توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه دانش اموزی سناد ابتدایی

  1 بازدید

  سامانه دانش اموزی سناد ابتدایی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ورود به سایت سامانه سناد snd.medu.ir سامانه دانش آموزی مدارس

  ورود به سایت سامانه سناد snd.medu.ir سامانه دانش آموزی مدارس

  آدرس های جدید سامانه سناد و ثبت نام دانش آموزان
  سناد توجه کنید که در سال تحصیلی ۹۷/۹۸ هر مقطع آدرس جداگانه ای برای ثبت نام دارد

  دوره ابتدایی لینک ریر کلیک کنید
  schsnd.medu.ir

  دوره پیش دبستانی ریر کلیک کنید
  p.snd.medu.ir

  دوره متوسطه اول ریر کلیک کنید
  https://m1-snd.medu.ir/

  دوره متوسطه دوم ریر کلیک کنید
  پایه دهم: https://m2-snd.medu.ir/

  سامانه ستادی:(ویژه کارشناسان) ریر کلیک کنید
  snd.medu.ir

  آدرس سناد قدیمی(بسته می باشد)
  sanaad.medu.ir

  سناد بزرگسالان

  https://t-snd.شmedu.ir/

  بروز رسانی سایت ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸

  منبع مطلب : apahkam.ir

  مدیر محترم سایت apahkam.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سناد ابتدایی | schsnd.medu.ir | سامانه سناد دانش آموزی ابتدایی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  راهنمای تصویری سامانه سناد ابتدایی

  به منظور استفاده از تمامی امکانات سامانه سناد ابتدایی ، مدیر محترم می بایست به پنل مدرسه خود در سامانه سناد ابتدایی به نشانی schsnd.medu.irوارد شود که بدین منظور نیاز به کد مدرسه ، کد ملی مدیر و کلمه عبور دارد که در ادامه می توانید راهنمای تصویری ورود به سامانه سناد را در دوره ابتدایی مشاهده نمایید .

    ورود به پنل مدرسه در سامانه سناد 

  برای ورود به پنل مدرسه ابتدا وارد سایت schsnd.medu.ir شده و وارد بخش ورود مدارس سناد شوید . 

  بعد از کلیک بر روی ورود به بخش مدارس با پر کردن فیلتر ( کد مدرسه ، کد ملی مدیر و کلمه عبور ) می توانید وارد پنل سامانه سناد شوید . در صورتی که برای مدرسه مورد نظر از طرف منطقه ، استان یا خود مدرسه کاربری تعریف نشده باشد ، می بایست کد و رمز مدرسه ( دریافتی از سیستم یونیت ) را وارد نمایید .

  اگر در هنگام وارد شدن به پنل مدرسه با کاربری تعریف شده ، رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، با کلیک بر روی گزینه فراموشی رمز عبور می توانید رمز خود را تغییر داده و وارد مدرسه شوید . بعد از ورود به پنل مدرسه به منظور دسترسی به قسمت های مختلف پنل از منوهای سمت راست استفاده نمایید .

  قدم اول در شروع سال تحصیلی و انجام عملیات ثبت نام و کلاس بندی دانش آموزان تعریف رشته پایه های مدرسه در سامانه سناد می باشد که برای اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید .

  امکانات سامانه سناد ابتدایی

  به منظور استفاده از امکانات سامانه سناد ابتدایی ، پس از ورود به پنل مدرسه خود در schsnd.medu.ir ، می توانید از منوی سمت راست صفحه برای دسترسی به این امکانات که شامل ویرایش اطلاعات دانش آموزان ، اصلاح دین و ثبت ارزشیابی برای دانش آموزان اقلیت و غیره می باشد استفاده نمایید که در ادامه به شرح برخی از این امکانات در سامانه سناد ابتدایی پرداخته ایم .

   ویرایش اطلاعات شناسنامه ای دانش آموزان

  ویرایش اطلاعات شناسنامه ای کاربر، دبیر، والدین و دانش آموزانی در قسمت مدیریت اطلاعات شناسنامه ای امکان پذیر است که در مدرسه مورد نظر وجود داشته باشند . اگر فرد در مدرسه مورد نظر وجود نداشته باشد امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه ای را در سامانه سناد نداشته و با خطای ذیل مواجه میشود :

   اصلاح دین و ثبت ارزشیابی برای دانش آموزان اقلیت

  برای ثبت مذهب دانش آموز در سامانه سناد از منوی مدیریت دانش آموزان گزینه اصلاح اطلاعات شناسنامه ای و جستجوی کد ملی دانش آموز مورد نظر می توانید مذهب را انتخاب نمایید .

  لازم به ذکر است برای دانش آموزان اقلیتی که درس هدیه های آسمانی کتاب قرآن برای آن ها ارزشیابی شده است می بایست ابتدا در قسمت ثبت ارزشیابی ، موارد ارزشیابی شده به طور کامل از قسمت پاک کردن ارزشیابی ، پاک شده و سپس از قسمت مدیریت اطلاعات شناسنامه ای مذهب دانش آموز را اصلاح و مجدد اقدام به ثبت ارزشیابی برای دین و کتاب مربوطه نمایید . 

  برای ورود به سامانه سناد ابتدایی کلیک کنید

  هم چنین در صورتی که مدیر مدارس متوسطه می باشید توصیه می کنیم برای مطالعه نحوه ورود به سامانه سناد برای دوره متوسطه و استفاده از دیگر امکانات آن اعم از مدیریت درخواست هدایت تحصیلی ، صدور کارت شناسنامه ای و غیره به مقاله زیر مراجعه نمایید .

  در صورت وجود هرگونه سوال درباره نحوه ورود به سامانه سناد ابتدایی می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید . هم چنین برای اطلاع از آخرین اخبار مدارس توصیه می کنیم عضو کانال تلگرام مدارس هیوا شده و یا صفحه اینستاگرام مدارس هیوا را دنبال کنید .

  شایان ذکر است سامانه سناد به منظور استفاده مدیران طراحی شده است و دانش آموزان عزیز برای استفاده از امکاناتی هم چون دریافت کارنامه ، آزمون مشاوره ای و غیره می بایست به سایت همگام مراجعه کنند که اطلاعات آن در مقاله زیر آمده است .

  سوالات متداول

  ✔️ همان طور که در این مقاله به آن اشاره شده است ، سامانه سناد به منظور استفاده مدیران و مدیریت امور مختلف مدارس می باشد .

  ✔️ سامانه سناد امکانات مختلفی از قبیل ، ثبت نام ، مدیریت کلاس ها و غیره دارد که می توانید اطلاعات بیشتری راجع به این امکانات در این مقاله کسب نمایید . 

  ✔️ به منظور ورود به سامانه سناد ، به کد ملی مدیر ، کد مدرسه و رمز عبور نیاز است که نحوه ورود به سامانه سناد دوره ابتدایی همراه با راهنمای تصویری در این مقاله آمده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید