و 900 هزار تومان می شود.

  همچنین ارزش سهام عدالت یک میلیون تومانی هم به نزدیک 26 میلیون تومان رسیده است که ارزش 60 درصد قابل فروش ا« 15 میلیون تومان و ارزش 30 درصد فروش آن 7 میلیون و 500 هزار تومان است.

  ارزش سهام عدالت

  آغاز پرداخت وام سهام عدالت از هفته آینده / وام سهام عدالت چقدر است؟

  از هفته آینده بانک‌ها معادل ۵۰ درصد ارزش روز سهام عدالت را بابت وام با نرخ سود ۱۸ درصد و دوره بازپرداخت سه ساله پرداخت می‌کنند. با توجه به ارزش 13 میلیونی سهام عدالت 500 هزار تومانی دارندگان این برگه‌های سهام عدالت تا 6.5 میلیون تومان می‌توانند وام دریافت کنند. این مبلغ برای دارندگان سهام عدالت یک میلیون تومانی به حدود 13 میلیون تومان می‌رسد.

  19 آذر ماه امسال معاون شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفته بود: ۳۰ میلیون از مشمولان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند می‌توانند از ابتدای ماه آینده از بانک‌های دولتی وام خرد دریافت یا اقدام به خرید کالا کنند.

  علیرضا ماهیار با بیان اینکه پنج بانک دولتی و نیمه دولتی، چون بانک ملی، پست بانک، ملت، صادرات و تجارت در ارایه کارت اعتباری به مشمولان سهام عدالت اعلام آمادگی کرده‌اند، اظهار کرد: البته برخی بانک‌های خصوصی نیز برای پرداخت وام خرد از طریق کارت‌های اعتباری سهام عدالت پای کار آمده‌اند.

  معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی، مکانیزم پرداخت وام خرد توسط بانک‌ها به دارندگان کارت اعتباری سهام عدالت را با سود ۱۸ درصدی البته بدون ضامن عنوان کرد و گفت: مزیت دریافت چنین وامی این است که سهام شخص به جای ضامن وام وثیقه می‌شود و متقاضی دیگر نیازی به ضامن ندارد.

  قیمت روز سهام عدالت

  در همین مورد مرداد ماه امسال یکی از معاونان وزیر اقتصاد اعلام کرده بود: با توجه به شیوع ویروس کرونا شرایط درخواست مشتریان بانکی برای دریافت کارت اعتباری کاملا غیرحضوری است و سهامداران عدالت به هیچ وجه نباید به بانک مراجعه کنند.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزییات وام سهام عدالت بانک ها

  جزییات وام سهام عدالت بانک ها

  به گزارش بانک اول معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی درباره چگونگی استفاده از کارت‌های اعتباری سهام عدالت گفت: این کارت‌ها به مانند کارت‌های اعتباری است که دولت به کارمندان خود برای خرید کالا ارایه می‌کند، اما تفاوت آن با کارت‌های اعتباری خرید کالا این است که دارندگان این نوع کارت‌ها می‌توانند به جای خرید کالا درخواست وام خرد از بانک‌ها کنند.

  وی با بیان اینکه ۵ بانک دولتی و نیمه دولتی، چون بانک ملی، پست بانک، ملت، صادرات و تجارت در ارایه کارت اعتباری به مشمولان سهام عدالت اعلام آمادگی کرده اند، اظهارداشت: البته برخی بانک‌های خصوصی نیز برای پرداخت وام خرد از طریق کارت‌های اعتباری سهام عدالت پای کار آمده اند.

  سود وام سهام عدالت

  معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی، مکانیزم پرداخت وام خرد توسط بانک‌ها به دارندگان کارت اعتباری سهام عدالت را با سود ۱۸درصدی البته بدون ضامن عنوان کرد و گفت: مزیت دریافت چنین وامی این است که سهام شخص به جای ضامن وام وثیقه می‌شود و متقاضی دیگر نیازی به ضامن ندارد.

  ماهیار، اضافه کرد: کارت‌های اعتباری سهام عدالت برای سهام دارانی است که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند و تعداد آن‌ها حدودا ۳۰ میلیون نفر برآورد شده است. معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی، در ادامه افزود: این فرایند به صورت تمام الکترونیک از مبدا بانک‌های عامل تا مقصد که شرکت سپرده گذاری و بازار سرمایه هستند، خواهد بود.

  وی افزود: افرادی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، باید سجامی باشد و بعد از احراز هویت در اپلیکیشن‌های مربوط به بانک‌های عامل و پس از اینکه شرکت سپرده گذاری سجامی بودن فرد را برای بانک تایید کرد، می‌تواند دارایی خود را مشاهده کند و متوجه شود چقدر دارایی سهام عدالت دارد و متناسب با آن، فرم مربوطه را داخل سیستم بانک پر کند. وی افزود: در واقع فرد بدون نیاز به مراجعه حضوری متوجه می‌شود که می‌تواند تا چه میزان تسهیلات دریافت کند.

  این مقام مسئول درباره چگونگی دریافت کارت اعتباری سهام عدالت، گفت: برخی بانک‌ها سرویس اپلیکشن لازم را برای ورود اینترنی مشمولان پیاده سازی کرده اند که آن‌ها برای استفاده از مزایای این طرح می‌توانند از این طریق اقدام به دریافت وام کنند، برخی دیگر از بانک‌ها قرار است از طریق کارت‌های بانکی که در دست مردم استفاده کنند.

  معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی درباره میزان تسهیلاتی که از سوی بانک‌ها اعطا می‌شود، گفت: برخی بانک‌ها ۶۰ درصد ارزش روز دارایی فرد و برخی تا ۱۰۰ درصد هم برای اعطای تسهیلات پیش بینی کرده اند که مکانیزم آن بستگی به بانک عامل دارد. در نهایت درخواست فرد به شرکت سپرده گذاری مرکزی ارسال می‌شود.

  ماهیار گفت: این درخواست‌ها به صورت تجمعی بوده و بحث توثیق مکانیزه اتفاق می‌افتد و بعد از آن شرکت به بانکاعلام می‌کند که سهام فرد توثیق شد و بانک می‌تواند به سهامدار اعتبار دهد. به گفته وی، برخی از بانک‌ها در نظر دارند این مبلغ را در قالب شارژ کردن کارت عادی مشتریان، برخی کارت خرید و برخی از طریق روش‌های نوین پرداخت شارژ کنند.

  منبع مطلب : www.bankavl.com

  مدیر محترم سایت www.bankavl.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : لعنت به روحانی کثیف

  پاییز : چطور باید ثبت نام کنیم ؟؟؟؟

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی ملکی 15 روز قبل
  0

  چه‌طور بایدثبت‌نام‌وام‌سهام‌عدالت‌کنم

  اعظم جانی لولتی 8 ماه قبل
  1

  وام سهام عدالت بانک ملی

  امین نظامی 8 ماه قبل
  3

  درخواست وام سهام عدالت دارم

  0
  حسین کریم ابادی فرد 4 ماه قبل

  ثبت نام وام سهام عدالت

  بهادر ویسی 9 ماه قبل
  0

  وام سهام عدالت

  0
  فیروزقاسمی زواجری 8 ماه قبل

  وام سهام عدالت

  بهادر ویسی 9 ماه قبل
  0

  وام سهام عدالت

  جلال چراغی 1 سال قبل
  -1

  بسم الله الرحمن الرحیم و بهی نستعین اگر واقعاً صحت داشته باشد همچنین وامی واقعاً دستگیر خیلیا میشه که واقعاً هشتشون گرایی ۱۲ بعضیا ۱۳ ۱۴ ۱۵ و بالا من خودم شخصاً با گوشی میتونم انجام بدم تمام مدارک یعنی احوال مرکزی به ثبت رسیده امکان نداره ایراد بگیره اگه واقعاً این وآن صحت داشته باشه با گوشی میشه ثبت نام کرد مدارکم کامل هستش اگر لا این سایت گرامی شیرمرغ ازمون نخواد میتونیمم چون واقعا نیاز داریمبه امی مکانیک دلهای شکسته. ما جزو وام بگیرهای سهام عدالت بشیم مجددا تاکید می کنم اگر واقعاً این وام دوندگی بیشتر نداشته باشه یعنی نداشته باشه کلا ن ۷ تومن دیگه چیه یعنی ثبت نام کردی دیگه نهایتش ۲روزه بیاد به حسابت نه اینکه مثلاً سه چهار ماه دیگه میلیارد نیستش هفت تومنه یعنی یه جورایی یه گره کوچیک باز میکنه تو این دور زمونه دیگه شیرمرغ نخوای ازشون ۳.۴ ماه به تعویق بیندازی به درد نمیخوره. سنگ گذاشتین ترازو دیگه گذاشتین تا آخرش وایسین خدارو خوش نمیاد بخاطر هفت تومن ۳.۴ سه چهار ماه تو لیست انتظار قرار بگیره بعد اینکه آیا بدم آیا ندم منو یاد یه جوک انداخت نگم می ترکم بگم میترکونن یارو از باباش پول می خواست مثل همین بانک که میریم وام میگیری. گفت بابا بهم ۵۰۰ تومن پول بده باباش بهش گفت شکه چی ۴۰۰ تومن بابای من به من ۳۰۰ تومان نمیداد که بخوام ۲۰۰ تومن پول خرج کنم حالا تو از من ۱۰۰تومن پول میخوای عیب نداره الان بیااین۵۰ تومنی رو بگیری دلت نشکنه وقتی پسره پول گرفت دید۲۵ تومانی سکه ۲۵ تومانی.از کجا به کجا آورد.

  . ببخشید این همه سر تونم درد آورد م. برادران محترم واقعاً نیاز داریم اذیتم نکنین لنگم ......میفهمیمن لنگ ۳ ۴ ماه تعویق نمی‌شناسه ...از خدا کمک خواستم خیلی مهربونه آدرس شمارو بهم داد نپیچونین منو بگین جور نشدیا سایت قطع برمی‌گردم بهش میگم که شما هاروبیاره روزای سخت من اونم تو این شرایت به خدا خدا صدامو می‌شنوه .قستشم اتوماسیون از یارانم بردارید با تشکر

  کفی نت 1 سال قبل
  0

  سلام امکان ثبت نام وام برای همه وجود نداره و فقط کسانی این وام رو دریافت میکنن که سهام عدالت رو آزاد نکرده اند ... در ضمن برای هر نفر وام متغیر است یعنی به ارزش سهام بستگی دارد . بعضی از اشخاص 492 هزار ارزش اعتبارشونه بعضی از افراد 532 هزار و غیره .... در مورد قسط بندی هم هیچ اطلاعی ندارم ...

  جواد آشنا 1 سال قبل
  1

  از طریق اپلیکشن زمرد بانک تجارت در قسمت توثیق سهام

  احمد کاشی 1 سال قبل
  -1

  چجوریه

  حسین کارخانه 1 سال قبل
  3

  سلام چجوری باید ثبت نام کنم برای وام سهام عدالت

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  من متقاضی وام سهام عدالت هستم چکارباید بکنم‌نیاز مبرم دارم لطفان جواب بدید

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  من متقاضی وام سهام عدالت هستم چکارباید بکنم‌نیاز مبرم دارم لطفان جواب بدید

  ابراهیم 1 سال قبل
  1

  سلام من که توی هرسایتی که گفتین رفتم برای ثبت نام وام سهام عدالت امادریغ....

  معصومه رجبی 1 سال قبل
  0

  ثبت نام وام چگونه هست

  جلیل 1 سال قبل
  0

  سلام شماکه میگیدوام خردمیدیم 7میلیون وام میدیدمنظورازوام خردچیه یعنی 100تومان100تومان پرداخت میکننداونم باسود18درصد

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام به کافینت یا پست پیشخوان مراجعه کنید ...من کافی نت کارهام انجام دادم

  ناشناس 1 سال قبل
  5

  لعنت به روحانی کثیف

  bbbb 1 سال قبل
  2

  سلام علیکم گرفتین مردمو با سایتتون با وام میری بانک میگن باید بری بیرون واست ثبت نام کنن اونا میگن انجام نمیدیم همش سرکاریه مادر پیرم خوشحال شد بود گفتش خوبه وام میدن میرم دندونم درست میکنم حداقل هرجا میری وام بگیری باید پول بزار تا وام بدن ما که نداریم از کجا بیارم حداقل مردمو سزکار نزارین

  Saba 1 سال قبل
  3

  سلام سهام عدالت کسانی که بانک کشاورزی هست باید چگونه وام سهام بگیرن

  1
  کبری حسنپور صیقلی 1 سال قبل

  نیاز مند ولم سهام عدالت

  مینا 1 سال قبل
  1

  اگر روش مستقیم راانتخاب کرده باشیم ونخواهیم تغییر کار گذاری ندهیم. آیا باز هم میشود وام را دریافت کرد؟

  احمد رحیمی شمالی 1 سال قبل
  -1

  سلام. وام سهام عدالت چطور بگیرام

  احمد رحیمی شمالی 1 سال قبل
  0

  سلام. من مخوام وام سهام عدالت بگیرام ازکجا شروع میکنم لطفن راهنمای کن

  0
  مرگ بر حق مردم خوار 1 سال قبل

  اگه خیلی مهم بیا اینستا تا برات بگم

  Mahdi__bfm

  سمیه دهقانی 1 سال قبل
  -1

  من وام سهام عدالت می خوام چکاربکنم سهم من بانک کشاورزی هست

  سمیه دهقانی 1 سال قبل
  0

  من وام سهام عدالت می خوام چکارکنم سهام عدالت من بانک کشاورزی هست

  میرزایی 1 سال قبل
  -2

  سلام پس کی بانک مسکن وام سهام عدالت میدهد هر وقت رفتیم بانک گفتن هنوز به ما ابلاغ نشد پس کی ابلاغ میشه

  ترهو 2 سال قبل
  0

  گمشک

  محمد میرزایی سردره 2 سال قبل
  1

  ثبت نام برای وام سهام عدالت .

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  گجایاید بریم

  پاییز 2 سال قبل
  4

  چطور باید ثبت نام کنیم ؟؟؟؟

  0
  رضا 1 سال قبل

  در کدام سایت ثبت نام وام سهام عدالت است

  2
  زیبا حسینی 1 سال قبل

  سلام

  میخوام وام سهام عدالت را بگیرم

  مهدی 2 سال قبل
  11

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید